Úvodná stránka

TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
November 2017
PoUtStŠtPiSoNe
 12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
27282930 
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    05:40 Chrisa nemá nikto rád I. 17/22 [i] 06:05 Plynostop [i] 07:30 Alf II. 16/24 [i] 08:00 Bota jménem Melichar [i] 09:25 Krok za krokom II. 4-5/24 [i] 10:20 Česko Slovenská SupersStar [i] 11:40 Česko Slovenská SuperStar [i] 13:05 Holičstvo [i] 15:00 Stepfordské paničky [i] 16:35 90210: Nová generácia [i] 17:50 Skvelý deň [i] 18:35 Smotánka [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 19:20 DNES [i] 19:45 Počasie [i] 19:50 Športové noviny [i] 20:00 Česko Slovenská SuperStar [i] 22:40 Nezvratný osud 3 [i] 00:15 Tequila Sunrise [i] 02:15 Evil Cult: Tajomstvo Kung-Fu [i] 03:55 Duch bojovníka [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:15 Zostane to v rodine [i] 05:50 Zmenáreň [i] 06:15 Svet v obrazoch [i] 06:45 Pocoyo II. 22/52 [i] 06:50 Všetky psy idú do neba II. 20 [i] 07:15 Timon a Pumbaa 23/25 [i] 07:35 Phineas a Ferb 24/26 [i] 08:00 Fidlibum [i] 08:25 Superchyty [i] 08:55 Lassie II 16/26 [i] 09:20 Hannah Montana II. 9/30 [i] 09:45 Falcon Beach 19/26 [i] 10:35 Hitmánia [i] 11:25 Paláce Európy [i] 12:20 Motormagazín [i] 12:40 Fakír [i] 14:10 Anjelská tvár [i] 16:10 Vôňa kvetov a vetra 5/14 [i] 17:10 Postav dom, zasaď strom [i] 17:40 Show Billa Cosbyho VI 17/26 [i] 18:05 Show Billa Cosbyho VI 18/26 [i] 18:30 Extra [i] 19:10 Domáci majstri [i] 19:15 Večerníček [i] 19:30 Správy STV [i] 19:50 Góly body sekundy [i] 20:05 Počasie [i] 20:15 Pošta pre teba [i] 21:20 Skutočný príbeh: Bordertown [i] 23:10 Hodiny zúfalstva [i] 00:55 Inštinkt 1/2 [i] 02:10 Inštinkt 2/2 [i] 03:20 Správy STV [i] 03:45 Góly body sekundy [i] 03:55 Paláce Európy [i] 04:50 Vôňa kvetov a vetra 5/14 [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    05:45 Správy STV [i] 06:10 Správy z regiónov [i] 06:30 Správy - Hírek [i] 06:35 Udalosti ČT [i] 07:10 Správy a komentáre [i] 07:35 Živá panoráma [i] 08:05 Televíkend [i] 08:30 Extr@français 4/13 [i] 08:55 Staroveké objavy I. 1/3 [i] 09:50 Štúdio Dialóg po 20 rokoch [i] 11:20 Československý filmový týždenník [i] 11:35 TKN [i] 12:05 5 minút po dvanástej - Som fanúšik, kto je viac?! [i] 13:05 Duchovia 3/34 [i] 13:35 Atentáty, ktoré otriasli svetom 8/26 [i] 14:05 Z tvorby lokálnych a regionálnych TV [i] 14:25 GEN.sk [i] 14:40 Profesionál [i] 14:50 Miliónový chlap [i] 16:25 Kapura [i] 17:10 Farmárska revue [i] 17:25 Záchranári 1/6 [i] 18:15 Kultúra extra [i] 18:45 Večerníček [i] 19:00 Clippato [i] 19:30 Správy STV [i] 19:50 Národnostné správy - mix [i] 20:00 Keno 10 [i] 20:05 Dokumentárny klub [i] 21:20 Literárna cena Anasoft litera 2009 [i] 21:50 Anjeli strážni [i] 22:20 Kino na Dvojke [i] 00:30 BJD 2008 [i] 01:30 Motormagazín [i] 01:50 Udalosti ČT [i] 02:25 Správy STV [i] 02:59 Záver vysielania 04:30 Správy STV [i] 04:50 Národnostné správy - mix [i]
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    05:25 PROMI NOVINY [i] 05:40 Prvé oddelenie [i] 06:00 KRIMI NOVINY 06:20 NOVINY TV JOJ 06:50 TV JOJ DEŤOM: Káčerovo [i] 07:15 TV JOJ DEŤOM: Rozprávková jazda [i] 07:45 TV JOJ DEŤOM: Barbie a Pegasovo kúzlo [i] 09:25 Simpsonovci VIII. 15 [i] 09:50 TV JOJ DEŤOM: Lilo & Stitch [i] 11:30 Pes futbalista [i] 13:20 PREMIÉRA: Zdanlivo mŕtva [i] 15:15 PREMIÉRA: Vášnivý zberateľ [i] 17:00 Kutyil s. r. o. III. 5 [i] 17:45 PRVÉ NOVINY 18:00 VÍKENDOVÉ PROMI NOVINY [i] 19:00 KRIMI NOVINY 19:30 NOVINY TV JOJ 19:55 ŠPORT 19:59 NAJLEPŠIE POČASIE 20:20 JA, ROBOT [i] 22:50 JAMES BOND NA JOJKE: Zajtrajšok nikdy nezomiera [i] 01:15 Hráči [i] 02:45 Profesionáli III. [i] 03:25 Webmaster [i] 04:15 PRVÉ NOVINY 04:30 Pes futbalista [i]
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
    05:15 Doktor z hôr IV. 5 [i] 06:00 Air America 2,3 [i] 07:40 V mene lásky 59,60 [i] 09:15 V uliciach San Francisca 20,21 [i] 11:00 Zorro 77 [i] 11:25 Zvieracia klinika [i] 12:00 Môj najlepší priateľ [i] 13:25 Air America 2,3 [i] 15:10 Doktorka Quinnová 61,62 [i] 16:45 Synovia a dcéry Jakuba sklára 13/13 [i] 17:55 Siska 51 [i] 19:00 KRIMI NOVINY “N“ 19:30 NOVINY TV JOJ “N“ 19:55 Julie Lescautová VI. 9 [i] 21:30 Danielle Steelová: Zoja 1/2 [i] 23:10 V uliciach San Francisca 20,21 [i] 00:55 Nočné reprízy
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
    06:00 Poslední trosečník XIII. - Cookovy Ostrovy 12/16 [i] 07:00 Poslední trosečník XIII. - Cookovy Ostrovy 13/16 [i] 08:00 Ďáblův sluha 7/18 [i] 09:00 Hvězdná brána 13/22 [i] 10:00 Hvězdná brána 14/22 [i] 11:00 Hvězdná brána 15/22 [i] 12:00 Jake 2.0 I. 9/16 [i] 13:00 Ďáblův sluha 9/18 [i] 14:00 All Saints V. 31/43 [i] 15:00 Vodní krysy III. 10/26 [i] 16:00 Sue Thomas: Agentka FBI II. 13/22 [i] 17:00 Wildfire III. 13/13 [i] 18:00 Poslední trosečník XIV. - Fiji 7/15 [i] 19:00 Eli Stone 3/13 [i] 20:00 Slepá spravedlnost 9/13 [i] 21:00 CSI: New York IV. 6/21 [i] 22:00 Sniper 2 [i] 23:45 Internát II. 7/8 [i] 01:30 CSI: New York IV. 6/21 [i] 02:20 Slepá spravedlnost 9/13 [i] 03:05 Eli Stone 3/13 [i]
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
    05:00 Učeň rychlých kol: Vyskoký lesk: Favorit soutěže [i] 06:00 Krize brouka 10 [i] 06:25 Lovci tornád: Když věci létají vzduchem [i] 07:15 Z ubožáka boháčem, americký styl 5 [i] 08:10 Miami Ink: Historie přidaného představení v cirkuse [i] 09:05 Nejsmrtelnější úlovek: Soustřeď se nebo zemři [i] 10:00 Srdce stroje: Tanky [i] 10:55 Discovery uvádí: Projekt Země: Prší sazenice stromků [i] 11:50 Zázraky vytvořené lidmi v Asii: Songdo - velkoměsto budoucnosti [i] 12:45 Výroba prototypů: Auto ovládané myslí [i] 13:40 Bořiči mýtů 122 [i] 14:35 Možné i nemožné 3 [i] 15:30 Hry s časem: Lámání kamenů [i] 16:00 Hry s časem: Mistr boje samurajským mečem [i] 16:25 Jak to funguje: Barometr/Elektrické kolo/Elektrický motor/Horký bazének [i] 16:55 Jak se to dělá: Zapalovače/Modely dinosaurů/Hokejové puky/Vysokotlakové válce [i] 17:20 Discovery uvádí: Projekt Země: Prší sazenice stromků [i] 18:15 Srdce stroje: Tanky [i] 19:10 Americká rychlá kola: Auto pro Splněná přání - část 2 [i] 20:05 Americký chopper: Motorky rockového festivalu Woodstock a cirkusu Ringling, Barnum a Bailey [i] 21:00 Opravna vraků: Auto pro svalovce Dallaglia - část 2 [i] 21:55 Rození obchodníci na cestách: Bentley - část 1 [i] 22:25 Rození obchodníci na cestách: Bentley - část 2 [i] 22:50 Černé zlato 4 [i] 23:45 Únos letadla společnosti El Al - let 426 [i] 00:40 Největší zlo: Vražedné lži [i] 01:40 Běsnění: Bouření davu - 2 [i] 02:40 Proti všem živlům 4 [i] 03:40 Rození obchodníci na cestách: Bentley - část 1 [i] 04:05 Americký chopper: Motorky rockového festivalu Woodstock a cirkusu Ringling, Barnum a Bailey [i]
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:00 Přes nový práh [i] 05:20 Krásy evropského pobřeží: Italský [i] 05:30 Události v regionech [i] 05:55 Už rozsvítili lustry... [i] 06:15 Šikulové [i] 06:30 Let 29 16/30 [i] 06:50 Medvěd 09 5/7 [i] 07:00 Lužickosrbské bajky 5/7 [i] 07:05 Příběhy telátka Kopejtka 5/7 [i] 07:15 Sezame, pojď si hrát 3/78 [i] 07:40 Garfield a přátelé 19/26 [i] 08:05 Všechna rána světa: Japonsko 5/16 [i] 08:15 Biblická pátrání 5/17 [i] 08:35 Dumbo [i] 09:35 Ovečka Shaun 27/40 [i] 09:45 Kuchařská pohotovost [i] 10:15 Prefontaine [i] 12:00 Zprávy [i] 12:05 Z metropole , Týden v regionech [i] 12:35 Auto Moto Styl [i] 13:05 Legendy světa zvířat 7/13 [i] 13:30 Krásy evropského pobřeží: Od Stromboli k Etně [i] 13:40 Chcete je? [i] 13:50 Dobrá rada nad zlato [i] 14:20 Evropský manuál [i] 14:40 Jalna 5/16 [i] 15:30 Bez roucha [i] 17:10 Taxík [i] 17:45 Černá věž 5/6 [i] 18:40 Zpívánky [i] 18:45 Večerníček [i] 18:55 Šťastných deset a Šance milion 19:00 Události [i] 19:35 Branky, body, vteřiny [i] 19:50 Předpověď počasí [i] 20:00 Galashow s latinou II [i] 21:30 Hrdina [i] 23:05 Losování Šťastných deset a Šance milion 23:15 Počítání mrtvých [i] 01:15 Okno naproti [i] 03:00 Pošta pro tebe [i] 03:50 Folklorní magazín [i] 04:15 Recitál Jana Nedvěda [i] 04:45 Krásy evropského pobřeží: Od Stromboli k Etně [i]
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:00 Alchymie bytí [i] 05:25 Služby v našich službách plus [i] 05:45 Rodinné stříbro [i] 06:00 13. komnata Jana Vávry [i] 06:30 Správy STV 06:55 Medicína pro 21. století [i] 07:10 Praha, město věží [i] 07:30 Poutní místa [i] 07:50 Panorama [i] 08:30 Zázračná planeta: Svět plazů a obojživelníků 3/5 [i] 09:25 Folklorní magazín [i] 09:50 Proměny českého venkova [i] 10:10 ...a tuhle znáte? [i] 10:40 Hledání ztraceného času [i] 11:00 Vizita mezi životem a smrtí aneb [i] 12:00 Herbie Hancock: Possibilities 1/2 [i] 12:50 Pětka v Pomeranči [i] 13:20 Game Page [i] 13:45 Sabotáž [i] 14:10 Film o filmu Lištičky [i] 14:25 Simpsonovi XVIII 18/22 [i] 14:50 Millau - nejvyšší most na světě [i] 15:40 Kamera na cestách: Milionářská bydlení 4/6 [i] 16:40 V zemi Mayů [i] 17:35 Poutní místa [i] 17:55 Kudykam [i] 18:15 O češtině [i] 18:30 Kultura.cz [i] 19:00 Což takhle dát si Meisla? [i] 19:35 Návraty [i] 19:50 F. Couperin: Bubínky, Chřestítka [i] 20:00 Čaj u královny [i] 22:10 Divadlo žije! [i] 22:40 Artmix [i] 23:35 Noc s Andělem [i] 01:05 Mike Stern Band [i] 01:55 Sešli se ... [i] 02:55 Kdo je kdo [i] 03:25 Sedm epoch rocku 2/7 [i] 04:15 Grotesky [i] 04:35 Ladí neladí [i]
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:05 Novashopping 06:10 Bolek a Lolek 70, 71 [i] 06:40 Batman vítězí 10 [i] 07:05 Tom a Jerry 1 [i] 07:35 Spongebob v kalhotách 30 [i] 08:05 Křupan [i] 09:55 My tři a pes z Pětipes [i] 11:20 Stahovák [i] 12:00 Volejte Novu [i] 12:35 Ryba na suchu [i] 14:25 Odvážný Crusoe 5 [i] 15:20 Můj brácha má prima bráchu [i] 17:15 Polepšovna mazlíčků [i] 17:55 Babicovy dobroty [i] 18:30 Koření [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:00 Česko Slovenská SuperStar [i] 22:50 Cizinec [i] 00:40 Svatba upírů [i] 02:20 Novashopping 02:45 Volejte Novu [i] 04:10 DO-RE-MI [i]
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    06:00 Párty s kuchařem [i] 06:30 Samuraj Jack I 9 [i] 06:50 Neuvěřitelná dobrodružství Rudly a Koumáka III 10 [i] 07:15 Tom a Jerry [i] 07:25 Fresh Prince IV 18 [i] 07:55 Chůva k pohledání II 12 [i] 08:25 Autosalon [i] 09:20 M*A*S*H 216 [i] 09:50 M*A*S*H 217 [i] 10:20 Usvědčeni 5 [i] 11:15 Columbo [i] 13:10 Rodičovství [i] 15:40 Láska a válka [i] 18:00 Super drbna 3 [i] 18:55 Zprávy TV Prima [i] 19:35 Chůva k pohledání II 13 [i] 20:00 X-Men 3: Poslední vzdor [i] 22:20 Nájemní vrazi [i] 01:00 Údolí smrti [i] 02:40 Volejte Věštce 04:25 Inspektor Balko 37 [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
    06:10 Lampáreň [i] 06:45 112 [i] 07:35 Skrytá vášeň 65-66/188 [i] 09:10 Vtáky v tŕní I. 9/10 [i] 10:10 Summerland II. 9/13 [i] 11:00 Slávici na ulici [i] 12:05 Chuťovky [i] 13:10 Rebeli I. 33/215 [i] 14:05 Summerland II. 9/13 [i] 14:50 Columbo I. 7/7 [i] 16:15 Skrytá vášeň 67-68/188 [i] 17:55 Vtáky v tŕní I. 9/10 [i] 19:00 Rebeli I. 34/215 [i] 20:00 Rosamunde Pilcherová: Volanie minulosti [i] 21:50 Volanie o pomoc [i] 23:25 Vražedný trojuholník [i] 01:00 Rosamunde Pilcherová: Volanie minulosti [i] 02:30 Volanie o pomoc [i] 03:55 Columbo I. 7/7 [i]
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
    05:30 Srdeční záležitosti [i] 07:05 Někdo musí z kola ven [i] 09:00 Teleshopping 12:00 Padělatel [i] 13:30 Buster [i] 15:10 Holky se chtějí bavit taky [i] 16:40 Říše hraček [i] 18:15 Tučnák Amundsen [i] 19:50 Iluze lásky [i] 21:30 Duna [i] 23:45 Slunovrat [i] 01:15 Odplata [i] 03:00 Návrat elitního agenta [i] 04:30 Buster [i]
  • TV program Eurosport

    logo TV stanice EurosportEurosport
    08:30 Motorismus [i] 09:05 Fotbal [i] 09:15 Fotbal [i] 10:45 Fotbal [i] 12:30 Tenis [i] 14:00 Snooker [i] 15:00 Skoky na lyžích [i] 16:45 Snooker [i] 18:30 Fotbal [i] 20:45 Fotbal [i] 21:30 Fotbal [i] 23:30 Fotbal [i] 23:45 Motorismus [i] 00:15 Bojové sporty [i] 01:15 Fotbal [i] 01:30 Motorismus [i] 02:00 Závěr vysílání
  • TV program Hallmark

    logo TV stanice HallmarkHallmark
    05:00 Dotek anděla II 19 [i] 06:00 Dotek anděla II 20 [i] 07:00 Námořní hlídka I 7 [i] 08:00 Námořní hlídka I 8 [i] 09:00 Ochránce I 20 [i] 10:00 Ochránce I 21 [i] 11:00 Soudkyně Amy III 17 [i] 12:00 Soudkyně Amy III 18 [i] 13:00 Soudkyně Amy III 19 [i] 14:00 Válečná nevěsta [i] 16:00 Clara Shellerová 1 [i] 17:00 Být Erikou 1 [i] 18:00 Ochránce I 22 [i] 19:00 Ochránce II 1 [i] 20:00 Ochránce II 2 [i] 21:00 Právo a pořádek: Zločinné úmysly VIII 9 [i] 22:00 Právo a pořádek: Zločinné úmysly VIII 10 [i] 23:00 Žiješ jednou, zemřeš dvakrát [i] 01:00 Právo a pořádek: Útvar pro zvláštní oběti III 9 [i] 02:00 Právo a pořádek: Útvar pro zvláštní oběti III 10 [i] 03:00 Mladá a pohřešovaná [i]
  • TV program Spektrum

    logo TV stanice SpektrumSpektrum
    05:00 Zima očima vědy [i] 06:00 Rozluštění mayského písma [i] 07:05 Ulice světa 07 [i] 07:35 Ulice světa 08 [i] 08:05 Lodě, které změnily svět 01 [i] 08:50 Řeč hmyzí říše 01 [i] 09:10 Venku v zimě 09 [i] 09:40 Venku v zimě 10 [i] 10:10 Ve stínu dinosaurů 02 [i] 11:10 Co nám prospívá 21 [i] 12:10 Pokusní králíci 04 [i] 12:40 Jamieho vláda nad jídlem 04 [i] 13:40 Skryté možnosti 51 [i] 14:10 Skryté možnosti 52 [i] 14:40 Zvířecí rekordmani 19 [i] 15:40 Velikonoční ostrov [i] 16:40 Mistři švindlu 03 [i] 17:15 Billova neposedná vařečka 07 [i] 17:45 Lidé a místa na Zemi: Dánsko [i] 18:00 Lidé a místa na Zemi: Norsko [i] 18:15 Buď já nebo pes 54 [i] 19:05 Elektrizující věda [i] 20:05 Řeč hmyzí říše 06 [i] 20:25 Ve stínu dinosaurů 01 [i] 21:25 Impéria 04 [i] 22:30 V továrně na špionáž [i] 23:35 Pod dohledem kamer 02 [i] 00:35 Architektura islámu 03 [i] 01:00 Architektura islámu 04 [i] 01:25 Chytrý průvodce po… 17 [i] 01:55 Chytrý průvodce po… 18 [i] 02:25 Vůně dálek 01 [i] 03:25 Místa ve Středomoří 17 [i] 04:30 Laos 01 [i]
  • TV program HBO

    logo TV stanice HBOHBO
    06:00 Pokojský [i] 07:25 Cinema, Cinema, Cinema 41 [i] 07:55 P.S. Miluji tě [i] 10:00 Od baru k baru 2 [i] 11:45 Hafan hasičem [i] 13:35 Na domácí půdě [i] 15:20 Nezkrotná Dee Dee [i] 16:40 Pan tělocvikář [i] 18:10 Živoj jde dál [i] 20:00 Madonna: Sticky & Sweet Tour [i] 22:05 28 týdnů poté [i] 23:40 Zmije [i] 01:40 Rezident Evil: Zánik [i] 03:10 College Road Trip [i] 04:30 Hory mají oči 2 [i]
  • TV program HBO 2

    logo TV stanice HBO 2HBO 2
    08:00 Jaký otec, taková dcera [i] 09:20 Skafandr a motýl [i] 11:10 Wing Commander [i] 12:45 Once [i] 14:10 Propast [i] 16:30 Štěstí ve hře [i] 18:30 Volání o pomoc [i] 20:30 Stephanie Daley [i] 22:00 Číslo 23