Úvodná stránka

TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
Júl 2017
PoUtStŠtPiSoNe
 12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31 
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    05:20 TELEVÍZNE NOVINY [i] 05:45 Chrisa nemá nikto rád I. 16/22 [i] 06:05 Scooby-Doo a škola príšeriek [i] 07:35 Moja mama veterinárka I. 9/13 [i] 08:30 Osobná skúška [i] 10:15 Krok za krokom II. 2-3/24 [i] 11:15 Česko Slovenská SuperStar [i] 12:40 Zo zákulisia Markízy [i] 13:00 Na telo [i] 13:30 Lampáreň [i] 14:20 Angelika, markíza anjelov [i] 16:35 Letuška 1. triedy [i] 18:10 Na streche [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 19:20 DNES [i] 19:45 Počasie [i] 19:50 Športové noviny [i] 20:00 Česko Slovenská SuperStar [i] 21:30 O život [i] 23:10 Tajomná legenda Krvavá Mary [i] 01:00 Vražedné alibi [i] 02:40 Chlipnosť nadovšetko [i] 04:00 Don Juan DeMarco [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:05 Vôňa kvetov a vetra 4/14 [i] 05:55 Postav dom, zasaď strom [i] 06:25 Motormagazín [i] 06:45 Pocoyo II. 21/52 [i] 06:55 Všetky psy idú do neba II. 19 [i] 07:15 Timon a Pumbaa 22/25 [i] 07:40 Phineas a Ferb 23/26 [i] 08:00 Maškrtníček [i] 08:30 Góóól [i] 09:00 Hannah Montana II. 8/30 [i] 09:30 Svet v obrazoch [i] 10:00 Slávnostná svätá omša z ČR [i] 12:30 Benedikt XVI.- Pápež z Nemecka [i] 13:15 Agatha Christie : Poirot [i] 14:10 Agatha Christie : Poirot [i] 15:00 Pošta pre teba [i] 16:05 Nemocnica na okraji mesta IV. - Nové osudy 4/13 [i] 17:10 Zmenáreň [i] 17:35 Show Billa Cosbyho VI 15/26 [i] 18:05 Domáci majstri [i] 18:10 Večerníček [i] 18:19 Domáci majstri [i] 18:20 Show Billa Cosbyho VI 16/26 [i] 18:45 Tajomstvo mojej kuchyne [i] 19:25 Počasie [i] 19:30 Správy STV [i] 19:55 Góly body sekundy [i] 20:05 Počasie [i] 20:15 Festival televíznej zábavy [i] 22:15 Jasná vražda [i] 23:50 Výkrik zo sna [i] 01:20 Chodili sme spolu [i] 02:10 Reportéri [i] 02:40 Agatha Christie : Poirot [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    05:20 Správy STV [i] 05:40 Národnostné správy - mix [i] 05:50 Test magazín [i] 05:55 Udalosti ČT [i] 06:35 Halali [i] 07:00 Televíkend [i] 07:30 Živá panoráma [i] 08:10 Môj dom - môj hrad [i] 08:35 Cesty nádeje [i] 09:05 Kapura [i] 09:45 Farmárska revue [i] 10:05 Hry prachu [i] 11:30 Československý filmový týždenník [i] 11:40 Na vysokej skale [i] 12:35 To je váš prípad,Šetaffy 2 [i] 13:40 Formula 1 - hlavné preteky [i] 16:05 Slovo [i] 16:10 Orientácie [i] 16:40 Noc v archíve [i] 18:15 Zlaté hity [i] 19:00 Večerníček [i] 19:10 Poklady sveta IV. [i] 19:30 Správy STV [i] 19:50 Keno 10 [i] 20:05 Na križovatke SK + CZ [i] 21:25 Umenie 09 [i] 21:50 Poznám takú bylinku [i] 23:20 Slovo [i] 23:25 Poltón [i] 23:55 Udalosti ČT [i] 00:30 Správy STV [i] 00:59 Záver vysielania
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    05:35 KRIMI NOVINY 05:55 PRVÉ NOVINY 06:10 Falošná grófka [i] 07:55 Už to príde [i] 10:00 Blízko smrti [i] 11:00 Stratené duše III - NOVÉ ČASTI 5 [i] 11:50 C. S. I. : Kriminálka New York V. - NOVÉ ČASTI 3 [i] 12:40 Črepiny PLUS - NOVÉ ČASTI [i] 13:30 Autosalón - NOVÉ ČASTI [i] 14:00 Odsúdené 7,8 [i] 16:10 Cesta nenávisti [i] 18:00 PRVÉ NOVINY 18:20 Nové bývanie - NOVÉ ČASTI [i] 19:00 KRIMI NOVINY 19:30 NOVINY TV JOJ 19:55 ŠPORT 19:59 NAJLEPŠIE POČASIE 20:20 Večer kráľov: Kráľ Škorpión [i] 22:15 Večer kráľov: Kráľ Artuš [i] 00:45 Legionár [i] 02:30 C. S. I. : Kriminálka New York V. - NOVÉ ČASTI 3 [i] 03:10 Cesta nenávisti [i] 04:35 Damages - V ohrození života II. 12,13/13 [i]
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
    06:00 Dr. Hermanová [i] 06:50 Zvieracia klinika [i] 07:25 Zorro 75 [i] 07:40 Julie Lescautová VI. 8 [i] 09:15 V uliciach San Francisca 18,19 [i] 11:00 Zorro 76 [i] 11:25 Zvieracia klinika [i] 12:00 Klub EURO výhercov [i] 14:15 Doktorka Quinnová 59,60 [i] 15:55 Danielle Steelová: Rodinný album 2/2 [i] 17:30 Navzdory osudu 66,67 [i] 19:00 KRIMI NOVINY “N“ 19:30 NOVINY TV JOJ “N“ 19:55 Veronica Clareová: Únoscovia [i] 21:30 Skutočný príbeh: Škrtiči z Hillside [i] 23:15 V uliciach San Francisca 18,19 [i] 00:55 Skutočný príbeh: Škrtiči z Hillside [i] 02:30 Nočné reprízy
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
    06:00 Poslední trosečník XIII. - Cookovy Ostrovy 10/16 [i] 07:00 Poslední trosečník XIII. - Cookovy Ostrovy 11/16 [i] 08:00 Ďáblův sluha 6/18 [i] 09:00 Hvězdná brána 10/22 [i] 10:00 Hvězdná brána 11/22 [i] 11:00 Hvězdná brána 12/22 [i] 12:00 Jake 2.0 I. 8/16 [i] 13:00 Ďáblův sluha 8/18 [i] 14:00 All Saints V. 30/43 [i] 15:00 Vodní krysy III. 9/26 [i] 16:00 Sue Thomas: Agentka FBI II. 12/22 [i] 17:00 Wildfire III. 12/13 [i] 18:00 Poslední trosečník XIV. - Fiji 6/15 [i] 19:00 Eli Stone 2/13 [i] 20:00 Slepá spravedlnost 8/13 [i] 21:00 Myšlenky zločince IV. 26/26 [i] 22:00 Úsměv Mony Lisy [i] 00:20 Pacovo mužstvo III. 25/26 [i] 01:50 Podstata strachu 7/13 [i] 02:40 Slepá spravedlnost 8/13 [i] 03:25 Eli Stone 2/13 [i]
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
    05:00 Opravna vraků: Auto pro svalovce Dallaglia - část 1 [i] 06:00 Krize brouka 6 [i] 06:25 Jak věci fungují: Pryž [i] 06:50 Jak se to dělá: Kuchyňské nože/Figuríny/Ponožky/Jehly pro injekční stříkačky [i] 07:15 Riziková laboratoř: Neřízené vrtné zařízení [i] 08:10 Možné i nemožné 2 [i] 09:05 Opravdu to přežili: Výbuch plynovodu [i] 09:35 Opravdu to přežili: Útěk před požárem lesa [i] 10:00 Proti všem živlům 3 [i] 10:55 Stavitelé z LA: Elektrikáři [i] 11:50 Američtí dřevorubci: Zapadlí v bahně [i] 12:45 Na ostří pily: Teploty pod nulou [i] 13:40 Nejsmrtelnější úlovek: Ranní červánky [i] 14:35 Špinavé práce: Stavba lokomotivy [i] 15:30 Hubitelé havěti: Potkan Moby [i] 16:25 Riziková laboratoř: Nepotopitelné auto [i] 17:20 Výroba prototypů: Létající plavčík [i] 18:15 Americký chopper: Motorka pro NHL/Motorka B-2 Bomber [i] 19:10 Opravna vraků: Auto pro svalovce Dallaglia - část 1 [i] 20:05 Bořiči mýtů 122 [i] 21:00 Nejmocnější zbraně: Palebná síla [i] 21:55 Únos letadla společnosti El Al - let 426 [i] 22:50 Videokazety z války 2 [i] 23:45 Vězněm v cizině: Kolumbie [i] 00:40 Nejsmrtelnější úlovek: Ranní červánky [i] 01:40 Discovery uvádí: Projekt Země: Zakrývání Grónska [i] 02:40 Mimořádné projekty: NASA [i] 03:40 Jak věci fungují: Voda [i] 04:05 Bořiči mýtů 122 [i]
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:00 Zašlapané projekty [i] 05:20 O češtině [i] 05:35 Zajímavosti z regionů [i] 06:00 Navštívenka [i] 06:25 Ve dvou se to lépe táhne 13/13 [i] 06:35 Borůvka a Kvítko 13/13 [i] 06:40 Pět draků vodáků 13/13 [i] 06:50 Ferda 22/26 [i] 07:15 Raníček s Dádou [i] 07:30 Hřiště 7 [i] 09:50 Návštěva papeže Benedikta XVI. v České republice [i] 12:30 Otázky Václava Moravce [i] 13:00 Zprávy [i] 13:05 Kdo hledá, najde [i] 14:05 Volby 2009 [i] 14:50 Městečko na dlani [i] 16:25 Sváteční slovo rozhlasového redaktora Petra Vaďury [i] 16:35 Žijeme digitalizací [i] 17:15 Horákovi 4/26 [i] 18:10 Škola Na Výsluní 13/13 [i] 18:35 Zpívánky [i] 18:45 Večerníček [i] 18:55 Šťastných deset a Šance milion 19:00 Události [i] 19:35 Branky, body, vteřiny [i] 19:50 Předpověď počasí [i] 19:55 Sportka a Šance 20:00 3 plus 1 s Miroslavem Donutilem - Návraty [i] 21:20 Kniha mého srdce - TOP 12 [i] 21:45 168 hodin [i] 22:15 Losování Sportky a Šance 22:25 Volby 2009 [i] 23:10 Losování Šťastných deset a Šance milion 23:15 Dům v růžích 2/3 [i] 00:40 Mrtví jako já II 3/15 [i] 01:25 Svět umění: Vivaldi podle 3/7 [i] 02:20 Na cestě po Kurzemsku [i] 02:50 Uvolněte se, prosím [i] 03:30 Dušan Samo Jurkovič [i] 04:25 Otázky Václava Moravce
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:25 Banánové rybičky [i] 05:55 Nedělní ráno s Martou [i] 06:50 Správy STV 07:20 City Folk 2009 - Lublaň 07:50 Panorama [i] 08:30 Československý filmový týdeník 748/2379 [i] 08:55 Třistatřicettři [i] 09:45 Kalendárium [i] 10:00 Toulavá kamera [i] 10:30 Objektiv [i] 11:00 Případy detektivní kanceláře 4/6 [i] 12:00 Maškaráda [i] 13:15 Chcete je? [i] 13:25 Vzkaz Luboše Dobrovského [i] 13:40 Film o filmu Václav [i] 13:55 Knižní svět [i] 14:10 Svět umění: Vivaldi podle 3/7 [i] 15:10 Poklady světa [i] 15:25 Cesty víry [i] 15:50 Křesťanský magazín [i] 16:05 Kultura.cz [i] 16:30 Pinky [i] 18:10 Moje rodina IV 3/13 [i] 18:40 MS "20" ve fotbalu 2009 Egypt [i] 20:45 Odkaz svatého Václava [i] 20:55 Příběh bronzového patrona [i] 21:10 Milénium 2 [i] 21:30 O svatém Václavu [i] 21:40 Pod křídly svatováclavské orlice [i] 22:00 Na plovárně s Janou Henychovou [i] 22:25 Honey Baby [i] 00:15 Simply Red: Live at the Royal [i] 01:10 Hodina pravdy [i] 02:05 Žijeme digitalizací [i] 02:40 Tichomořské hlubiny 3/3 [i] 03:35 Kamera na cestách: Milionářská bydlení 3/6 [i] 04:25 Krásný ztráty [i]
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:35 Království surikat II 10 [i] 06:00 Kamarádi z lesa 36, 37 [i] 06:35 Bolek a Lolek 69 [i] 06:50 Batman vítězí 9 [i] 07:15 Spongebob v kalhotách 29 [i] 07:50 Vteřiny před katastrofou [i] 08:45 Ďáblovo pokušení [i] 10:45 Připoutejte se, prosím! [i] 12:35 Unesený 13 [i] 13:30 VC Singapuru [i] 16:30 Mr. Bean [i] 17:00 Odpolední Televizní noviny [i] 17:25 Občanské judo [i] 18:05 Rady ptáka Loskutáka [i] 18:55 Hospoda 14 [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:00 Česko Slovenská SuperStar [i] 21:25 Střepiny [i] 21:55 Terminátor 3: Vzpoura strojů [i] 00:05 Báječní lidé 12 [i] 00:50 Novashopping 01:10 Střepiny [i] 01:40 Polepšovna mazlíčků [i] 02:05 Babicovy dobroty [i] 02:35 Áčko [i] 03:20 Kolotoč [i] 04:15 Václava mám nejradši [i]
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    06:00 Párty s kuchařem [i] 06:30 Samuraj Jack I 8 [i] 06:55 Neuvěřitelná dobrodružství Rudly a Koumáka III 9 [i] 07:15 Tom a Jerry [i] 07:25 Bejbybum I 6 [i] 07:50 Chůva k pohledání II 6 [i] 08:20 Hitlerovi muži II 3 [i] 09:25 Svět 2009 [i] 10:00 M*A*S*H 210 [i] 10:30 M*A*S*H 211 [i] 11:00 Partie [i] 11:45 Receptář prima nápadů [i] 12:50 Komisař Rex VIII 1 [i] 13:50 Tři do tanga [i] 15:55 Vraždy v Midsomeru [i] 18:00 S Italem v kuchyni [i] 18:55 Zprávy TV Prima [i] 19:35 Chůva k pohledání II 7 [i] 20:00 Vraždy v Oxfordu 4 [i] 22:10 Cizinec mezi námi [i] 00:25 Extra život [i] 02:15 Volejte Věštce 03:55 Dvojí nasazení 17 [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
    05:45 Lampáreň [i] 06:10 Lampáreň [i] 06:50 112 [i] 07:40 Skrytá vášeň 53-54/188 [i] 09:20 Vtáky v tŕní I. 8/10 [i] 10:15 Summerland II. 8/13 [i] 11:00 Slávici na ulici [i] 12:05 Chuťovky [i] 13:15 Rebeli I. 27/215 [i] 14:05 Summerland II. 8/13 [i] 14:55 Columbo I. 6/7 [i] 16:15 Skrytá vášeň 55-56/188 [i] 18:00 Vtáky v tŕní I. 8/10 [i] 19:00 Rebeli I. 28/215 [i] 20:00 Spomienky na Afriku [i] 23:05 Skutočný príbeh: V zajatí ohňa [i] 00:50 Spomienky na Afriku [i] 03:35 Columbo I. 6/7 [i] 04:50 Slávici na ulici [i]
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
    06:15 Pozemšťanky jsou lehce k mání [i] 09:00 Teleshopping 12:00 Nebezpečná pravda [i] 13:30 Hotýlek [i] 15:05 George Washington [i] 16:35 Tygr a sníh [i] 18:30 Kolem světa za 80 dní 3. [i] 20:10 Sbohem, Bafano [i] 22:10 Bestie Karla [i] 23:55 Requiem [i] 01:40 Mírotvorce [i] 03:15 Poslední správnej chlap [i] 04:50 Hotýlek [i]
  • TV program Eurosport

    logo TV stanice EurosportEurosport
    08:30 Motorismus [i] 09:00 Motorismus [i] 09:45 Motorismus [i] 10:15 Cyklistika [i] 12:00 Motorismus [i] 13:00 Cyklistika [i] 17:15 Motorismus [i] 17:45 Motorismus [i] 18:15 Motorismus [i] 18:30 Fotbal [i] 18:45 Fotbal [i] 20:45 Fotbal [i] 21:30 Fotbal [i] 23:30 Fotbal [i] 23:45 Cyklistika [i] 01:15 Motorismus [i] 02:00 Závěr vysílání
  • TV program Hallmark

    logo TV stanice HallmarkHallmark
    05:00 Dotek anděla II 13 [i] 06:00 Dotek anděla II 14 [i] 07:00 Život v buši III 4 [i] 08:00 Život v divočině 4 [i] 09:00 Námořní hlídka I 7 [i] 10:00 Námořní hlídka I 8 [i] 11:00 Drzá Jordan IV 4 [i] 12:00 Soudkyně Amy III 15 [i] 13:00 Soudkyně Amy III 16 [i] 14:00 Slečna Marplová: Ohlášená vražda [i] 16:00 Vraždy v Midsomeru: Stíny minulosti [i] 18:00 Vezmeš si mě? [i] 20:00 Clara Shellerová 1 [i] 21:00 Být Erikou 1 [i] 22:00 Médium IV 7 [i] 23:00 Médium IV 8 [i] 00:00 Právo a pořádek: Útvar pro zvláštní oběti III 7 [i] 01:00 Právo a pořádek: Útvar pro zvláštní oběti III 8 [i] 02:00 McLeodovy dcery IV 32 [i] 03:00 Život v buši III 4 [i] 04:00 Život v divočině 4 [i]
  • TV program Spektrum

    logo TV stanice SpektrumSpektrum
    05:05 Buď já nebo pes 53 [i] 06:00 Velké hračky velkých hochů 05 [i] 06:30 Velké hračky velkých hochů 06 [i] 07:05 Znovuobjevitelé 25 [i] 07:35 Znovuobjevitelé 26 [i] 08:05 Ecoluxe 04 [i] 09:00 Lidé a místa na Zemi: Island [i] 09:15 Jamieho vláda nad jídlem 01 [i] 10:15 Vítejte na svatební hostině 20 [i] 10:45 Vítejte na svatební hostině 21 [i] 11:10 Lidé a místa na Zemi: Maroko [i] 11:25 Impéria 03 [i] 12:30 Jamieho vláda nad jídlem 04 [i] 13:30 Skryté možnosti 51 [i] 14:00 Skryté možnosti 52 [i] 14:30 Zvířecí rekordmani 19 [i] 15:25 Řeč hmyzí říše 06 [i] 15:45 Velikonoční ostrov [i] 16:45 Mistři švindlu 03 [i] 17:20 Billova neposedná vařečka 07 [i] 17:50 Lidé a místa na Zemi: Dánsko [i] 18:05 Lidé a místa na Zemi: Norsko [i] 18:20 Buď já nebo pes 54 [i] 19:10 Elektrizující věda [i] 20:05 Řeč hmyzí říše 06 [i] 20:25 Ve stínu dinosaurů 01 [i] 21:25 Impéria 04 [i] 22:30 V továrně na špionáž [i] 23:35 Pod dohledem kamer 02 [i] 00:35 Podsvětí amerických měst 04 [i] 01:35 Obnažená planeta 03 [i] 02:30 Ecoluxe 04 [i] 03:30 Místa ve Středomoří 17 [i] 04:40 Interiéry 01 [i]
  • TV program HBO

    logo TV stanice HBOHBO
    06:00 Chilská vesmírná odysea [i] 07:25 Umučení 1/2 [i] 08:50 Umučení 2/2 [i] 10:15 Cinema, Cinema, Cinema 40 [i] 10:40 Revoluce paní Ratcliffové [i] 12:20 Once [i] 13:45 Navěky silný [i] 15:35 Návrat na Brideshead [i] 17:45 U mě dobrý [i] 19:30 Před kamerou 40 [i] 20:00 Indiana Jones a Království křišťálové lebky [i] 22:00 Borat: Nakoukání do amerycké kultůry na obědnávku slavnoj kazašskoj národu [i] 23:25 Na stojáka 64 [i] 23:55 Zákony Brooklynu [i] 01:35 Poločas rozpadu Timofeje Berezina [i] 03:15 J.A.R. koncert [i] 04:20 Volný jako pták [i]
  • TV program HBO 2

    logo TV stanice HBO 2HBO 2
    08:00 Mladí Titáni v Tokiu [i] 09:15 Bělásek [i] 11:05 Dr. Dolittle [i] 12:30 Stěhování pana McAllistera [i] 14:00 Princezna [i] 15:25 Malí rošťáci [i] 16:55 Seznam [i] 18:25 Okamžik zlomu [i] 20:15 Tudorovci III. 7 [i] 21:05 Tudorovci III. 8 [i] 22:00 Hlava nehlava [i] 00:00 Hříšné svědectví [i] 01:40 Vstupní brána [i] 03:25 Leda ve snu [i]
  • TV program Animal Planet

    logo TV stanice Animal PlanetAnimal Planet
    05:35 SOS živočišné říše 2