Úvodná stránka

TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
Júl 2017
PoUtStŠtPiSoNe
 12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31 
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    05:20 Když Burian prášil [i] 07:00 Moja mama veterinárka I. 11/13 [i] 07:55 Bieli vlci II.: Legenda divočiny [i] 09:30 Krok za krokom II. 9-10/24 [i] 10:25 Česko Slovenská SuperStar - semifinále [i] 12:40 Zo zákulisia Markízy [i] 13:00 Na telo [i] 13:30 Lampáreň [i] 14:15 Angelika a kráľ [i] 16:15 Láska s výstrahou [i] 18:10 Na streche [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 19:20 DNES [i] 19:45 Počasie [i] 19:50 Športové noviny [i] 20:00 Česko Slovenská SuperStar - semifinále [i] 22:20 Partička [i] 23:00 Fringe 2/22 [i] 00:05 Mimic [i] 01:55 Hráč so smrťou [i] 03:20 Krutosť a láska [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:40 Postav dom, zasaď strom [i] 06:15 Motormagazín [i] 06:35 Pocoyo II. 25/52 [i] 06:45 Všetky psy idú do neba II. 23 [i] 07:05 Malí Einsteini 1/28 [i] 07:30 Moji kamaráti Tiger a Macko Pú II 1/39 [i] 07:55 Maškrtníček [i] 08:20 Góóól [i] 08:50 Lassie II 19/26 [i] 09:15 Hannah Montana II. 12/30 [i] 09:35 Kazko Vlasko a kráľ Času [i] 10:30 Divoká Čína 2/6 [i] 11:25 Svet v obrazoch [i] 11:55 O 5 minút 12 [i] 13:15 Agatha Christie : Poirot [i] 15:00 Nemocnica na okraji mesta IV. - Nové osudy 6/13 [i] 16:05 Pošta pre teba [i] 17:10 Zmenáreň [i] 17:40 Show Billa Cosbyho VI 23/26 [i] 18:05 Show Billa Cosbyho VI 24/26 [i] 18:30 Tajomstvo mojej kuchyne [i] 19:10 Domáci majstri [i] 19:15 Večerníček [i] 19:30 Správy STV [i] 19:50 Góly body sekundy [i] 20:05 Počasie [i] 20:15 Festival televíznej zábavy [i] 22:25 Rok draka [i] 00:35 Chodili sme spolu [i] 01:30 Reportéri [i] 01:55 O 5 minút 12 [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    05:20 Správy STV [i] 05:40 Národnostné správy - mix [i] 05:50 Test magazín [i] 06:00 Udalosti ČT [i] 06:35 Halali [i] 07:00 Televíkend [i] 07:30 Živá panoráma [i] 08:10 Môj dom - môj hrad [i] 08:35 Cesty nádeje [i] 09:05 Kapura [i] 09:45 Farmárska revue [i] 10:05 Zdroj [i] 11:00 Československý filmový týždenník [i] 11:15 Takmer zabudnutý príbeh [i] 11:45 Takí sme boli [i] 12:00 Kovladov dar [i] 13:05 Žofia Bosniaková [i] 13:30 Slovo [i] 13:35 Orientácie [i] 14:05 Poklady Slovenska [i] 14:15 Família [i] 14:45 Anjeli strážni [i] 15:10 Folklórny festival Východná [i] 16:05 Záchranári 3/6 [i] 17:05 Dáma [i] 18:05 Zlaté hity [i] 18:45 Večerníček [i] 18:55 Poklady sveta IV. [i] 19:10 Bratislavské miniatúry [i] 19:30 Správy STV [i] 19:50 Keno 10 [i] 20:00 Stavba roka 2009 [i] 21:05 Umenie 09 [i] 21:35 Na križovatke SK + CZ [i] 23:35 Slovo [i] 23:40 Poltón [i] 00:05 Udalosti ČT [i] 00:40 Správy STV [i] 01:09 Záver vysielania
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    05:50 PRVÉ NOVINY 06:00 Skutočný príbeh: Stratená nevinnosť [i] 07:45 Liga výnimočných [i] 10:00 Profesionáli III. 6 [i] 11:00 Stratené duše III 7 [i] 11:50 C. S. I. : Kriminálka New York V. 5 [i] 12:40 Črepiny PLUS [i] 13:30 Autosalón [i] 14:00 Odsúdené 11,12 [i] 16:00 PREMIÉRA: Čo ste urobili nášmu synovi?! [i] 18:00 PRVÉ NOVINY 18:20 Nové bývanie [i] 19:00 KRIMI NOVINY 19:30 NOVINY TV JOJ 19:55 ŠPORT 19:59 NAJLEPŠIE POČASIE 20:20 OSTROV SMRTI - KTO ZOMRIE ĎALŠÍ? [i] 00:30 Lovec votrelcov [i] 02:00 OSTROV SMRTI - KTO ZOMRIE ĎALŠÍ? [i]
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
    06:00 Dr. Hermanová [i] 06:40 Zvieracia klinika [i] 07:15 Zorro 79 [i] 07:40 Julie Lescautová VI. 10 [i] 09:15 V uliciach San Francisca 26,27 [i] 11:00 Zorro 80 [i] 11:25 Zvieracia klinika [i] 12:00 Klub EURO výhercov [i] 14:10 Doktorka Quinnová 63,64 [i] 15:50 Danielle Steelová: Zoja 2/2 [i] 17:30 Navzdory osudu 70,71 [i] 19:00 KRIMI NOVINY “N“ 19:30 NOVINY TV JOJ “N“ 19:55 Maharadžova dcéra 1/3 [i] 21:35 Nebezpečné diamanty [i] 23:20 V uliciach San Francisca 26,27 [i] 01:00 Nočné reprízy
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
    06:00 Vodní krysy III. 13/26 [i] 07:00 Eli Stone 5/13 [i] 08:00 Ďáblův sluha 10/18 [i] 09:00 Hvězdná brána 22/22 [i] 10:00 Hvězdná brána II. 1/22 [i] 11:00 Hvězdná brána II. 2/22 [i] 12:00 Jake 2.0 I. 12/16 [i] 13:00 Ďáblův sluha 12/18 [i] 14:00 All Saints V. 34/43 [i] 15:00 Vodní krysy III. 13/26 [i] 16:00 Sue Thomas: Agentka FBI II. 16/22 [i] 17:00 Wildfire IV. 3/13 [i] 18:00 Poslední trosečník XIV. - Fiji 10/15 [i] 19:00 Eli Stone 6/13 [i] 20:00 Slepá spravedlnost 12/13 [i] 21:00 CSI: New York IV. 9/21 [i] 22:00 Španglicky snadno a rychle [i] 00:45 Pacovo mužstvo IV. 1/23 [i] 02:40 Podstata strachu 9/13 [i] 03:25 Slepá spravedlnost 12/13 [i] 04:10 Eli Stone 6/13 [i]
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
    05:00 Opravna vraků: Jet 1: auto pro Joolse Hollanda - část 1 [i] 06:00 Krize karavanu 3 [i] 06:25 Jak to funguje: Čtyřtaktový motor/Pračka/Přístroj na hubení komárů/Rybářský naviják [i] 06:50 Jak se to dělá: Stožáry z uhlíkových vláken/Čínské sušenky s psaníčky/Promítací zařízení IMAX [i] 07:15 Hry s časem: Lidské tělo v obrazech [i] 07:45 Hry s časem: Nástrahy [i] 08:10 Možné i nemožné 4 [i] 09:05 Zničeno ve vteřině 3 [i] 09:35 Zničeno ve vteřině 4 [i] 10:00 Proti všem živlům 5 [i] 10:55 Na ostří pily: Z posledních sil [i] 11:50 Stavitelé z LA: Závod s časem [i] 12:45 Nejsmrtelnější úlovek: Předveď co umíš [i] 13:40 Nutné k přežití: Evropské Alpy [i] 14:35 Hubitelé havěti: Návrat potkana [i] 15:30 Možné i nemožné 1 [i] 16:25 Hry s časem: Elektrické zahradní nářadí [i] 16:55 Hry s časem: Lámání kamenů [i] 17:20 Výroba prototypů: Šestinohé vozidlo pro každý terén [i] 18:15 Americký chopper: Motorky pro DECA a Colmet [i] 19:10 Opravna vraků: Jet 1: auto pro Joolse Hollanda - část 1 [i] 20:05 Bořiči mýtů: Zásah vystřelené kulky [i] 21:00 Můj šokující příběh: Napůl muž napůl strom [i] 21:55 Ztracený ráj 1 [i] 22:50 Sérioví vrazi: Yorkšírský rozparovač [i] 23:45 Největší zlo: Chladnokrevní vrazi [i] 00:40 Nejsmrtelnější úlovek: Předveď co umíš [i] 01:40 Discovery uvádí: Projekt Země: Jasnější svět [i] 02:40 Srdce stroje: Helikoptéry [i] 03:40 Jak to funguje: Tlumič, Fén na vlasy, Myčka, Scanner [i] 04:05 Bořiči mýtů: Zásah vystřelené kulky [i]
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:00 Zašlapané projekty [i] 05:20 O češtině [i] 05:35 Zajímavosti z regionů [i] 06:00 Navštívenka [i] 06:25 Pohádky z květináče 2/13 [i] 06:35 Kodýtkova detektivní kancelář 2/13 [i] 06:40 Kuňky z žabí tůňky 2/13 [i] 06:50 Ferda 24/26 [i] 07:15 Raníček s Dádou [i] 07:30 Hřiště 7 [i] 09:45 Kalendárium [i] 10:00 Toulavá kamera [i] 10:30 Objektiv [i] 11:00 Případy detektivní kanceláře 6/6 [i] 12:00 Otázky Václava Moravce [i] 13:00 Zprávy [i] 13:10 119. Velká pardubická České pojišťovny [i] 16:30 Rajské zahrady 2/13 [i] 16:50 Čétéčko [i] 17:10 Sváteční slovo redaktora Českého rozhlasu 6 Daniela Rause [i] 17:15 Horákovi 6/26 [i] 18:10 Škola pro život 2/13 [i] 18:35 Zpívánky [i] 18:45 Večerníček [i] 18:55 Šťastných deset a Šance milion 19:00 Události [i] 19:35 Branky, body, vteřiny [i] 19:50 Předpověď počasí [i] 19:55 Sportka a Šance 20:00 Sněžná noc [i] 21:40 Kniha mého srdce - TOP 12 [i] 22:00 168 hodin [i] 22:30 Losování Sportky a Šance 22:35 Sherlock Holmes [i] 00:20 Losování Šťastných deset a Šance milion 00:30 Mrtví jako já II 5/15 [i] 01:15 Svět umění: Gershwin podle Resnaise 5/7 [i] 02:10 Uvolněte se, prosím [i] 02:50 Setkávání [i] 03:00 Otázky Václava Moravce 04:00 Otázky Václava Moravce 2. část
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:25 Banánové rybičky [i] 05:55 Nedělní ráno s Jaroslavou [i] 06:50 Správy STV 07:20 City Folk 2009 - Barcelona 07:50 Panorama [i] 08:30 Československý filmový týdeník 750/2379 [i] 08:45 Vzkaz Valtra Komárka [i] 09:00 Nemaluji, své obrazy dávím [i] 10:00 Knižní svět [i] 10:20 Film 2009 [i] 10:45 Po hladině: Zrak [i] 11:05 Chcete je? [i] 11:10 Mýty a fakta historie: Královny 2/2 [i] 12:10 J. Filas: Rakovina vůle [i] 13:05 O podezíravém králi [i] 14:35 Bez limitu [i] 15:20 Svět umění: Gershwin podle 5/7 [i] 16:15 Film o filmu Lištičky [i] 16:30 Kletba kočičích lidí [i] 17:40 Cesty víry [i] 18:00 Křesťanský magazín [i] 18:15 Poklady světa [i] 18:30 Kultura.cz [i] 19:00 Moje rodina IV 4/13 [i] 19:30 Simpsonovi XX 5/21 [i] 20:00 Univerzita padesátiletá [i] 20:25 Cesta ke kampusu 1919 - 2009 [i] 20:45 3 a 1/2 Masaryka [i] 21:05 Valery na 1/2 cesty do Evropy [i] 21:30 Sen o budování elit [i] 22:05 Na plovárně s Josefem Jírou [i] 22:30 Strach a chvění [i] 00:15 Hudební studio M [i] 00:45 Zázraky přírody [i] 01:55 Čétéčko [i] 02:15 Varhanní koncert [i] 02:55 Návraty [i] 03:10 Rajské zahrady 2/13 [i] 03:30 Krásný ztráty [i] 03:55 Krotitelé dluhů 18/28 [i] 04:20 Švédové před Brnem [i]
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:40 Království surikat II 12 [i] 06:05 3-2-1 Tučňáci! 1 [i] 06:30 Spiderman 1 [i] 06:55 Batman vítězí 12 [i] 07:20 Spongebob v kalhotách 32 [i] 07:50 Policajt v Hongkongu [i] 10:05 Burani ve městě [i] 11:55 To nevymyslíš [i] 13:00 Divoké kočky [i] 15:05 Co horšího se může stát? [i] 17:00 Odpolední Televizní noviny [i] 17:25 Občanské judo [i] 18:05 Rady ptáka Loskutáka [i] 18:55 Hospoda 16 [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:00 Česko Slovenská SuperStar [i] 22:25 Střepiny [i] 23:00 Skleněný dům [i] 01:00 Báječní lidé 14 [i] 01:45 Novashopping 02:10 Střepiny [i] 02:35 Polepšovna mazlíčků [i] 03:05 Babicovy dobroty [i] 04:05 DO-RE-MI [i]
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    06:05 Párty s kuchařem [i] 06:30 Samuraj Jack I 12 [i] 06:55 Neuvěřitelná dobrodružství Rudly a Koumáka III 13 [i] 07:20 Bejbybum I 8 [i] 07:45 Chůva k pohledání II 20 [i] 08:15 Hitlerovi muži II 5 [i] 09:20 Svět 2009 [i] 09:55 M*A*S*H 226 [i] 10:25 M*A*S*H 227 [i] 11:00 Partie [i] 11:50 Receptář prima nápadů [i] 13:00 Komisař Rex VIII 3 [i] 14:10 Hrdina jedné noci [i] 15:50 Vraždy v Midsomeru [i] 18:00 S Italem v kuchyni [i] 18:55 Zprávy TV Prima [i] 19:35 Chůva k pohledání II 21 [i] 20:00 Vraždy v Oxfordu 6 [i] 22:15 Rozsudek [i] 00:50 Vražedný odpočet [i] 02:35 Volejte Věštce 04:15 Partie [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
    05:30 Lampáreň [i] 06:10 Lampáreň [i] 06:50 112 [i] 07:40 Skrytá vášeň 81-82/188 [i] 09:25 Muži na stromoch I. 2/22 [i] 10:15 Summerland II. 12/13 [i] 11:05 Slávici na ulici [i] 12:05 Chuťovky [i] 13:15 Rebeli I. 41/215 [i] 14:10 Summerland II. 12/13 [i] 15:00 Columbo II. 3/8 [i] 16:20 Skrytá vášeň 83-84/188 [i] 18:05 Muži na stromoch I. 2/22 [i] 19:00 Rebeli I. 42/215 [i] 20:00 Román pre ženy [i] 21:50 Skutočný príbeh: Podozrivá [i] 23:25 V poslednej chvíli [i] 01:10 Román pre ženy [i] 02:45 Skutočný príbeh: Podozrivá [i] 04:15 Columbo II. 3/8 [i]
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
    07:10 Příští správná věc [i] 09:00 Teleshopping 12:00 Můj strýček mimozemšťan [i] 13:30 Tučnák Amundsen [i] 15:05 Mladý dračí ninja [i] 16:35 Sladká pomsta [i] 18:05 Artušův meč [i] 19:35 Zloději času [i] 21:30 Úzký kruh [i] 23:05 Nikomu nevěř [i] 00:30 Ďáblův mstitel [i] 02:05 Mlčení [i]
  • TV program Eurosport

    logo TV stanice EurosportEurosport
    08:30 Motorismus [i] 09:30 Fotbal [i] 10:30 Fotbal [i] 11:15 Fotbal [i] 12:00 Fotbal [i] 13:00 Tenis [i] 15:00 Cyklistika [i] 17:00 Snooker [i] 18:00 Fotbal [i] 19:00 Fotbal [i] 19:45 Fotbal [i] 20:45 Fotbal [i] 21:00 Snooker [i] 00:00 Fotbal [i] 01:00 Armwrestling [i] 01:30 Závěr vysílání
  • TV program Hallmark

    logo TV stanice HallmarkHallmark
    05:00 Dotek anděla III 5 [i] 06:00 Dotek anděla III 6 [i] 07:00 Život v buši III 6 [i] 08:00 Život v divočině 6 [i] 09:00 Námořní hlídka I 10 [i] 10:00 Rodinná farma [i] 12:00 Být Erikou 2 [i] 13:00 Clara Shellerová 2 [i] 14:00 Vražda na Pleasant Drive [i] 16:00 Vraždy v Midsomeru XI: Čarodějův synovec [i] 18:00 Drzá Jordan IV 14 [i] 19:00 Drzá Jordan IV 15 [i] 20:00 Clara Shellerová 3 [i] 21:00 Být Erikou 3 [i] 22:00 Médium IV 11 [i] 23:00 Médium IV 12 [i] 00:00 Právo a pořádek: Útvar pro zvláštní oběti III 11 [i] 01:00 Právo a pořádek: Útvar pro zvláštní oběti III 12 [i] 02:00 Drzá Jordan IV 16 [i] 03:00 Život v buši III 6 [i] 04:00 Život v divočině 6 [i]
  • TV program Spektrum

    logo TV stanice SpektrumSpektrum
    05:05 Buď já nebo pes 55 [i] 06:00 Nejtěžší práce historie 01 [i] 07:00 Znovuobjevitelé 29 [i] 07:30 Znovuobjevitelé 30 [i] 08:00 Za sportem kolem světa 01 [i] 09:00 Lidé a místa na Zemi: Island [i] 09:15 Jamieho vláda nad jídlem 03 [i] 10:15 Vítejte na svatební hostině 24 [i] 10:40 Vítejte na svatební hostině 25 [i] 11:05 Lidé a místa na Zemi: Maroko [i] 11:20 Impéria 05 [i] 12:30 Jamie vaří pro vás a zdravě [i] 13:30 Skryté možnosti 55 [i] 14:00 Skryté možnosti 56 [i] 14:30 Zvířecí rekordmani 21 [i] 15:25 Řeč hmyzí říše 08 [i] 15:45 Za poklady s Ianem Grantem 03 [i] 16:15 Za poklady s Ianem Grantem 04 [i] 16:45 Mistři švindlu 05 [i] 17:15 Černá káva 02 [i] 18:20 Buď já nebo pes 56 [i] 19:10 Zelené nápady pro modrou planetu 03 [i] 19:40 Zelené nápady pro modrou planetu 04 [i] 20:10 Řeč hmyzí říše 08 [i] 20:30 Meze poznání [i] 21:30 Impéria 06 [i] 22:35 Sexuální revoluce 02 [i] 23:30 Anatomie přírodní katastrofy 02 [i] 00:30 Historie podsvětí 06 [i] 01:30 Obnažená planeta 05 [i] 02:30 Za sportem kolem světa 01 [i] 03:30 Místa ve Středomoří 19 [i] 04:40 Interiéry 03 [i]
  • TV program HBO

    logo TV stanice HBOHBO
    05:25 Cinema, Cinema, Cinema 42 [i] 06:00 Úžasný den [i] 07:35 Indiana Jones a poslední křížová výprava [i] 09:40 Batman - Gothamský rytíř [i] 10:55 2 blbouni v Paříži [i] 12:35 Othello [i] 14:35 Superpes [i] 15:55 Dobrý den, smutku [i] 17:30 Lovci pokladů: Kniha tajemství [i] 19:30 Před kamerou 42 [i] 20:00 Podvod [i] 21:45 Berlínské spiknutí [i] 23:35 Na stojáka 66 [i] 00:05 Úhel pohledu [i] 01:35 P2 [i] 03:10 Ježíš je normální! [i] 04:20 Zákony Brooklynu [i]
  • TV program HBO 2

    logo TV stanice HBO 2HBO 2
    08:00 Řeč nepřítele [i] 09:45 S mafií v patách [i] 11:25 Dobrý ročník [i] 13:20 Cinema, Cinema, Cinema 42 [i] 13:45 Liga spravedlivých: Nová hranice [i] 15:00 Výlet do Saint Tropez [i] 16:45 Americká kratochvíle [i] 18:30 Nové sčítání hlasů [i] 20:25 Hoši z Chuecatown [i] 22:00 True Blood - Pravá krev : Podivná láska 1 [i] 23:00 True Blood - Pravá krev : První ochutnávka 2 [i] 23:55 Invaze [i] 01:35 Shred [i] 03:15 Shred 2 [i] 04:50 Velká láska III. : Impérium 2 [i]
  • TV program Animal Planet

    logo TV stanice Animal PlanetAnimal Planet
    05:10 Lvi od Krokodýlí řeky [i] 06:00 Záchrana mazlíčků 4 [i] 06:25 Záchrana mazlíčků 5 [i] 06:50 Nejzábavnější zvířata na zemi 3 [i] 07:15 Nejzábavnější zvířata na zemi 4 [i] 07:45 Zápisník lovce krokodýlů: Britské gorily [i] 08:40 Zvířecí pohotovost - doktoři na praxi: Od desíti k pěti [i] 09:05 Veterinární policie Phoenix: Slib matce [i] 09:55 Lovec krokodýlů: Cesta do rudé pouště [i] 10:50 SOS živočišné říše 3 [i] 11:15 SOS živočišné říše 4 [i] 11:45 Zvířecí pohotovost - doktoři na praxi: Jde do tuhého [i] 12:10 Zvířecí pohotovost - doktoři na praxi: Od desíti k pěti [i] 12:40 Surikatí království: Na nebezpečném území [i] 13:05 Surikatí království: Mise [i] 13:35 Opičí život 1 [i] 14:00 Opičí život 2 [i] 14:30 Saba a tajemství nosorožce [i] 15:25 Veterinář na volné noze 9 [i] 15:50 Veterinář na volné noze 10 [i] 16:20 Lovec krokodýlů: Krokodýlové revoluce [i] 17:15 Echo a sloni z Amboseli 9 [i] 17:40 Echo a sloni z Amboseli 10 [i] 18:10 Služební psi: Týmová práce [i] 19:10 Dobrodružství Austina Stevense: Poslední had [i] 20:05 Nezkrotná příroda: Sténající kovboj [i]