Úvodná stránka

TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
September 2017
PoUtStŠtPiSoNe
 123
45678910
11121314151617
18192021222324
252627282930 
>
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    05:35 Reflex [i] 06:00 Teleráno [i] 08:35 Herkules IV. 1/22 [i] 09:30 Homolka a tobolka [i] 11:10 Miesto činu: Posledné preteky [i] 12:50 Bez stopy II. 18/24 [i] 13:40 Pravidlá zadaných 7/7 [i] 14:10 Priatelia VI. 20-21/25 [i] 15:05 Kobra 11 V. 4/18 [i] 16:05 Walker, texaský ranger IV. [i] 17:00 Prvé Televízne noviny [i] 17:25 Reflex [i] 17:40 Počasie [i] 17:50 Bez servítky [i] 18:30 V mene zákona [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 19:20 DNES [i] 19:45 Počasie [i] 19:50 Športové noviny [i] 20:00 Ordinácia v ružovej záhrade [i] 21:40 NCIS - Námorný vyšetrovací úrad V. 14/19 [i] 22:35 Ľudská bomba [i] 00:30 Násilník [i] 02:20 Rodinná vojna I. 13-14/22 [i] 03:00 A - tím III. 21/25 [i] 03:45 TELEVÍZNE NOVINY [i] 04:05 Súboj so zločinom 9/13 [i] 04:50 Kobra 11 V. 4/18 [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:15 Zostane to v rodine [i] 05:55 Ranný magazín [i] 08:05 Zastretý farebný svet 1/2 [i] 09:15 Repete z repete [i] 09:45 Diagnóza: Vražda 43/91 [i] 10:35 Diagnóza: Vražda 44/91 [i] 11:20 Sila lásky I. 230 [i] 12:15 Dámsky magazín STV [i] 13:35 Varení pečení [i] 14:00 Postav dom, zasaď strom [i] 14:30 Kaviareň Slávia [i] 15:10 Divoký anjel 13/270 [i] 16:00 Správy STV o 16:00 [i] 16:25 Počasie [i] 16:30 Zostane to v rodine [i] 17:10 Sila lásky III. 46/200 [i] 18:05 Sila lásky III. 47/200 [i] 18:55 Domáci majstri [i] 19:00 Večerníček [i] 19:15 Slovensko dnes [i] 19:30 Správy STV [i] 19:55 Góly body sekundy [i] 20:05 Počasie [i] 20:15 Dnes vás baví Senzi Senzus [i] 21:45 Ooops! Na čierno. [i] 22:30 Tajomstvo v Hidden Lake [i] 00:00 Prípad pre Samanthu 39 [i] 00:45 Koniari sveta 13/20 [i] 01:10 Koniari sveta 14/20 [i] 01:40 Sila lásky III. 46/200 [i] 02:30 Sila lásky III. 47/200 [i] 03:20 Správy STV [i] 03:45 Góly body sekundy [i] 03:55 Reportéri [i] 04:20 Koniari sveta 13/20 [i] 04:45 Koniari sveta 14/20 [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    05:50 Správy STV [i] 06:15 Správy z regiónov [i] 06:30 Správy - Hírek [i] 06:40 Udalosti ČT [i] 07:15 Maďarský magazín [i] 07:45 Živá panoráma [i] 08:15 Providence IV. 10/22 [i] 09:00 Ranný magazín [i] 11:15 Posledná maringotka [i] 12:10 Regionálny denník [i] 12:40 Živá panoráma [i] 13:10 Mama to vie najlepšie [i] 13:40 Vodný svet 4/6 [i] 14:10 Ľudia a čas - Senec [i] 14:40 Brat [i] 15:45 Profesionál [i] 15:55 Polícia [i] 16:15 Ryby, rybky, rybičky [i] 16:45 Regionálny denník [i] 17:15 Správy z regiónov [i] 17:30 FOKUS - právo [i] 18:20 Separé [i] 18:45 Večerníček [i] 19:00 Veľké záhady [i] 19:30 Správy STV [i] 19:55 Správy - Hírek [i] 20:00 Keno 10 [i] 20:10 Ushuaia - expedície do prírody IV. 4/8 [i] 21:00 Família [i] 21:30 Správy a komentáre [i] 21:55 Správy z regiónov [i] 22:10 Večer na tému . . [i] 23:45 Ryby, rybky, rybičky [i] 00:10 Udalosti ČT [i] 00:45 Správy STV [i] 01:10 Správy - Hírek [i] 01:20 Správy a komentáre [i] 01:59 Záver vysielania
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    05:00 Črepiny [i] 05:30 Prvé oddelenie [i] 05:50 PROMI NOVINY [i] 06:00 KRIMI NOVINY 06:30 NOVINY TV JOJ 07:00 RANNÁ ŠOU S ADELOU A SAJFOM [i] 09:00 Prvé oddelenie 23 [i] 09:20 Kosti III. 15/15 [i] 10:20 Medicopter 117 15 [i] 11:20 Policajt z L. A. 17 [i] 12:20 C. S. I. : Kriminálka New York IV. 16 [i] 13:15 Komando GSG 9 1/25 [i] 14:15 C. S. I. : Kriminálka Las Vegas VII. 14 [i] 15:10 Kosti IV. 5 [i] 16:10 C. S. I. : Kriminálka Miami V. 18 [i] 16:59 PRVÉ NOVINY 17:25 PROMI NOVINY [i] 17:45 Prvé oddelenie 24 [i] 18:00 Súdna sieň [i] 19:00 KRIMI NOVINY 19:30 NOVINY TV JOJ 19:55 ŠPORT 19:59 NAJLEPŠIE POČASIE 20:15 Panelák 308 [i] 21:15 Odsúdené 10 [i] 22:15 Mafstory [i] 23:15 Profesionáli III. 1 [i] 00:15 C. S. I. : Kriminálka Miami V. 18 [i] 01:00 Odsúdené [i] 01:50 Črepiny [i] 02:20 Komando GSG 9 [i] 03:00 Medicopter 117 [i] 03:50 Dobrodružstvá Forda Fairlanea [i]
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
    05:15 Doktor z hôr IV. 3 [i] 06:00 Hulk Hogan: Blesk v raji 8,9 [i] 07:40 V mene lásky 55,56 [i] 09:15 Varí vám to [i] 09:50 Starý II. 13 [i] 10:50 Doktor z hôr IV. 4 [i] 11:45 Červené ruže 57,58 [i] 13:25 Hulk Hogan: Blesk v raji 8,9 [i] 15:10 Zločiny podľa Mary Higgins Clarkovej: Nepoznáme sa odkiaľsi? [i] 16:50 Páli vám to? [i] 17:20 V mene lásky 57,58 [i] 19:00 KRIMI NOVINY “N“ 19:30 NOVINY TV JOJ “N“ 19:55 Boh odpúšťa. . . Ja nie! [i] 21:55 Lampa [i] 00:25 Starý II. [i] 01:20 Nočné reprízy
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
    06:00 Vodní krysy VI. 10/36 [i] 07:00 Posel ztracených duší 8/22 [i] 07:55 Zoom 79/199 [i] 08:00 Jake 2.0 I. 6/16 [i] 09:00 Hvězdná brána III. 9/22 [i] 10:00 The Amazing Race IX. 6/14 [i] 10:55 Zoom 79/199 [i] 11:00 Vodní krysy VI. 10/36 [i] 12:00 Noční show Davida Lettermana [i] 13:00 Jake 2.0 I. 6/16 [i] 14:00 Hvězdná brána III. 9/22 [i] 15:00 Dr. House 14/22 [i] 16:00 Vodní krysy VI. 11/36 [i] 17:00 Posel ztracených duší 9/22 [i] 17:55 Zoom 79/199 [i] 18:00 Jake 2.0 I. 7/16 [i] 19:00 Hvězdná brána III. 10/22 [i] 20:00 Dr. House 15/22 [i] 21:00 Zachraň mě V. 3/18 [i] 22:00 The Shield - Policejní odznak VII. 14/14 [i] 23:00 Kriminálka z pobřeží 10/20 [i] 23:55 Zoom 79/199 [i] 00:00 Noční show Davida Lettermana [i] 01:00 Posel ztracených duší 9/22 [i] 02:00 Zachraň mě V. 3/18 [i] 02:45 The Shield - Policejní odznak VII. 14/14 [i] 03:35 Kriminálka z pobřeží 10/20 [i]
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
    05:00 Učeň rychlých kol: Vyskoký lesk: Chevrolet Gasser z roku 1957 [i] 06:00 Krize karavanu 3 [i] 06:25 Pátá rychlost 2 [i] 06:50 Americký chopper: Motorka Liberty - část 1 [i] 07:45 Lovci tornád: Nebezpečí na cestách [i] 08:40 Bořiči mýtů: Záhadná zkáza vzducholodi Hindenburg [i] 09:35 Jak to funguje: Rozmetač sněhu/Nastřelovací hřebíková pistole/Sublimační tiskárna/Sušička [i] 10:00 Jak se to dělá: Sirky/Koně z kolotoče/Jemný porcelán/Palivové nádrže [i] 10:30 Hry s časem: Elektrický paralyzér Taser [i] 11:00 Hry s časem: Volný běh neboli free running [i] 11:25 Učeň rychlých kol: Vyskoký lesk: Chevrolet Gasser z roku 1957 [i] 12:20 Opravna vraků: Mustang Sting [i] 13:15 Americký chopper: Motorka Liberty - část 2 [i] 14:10 Pátá rychlost 3 [i] 14:35 Zničeno ve vteřině 1 [i] 15:05 Zničeno ve vteřině 20 [i] 15:30 Američtí dřevorubci: Bílé zlato [i] 16:25 Miami Ink: Hvězdné auto [i] 17:20 Hry s časem: Tekutý dusík [i] 17:50 Hry s časem: Býčí bič [i] 18:15 Bořiči mýtů: Auto pod vodou [i] 19:10 Jak to funguje: Vrtací příklepné kladivo/Šicí stroj/CD přehrávač/Mikroskop [i] 19:40 Jak se to dělá: Nádobí z varného skla/Mýdlové kostky/Ocelové sudy/Požárnické uniformy [i] 20:05 Hubitelé havěti: Zamořený národ [i] 21:00 Největší zlo: Vražedné lži [i] 21:55 Sérioví vrazi: Dennis Nilsen [i] 22:50 Zničeno ve vteřině 19 [i] 23:20 Očitá svědectví 4 [i] 23:45 Opravna vraků: S hořkou příchutí [i] 00:40 Učeň rychlých kol: Vyskoký lesk: Závod s časem [i] 01:40 Hubitelé havěti: Zamořený národ [i] 02:40 Bořiči mýtů: Auto pod vodou [i] 03:40 Očitá svědectví 4 [i] 04:05 Jak to funguje: Vrtací příklepné kladivo/Šicí stroj/CD přehrávač/Mikroskop [i] 04:35 Jak se to dělá: Nádobí z varného skla/Mýdlové kostky/Ocelové sudy/Požárnické uniformy [i]
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:00 Pod pokličkou [i] 05:25 Postřehy odjinud [i] 05:30 Události v regionech [i] 05:59 Studio 6 [i] 08:30 Kouzelná školka [i] 09:00 Žijí v noci [i] 10:35 Diskotéka pro starší a pokročilé [i] 11:15 Co neodnesl čas 1/9 [i] 12:00 Zprávy [i] 12:30 Sama doma [i] 13:30 McLeodovy dcery I 8/22 [i] 14:15 Doktorka Quinnová IV 4/28 [i] 15:00 Zašlapané projekty [i] 15:20 Byl jednou jeden objevitel 10/26 [i] 15:45 Medúza [i] 16:15 Šikulové [i] 16:30 Kouzelná školka [i] 17:00 AZ-kvíz [i] 17:25 Stop [i] 17:30 Bydlení je hra [i] 17:55 Předpověď počasí [i] 18:00 Události v regionech [i] 18:25 Černé ovce [i] 18:40 Tajemství vody: Povrchová a podzemní [i] 18:45 Večerníček [i] 18:55 Šťastných deset a Šance milion 19:00 Události [i] 19:35 Branky, body, vteřiny [i] 19:50 Předpověď počasí [i] 20:00 Slečna Marplová: Nemesis [i] 21:40 Legendární dvojice [i] 22:35 POKR [i] 23:05 Losování Šťastných deset a Šance milion 23:10 Kriminální román 2/2 [i] 00:40 McLeodovy dcery I 8/22 [i] 01:25 Řím 4/12 [i] 02:20 Hledání ztraceného času 1 [i] 02:40 Události v regionech [i] 03:05 Události v regionech Brno 03:30 Události v regionech Ostrava [i] 03:55 Regiony ČT24 04:20 Znáte je dobře? [i] 04:35 Křesťanské umění na Moravě [i]
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:00 PORT [i] 05:30 Správy STV 05:59 Dobré ráno [i] 08:30 Panorama [i] 09:10 Přidej se [i] 09:25 Nedej se [i] 09:45 Letečtí stíhači v boji II. 3/14 [i] 10:30 Příběhy slavných [i] 11:35 AZ-kvíz [i] 12:00 Kuchařská pohotovost [i] 12:25 Černé ovce [i] 12:45 Střípky času [i] 13:05 Dvaasedmdesát jmen české historie 45/72 [i] 13:20 Kdo hledá, najde [i] 14:20 Bludiště [i] 14:50 Jejda... [i] 15:05 Toulavá kamera [i] 15:35 Království divočiny: Legendy světa zvířat 7/13 [i] 16:00 Prizma [i] 16:25 Rodinné stříbro [i] 16:45 Film o filmu Muži v říji [i] 17:00 Millau - nejvyšší most na světě [i] 17:50 Cenzurované sny 3/3 [i] 18:55 Zprávy v českém znakovém jazyce 19:05 Game Page [i] 19:30 J. S. Bach: Preludium C dur [i] 19:35 Josef Haydn: Symfonie f moll "La Passion" [i] 20:00 Vizita mezi životem a smrtí aneb [i] 21:00 Historie cz. [i] 21:50 Zašlapané projekty [i] 22:10 Vzkaz Květy Legátové [i] 22:30 Události, komentáře [i] 23:10 0 - Distrikt! [i] 00:40 Římané za humny! [i] 01:40 Europa Musicalis [i] 03:30 Laco Deczi [i] 04:20 Krotitelé dluhů 17/28 [i] 04:45 Jubileum Novosvětské [i]
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:00 Novashopping 05:59 Snídaně s Novou [i] 08:35 Směr jih 36 [i] 09:30 Cable Guy [i] 11:25 Tescoma s chutí [i] 11:35 Můj přítel Monk 9 [i] 12:35 Ženatý se závazky 200 [i] 13:05 Walker, Texas Ranger IV 7 [i] 14:05 Odložené případy II 1 [i] 15:05 Superman III 2 [i] 16:05 Zákon a pořádek: Zločinné úmysly III 9 [i] 17:00 Odpolední Televizní noviny [i] 17:35 Kriminálka Miami 5 [i] 18:30 Ulice 1437, 1438 [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:00 Ordinace v růžové zahradě 2 134 [i] 21:25 Kriminálka Las Vegas VIII 6 [i] 23:20 Krvavý sport [i] 01:05 Odvrácená tvář hor 12 [i] 01:55 Novashopping 02:15 Mr.GS [i] 02:45 Paškál [i] 04:05 DO-RE-MI [i]
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    06:10 Teleshopping 06:20 Nová dobrodružství Scooby Doo I 3 [i] 07:00 Teleshopping 07:10 Tom a Jerry [i] 07:20 Tom a Jerry [i] 07:30 Deník zasloužilé matky V 18 [i] 07:55 Chůva k pohledání II 10 [i] 08:25 M*A*S*H 214 [i] 08:55 Knight Rider II 9 [i] 09:55 Policie - New York X 19 [i] 10:45 To je vražda, napsala XI 10 [i] 11:45 Drzá Jordan VI 7 [i] 12:40 Deník zasloužilé matky V 19 [i] 13:10 Sabrina - mladá čarodějnice IV 22 [i] 13:45 Čarodějky VI 14 [i] 14:45 Chirurgové IV 7 [i] 15:45 Julie Lescautová II 10 [i] 17:40 Minuty regionu 18:00 Čarodějky I 3 [i] 18:55 Zprávy TV Prima [i] 19:35 Chůva k pohledání II 11 [i] 20:00 Velmi křehké vztahy IV 12 [i] 21:20 Jste to, co jíte [i] 22:25 Zoufalé manželky V 3 [i] 23:30 Myšlenky zločince II 21 [i] 00:25 Wolffův revír II 20 [i] 01:20 Volejte Věštce 03:05 Výklad snů 04:05 Medicopter 117 VI 9 [i] 04:55 Receptář prima nápadů [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
    06:10 Lampáreň [i] 06:50 Osudové stretnutie 23/90 [i] 07:50 Skrytá vášeň 61-62/188 [i] 09:35 Regina - kráľovná cigánskych sŕdc 23/160 [i] 11:00 Ulica III. 23/260 [i] 11:50 Ženatý so záväzkami IX. 23/28 [i] 12:15 Rebeli I. 31/215 [i] 13:10 Júlia - Cesty za šťastím 22/351 [i] 14:00 Viktória 23/171 [i] 15:00 Ženatý so záväzkami IX. 23/28 [i] 15:30 Macocha 24/120 [i] 16:25 Skrytá vášeň 63-64/188 [i] 18:05 Ulica III. 24/260 [i] 19:00 Rebeli I. 32/215 [i] 20:00 Regina - kráľovná cigánskych sŕdc 24/160 [i] 21:35 Júlia - Cesty za šťastím 23/351 [i] 22:25 Viktória 24/171 [i] 23:15 Osudové stretnutie 24/90 [i] 00:05 Smrtiaca spoveď [i] 01:40 Lampáreň [i] 02:20 Ulica III. 24/260 [i] 03:05 Macocha 24/120 [i] 03:50 Smrtiaca spoveď [i]
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
    06:00 Synův pokoj [i] 09:00 Teleshopping 12:00 Kolem světa za 80 dní 3. [i] 13:40 Klára a já [i] 15:10 Padělatel [i] 16:40 Zmizení [i] 18:30 Holky se chtějí bavit taky [i] 20:00 Ve jménu Angela [i] 21:35 Téměř dokonalý zločin [i] 23:25 Výzva [i] 01:10 Noční můra [i] 02:35 Mumie [i] 04:15 Klára a já [i]
  • TV program Eurosport

    logo TV stanice EurosportEurosport
    08:30 Powerboating [i] 09:00 Tenis [i] 13:30 Fotbal [i] 15:00 Fotbal [i] 16:30 Fotbal [i] 18:00 Fotbal [i] 18:10 Fotbal [i] 18:25 Fotbal [i] 20:45 Fotbal [i] 21:30 Fotbal [i] 23:30 Fotbal [i] 23:45 Motorismus [i] 00:15 Watts [i] 00:30 Olympijské hry [i] 01:00 Motorismus [i] 01:30 Závěr vysílání
  • TV program Hallmark

    logo TV stanice HallmarkHallmark
    05:00 Dotek anděla II 17 [i] 06:00 Dotek anděla II 18 [i] 07:00 McLeodovy dcery V 32 [i] 08:00 Vraždy v Midsomeru: Zvoníci [i] 10:00 Náš děda [i] 12:00 McLeodovy dcery VI 1 [i] 13:00 Soudkyně Amy III 20 [i] 14:00 Vraždy v Midsomeru: Klub vyvolených [i] 16:00 Detektiv Monroe [i] 18:00 Ochránce II 1 [i] 19:00 Soudkyně Amy III 20 [i] 20:00 Drzá Jordan IV 10 [i] 21:00 Mladá a pohřešovaná [i] 23:00 Nápadník [i] 01:00 Právo a pořádek: Útvar pro zvláštní oběti III 9 [i] 02:00 Právo a pořádek: Útvar pro zvláštní oběti III 10 [i] 03:00 Přísahal jsem pomstu [i]
  • TV program Spektrum

    logo TV stanice SpektrumSpektrum
    05:00 Budoucnost vody 03 [i] 06:00 Antické olympijské hry 01 [i] 06:30 Britské muzeum 01 [i] 07:05 Buď já nebo pes 33 [i] 07:30 Buď já nebo pes 34 [i] 08:00 Jamie vaří doma 23 [i] 08:30 Chlapský víkend 10 [i] 09:00 Maminka stávkuje 19 [i] 09:35 Skryté možnosti 19 [i] 10:05 Dítě naší doby 23 [i] 11:10 Doktorologie 11 [i] 11:40 Doktorologie 12 [i] 12:10 Jamie vaří doma 23 [i] 12:40 Chlapský víkend 10 [i] 13:10 Co nám prospívá [i] 14:05 Antické olympijské hry 01 [i] 14:35 Britské muzeum 01 [i] 15:10 Neviditelné mimikry 01 [i] 15:45 Neviditelné mimikry 02 [i] 16:20 Maminka stávkuje 19 [i] 16:55 Skryté možnosti 19 [i] 17:20 Doktorologie 11 [i] 17:50 Doktorologie 12 [i] 18:20 Buď já nebo pes 33 [i] 18:50 Buď já nebo pes 34 [i] 19:20 Jamieho vláda nad jídlem 04 [i] 20:20 Ze života testovacích figurín [i] 21:20 Co nám prospívá [i] 22:20 Nové válečné technologie [i] 23:20 Procesy Roberta J. Oppenheimera 01 [i] 00:25 Léto očima vědy [i] 01:25 Válka 14 [i] 02:25 Toulky Maďarskem 07 [i] 03:00 Toulky Maďarskem 08 [i] 03:35 Kanál v Hangzhou 04 [i] 04:00 Procesy Roberta J. Oppenheimera 01 [i]
  • TV program HBO

    logo TV stanice HBOHBO
    06:00 Indiana Jones a poslední křížová výprava [i] 08:05 Filmy a filmové hvězdy 39 [i] 08:30 Jako mravenci [i] 09:50 Jen proto, že jsme jiní [i] 11:25 Jmenovec [i] 13:25 Superpes [i] 14:45 Lovci pokladů: Kniha tajemství [i] 16:50 Stěhování pana McAllistera [i] 18:20 Nancy Drew: Záhada v Hollywoodu [i] 20:00 Na stojáka 65 [i] 20:30 Mlátička [i] 22:00 Katie Morganová o pornu [i] 22:30 Natvrdo [i] 23:50 Berlínské spiknutí [i] 01:35 Krutý sever [i] 03:10 Mlátička [i] 04:40 Natvrdo [i]
  • TV program HBO 2

    logo TV stanice HBO 2HBO 2
    10:00 Trůn pro mořskou pannu