Úvodná stránka

TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
December 2017
PoUtStŠtPiSoNe
 123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    05:35 Reflex [i] 06:00 Teleráno [i] 08:35 Herkules IV. 6/22 [i] 09:20 V mene zákona [i] 09:45 Elodie Bradfordová 4/5 [i] 11:35 Smrtiace mince [i] 13:15 Bez stopy II. 23/24 [i] 14:10 Priatelia VII. 5-6/24 [i] 15:05 Kobra 11 V. 9/18 [i] 16:05 Walker, texaský ranger IV. [i] 17:00 Prvé Televízne noviny [i] 17:25 Reflex [i] 17:40 Počasie [i] 17:50 Bez servítky [i] 18:30 V mene zákona [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 19:20 DNES [i] 19:45 Počasie [i] 19:50 Športové noviny [i] 20:00 Ordinácia v ružovej záhrade [i] 21:40 NCIS - Námorný vyšetrovací úrad V. 15/19 [i] 22:35 Umenie kradnúť [i] 00:20 Náhly úder [i] 02:25 Rodinná vojna I. 19-20/22 [i] 03:05 A - tím III. 25/25 [i] 03:55 TELEVÍZNE NOVINY [i] 04:50 Kobra 11 V. 9/18 [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:15 Zostane to v rodine [i] 05:55 Ranný magazín [i] 08:05 Lekár umierajúceho času 4/5 [i] 09:30 Pesničky z Repete [i] 09:40 Diagnóza: Vražda 53/91 [i] 10:30 Diagnóza: Vražda 54/91 [i] 11:20 Sila lásky I. 235 [i] 12:15 Dámsky magazín STV [i] 13:35 Varení pečení [i] 14:00 Postav dom, zasaď strom [i] 14:30 Kaviareň Slávia [i] 15:15 Divoký anjel 18/270 [i] 16:00 Správy STV o 16:00 [i] 16:25 Počasie [i] 16:30 Zostane to v rodine [i] 17:10 Sila lásky III. 56/200 [i] 18:05 Sila lásky III. 57/200 [i] 18:55 Domáci majstri [i] 19:00 Večerníček [i] 19:15 Slovensko dnes [i] 19:30 Správy STV [i] 19:55 Góly body sekundy [i] 20:05 Počasie [i] 20:15 Super senzi Senzus - Neprepínajte, urobíme to za vás [i] 22:20 Ooops! Na čierno. [i] 23:05 Voľný pád [i] 00:55 Prípad pre Samanthu 43 [i] 01:40 Medzinárodný terorizmus po roku 1945 3/26 [i] 02:05 Medzinárodný terorizmus po roku 1945 4/26 [i] 02:30 Sila lásky III. 56/200 [i] 03:20 Sila lásky III. 57/200 [i] 04:10 Góly body sekundy [i] 04:20 Medzinárodný terorizmus po roku 1945 3/26 [i] 04:50 Medzinárodný terorizmus po roku 1945 4/26 [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    05:25 Správy STV [i] 05:50 Správy z regiónov [i] 06:05 Správy - Hírek [i] 06:15 Udalosti ČT [i] 06:50 Správy a komentáre [i] 07:15 Maďarský magazín [i] 07:45 Živá panoráma [i] 08:15 Providence IV. 15/22 [i] 09:00 Ranný magazín [i] 11:15 Juraj Kubánka [i] 12:05 Regionálny denník [i] 12:35 Živá panoráma [i] 13:10 Hudáčkovia [i] 13:50 Zdravíčko, pán doktor - Čistička v našom tele /pečeň/ [i] 14:15 Vodný svet 5/6 [i] 14:45 Sféry dôverné [i] 15:55 Profesionál [i] 16:15 Halali [i] 16:45 Regionálny denník [i] 17:15 Správy z regiónov [i] 17:30 FOKUS - právo [i] 18:20 Polícia [i] 18:35 Eurovirtuál [i] 18:50 Večerníček [i] 18:59 Domáci majstri [i] 19:00 Veľké záhady [i] 19:30 Správy STV [i] 19:55 Správy - Hírek [i] 20:00 Keno 10 [i] 20:05 Ushuaia - expedície do prírody IV. 5/8 [i] 21:00 Família [i] 21:30 Správy a komentáre [i] 21:55 Správy z regiónov [i] 22:10 Večer na tému . . [i] 23:45 Halali [i] 00:10 Udalosti ČT [i] 00:45 Správy STV [i] 01:10 Správy z regiónov [i] 01:25 Správy - Hírek [i] 01:35 Správy a komentáre [i] 02:09 Záver vysielania
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    05:20 Črepiny [i] 05:50 PROMI NOVINY [i] 06:00 KRIMI NOVINY 06:30 NOVINY TV JOJ 07:00 RANNÁ ŠOU S ADELOU A SAJFOM [i] 09:00 Prvé oddelenie 28 [i] 09:20 Vražedné čísla 4 [i] 10:20 Medicopter 117 19 [i] 11:20 Policajt z L. A. 21 [i] 12:20 C. S. I. : Kriminálka New York IV. 20 [i] 13:15 Komando GSG 9 5 [i] 14:15 C. S. I. : Kriminálka Las Vegas VII. 19 [i] 15:10 Vražedné čísla 5 [i] 16:10 C. S. I. : Kriminálka Miami V. 23 [i] 16:59 PRVÉ NOVINY 17:25 PROMI NOVINY [i] 17:45 Prvé oddelenie 29 [i] 18:00 Súdna sieň [i] 19:00 KRIMI NOVINY 19:30 NOVINY TV JOJ 19:55 ŠPORT 19:59 NAJLEPŠIE POČASIE 20:15 Panelák 313 [i] 21:15 Odsúdené 12 [i] 22:15 Mafstory [i] 23:15 Profesionáli III. 2 [i] 00:15 C. S. I. : Kriminálka Miami V. 23 [i] 01:00 Odsúdené 12 [i] 01:50 Črepiny [i] 02:20 Mafia [i] 03:00 Medicopter 117 19 [i] 03:50 Veľké starosti [i]
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
    05:15 Doktor z hôr IV. 8 [i] 06:00 Hulk Hogan: Blesk v raji 18,19 [i] 07:40 V mene lásky 65,66 [i] 09:15 Varí vám to [i] 09:50 Starý III. 3 [i] 10:50 Doktor z hôr IV. 9 [i] 11:45 Červené ruže 67,68 [i] 13:25 Hulk Hogan: Blesk v raji 18,19 [i] 15:10 Zločiny podľa Mary Higgins Clarkovej: Stretneme sa znovu [i] 16:50 Páli vám to? [i] 17:20 V mene lásky 67,68 [i] 19:00 KRIMI NOVINY “N“ 19:30 NOVINY TV JOJ “N“ 19:55 Superpolicajti z Miami [i] 21:40 Lampa [i] 00:10 Starý III. [i] 01:10 Nočné reprízy
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
    06:00 Vodní krysy VI. 15/36 [i] 07:00 Posel ztracených duší 13/22 [i] 07:55 Zoom 81/199 [i] 08:00 Jake 2.0 I. 11/16 [i] 09:00 Hvězdná brána III. 14/22 [i] 10:00 The Amazing Race IX. 11/14 [i] 10:55 Zoom 81/199 [i] 11:00 Vodní krysy VI. 15/36 [i] 12:00 Noční show Davida Lettermana [i] 13:00 Jake 2.0 I. 11/16 [i] 14:00 Hvězdná brána III. 14/22 [i] 15:00 Dr. House 19/22 [i] 16:00 Vodní krysy VI. 16/36 [i] 17:00 Posel ztracených duší 14/22 [i] 17:55 Zoom 81/199 [i] 18:00 Jake 2.0 I. 12/16 [i] 19:00 Hvězdná brána III. 15/22 [i] 20:00 Dr. House 20/22 [i] 21:00 Zachraň mě V. 4/18 [i] 22:00 Genesis - vrahova duše 1/22 [i] 23:10 Myšlenky zločince III. 2/20 [i] 00:05 Zoom 81/199 [i] 00:10 Noční show Davida Lettermana [i] 01:10 Posel ztracených duší 14/22 [i] 02:00 Zachraň mě V. 4/18 [i] 02:50 Genesis - vrahova duše 1/22 [i] 03:55 Myšlenky zločince III. 2/20 [i]
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
    05:00 Učeň rychlých kol: Vyskoký lesk: Otevřená kola [i] 06:00 Krize karavanu 5 [i] 06:25 Pátá rychlost 7 [i] 06:50 Americký chopper: Motorka pro Mika/Vinney - část 1 [i] 07:45 Nutné k přežití: Deštný prales na Kosta Rice [i] 08:40 Bořiči mýtů: Hlas jako hasicí přístroj [i] 09:35 Jak to funguje: Tlumič, Fén na vlasy, Myčka, Scanner [i] 10:00 Jak se to dělá: Požárnické helmy/Námořnické kompasy/Balicí hadice [i] 10:30 Hry s časem: Elektrické zahradní nářadí [i] 11:00 Hry s časem: Lámání kamenů [i] 11:25 Miami Ink: Yojiho velký krok vpřed [i] 12:20 Opravna vraků: Camaro [i] 13:15 Americký chopper: Motorka pro Mika/Vinneyho - část 2 [i] 14:10 Pátá rychlost 8 [i] 14:35 Zničeno ve vteřině 6 [i] 15:05 Zničeno ve vteřině 24 [i] 15:30 Nutné k přežití: Deštný prales na Kosta Rice [i] 16:25 Miami Ink: Rodinné hodnoty [i] 17:20 Hry s časem: Polykání ohně [i] 17:50 Hry s časem: Elektrický paralyzér Taser [i] 18:15 Bořiči mýtů: Ptáci v náklaďáku [i] 19:10 Jak to funguje: Hydraulický hever/Tlakové těsnění/Faxový přístroj/Táborový vařič [i] 19:40 Jak se to dělá: Halogenové žárovky/Buničinová izolace/ [i] 20:05 Hubitelé havěti: Návrat potkana [i] 21:00 Největší zlo: Chladnokrevní vrazi [i] 21:55 Sérioví vrazi: Yorkšírský rozparovač [i] 22:50 Zničeno ve vteřině 25 [i] 23:20 Očitá svědectví 9 [i] 23:45 Opravna vraků: A je to! [i] 00:40 Učeň rychlých kol: Vyskoký lesk: To je osobní věc [i] 01:40 Hubitelé havěti: Návrat potkana [i] 02:40 Bořiči mýtů: Ptáci v náklaďáku [i] 03:40 Očitá svědectví 9 [i] 04:05 Jak to funguje: Hydraulický hever/Tlakové těsnění/Faxový přístroj/Táborový vařič [i] 04:35 Jak se to dělá: Halogenové žárovky/Buničinová izolace/ [i]
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:00 Pod pokličkou [i] 05:25 Postřehy odjinud [i] 05:30 Události v regionech [i] 05:59 Studio 6 [i] 08:30 Kouzelná školka [i] 09:00 Pryč od minulosti [i] 10:35 Gramo von balet [i] 11:05 Co neodnesl čas 2/9 [i] 11:50 Já jsem zamilovaná [i] 12:00 Zprávy [i] 12:30 Sama doma [i] 13:30 McLeodovy dcery I 13/22 [i] 14:10 Doktorka Quinnová IV 9/28 [i] 15:00 Zašlapané projekty [i] 15:15 Byl jednou jeden objevitel 12/26 [i] 15:45 Medúza [i] 16:15 Šikulové [i] 16:30 Kouzelná školka [i] 17:00 AZ-kvíz [i] 17:25 Stop [i] 17:30 Bydlení je hra [i] 17:55 Předpověď počasí [i] 18:00 Události v regionech [i] 18:25 Černé ovce [i] 18:40 Tajemství vody: Řeka plná hormonů [i] 18:45 Večerníček [i] 18:55 Šťastných deset a Šance milion 19:00 Události [i] 19:35 Branky, body, vteřiny [i] 19:50 Předpověď počasí [i] 20:00 Slečna Marplová: Zapomenutá vražda [i] 21:40 Máte slovo [i] 22:30 Losování Šťastných deset a Šance milion 22:35 Vražedná noc 1/2 [i] 00:10 McLeodovy dcery I 13/22 [i] 00:55 Řím 5/12 [i] 01:45 Pětka v Pomeranči [i] 02:15 Hledání ztraceného času [i] 02:35 Události v regionech [i] 03:00 Události v regionech Brno 03:25 Události v regionech Ostrava [i] 03:55 Regiony ČT24 04:20 Znáte je dobře? [i] 04:35 Křesťanské umění na Moravě [i]
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:00 PORT [i] 05:30 Správy STV 05:59 Dobré ráno [i] 08:30 Panorama [i] 09:10 Přidej se [i] 09:25 Nedej se [i] 09:45 Letečtí stíhači v boji II. 4/14 [i] 10:30 Nespoutaný živel [i] 11:35 AZ-kvíz [i] 12:00 Kuchařská pohotovost [i] 12:30 Černé ovce [i] 12:50 Skoro jasno [i] 13:05 Dvaasedmdesát jmen české historie 46/72 [i] 13:20 Rozsudky soudce Ooky [i] 14:25 Bludiště [i] 14:55 Tajný přítel [i] 15:10 Toulavá kamera [i] 15:40 Království divočiny: Legendy světa zvířat 8/13 [i] 16:05 Krásy evropského pobřeží: Neklidné nebe nad Irskem [i] 16:15 Prizma [i] 16:35 Rodinné stříbro [i] 17:00 Muž na Jawě [i] 17:55 Dukla - krev a mýtus 1/2 [i] 18:55 Zprávy v českém znakovém jazyce 19:05 Game Page [i] 19:30 To nejlepší z klasiky [i] 19:45 A. Dvořák: Slovanský tanec č.10 e moll [i] 20:00 Můj otec Gulag [i] 21:00 Historie.cs [i] 21:50 Zašlapané projekty [i] 22:10 Vzkaz Valtra Komárka [i] 22:30 Události, komentáře [i] 23:10 Renesance [i] 00:55 Až do ticha [i] 01:50 VEČER NA TÉMA... Starořecké inspirace [i] 03:50 Jazz klub [i] 04:40 Pavel Fajt, bubeník [i]
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:00 Novashopping 05:59 Snídaně s Novou [i] 08:35 Směr jih 41 [i] 09:30 Zavěste, prosím [i] 11:20 Tescoma s chutí [i] 11:40 Můj přítel Monk II 3 [i] 12:35 Ženatý se závazky 205 [i] 13:05 Walker, Texas Ranger IV 12 [i] 14:05 Odložené případy II 6 [i] 15:05 Superman III 7 [i] 16:05 Zákon a pořádek: Zločinné úmysly III 14 [i] 17:00 Odpolední Televizní noviny [i] 17:35 Kriminálka Miami 10 [i] 18:30 Ulice 1447, 1448 [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:00 Ordinace v růžové zahradě 2 136 [i] 21:20 Kriminálka Las Vegas VIII 7 [i] 22:15 Mr.GS [i] 22:50 Zóna úniku [i] 00:45 Kriminálka Las Vegas 1 [i] 01:30 Novashopping 01:50 Mr.GS [i] 02:20 Paškál [i] 03:15 Áčko [i] 04:05 DO-RE-MI [i]
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    06:10 Teleshopping 06:20 Nová dobrodružství Scooby Doo I 8 [i] 07:00 Teleshopping 07:10 Tom a Jerry [i] 07:20 Deník zasloužilé matky VI 1 [i] 07:45 Chůva k pohledání II 17 [i] 08:15 M*A*S*H 223 [i] 08:45 Knight Rider II 14 [i] 09:45 Policie - New York XI 2 [i] 10:40 To je vražda, napsala XI 15 [i] 11:40 Drzá Jordan VI 12 [i] 12:40 Deník zasloužilé matky VI 2 [i] 13:10 Sabrina - mladá čarodějnice V 5 [i] 13:40 Čarodějky VI 19 [i] 14:40 Chirurgové IV 12 [i] 15:40 Julie Lescautová III 2 [i] 17:40 Minuty regionu 18:00 Čarodějky I 8 [i] 18:55 Zprávy TV Prima [i] 19:35 Chůva k pohledání II 18 [i] 20:00 Velmi křehké vztahy IV 14 [i] 21:20 Jste to, co jíte [i] 22:25 Zoufalé manželky V 4 [i] 23:30 Myšlenky zločince II 23 [i] 00:25 Wolffův revír II 24 [i] 01:20 Volejte Věštce 03:10 Výklad snů 04:10 Sinan Toprak I 1 [i] 04:55 Receptář prima nápadů [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
    05:25 Júlia - Cesty za šťastím 27/351 [i] 06:10 Lampáreň [i] 06:45 Osudové stretnutie 28/90 [i] 07:35 Skrytá vášeň 75-76/188 [i] 09:30 Regina - kráľovná cigánskych sŕdc 28/160 [i] 11:00 Ulica III. 28/260 [i] 11:50 Ženatý so záväzkami IX. 28/28 [i] 12:20 Rebeli I. 38/215 [i] 13:10 Júlia - Cesty za šťastím 27/351 [i] 14:00 Viktória 28/171 [i] 15:05 Ženatý so záväzkami IX. 28/28 [i] 15:30 Macocha 29/120 [i] 16:25 Skrytá vášeň 77-78/188 [i] 18:05 Ulica III. 29/260 [i] 19:00 Rebeli I. 39/215 [i] 20:00 Regina - kráľovná cigánskych sŕdc 29/160 [i] 21:30 Júlia - Cesty za šťastím 28/351 [i] 22:20 Viktória 29/171 [i] 23:10 Osudové stretnutie 29/90 [i] 01:45 Lampáreň [i] 02:25 Ulica III. 29/260 [i] 03:10 Macocha 29/120 [i] 04:05 112 [i] 04:25 Červené písmená [i]
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
    07:20 Cesta Černého měsíce [i] 09:00 Teleshopping 12:00 Emil a detektivové [i] 13:50 Tam, kde končí hvězdy [i] 15:25 Vítr do plachet [i] 17:05 Cesta Černého měsíce [i] 18:45 Pes z Flanders [i] 20:25 Proměna Placida Lakea [i] 21:55 Obchodník se smrtí [i] 23:55 Ďáblův mstitel [i] 01:30 Šikana [i] 03:20 Obchodník se smrtí [i]
  • TV program Eurosport

    logo TV stanice EurosportEurosport
    08:30 Fotbal [i] 08:45 Fotbal [i] 09:00 Tenis [i] 14:45 Snooker [i] 17:45 Fotbal [i] 18:00 Fotbal [i] 18:10 Fotbal [i] 19:45 Fotbal [i] 20:00 Snooker [i] 23:00 Fotbal [i] 23:15 Pro wrestling [i] 00:15 Pro wrestling [i] 00:45 Powerboating [i] 01:15 Fotbal [i] 01:30 Závěr vysílání
  • TV program Hallmark

    logo TV stanice HallmarkHallmark
    05:00 Dotek anděla III 2 [i] 06:00 Dotek anděla III 3 [i] 07:00 McLeodovy dcery VI 5 [i] 08:00 Vraždy v Midsomeru: Příběh dvou vesnic [i] 10:00 Slib věčné lásky [i] 12:00 McLeodovy dcery VI 6 [i] 13:00 Soudkyně Amy IV 1 [i] 14:00 Vraždy v Midsomeru: Draví ptáci [i] 16:00 Volání krve [i] 18:00 Ochránce II 6 [i] 19:00 Soudkyně Amy IV 1 [i] 20:00 Drzá Jordan IV 15 [i] 21:00 Vražda na Pleasant Drive [i] 23:00 Žiješ jednou, zemřeš dvakrát [i] 01:00 Právo a pořádek: Útvar pro zvláštní oběti III 11 [i] 02:00 Právo a pořádek: Útvar pro zvláštní oběti III 12 [i] 03:00 Intrikánka [i]
  • TV program Spektrum

    logo TV stanice SpektrumSpektrum
    05:00 Znovuobjevitelé 05 [i] 05:25 Znovuobjevitelé 06 [i] 06:00 Antické olympijské hry 06 [i] 06:30 Britské muzeum 06 [i] 07:05 Buď já nebo pes 41 [i] 08:00 Jamieho drůbeží hostina [i] 09:00 Maminka stávkuje 24 [i] 09:35 Skryté možnosti 24 [i] 10:05 Baculaté děti 01 [i] 11:00 Lidé a místa na Zemi: Tunisko [i] 11:15 Tělo v číslech 04 [i] 12:10 Jamieho drůbeží hostina [i] 13:10 Co opravdu jíme 07 [i] 13:40 Co opravdu jíme 08 [i] 14:10 Antické olympijské hry 06 [i] 14:40 Britské muzeum 06 [i] 15:15 Zvířecí rekordmani 04 [i] 16:10 Maminka stávkuje 24 [i] 16:50 Skryté možnosti 24 [i] 17:20 Tělo v číslech 04 [i] 18:15 Buď já nebo pes 41 [i] 19:10 Dítě naší doby 13 [i] 20:20 Znovuobjevitelé 07 [i] 20:50 Znovuobjevitelé 08 [i] 21:20 Geologická pouť 04 [i] 22:20 Nejtěžší práce historie 04 [i] 23:20 Bitevní lodě 04 [i] 00:20 Pohromy století 33 [i] 01:20 Procesy Roberta J. Oppenheimera 01 [i] 02:20 Stalo se lidem 02 [i] 03:10 Interiéry 02 [i] 03:30 Dunaj [i] 04:00 Bitevní lodě 04 [i]
  • TV program HBO

    logo TV stanice HBOHBO
    06:00 Superpes [i] 07:20 Dobrý den, smutku [i] 08:55 Filmy a filmové hvězdy 40 [i] 09:20 2 blbouni v Paříži [i] 10:55 Pan tělocvikář [i] 12:20 Nezkrotná Dee Dee [i] 13:40 Od baru k baru 2 [i] 15:20 Kouzelná romance [i] 17:05 College Road Trip [i] 18:25 Jen proto, že jsme jiní [i] 20:00 Na stojáka 66 [i] 20:30 Ca$h [i] 22:10 Katie Morganová o hračkách pro dospělé [i] 22:40 Natvrdo [i] 00:05 Madonna: Sticky & Sweet Tour [i] 02:10 Za nepřátelskou linií 2: Osa zla [i] 03:45 Králové roku [i]
  • TV program HBO 2

    logo TV stanice HBO 2HBO 2
    10:00 Americká kratochvíle