Úvodná stránka

TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
September 2017
PoUtStŠtPiSoNe
 123
45678910
11121314151617
18192021222324
252627282930 
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    05:35 Reflex [i] 06:00 Teleráno [i] 08:30 Herkules III. 21/22 [i] 09:25 Ecce homo Homolka [i] 11:00 Spýtajte sa mojich detí [i] 12:50 Bez stopy II. 16/24 [i] 13:40 Pravidlá zadaných 5/7 [i] 14:05 Priatelia VI. 16-17/25 [i] 15:05 Kobra 11 V. 2/18 [i] 16:05 Walker, texaský ranger IV. [i] 17:00 Prvé Televízne noviny [i] 17:25 Reflex [i] 17:40 Počasie [i] 17:50 Bez servítky [i] 18:30 V mene zákona [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 19:20 DNES [i] 19:45 Počasie [i] 19:50 Športové noviny [i] 20:00 Ordinácia v ružovej záhrade III. [i] 21:35 Kruté precitnutie [i] 23:10 Odložený prípad V. 14/18 [i] 00:10 Preteky s časom [i] 01:45 Rodinná vojna I. 9-10/22 [i] 02:25 A - tím III. 19/25 [i] 03:25 TELEVÍZNE NOVINY [i] 03:45 Súboj so zločinom 7/13 [i] 04:25 DNES [i] 04:45 Kobra 11 V. 2/18 [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:15 Zostane to v rodine [i] 05:55 Ranný magazín [i] 08:05 Anička Jurkovičová 2/3 [i] 09:20 Repete z repete [i] 09:45 Diagnóza: Vražda 39/91 [i] 10:35 Diagnóza: Vražda 40/91 [i] 11:20 Sila lásky I. 228 [i] 12:15 Dámsky magazín STV [i] 13:35 Varení pečení [i] 14:00 Postav dom, zasaď strom [i] 14:30 Kaviareň Slávia [i] 15:10 Divoký anjel 11/270 [i] 16:00 Správy STV o 16:00 [i] 16:25 Počasie [i] 16:30 Zostane to v rodine [i] 17:10 Sila lásky III. 42/200 [i] 18:05 Sila lásky III. 43/200 [i] 18:55 Domáci majstri [i] 19:00 Večerníček [i] 19:15 Slovensko dnes [i] 19:30 Správy STV [i] 19:55 Góly body sekundy [i] 20:05 Počasie [i] 20:15 Drišľakoviny [i] 21:30 Chodili sme spolu [i] 22:25 Obete a tí druhí [i] 22:55 Zákon a poriadok: Špeciálna jednotka III. 7/22 [i] 23:35 Zákon a poriadok: Špeciálna jednotka III. 8/22 [i] 00:20 Prípad pre Samanthu 37 [i] 01:05 Koniari sveta 9/20 [i] 01:30 Koniari sveta 10/20 [i] 01:55 Sila lásky III. 42/200 [i] 02:45 Sila lásky III. 43/200 [i] 03:35 Slovensko dnes [i] 03:50 Správy STV [i] 04:15 Góly body sekundy [i] 04:25 Koniari sveta 9/20 [i] 04:50 Koniari sveta 10/20 [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    05:25 Správy STV [i] 05:50 Správy z regiónov [i] 06:05 Správy - Hírek [i] 06:15 Udalosti ČT [i] 06:50 Správy a komentáre [i] 07:15 Zdravíčko, pán doktor - Ochorenia pohybového aparátu - kĺby [i] 07:45 Živá panoráma [i] 08:15 Providence IV. 8/22 [i] 09:00 Ranný magazín [i] 11:15 Megastavby II. [i] 12:05 Regionálny denník [i] 12:35 Živá panoráma [i] 13:05 VAT [i] 13:35 Z lásky k zvieratám 13 [i] 14:05 Cesty nádeje [i] 14:30 Zlaté hity [i] 15:25 Magazín ligy majstrov [i] 15:55 Z tvorby lokálnych a regionálnych televízií SR [i] 16:10 Národnostný magazín židovský [i] 16:45 Regionálny denník [i] 17:15 Správy z regiónov [i] 17:30 FOKUS - zdravie [i] 18:20 Revitalizuj... a dom chytí druhý dych [i] 18:45 Večerníček [i] 19:00 Atentáty, ktoré otriasli svetom 7/26 [i] 19:30 Správy STV [i] 19:55 Správy - Hírek [i] 20:00 Keno 10 [i] 20:10 Cesta k delíriu [i] 21:00 Diagnóza 153 [i] 21:20 Test magazín [i] 21:30 Správy a komentáre [i] 21:55 Správy z regiónov [i] 22:10 Filmový klub [i] 00:05 Udalosti ČT [i] 00:40 Správy STV [i] 01:05 Správy - Hírek [i] 01:15 Správy a komentáre [i] 01:59 Záver vysielania
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    05:10 PRVÉ NOVINY 05:30 Prvé oddelenie [i] 05:50 PROMI NOVINY [i] 06:00 KRIMI NOVINY 06:30 NOVINY TV JOJ 07:00 RANNÁ ŠOU S ADELOU A SAJFOM [i] 09:00 Prvé oddelenie 21 [i] 09:20 Posledný templár [i] 13:15 Komando GSG 9 24 [i] 14:15 C. S. I. : Kriminálka Las Vegas VII. 12 [i] 15:10 Kosti III. 14 [i] 16:10 C. S. I. : Kriminálka Miami V. 16 [i] 16:59 PRVÉ NOVINY 17:25 PROMI NOVINY [i] 17:45 Prvé oddelenie 22 [i] 18:00 Súdna sieň [i] 19:00 KRIMI NOVINY 19:30 NOVINY TV JOJ 19:55 ŠPORT 19:59 NAJLEPŠIE POČASIE 20:15 Panelák 306 [i] 21:15 Odsúdené 9 [i] 22:15 Profesionáli III. 5 [i] 23:15 Mafstory [i] 00:15 C. S. I. : Kriminálka Miami V. [i] 01:00 Odsúdené [i] 01:50 Črepiny [i] 02:20 Komando GSG 9 [i] 03:00 Vášnivé noci: Spencerov nový intímny život [i] 04:35 Črepiny [i]
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
    05:15 Doktor z hôr IV. 1/13 [i] 06:00 Hulk Hogan: Blesk v raji 4,5 [i] 07:40 V mene lásky 51,52 [i] 09:15 Varí vám to [i] 09:50 Starý II. 11 [i] 10:50 Doktor z hôr IV. 2 [i] 11:45 Červené ruže 53,54 [i] 13:25 Hulk Hogan: Blesk v raji 4,5 [i] 15:10 Diagnóza: Vražda I. 9,10 [i] 16:50 Páli vám to? [i] 17:20 V mene lásky 53,54 [i] 19:00 KRIMI NOVINY “N“ 19:30 NOVINY TV JOJ “N“ 19:55 30 prípadov majora Zemana 3 [i] 21:00 Tequila a Bonetti 3 [i] 21:50 James Bond na JOJ PLUS: Thunderball [i] 00:00 Starý II. [i] 01:00 Nočné reprízy
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
    06:00 Vodní krysy VI. 8/36 [i] 07:00 Posel ztracených duší 6/22 [i] 07:55 Zoom 78/188 [i] 08:00 Jake 2.0 I. 4/16 [i] 09:00 Hvězdná brána III. 7/22 [i] 10:00 The Amazing Race IX. 4/14 [i] 10:55 Zoom 78/188 [i] 11:00 Vodní krysy VI. 8/36 [i] 12:00 Noční show Davida Lettermana [i] 13:00 Jake 2.0 I. 4/16 [i] 14:00 Hvězdná brána III. 7/22 [i] 15:00 Dr. House 12/22 [i] 16:00 Vodní krysy VI. 9/36 [i] 17:00 Posel ztracených duší 7/22 [i] 17:55 Zoom 78/188 [i] 18:00 Jake 2.0 I. 5/16 [i] 19:00 Hvězdná brána III. 8/22 [i] 20:00 Dr. House 13/22 [i] 21:00 Podstata strachu 4/13 [i] 22:00 Podstata strachu 13/13 [i] 23:00 Kriminálka z pobřeží 8/20 [i] 23:55 Zoom 78/188 [i] 00:00 Noční show Davida Lettermana [i] 01:00 Posel ztracených duší 7/22 [i] 02:00 Podstata strachu 4/13 [i] 02:45 Podstata strachu 13/13 [i] 03:30 Kriminálka z pobřeží 8/20 [i]
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
    05:00 Učeň rychlých kol: Vyskoký lesk: Nastartovaní čerstvou energií [i] 06:00 Krize karavanu 1 [i] 06:25 Pátá rychlost 10 [i] 06:50 Americký chopper: Motorka pro Jay Lena - část 1 [i] 07:45 Lovci tornád: Vzpoura na planině [i] 08:40 Bořiči mýtů: Vánoční speciál [i] 09:35 Jak to funguje: Barometr/Elektrické kolo/Elektrický motor/Horký bazének [i] 10:00 Jak se to dělá: Zapalovače/Modely dinosaurů/Hokejové puky/Vysokotlakové válce [i] 10:30 Hry s časem: Lámání kamenů [i] 10:55 Hry s časem: Mistr boje samurajským mečem [i] 11:25 Učeň rychlých kol: Vyskoký lesk: Nastartovaní čerstvou energií [i] 12:20 Opravna vraků: Automobilová šou SEMA [i] 13:15 Americký chopper: Motorka pro Jay Lena - část 2 [i] 14:10 Pátá rychlost 1 [i] 14:35 Peklem a vodou 1 [i] 15:05 Zničeno ve vteřině 17 [i] 15:30 Na ostří pily: Noční směna [i] 16:25 Miami Ink: Rozladěný Yoji [i] 17:20 Hry s časem: Bomba ze suchého ledu [i] 17:50 Hry s časem: Polykání ohně [i] 18:15 Bořiči mýtů: Piráti - speciál [i] 19:10 Jak to funguje: Sbíječka/Kouřový alarm/Měřič spotřeby elektřiny/Čistička vzduchu [i] 19:40 Jak se to dělá: Balónky/Tapety/Bramborové hranolky/Žárovky [i] 20:05 Stavitelé z LA: Dům ze skla [i] 21:00 Srdce stroje: Tanky [i] 21:55 Discovery uvádí: Projekt Země: Prší sazenice stromků [i] 22:50 Zničeno ve vteřině 18 [i] 23:20 Peklem a vodou 2 [i] 23:45 Opravna vraků: Krátký žlutý autobus [i] 00:40 Učeň rychlých kol: Vyskoký lesk: Stav nerozhodně [i] 01:40 Stavitelé z LA: Dům ze skla [i] 02:40 Bořiči mýtů: Piráti - speciál [i] 03:40 Peklem a vodou 2 [i] 04:05 Jak to funguje: Sbíječka/Kouřový alarm/Měřič spotřeby elektřiny/Čistička vzduchu [i] 04:35 Jak se to dělá: Balónky/Tapety/Bramborové hranolky/Žárovky [i]
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:00 Kuchařská pohotovost [i] 05:25 Chcete mě? [i] 05:40 Poklady světa [i] 05:59 Studio 6 [i] 08:30 Tomáš a hvězdička [i] 08:50 Teď vedou, babička s dědou [i] 09:00 Ktosi je za dverami 5/20 [i] 09:50 Kdoví, kdy začne svítat [i] 11:00 Kavárnička dříve narozených [i] 12:00 Zprávy [i] 12:30 Sama doma [i] 13:30 McLeodovy dcery I 6/22 [i] 14:15 Doktorka Quinnová IV 2/28 [i] 15:05 Tip a Tap 9,10/26 [i] 15:20 Zábavná škola: Opera nás baví 4/10 [i] 15:40 Věda je zábava III 20/26 [i] 16:05 Pomáhejme si [i] 16:25 Zpívánky [i] 16:30 Kouzelná školka [i] 17:00 AZ-kvíz [i] 17:30 Chalupa je hra [i] 17:55 Předpověď počasí [i] 18:00 Události v regionech [i] 18:25 Černé ovce [i] 18:40 Tajemství vody: Průzračné bohatství [i] 18:45 Večerníček [i] 18:55 Šťastných deset a Šance milion 19:00 Události [i] 19:35 Branky, body, vteřiny [i] 19:50 Předpověď počasí [i] 20:00 Letečtí stíhači v boji II. 3/14 [i] 20:50 Všechnopárty [i] 21:40 Krotitelé dluhů 17/28 [i] 22:10 Pravěk útočí 4/13 [i] 23:00 Blues ze Staré Pekárny [i] 23:40 Losování Šťastných deset a Šance milion 23:45 Vltava v obrazech 35/86 [i] 00:05 McLeodovy dcery I 6/22 [i] 00:50 Horalem z vlastní vůle [i] 01:10 Zachraňte tygra [i] 02:00 Události v regionech [i] 02:25 Události v regionech Brno 02:50 Události v regionech Ostrava [i] 03:15 Regiony ČT24 03:40 Zajímavosti z regionů [i] 04:05 Zajímavosti z regionů Brno 04:30 Zajímavosti z regionů Ostrava
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:00 Objektiv [i] 05:30 Správy STV 05:59 Dobré ráno [i] 08:30 Panorama [i] 09:10 Kosmopolis [i] 09:40 Přes nový práh [i] 10:05 Případ pro ombudsmana 4/16 [i] 10:20 Taxík [i] 10:50 168 hodin [i] 11:15 Mezi námi zvířaty [i] 11:50 Za školu [i] 12:20 Běchovice 2009 [i] 12:40 Hřiště 7 [i] 14:50 Fokus ČT24 [i] 15:15 Vltava v obrazech 35/86 [i] 15:35 Svět zázraků: Po stopách sněžného levharta 3/3 [i] 16:10 Delacroix: Svoboda vede lid na barikády [i] 17:00 Služby v našich službách plus [i] 17:20 Skoro jasno 5/13 [i] 17:35 Praha, město věží [i] 17:50 Divnopis [i] 18:00 Televizní klub neslyšících [i] 18:30 Babylon [i] 18:55 Zprávy v českém znakovém jazyce 19:05 Angličtina - Extra 16/30 [i] 19:30 Medúza [i] 20:00 Lásky jedné plavovlásky [i] 21:20 Krásy evropského pobřeží: Baskicko [i] 21:30 Otázky Václava Moravce Speciál [i] 23:05 Báječná léta bez opony [i] 23:20 Musilok [i] 23:50 Dvojhlas [i] 00:15 Retro [i] 00:45 Odkaz svatého Václava [i] 00:55 Příběh bronzového patrona [i] 01:10 Milénium 2 [i] 01:30 O svatém Václavu [i] 01:40 Pod křídly svatováclavské orlice [i] 02:00 Století létání [i] 02:50 Náš venkov [i] 03:10 Sváteční slovo rozhlasového redaktora Petra Vaďury [i] 03:15 Křesťanský magazín [i] 03:25 Concentus Moraviae 2006 [i] 04:45 Krásy evropského pobřeží: Baskicko [i]
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:00 Novashopping 05:59 Snídaně s Novou [i] 08:35 Směr jih 34 [i] 09:30 Hotel snů: Seychely [i] 11:20 Tescoma s chutí [i] 11:40 Můj přítel Monk 7 [i] 12:40 Ženatý se závazky 198 [i] 13:10 Walker, Texas Ranger IV 5 [i] 14:10 Odložené případy 21 [i] 15:05 Superman II 22 [i] 16:05 Zákon a pořádek: Zločinné úmysly III 7 [i] 17:00 Odpolední Televizní noviny [i] 17:35 Kriminálka Miami 3 [i] 18:30 Ulice 1433, 1434 [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:00 Ordinace v růžové zahradě 2 133 [i] 21:20 Kriminálka Miami VI 6 [i] 22:15 112 [i] 22:55 Sahara [i] 01:00 Odvrácená tvář hor 10 [i] 01:55 Novashopping 02:15 Rady ptáka Loskutáka [i] 03:00 Občanské judo [i] 04:05 DO-RE-MI [i]
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    06:10 Teleshopping 06:20 Nová dobrodružství Scooby Doo I 1 [i] 07:00 Teleshopping 07:10 Tom a Jerry [i] 07:20 Tom a Jerry [i] 07:30 Deník zasloužilé matky V 16 [i] 07:55 Chůva k pohledání II 8 [i] 08:25 M*A*S*H 212 [i] 08:55 Knight Rider II 7 [i] 09:55 Policie - New York X 17 [i] 10:50 To je vražda, napsala XI 8 [i] 11:45 Drzá Jordan VI 5 [i] 12:40 Deník zasloužilé matky V 17 [i] 13:10 Sabrina - mladá čarodějnice IV 20 [i] 13:45 Čarodějky VI 12 [i] 14:45 Chirurgové IV 5 [i] 15:40 Julie Lescautová II 8 [i] 17:40 Minuty regionu 18:00 Čarodějky I 1 [i] 18:55 Zprávy TV Prima [i] 19:35 Chůva k pohledání II 9 [i] 20:00 Velmi křehké vztahy IV 11 [i] 21:20 Ano, šéfe! [i] 22:25 Na doživotí I 3 [i] 23:35 Spravedlnost 3 [i] 00:30 Wolffův revír II 18 [i] 01:25 Volejte Věštce 03:10 Výklad snů 04:10 Medicopter 117 VI 7 [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
    05:20 Júlia - Cesty za šťastím 20/351 [i] 06:10 Lampáreň [i] 06:50 Osudové stretnutie 21/90 [i] 07:50 Skrytá vášeň 57-58/188 [i] 09:35 Regina - kráľovná cigánskych sŕdc 21/160 [i] 11:00 Ulica III. 21/260 [i] 11:50 Ženatý so záväzkami IX. 21/28 [i] 12:20 Rebeli I. 29/215 [i] 13:10 Júlia - Cesty za šťastím 20/351 [i] 14:00 Viktória 21/171 [i] 15:00 Ženatý so záväzkami IX. 21/28 [i] 15:30 Macocha 22/120 [i] 16:20 Skrytá vášeň 59-60/188 [i] 18:05 Ulica III. 22/260 [i] 19:00 Rebeli I. 30/215 [i] 20:00 Regina - kráľovná cigánskych sŕdc 22/160 [i] 21:30 Júlia - Cesty za šťastím 21/351 [i] 22:25 Viktória 22/171 [i] 23:15 Osudové stretnutie 22/90 [i] 00:05 Bezmocní [i] 01:50 Lampáreň [i] 02:10 Ulica III. 22/260 [i] 03:00 Macocha 22/120 [i] 03:45 Bezmocní [i]
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
    05:50 Mezi námi právníky [i] 09:00 Teleshopping 12:00 Klíště hledá tátu [i] 13:35 Zabít Elizabeth [i] 15:10 Kolem světa za 80 dní 3. [i] 16:50 Stormbreaker [i] 18:25 Enigma [i] 20:25 Crash [i] 22:20 Mumie [i] 00:00 Předmět lásky [i] 01:30 Syndikát smrti [i] 03:00 Na mrtvém bodě [i] 04:30 Zabít Elizabeth [i]
  • TV program Eurosport

    logo TV stanice EurosportEurosport
    08:30 Fotbal [i] 09:15 Tenis [i] 13:30 Fotbal [i] 14:15 Fotbal [i] 15:45 Fotbal [i] 16:00 Fotbal [i] 18:00 Fotbal [i] 18:10 Fotbal [i] 18:25 Fotbal [i] 20:45 Fotbal [i] 21:30 Fotbal [i] 23:30 Fotbal [i] 23:45 Extrémní sporty [i] 00:00 Motorismus [i] 00:30 Powerboating [i] 01:00 Motorismus [i] 01:30 Závěr vysílání
  • TV program Hallmark

    logo TV stanice HallmarkHallmark
    05:00 Dotek anděla II 15 [i] 06:00 Dotek anděla II 16 [i] 07:00 McLeodovy dcery V 30 [i] 08:00 Vraždy v Midsomeru: Čtenáři [i] 10:00 Zásnubní prsten [i] 12:00 McLeodovy dcery V 31 [i] 13:00 Soudkyně Amy III 18 [i] 14:00 Vraždy v Midsomeru: Smrtící bylina [i] 16:00 Vezmeš si mě? [i] 18:00 Ochránce I 21 [i] 19:00 Soudkyně Amy III 18 [i] 20:00 Drzá Jordan IV 8 [i] 21:00 Válečná nevěsta [i] 23:00 Manžel na objednávku [i] 01:00 Clara Shellerová 1 [i] 02:00 Být Erikou 1 [i] 03:00 Nápadník [i]
  • TV program Spektrum

    logo TV stanice SpektrumSpektrum
    05:00 Budoucnost vody 01 [i] 06:00 Ulice světa 12 [i] 06:30 Slavné světové obrazárny 25 [i] 07:00 Buď já nebo pes 29 [i] 07:30 Buď já nebo pes 30 [i] 08:00 Jamie vaří doma 21 [i] 08:30 Chlapský víkend 08 [i] 09:00 Maminka stávkuje 17 [i] 09:35 Skryté možnosti 17 [i] 10:05 Dítě naší doby 21 [i] 11:10 Doktorologie 07 [i] 11:40 Doktorologie 08 [i] 12:10 Jamie vaří doma 21 [i] 12:40 Chlapský víkend 08 [i] 13:10 Co nám prospívá 36 [i] 14:10 Ulice světa 12 [i] 14:40 Slavné světové obrazárny 25 [i] 15:10 Clippertonův ostrov 03 [i] 15:40 Clippertonův ostrov 04 [i] 16:10 Maminka stávkuje 17 [i] 16:50 Skryté možnosti 17 [i] 17:20 Doktorologie 07 [i] 17:50 Doktorologie 08 [i] 18:20 Buď já nebo pes 29 [i] 18:50 Buď já nebo pes 30 [i] 19:20 Jamieho vláda nad jídlem 02 [i] 20:20 Michael Schumacher [i] 21:20 Co nám prospívá 36 [i] 22:20 Nové válečné technologie [i] 23:20 Velikonoční ostrov [i] 00:20 Budoucnost vody 02 [i] 01:25 Válka 12 [i] 02:25 Toulky Maďarskem 03 [i] 03:00 Toulky Maďarskem 04 [i] 03:30 Kanál v Hangzhou 02 [i] 04:00 Velikonoční ostrov [i] 04:55 Budoucnost vody 02 [i]
  • TV program HBO

    logo TV stanice HBOHBO
    06:00 Vzbuďte se, vojáci! [i] 08:05 Cinema, Cinema, Cinema 40 [i] 08:30 Servírka [i] 10:20 Simpsonovi ve filmu [i] 11:45 Noc v muzeu [i] 13:30 Trůn pro mořskou pannu [i] 14:55 Noční můra od vedle [i] 16:25 Ca$h [i] 18:05 Othello [i] 20:10 College Road Trip [i] 21:30 Na stojáka 64 [i] 22:00 Tudorovci III. 7 [i] 22:55 Tudorovci III. 8 [i] 23:50 Milovaný Joshua [i] 01:35 DESmod [i] 02:35 Superbad