Úvodná stránka

TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
September 2017
PoUtStŠtPiSoNe
 123
45678910
11121314151617
18192021222324
252627282930 
>
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    05:40 Deti z ostrova pokladov: Bitka o ostrov pokladov [i] 07:20 Alf II. 17/24 [i] 07:45 Spy Kids [i] 09:20 Krok za krokom II. 7-8/24 [i] 10:15 Česko Slovenská SuperStar - semifinále [i] 12:55 Česko Slovenská SuperStar - rozhodnutie [i] 13:45 Holičstvo 2: Späť v biznise [i] 15:40 Zlaté dieťa [i] 17:20 90210: Nová generácia [i] 18:20 Skvelý deň [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 19:20 DNES [i] 19:45 Počasie [i] 19:50 Športové noviny [i] 20:00 Smotánka [i] 20:35 Diabolská svokra [i] 22:30 Utečenec [i] 01:00 Jackie Brownová [i] 03:30 Vraždy bez záruky [i] 04:55 TELEVÍZNE NOVINY [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:00 Medzinárodný terorizmus po roku 1945 6/26 [i] 05:30 Zostane to v rodine [i] 06:05 Zmenáreň [i] 06:35 Svet v obrazoch [i] 07:00 Pocoyo II. 24/52 [i] 07:10 Všetky psy idú do neba II. 22 [i] 07:30 Timon a Pumbaa 25/25 [i] 07:50 Phineas a Ferb 26/26 [i] 08:15 Fidlibumove rozprávky [i] 08:45 Superchyty [i] 09:15 Lassie II 18/26 [i] 09:40 Hannah Montana II. 11/30 [i] 10:05 Falcon Beach 20/26 [i] 11:00 Hopla! [i] 11:25 Paláce Európy [i] 12:20 Motormagazín [i] 12:45 Začnem od seba 1/4 [i] 14:25 Odvrátená tvár hôr [i] 16:10 Vôňa kvetov a vetra 6/14 [i] 17:05 Postav dom, zasaď strom [i] 17:40 Show Billa Cosbyho VI 21/26 [i] 18:05 Show Billa Cosbyho VI 22/26 [i] 18:30 Futbalový sen o Afrike [i] 19:10 Domáci majstri [i] 19:15 Večerníček [i] 19:30 Správy STV [i] 19:55 Góly body sekundy [i] 20:05 Počasie [i] 20:15 Kvalifikácia na MS vo futbale 2010 [i] 22:35 Skutočný príbeh: Rúž [i] 00:05 V ohrození [i] 01:40 Duch jazera [i] 03:20 Správy STV [i] 03:45 Góly body sekundy [i] 03:55 Paláce Európy [i] 04:50 Vôňa kvetov a vetra 6/14 [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    05:15 Správy STV [i] 05:40 Správy z regiónov [i] 05:55 Správy - Hírek [i] 06:05 Udalosti ČT [i] 06:40 Správy a komentáre [i] 07:05 Atentáty, ktoré otriasli svetom 10/26 [i] 07:35 Živá panoráma [i] 08:15 Televíkend [i] 08:40 V hlbinách mora č.3 [i] 08:50 Extr@français 5/13 [i] 09:15 Staroveké objavy I. 2/3 [i] 10:05 Štúdio Dialóg po 20 rokoch [i] 11:35 Cesty nádeje [i] 12:05 5 minút po dvanástej - pomôžme si [i] 13:05 Duchovia 4/34 [i] 13:35 Z tvorby lokálnych a regionálnych TV [i] 14:00 Poltón [i] 14:30 GEN.sk [i] 14:50 Kapura [i] 15:35 Farmárska revue [i] 15:50 Hitmánia [i] 16:35 Študentské filmy [i] 16:50 Psíčkari [i] 17:05 Elixír [i] 17:35 Cestou života tŕnistou [i] 18:45 Večerníček [i] 18:55 Profily [i] 19:30 Správy STV [i] 19:50 Národnostné správy - mix [i] 20:00 Keno 10 [i] 20:05 Dokumentárny klub [i] 21:10 Anjeli strážni [i] 21:40 Neviditeľné deti [i] 23:45 Motormagazín [i] 00:05 BJD 2008 [i] 01:30 Udalosti ČT [i] 02:05 Správy STV [i] 02:29 Záver vysielania
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    05:15 Črepiny [i] 05:45 KRIMI NOVINY 06:30 NOVINY TV JOJ 06:35 TV JOJ DEŤOM: Káčerovo [i] 07:00 TV JOJ DEŤOM: Rozprávková jazda [i] 07:30 TV JOJ DEŤOM: Barbie a dvanásť tancujúcich princezien [i] 09:10 Simpsonovci VIII. 16 [i] 09:35 TV JOJ DEŤOM: Detektív Myšiak [i] 11:10 PREMIÉRA: Šťastných 13 [i] 13:00 "Copak je to za vojáka" [i] 14:50 Železný Will [i] 17:00 Kutyil s. r. o. III. 6 [i] 17:45 PRVÉ NOVINY 18:00 VÍKENDOVÉ PROMI NOVINY [i] 19:00 KRIMI NOVINY 19:30 NOVINY TV JOJ 19:55 ŠPORT 19:59 NAJLEPŠIE POČASIE 20:20 PREMIÉRA: Môj manžel je chlpatý pes [i] 22:30 Liga výnimočných [i] 00:45 Prekliata noc [i] 02:15 Webmaster - NOVÉ ČASTI [i] 03:00 Pomsta ženy [i] 04:30 Prekliata noc [i]
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
    05:15 Doktor z hôr IV. 10 [i] 06:00 Air America 4,5 [i] 07:40 V mene lásky 69,70 [i] 09:15 V uliciach San Francisca 24,25 [i] 11:00 Zorro 79 [i] 11:25 Zvieracia klinika [i] 12:00 Komisár Paul [i] 13:40 Air America 4,5 [i] 15:20 Doktorka Quinnová 63,64 [i] 17:00 Siska 52 [i] 18:00 Chalupári 1/11 [i] 19:00 KRIMI NOVINY “N“ 19:30 NOVINY TV JOJ “N“ 19:55 Julie Lescautová VI. 10 [i] 21:30 Danielle Steelová: Zoja 2/2 [i] 23:00 V uliciach San Francisca 24,25 [i] 00:55 Nočné reprízy
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
    06:00 Poslední trosečník XIII. - Cookovy Ostrovy 16/16 [i] 07:00 Eli Stone 4/13 [i] 08:00 Ďáblův sluha 9/18 [i] 09:00 Hvězdná brána 19/22 [i] 10:00 Hvězdná brána 20/22 [i] 11:00 Hvězdná brána 21/22 [i] 12:00 Jake 2.0 I. 11/16 [i] 13:00 Ďáblův sluha 11/18 [i] 14:00 All Saints V. 33/43 [i] 15:00 Vodní krysy III. 12/26 [i] 16:00 Sue Thomas: Agentka FBI II. 15/22 [i] 17:00 Wildfire IV. 2/13 [i] 18:00 Poslední trosečník XIV. - Fiji 9/15 [i] 19:00 Eli Stone 5/13 [i] 20:00 Slepá spravedlnost 11/13 [i] 21:00 CSI: New York IV. 8/21 [i] 22:00 Damages - Pavučina moci 1/13 [i] 23:00 Damages - Pavučina moci 2/13 [i] 00:00 Internát II. 8/8 [i] 01:45 CSI: New York IV. 8/21 [i] 02:35 Slepá spravedlnost 11/13 [i] 03:20 Eli Stone 5/13 [i]
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
    05:00 Učeň rychlých kol: Vyskoký lesk: Den soudu [i] 06:00 Krize karavanu 2 [i] 06:25 Z ubožáka boháčem, americký styl 6 [i] 07:15 Lovci tornád: Pozdrav běsu [i] 08:10 Miami Ink: Bitva učňů [i] 09:05 Nejsmrtelnější úlovek: Předveď co umíš [i] 10:00 Srdce stroje: Helikoptéry [i] 10:55 Discovery uvádí: Projekt Země: Jasnější svět [i] 11:50 Zázraky vytvořené lidmi v Asii: Singapurská přístavní hráz [i] 12:45 Výroba prototypů: Šestinohé vozidlo pro každý terén [i] 13:40 Bořiči mýtů: Chemická reakce terminu s ledem [i] 14:35 Možné i nemožné 4 [i] 15:30 Hry s časem: Roztleskávačky [i] 16:00 Hry s časem: Ostré záběry každodenní krásy [i] 16:25 Jak to funguje: Kompaktní fluorescenční žárovka [i] 16:55 Jak se to dělá: Nafukovací záchranné pomůcky/Brailleův psací stroj/Cella z uhlíkových vláken [i] 17:20 Discovery uvádí: Projekt Země: Jasnější svět [i] 18:15 Srdce stroje: Helikoptéry [i] 19:10 Americká rychlá kola: Auto pro Splněná přání - část 3 [i] 20:05 Americký chopper: Motorky pro DECA a Colmet [i] 21:00 Opravna vraků: Jet 1: auto pro Joolse Hollanda - část 1 [i] 21:55 Rození obchodníci: Triumph Spitfire - část 1 [i] 22:25 Rození obchodníci: Triumph Spitfire - část 2 [i] 22:50 Černé zlato 5 [i] 23:45 Únos a záchrana [i] 00:40 Největší zlo: Chladnokrevní vrazi [i] 01:40 Běsnění: Agresivní řidiči 3 [i] 02:40 Proti všem živlům 5 [i] 03:40 Rození obchodníci: Triumph Spitfire - část 1 [i] 04:05 Americký chopper: Motorky pro DECA a Colmet [i]
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:00 Přes nový práh [i] 05:25 Postřehy odjinud [i] 05:30 Události v regionech [i] 05:55 Let 29 17/30 [i] 06:15 Medvěd 09 6/7 [i] 06:20 Lužickosrbské bajky 6/7 [i] 06:30 Příběhy telátka Kopejtka 6/7 [i] 06:40 Sezame, pojď si hrát 4/78 [i] 07:00 Garfield a přátelé 20/26 [i] 07:25 Všechna rána světa: Finsko 6/16 [i] 07:40 Biblická pátrání 6/17 [i] 08:00 Malá princezna [i] 09:35 Ovečka Shaun 28/40 [i] 09:40 Kuchařská pohotovost [i] 10:10 Sofiin svět [i] 12:00 Zprávy [i] 12:05 Z metropole , Týden v regionech [i] 12:35 Auto Moto Revue [i] 13:10 Království divočiny: Legendy světa zvířat 8/13 [i] 13:40 Chcete je? [i] 13:45 Mezi námi zvířaty [i] 14:15 Evropský manuál [i] 14:35 Film o seriálu Vyprávěj [i] 14:50 Jalna 6/16 [i] 15:45 Hořké sladkosti [i] 17:15 Taxík [i] 17:45 Černá věž 6/6 [i] 18:35 Zpívánky [i] 18:45 Večerníček [i] 18:55 Šťastných deset a Šance milion 19:00 Události [i] 19:35 Branky, body, vteřiny [i] 19:50 Předpověď počasí [i] 20:00 Zázraky přírody [i] 21:20 Nezničitelný Vladimír Menšík [i] 22:15 Losování Šťastných deset a Šance milion 22:25 Vyzvání k souboji [i] 00:15 Carrie [i] 02:25 13. komnata Kamily Magálové [i] 02:50 Pošta pro tebe [i] 03:45 Na moll... 04:25 Folklorika [i] 04:50 Stop [i]
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:00 Alchymie bytí [i] 05:25 Medicína pro 21. století [i] 05:45 Krásy evropského pobřeží: Neklidné nebe nad Irskem [i] 05:50 Služby v našich službách plus [i] 06:10 Rodinné stříbro [i] 06:30 Správy STV 06:55 Divnopis [i] 07:00 Praha, město věží [i] 07:20 Poutní místa [i] 07:40 Počesku [i] 07:50 Panorama [i] 08:30 Zázračná planeta: Svět plazů a obojživelníků 3/5 [i] 09:25 Folklorika [i] 09:50 Proměny českého venkova 2/4 [i] 10:10 Za vesnickými muzikanty [i] 10:40 Hledání ztraceného času [i] 11:00 Můj otec Gulag [i] 12:00 Herbie Hancock: Possibilities 2/2 [i] 12:45 Pětka v Pomeranči [i] 13:10 Game Page [i] 13:35 Sabotáž [i] 14:05 Simpsonovi XVIII 19/22 [i] 14:25 Muž na Jawě [i] 15:20 Pardubický Sant Leger [i] 16:30 Před Velkou Pardubickou [i] 16:45 Kamera na cestách: Milionářská bydlení 5/6 [i] 17:40 Poutní místa [i] 18:00 Kudykam [i] 18:15 O češtině [i] 18:30 Kultura.cz [i] 19:00 Varhanní koncert [i] 19:35 Návraty [i] 20:00 Hudební slavnosti Emy Destinnové 2009 [i] 21:40 Dvacet let galakoncertů pro ED [i] 22:10 Divadlo žije! [i] 22:40 Nemaluji, své obrazy dávím [i] 23:40 Noc s Andělem [i] 01:10 Eddie Palmieri Afro-Caribbean Jazz [i] 02:00 Sešli se... [i] 03:00 Kdo je kdo [i] 03:30 Sedm epoch rocku 3/7 [i] 04:15 Grotesky [i] 04:40 Ladí neladí [i]
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:25 Novashopping 06:25 Bolek a Lolek 72 [i] 06:35 Batman vítězí 11 [i] 07:00 Tom a Jerry 2 [i] 07:30 Spongebob v kalhotách 31 [i] 07:55 Yamakasi: Sedm samurajů 21.století [i] 09:45 Dva lidi v zoo [i] 11:20 Stahovák [i] 12:00 Volejte Novu [i] 12:30 Nebe a dudy [i] 14:05 Mr. Bean [i] 14:35 Odvážný Crusoe 6 [i] 15:30 Brácha za všechny peníze [i] 17:15 Polepšovna mazlíčků [i] 17:55 Babicovy dobroty [i] 18:30 Koření [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:00 ČR - Polsko [i] 22:35 Česká spojka [i] 00:50 Příliš hlučná samota [i] 02:20 Novashopping 02:45 Volejte Novu [i] 03:50 DO-RE-MI [i] 04:40 Novashopping
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    06:05 Párty s kuchařem [i] 06:30 Samuraj Jack I 11 [i] 06:55 Neuvěřitelná dobrodružství Rudly a Koumáka III 12 [i] 07:15 Tom a Jerry [i] 07:30 Fresh Prince IV 19 [i] 07:55 Chůva k pohledání II 19 [i] 08:30 Autosalon [i] 09:25 M*A*S*H 225 [i] 10:00 Zničující katastrofy 1 [i] 11:05 Columbo [i] 13:05 Vůně ženy [i] 16:15 Venkovský ráj, č. 12 [i] 18:00 Super drbna 4 [i] 18:55 Zprávy TV Prima [i] 19:35 Chůva k pohledání II 20 [i] 20:00 Dům u jezera [i] 22:15 Predátor [i] 00:30 Bouře století Stephena Kinga [i] 02:00 Volejte Věštce 03:45 Inspektor Balko 38 [i] 04:35 Inspektor Balko 39 [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
    05:20 Júlia - Cesty za šťastím 29/351 [i] 06:10 Lampáreň [i] 06:45 112 [i] 07:40 Skrytá vášeň 79-80/188 [i] 09:20 Muži na stromoch I. 1/22 [i] 10:10 Summerland II. 11/13 [i] 11:00 Slávici na ulici [i] 12:05 Chuťovky [i] 13:15 Rebeli I. 40/215 [i] 14:10 Summerland II. 11/13 [i] 15:00 Columbo II. 2/8 [i] 16:20 Skrytá vášeň 81-82/188 [i] 18:05 Muži na stromoch I. 1/22 [i] 19:00 Rebeli I. 41/215 [i] 20:00 Rosamunde Pilcherová: Ruža z Kerrymoru [i] 21:50 Rodina na úteku [i] 23:25 Belphégor - fantóm Louvru [i] 01:15 Rosamunde Pilcherová: Ruža z Kerrymoru [i] 02:40 Rodina na úteku [i] 04:10 Columbo II. 2/8 [i]
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
    07:10 Férovej zloděj [i] 09:00 Teleshopping 12:00 Sni svůj krátký sen 2. [i] 13:35 Vůle přežít [i] 15:15 Doživotní šance [i] 16:50 Hlavní zprávy [i] 18:35 Ztracený svět [i] 20:15 Příští správná věc [i] 22:05 Drsný časy [i] 00:00 Exes [i] 01:25 Miluji tě k sežrání [i] 03:10 Vražedná rasa [i]
  • TV program Eurosport

    logo TV stanice EurosportEurosport
    08:30 All sports [i] 08:35 Fotbal [i] 09:45 Fotbal [i] 10:00 Tenis [i] 11:45 Snooker [i] 13:00 Tenis [i] 14:45 Snooker [i] 16:30 Fotbal [i] 18:30 Snooker [i] 20:00 Fotbal [i] 22:00 Snooker [i] 23:30 Fotbal [i] 00:30 Fotbal [i] 00:45 Snooker [i] 02:00 Závěr vysílání
  • TV program Hallmark

    logo TV stanice HallmarkHallmark
    05:00 Dotek anděla III 4 [i] 06:00 Dotek anděla III 5 [i] 07:00 Sladká láska [i] 09:00 Ochránce II 3 [i] 10:00 Ochránce II 4 [i] 11:00 Soudkyně Amy III 22 [i] 12:00 Soudkyně Amy III 23 [i] 13:00 Soudkyně Amy III 24 [i] 14:00 Rosnička [i] 16:00 Clara Shellerová 2 [i] 17:00 Být Erikou 2 [i] 18:00 Ochránce II 5 [i] 19:00 Ochránce II 6 [i] 20:00 Ochránce II 7 [i] 21:00 Právo a pořádek: Zločinné úmysly VIII 11 [i] 22:00 Právo a pořádek: Zločinné úmysly VIII 12 [i] 23:00 Krutá pravda [i] 01:00 Právo a pořádek: Útvar pro zvláštní oběti III 11 [i] 02:00 Právo a pořádek: Útvar pro zvláštní oběti III 12 [i] 03:00 Šestnáctiletá matka [i]
  • TV program Spektrum

    logo TV stanice SpektrumSpektrum
    05:00 Znovuobjevitelé 09 [i] 05:25 Znovuobjevitelé 10 [i] 06:00 Úsvit lidstva 01 [i] 07:05 Ulice světa 09 [i] 07:35 Ulice světa 10 [i] 08:05 Lodě, které změnily svět 02 [i] 08:50 Řeč hmyzí říše 02 [i] 09:10 Tělo v číslech 01 [i] 10:05 Jsme zvědaví 01 [i] 11:10 Co nám prospívá 22 [i] 12:10 Pokusní králíci 05 [i] 12:40 Jamieho drůbeží hostina [i] 13:40 Skryté možnosti 53 [i] 14:10 Skryté možnosti 54 [i] 14:40 Zvířecí rekordmani 20 [i] 15:35 Za poklady s Ianem Grantem 01 [i] 16:05 Za poklady s Ianem Grantem 02 [i] 16:40 Mistři švindlu 04 [i] 17:10 Černá káva 01 [i] 18:15 Buď já nebo pes 55 [i] 19:05 Zelené nápady pro modrou planetu 01 [i] 19:35 Zelené nápady pro modrou planetu 02 [i] 20:05 Řeč hmyzí říše 07 [i] 20:25 Ve stínu dinosaurů 02 [i] 21:25 Impéria 05 [i] 22:30 Sexuální revoluce 01 [i] 23:25 Anatomie přírodní katastrofy 01 [i] 00:25 Za sportem kolem světa 01 [i] 01:25 Chytrý průvodce po… 19 [i] 01:55 Chytrý průvodce po… 20 [i] 02:25 Vůně dálek 02 [i] 03:25 Místa ve Středomoří 18 [i] 04:30 Laos 02 [i]
  • TV program HBO

    logo TV stanice HBOHBO
    06:00 VALL-I [i] 07:35 Filmy a filmové hvězdy 40 [i] 08:00 Let's Dance 2 [i] 09:35 Příměří [i] 11:25 Šílená láska [i] 13:00 Stěhování pana McAllistera [i] 14:30 Koření života [i] 16:15 VALL-I [i] 17:50 Návrat na Brideshead [i] 20:00 Odvlečen [i] 22:00 Ztracení chlapci: Upíří kmen [i] 23:35 Moje žena a jiné katastrofy [i] 01:10 Smrtonosná past 2 [i] 03:10 Láska za časů cholery [i]
  • TV program HBO 2

    logo TV stanice HBO 2HBO 2
    08:00 Lord Longford [i] 09:30 Čistá barva [i] 11:15 Keith [i] 12:50 Nelly Furtado - Loose [i] 14:15 Nancy Drew: Záhada v Hollywoodu [i] 15:55 Bernard a Doris [i] 17:35 Noc s králem [i] 19:35 Beowulf [i] 21:30 Hung - Na velikosti záleží 1 [i] 22:15 Saddám: Vzestup a pád 1 [i] 23:20 Katie Morganová o hračkách pro dospělé [i] 23:50 Krvavá sklizeň [i] 01:30 Zodiac [i] 04:05 Velká láska III. : Sousedská párty 1 [i]
  • TV program Animal Planet

    logo TV stanice Animal PlanetAnimal Planet
    05:10 Záchrana druhů - gorily na pokraji vyhynutí [i] 06:00 Záchrana mazlíčků 1 [i] 06:25 Záchrana mazlíčků 3 [i] 06:50 Nejzábavnější zvířata na zemi 1