Úvodná stránka

TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
November 2017
PoUtStŠtPiSoNe
 12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
27282930 
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    05:35 Reflex [i] 06:00 Teleráno [i] 08:30 Herkules IV. 8/22 [i] 09:20 V mene zákona [i] 09:50 Kapitán II. 1/8 [i] 11:40 Jediné dcéry [i] 13:15 Bez stopy III. 1/23 [i] 14:10 Priatelia VII. 9-10/24 [i] 15:05 Kobra 11 V. 11/18 [i] 16:05 Walker, texaský ranger IV. [i] 17:00 Prvé Televízne noviny [i] 17:25 Reflex [i] 17:40 Počasie [i] 17:50 Bez servítky [i] 18:30 V mene zákona [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 19:20 DNES [i] 19:45 Počasie [i] 19:50 Športové noviny [i] 20:00 Česko Slovenská SuperStar - rozhodnutie [i] 20:50 Prvý krok 4/13 [i] 22:10 Paľba [i] 22:40 112 [i] 23:25 Super finta [i] 01:00 Impostor: Živá zbraň [i] 02:35 A-tím IV. 1/23 [i] 03:25 Mestečko Heuréka [i] 04:45 Kobra 11 V. 11/18 [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:55 Ranný magazín [i] 08:05 Útek zo zlatej krajiny 1/7 [i] 09:10 Šláger na šláger [i] 09:40 Diagnóza: Vražda 57/91 [i] 10:30 Diagnóza: Vražda 58/91 [i] 11:15 Sila lásky I. 237 [i] 12:15 Dámsky magazín STV [i] 13:30 Varení pečení [i] 14:00 Postav dom, zasaď strom [i] 14:30 Kaviareň Slávia [i] 15:15 Divoký anjel 20/270 [i] 16:00 Správy STV o 16:00 [i] 16:25 Počasie [i] 16:30 Zostane to v rodine [i] 17:10 Sila lásky III. 60/200 [i] 18:05 Sila lásky III. 61/200 [i] 18:55 Domáci majstri [i] 19:00 Večerníček [i] 19:15 Slovensko dnes [i] 19:30 Správy STV [i] 19:55 Góly body sekundy [i] 20:05 Počasie [i] 20:15 Rok do svadby [i] 21:55 Reportéri [i] 22:25 V sieti CIA 1/3 [i] 00:05 Prípad pre Samanthu [i] 00:50 Medzinárodný terorizmus po roku 1945 7/26 [i] 01:15 Medzinárodný terorizmus po roku 1945 8/26 [i] 01:45 Sila lásky III. 60/200 [i] 02:35 Sila lásky III. 61/200 [i] 03:25 Slovensko dnes [i] 03:40 Správy STV [i] 04:10 Góly body sekundy [i] 04:20 Medzinárodný terorizmus po roku 1945 7/26 [i] 04:45 Medzinárodný terorizmus po roku 1945 8/26 [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    06:10 Správy STV [i] 06:30 Profesionál [i] 06:40 Polícia [i] 06:55 Udalosti ČT [i] 07:30 Tempo [i] 07:45 Živá panoráma [i] 08:15 Providence IV. 17/22 [i] 09:00 Ranný magazín [i] 11:15 Vyznanie pútnika [i] 12:05 Regionálny denník [i] 12:35 Živá panoráma [i] 13:15 Orientácie [i] 13:40 Poklady sveta IV. [i] 13:55 Umenie 09 [i] 14:25 Bratislavské miniatúry [i] 14:40 Odpískané [i] 15:45 Motormagazín [i] 16:10 Rómsky magazín - So Vakeres [i] 16:45 Regionálny denník [i] 17:15 Správy z regiónov [i] 17:30 FOKUS - práca [i] 18:20 VAT [i] 18:45 Večerníček [i] 18:55 Z lásky k zvieratám 15 [i] 19:30 Správy STV [i] 19:55 Správy - Hírek [i] 20:00 Keno 10 [i] 20:10 Megastavby II. [i] 21:00 Magazín ligy majstrov [i] 21:30 Správy a komentáre [i] 21:55 Správy z regiónov [i] 22:10 Eurokino [i] 23:50 Anjeli strážni [i] 00:15 Cesty nádeje [i] 00:45 Udalosti ČT [i] 01:20 Správy STV [i] 01:45 Správy z regiónov [i] 02:00 Správy - Hírek [i] 02:05 Správy a komentáre [i] 02:39 Záver vysielania
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    05:30 Autosalón [i] 05:50 PRVÉ NOVINY 06:00 KRIMI NOVINY 06:30 NOVINY TV JOJ 07:00 RANNÁ ŠOU S ADELOU A SAJFOM [i] 09:00 Prvé oddelenie 30 [i] 09:20 Tajomstvá zátoky [i] 11:20 Čo ste urobili nášmu synovi?! [i] 13:30 C. S. I. : Kriminálka New York V. 5 [i] 14:15 C. S. I. : Kriminálka Las Vegas VII. 21 [i] 15:10 Vražedné čísla 6 [i] 16:10 C. S. I. : Kriminálka Miami II. 1/24 [i] 16:59 PRVÉ NOVINY 17:25 PROMI NOVINY [i] 17:45 Prvé oddelenie 31 [i] 18:00 Súdna sieň [i] 19:00 KRIMI NOVINY 19:30 NOVINY TV JOJ 19:55 ŠPORT 19:59 NAJLEPŠIE POČASIE 20:15 Panelák 315 [i] 21:15 KEBY BOLO KEBY - Láska, sex a šťastie 2 [i] 22:15 Kutyil s. r. o. III. 7 [i] 22:55 Webmaster - NOVÉ ČASTI [i] 23:30 Črepiny - NOVÉ ČASTI [i] 00:40 Sladkých 17 [i] 02:15 Celebrity CAMP [i] 03:10 Črepiny - NOVÉ ČASTI [i] 03:40 Mafia [i] 04:20 Tajomstvá zátoky [i]
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
    05:45 Skutočné príbehy [i] 06:45 Zvieracia klinika [i] 07:15 Zorro 80 [i] 07:40 Hulk Hogan: Blesk v raji 22/22 [i] 08:25 Dobrodružstvá Sherlocka Holmesa 19 [i] 09:25 Varí vám to [i] 10:00 Starý III. 5 [i] 11:00 Doktor z hôr IV. 11 [i] 11:45 Červené ruže 71,72 [i] 13:30 Navzdory osudu 72 [i] 14:15 Maharadžova dcéra 1/3 [i] 15:50 Starý III. 5 [i] 16:50 Páli vám to? [i] 17:20 V mene lásky 71,72 [i] 19:00 KRIMI NOVINY “N“ 19:30 NOVINY TV JOJ “N“ 19:55 Miesto činu: Pechmarie [i] 21:35 Mravnostné oddelenie II. 7 [i] 22:30 Diagnóza: Vražda I. 13,14 [i] 00:00 Hulk Hogan: Blesk v raji [i] 00:50 Nočné reprízy
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
    06:00 Vodní krysy VI. 17/36 [i] 07:00 Posel ztracených duší 15/22 [i] 07:55 Zoom 82/199 [i] 08:00 Jake 2.0 I. 13/16 [i] 09:00 Hvězdná brána III. 16/22 [i] 10:00 The Amazing Race IX. 13/14 [i] 10:55 Zoom 82/199 [i] 11:00 Vodní krysy VI. 17/36 [i] 12:00 Noční show Davida Lettermana [i] 13:00 Jake 2.0 I. 13/16 [i] 14:00 Hvězdná brána III. 16/22 [i] 15:00 Dr. House 21/22 [i] 16:00 Vodní krysy VI. 18/36 [i] 17:00 Posel ztracených duší 16/22 [i] 17:55 Zoom 82/199 [i] 18:00 Jake 2.0 I. 14/16 [i] 19:00 Hvězdná brána III. 17/22 [i] 20:00 Dr. House 22/22 [i] 21:00 Uneseni 2/10 [i] 22:45 Myšlenky zločince III. 4/20 [i] 23:40 Zoom 82/199 [i] 23:45 Noční show Davida Lettermana [i] 00:45 Posel ztracených duší 16/22 [i] 01:45 Uneseni 2/10 [i] 03:25 Myšlenky zločince III. 4/20 [i]
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
    05:00 Rození obchodníci: Triumph Spitfire - část 1 [i] 05:30 Rození obchodníci: Triumph Spitfire - část 2 [i] 06:00 Soutěž britských motorkářů 2 [i] 06:25 Pátá rychlost 9 [i] 06:50 Americký chopper: Motorka k filmu „Já, robot“ - část 1 [i] 07:45 Nutné k přežití: Sierra Nevada [i] 08:40 Bořiči mýtů: Chodit po vodě [i] 09:35 Jak to funguje: Nárazový tlumič/Mlýnek na kávu/Táborová svítilna/Vzduchový nárazový klíč [i] 10:00 Jak se to dělá: Vrtáky/Fotografické budky/Poštovní známky [i] 10:30 Hry s časem: Mistr boje samurajským mečem [i] 10:55 Hry s časem: Bomba ze suchého ledu [i] 11:25 Miami Ink: Nikdo nemá rád padavky [i] 12:20 Opravna vraků: SEMA - Revoluční Roaster [i] 13:15 Americký chopper: Motorka k filmu „Já, robot“ 2 [i] 14:10 Pátá rychlost 10 [i] 14:35 Zničeno ve vteřině 8 [i] 15:05 Zničeno ve vteřině 26 [i] 15:30 Nutné k přežití: Sierra Nevada [i] 16:25 Miami Ink: Výcvikový tábor pro krásky [i] 17:20 Svět budoucnosti: Superčlověk budoucnosti [i] 18:15 Bořiči mýtů: Westernové mýty [i] 19:10 Jak to funguje: Plazmová řezačka/Ventilátor notebooku/Řetězový kladkostroj/Rotační nástroj [i] 19:40 Jak se to dělá: Podvozky pro jachty/Lemované koberce [i] 20:05 Dřevorubci v močálech: Těžba dřeva v bahně [i] 21:00 Nejsmrtelnější úlovek: Dlouhá cesta, krátká trpělivost [i] 21:55 Černé zlato 6 [i] 22:50 Zničeno ve vteřině 27 [i] 23:20 Opravdu to přežili: Nouzové přistávací těleso [i] 23:45 Opravna vraků: Návrat starých vozů - Chipův výběr [i] 00:40 Americká rychlá kola: Auťák z vrakoviště - část 1 [i] 01:40 Dřevorubci v močálech: Těžba dřeva v bahně [i] 02:40 Bořiči mýtů: Westernové mýty [i] 03:40 Opravdu to přežili: Nouzové přistávací těleso [i] 04:05 Jak to funguje: Plazmová řezačka/Ventilátor notebooku/Řetězový kladkostroj/Rotační nástroj [i] 04:35 Jak se to dělá: Podvozky pro jachty/Lemované koberce [i]
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:00 Barvy života [i] 05:59 Studio 6 [i] 08:30 Sezame, pojď si hrát 5/78 [i] 09:00 Na dvoře vévodském [i] 10:15 Zločin na poště [i] 11:00 Jean-Michel Cousteau: Podmořské dobrodružství 3/6 [i] 12:00 Zprávy [i] 12:30 Sama doma [i] 13:30 Rodina a já [i] 13:50 McLeodovy dcery I 15/22 [i] 14:35 Doktorka Quinnová IV 11/28 [i] 15:25 Simpsonovi XX 5/21 [i] 15:50 Věříš si? [i] 16:15 Záhady Toma Wizarda [i] 16:30 Kouzelná školka [i] 17:00 AZ-kvíz [i] 17:30 Kluci v akci [i] 17:55 Předpověď počasí [i] 18:00 Události v regionech [i] 18:25 Černé ovce [i] 18:40 Tajemství vody: S pečetí sopek [i] 18:45 Večerníček [i] 18:55 Šťastných deset a Šance milion 19:00 Události [i] 19:35 Branky, body, vteřiny [i] 19:50 Předpověď počasí [i] 20:00 Vyprávěj 7 [i] 21:00 Na cestě po Viti Levu [i] 21:30 Reportéři ČT [i] 22:15 Tajné akce StB 30/40 [i] 22:30 Splašený vlak [i] 00:20 Losování Šťastných deset a Šance milion 00:25 Politické spektrum [i] 00:50 Sex ve městě VI 2/20 [i] 01:20 McLeodovy dcery I 15/22 [i] 02:05 Evropský manuál [i] 02:25 Události v regionech [i] 02:50 Události v regionech Brno 03:15 Události v regionech Ostrava [i] 03:40 Regiony ČT24 04:05 Týden v regionech Brno 04:30 Týden v regionech Ostrava [i]
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:00 Beer-Sheva - město keramiky [i] 05:30 Správy STV 05:59 Dobré ráno [i] 08:30 Panorama [i] 09:10 Klíč [i] 09:40 Kalendárium [i] 09:55 Kvarteto [i] 10:20 Kultura.cz Ostrava [i] 10:45 Kultura.cz [i] 11:05 Čétéčko [i] 11:35 Za školu [i] 12:00 Přes nový práh [i] 12:25 Případ pro ombudsmana 6/16 [i] 12:40 Taxík [i] 13:10 Počesku [i] 13:20 Zábavná škola: Opera nás baví 5/10 [i] 13:40 Anakonda 6/8 [i] 13:55 Čtyři děti a jeden otec [i] 15:25 Kamera na cestách: Milionářská bydlení 5/6 [i] 16:20 Dobrodružství vědy a techniky [i] 16:50 Moravská Hellas [i] 17:25 Posledný návrat [i] 18:55 Zprávy v českém znakovém jazyce 19:05 Toulavá kamera [i] 19:30 Objektiv [i] 20:00 Století létání [i] 20:55 Neznámí hrdinové - Pohnuté osudy [i] 21:25 Krásný ztráty [i] 21:55 Neskutečné historky 1/9 [i] 22:30 Události, komentáře [i] 23:10 Q [i] 23:40 Film point [i] 00:40 Dvacet let galakoncertů pro ED [i] 01:05 Knižní svět [i] 01:20 Báječná léta bez opony [i] 01:35 Vzkaz Valtra Komárka [i] 01:50 Poklady světa [i] 02:05 Máte slovo 02:50 Československý filmový týdeník 750/2379 [i] 03:05 André a jeho životy [i] 04:05 Jazz club [i]
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:00 Novashopping 05:59 Snídaně s Novou [i] 08:35 Směr jih 43 [i] 09:30 Tajemství městečka Springvillu [i] 11:15 Tescoma s chutí [i] 11:45 Můj přítel Monk II 5 [i] 12:40 Ženatý se závazky 207 [i] 13:10 Walker, Texas Ranger IV 14 [i] 14:10 Odložené případy II 8 [i] 15:05 Superman III 9 [i] 16:05 Zákon a pořádek: Zločinné úmysly III 16 [i] 17:00 Odpolední Televizní noviny [i] 17:35 Kriminálka Miami 12 [i] 18:30 Ulice 1451, 1452 [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:00 Česko Slovenská SuperStar [i] 20:55 Víkend [i] 21:45 Dr. House V 6 [i] 22:40 Námořní vyšetřovací služba IV 14 [i] 23:30 Muž z minulosti [i] 01:10 Novashopping 01:30 Bujné fantazie 7 [i] 02:00 Áčko [i] 02:40 Konec vysílání
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    06:10 Teleshopping 06:20 Nová dobrodružství Scooby Doo I 10 [i] 07:00 Teleshopping 07:10 Tom a Jerry [i] 07:20 Klukoviny Toma a Jerryho [i] 07:30 Deník zasloužilé matky VI 3 [i] 07:55 Chůva k pohledání II 21 [i] 08:25 M*A*S*H 228 [i] 08:55 Knight Rider II 16 [i] 09:55 Policie - New York XI 4 [i] 10:50 To je vražda, napsala XI 17 [i] 11:45 Drzá Jordan VI 14 [i] 12:40 Deník zasloužilé matky VI 4 [i] 13:10 Sabrina - mladá čarodějnice V 7 [i] 13:45 Čarodějky VI 21 [i] 14:45 Chirurgové IV 14 [i] 15:45 Julie Lescautová III 4 [i] 17:40 Minuty regionu 18:00 Čarodějky I 10 [i] 18:55 Zprávy TV Prima [i] 19:35 Chůva k pohledání II 22 [i] 20:00 Hádej, kdo jsem! [i] 21:20 Jak se staví sen [i] 22:25 Myšlenky zločince III 1 [i] 23:25 Přešlapy 3 [i] 00:30 Wolffův revír II 25 [i] 01:25 Volejte Věštce 03:15 Výklad snů 04:10 Sinan Toprak I 3 [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
    05:25 Lampáreň [i] 06:10 Lampáreň [i] 06:50 Osudové stretnutie 30/90 [i] 07:40 Skrytá vášeň 83-84/188 [i] 09:30 Regina - kráľovná cigánskych sŕdc 30/160 [i] 11:00 Ulica III. 30/260 [i] 11:50 Ženatý so záväzkami X. 2/26 [i] 12:15 Rebeli I. 42/215 [i] 13:05 Júlia - Cesty za šťastím 29/351 [i] 13:55 Viktória 30/171 [i] 15:00 Ženatý so záväzkami X. 2/26 [i] 15:25 Macocha 31/120 [i] 16:20 Skrytá vášeň 85-86/188 [i] 18:05 Ulica III. 31/260 [i] 19:00 Rebeli I. 43/215 [i] 20:00 Regina - kráľovná cigánskych sŕdc 31/160 [i] 21:35 Júlia - Cesty za šťastím 30/351 [i] 22:25 Viktória 31/171 [i] 23:15 Opatrovateľka [i] 00:50 Osudové stretnutie 31/90 [i] 01:40 Lampáreň [i] 02:20 Ulica III. 31/260 [i] 03:05 Macocha 31/120 [i] 03:50 Opatrovateľka [i]
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
    07:05 Zloději času [i] 09:00 Teleshopping 12:00 Vítr do plachet [i] 13:40 Emil a detektivové [i] 15:35 Pojízdná show [i] 16:55 Tátou proti své vůli [i] 18:25 Hlavní zprávy [i] 20:10 Elvíra-strašidelný zámek [i] 21:40 Mýtná stanice [i] 23:30 Mírotvorce [i] 01:05 Freeman: Plačící drak [i] 02:45 Mýtná stanice [i]
  • TV program Eurosport

    logo TV stanice EurosportEurosport
    08:30 Fotbal [i] 10:00 Fotbal [i] 11:45 Fotbal [i] 12:00 Fotbal [i] 13:00 Fotbal [i] 13:45 Fotbal [i] 14:30 Fotbal [i] 15:30 Snooker [i] 18:00 Fotbal [i] 19:00 Fotbal [i] 20:00 Fotbal [i] 20:15 All sports [i] 20:20 Watts [i] 20:30 Armwrestling [i] 21:05 Pro wrestling [i] 21:30 Pro wrestling [i] 22:25 All sports [i] 22:30 Bojové sporty [i] 23:30 Fotbal [i] 23:45 Fotbal [i] 00:15 Fotbal [i] 01:30 Závěr vysílání
  • TV program Hallmark

    logo TV stanice HallmarkHallmark
    05:00 Dotek anděla III 6 [i] 06:00 Dotek anděla III 7 [i] 07:00 McLeodovy dcery VI 7 [i] 08:00 Vraždy v Midsomeru: Lesní muž [i] 10:00 Záhadná žena: Fotografie [i] 12:00 McLeodovy dcery VI 8 [i] 13:00 Soudkyně Amy IV 3 [i] 14:00 Vraždy v Midsomeru: Špatné zprávy [i] 16:00 Být Erikou 3 [i] 17:00 Clara Shellerová 3 [i] 18:00 Ochránce II 8 [i] 19:00 Soudkyně Amy IV 3 [i] 20:00 Drzá Jordan IV 17 [i] 21:00 Vraždy v Midsomeru XI: Dny bezvládí [i] 23:00 Vražda na Pleasant Drive [i] 01:00 Rosnička [i] 03:00 Krutá pravda [i]
  • TV program Spektrum

    logo TV stanice SpektrumSpektrum
    05:00 Zvířecí rekordmani 21 [i] 06:00 Antické olympijské hry 08 [i] 06:30 Britské muzeum 08 [i] 07:05 Buď já nebo pes 43 [i] 08:00 Jamieho vláda nad jídlem 01 [i] 09:00 Maminka stávkuje 26 [i] 09:35 Skryté možnosti 26 [i] 10:05 Baculaté děti 03 [i] 10:55 Lidé a místa na Zemi: Island [i] 11:10 Pokusní králíci 01 [i] 11:40 Pokusní králíci 02 [i] 12:10 Jamieho vláda nad jídlem 01 [i] 13:10 Ecoluxe 01 [i] 14:10 Antické olympijské hry 08 [i] 14:40 Britské muzeum 08 [i] 15:15 Zvířecí rekordmani 06 [i] 16:10 Maminka stávkuje 26 [i] 16:50 Skryté možnosti 26 [i] 17:20 Pokusní králíci 01 [i] 17:50 Pokusní králíci 02 [i] 18:20 Buď já nebo pes 43 [i] 19:15 Dítě naší doby 15 [i] 20:20 Znovuobjevitelé 11 [i] 20:50 Znovuobjevitelé 12 [i] 21:20 Když se Země zatřese 01 [i] 22:20 Nejtěžší práce historie 06 [i] 23:20 Bitva o Atlantik 02 [i] 00:20 Pohromy století 35 [i] 01:20 Válka v severní Evropě 01 [i] 02:25 Sebevražda [i] 03:10 Interiéry 04 [i] 03:30 Dunaj [i] 04:00 Bitva o Atlantik 02 [i] 04:55 Znovuobjevitelé 11 [i]
  • TV program HBO

    logo TV stanice HBOHBO
    06:00 Othello [i] 08:05 Superpes [i] 09:25 Dobrý den, smutku [i] 11:00 Lovci pokladů: Kniha tajemství [i] 13:00 Cinema, Cinema, Cinema 42 [i] 13:25 Wing Commander [i] 15:05 Velký průšvih [i] 16:30 Živoj jde dál [i] 18:20 Na domácí půdě [i] 20:00 Simpsonovi ve filmu [i] 21:30 Děti noci [i] 22:55 Mlátička [i] 00:20 28 týdnů poté [i] 02:00 Až na krev [i] 04:35 Děti noci [i]
  • TV program HBO 2

    logo TV stanice HBO 2HBO 2
    10:00 Superman: Soudný den [i] 11:20 Cinema, Cinema, Cinema 42 [i] 11:45 Nikdo není sám