Úvodná stránka

TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
November 2017
PoUtStŠtPiSoNe
 12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
27282930 
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    05:40 Reflex [i] 06:00 Teleráno [i] 08:35 Herkules IV. 2/22 [i] 09:35 Limonádový Joe aneb Koňská opera [i] 11:30 Posol skazy [i] 13:10 Bez stopy II. 19/24 [i] 14:10 Priatelia VI. 22-23/25 [i] 15:05 Kobra 11 V. 5/18 [i] 16:05 Walker, texaský ranger IV. [i] 17:00 Prvé Televízne noviny [i] 17:25 Reflex [i] 17:40 Počasie [i] 17:50 Bez servítky [i] 18:30 V mene zákona [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 19:20 DNES [i] 19:45 Počasie [i] 19:50 Športové noviny [i] 20:00 Aj múdry schybí [i] 21:25 Tiene minulosti [i] 23:10 Zóna úniku [i] 01:05 Pohyblivý cieľ [i] 02:35 Šiesty prápor [i] 04:35 TELEVÍZNE NOVINY [i] 04:55 Súboj so zločinom 10/13 [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:15 Zostane to v rodine [i] 05:55 Ranný magazín [i] 08:05 Zastretý farebný svet 2/2 [i] 09:15 Repete z repete [i] 09:45 Diagnóza: Vražda 45/91 [i] 10:35 Diagnóza: Vražda 46/91 [i] 11:20 Sila lásky I. 231 [i] 12:15 Dámsky magazín STV [i] 13:35 Varení pečení [i] 14:00 Postav dom, zasaď strom [i] 14:25 Kaviareň Slávia [i] 15:10 Divoký anjel 14/270 [i] 16:00 Správy STV o 16:00 [i] 16:25 Počasie [i] 16:30 Zostane to v rodine [i] 17:10 Sila lásky III. 48/200 [i] 18:05 Sila lásky III. 49/200 [i] 18:55 Domáci majstri [i] 19:00 Večerníček [i] 19:15 Slovensko dnes [i] 19:30 Správy STV [i] 19:55 Góly body sekundy [i] 20:05 Počasie [i] 20:15 MINI TALENT SHOW [i] 21:30 Takí sme boli [i] 22:40 Ryba menom Wanda [i] 00:25 Vraždy v Durham County 5/6 [i] 01:10 Koniari sveta 15/20 [i] 01:35 Koniari sveta 16/20 [i] 02:00 Sila lásky III. 48/200 [i] 02:50 Sila lásky III. 49/200 [i] 03:40 Slovensko dnes [i] 03:50 Správy STV [i] 04:15 Góly body sekundy [i] 04:25 Koniari sveta 15/20 [i] 04:50 Koniari sveta 16/20 [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    05:50 Správy STV [i] 06:15 Správy z regiónov [i] 06:35 Správy - Hírek [i] 06:40 Udalosti ČT [i] 07:15 Správy a komentáre [i] 07:45 Živá panoráma [i] 08:15 Providence IV. 11/22 [i] 09:00 Ranný magazín [i] 11:15 Ushuaia - expedície do prírody IV. 4/8 [i] 12:10 Regionálny denník [i] 12:40 Živá panoráma [i] 13:20 Separé [i] 13:45 Veľké záhady [i] 14:15 Família [i] 14:50 Večer na tému . . [i] 16:25 Sociálny zápisník [i] 16:45 Regionálny denník [i] 17:15 Správy z regiónov [i] 17:30 FOKUS - rodina [i] 18:20 Televíkend [i] 18:45 Večerníček [i] 19:00 Atentáty, ktoré otriasli svetom 8/26 [i] 19:30 Správy STV [i] 19:55 Správy - Hírek [i] 20:00 Keno 10 [i] 20:10 Staroveké objavy I. 1/3 [i] 21:00 Pamätník [i] 21:30 Správy a komentáre [i] 21:50 Správy z regiónov [i] 22:05 Štúdio Dialóg po 20 rokoch [i] 23:40 Hviezdna loď Galactica IV 7/20 [i] 00:20 Hviezdna loď Galactica IV 8/20 [i] 01:00 Udalosti ČT [i] 01:35 Správy STV [i] 02:05 Správy - Hírek [i] 02:10 Správy a komentáre [i] 02:39 Záver vysielania
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    05:30 Prvé oddelenie [i] 05:50 PROMI NOVINY [i] 06:00 KRIMI NOVINY 06:30 NOVINY TV JOJ 07:00 RANNÁ ŠOU S ADELOU A SAJFOM [i] 09:00 Prvé oddelenie 24 [i] 09:20 C. S. I. : Kriminálka Las Vegas VII. 14 [i] 10:20 Medicopter 117 16 [i] 11:20 Policajt z L. A. 18 [i] 12:20 C. S. I. : Kriminálka New York IV. 17 [i] 13:15 Komando GSG 9 2 [i] 14:15 C. S. I. : Kriminálka Las Vegas VII. 15 [i] 15:10 Vražedné čísla 1/37 [i] 16:10 C. S. I. : Kriminálka Miami V. 19 [i] 16:59 PRVÉ NOVINY 17:25 PROMI NOVINY [i] 17:45 Prvé oddelenie 25 [i] 18:00 Súdna sieň [i] 19:00 KRIMI NOVINY 19:30 NOVINY TV JOJ 19:55 ŠPORT 19:59 NAJLEPŠIE POČASIE 20:15 Panelák 309 [i] 21:15 Kutyil s. r. o. III. 5 [i] 21:55 SEDEM [i] 22:45 De Facto [i] 23:30 PREMIÉRA: Krvavá lúpež [i] 01:25 Črepiny [i] 02:10 Komando GSG 9 [i] 02:55 Medicopter 117 16 [i] 03:45 Čierna vdova [i]
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
    05:15 Doktor z hôr IV. 4 [i] 06:00 Hulk Hogan: Blesk v raji 10,11 [i] 07:40 V mene lásky 57,58 [i] 09:15 Varí vám to [i] 09:50 Starý II. 14 [i] 10:50 Doktor z hôr IV. 5 [i] 11:45 Červené ruže 59,60 [i] 13:25 Hulk Hogan: Blesk v raji 10,11 [i] 15:00 Boh odpúšťa. . . Ja nie! [i] 16:50 Páli vám to? [i] 17:20 V mene lásky 59,60 [i] 19:00 KRIMI NOVINY “N“ 19:30 NOVINY TV JOJ “N“ 19:55 Synovia a dcéry Jakuba sklára 13/13 [i] 21:00 Siska 51 [i] 22:00 Niečo za niečo [i] 23:40 Starý II. [i] 00:40 Nočné reprízy
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
    06:00 Vodní krysy VI. 11/36 [i] 07:00 Posel ztracených duší 9/22 [i] 07:55 Zoom 79/199 [i] 08:00 Jake 2.0 I. 7/16 [i] 09:00 Hvězdná brána III. 10/22 [i] 10:00 The Amazing Race IX. 7/14 [i] 10:55 Zoom 79/199 [i] 11:00 Vodní krysy VI. 11/36 [i] 12:00 Noční show Davida Lettermana [i] 13:00 Jake 2.0 I. 7/16 [i] 14:00 Hvězdná brána III. 10/22 [i] 15:00 Dr. House 15/22 [i] 16:00 Vodní krysy VI. 12/36 [i] 17:00 Posel ztracených duší 10/22 [i] 17:55 Zoom 79/199 [i] 18:00 Jake 2.0 I. 8/16 [i] 19:00 Hvězdná brána III. 11/22 [i] 20:00 Dr. House 16/22 [i] 21:00 Cena za lidskost 1/7 [i] 22:00 Zakázané metody 1/13 [i] 22:30 Zakázané metody 2/13 [i] 23:00 Kriminálka z pobřeží 11/20 [i] 23:55 Zoom 79/199 [i] 00:00 Noční show Davida Lettermana [i] 01:00 Posel ztracených duší 10/22 [i] 02:00 Cena za lidskost 1/7 [i] 02:50 Zakázané metody 1/13 [i] 03:15 Zakázané metody 2/13 [i] 03:40 Kriminálka z pobřeží 11/20 [i]
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
    05:00 Učeň rychlých kol: Vyskoký lesk: Závod s časem [i] 06:00 Krize karavanu 4 [i] 06:25 Pátá rychlost 3 [i] 06:50 Americký chopper: Motorka Liberty - část 2 [i] 07:45 Lovci tornád: Kansas [i] 08:40 Bořiči mýtů: Auto pod vodou [i] 09:35 Jak to funguje: Vrtací příklepné kladivo/Šicí stroj/CD přehrávač/Mikroskop [i] 10:05 Jak se to dělá: Nádobí z varného skla/Mýdlové kostky/Ocelové sudy/Požárnické uniformy [i] 10:30 Hry s časem: Tekutý dusík [i] 11:00 Hry s časem: Býčí bič [i] 11:25 Učeň rychlých kol: Vyskoký lesk: Závod s časem [i] 12:20 Opravna vraků: S hořkou příchutí [i] 13:15 Americký chopper: Chopper Dixie - část 1 [i] 14:10 Pátá rychlost 4 [i] 14:35 Zničeno ve vteřině 2 [i] 15:05 Zničeno ve vteřině 20 [i] 15:30 Hubitelé havěti: Zamořený národ [i] 16:25 Miami Ink: Garverovo zranění [i] 17:20 Hry s časem: Tanec break dance [i] 17:50 Hry s časem: Lehké terénní motocykly [i] 18:15 Bořiči mýtů: Rychlostní kamery [i] 19:10 Jak to funguje: Paintballová puška/Kolo/Drivetrain/Laserová tiskárna/Vyřezávací ruční pila [i] 19:40 Jak se to dělá: Patelky/Dřevěné kajaky/Sekačky na trávu/Zlaté řetízky [i] 20:05 Špinavé práce: Chovatel tažných psů [i] 21:00 Bořiči mýtů 122 [i] 21:55 Výroba prototypů: Auto ovládané myslí [i] 22:50 Zničeno ve vteřině 21 [i] 23:20 Očitá svědectví 5 [i] 23:45 Opravna vraků: Rodinný náklaďák [i] 00:40 Učeň rychlých kol: Vyskoký lesk: Favorit soutěže [i] 01:40 Špinavé práce: Chovatel tažných psů [i] 02:40 Bořiči mýtů: Rychlostní kamery [i] 03:40 Očitá svědectví 5 [i] 04:05 Jak to funguje: Paintballová puška/Kolo/Drivetrain/Laserová tiskárna/Vyřezávací ruční pila [i] 04:35 Jak se to dělá: Patelky/Dřevěné kajaky/Sekačky na trávu/Zlaté řetízky [i]
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:00 Bydlení je hra [i] 05:20 Postřehy odjinud [i] 05:30 Události v regionech [i] 05:59 Studio 6 [i] 08:30 Kouzelná školka [i] 09:00 Pražský chodec [i] 09:20 Priessnitzovy lázně [i] 09:40 Londýnský autobus [i] 10:15 Krásy evropského pobřeží: Italský [i] 10:20 Halabalašou [i] 11:00 Barvy života [i] 12:00 Zprávy [i] 12:30 Sama doma [i] 13:30 McLeodovy dcery I 9/22 [i] 14:15 Doktorka Quinnová IV 5/28 [i] 15:05 Benjamin Kvítko 23/26 [i] 15:30 Let 29 16/30 [i] 15:55 Ovečka Shaun 14/40 [i] 16:00 Daleká cesta za domovem 31/39 [i] 16:25 Bludiště [i] 17:00 Za školu [i] 17:30 Přes nový práh [i] 17:55 Předpověď počasí [i] 18:00 Události v regionech [i] 18:25 Případ pro ombudsmana 5/16 [i] 18:40 Tajemství vody: Porodnice tří moří [i] 18:45 Večerníček [i] 18:55 Šťastných deset a Šance milion 19:00 Události [i] 19:35 Branky, body, vteřiny [i] 19:50 Předpověď počasí [i] 19:55 Losování Euromiliony 20:00 Dobrodružství kriminalistiky 18/26 [i] 20:55 13. komnata Jana Vávry [i] 21:25 Uvolněte se, prosím [i] 22:15 Sex ve městě VI 1/20 [i] 22:45 Losování Šťastných deset a Šance milion 22:50 Borsalino a spol. [i] 00:35 Losování Euromiliony 00:40 McLeodovy dcery I 9/22 [i] 01:25 Film o filmu Protektor [i] 01:40 Všechnopárty [i] 02:20 Musilok [i] 02:50 Události v regionech [i] 03:15 Události v regionech Brno 03:40 Události v regionech Ostrava [i] 04:05 Regiony ČT24 04:30 Gorodok 5/20 [i]
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:00 Kam s nimi II [i] 05:15 Skoro jasno 5/13 [i] 05:30 Správy STV 05:59 Dobré ráno [i] 08:30 Panorama [i] 09:10 Na stopě [i] 09:35 Na plovárně s Janou Henychovou [i] 10:00 Neznámí hrdinové - Pohnuté osudy [i] 10:30 Pohádka z kamene [i] 11:00 Pod pokličkou [i] 11:35 AZ-kvíz [i] 12:00 Bydlení je hra [i] 12:25 Černé ovce [i] 12:40 Ta naše povaha česká [i] 13:10 Stratenská jeskyně [i] 13:30 Medúza [i] 14:00 Šikulové [i] 14:20 Nová dobrodružství Černého Bleska 13/26 [i] 14:45 Sportovci světa: Olympijská Atlanta 1996 [i] 15:40 Evropa dnes [i] 16:10 Alchymie bytí [i] 16:35 Rodina a já [i] 16:55 Michaelovy experimenty [i] 17:05 Skoro jasno [i] 17:25 Dvaasedmdesát jmen české historie 46/72 [i] 17:40 Chcete mě? [i] 17:55 City Folk 2009 - Sundsvall [i] 18:25 Kosmopolis [i] 18:55 Zprávy v českém znakovém jazyce 19:05 Magazín Ligy mistrů [i] 19:35 Simpsonovi XVIII 18/22 [i] 20:00 Zázračná planeta: Svět plazů a obojživelníků 3/5 [i] 20:50 Moje rodina IV 4/13 [i] 21:20 Sedm epoch rocku 2/7 [i] 22:10 Film o filmu Protektor [i] 22:30 Události, komentáře [i] 23:10 Golfmagazín [i] 23:35 Gorodok 5/20 [i] 23:55 TV BONSAI... s Marthou Issovou a Jiřím Zemanem [i] 00:15 I BBC se utne [i] 00:40 Dvojhlas [i] 01:05 Zblízka [i] 02:00 Operní galakoncert ke 120. výročí narození Emy Destinnové [i] 03:15 Hledám práci [i] 03:40 Kudykam [i] 03:55 Rodina a já [i] 04:15 Michaelovy experimenty [i] 04:25 Krásný ztráty [i]
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:00 Novashopping 05:59 Snídaně s Novou [i] 08:35 Směr jih 37 [i] 09:30 McBride: Vražda po půlnoci [i] 11:15 Tescoma s chutí [i] 11:40 Můj přítel Monk 10 [i] 12:40 Ženatý se závazky 201 [i] 13:10 Walker, Texas Ranger IV 8 [i] 14:05 Odložené případy II 2 [i] 15:05 Superman III 3 [i] 16:05 Zákon a pořádek: Zločinné úmysly III 10 [i] 17:00 Odpolední Televizní noviny [i] 17:35 Kriminálka Miami 6 [i] 18:30 Ulice 1439, 1440 [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:00 Královna ročníku [i] 22:20 Čtyři bratři [i] 00:30 Rudá voda [i] 02:05 Novashopping 02:25 Tabu [i] 03:15 Áčko [i] 04:15 DO-RE-MI [i]
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    06:10 Teleshopping 06:20 Nová dobrodružství Scooby Doo I 4 [i] 07:00 Teleshopping 07:10 Tom a Jerry [i] 07:20 Tom a Jerry [i] 07:30 Deník zasloužilé matky V 19 [i] 07:55 Chůva k pohledání II 11 [i] 08:25 M*A*S*H 215 [i] 08:55 Knight Rider II 10 [i] 09:55 Policie - New York X 20 [i] 10:50 To je vražda, napsala XI 11 [i] 11:45 Drzá Jordan VI 8 [i] 12:40 Deník zasloužilé matky V 20 [i] 13:10 Sabrina - mladá čarodějnice V 1 [i] 13:45 Čarodějky VI 15 [i] 14:45 Chirurgové IV 8 [i] 15:45 Julie Lescautová II 11 [i] 17:40 Minuty regionu 18:00 Čarodějky I 4 [i] 18:55 Zprávy TV Prima [i] 19:35 Chůva k pohledání II 12 [i] 20:00 Hádej, kdo lže? [i] 21:20 X-Men 2 [i] 00:00 Arachnofobie [i] 02:10 Volejte Věštce 03:55 Medicopter 117 VI 10 [i] 04:45 Inspektor Balko 36 [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
    05:20 Júlia - Cesty za šťastím 23/351 [i] 06:10 Lampáreň [i] 06:45 Osudové stretnutie 24/90 [i] 07:50 Skrytá vášeň 63-64/188 [i] 09:30 Regina - kráľovná cigánskych sŕdc 24/160 [i] 11:00 Ulica III. 24/260 [i] 11:50 Ženatý so záväzkami IX. 24/28 [i] 12:15 Rebeli I. 32/215 [i] 13:10 Júlia - Cesty za šťastím 23/351 [i] 14:00 Viktória 24/171 [i] 15:00 Ženatý so záväzkami IX. 24/28 [i] 15:30 Macocha 25/120 [i] 16:20 Skrytá vášeň 65-66/188 [i] 18:05 Ulica III. 25/260 [i] 19:00 Rebeli I. 33/215 [i] 20:00 Regina - kráľovná cigánskych sŕdc 25/160 [i] 21:40 Júlia - Cesty za šťastím 24/351 [i] 22:30 Viktória 25/171 [i] 23:20 Osudové stretnutie 25/90 [i] 00:10 More lásky [i] 02:05 Lampáreň [i] 02:45 Ulica III. 25/260 [i] 03:30 Macocha 25/120 [i] 04:15 More lásky [i]
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
    05:45 Kolem světa za 80 dní 3. [i] 07:25 Padělatel [i] 09:00 Teleshopping 12:00 Srdeční záležitosti [i] 13:35 Tátou proti své vůli [i] 15:05 Někdo musí z kola ven [i] 16:40 Ve jménu Angela [i] 18:15 Parádní jízda [i] 19:55 Říše hraček [i] 21:30 Deset minut života [i] 23:00 Odplata [i] 00:45 Výzva [i] 02:30 Zběsilec [i] 04:00 Tátou proti své vůli [i]
  • TV program Eurosport

    logo TV stanice EurosportEurosport
    08:30 Olympijské hry [i] 09:00 Motorismus [i] 09:30 Fotbal [i] 11:00 Fotbal [i] 12:30 Tenis [i] 15:00 Fotbal [i] 16:00 Fotbal [i] 17:00 Fotbal [i] 18:00 Fotbal [i] 18:10 Fotbal [i] 18:25 Fotbal [i] 20:45 Fotbal [i] 21:30 Fotbal [i] 23:30 Fotbal [i] 23:45 Motorismus [i] 00:15 Extrémní sporty [i] 00:30 Fotbal [i] 00:40 Fotbal [i] 00:55 Motorismus [i] 01:25 Watts [i] 01:30 Závěr vysílání
  • TV program Hallmark

    logo TV stanice HallmarkHallmark
    05:00 Dotek anděla II 18 [i] 06:00 Dotek anděla II 19 [i] 07:00 McLeodovy dcery VI 1 [i] 08:00 Vraždy v Midsomeru: Klub vyvolených [i] 10:00 Drsné městečko [i] 12:00 McLeodovy dcery VI 2 [i] 13:00 Soudkyně Amy III 21 [i] 14:00 Vraždy v Midsomeru: Umění žít [i] 16:00 Manžel na objednávku [i] 18:00 Ochránce II 2 [i] 19:00 Soudkyně Amy III 21 [i] 20:00 Drzá Jordan IV 11 [i] 21:00 Právo a pořádek: Útvar pro zvláštní oběti III 9 [i] 22:00 Právo a pořádek: Útvar pro zvláštní oběti III 10 [i] 23:00 Právo a pořádek: Zločinné úmysly VIII 9 [i] 00:00 Právo a pořádek: Zločinné úmysly VIII 10 [i] 01:00 Drzá Jordan IV 8 [i] 02:00 Drzá Jordan IV 9 [i] 03:00 Žiješ jednou, zemřeš dvakrát [i]
  • TV program Spektrum

    logo TV stanice SpektrumSpektrum
    05:00 Léto očima vědy [i] 06:00 Antické olympijské hry 02 [i] 06:30 Britské muzeum 02 [i] 07:05 Buď já nebo pes 35 [i] 07:30 Buď já nebo pes 36 [i] 08:00 Jamie vaří doma 24 [i] 08:30 Chlapský víkend 11 [i] 09:00 Maminka stávkuje 20 [i] 09:35 Skryté možnosti 20 [i] 10:05 Dítě génius 01 [i] 10:45 Malí mniši [i] 11:15 Doktorologie 13 [i] 11:40 Doktorologie 01 [i] 12:10 Jamie vaří doma 24 [i] 12:40 Chlapský víkend 11 [i] 13:10 Co opravdu jíme [i] 14:05 Antické olympijské hry 02 [i] 14:35 Britské muzeum 02 [i] 15:10 Delfíni záchranáři [i] 16:10 Maminka stávkuje 20 [i] 16:50 Skryté možnosti 20 [i] 17:20 Doktorologie 13 [i] 17:50 Doktorologie 01 [i] 18:20 Buď já nebo pes 35 [i] 18:50 Buď já nebo pes 36 [i] 19:20 Káva: Lék na únavu [i] 20:20 Most přes Golden Gate [i] 21:20 Co opravdu jíme [i] 22:15 Nové válečné technologie [i] 23:20 Procesy Roberta J. Oppenheimera 02 [i] 00:25 Zima očima vědy [i] 01:25 Opomíjení hrdinové: Muži, kteří nebojovali [i] 02:20 Toulky Maďarskem 09 [i] 02:55 Toulky Maďarskem 10 [i] 03:25 Žabí království [i] 04:00 Procesy Roberta J. Oppenheimera 02 [i]
  • TV program HBO

    logo TV stanice HBOHBO
    06:00 Lovci pokladů: Kniha tajemství [i] 08:05 Superpes [i] 09:25 Stěhování pana McAllistera [i] 10:55 Nancy Drew: Záhada v Hollywoodu [i] 12:35 Dobyvatelé ztracené archy [i] 14:30 2 blbouni v Paříži [i] 16:05 Příměří [i] 17:55 Dobrý den, smutku [i] 19:30 Cinema, Cinema, Cinema 41 [i] 20:00 Ten Největší [i] 21:50 Za nepřátelskou linií 2: Osa zla [i] 23:25 Beowulf [i] 01:15 Dva na jednoho [i] 02:55 Úterý [i] 04:20 Hostel 2