Úvodná stránka

TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
Júl 2017
PoUtStŠtPiSoNe
 12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31 
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    05:35 Reflex [i] 06:00 Teleráno [i] 08:35 Herkules III. 22/22 [i] 09:25 Hogo fogo Homolka [i] 11:00 Miesto činu: Vyradený z boja [i] 12:50 Bez stopy II. 17/24 [i] 13:40 Pravidlá zadaných 6/7 [i] 14:05 Priatelia VI. 18-19/25 [i] 15:05 Kobra 11 V. 3/18 [i] 16:05 Walker, texaský ranger IV. [i] 17:00 Prvé Televízne noviny [i] 17:25 Reflex [i] 17:40 Počasie [i] 17:50 Bez servítky [i] 18:30 V mene zákona [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 19:20 DNES [i] 19:45 Počasie [i] 19:50 Športové noviny [i] 20:00 Modré z neba [i] 21:40 Rádio Fresh [i] 22:40 Nebezpečné hry [i] 00:45 Rukojemníci 5/13 [i] 01:30 3 libry 5/8 [i] 02:10 Rodinná vojna I. 11-12/22 [i] 02:55 A - tím III. 20/25 [i] 03:45 TELEVÍZNE NOVINY [i] 04:05 Súboj so zločinom 8/13 [i] 04:45 Kobra 11 V. 3/18 [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:15 Zostane to v rodine [i] 05:55 Ranný magazín [i] 08:05 Anička Jurkovičová 3/3 [i] 09:20 Repete z repete [i] 09:45 Diagnóza: Vražda 41/91 [i] 10:35 Diagnóza: Vražda 42/91 [i] 11:20 Sila lásky I. 229 [i] 12:15 Dámsky magazín STV [i] 13:35 Varení pečení [i] 14:00 Postav dom, zasaď strom [i] 14:25 Kaviareň Slávia [i] 15:10 Divoký anjel 12/270 [i] 16:00 Správy STV o 16:00 [i] 16:25 Počasie [i] 16:30 Zostane to v rodine [i] 17:10 Sila lásky III. 44/200 [i] 18:05 Sila lásky III. 45/200 [i] 18:55 Domáci majstri [i] 19:00 Večerníček [i] 19:15 Slovensko dnes [i] 19:30 Správy STV [i] 19:55 Góly body sekundy [i] 20:05 Počasie [i] 20:15 Dr.House V. 4/24 [i] 21:00 Klinika Grace V. 4/24 [i] 21:45 Bratstvo neohrozených 5/10 [i] 22:40 Ošiaľ [i] 00:20 Prípad pre Samanthu 38 [i] 01:05 Koniari sveta 11/20 [i] 01:30 Koniari sveta 12/20 [i] 02:00 Sila lásky III. 44/200 [i] 02:50 Sila lásky III. 45/200 [i] 03:35 Slovensko dnes [i] 03:50 Správy STV [i] 04:15 Góly body sekundy [i] 04:20 Koniari sveta 11/20 [i] 04:50 Koniari sveta 12/20 [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    05:25 Správy STV [i] 05:50 Správy z regiónov [i] 06:05 Udalosti ČT [i] 06:40 Správy a komentáre [i] 07:10 Správy - Hírek [i] 07:15 Národnostný magazín židovský [i] 07:45 Živá panoráma [i] 08:15 Providence IV. 9/22 [i] 09:00 Ranný magazín [i] 11:15 Cesta k delíriu [i] 12:05 Regionálny denník [i] 12:35 Živá panoráma [i] 13:15 Revitalizuj... a dom chytí druhý dych [i] 13:40 Atentáty, ktoré otriasli svetom 7/26 [i] 14:10 Elixír [i] 14:35 5 minút po dvanástej [i] 15:50 Diagnóza 153 [i] 16:10 Maďarský magazín [i] 16:45 Regionálny denník [i] 17:15 Správy z regiónov [i] 17:30 FOKUS - peniaze [i] 18:20 Mama to vie najlepšie [i] 18:45 Večerníček [i] 18:55 Vodný svet 4/6 [i] 19:30 Správy STV [i] 19:55 Správy - Hírek [i] 20:05 Keno 10 [i] 20:20 Liga majstrov - futbal [i] 22:50 Liga majstrov - zostrihy [i] 00:10 Udalosti ČT [i] 00:45 Správy STV [i] 01:10 Správy - Hírek [i] 01:19 Záver vysielania
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    05:00 PRVÉ NOVINY 05:30 Prvé oddelenie [i] 05:50 PROMI NOVINY [i] 06:00 KRIMI NOVINY 06:30 NOVINY TV JOJ 07:00 RANNÁ ŠOU S ADELOU A SAJFOM [i] 09:00 Prvé oddelenie 22 [i] 09:20 Kosti III. 14 [i] 10:20 Medicopter 117 14 [i] 11:20 Policajt z L. A. 16 [i] 12:20 C. S. I. : Kriminálka New York IV. 15 [i] 13:15 Komando GSG 9 25/25 [i] 14:15 C. S. I. : Kriminálka Las Vegas VII. 13 [i] 15:10 Kosti III. 15/15 [i] 16:10 C. S. I. : Kriminálka Miami V. 17 [i] 16:59 PRVÉ NOVINY 17:25 PROMI NOVINY [i] 17:45 Prvé oddelenie 23 [i] 18:00 Súdna sieň [i] 19:00 KRIMI NOVINY 19:30 NOVINY TV JOJ 19:55 ŠPORT 19:59 NAJLEPŠIE POČASIE 20:15 Panelák 307 [i] 21:15 C. S. I. : Kriminálka Miami 1/21 [i] 22:00 Kosti IV. 5 [i] 23:00 Blízko smrti [i] 00:00 Krvavá voda [i] 01:40 Kriminálka San Francisco [i] 02:20 Črepiny [i] 02:50 Komando GSG 9 [i] 03:35 Zánik sveta [i]
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
    05:15 Doktor z hôr IV. 2 [i] 06:00 Hulk Hogan: Blesk v raji 6,7 [i] 07:40 V mene lásky 53,54 [i] 09:15 Varí vám to [i] 09:50 Starý II. 12 [i] 10:50 Doktor z hôr IV. 3 [i] 11:45 Červené ruže 55,56 [i] 13:25 Hulk Hogan: Blesk v raji 6,7 [i] 15:00 30 prípadov majora Zemana 3 [i] 16:00 Tequila a Bonetti 3 [i] 16:50 Páli vám to? [i] 17:20 V mene lásky 55,56 [i] 19:00 KRIMI NOVINY “N“ 19:30 NOVINY TV JOJ “N“ 19:55 Zločiny podľa Mary Higgins Clarkovej: Nepoznáme sa odkiaľsi? [i] 21:40 Mediálny hon [i] 23:15 Starý II. [i] 00:20 Nočné reprízy
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
    06:00 Vodní krysy VI. 9/36 [i] 07:00 Posel ztracených duší 7/22 [i] 07:55 Zoom 78/188 [i] 08:00 Jake 2.0 I. 5/16 [i] 09:00 Hvězdná brána III. 8/22 [i] 10:00 The Amazing Race IX. 5/14 [i] 10:55 Zoom 78/188 [i] 11:00 Vodní krysy VI. 9/36 [i] 12:00 Noční show Davida Lettermana [i] 13:00 Jake 2.0 I. 5/16 [i] 14:00 Hvězdná brána III. 8/22 [i] 15:00 Dr. House 13/22 [i] 16:00 Vodní krysy VI. 10/36 [i] 17:00 Posel ztracených duší 8/22 [i] 17:55 Zoom 78/188 [i] 18:00 Jake 2.0 I. 6/16 [i] 19:00 Hvězdná brána III. 9/22 [i] 20:00 Dr. House 14/22 [i] 21:00 CSI: New York IV. 6/21 [i] 22:00 CSI: New York IV. 7/21 [i] 23:00 Kriminálka z pobřeží 9/20 [i] 23:55 Zoom 78/188 [i] 00:00 Noční show Davida Lettermana [i] 01:00 Posel ztracených duší 8/22 [i] 02:00 CSI: New York IV. 6/21 [i] 02:45 CSI: New York IV. 7/21 [i] 03:30 Kriminálka z pobřeží 9/20
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
    05:00 Učeň rychlých kol: Vyskoký lesk: Stav nerozhodně [i] 06:00 Krize karavanu 2 [i] 06:25 Pátá rychlost 1 [i] 06:50 Americký chopper: Motorka pro Jay Lena - část 2 [i] 07:45 Lovci tornád: Noční můra v Dow Street [i] 08:40 Bořiči mýtů: Piráti - speciál [i] 09:35 Jak to funguje: Sbíječka/Kouřový alarm/Měřič spotřeby elektřiny/Čistička vzduchu [i] 10:00 Jak se to dělá: Balónky/Tapety/Bramborové hranolky/Žárovky [i] 10:30 Hry s časem: Bomba ze suchého ledu [i] 10:55 Hry s časem: Polykání ohně [i] 11:25 Učeň rychlých kol: Vyskoký lesk: Stav nerozhodně [i] 12:20 Opravna vraků: Krátký žlutý autobus [i] 13:15 Americký chopper: Motorka Liberty - část 1 [i] 14:10 Pátá rychlost 2 [i] 14:35 Peklem a vodou 2 [i] 15:05 Zničeno ve vteřině 18 [i] 15:30 Stavitelé z LA: Dům ze skla [i] 16:25 Miami Ink: Rodinná pouta rodiny Von D [i] 17:20 Hry s časem: Elektrický paralyzér Taser [i] 17:50 Hry s časem: Volný běh neboli free running [i] 18:15 Bořiči mýtů: Záhadná zkáza vzducholodi Hindenburg [i] 19:10 Jak to funguje: Rozmetač sněhu/Nastřelovací hřebíková pistole/Sublimační tiskárna/Suška [i] 19:40 Jak se to dělá: Sirky/Koně z kolotoče/Jemný porcelán/Palivové nádrže [i] 20:05 Američtí dřevorubci: Bílé zlato [i] 21:00 Proti všem živlům 4 [i] 21:55 Běsnění: Bouření davu - 2 [i] 22:50 Zničeno ve vteřině 19 [i] 23:20 Peklem a vodou 3 [i] 23:45 Opravna vraků: Mustang Sting [i] 00:40 Učeň rychlých kol: Vyskoký lesk: Chevrolet Gasser z roku 1957 [i] 01:40 Američtí dřevorubci: Bílé zlato [i] 02:40 Bořiči mýtů: Záhadná zkáza vzducholodi Hindenburg [i] 03:40 Peklem a vodou 3 [i] 04:05 Jak to funguje: Rozmetač sněhu/Nastřelovací hřebíková pistole/Sublimační tiskárna/Suška [i] 04:35 Jak se to dělá: Sirky/Koně z kolotoče/Jemný porcelán/Palivové nádrže [i]
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:00 Chalupa je hra [i] 05:25 Postřehy odjinud [i] 05:30 Události v regionech [i] 05:59 Studio 6 [i] 08:30 Kouzelná školka [i] 09:00 Grandsupertingltangl 5/14 [i] 09:25 Televarieté [i] 10:40 Nejlepší z obrazovky [i] 11:35 Zpívá Eva Pilarová [i] 12:00 Zprávy [i] 12:30 Sama doma [i] 13:30 McLeodovy dcery I 7/22 [i] 14:15 Doktorka Quinnová IV 3/28 [i] 15:00 Byl jednou jeden objevitel 9/26 [i] 15:25 Game Page [i] 15:50 Nová dobrodružství Černého Bleska 13/26 [i] 16:15 Jejda... [i] 16:30 Kouzelná školka [i] 17:00 AZ-kvíz [i] 17:30 Pod pokličkou [i] 17:55 Předpověď počasí [i] 18:00 Události v regionech [i] 18:25 Černé ovce [i] 18:40 Tajemství vody: Zrychlený koloběh [i] 18:45 Večerníček [i] 18:55 Šťastných deset a Šance milion 19:00 Události [i] 19:35 Branky, body, vteřiny [i] 19:50 Předpověď počasí [i] 19:55 Sportka a Šance 20:00 Pošta pro tebe [i] 21:00 Příběhy slavných [i] 21:55 Na stopě [i] 22:20 Losování Sportky a Šance 22:25 Řím 4/12 [i] 23:20 Losování Šťastných deset a Šance milion 23:25 Z rodinného alba [i] 00:50 McLeodovy dcery I 7/22 [i] 01:35 Události v regionech [i] 02:00 Události v regionech Brno 02:25 Události v regionech Ostrava [i] 02:55 Sabotáž [i] 03:20 Regiony ČT24 03:45 Kniha mého srdce - TOP 12 [i] 04:05 Evropský manuál [i] 04:25 Pětka v Pomeranči [i]
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:00 Auto Moto Revue [i] 05:30 Správy STV 05:59 Dobré ráno [i] 08:30 Panorama [i] 09:10 Babylon [i] 09:35 Kudykam [i] 10:00 Delacroix: Svoboda vede lid na barikády [i] 10:50 Svět zázraků: Po stopách sněžného levharta 3/3 [i] 11:35 AZ-kvíz [i] 12:00 Chalupa je hra [i] 12:25 Černé ovce [i] 12:40 Dvojí život knížete Václava [i] 13:30 Dvě církve - jeden kostel [i] 14:00 Film o filmu Lištičky [i] 14:15 Věda je zábava III 20/26 [i] 14:40 Pomáhejme si [i] 15:00 Chcete mě? [i] 15:20 Přežít! 3/10 [i] 16:10 Deset století architektury [i] 16:25 Kam s nimi II [i] 16:40 Zoom [i] 16:55 Znáte je dobře? [i] 17:10 Medicína pro 21. století [i] 17:25 PORT [i] 17:55 Přidej se [i] 18:10 Nedej se [i] 18:30 Hledám práci [i] 18:55 Zprávy v českém znakovém jazyce 19:05 Redaktion D 7/13 [i] 19:20 The Lost Secret 7/11 [i] 19:30 Pětka v Pomeranči [i] 20:00 Ta naše povaha česká [i] 20:30 Liga mistrů [i] 23:50 Dokumentární klub - Římané za humny! [i] 00:50 Kapesné [i] 02:30 Divadlo žije! [i] 03:00 Q [i] 03:25 Zoom [i] 03:40 Deset století architektury [i] 03:55 Dobrý dabing ještě žije [i] 04:20 Evropa dnes [i] 04:45 Na tý louce zelený [i]
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:00 Novashopping 05:59 Snídaně s Novou [i] 08:35 Směr jih 35 [i] 09:30 Podzim v New Yorku [i] 11:30 Tescoma s chutí [i] 11:45 Můj přítel Monk 8 [i] 12:40 Ženatý se závazky 199 [i] 13:10 Walker, Texas Ranger IV 6 [i] 14:10 Odložené případy 23 [i] 15:05 Superman III 1 [i] 16:05 Zákon a pořádek: Zločinné úmysly III 8 [i] 17:00 Odpolední Televizní noviny [i] 17:35 Kriminálka Miami 4 [i] 18:30 Ulice 1435, 1436 [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:00 Dům snů 4 [i] 21:20 Zákon a pořádek: Útvar pro zvláštní oběti VI 14 [i] 22:15 Mr.GS [i] 22:50 Dohazovač [i] 00:35 Odvrácená tvář hor 11 [i] 01:25 Novashopping 01:50 112 [i] 02:15 Áčko [i] 03:20 Hejbni kostrou [i] 04:05 DO-RE-MI [i]
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    05:00 Svět 2009 [i] 06:10 Teleshopping 06:20 Nová dobrodružství Scooby Doo I 2 [i] 07:00 Teleshopping 07:10 Tom a Jerry [i] 07:20 Deník zasloužilé matky V 17 [i] 07:45 Chůva k pohledání II 9 [i] 08:15 M*A*S*H 213 [i] 08:45 Knight Rider II 8 [i] 09:45 Policie - New York X 18 [i] 10:35 To je vražda, napsala XI 9 [i] 11:35 Drzá Jordan VI 6 [i] 12:35 Deník zasloužilé matky V 18 [i] 13:05 Sabrina - mladá čarodějnice IV 21 [i] 13:35 Čarodějky VI 13 [i] 14:30 Chirurgové IV 6 [i] 15:35 Julie Lescautová II 9 [i] 17:40 Minuty regionu 18:00 Čarodějky I 2 [i] 18:55 Zprávy TV Prima [i] 19:35 Chůva k pohledání II 10 [i] 20:00 Přešlapy 2 [i] 21:20 TOP STAR magazín [i] 22:25 Sběratelé kostí III 4 [i] 23:30 Žralok II 5 [i] 00:25 Wolffův revír II 19 [i] 01:20 Volejte Věštce 03:05 Výklad snů 04:05 Medicopter 117 VI 8 [i] 04:55 TOP STAR magazín [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
    05:20 Júlia - Cesty za šťastím 21/351 [i] 06:10 Lampáreň [i] 06:45 Osudové stretnutie 22/90 [i] 07:50 Skrytá vášeň 59-60/188 [i] 09:35 Regina - kráľovná cigánskych sŕdc 22/160 [i] 11:00 Ulica III. 22/260 [i] 11:55 Ženatý so záväzkami IX. 22/28 [i] 12:20 Rebeli I. 30/215 [i] 13:10 Júlia - Cesty za šťastím 21/351 [i] 14:00 Viktória 22/171 [i] 15:05 Ženatý so záväzkami IX. 22/28 [i] 15:30 Macocha 23/120 [i] 16:20 Skrytá vášeň 61-62/188 [i] 18:05 Ulica III. 23/260 [i] 19:00 Rebeli I. 31/215 [i] 20:00 Regina - kráľovná cigánskych sŕdc 23/160 [i] 21:30 Júlia - Cesty za šťastím 22/351 [i] 22:25 Viktória 23/171 [i] 23:15 Osudové stretnutie 23/90 [i] 00:05 Crash [i] 02:00 Lampáreň [i] 02:35 Ulica III. 23/260 [i] 03:20 Macocha 23/120 [i] 04:15 Crash [i]
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
    06:05 Klíště hledá tátu [i] 09:00 Teleshopping 12:00 Synův pokoj [i] 13:40 Pik a Amadeus [i] 15:10 Srdeční záležitosti [i] 16:45 Crash [i] 18:40 Nenarozený [i] 20:15 Zmizení [i] 22:05 Nevyřčené tajemství [i] 23:55 Noční můra [i] 01:20 Předmět lásky [i] 02:55 Doktor Martin [i] 04:25 Pik a Amadeus [i]
  • TV program Eurosport

    logo TV stanice EurosportEurosport
    08:30 Extrémní sporty [i] 08:45 Fotbal [i] 09:00 Tenis [i] 13:30 Fotbal [i] 14:45 Fotbal [i] 16:00 Fotbal [i] 18:00 Fotbal [i] 18:10 Fotbal [i] 18:25 Fotbal [i] 20:40 Fotbal [i] 20:55 Olympijské hry [i] 21:25 Sport Destination [i] 21:30 All Sports [i] 21:40 Golf [i] 21:50 Golf [i] 22:50 Golf [i] 23:20 Golf [i] 23:25 Jachting [i] 23:50 Jachting [i] 00:05 All sports [i] 00:30 Fotbal [i] 01:30 Závěr vysílání
  • TV program Hallmark

    logo TV stanice HallmarkHallmark
    05:00 Dotek anděla II 16 [i] 06:00 Dotek anděla II 17 [i] 07:00 McLeodovy dcery V 31 [i] 08:00 Vraždy v Midsomeru: Smrtící bylina [i] 10:00 Staré hříchy [i] 12:00 McLeodovy dcery V 32 [i] 13:00 Soudkyně Amy III 19 [i] 14:00 Vraždy v Midsomeru: Zvoníci [i] 16:00 Náš děda [i] 18:00 Ochránce I 22 [i] 19:00 Soudkyně Amy III 19 [i] 20:00 Drzá Jordan IV 9 [i] 21:00 Médium IV 9 [i] 22:00 Médium IV 10 [i] 23:00 Být Erikou 1 [i] 00:00 Clara Shellerová 1 [i] 01:00 Nelehký život [i] 03:00 Vždyť je tak mladá [i]
  • TV program Spektrum

    logo TV stanice SpektrumSpektrum
    06:00 Ulice světa 13 [i] 06:30 Slavné světové obrazárny 26 [i] 07:00 Buď já nebo pes 31 [i] 07:30 Buď já nebo pes 32 [i] 08:00 Jamie vaří doma 22 [i] 08:30 Chlapský víkend 09 [i] 09:00 Maminka stávkuje 18 [i] 09:35 Skryté možnosti 18 [i] 10:05 Dítě naší doby 22 [i] 11:10 Doktorologie 09 [i] 11:40 Doktorologie 10 [i] 12:10 Jamie vaří doma 22 [i] 12:40 Chlapský víkend 09 [i] 13:10 Co nám prospívá 37 [i] 14:10 Ulice světa 13 [i] 14:40 Slavné světové obrazárny 26 [i] 15:10 Clippertonův ostrov 06 [i] 15:40 Clippertonův ostrov 06 [i] 16:10 Maminka stávkuje 18 [i] 16:50 Skryté možnosti 18 [i] 17:20 Doktorologie 09 [i] 17:50 Doktorologie 10 [i] 18:20 Buď já nebo pes 31 [i] 18:50 Buď já nebo pes 32 [i] 19:20 Jamieho vláda nad jídlem 03 [i] 20:20 Lewis Hamilton [i] 21:20 Co nám prospívá 37 [i] 22:20 Nové válečné technologie [i] 23:20 Rozluštění mayského písma [i] 00:20 Budoucnost vody 03 [i] 01:25 Válka 13 [i] 02:25 Toulky Maďarskem 05 [i] 03:00 Toulky Maďarskem 06 [i] 03:35 Kanál v Hangzhou 03 [i] 04:05 Rozluštění mayského písma [i]
  • TV program HBO

    logo TV stanice HBOHBO
    06:00 Trůn pro mořskou pannu [i] 07:25 Noční můra od vedle [i] 08:55 Ca$h [i] 10:35 Othello [i] 12:35 Plán hry [i] 14:25 Vesmírní opičáci [i] 15:45 Indiana Jones a Chrám zkázy [i] 17:40 Já a moje příšera [i] 19:35 Filmy a filmové hvězdy 39 [i] 20:00 Indiana Jones a Království křišťálové lebky [i] 22:00 Poloprofesionál [i] 23:35 Zodiac [i] 02:10 Gone Baby Gone [i] 04:00 Indiana Jones a Království křišťálové lebky [i]
  • TV program HBO 2

    logo TV stanice HBO 2HBO 2
    10:00 Bláznivej tábor [i] 11:30 Létající Skot [i] 13:10 Robin Hood [i] 14:50 Nancy Drew: Záhada v Hollywoodu [i] 16:30 Hairspray