Úvodná stránka

TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
November 2017
PoUtStŠtPiSoNe
 12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
27282930 
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    05:35 Reflex [i] 06:00 Teleráno [i] 08:30 Herkules III. 20/22 [i] 09:25 Stretnutie v júli [i] 10:55 Dobrý Will Hunting [i] 13:15 Bez stopy II. 15/24 [i] 14:10 Priatelia VI. 14-15/25 [i] 15:05 Kobra 11 V. 1/18 [i] 16:05 Walker, texaský ranger IV. [i] 17:00 Prvé Televízne noviny [i] 17:25 Reflex [i] 17:40 Počasie [i] 17:50 Bez servítky [i] 18:30 V mene zákona [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 19:20 DNES [i] 19:45 Počasie [i] 19:50 Športové noviny [i] 20:00 Česko Slovenská SuperStar [i] 21:25 Prvý krok 2/13 [i] 22:45 Paľba [i] 23:15 Demolátor [i] 01:25 Kyborg 3 [i] 02:55 A - tím III. 18/25 [i] 03:45 Súboj so zločinom 6/13 [i] 04:25 Kobra 11 V. 1/18 [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:55 Ranný magazín [i] 08:05 Anička Jurkovičová 1/3 [i] 09:20 Repete z repete [i] 09:45 Diagnóza: Vražda 37/91 [i] 10:35 Diagnóza: Vražda 38/91 [i] 11:20 Sila lásky I. 227 [i] 12:15 Dámsky magazín STV [i] 13:35 Varení pečení [i] 14:00 Postav dom, zasaď strom [i] 14:25 Kaviareň Slávia [i] 15:05 Divoký anjel 10/270 [i] 16:00 Správy STV o 16:00 [i] 16:25 Počasie [i] 16:30 Zostane to v rodine [i] 17:10 Sila lásky III. 40/200 [i] 18:05 Sila lásky III. 41/200 [i] 18:55 Domáci majstri [i] 19:00 Večerníček [i] 19:15 Slovensko dnes [i] 19:30 Správy STV [i] 19:55 Góly body sekundy [i] 20:05 Počasie [i] 20:15 Šťastná sedmička [i] 21:50 Reportéri [i] 22:20 Anna Lee 5/6 [i] 00:05 Prípad pre Samanthu 36 [i] 00:50 Koniari sveta 7/20 [i] 01:20 Koniari sveta 8/20 [i] 01:45 Sila lásky III. 40/200 [i] 02:35 Sila lásky III. 41/200 [i] 03:30 Slovensko dnes [i] 03:45 Správy STV [i] 04:10 Góly body sekundy [i] 04:20 Koniari sveta 7/20 [i] 04:45 Koniari sveta 8/20 [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    06:25 Správy STV [i] 06:45 Profesionál [i] 06:55 Polícia [i] 07:05 Udalosti ČT [i] 07:45 Živá panoráma [i] 08:15 Providence IV. 7/22 [i] 09:00 Ranný magazín [i] 11:15 Vtedy na východe [i] 12:00 Regionálny denník [i] 12:30 Živá panoráma [i] 13:10 Orientácie [i] 13:35 Poklady sveta IV. [i] 13:55 Umenie 09 [i] 14:20 Bratislavské miniatúry [i] 14:40 Odpískané [i] 15:45 Motormagazín [i] 16:10 Rómsky magazín - So Vakeres [i] 16:45 Regionálny denník [i] 17:15 Správy z regiónov [i] 17:30 FOKUS - práca [i] 18:20 VAT [i] 18:45 Večerníček [i] 18:55 Z lásky k zvieratám 13 [i] 19:30 Správy STV [i] 19:55 Správy - Hírek [i] 20:00 Keno 10 [i] 20:10 Megastavby II. [i] 21:00 Magazín ligy majstrov [i] 21:30 Správy a komentáre [i] 21:55 Správy z regiónov [i] 22:10 Eurokino [i] 00:00 Anjeli strážni [i] 00:30 Cesty nádeje [i] 00:55 Udalosti ČT [i] 01:30 Správy STV [i] 01:55 Správy z regiónov [i] 02:10 Správy - Hírek [i] 02:20 Správy a komentáre [i] 02:59 Záver vysielania
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    06:15 KRIMI NOVINY 06:30 PROMI NOVINY [i] 07:00 RANNÁ ŠOU S ADELOU A SAJFOM [i] 09:00 Pravá a ľavá ruka diabla [i] 11:20 Kráľ Škorpión [i] 13:15 Komando GSG 9 23 [i] 14:15 C. S. I. : Kriminálka Las Vegas VII. 11 [i] 15:10 Kosti III. 13 [i] 16:10 C. S. I. : Kriminálka Miami V. 15 [i] 16:59 PRVÉ NOVINY 17:25 PROMI NOVINY [i] 17:45 Prvé oddelenie 21 [i] 18:00 Súdna sieň [i] 19:00 KRIMI NOVINY 19:30 NOVINY TV JOJ 19:55 ŠPORT 19:59 NAJLEPŠIE POČASIE 20:15 Panelák 305 [i] 21:15 Posledný templár [i] 00:50 Celebrity CAMP [i] 01:40 Črepiny [i] 02:15 Komando GSG 9 [i] 03:00 Vášnivé noci: Ako zbaliť super kosť [i] 04:35 Črepiny [i]
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
    05:45 Skutočné príbehy [i] 06:45 Zvieracia klinika [i] 07:15 Zorro 76 [i] 07:40 Hulk Hogan: Blesk v raji 2,3 [i] 09:15 Varí vám to [i] 09:50 Starý II. 10 [i] 10:50 Doktor z hôr IV. 1/13 [i] 11:45 Červené ruže 51,52 [i] 13:25 Hulk Hogan: Blesk v raji 2,3 [i] 15:10 Veronica Clareová: Únoscovia [i] 16:50 Páli vám to? [i] 17:20 V mene lásky 51,52 [i] 19:00 KRIMI NOVINY “N“ 19:30 NOVINY TV JOJ “N“ 19:55 Miesto činu: Večerný šepot [i] 21:35 Mravnostné oddelenie II. 5 [i] 22:30 Diagnóza: Vražda I. 9,10 [i] 00:10 Starý II. [i] 01:10 Nočné reprízy
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
    06:00 Vodní krysy VI. 7/36 [i] 07:00 Posel ztracených duší 5/22 [i] 07:55 Zoom 77/188 [i] 08:00 Jake 2.0 I. 3/16 [i] 09:00 Hvězdná brána III. 6/22 [i] 10:00 The Amazing Race IX. 3/14 [i] 10:55 Zoom 77/188 [i] 11:00 Vodní krysy VI. 7/36 [i] 12:00 Noční show Davida Lettermana [i] 13:00 Jake 2.0 I. 3/16 [i] 14:00 Hvězdná brána III. 6/22 [i] 15:00 Dr. House 11/22 [i] 16:00 Vodní krysy VI. 8/36 [i] 17:00 Posel ztracených duší 6/22 [i] 17:55 Zoom 77/188 [i] 18:00 Jake 2.0 I. 4/16 [i] 19:00 Hvězdná brána III. 7/22 [i] 20:00 Dr. House 12/22 [i] 21:00 Svatyně 12/13 [i] 22:00 Svatyně 13/13 [i] 23:00 Kriminálka z pobřeží 7/20 [i] 23:55 Zoom 77/188 [i] 00:00 Noční show Davida Lettermana [i] 01:00 Posel ztracených duší 6/22 [i] 02:00 Svatyně 12/13 [i] 02:50 Svatyně 13/13 [i] 03:40 Kriminálka z pobřeží 7/20 [i]
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
    05:00 Rození obchodníci na cestách: Citroen - část 1 [i] 05:30 Rození obchodníci na cestách: Citroen - část 2 [i] 06:00 Krize brouka 10 [i] 06:25 Pátá rychlost 9 [i] 06:50 Americký chopper: Miller Electric - část 2 [i] 07:45 Lovci tornád: Když věci létají vzduchem [i] 08:40 Bořiči mýtů: Pád ze 6.705 metrů [i] 09:35 Jak to funguje: Hasicí přístroj/Stroj na rozměnění mincí/Ohřívač vody/Traktor [i] 10:00 Jak se to dělá: Silent-bloky/Bonbóny Jawbreakers/Pláště bubnů/Bubny [i] 10:30 Riziková laboratoř: Haváriivzdorný nákladní vůz [i] 11:25 Kustomizér 5 [i] 12:20 Opravna vraků: Nával lidí v opravně vraků [i] 13:15 Americký chopper: Motorka pro Jay Lena - část 1 [i] 14:10 Pátá rychlost 10 [i] 14:35 Opravdu to přežili: Pád dýmajícího balónu [i] 15:05 Zničeno ve vteřině 16 [i] 15:30 Špinavé práce: Stavba lokomotivy [i] 16:25 Miami Ink: Historie přidaného představení v cirkuse [i] 17:20 Hry s časem: Lámání kamenů [i] 17:50 Hry s časem: Mistr boje samurajským mečem [i] 18:15 Bořiči mýtů: Vánoční speciál [i] 19:10 Jak to funguje: Barometr/Elektrické kolo/Elektrický motor/Horký bazének [i] 19:40 Jak se to dělá: Zapalovače/Modely dinosaurů/Hokejové puky/Vysokotlakové válce [i] 20:05 Na ostří pily: Noční směna [i] 21:00 Nejsmrtelnější úlovek: Soustřeď se nebo zemři [i] 21:55 Černé zlato 4 [i] 22:50 Zničeno ve vteřině 17 [i] 23:20 Peklem a vodou 1 [i] 23:45 Opravna vraků: Automobilová šou SEMA [i] 00:40 Učeň rychlých kol: Vyskoký lesk: Nastartovaní čerstvou energií [i] 01:40 Na ostří pily: Noční směna [i] 02:40 Bořiči mýtů: Vánoční speciál [i] 03:40 Peklem a vodou 1 [i] 04:05 Jak to funguje: Barometr/Elektrické kolo/Elektrický motor/Horký bazének [i] 04:35 Jak se to dělá: Zapalovače/Modely dinosaurů/Hokejové puky/Vysokotlakové válce [i]
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:00 Barvy života [i] 05:55 Městečko na dlani [i] 07:30 O chudém královstvíčku [i] 08:40 Sezame, pojď si hrát 3/78 [i] 09:05 Hodina zpěvu [i] 09:45 Tři srdce [i] 11:00 Jean-Michel Cousteau: Podmořské dobrodružství 1/6 [i] 12:00 Zprávy [i] 12:05 Úsměvy Vlasty Matulové [i] 12:45 Pohádka z kamene [i] 13:15 Nepovedený kouzelník [i] 14:15 Zachraňte tygra [i] 15:05 Proč bychom se nebavili, když nám [i] 16:00 C. a k. polní maršálek [i] 17:30 Zázračné dítě [i] 18:40 Tajemství vody: Modrá planeta [i] 18:45 Večerníček [i] 18:55 Šťastných deset a Šance milion 19:00 Události [i] 19:35 Branky, body, vteřiny [i] 19:50 Předpověď počasí [i] 20:00 Vyprávěj 5 [i] 21:00 Dobročinná akademie aneb Paraple 2009 [i] 22:05 Václav [i] 23:45 Losování Šťastných deset a Šance milion 23:50 Politické spektrum [i] 00:15 Sex ve městě V 8/8 [i] 00:45 Kalendárium [i] 01:00 Úsměvy Vlasty Matulové [i] 01:40 POKR [i] 02:05 Z metropole [i] 02:30 Týden v regionech Brno 02:55 Týden v regionech Ostrava [i] 03:25 C. a k. polní maršálek [i]
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:00 POKR [i] 05:30 Správy STV 05:55 Concentus Moraviae 2008 [i] 07:00 Klíč [i] 07:25 Motocyklení [i] 07:45 Kultura.cz [i] 08:10 Kultura.cz [i] 08:35 Koncert ze Zlatého salónku [i] 08:45 Papež Benedikt XVI. ve Staré [i] 12:00 Smrt krále Václava IV. [i] 13:20 Dvě církve - jeden kostel [i] 13:45 Concertino Praga `95 [i] 14:30 Želví deník [i] 16:05 Dvojí život knížete Václava [i] 17:00 FK Mladá Boleslav - 1.FC Brno [i] 19:40 Jak se žije s historií podle [i] 20:00 Století létání [i] 20:55 Neznámí hrdinové - Pohnuté osudy [i] 21:25 Krásný ztráty [i] 21:55 Deník Alana Clarka 5/6 [i] 22:25 Jeppe z vršku [i] 23:25 Q [i] 23:55 Červená pustina [i] 01:50 Knižní svět [i] 02:05 Báječná léta bez opony [i] 02:20 Vzkaz Luboše Dobrovského [i] 02:35 Osudové okamžiky [i] 02:50 Máte slovo 03:35 Československý filmový týdeník 748/2379 [i] 03:55 Interhelpo - Historie jedné iluze [i]
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:00 "Václavské" DO-RE-MI [i] 05:45 Novashopping 06:45 Spongebob v kalhotách [i] 08:25 Kočičí princ [i] 09:55 O statečném kováři [i] 11:25 Křtiny [i] 12:55 Dvojčata [i] 15:00 Spláchnutej [i] 16:45 Šíleně smutná princezna [i] 18:30 Ulice 1431, 1432 [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:00 Česko Slovenská SuperStar [i] 21:25 Víkend [i] 22:05 Dr. House V 4 [i] 23:05 Námořní vyšetřovací služba IV 12 [i] 23:55 Útěk za spravedlností [i] 01:30 Novashopping 01:50 Bujné fantazie 5 [i] 02:20 Áčko [i] 03:05 Konec vysílání
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    06:00 Teleshopping 06:10 Tom a Jerry [i] 06:20 Tom a Jerry [i] 06:35 Barneyho velká dobrodružství [i] 08:05 Babe: Prasátko ve městě [i] 10:00 Falešná kočička [i] 12:00 Zápisník jedné lásky [i] 14:30 Limonádový Joe [i] 16:20 Lepší pozdě nežli později [i] 18:55 Zprávy TV Prima [i] 19:35 Chůva k pohledání II 8 [i] 20:00 Hádej, kdo jsem! [i] 21:20 Jak se staví sen [i] 22:25 Myšlenky zločince II 20 [i] 23:25 Přešlapy 1 [i] 00:25 Wolffův revír II 17 [i] 01:20 Volejte Věštce 03:05 Výklad snů 04:05 Medicopter 117 VI 6 [i] 04:55 Autosalon [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
    05:25 Lampáreň [i] 06:10 Lampáreň [i] 06:50 Osudové stretnutie 20/90 [i] 07:50 Skrytá vášeň 55-56/188 [i] 09:35 Regina - kráľovná cigánskych sŕdc 20/160 [i] 10:55 Ulica III. 20/260 [i] 11:50 Ženatý so záväzkami IX. 20/28 [i] 12:15 Rebeli I. 28/215 [i] 13:10 Júlia - Cesty za šťastím 19/351 [i] 14:00 Viktória 20/171 [i] 15:00 Ženatý so záväzkami IX. 20/28 [i] 15:30 Macocha 21/120 [i] 16:25 Skrytá vášeň 57-58/188 [i] 18:05 Ulica III. 21/260 [i] 19:00 Rebeli I. 29/215 [i] 20:00 Regina - kráľovná cigánskych sŕdc 21/160 [i] 21:30 Júlia - Cesty za šťastím 20/351 [i] 22:20 Viktória 21/171 [i] 23:10 Osudové stretnutie 21/90 [i] 01:35 Lampáreň [i] 02:20 Ulica III. 21/260 [i] 03:05 Macocha 21/120 [i] 03:50 Duchovia z Hopewellu [i]
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
    06:25 Nebezpečná pravda [i] 09:00 Teleshopping 12:00 Mezi námi právníky [i] 13:35 Zelený oblak [i] 15:15 Střelba na psy [i] 17:10 Sbohem, Bafano [i] 19:10 Mistr zázraků [i] 20:40 Stormbreaker [i] 22:15 Doktor Martin [i] 23:45 Syndikát smrti [i] 01:15 Drsná pomsta [i] 02:45 [i] 04:10 Zelený oblak [i]
  • TV program Eurosport

    logo TV stanice EurosportEurosport
    08:30 Motorismus [i] 09:00 Motorismus [i] 09:15 Tenis [i] 13:30 Fotbal [i] 14:15 Fotbal [i] 15:45 Fotbal [i] 16:00 Fotbal [i] 18:00 Fotbal [i] 18:45 Fotbal [i] 20:45 All sports [i] 20:50 Watts [i] 21:05 Pro wrestling [i] 21:30 Pro wrestling [i] 22:25 All sports [i] 22:30 Bojové sporty [i] 23:30 Fotbal [i] 23:45 Fotbal [i] 00:30 Fotbal [i] 01:30 Závěr vysílání
  • TV program Hallmark

    logo TV stanice HallmarkHallmark
    05:00 Dotek anděla II 14 [i] 06:00 Dotek anděla II 15 [i] 07:00 McLeodovy dcery V 29 [i] 08:00 Vraždy v Midsomeru: Otrávené ovoce [i] 10:00 Svatební mrákoty [i] 12:00 McLeodovy dcery V 30 [i] 13:00 Soudkyně Amy III 17 [i] 14:00 Vraždy v Midsomeru: Čtenáři [i] 16:00 Být Erikou 1 [i] 17:00 Clara Shellerová 1 [i] 18:00 Ochránce I 20 [i] 19:00 Soudkyně Amy III 17 [i] 20:00 Drzá Jordan IV 7 [i] 21:00 Vraždy v Midsomeru: Život v Midsomeru [i] 23:00 Detektiv Monroe [i] 01:00 Shania [i] 03:00 Svatební mrákoty [i]
  • TV program Spektrum

    logo TV stanice SpektrumSpektrum
    05:00 Zvířecí rekordmani 19 [i] 06:00 Ulice světa 11 [i] 06:30 Slavné světové obrazárny 24 [i] 07:00 Buď já nebo pes 27 [i] 07:30 Buď já nebo pes 28 [i] 08:00 Jamie vaří doma 20 [i] 08:30 Chlapský víkend 07 [i] 09:00 Maminka stávkuje 16 [i] 09:35 Skryté možnosti 16 [i] 10:05 Dítě naší doby 20 [i] 11:10 Doktorologie 05 [i] 11:40 Doktorologie 06 [i] 12:10 Jamie vaří doma 20 [i] 12:40 Chlapský víkend 07 [i] 13:10 Co nám prospívá 35 [i] 14:10 Ulice světa 11 [i] 14:40 Slavné světové obrazárny 24 [i] 15:10 Clippertonův ostrov 01 [i] 15:40 Clippertonův ostrov 02 [i] 16:10 Maminka stávkuje 16 [i] 16:50 Skryté možnosti 16 [i] 17:20 Doktorologie 05 [i] 17:50 Doktorologie 06 [i] 18:20 Buď já nebo pes 27 [i] 18:50 Buď já nebo pes 28 [i] 19:15 Jamieho vláda nad jídlem 01 [i] 20:15 Posedlost rychlostí 03 [i] 21:20 Co nám prospívá 35 [i] 22:20 Nové válečné technologie [i] 23:20 Time Team [i] 00:20 Budoucnost vody 01 [i] 01:25 Válka 11 [i] 02:25 Toulky Maďarskem 01 [i] 03:00 Toulky Maďarskem 02 [i] 03:30 Kanál v Hangzhou 01 [i] 04:05 Time Team [i]
  • TV program HBO

    logo TV stanice HBOHBO
    06:00 Batman - Gothamský rytíř [i] 07:15 Starší syn [i] 08:40 Fantastická čtyřka: Silver Surfer [i] 10:10 Romeo a Julie se berou [i] 11:40 Animovaný život [i] 12:55 Vzbuďte se, vojáci! [i] 15:00 Servírka [i] 16:45 Simpsonovi ve filmu [i] 18:10 Noc v muzeu [i] 20:00 Smrtonosná past 4.0 [i] 22:05 Nestyda [i] 23:30 Křížová palba [i] 01:05 Invaze [i] 02:45 Všichni opouštějí Brisbane [i] 04:00 Alpha Dog [i]
  • TV program HBO 2

    logo TV stanice HBO 2HBO 2
    10:00 Příběh zrození [i] 11:45 Cinema, Cinema, Cinema 40 [i] 12:15 Malý zrádce [i] 13:45 Maturita po sedmdesátce [i] 15:30 Živoj jde dál [i] 17:20 Kněz je poděs [i] 18:50 Obchod století [i] 20:10 Osudová sázka [i] 22:00 Voják