Úvodná stránka

TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
Júl 2017
PoUtStŠtPiSoNe
 12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31 
>
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    05:30 Scooby-Doo a strašidelní bratia [i] 07:00 Alf II. 15/24 [i] 07:30 Malá princezná [i] 09:10 Krok za krokom I. 22/22 [i] 09:40 Krok za krokom II. 1/24 [i] 10:10 Zoolander [i] 11:40 Česko Slovenská SuperStar [i] 13:10 Česko Slovenská SuperStar - Hviezdna pechota [i] 14:35 Silver Hawk: Maska spravodlivosti [i] 16:30 90210: Nová generácia [i] 17:45 Skvelý deň [i] 18:30 Smotánka [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 19:20 DNES [i] 19:45 Počasie [i] 19:50 Športové noviny [i] 20:00 Česko Slovenská SuperStar [i] 21:25 Tlmočníčka [i] 23:55 Nezvratný osud 2 [i] 01:25 Jazda smrti [i] 02:55 Tlmočníčka [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:30 Zmenáreň [i] 05:55 Svet v obrazoch [i] 06:25 Pocoyo II. 20/52 [i] 06:30 Všetky psy idú do neba II. 18 [i] 06:55 Timon a Pumbaa 21/25 [i] 07:15 Phineas a Ferb 22/26 [i] 07:40 Fidlibumove rozprávky [i] 08:05 Superchyty [i] 08:40 Lassie II [i] 09:05 Hannah Montana II. 7/30 [i] 09:25 Falcon Beach 18/26 [i] 10:15 Hitmánia [i] 11:05 Paláce Európy [i] 11:55 Motormagazín [i] 12:20 Zelená cesta [i] 13:55 Alamo - trinásť dní ku sláve [i] 16:15 Vôňa kvetov a vetra 4/14 [i] 17:10 Postav dom, zasaď strom [i] 17:40 Show Billa Cosbyho VI 13/26 [i] 18:05 Domáci majstri [i] 18:10 Večerníček [i] 18:20 Domáci majstri [i] 18:25 Show Billa Cosbyho VI 14/26 [i] 18:50 Extra [i] 19:25 Počasie [i] 19:30 Správy STV [i] 19:55 Góly body sekundy [i] 20:05 Počasie [i] 20:15 Pošta pre teba [i] 21:20 Skutočný príbeh: Boj o dcéru [i] 22:50 Pasca [i] 00:25 Dieťa v noci [i] 02:00 Skutočný príbeh: Víťazstvo nad pohromou-hurikán Andrew [i] 03:35 Správy STV [i] 04:00 Góly body sekundy [i] 04:10 Paláce Európy [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    05:20 Správy STV [i] 05:45 Správy z regiónov [i] 06:00 Správy - Hírek [i] 06:10 Udalosti ČT [i] 06:45 Správy a komentáre [i] 07:05 Atentáty, ktoré otriasli svetom 6/26 [i] 07:35 Živá panoráma [i] 08:10 Televíkend [i] 08:35 Sociálny zápisník [i] 08:50 Extr@français 3/13 [i] 09:15 Dokumentárny klub [i] 10:05 Štúdio Dialóg po 20 rokoch [i] 11:35 Cesty nádeje [i] 12:05 5 minút po dvanástej [i] 13:05 Duchovia 2/34 [i] 13:35 Z tvorby lokálnych a regionálnych TV [i] 14:05 Poltón [i] 14:30 GEN.sk [i] 14:50 Kapura [i] 15:35 Farmárska revue [i] 15:50 Študentské filmy [i] 16:30 Elixír [i] 17:00 Bankinghouse Khuwich and comp. [i] 18:15 Telgárt - malý Stalingrad [i] 18:45 Večerníček [i] 18:50 Prelúdiá života 10 [i] 19:20 V hlbinách mora [i] 19:30 Správy STV [i] 19:50 Národnostné správy - mix [i] 19:55 Keno 10 [i] 20:05 Dokumentárny klub [i] 21:30 Dejiny malej mechanizovanej múzy [i] 21:50 Anjeli strážni [i] 22:20 Sedem mečov [i] 00:45 BJD 2008 [i] 01:35 Motormagazín [i] 01:55 Udalosti ČT [i] 02:30 Správy STV [i] 02:59 Záver vysielania
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    05:15 Prvé oddelenie 20 [i] 05:35 PROMI NOVINY [i] 05:50 KRIMI NOVINY 06:15 NOVINY TV JOJ 06:40 TV JOJ DEŤOM: Káčerovo [i] 07:10 TV JOJ DEŤOM: Rozprávková jazda [i] 07:35 TV JOJ DEŤOM: Barbie - Princezná a krajčírka [i] 09:20 Simpsonovci VIII. 13,14 [i] 10:15 Profesionáli III. - NOVÉ ČASTI 4 [i] 11:10 Webmaster NAJLEPŠIE ČASTI [i] 12:20 C. S. I. : Kriminálka Miami V. 14 [i] 13:15 Falošná grófka [i] 15:15 Dr. Dolittle [i] 17:00 Kutyil s. r. o. III. - NOVÉ ČASTI 4 [i] 17:45 PRVÉ NOVINY 18:00 VÍKENDOVÉ PROMI NOVINY [i] 19:00 KRIMI NOVINY 19:30 NOVINY TV JOJ 19:55 ŠPORT 19:59 NAJLEPŠIE POČASIE 20:20 PREMIÉRA: Záchranári [i] 23:00 PREMIÉRA: Rozsudok smrti [i] 01:10 Už to príde [i] 02:40 Mozaika smrti [i] 04:10 Dr. Dolittle [i]
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
    05:15 Doktor z hôr III. 13/13 [i] 06:00 Mravnostné oddelenie I. 8/8 [i] 06:50 Air America 1/26 [i] 07:40 V mene lásky 49,50 [i] 09:15 V uliciach San Francisca 16,17 [i] 11:00 Zorro 75 [i] 11:25 Zvieracia klinika [i] 12:00 V službách zákona [i] 13:40 Mravnostné oddelenie I. 8/8 [i] 14:30 Air America 1/26 [i] 15:20 Doktorka Quinnová 59,60 [i] 17:00 Synovia a dcéry Jakuba sklára 12 [i] 17:55 Siska 50 [i] 19:00 KRIMI NOVINY “N“ 19:30 NOVINY TV JOJ “N“ 19:55 Julie Lescautová VI. 8 [i] 21:35 Danielle Steelová: Rodinný album 2/2 [i] 23:10 V uliciach San Francisca 16,17 [i] 00:55 Choď na to! [i] 02:35 Nočné reprízy
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
    06:00 Poslední trosečník XIII. - Cookovy Ostrovy 8/16 [i] 07:00 Poslední trosečník XIII. - Cookovy Ostrovy 9/16 [i] 08:00 Ďáblův sluha 5/18 [i] 09:00 Hvězdná brána 7/22 [i] 10:00 Hvězdná brána 8/22 [i] 11:00 Hvězdná brána 9/22 [i] 12:00 Jake 2.0 I. 7/16 [i] 13:00 Ďáblův sluha 7/18 [i] 14:00 All Saints V. 29/43 [i] 15:00 Vodní krysy III. 8/26 [i] 16:00 Sue Thomas: Agentka FBI II. 11/22 [i] 17:00 Wildfire III. 11/13 [i] 18:00 Poslední trosečník XIV. - Fiji 5/15 [i] 19:00 Eli Stone 1/13 [i] 20:00 Slepá spravedlnost 7/13 [i] 21:00 CSI: New York IV. 5/21 [i] 22:00 Zánik světa [i] 23:45 Internát II. 6/8 [i] 01:25 CSI: New York IV. 5/21 [i] 02:20 Slepá spravedlnost 7/13 [i] 03:05 Eli Stone 1/13 [i]
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
    05:00 Kustomizér 5 [i] 06:00 Krize brouka 5 [i] 06:25 Z ubožáka boháčem, americký styl: Automobil Plymouth Satellite Roadrunner [i] 07:15 Lovci tornád 1 [i] 08:10 Miami Ink: Banka Lloyds a nahnilé jablko [i] 09:05 Nejsmrtelnější úlovek: Ranní červánky [i] 10:00 Mimořádné projekty: NASA [i] 10:55 Discovery uvádí: Projekt Země: Zakrývání Grónska [i] 11:50 Zázraky vytvořené lidmi v Asii: Protipovodňové zabezpečení v Kuala Lumpur [i] 12:45 Výroba prototypů: Létající plavčík [i] 13:40 Bořiči mýtů: Jízda na kapotě auta [i] 14:35 Možné i nemožné 2 [i] 15:30 Riziková laboratoř: Nezničitelné auto [i] 16:25 Jak věci fungují: Pšenice [i] 16:55 Jak se to dělá: Cement/Rakve/Limonády/Kluzákové střely [i] 17:20 Discovery uvádí: Projekt Země: Zakrývání Grónska [i] 18:15 Mimořádné projekty: NASA [i] 19:10 Americká rychlá kola: Auto pro Splněná přání - část 1 [i] 20:05 Americký chopper: Motorka pro NHL/Motorka B-2 Bomber [i] 21:00 Opravna vraků: Auto pro svalovce Dallaglia - část 1 [i] 21:55 Rození obchodníci na cestách: Citroen - část 1 [i] 22:25 Rození obchodníci na cestách: Citroen - část 2 [i] 22:50 Černé zlato 3 [i] 23:45 Gangy očima Rosse Kempa: Keňa [i] 00:40 Vězněm v cizině: Kolumbie [i] 01:40 Běsnění: Běsnění živlů - 2 [i] 02:40 Proti všem živlům 3 [i] 03:40 Rození obchodníci na cestách: Citroen - část 1 [i] 04:05 Americký chopper: Motorka pro NHL/Motorka B-2 Bomber [i]
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:00 Přes nový práh [i] 05:20 Krásy evropského pobřeží: Úžasná místa starého kontinentu [i] 05:30 Události v regionech [i] 05:55 Osudové okamžiky [i] 06:15 Šikulové [i] 06:30 Let 29 15/30 [i] 06:50 Medvěd 09 4/7 [i] 07:00 Lužickosrbské bajky 4/7 [i] 07:05 Příběhy telátka Kopejtka 4/7 [i] 07:15 Sezame, pojď si hrát 2/78 [i] 07:40 Garfield a přátelé 18/26 [i] 08:05 Všechna rána světa: Maroko 4/16 [i] 08:15 Biblická pátrání 4/17 [i] 08:35 Dobrodružství tučňáků [i] 09:45 Ovečka Shaun 26/40 [i] 10:00 Kuchařská pohotovost [i] 10:25 Ostrov pokladů [i] 12:00 Zprávy [i] 12:05 Z metropole , Týden v regionech [i] 12:35 Auto Moto Revue [i] 13:05 Království divočiny: Legendy světa zvířat 6/13 [i] 13:35 Chcete je? [i] 13:40 Mezi námi zvířaty [i] 14:10 Evropský manuál [i] 14:30 Jalna 4/16 [i] 15:20 Lepší společnost [i] 17:10 Taxík [i] 17:45 Černá věž 4/6 [i] 18:40 Zpívánky [i] 18:45 Večerníček [i] 18:55 Šťastných deset a Šance milion 19:00 Události [i] 19:35 Branky, body, vteřiny [i] 19:50 Předpověď počasí [i] 20:00 Hodina pravdy [i] 21:00 Poslední Mohykán [i] 22:50 Losování Šťastných deset a Šance milion 22:55 Ronin [i] 00:55 Sartre, věk vášní 2/2 [i] 02:15 13. komnata Jana Pohana [i] 02:40 Pošta pro tebe [i] 03:35 Na moll... 04:15 Folklorika [i] 04:40 Živé sny [i]
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:00 Alchymie bytí [i] 05:25 Služby v našich službách plus [i] 05:45 Rodinné stříbro [i] 06:00 Krásy evropského pobřeží: Galicie [i] 06:10 Skoro jasno 4/13 [i] 06:30 Správy STV 06:55 Divnopis [i] 07:00 Diagnóza [i] 07:20 Praha, město věží [i] 07:35 Počesku [i] 07:50 Panorama [i] 08:30 Zázračná planeta: Svět plazů a obojživelníků 2/5 [i] 09:25 Folklorika [i] 09:50 Náš venkov [i] 10:10 Putování za písničkou [i] 10:40 Hledání ztraceného času 1 [i] 11:00 Spravedlnost pro Marii Švejdovou - Rekonstrukce soudního procesu po 50 letech [i] 12:00 Starý židovský hřbitov a pražské ghetto [i] 12:30 Pětka v Pomeranči [i] 12:55 Game Page [i] 13:15 Sabotáž [i] 13:45 Simpsonovi XVIII 17/22 [i] 14:10 Tahače 2009 - Most a Zolder [i] 14:20 Po stopách mumií [i] 15:15 Kamera na cestách: Milionářská bydlení 3/6 [i] 16:10 Tichomořské hlubiny 3/3 [i] 17:05 Poutní místa [i] 17:25 Kudykam [i] 17:45 O češtině [i] 18:00 Nešpory s papežem Benediktem XVI. [i] 19:15 Kultura.cz [i] 19:40 Film o filmu Protektor [i] 20:00 Picasso [i] 21:50 Dobrý dabing ještě žije [i] 22:15 Divadlo žije! [i] 22:45 Třistatřicettři [i] 23:40 Noc s Andělem [i] 01:10 David Dorůžka - Josefine [i] 02:00 Sešli se... [i] 03:00 Kdo je kdo [i] 03:30 Sedm epoch rocku 1/7 [i] 04:20 Grotesky [i] 04:40 Ladí neladí [i]
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:15 Novashopping 06:10 Tajemný oceán [i] 06:40 Bolek a Lolek 68 [i] 06:50 Batman vítězí 8 [i] 07:20 Admirál Bublina útočí 26 [i] 07:50 Spongebob v kalhotách 28 [i] 08:20 Svatý muž [i] 10:40 Pětka s hvězdičkou [i] 12:00 Volejte Novu [i] 12:30 Tři chlapi na cestách [i] 14:35 Odvážný Crusoe 4 [i] 15:30 Já už budu hodný, dědečku! [i] 17:15 Polepšovna mazlíčků [i] 17:55 Babicovy dobroty [i] 18:30 Koření [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:00 Česko Slovenská SuperStar [i] 21:30 O život [i] 23:15 Temná legenda 3 [i] 01:00 Novashopping 01:20 Volejte Novu [i] 01:50 Áčko [i] 02:25 Hejbni kostrou [i] 03:45 DO-RE-MI [i] 04:40 Novashopping
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    06:00 Párty s kuchařem [i] 06:30 Samuraj Jack I 7 [i] 06:55 Neuvěřitelná dobrodružství Rudly a Koumáka III 8 [i] 07:15 Bejbybum I 5 [i] 07:40 Fresh Prince IV 17 [i] 08:10 Chůva k pohledání II 5 [i] 08:40 Autosalon [i] 09:40 M*A*S*H 208 [i] 10:10 M*A*S*H 209 [i] 10:40 Usvědčeni 4 [i] 11:35 Columbo [i] 13:30 Sesterstvo putovních kalhot [i] 15:55 X-Men [i] 18:00 Super drbna 2 [i] 18:55 Zprávy TV Prima [i] 19:35 Chůva k pohledání II 6 [i] 20:00 Pýcha a předsudek [i] 22:45 Prci, prci, prcičky 5: Nahá míle [i] 00:55 Nezvratný osud 3 [i] 02:40 Volejte Věštce 04:20 Inspektor Balko 35 [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
    06:10 Lampáreň [i] 06:45 112 [i] 07:40 Skrytá vášeň 51-52/188 [i] 09:15 Vtáky v tŕní I. 7/10 [i] 10:10 Summerland II. 7/13 [i] 10:55 Slávici na ulici [i] 12:00 Chuťovky [i] 13:10 Rebeli I. 26/215 [i] 14:05 Summerland II. 7/13 [i] 14:55 Columbo I. 5/7 [i] 16:15 Skrytá vášeň 53-54/188 [i] 18:00 Vtáky v tŕní I. 7/10 [i] 19:00 Rebeli I. 27/215 [i] 20:00 Rosamunde Pilcherová: Rozorvané srdcia [i] 21:50 Vražedné vzťahy [i] 23:30 Dotyk zla [i] 01:30 Rosamunde Pilcherová: Rozorvané srdcia [i] 03:00 Vražedné vzťahy [i] 04:30 Columbo I. 5/7 [i]
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
    05:30 Sklizeň [i] 07:10 Nebezpečná pravda [i] 09:00 Teleshopping 12:00 Pozemšťanky jsou lehce k mání [i] 13:45 Hvězdné dítě [i] 15:25 Mezi námi právníky [i] 17:00 Zeptejte se Cindy [i] 18:35 Tygr a sníh [i] 20:30 Klára a já [i] 22:00 Loupež za bílého dne [i] 23:40 První po Bohu [i] 01:25 Jack Frost 2.: Pomsta-zmutovaného vraždícího sněhuláka [i] 03:05 Vůně krve [i] 04:35 Hvězdné dítě [i]
  • TV program Eurosport

    logo TV stanice EurosportEurosport
    08:30 Motorismus [i] 09:00 Motorismus [i] 09:30 Cyklistika [i] 12:45 Fotbal [i] 14:15 Fotbal [i] 15:45 Fotbal [i] 16:00 Fotbal [i] 18:00 Fotbal [i] 18:45 Fotbal [i] 20:45 Fotbal [i] 21:30 Fotbal [i] 23:30 Fotbal [i] 23:45 Motorismus [i] 00:15 Fotbal [i] 02:00 Závěr vysílání
  • TV program Hallmark

    logo TV stanice HallmarkHallmark
    05:00 Dotek anděla II 12 [i] 06:00 Dotek anděla II 13 [i] 07:00 Námořní hlídka I 5 [i] 08:00 Námořní hlídka I 6 [i] 09:00 Ochránce I 15 [i] 10:00 Ochránce I 16 [i] 11:00 Soudkyně Amy III 12 [i] 12:00 Soudkyně Amy III 13 [i] 13:00 Soudkyně Amy III 14 [i] 14:00 Detektiv Monroe [i] 16:00 Vezmeš si mě? [i] 18:00 Ochránce I 17 [i] 19:00 Ochránce I 18 [i] 20:00 Ochránce I 19 [i] 21:00 Právo a pořádek: Zločinné úmysly VIII 7 [i] 22:00 Právo a pořádek: Zločinné úmysly VIII 8 [i] 23:00 Nápadník [i] 01:00 Právo a pořádek: Útvar pro zvláštní oběti III 7 [i] 02:00 Právo a pořádek: Útvar pro zvláštní oběti III 8 [i] 03:00 Zásnubní prsten [i]
  • TV program Spektrum

    logo TV stanice SpektrumSpektrum
    05:00 Odkud přicházíme 06 [i] 06:00 Tajemství dávných léčitelů 03 [i] 07:05 Ulice světa 05 [i] 07:35 Ulice světa 06 [i] 08:05 Život ve stavu beztíže [i] 09:10 Venku v zimě 07 [i] 09:40 Venku v zimě 08 [i] 10:10 Ve stínu dinosaurů 01 [i] 11:10 Co nám prospívá 20 [i] 12:10 Pokusní králíci 03 [i] 12:40 Jamieho vláda nad jídlem 03 [i] 13:40 Skryté možnosti 49 [i] 14:10 Skryté možnosti 50 [i] 14:40 Zvířecí rekordmani 18 [i] 15:40 Tutanchamón [i] 16:40 Mistři švindlu 02 [i] 17:15 Billova neposedná vařečka 05 [i] 17:45 Billova neposedná vařečka 06 [i] 18:15 Buď já nebo pes 53 [i] 19:10 Elektrizující věda [i] 20:05 Řeč hmyzí říše 05 [i] 20:25 Když se Země zatřese 07 [i] 21:25 Impéria 03 [i] 22:30 Procesy Roberta J. Oppenheimera 02 [i] 23:35 Pod dohledem kamer 01 [i] 00:35 Architektura islámu 01 [i] 01:00 Architektura islámu 02 [i] 01:25 Chytrý průvodce po… 15 [i] 01:55 Chytrý průvodce po… 16 [i] 02:25 Putování 04 [i] 03:25 Místa ve Středomoří 16 [i] 04:30 Neviditelné mimikry 02 [i]
  • TV program HBO

    logo TV stanice HBOHBO
    06:00 61. Emmy Awards [i] 08:00 Velký dům [i] 09:35 Plán hry [i] 11:20 Zatmění slunce [i] 13:30 Silnice č. 30 [i] 14:55 Bude naše [i] 16:25 Děti noci [i] 17:45 Edith Piaf [i] 20:00 Já a moje příšera [i] 21:50 Krvavá sklizeň [i] 23:30 Já, legenda [i] 01:05 Gangsteři z Miami [i] 02:35 Skandály ze života zvířat [i] 03:55 Akta X [i]
  • TV program HBO 2

    logo TV stanice HBO 2HBO 2
    08:00 Hvězdy padají na Henriettu [i] 09:45 Návrat lásky [i] 11:40 Babylon 5: Hlasy v temnotě [i] 12:50 John Tucker musí zemřít [i] 14:15 Příměří [i] 16:05 Úžasná a milovaná [i] 17:45 Harry Potter a Fénixův řád [i] 20:00 Generation Kill : Bomba v zahradě 7