Úvodná stránka

TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
September 2017
PoUtStŠtPiSoNe
 123
45678910
11121314151617
18192021222324
252627282930 
>
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    05:35 Reflex [i] 06:00 Teleráno [i] 08:35 Herkules IV. 5/22 [i] 09:20 V mene zákona [i] 09:40 Elodie Bradfordová 3/5 [i] 11:35 Vidláci v Hollywoode [i] 13:15 Bez stopy II. 22/24 [i] 14:10 Priatelia VII. 3-4/24 [i] 15:05 Kobra 11 V. 8/18 [i] 16:05 Walker, texaský ranger IV. [i] 17:00 Prvé Televízne noviny [i] 17:25 Reflex [i] 17:40 Počasie [i] 17:50 Bez servítky [i] 18:30 V mene zákona [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 19:20 DNES [i] 19:45 Počasie [i] 19:50 Športové noviny [i] 20:00 Modré z neba [i] 21:40 Rádio Fresh [i] 22:40 Nebezpečné hry II. [i] 00:25 Rukojemníci 6/13 [i] 01:15 3 libry 6/8 [i] 01:55 Rodinná vojna I. 17-18/22 [i] 02:35 A - tím III. 24/25 [i] 03:40 TELEVÍZNE NOVINY [i] 04:05 Súboj so zločinom 13/13 [i] 04:45 Kobra 11 V. 8/18 [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:15 Zostane to v rodine [i] 05:55 Ranný magazín [i] 08:05 Lekár umierajúceho času 3/5 [i] 09:20 Pesničky z Repete [i] 09:35 Diagnóza: Vražda 51/91 [i] 10:30 Diagnóza: Vražda 52/91 [i] 11:15 Sila lásky I. 234 [i] 12:15 Dámsky magazín STV [i] 13:35 Varení pečení [i] 14:00 Postav dom, zasaď strom [i] 14:35 Kaviareň Slávia [i] 15:15 Divoký anjel 17/270 [i] 16:00 Správy STV o 16:00 [i] 16:25 Počasie [i] 16:30 Zostane to v rodine [i] 17:10 Sila lásky III. 54/200 [i] 18:05 Sila lásky III. 55/200 [i] 18:55 Domáci majstri [i] 19:00 Večerníček [i] 19:15 Slovensko dnes [i] 19:30 Správy STV [i] 19:55 Góly body sekundy [i] 20:05 Počasie [i] 20:15 Dr.House V. 5/24 [i] 21:00 Klinika Grace V. 5/24 [i] 21:45 Bratstvo neohrozených 6/10 [i] 22:55 Psychopat z minulosti [i] 00:30 Prípad pre Samanthu 42 [i] 01:15 Medzinárodný terorizmus po roku 1945 1/26 [i] 01:40 Medzinárodný terorizmus po roku 1945 2/26 [i] 02:10 Sila lásky III. 54/200 [i] 03:00 Sila lásky III. 55/200 [i] 03:50 Správy STV [i] 04:15 Góly body sekundy [i] 04:20 Medzinárodný terorizmus po roku 1945 1/26 [i] 04:50 Medzinárodný terorizmus po roku 1945 2/26 [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    05:25 Správy STV [i] 05:50 Správy z regiónov [i] 06:05 Správy - Hírek [i] 06:15 Udalosti ČT [i] 06:50 Správy a komentáre [i] 07:15 Národnostný magazín [i] 07:45 Živá panoráma [i] 08:15 Providence IV. 14/22 [i] 09:00 Ranný magazín [i] 11:15 Staroba a láska [i] 12:10 Regionálny denník [i] 12:40 Živá panoráma [i] 13:10 Slávnosť vo vinici - Vinobranie [i] 13:45 Môj dom - môj hrad [i] 14:15 Atentáty, ktoré otriasli svetom 9/26 [i] 14:40 5 minút po dvanástej - Som fanúšik, kto je viac?! [i] 15:50 Diagnóza 154 [i] 16:15 Maďarský magazín [i] 16:45 Regionálny denník [i] 17:15 Správy z regiónov [i] 17:30 FOKUS - peniaze [i] 18:20 Zdravíčko, pán doktor - Čistička v našom tele /pečeň/ [i] 18:45 Domáci majstri [i] 18:50 Večerníček [i] 19:00 Vodný svet 5/6 [i] 19:30 Správy STV [i] 19:55 Správy - Hírek [i] 20:00 Keno 10 [i] 20:10 Juraj Kubánka [i] 21:05 Deň neonatológa alebo najmenší Slováci [i] 21:30 Správy a komentáre [i] 21:55 Správy z regiónov [i] 22:10 Sféry dôverné [i] 23:15 Slepý Geronimo a jeho brat [i] 00:15 Udalosti ČT [i] 00:55 Správy STV [i] 01:20 Správy z regiónov [i] 01:35 Správy - Hírek [i] 01:40 Správy a komentáre [i] 02:09 Záver vysielania
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    05:30 Prvé oddelenie 27 [i] 05:50 PROMI NOVINY [i] 06:00 KRIMI NOVINY 06:30 NOVINY TV JOJ 07:00 RANNÁ ŠOU S ADELOU A SAJFOM [i] 09:00 Prvé oddelenie 27 [i] 09:20 Vražedné čísla 3 [i] 10:20 Medicopter 117 18 [i] 11:20 Policajt z L. A. 20 [i] 12:20 C. S. I. : Kriminálka New York IV. 19 [i] 13:15 Komando GSG 9 4 [i] 14:15 C. S. I. : Kriminálka Las Vegas VII. 18 [i] 15:10 Vražedné čísla 4 [i] 16:10 C. S. I. : Kriminálka Miami V. 22 [i] 16:59 PRVÉ NOVINY 17:25 PROMI NOVINY [i] 17:45 Prvé oddelenie 28 [i] 18:00 Súdna sieň [i] 19:00 KRIMI NOVINY 19:30 NOVINY TV JOJ 19:55 ŠPORT 19:59 NAJLEPŠIE POČASIE 20:15 Panelák 312 [i] 21:15 C. S. I. : Kriminálka Miami [i] 22:00 Kosti IV. 6 [i] 23:00 Blízko smrti [i] 00:00 KEBY BOLO KEBY 1 [i] 01:00 Kriminálka San Francisco 10 [i] 01:45 Črepiny [i] 02:15 Mafia [i] 02:55 Medicopter 117 18 [i] 03:40 Jubal [i]
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
    05:15 Doktor z hôr IV. 7 [i] 06:00 Hulk Hogan: Blesk v raji 16,17 [i] 07:40 V mene lásky 63,64 [i] 09:15 Varí vám to [i] 09:50 Starý III. 2 [i] 10:50 Doktor z hôr IV. 8 [i] 11:45 Červené ruže 65,66 [i] 13:25 Hulk Hogan: Blesk v raji 16,17 [i] 15:00 30 prípadov majora Zemana 4 [i] 16:00 Tequila a Bonetti 4 [i] 16:50 Páli vám to? [i] 17:20 V mene lásky 65,66 [i] 19:00 KRIMI NOVINY “N“ 19:30 NOVINY TV JOJ “N“ 19:55 Zločiny podľa Mary Higgins Clarkovej: Stretneme sa znovu [i] 21:35 Mrs. Globe SR 2009 [i] 22:45 Skutočný príbeh: Nebezpečné svedectvo [i] 00:15 Starý III. [i] 01:15 Nočné reprízy
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
    06:00 Vodní krysy VI. 14/36 [i] 07:00 Posel ztracených duší 12/22 [i] 07:55 Zoom 81/199 [i] 08:00 Jake 2.0 I. 10/16 [i] 09:00 Hvězdná brána III. 13/22 [i] 10:00 The Amazing Race IX. 10/14 [i] 10:55 Zoom 81/199 [i] 11:00 Vodní krysy VI. 14/36 [i] 12:00 Noční show Davida Lettermana [i] 13:00 Jake 2.0 I. 10/16 [i] 14:00 Hvězdná brána III. 13/22 [i] 15:00 Dr. House 18/22 [i] 16:00 Vodní krysy VI. 15/36 [i] 17:00 Posel ztracených duší 13/22 [i] 17:55 Zoom 81/199 [i] 18:00 Jake 2.0 I. 11/16 [i] 19:00 Hvězdná brána III. 14/22 [i] 20:00 Dr. House 19/22 [i] 21:00 CSI: New York IV. 8/21 [i] 22:00 CSI: New York IV. 9/21 [i] 23:00 Myšlenky zločince III. 1/20 [i] 23:55 Zoom 81/199 [i] 00:00 Noční show Davida Lettermana [i] 01:00 Posel ztracených duší 13/22 [i] 02:00 CSI: New York IV. 8/21 [i] 02:45 CSI: New York IV. 9/21 [i] 03:30 Myšlenky zločince III. 1/20 [i]
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
    05:00 Učeň rychlých kol: Vyskoký lesk: Dotýkat se Boha [i] 06:00 Krize karavanu 4 [i] 06:25 Pátá rychlost 6 [i] 06:50 Americký chopper: Vánoční speciál [i] 07:45 Nutné k přežití: Evropské Alpy [i] 08:40 Bořiči mýtů: Přezkoušení dalších mýtů [i] 09:35 Jak to funguje: Čtyřtaktový motor/Pračka/Přístroj na hubení komárů/Rybářský naviják [i] 10:00 Jak se to dělá: Stožáry z uhlíkových vláken/Čínské sušenky s psaníčky/Promítací zařízení IMAX [i] 10:30 Hry s časem: Lidské tělo v obrazech [i] 11:00 Hry s časem: Nástrahy [i] 11:25 Miami Ink: Večírek salonu [i] 12:20 Opravna vraků: Na počest Skauta [i] 13:15 Americký chopper: Motorka pro Mika/Vinney - část 1 [i] 14:10 Pátá rychlost 7 [i] 14:35 Zničeno ve vteřině 5 [i] 15:05 Zničeno ve vteřině 23 [i] 15:30 Nutné k přežití: Evropské Alpy [i] 16:25 Miami Ink: Yojiho velký krok vpřed [i] 17:20 Hry s časem: Elektrické zahradní nářadí [i] 17:50 Hry s časem: Lámání kamenů [i] 18:15 Bořiči mýtů: Hlas jako hasicí přístroj [i] 19:10 Jak to funguje: Tlumič, Fén na vlasy, Myčka, Scanner [i] 19:40 Jak se to dělá: Požárnické helmy/Námořnické kompasy/Balicí hadice [i] 20:05 Opravdoví hrdinové: Peklo [i] 20:35 Opravdoví hrdinové: Převržený katamarán [i] 21:00 Proti všem živlům 5 [i] 21:55 Běsnění: Agresivní řidiči 3 [i] 22:50 Zničeno ve vteřině 24 [i] 23:20 Očitá svědectví 8 [i] 23:45 Opravna vraků: Camaro [i] 00:40 Učeň rychlých kol: Vyskoký lesk: Otevřená kola [i] 01:40 Opravdoví hrdinové: Peklo [i] 02:10 Opravdoví hrdinové: Převržený katamarán [i] 02:40 Bořiči mýtů: Hlas jako hasicí přístroj [i] 03:40 Očitá svědectví 8 [i] 04:05 Jak to funguje: Tlumič, Fén na vlasy, Myčka, Scanner [i] 04:35 Jak se to dělá: Požárnické helmy/Námořnické kompasy/Balicí hadice [i]
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:00 Chalupa je hra [i] 05:25 Postřehy odjinud [i] 05:30 Události v regionech [i] 05:59 Studio 6 [i] 08:30 Kouzelná školka [i] 09:00 Grandsupertingltangl 6/14 [i] 09:25 Televarieté [i] 10:35 Pražský písničkář 1/5 [i] 11:25 Z lidové klenotnice [i] 12:00 Zprávy [i] 12:30 Sama doma [i] 13:30 McLeodovy dcery I 12/22 [i] 14:15 Doktorka Quinnová IV 8/28 [i] 15:00 Byl jednou jeden objevitel 11/26 [i] 15:25 Game Page [i] 15:50 Nová dobrodružství Černého Bleska 14/26 [i] 16:15 Tajný přítel [i] 16:30 Kouzelná školka [i] 17:00 AZ-kvíz [i] 17:30 Pod pokličkou [i] 17:55 Předpověď počasí [i] 18:00 Události v regionech [i] 18:25 Černé ovce [i] 18:40 Tajemství vody: Ztracené prameny [i] 18:45 Večerníček [i] 18:55 Šťastných deset a Šance milion 19:00 Události [i] 19:35 Branky, body, vteřiny [i] 19:50 Předpověď počasí [i] 19:55 Sportka a Šance 20:00 Pošta pro tebe [i] 21:00 Příběhy slavných - Vladimír Menšík [i] 21:55 Na stopě [i] 22:20 Losování Sportky a Šance 22:25 Řím 5/12 [i] 23:15 Losování Šťastných deset a Šance milion 23:20 Lišák [i] 00:40 McLeodovy dcery I 12/22 [i] 01:25 Události v regionech [i] 01:50 Události v regionech Brno 02:15 Události v regionech Ostrava [i] 02:40 Sabotáž [i] 03:10 Tajné akce StB 29/40 [i] 03:25 Regiony ČT24 03:50 Kultura v regionech 04:15 Kniha mého srdce - TOP 12 [i] 04:35 Evropský manuál [i]
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:00 Auto Moto Styl [i] 05:30 Správy STV 05:59 Dobré ráno [i] 08:30 Panorama [i] 09:10 Babylon [i] 09:35 Kudykam [i] 10:00 Vermeer: Ateliér aneb Umění malby [i] 10:55 Fotograf František Drtikol [i] 11:35 AZ-kvíz [i] 12:00 Chalupa je hra [i] 12:25 Černé ovce [i] 12:40 Reportéři ČT [i] 13:20 Krásy evropského pobřeží: Capri [i] 13:30 Věříš si? [i] 13:55 Záhady Toma Wizarda [i] 14:10 Věda je zábava III 21/26 [i] 14:35 Tykadlo [i] 14:55 Chcete mě? [i] 15:15 Přežít! 4/10 [i] 16:10 Deset století architektury [i] 16:25 Kam s nimi II [i] 16:40 Zoom [i] 16:55 Znáte je dobře? [i] 17:10 Medicína pro 21. století [i] 17:25 PORT [i] 17:55 Přidej se [i] 18:10 Nedej se [i] 18:30 Hledám práci [i] 18:55 Zprávy v českém znakovém jazyce 19:05 Redaktion D 8/13 [i] 19:20 The Lost Secret 8/11 [i] 19:30 Pětka v Pomeranči [i] 20:00 Ta naše povaha česká [i] 20:30 Praha - Železná opona [i] 22:10 Film o filmu Protektor [i] 22:30 Události, komentáře [i] 23:10 Dokumentární klub: Až do ticha [i] 00:05 Muž, který miloval ženy [i] 02:00 Divadlo žije! [i] 02:30 Q [i] 02:55 Notes [i] 03:35 Zoom [i] 03:50 Deset století architektury [i] 04:05 To ne, to tedy ne [i] 04:45 Krásy evropského pobřeží: Capri [i]
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:00 Novashopping 05:59 Snídaně s Novou [i] 08:35 Směr jih 40 [i] 09:30 Deset a půl stupně 2/2 [i] 11:10 Tescoma s chutí [i] 11:15 Lenssen & spol. [i] 11:45 Můj přítel Monk II 2 [i] 12:40 Ženatý se závazky 204 [i] 13:10 Walker, Texas Ranger IV 11 [i] 14:10 Odložené případy II 5 [i] 15:05 Superman III 6 [i] 16:05 Zákon a pořádek: Zločinné úmysly III 13 [i] 17:00 Odpolední Televizní noviny [i] 17:35 Kriminálka Miami 9 [i] 18:30 Ulice 1445, 1446 [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:00 Comeback 3 [i] 20:40 Dům snů 5 [i] 21:55 Zákon a pořádek: Útvar pro zvláštní oběti VI 15 [i] 22:55 Eurotrip [i] 00:35 Odvrácená tvář hor 14 [i] 01:30 Novashopping 01:50 112 [i] 02:15 Áčko [i] 02:55 Hejbni kostrou [i] 04:05 DO-RE-MI [i]
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    05:00 Autosalon [i] 06:10 Teleshopping 06:20 Nová dobrodružství Scooby Doo I 7 [i] 07:00 Teleshopping 07:10 Tom a Jerry [i] 07:20 Deník zasloužilé matky V 22 [i] 07:45 Chůva k pohledání II 16 [i] 08:15 M*A*S*H 222 [i] 08:45 Knight Rider II 13 [i] 09:45 Policie - New York XI 1 [i] 10:40 To je vražda, napsala XI 14 [i] 11:40 Drzá Jordan VI 11 [i] 12:40 Deník zasloužilé matky VI 1 [i] 13:10 Sabrina - mladá čarodějnice V 4 [i] 13:40 Čarodějky VI 18 [i] 14:40 Chirurgové IV 11 [i] 15:40 Julie Lescautová III 1 [i] 17:40 Minuty regionu 18:00 Čarodějky I 7 [i] 18:55 Zprávy TV Prima [i] 19:35 Chůva k pohledání II 17 [i] 20:00 Přešlapy 3 [i] 21:20 TOP STAR magazín [i] 22:25 Sběratelé kostí III 5 [i] 23:25 Žralok II 6 [i] 00:15 Wolffův revír II 23 [i] 01:15 Volejte Věštce 03:00 Výklad snů 04:00 Medicopter 117 VI 13 [i] 04:50 TOP STAR magazín [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
    05:40 112 [i] 06:10 Lampáreň [i] 06:45 Osudové stretnutie 27/90 [i] 07:35 Skrytá vášeň 73-74/188 [i] 09:30 Regina - kráľovná cigánskych sŕdc 27/160 [i] 10:55 Ulica III. 27/260 [i] 11:50 Ženatý so záväzkami IX. 27/28 [i] 12:15 Rebeli I. 37/215 [i] 13:10 Júlia - Cesty za šťastím 26/351 [i] 14:00 Viktória 27/171 [i] 15:00 Ženatý so záväzkami IX. 27/28 [i] 15:30 Macocha 28/120 [i] 16:25 Skrytá vášeň 75-76/188 [i] 18:05 Ulica III. 28/260 [i] 19:00 Rebeli I. 38/215 [i] 20:00 Regina - kráľovná cigánskych sŕdc 28/160 [i] 21:35 Júlia - Cesty za šťastím 27/351 [i] 22:25 Viktória 28/171 [i] 23:15 Osudové stretnutie 28/90 [i] 00:05 Flirtovanie s katastrofou [i] 01:40 Lampáreň [i] 02:20 Ulica III. 28/260 [i] 03:05 Macocha 28/120 [i] 03:50 Flirtovanie s katastrofou [i]
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
    07:15 Hlavní zprávy [i] 09:00 Teleshopping 12:00 Tučnák Amundsen [i] 13:35 Dokonalí andílkové [i] 15:10 Můj strýček mimozemšťan [i] 16:40 Emil a detektivové [i] 18:30 Tučnák Amundsen [i] 20:05 Cesta Černého měsíce [i] 21:45 Hranice [i] 23:40 Miluji tě k sežrání [i] 01:25 Smrt modelky [i] 02:55 Hranice [i]
  • TV program Eurosport

    logo TV stanice EurosportEurosport
    08:30 Extrémní sporty [i] 08:45 Fotbal [i] 09:00 Tenis [i] 14:45 Watts [i] 15:00 Snooker [i] 16:30 Fotbal [i] 18:30 Fotbal [i] 18:40 Snooker [i] 20:00 Fotbal [i] 22:05 All Sports [i] 22:10 Jezdectví [i] 23:15 Golf [i] 23:45 Golf [i] 23:50 Jachting [i] 23:55 All Sports [i] 00:15 Fotbal [i] 00:30 Snooker [i] 01:30 Závěr vysílání
  • TV program Hallmark

    logo TV stanice HallmarkHallmark
    05:00 Dotek anděla III 1 [i] 06:00 Dotek anděla III 2 [i] 07:00 McLeodovy dcery VI 4 [i] 08:00 Vraždy v Midsomeru: Malované krví [i] 10:00 Záhadná žena: Víkend plný záhad [i] 12:00 McLeodovy dcery VI 5 [i] 13:00 Soudkyně Amy III 24 [i] 14:00 Vraždy v Midsomeru: Příběh dvou vesnic [i] 16:00 Slib věčné lásky [i] 18:00 Ochránce II 5 [i] 19:00 Soudkyně Amy III 24 [i] 20:00 Drzá Jordan IV 14 [i] 21:00 Médium IV 11 [i] 22:00 Médium IV 12 [i] 23:00 Být Erikou 2 [i] 00:00 Clara Shellerová 2 [i] 01:00 Přísahal jsem pomstu [i] 03:00 Záhadná žena: Víkend plný záhad [i]
  • TV program Spektrum

    logo TV stanice SpektrumSpektrum
    05:00 Znovuobjevitelé 03 [i] 05:25 Znovuobjevitelé 04 [i] 06:00 Antické olympijské hry 05 [i] 06:30 Britské muzeum 05 [i] 07:05 Buď já nebo pes 41 [i] 08:00 Jamie vaří pro vás a zdravě [i] 09:00 Maminka stávkuje 23 [i] 09:35 Skryté možnosti 23 [i] 10:05 Dítě génius 04 [i] 11:05 Tělo v číslech 03 [i] 12:00 Jamie vaří pro vás a zdravě [i] 13:05 Co opravdu jíme 05 [i] 13:35 Co opravdu jíme 06 [i] 14:05 Antické olympijské hry 05 [i] 14:35 Britské muzeum 05 [i] 15:10 Zvířecí rekordmani 03 [i] 16:10 Maminka stávkuje 23 [i] 16:50 Skryté možnosti 23 [i] 17:20 Tělo v číslech 03 [i] 18:15 Buď já nebo pes 41 [i] 19:10 Dítě naší doby 12 [i] 20:20 Znovuobjevitelé 05 [i] 20:50 Znovuobjevitelé 06 [i] 21:20 Geologická pouť 03 [i] 22:20 Nejtěžší práce historie 03 [i] 23:20 Bitevní lodě 03 [i] 00:20 Pohromy století 32 [i] 01:20 HITLER'S EAST PRUSSIA [i] 02:25 Stalo se lidem 01 [i] 03:10 Interiéry 01 [i] 03:30 Dunaj [i] 04:00 Bitevní lodě 03 [i]
  • TV program HBO

    logo TV stanice HBOHBO
    05:30 Filmy a filmové hvězdy 39 [i] 06:00 Šílená láska [i] 07:35 Před kamerou 41 [i] 08:05 Lovci pokladů: Kniha tajemství [i] 10:10 Velký průšvih [i] 11:40 Okamžik zlomu [i] 13:30 Superpes [i] 14:55 Dobrý den, smutku [i] 16:35 2 blbouni v Paříži [i] 18:10 Pan tělocvikář [i] 19:35 Filmy a filmové hvězdy 40 [i] 20:00 Sunshine [i] 21:45 Až na krev [i] 00:20 Natvrdo [i] 01:35 Úterý