Úvodná stránka

TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
Júl 2017
PoUtStŠtPiSoNe
 12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31 
>
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    05:35 Reflex [i] 06:00 Teleráno [i] 08:35 Herkules IV. 4/22 [i] 09:20 V mene zákona [i] 09:40 Elodie Bradfordová 2/5 [i] 11:35 Zámena [i] 13:15 Bez stopy II. 21/24 [i] 14:10 Priatelia VII. 1-2/24 [i] 15:05 Kobra 11 V. 7/18 [i] 16:05 Walker, texaský ranger IV. [i] 17:00 Prvé Televízne noviny [i] 17:25 Reflex [i] 17:40 Počasie [i] 17:50 Bez servítky [i] 18:30 V mene zákona [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 19:20 DNES [i] 19:45 Počasie [i] 19:50 Športové noviny [i] 20:00 Ordinácia v ružovej záhrade [i] 21:35 Výkriky v tme [i] 23:25 Odložený prípad V. 15/18 [i] 00:20 Všetko je osvetlené [i] 02:15 Rodinná vojna I. 15-16/22 [i] 02:55 A - tím III. 23/25 [i] 03:45 TELEVÍZNE NOVINY [i] 04:05 Súboj so zločinom 12/13 [i] 04:45 Kobra 11 V. 7/18 [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:15 Zostane to v rodine [i] 05:55 Ranný magazín [i] 08:05 Lekár umierajúceho času 2/5 [i] 09:30 Pesničky z Repete [i] 09:45 Diagnóza: Vražda 49/91 [i] 10:35 Diagnóza: Vražda 50/91 [i] 11:20 Sila lásky I. 233 [i] 12:15 Dámsky magazín STV [i] 13:35 Varení pečení [i] 14:00 Postav dom, zasaď strom [i] 14:30 Kaviareň Slávia [i] 15:15 Divoký anjel 16/270 [i] 16:00 Správy STV o 16:00 [i] 16:25 Počasie [i] 16:30 Zostane to v rodine [i] 17:10 Sila lásky III. 52/200 [i] 18:05 Sila lásky III. 53/200 [i] 18:55 Domáci majstri [i] 19:00 Večerníček [i] 19:15 Slovensko dnes [i] 19:30 Správy STV [i] 19:55 Góly body sekundy [i] 20:05 Počasie [i] 20:15 Drišľakoviny [i] 21:30 Chodili sme spolu [i] 22:25 Obete a tí druhí [i] 22:50 Zákon a poriadok: Špeciálna jednotka III. 9/22 [i] 23:35 Zákon a poriadok: Špeciálna jednotka III. 10/22 [i] 00:20 Prípad pre Samanthu 41 [i] 01:05 Koniari sveta 19/20 [i] 01:30 Koniari sveta 20/20 [i] 01:55 Sila lásky III. 52/200 [i] 02:45 Sila lásky III. 53/200 [i] 03:35 Slovensko dnes [i] 03:50 Správy STV [i] 04:15 Góly body sekundy [i] 04:20 Koniari sveta 19/20 [i] 04:50 Koniari sveta 20/20 [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    05:25 Správy STV [i] 05:50 Správy z regiónov [i] 06:05 Správy - Hírek [i] 06:15 Udalosti ČT [i] 06:50 Správy a komentáre [i] 07:15 Mama to vie najlepšie [i] 07:45 Živá panoráma [i] 08:15 Providence IV. 13/22 [i] 09:00 Ranný magazín [i] 11:15 Megastavby II. [i] 12:05 Regionálny denník [i] 12:35 Živá panoráma [i] 13:05 VAT [i] 13:30 Z lásky k zvieratám 14 [i] 14:05 TKN [i] 14:30 Zlaté hity [i] 15:10 Malá Tŕňa alebo kde sa rodí Vinum Regum rex vinorum [i] 15:40 Magazín ligy majstrov [i] 16:15 Národnostný magazín [i] 16:45 Regionálny denník [i] 17:15 Správy z regiónov [i] 17:30 FOKUS - zdravie [i] 18:20 Môj dom - môj hrad [i] 18:50 Večerníček [i] 18:55 Domáci majstri [i] 19:00 Atentáty, ktoré otriasli svetom 9/26 [i] 19:30 Správy STV [i] 19:55 Správy - Hírek [i] 20:00 Keno 10 [i] 20:10 Staroba a láska [i] 21:10 Diagnóza 154 [i] 21:30 Správy a komentáre [i] 21:55 Správy z regiónov [i] 22:10 Test magazín [i] 22:20 Filmový klub [i] 23:45 Udalosti ČT [i] 00:20 Správy STV [i] 00:45 Správy - Hírek [i] 00:55 Správy z regiónov [i] 01:10 Správy a komentáre [i] 01:39 Záver vysielania
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    05:30 PRVÉ NOVINY 05:50 PROMI NOVINY [i] 06:00 KRIMI NOVINY 06:30 NOVINY TV JOJ 07:00 RANNÁ ŠOU S ADELOU A SAJFOM [i] 09:00 Prvé oddelenie 26 [i] 09:20 Vražedné čísla 2 [i] 10:20 Medicopter 117 17 [i] 11:20 Policajt z L. A. 19 [i] 12:20 C. S. I. : Kriminálka New York IV. 18 [i] 13:15 Komando GSG 9 3 [i] 14:15 C. S. I. : Kriminálka Las Vegas VII. 17 [i] 15:10 Vražedné čísla 3 [i] 16:10 C. S. I. : Kriminálka Miami V. 21 [i] 16:59 PRVÉ NOVINY 17:25 PROMI NOVINY [i] 17:45 Prvé oddelenie 27 [i] 18:00 Súdna sieň [i] 19:00 KRIMI NOVINY 19:30 NOVINY TV JOJ 19:55 ŠPORT 19:59 NAJLEPŠIE POČASIE 20:15 Panelák 311 [i] 21:15 Odsúdené 11 [i] 22:15 Profesionáli III. 6 [i] 23:15 Mafstory [i] 00:15 C. S. I. : Kriminálka Miami V. 21 [i] 01:00 Odsúdené 11 [i] 01:50 Črepiny [i] 02:20 Mafia [i] 03:00 Medicopter 117 17 [i] 03:45 Dračie diery 2 [i]
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
    05:15 Doktor z hôr IV. 6 [i] 06:00 Hulk Hogan: Blesk v raji 14,15 [i] 07:40 V mene lásky 61,62 [i] 09:15 Varí vám to [i] 09:50 Starý III. 1/71 [i] 10:50 Doktor z hôr IV. 7 [i] 11:45 Červené ruže 63,64 [i] 13:25 Hulk Hogan: Blesk v raji 14,15 [i] 15:00 Diagnóza: Vražda I. 11,12 [i] 16:50 Páli vám to? [i] 17:20 V mene lásky 63,64 [i] 19:00 KRIMI NOVINY “N“ 19:30 NOVINY TV JOJ “N“ 19:55 30 prípadov majora Zemana 4 [i] 21:00 Tequila a Bonetti 4 [i] 21:50 James Bond na JOJ PLUS: Žiješ len dvakrát [i] 23:55 Starý III. [i] 00:50 Nočné reprízy
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
    06:00 Vodní krysy VI. 13/36 [i] 07:00 Posel ztracených duší 11/22 [i] 07:55 Zoom 80/199 [i] 08:00 Jake 2.0 I. 9/16 [i] 09:00 Hvězdná brána III. 12/22 [i] 10:00 The Amazing Race IX. 9/14 [i] 10:55 Zoom 80/199 [i] 11:00 Vodní krysy VI. 13/36 [i] 12:00 Noční show Davida Lettermana [i] 13:00 Jake 2.0 I. 9/16 [i] 14:00 Hvězdná brána III. 12/22 [i] 15:00 Dr. House 17/22 [i] 16:00 Vodní krysy VI. 14/36 [i] 17:00 Posel ztracených duší 12/22 [i] 17:55 Zoom 80/199 [i] 18:00 Jake 2.0 I. 10/16 [i] 19:00 Hvězdná brána III. 13/22 [i] 20:00 Dr. House 18/22 [i] 21:00 Damages - Pavučina moci 1/13 [i] 22:10 Damages - Pavučina moci 2/13 [i] 23:10 Kriminálka z pobřeží 13/20 [i] 00:05 Zoom 80/199 [i] 00:10 Noční show Davida Lettermana [i] 01:10 Posel ztracených duší 12/22 [i] 02:05 Damages - Pavučina moci 1/13 [i] 03:05 Damages - Pavučina moci 2/13 [i] 03:55 Kriminálka z pobřeží 13/20 [i]
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
    05:00 Učeň rychlých kol: Vyskoký lesk: Hra svalů [i] 06:00 Krize karavanu 3 [i] 06:25 Pátá rychlost 5 [i] 06:50 Americký chopper: Chopper Dixie - část 2 [i] 07:45 Lovci tornád: Nejsilnější z tornád [i] 08:40 Bořiči mýtů: Mýty o psech [i] 09:35 Jak to funguje: Kompaktní fluorescenční žárovka [i] 10:00 Jak se to dělá: Nafukovací záchranné pomůcky/Brailleův psací stroj/Cella z uhlíkových vláken [i] 10:30 Hry s časem: Roztleskávačky [i] 11:00 Hry s časem: Ostré záběry každodenní krásy [i] 11:25 Miami Ink: Bitva učňů [i] 12:20 Opravna vraků: Procitnutí [i] 13:15 Americký chopper: Vánoční speciál [i] 14:10 Pátá rychlost 6 [i] 14:35 Zničeno ve vteřině 4 [i] 15:05 Zničeno ve vteřině 22 [i] 15:30 Lovci tornád: Nejsilnější z tornád [i] 16:25 Miami Ink: Večírek salonu [i] 17:20 Hry s časem: Lidské tělo v obrazech [i] 17:50 Hry s časem: Nástrahy [i] 18:15 Bořiči mýtů: Přezkoušení dalších mýtů [i] 19:10 Jak to funguje: Čtyřtaktový motor/Pračka/Přístroj na hubení komárů/Rybářský naviják [i] 19:40 Jak se to dělá: Stožáry z uhlíkových vláken/Čínské sušenky s psaníčky/Promítací zařízení IMAX [i] 20:05 Stavitelé z LA: Závod s časem [i] 21:00 Srdce stroje: Helikoptéry [i] 21:55 Discovery uvádí: Projekt Země: Jasnější svět [i] 22:50 Zničeno ve vteřině 23 [i] 23:20 Očitá svědectví 7 [i] 23:45 Opravna vraků: Na počest Skauta [i] 00:40 Učeň rychlých kol: Vyskoký lesk: Dotýkat se Boha [i] 01:40 Stavitelé z LA: Závod s časem [i] 02:40 Bořiči mýtů: Přezkoušení dalších mýtů [i] 03:40 Očitá svědectví 7 [i] 04:05 Jak to funguje: Čtyřtaktový motor/Pračka/Přístroj na hubení komárů/Rybářský naviják [i] 04:35 Jak se to dělá: Stožáry z uhlíkových vláken/Čínské sušenky s psaníčky/Promítací zařízení IMAX [i]
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:00 Kuchařská pohotovost [i] 05:30 Události v regionech [i] 05:59 Studio 6 [i] 08:30 Kouzelná školka [i] 09:00 Ktosi je za dverami [i] 10:00 Mimořádný případ [i] 11:15 Inventura Písniček pod rentgenem [i] 11:50 Krásy evropského pobřeží: Útěk do Cadizu [i] 12:00 Zprávy [i] 12:30 Sama doma [i] 13:30 McLeodovy dcery I 11/22 [i] 14:15 Doktorka Quinnová IV 7/28 [i] 15:00 Tip a Tap 11,12/26 [i] 15:20 Zábavná škola 5/10 [i] 15:40 Věda je zábava III 21/26 [i] 16:05 Tykadlo [i] 16:25 Zpívánky [i] 16:30 Kouzelná školka [i] 17:00 AZ-kvíz [i] 17:30 Chalupa je hra [i] 17:55 Předpověď počasí [i] 18:00 Události v regionech [i] 18:25 Černé ovce [i] 18:40 Tajemství vody: Ohrožené studánky [i] 18:45 Večerníček [i] 18:55 Šťastných deset a Šance milion 19:00 Události [i] 19:35 Branky, body, vteřiny [i] 19:50 Předpověď počasí [i] 20:00 Letečtí stíhači v boji II. 4/14 [i] 20:50 Všechnopárty [i] 21:40 Krotitelé dluhů 18/28 [i] 22:05 Pravěk útočí 5/13 [i] 22:55 Na moll... [i] 23:40 Losování Šťastných deset a Šance milion 23:45 Vltava v obrazech 36/86 [i] 00:05 Chcete mě? [i] 00:20 McLeodovy dcery I 11/22 [i] 01:05 Poklady světa [i] 01:20 Rajské zahrady 1/13 [i] 01:40 Události v regionech [i] 02:05 Události v regionech Brno 02:30 Události v regionech Ostrava [i] 02:55 Regiony ČT24 03:20 Zajímavosti z regionů [i] 03:45 Zajímavosti z regionů Brno 04:10 Zajímavosti z regionů Ostrava 04:35 Osudové okamžiky [i]
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:00 Objektiv [i] 05:30 Správy STV 05:59 Dobré ráno [i] 08:30 Panorama [i] 09:10 Kosmopolis [i] 09:40 Mýty a fakta historie: Královny 1/2 [i] 10:35 168 hodin [i] 11:00 Dobrá rada nad zlato [i] 11:35 AZ-kvíz [i] 12:00 Kluci v akci [i] 12:25 Černé ovce [i] 12:40 Hřiště 7 [i] 14:55 Fokus ČT24 [i] 15:20 Vltava v obrazech 36/86 [i] 15:40 Fotograf František Drtikol [i] 16:10 Vermeer: Ateliér aneb Umění malby [i] 17:00 Služby v našich službách plus [i] 17:15 Skoro jasno 6/13 [i] 17:30 Praha, město věží [i] 17:50 Divnopis [i] 18:00 Klíč [i] 18:30 Babylon [i] 18:55 Zprávy v českém znakovém jazyce 19:05 Angličtina - Extra 17/30 [i] 19:30 Medúza [i] 20:00 Rozmarné léto [i] 21:20 Meet Factory [i] 21:45 Flamenco! [i] 22:10 Báječná léta bez opony [i] 22:30 Události, komentáře [i] 23:10 Jazz klub [i] 00:05 Dvojhlas [i] 00:30 Rozvedená žena [i] 02:30 Století létání [i] 03:25 Proměny českého venkova 1/4 [i] 03:45 Sváteční slovo filosofa Jana [i] 03:48 Cesty víry [i] 04:10 Křesťanský magazín [i] 04:25 Po hladině: Chuť [i] 04:40 Jak se žije pod plachtami podle [i]
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:00 Novashopping 05:59 Snídaně s Novou [i] 08:35 Směr jih 39 [i] 09:30 Hotel snů: Indie [i] 11:20 Tescoma s chutí [i] 11:35 Můj přítel Monk II 1 [i] 12:35 Ženatý se závazky 203 [i] 13:05 Walker, Texas Ranger IV 10 [i] 14:05 Odložené případy II 4 [i] 15:05 Superman III 5 [i] 16:05 Zákon a pořádek: Zločinné úmysly III 12 [i] 17:00 Odpolední Televizní noviny [i] 17:35 Kriminálka Miami 8 [i] 18:30 Ulice 1443, 1444 [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:00 Ordinace v růžové zahradě 2 135 [i] 21:15 Kriminálka Miami VI 7 [i] 22:10 112 [i] 22:50 Tělo na tělo [i] 00:35 Odvrácená tvář hor 13 [i] 01:25 Novashopping 01:45 Rady ptáka Loskutáka [i] 02:25 Občanské judo [i] 02:55 Áčko [i] 04:05 DO-RE-MI [i]
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    06:10 Teleshopping 06:20 Nová dobrodružství Scooby Doo I 6 [i] 07:00 Teleshopping 07:10 Tom a Jerry [i] 07:20 Tom a Jerry [i] 07:30 Deník zasloužilé matky V 21 [i] 07:55 Chůva k pohledání II 15 [i] 08:25 M*A*S*H 221 [i] 08:55 Knight Rider II 12 [i] 09:55 Policie - New York X 22 [i] 10:50 To je vražda, napsala XI 13 [i] 11:50 Drzá Jordan VI 10 [i] 12:50 Deník zasloužilé matky V 22 [i] 13:20 Sabrina - mladá čarodějnice V 3 [i] 13:50 Čarodějky VI 17 [i] 14:50 Chirurgové IV 10 [i] 15:50 Julie Lescautová II 13 [i] 17:40 Minuty regionu 18:00 Čarodějky I 6 [i] 18:55 Zprávy TV Prima [i] 19:35 Chůva k pohledání II 16 [i] 20:00 Velmi křehké vztahy IV 13 [i] 21:20 Ano, šéfe! [i] 22:25 Na doživotí I 4 [i] 23:30 Spravedlnost 4 [i] 00:25 Wolffův revír II 22 [i] 01:20 Volejte Věštce 03:00 Výklad snů 03:50 Medicopter 117 VI 12 [i] 04:35 Svět 2009 [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
    05:20 Júlia - Cesty za šťastím 25/351 [i] 06:10 Lampáreň [i] 06:50 Osudové stretnutie 26/90 [i] 07:40 Skrytá vášeň 71-72/188 [i] 09:35 Regina - kráľovná cigánskych sŕdc 26/160 [i] 11:00 Ulica III. 26/260 [i] 11:50 Ženatý so záväzkami IX. 26/28 [i] 12:15 Rebeli I. 36/215 [i] 13:10 Júlia - Cesty za šťastím 25/351 [i] 14:00 Viktória 26/171 [i] 15:00 Ženatý so záväzkami IX. 26/28 [i] 15:30 Macocha 27/120 [i] 16:20 Skrytá vášeň 73-74/188 [i] 18:05 Ulica III. 27/260 [i] 19:00 Rebeli I. 37/215 [i] 20:00 Regina - kráľovná cigánskych sŕdc 27/160 [i] 21:30 Júlia - Cesty za šťastím 26/351 [i] 22:20 Viktória 27/171 [i] 23:10 Osudové stretnutie 27/90 [i] 01:45 Lampáreň [i] 02:25 Ulica III. 27/260 [i] 03:10 Macocha 27/120 [i] 04:00 Zlo prichádza z hlbín [i]
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
    07:20 Pes z Flanders [i] 09:00 Teleshopping 12:00 Vůle přežít [i] 13:40 Malý lord Fauntleroy [i] 15:25 Sni svůj krátký sen 2. [i] 17:00 Pes z Flanders [i] 18:40 Vůle přežít [i] 20:20 Hlavní zprávy [i] 22:05 Poslední výsadek [i] 23:50 Anatomie pekla [i] 01:10 Mlčení [i] 02:50 Poslední výsadek [i]
  • TV program Eurosport

    logo TV stanice EurosportEurosport
    08:30 Watts [i] 08:45 Fotbal [i] 09:00 Tenis [i] 14:45 Snooker [i] 16:30 Fotbal [i] 18:30 Fotbal [i] 18:40 Snooker [i] 20:00 Fotbal [i] 22:00 Snooker [i] 23:00 Extrémní sporty [i] 23:15 Fotbal [i] 23:30 Motorismus [i] 00:30 Motorismus [i] 01:15 Fotbal [i] 01:30 Závěr vysílání
  • TV program Hallmark

    logo TV stanice HallmarkHallmark
    05:00 Dotek anděla II 22 [i] 06:00 Dotek anděla III 1 [i] 07:00 McLeodovy dcery VI 3 [i] 08:00 Vraždy v Midsomeru: Smrt a sny [i] 10:00 Manžel na objednávku [i] 12:00 McLeodovy dcery VI 4 [i] 13:00 Soudkyně Amy III 23 [i] 14:00 Vraždy v Midsomeru: Malované krví [i] 16:00 Válečná nevěsta [i] 18:00 Ochránce II 4 [i] 19:00 Soudkyně Amy III 23 [i] 20:00 Drzá Jordan IV 13 [i] 21:00 Rosnička [i] 23:00 Rtěnka [i] 01:00 Clara Shellerová 2 [i] 02:00 Být Erikou 2 [i] 03:00 Žiješ jednou, zemřeš dvakrát [i]
  • TV program Spektrum

    logo TV stanice SpektrumSpektrum
    05:00 Znovuobjevitelé 01 [i] 05:25 Znovuobjevitelé 02 [i] 06:00 Antické olympijské hry 04 [i] 06:30 Britské muzeum 04 [i] 07:05 Buď já nebo pes 39 [i] 08:00 Jamie vaří doma 26 [i] 08:30 Chlapský víkend 13 [i] 09:00 Maminka stávkuje 22 [i] 09:35 Skryté možnosti 22 [i] 10:05 Dítě génius 03 [i] 11:10 Tělo v číslech 02 [i] 12:05 Jamie vaří doma 26 [i] 12:35 Chlapský víkend 13 [i] 13:05 Co opravdu jíme 03 [i] 13:35 Co opravdu jíme 04 [i] 14:05 Antické olympijské hry 04 [i] 14:35 Britské muzeum 04 [i] 15:10 Zvířecí rekordmani 02 [i] 16:10 Maminka stávkuje 22 [i] 16:50 Skryté možnosti 22 [i] 17:20 Tělo v číslech 02 [i] 18:15 Buď já nebo pes 39 [i] 19:10 Dítě naší doby 11 [i] 20:20 Znovuobjevitelé 03 [i] 20:50 Znovuobjevitelé 04 [i] 21:20 Geologická pouť 02 [i] 22:20 Nejtěžší práce historie 02 [i] 23:20 Bitevní lodě 02 [i] 00:20 Pohromy století 31 [i] 01:20 Hitler a Stalin 02 [i] 02:25 Toulky Maďarskem 13 [i] 03:00 Zachraňme tatranského kamzíka [i] 03:30 Dunaj [i] 04:00 Bitevní lodě 02 [i]
  • TV program HBO

    logo TV stanice HBOHBO
    05:20 Před kamerou 41 [i] 06:00 VALL-I [i] 07:40 Na domácí půdě [i] 09:20 Já a moje příšera [i] 11:10 Pokojský [i] 12:35 Bláznovo zlato [i] 14:25 Jako mravenci [i] 15:45 Lovci pokladů: Kniha tajemství [i] 17:45 Velký průšvih [i] 19:10 Okamžik zlomu [i] 21:00 Hung - Na velikosti záleží 1 [i] 21:45 Na stojáka 65 [i] 22:15 True Blood - Pravá krev : Podivná láska 1 [i] 23:15 True Blood - Pravá krev : První ochutnávka 2 [i] 00:10 P2 [i] 01:45 Ten Největší [i] 03:30 Smrtonosná past 2 [i]
  • TV program HBO 2

    logo TV stanice HBO 2HBO 2
    10:00 Kdekoli, jen ne tady [i] 11:55 Divoké vlny [i] 13:20 Nikdo není sám