Úvodná stránka

TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
November 2017
PoUtStŠtPiSoNe
 12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
27282930 
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    05:35 Reflex [i] 06:00 Teleráno [i] 08:30 Herkules IV. 7/22 [i] 09:20 V mene zákona [i] 09:45 Elodie Bradfordová 5/5 [i] 11:35 Prázdninový lekár v Tessine: Kľukaté cesty lásky [i] 13:15 Bez stopy II. 24/24 [i] 14:10 Priatelia VII. 7-8/24 [i] 15:05 Kobra 11 V. 10/18 [i] 16:05 Walker, texaský ranger IV. [i] 17:00 Prvé Televízne noviny [i] 17:25 Reflex [i] 17:40 Počasie [i] 17:50 Bez servítky [i] 18:30 V mene zákona [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 19:20 DNES [i] 19:45 Počasie [i] 19:50 Športové noviny [i] 20:00 Česko Slovenská SuperStar - semifinále [i] 22:20 Skrytá identita [i] 01:10 Blade [i] 03:15 Ľahký cieľ [i] 04:45 TELEVÍZNE NOVINY [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:15 Zostane to v rodine [i] 05:55 Ranný magazín [i] 08:05 Lekár umierajúceho času 5/5 [i] 09:25 Pesničky z Repete [i] 09:40 Diagnóza: Vražda 55/91 [i] 10:30 Diagnóza: Vražda 56/91 [i] 11:15 Sila lásky I. 236 [i] 12:15 Dámsky magazín STV [i] 13:35 Varení pečení [i] 14:00 Postav dom, zasaď strom [i] 14:30 Kaviareň Slávia [i] 15:10 Divoký anjel 19/270 [i] 16:00 Správy STV o 16:00 [i] 16:25 Počasie [i] 16:30 Zostane to v rodine [i] 17:10 Sila lásky III. 58/200 [i] 18:05 Sila lásky III. 59/200 [i] 18:55 Domáci majstri [i] 19:00 Večerníček [i] 19:15 Slovensko dnes [i] 19:30 Správy STV [i] 19:55 Góly body sekundy [i] 20:05 Počasie [i] 20:15 MINI TALENT SHOW [i] 21:30 Takí sme boli [i] 22:40 Chyťte ho! [i] 00:30 Vraždy v Durham County 6/6 [i] 01:15 Medzinárodný terorizmus po roku 1945 5/26 [i] 01:45 Medzinárodný terorizmus po roku 1945 6/26 [i] 02:15 Sila lásky III. 58/200 [i] 03:05 Sila lásky III. 59/200 [i] 03:55 Správy STV [i] 04:20 Góly body sekundy [i] 04:30 Medzinárodný terorizmus po roku 1945 5/26 [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    05:25 Správy STV [i] 05:50 Správy z regiónov [i] 06:05 Správy - Hírek [i] 06:15 Udalosti ČT [i] 06:50 Správy a komentáre [i] 07:15 Rómsky magazín - So Vakeres [i] 07:45 Živá panoráma [i] 08:15 Providence IV. 16/22 [i] 09:00 Ranný magazín [i] 11:15 Ushuaia - expedície do prírody IV. 5/8 [i] 12:00 Regionálny denník [i] 12:35 Živá panoráma [i] 13:10 Eurovirtuál [i] 13:25 Veľké záhady [i] 13:50 Família [i] 14:30 Večer na tému . . [i] 16:00 Krása podmorského sveta [i] 16:25 Tempo [i] 16:45 Regionálny denník [i] 17:15 Správy z regiónov [i] 17:30 FOKUS - rodina [i] 18:20 Televíkend [i] 18:45 Večerníček [i] 18:55 Domáci majstri [i] 19:00 Atentáty, ktoré otriasli svetom 10/26 [i] 19:30 Správy STV [i] 19:55 Správy - Hírek [i] 20:00 Keno 10 [i] 20:10 Staroveké objavy I. 2/3 [i] 21:05 GEN.sk [i] 21:20 Československý filmový týždenník [i] 21:30 Správy a komentáre [i] 21:55 Správy z regiónov [i] 22:10 Štúdio Dialóg po 20 rokoch [i] 23:45 Hviezdna loď Galactica IV 9/20 [i] 00:25 Hviezdna loď Galactica IV 10/20 [i] 01:10 Udalosti ČT [i] 01:45 Správy STV [i] 02:10 Správy z regiónov [i] 02:25 Správy - Hírek [i] 02:30 Správy a komentáre [i] 02:59 Záver vysielania
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    05:20 Črepiny [i] 05:50 PROMI NOVINY [i] 06:00 KRIMI NOVINY 06:30 NOVINY TV JOJ 07:00 RANNÁ ŠOU S ADELOU A SAJFOM [i] 09:00 Prvé oddelenie 29 [i] 09:20 Vražedné čísla 5 [i] 10:20 Medicopter 117 20 [i] 11:20 Policajt z L. A. 22/22 [i] 12:20 C. S. I. : Kriminálka Las Vegas VII. 19 [i] 13:15 Komando GSG 9 6 [i] 14:15 C. S. I. : Kriminálka Las Vegas VII. 20 [i] 15:10 Kosti IV. 6 [i] 16:10 C. S. I. : Kriminálka Miami V. 24/24 [i] 16:59 PRVÉ NOVINY 17:25 PROMI NOVINY [i] 17:45 Prvé oddelenie 30 [i] 18:00 Súdna sieň [i] 19:00 KRIMI NOVINY 19:30 NOVINY TV JOJ 19:55 ŠPORT 19:59 NAJLEPŠIE POČASIE 20:15 Panelák 314 [i] 21:15 "Copak je to za vojáka" [i] 22:55 De Facto [i] 23:30 PREMIÉRA: Zlosť [i] 01:35 Črepiny [i] 02:00 Mafia [i] 02:40 Medicopter 117 20 [i] 03:30 Od deviatej do piatej [i]
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
    05:15 Doktor z hôr IV. 9 [i] 06:00 Hulk Hogan: Blesk v raji 20,21 [i] 07:40 V mene lásky 67,68 [i] 09:15 Varí vám to [i] 09:50 Starý III. 4 [i] 10:50 Doktor z hôr IV. 10 [i] 11:45 Červené ruže 69,70 [i] 13:25 Hulk Hogan: Blesk v raji 20,21 [i] 15:10 Superpolicajti z Miami [i] 16:50 Páli vám to? [i] 17:20 V mene lásky 69,70 [i] 19:00 KRIMI NOVINY “N“ 19:30 NOVINY TV JOJ “N“ 19:55 Chalupári 1/11 [i] 21:00 Siska 52 [i] 22:00 Skutočný príbeh: Skrytá posadnutosť [i] 23:45 Starý III. [i] 00:45 Nočné reprízy
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
    06:00 Vodní krysy VI. 16/36 [i] 07:00 Posel ztracených duší 14/22 [i] 07:55 Zoom 82/199 [i] 08:00 Jake 2.0 I. 12/16 [i] 09:00 Hvězdná brána III. 15/22 [i] 10:00 The Amazing Race IX. 12/14 [i] 10:55 Zoom 82/199 [i] 11:00 Vodní krysy VI. 16/36 [i] 12:00 Noční show Davida Lettermana [i] 13:00 Jake 2.0 I. 12/16 [i] 14:00 Hvězdná brána III. 15/22 [i] 15:00 Dr. House 20/22 [i] 16:00 Vodní krysy VI. 17/36 [i] 17:00 Posel ztracených duší 15/22 [i] 17:55 Zoom 82/199 [i] 18:00 Jake 2.0 I. 13/16 [i] 19:00 Hvězdná brána III. 16/22 [i] 20:00 Dr. House 21/22 [i] 21:00 Cena za lidskost 2/7 [i] 22:00 Zakázané metody 3/13 [i] 22:30 Zakázané metody 4/13 [i] 23:00 Myšlenky zločince III. 3/20 [i] 23:55 Zoom 82/199 [i] 00:00 Noční show Davida Lettermana [i] 01:00 Posel ztracených duší 15/22 [i] 02:00 Cena za lidskost 2/7 [i] 02:50 Zakázané metody 3/13 [i] 03:15 Zakázané metody 4/13 [i] 03:40 Myšlenky zločince III. 3/20 [i]
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
    05:00 Učeň rychlých kol: Vyskoký lesk: To je osobní věc [i] 06:00 Soutěž britských motorkářů 1 [i] 06:25 Pátá rychlost 8 [i] 06:50 Americký chopper: Motorka pro Mika/Vinneyho - část 2 [i] 07:45 Nutné k přežití: Poušť Moab [i] 08:40 Bořiči mýtů: Ptáci v náklaďáku [i] 09:35 Jak to funguje: Hydraulický hever/Tlakové těsnění/Faxový přístroj/Táborový vařič [i] 10:00 Jak se to dělá: Halogenové žárovky/Buničinová izolace/ [i] 10:30 Hry s časem: Polykání ohně [i] 11:00 Hry s časem: Elektrický paralyzér Taser [i] 11:25 Miami Ink: Rodinné hodnoty [i] 12:20 Opravna vraků: A je to! [i] 13:15 Americký chopper: Motorka k filmu „Já, robot“ - část 1 [i] 14:10 Pátá rychlost 9 [i] 14:35 Zničeno ve vteřině 7 [i] 15:05 Zničeno ve vteřině 25 [i] 15:30 Nutné k přežití: Poušť Moab [i] 16:25 Miami Ink: Nikdo nemá rád padavky [i] 17:20 Hry s časem: Mistr boje samurajským mečem [i] 17:50 Hry s časem: Bomba ze suchého ledu [i] 18:15 Bořiči mýtů: Chodit po vodě [i] 19:10 Jak to funguje: Nárazový tlumič/Mlýnek na kávu/Táborová svítilna/Vzduchový nárazový klíč [i] 19:40 Jak se to dělá: Vrtáky/Fotografické budky/Poštovní známky [i] 20:05 Možné i nemožné 1 [i] 21:00 Bořiči mýtů: Chemická reakce terminu s ledem [i] 21:55 Výroba prototypů: Šestinohé vozidlo pro každý terén [i] 22:50 Zničeno ve vteřině 26 [i] 23:20 Očitá svědectví 10 [i] 23:45 Opravna vraků: SEMA - Revoluční Roaster [i] 00:40 Učeň rychlých kol: Vyskoký lesk: Den soudu [i] 01:40 Možné i nemožné 1 [i] 02:40 Bořiči mýtů: Chodit po vodě [i] 03:40 Očitá svědectví 10 [i] 04:05 Jak to funguje: Nárazový tlumič/Mlýnek na kávu/Táborová svítilna/Vzduchový nárazový klíč [i] 04:35 Jak se to dělá: Vrtáky/Fotografické budky/Poštovní známky [i]
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:00 Bydlení je hra [i] 05:25 Postřehy odjinud [i] 05:30 Události v regionech [i] 05:59 Studio 6 [i] 08:30 Kouzelná školka [i] 09:00 Dnes vzpomíná Josef Hlinomaz [i] 09:45 Studio B [i] 10:15 Příště u Vás z Krásna nad Teplou [i] 11:00 Barvy života [i] 12:00 Zprávy [i] 12:30 Sama doma [i] 13:30 McLeodovy dcery I 14/22 [i] 14:20 Doktorka Quinnová IV 10/28 [i] 15:05 Benjamin Kvítko 24/26 [i] 15:30 Let 29 17/30 [i] 15:55 Ovečka Shaun 15/40 [i] 16:00 Daleká cesta za domovem 32/39 [i] 16:25 Bludiště [i] 17:00 Za školu [i] 17:30 Přes nový práh [i] 17:55 Předpověď počasí [i] 18:00 Události v regionech [i] 18:25 Případ pro ombudsmana 6/16 [i] 18:40 Tajemství vody: Nebezpečné sinice [i] 18:45 Večerníček [i] 18:55 Šťastných deset a Šance milion 19:00 Události [i] 19:35 Branky, body, vteřiny [i] 19:50 Předpověď počasí [i] 19:55 Losování Euromiliony 20:00 Dobrodružství kriminalistiky 19/26 [i] 20:55 13. komnata Kamily Magálové [i] 21:25 Uvolněte se, prosím [i] 22:15 Sex ve městě VI 2/20 [i] 22:45 Losování Šťastných deset a Šance milion 22:50 Dva muži ve městě [i] 00:25 Losování Euromiliony 00:30 McLeodovy dcery I 14/22 [i] 01:15 Všechnopárty [i] 01:55 Sabotáž [i] 02:25 Události v regionech [i] 02:50 Události v regionech Brno 03:15 Události v regionech Ostrava [i] 03:40 Regiony ČT24 04:05 Na cestě po Malajsii [i] 04:35 Gorodok 6/20 [i]
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:00 Kam s nimi II [i] 05:15 Skoro jasno 6/13 [i] 05:30 Správy STV 05:59 Dobré ráno [i] 08:30 Panorama [i] 09:10 Na stopě [i] 09:35 Na plovárně s Antonínem Huvarem [i] 10:00 Neznámí hrdinové - Pohnuté osudy [i] 10:30 Meet Factory [i] 11:00 Pod pokličkou [i] 11:35 AZ-kvíz [i] 12:00 Bydlení je hra [i] 12:25 Černé ovce [i] 12:40 Ta naše povaha česká [i] 13:10 Medúza [i] 13:40 Šikulové [i] 13:55 Nová dobrodružství Černého Bleska 14/26 [i] 14:20 Retro Prague 2009 [i] 14:45 Sportovci světa: Olympijská [i] 15:40 Kvarteto [i] 16:10 Alchymie bytí [i] 16:35 Rodina a já [i] 16:55 Michaelovy experimenty [i] 17:05 Skoro jasno [i] 17:25 Dvaasedmdesát jmen české historie 47/72 [i] 17:40 Chcete mě? [i] 17:55 City Folk 2009 - Barcelona [i] 18:25 Kosmopolis [i] 18:55 Zprávy v českém znakovém jazyce 19:05 Magazín Ligy mistrů [i] 19:35 Simpsonovi XVIII 19/22 [i] 20:00 Zázračná planeta: Svět plazů a obojživelníků 3/5 [i] 20:55 Moje rodina IV 4/13 [i] 21:25 Sedm epoch rocku 3/7 [i] 22:15 Tahače 2009 - Most a Zolder [i] 22:30 Události, komentáře [i] 23:10 I BBC se utne [i] 23:35 Gorodok 6/20 [i] 00:00 Dvojhlas [i] 00:25 Houslový rytíř [i] 01:15 Concertino Praga 1990 [i] 02:20 Dobrodružství vědy a techniky [i] 02:45 Hledám práci [i] 03:10 Kudykam [i] 03:25 Rodina a já [i] 03:45 Michaelovy experimenty [i] 03:55 U sta Bromů [i]
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:00 Novashopping 05:59 Snídaně s Novou [i] 08:35 Směr jih 42 [i] 09:30 McBride: Doktor je mrtvý, vážně mrtvý [i] 11:10 Tescoma s chutí [i] 11:15 Lenssen & spol. [i] 11:45 Můj přítel Monk II 4 [i] 12:40 Ženatý se závazky 206 [i] 13:15 Walker, Texas Ranger IV 13 [i] 14:10 Odložené případy II 7 [i] 15:05 Superman III 8 [i] 16:05 Zákon a pořádek: Zločinné úmysly III 15 [i] 17:00 Odpolední Televizní noviny [i] 17:35 Kriminálka Miami 11 [i] 18:30 Ulice 1449, 1450 [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:00 Česko Slovenská SuperStar [i] 22:25 Lovec policajtů [i] 00:15 Nemilosrdně [i] 02:10 Novashopping 02:30 Tabu [i] 03:20 Áčko [i] 04:35 DO-RE-MI [i]
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    06:10 Teleshopping 06:20 Nová dobrodružství Scooby Doo I 9 [i] 07:00 Teleshopping 07:10 Tom a Jerry [i] 07:20 Deník zasloužilé matky VI 2 [i] 07:45 Chůva k pohledání II 18 [i] 08:15 M*A*S*H 224 [i] 08:45 Knight Rider II 15 [i] 09:45 Policie - New York XI 3 [i] 10:40 To je vražda, napsala XI 16 [i] 11:35 Drzá Jordan VI 13 [i] 12:35 Deník zasloužilé matky VI 3 [i] 13:05 Sabrina - mladá čarodějnice V 6 [i] 13:35 Čarodějky VI 20 [i] 14:30 Chirurgové IV 13 [i] 15:30 Julie Lescautová III 3 [i] 17:40 Minuty regionu 18:00 Čarodějky I 9 [i] 18:55 Zprávy TV Prima [i] 19:35 Chůva k pohledání II 19 [i] 20:00 Hádej, kdo lže? [i] 21:20 Air America [i] 23:40 Ohnivá bouře [i] 01:25 Volejte Věštce 03:10 Sinan Toprak I 2 [i] 04:00 Dvojí nasazení 1 [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
    06:10 Lampáreň [i] 06:45 Osudové stretnutie 29/90 [i] 07:35 Skrytá vášeň 77-78/188 [i] 09:30 Regina - kráľovná cigánskych sŕdc 29/160 [i] 10:55 Ulica III. 29/260 [i] 11:50 Ženatý so záväzkami X. 1/26 [i] 12:15 Rebeli I. 39/215 [i] 13:10 Júlia - Cesty za šťastím 28/351 [i] 14:00 Viktória 29/171 [i] 15:00 Ženatý so záväzkami X. 1/26 [i] 15:30 Macocha 30/120 [i] 16:20 Skrytá vášeň 79-80/188 [i] 18:05 Ulica III. 30/260 [i] 19:00 Rebeli I. 40/215 [i] 20:00 Regina - kráľovná cigánskych sŕdc 30/160 [i] 21:30 Júlia - Cesty za šťastím 29/351 [i] 22:25 Viktória 30/171 [i] 23:15 Osudové stretnutie 30/90 [i] 00:05 Malabar Princess [i] 01:40 Lampáreň [i] 02:20 Ulica III. 30/260 [i] 03:05 Macocha 30/120 [i] 03:50 Malabar Princess [i]
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
    07:30 Proměna Placida Lakea [i] 09:00 Teleshopping 12:00 Bigfoot [i] 13:30 Zkouška dospělosti [i] 15:05 Hollywoodské safari [i] 16:35 Artušův meč [i] 18:05 Emil a detektivové [i] 19:55 Férovej zloděj [i] 21:45 Mrtvá dívka [i] 23:20 Freeman: Plačící drak [i] 01:00 Anatomie pekla [i] 02:20 Doktor Martin a legenda o Cloutnu [i] 03:40 Mrtvá dívka [i]
  • TV program Eurosport

    logo TV stanice EurosportEurosport
    08:30 All sports [i] 09:00 Tenis [i] 12:30 Motorismus [i] 13:30 Snooker [i] 14:30 Snooker [i] 16:30 Fotbal [i] 18:30 Fotbal [i] 18:40 Snooker [i] 20:00 Fotbal [i] 22:00 Snooker [i] 23:00 Fotbal [i] 23:15 Fotbal [i] 23:25 Fotbal [i] 00:20 Extrémní sporty [i] 00:35 Fotbal [i] 01:30 Závěr vysílání
  • TV program Hallmark

    logo TV stanice HallmarkHallmark
    05:00 Dotek anděla III 3 [i] 06:00 Dotek anděla III 4 [i] 07:00 McLeodovy dcery VI 6 [i] 08:00 Vraždy v Midsomeru: Draví ptáci [i] 10:00 Volání krve [i] 12:00 McLeodovy dcery VI 7 [i] 13:00 Soudkyně Amy IV 2 [i] 14:00 Vraždy v Midsomeru: Lesní muž [i] 16:00 Rtěnka [i] 18:00 Ochránce II 7 [i] 19:00 Soudkyně Amy IV 2 [i] 20:00 Drzá Jordan IV 16 [i] 21:00 Právo a pořádek: Útvar pro zvláštní oběti III 11 [i] 22:00 Právo a pořádek: Útvar pro zvláštní oběti III 12 [i] 23:00 Právo a pořádek: Zločinné úmysly VIII 11 [i] 00:00 Právo a pořádek: Zločinné úmysly VIII 12 [i] 01:00 Drzá Jordan IV 12 [i] 02:00 Drzá Jordan IV 13 [i] 03:00 Krutá pravda [i]
  • TV program Spektrum

    logo TV stanice SpektrumSpektrum
    05:00 Znovuobjevitelé 07 [i] 05:25 Znovuobjevitelé 08 [i] 06:00 Antické olympijské hry 07 [i] 06:30 Britské muzeum 07 [i] 07:05 Buď já nebo pes 42 [i] 08:00 Jamieho vepřové hody [i] 09:00 Maminka stávkuje 25 [i] 09:35 Skryté možnosti 25 [i] 10:05 Baculaté děti 02 [i] 11:00 Lidé a místa na Zemi: Tunisko [i] 11:15 Válka spermií [i] 12:10 Jamieho vepřové hody [i] 13:10 Co opravdu jíme 09 [i] 13:40 Co opravdu jíme 10 [i] 14:10 Antické olympijské hry 07 [i] 14:40 Britské muzeum 07 [i] 15:15 Zvířecí rekordmani 05 [i] 16:10 Maminka stávkuje 25 [i] 16:50 Skryté možnosti 25 [i] 17:20 Válka spermií [i] 18:15 Buď já nebo pes 42 [i] 19:15 Dítě naší doby 14 [i] 20:20 Znovuobjevitelé 09 [i] 20:50 Znovuobjevitelé 10 [i] 21:20 Geologická pouť 05 [i] 22:20 Nejtěžší práce historie 05 [i] 23:20 Bitva o Atlantik 01 [i] 00:20 Pohromy století 34 [i] 01:20 Procesy Roberta J. Oppenheimera 02 [i] 02:30 O lidech a myších [i] 03:10 Interiéry 03 [i] 03:30 Dunaj [i] 04:00 Bitva o Atlantik 01 [i]
  • TV program HBO

    logo TV stanice HBOHBO
    05:20 Před kamerou 41 [i] 06:00 Superman: Soudný den [i] 07:15 Před kamerou 41 [i] 07:45 Kouzelná romance [i] 09:30 College Road Trip [i] 10:55 Jen proto, že jsme jiní [i] 12:25 Ca$h [i] 14:10 Superman: Soudný den [i] 15:30 Indiana Jones a Království křišťálové lebky [i] 17:30 Jmenovec [i] 19:30 Cinema, Cinema, Cinema 42 [i] 20:00 Let's Dance 2 [i] 21:35 Klikař Charlie [i] 23:15 Netopýři: Chuť krve [i] 00:40 Odvrácená strana Jericha [i] 02:20 Smrtonosná past [i] 04:30 Pokojský [i]
  • TV program HBO 2

    logo TV stanice HBO 2HBO 2
    10:00 P.S. Miluji tě [i] 12:05 Svatba jako překvapení [i] 13:40 Lady XXL [i] 15:20 Roztleskávač [i] 16:55 Uranya