Úvodná stránka

TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
Júl 2017
PoUtStŠtPiSoNe
 12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31 
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    05:35 Reflex [i] 06:00 Teleráno [i] 08:30 Herkules III. 19/22 [i] 09:25 Drahé tety a ja [i] 10:55 Nerovný zápas [i] 12:55 Bez stopy II. 14/24 [i] 13:45 Pravidlá zadaných 4/7 [i] 14:10 Priatelia VI. 12-13/25 [i] 15:05 Kobra 11 IV. 17/17 [i] 16:05 Walker, texaský ranger IV. [i] 17:00 Prvé Televízne noviny [i] 17:25 Reflex [i] 17:40 Počasie [i] 17:50 Bez servítky [i] 18:30 V mene zákona [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 19:20 DNES [i] 19:45 Počasie [i] 19:50 Športové noviny [i] 20:00 Aj múdry schybí [i] 21:20 Agent z Hongkongu [i] 23:00 Vojna policajtov [i] 01:05 Súboj bez pravidiel [i] 02:30 Vyháňač diabla: Počiatok [i] 04:25 Kobra 11 IV. 17/17 [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:15 Zostane to v rodine [i] 05:55 Ranný magazín [i] 08:05 Štúrovci 5/5 [i] 09:20 Repete z repete [i] 09:45 Diagnóza: Vražda 35/91 [i] 10:30 Diagnóza: Vražda 36/91 [i] 11:20 Sila lásky I. 226 [i] 12:15 Dámsky magazín STV [i] 13:35 Varení pečení [i] 14:00 Postav dom, zasaď strom [i] 14:30 Kaviareň Slávia [i] 15:10 Divoký anjel 9/270 [i] 16:00 Správy STV o 16:00 [i] 16:25 Počasie [i] 16:30 Zostane to v rodine [i] 17:10 Sila lásky III. 39/200 [i] 18:05 Domáci majstri [i] 18:10 Večerníček [i] 18:20 Domáci majstri [i] 18:25 Sila lásky III. 40/200 [i] 19:15 Slovensko dnes [i] 19:30 Správy STV [i] 19:55 Góly body sekundy [i] 20:05 Počasie [i] 20:15 MINI TALENT SHOW [i] 21:30 Takí sme boli [i] 22:40 Strata dôvery [i] 00:15 Vraždy v Durham County 4/6 [i] 01:00 Koniari sveta 5/20 [i] 01:25 Koniari sveta 6/20 [i] 01:50 Sila lásky III. 39/200 [i] 02:40 Sila lásky III. 40/200 [i] 03:30 Správy STV [i] 03:55 Koniari sveta 5/20 [i] 04:25 Koniari sveta 6/20 [i] 04:50 Zostane to v rodine [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    05:25 Správy STV [i] 05:50 Správy z regiónov [i] 06:05 Správy - Hírek [i] 06:15 Udalosti ČT [i] 06:50 Správy a komentáre [i] 07:15 Rómsky magazín - So Vakeres [i] 07:45 Živá panoráma [i] 08:15 Providence IV. 6/22 [i] 09:00 Ranný magazín [i] 11:15 Budmerice. Tajomný ostrov spisovateľov. [i] 12:00 Regionálny denník [i] 12:30 Živá panoráma [i] 13:05 Kvarteto [i] 13:35 Veľké záhady [i] 14:00 Família [i] 14:40 Večer na tému . . [i] 16:15 Štvorlístok [i] 16:45 Regionálny denník [i] 17:15 Správy z regiónov [i] 17:30 FOKUS - rodina [i] 18:20 Televíkend [i] 18:45 Večerníček [i] 18:55 Domáci majstri [i] 19:00 Atentáty, ktoré otriasli svetom 6/26 [i] 19:30 Správy STV [i] 19:55 Správy - Hírek [i] 20:00 Keno 10 [i] 20:10 Dokumentárny klub [i] 21:00 GEN.sk [i] 21:15 Československý filmový týždenník [i] 21:30 Správy a komentáre [i] 21:50 Správy z regiónov [i] 22:05 Štúdio Dialóg po 20 rokoch [i] 23:40 Hviezdna loď Galactica IV 5/20 [i] 00:20 Hviezdna loď Galactica IV 6/20 [i] 01:00 Udalosti ČT [i] 01:35 Záznam zo zasadnutia NR SR [i]
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    05:00 Črepiny [i] 05:30 Prvé oddelenie 19 [i] 05:50 PROMI NOVINY [i] 06:00 KRIMI NOVINY 06:30 NOVINY TV JOJ 07:00 RANNÁ ŠOU S ADELOU A SAJFOM [i] 09:00 Prvé oddelenie 19 [i] 09:20 Kosti III. 12 [i] 10:20 Medicopter 117 13 [i] 11:20 Policajt z L. A. 15 [i] 12:20 C. S. I. : Kriminálka New York IV. 14 [i] 13:15 Komando GSG 9 22 [i] 14:15 C. S. I. : Kriminálka Las Vegas VII. 10 [i] 15:10 Kosti IV. - NOVÉ ČASTI 4 [i] 16:10 C. S. I. : Kriminálka Miami V. 14 [i] 16:59 PRVÉ NOVINY 17:25 PROMI NOVINY [i] 17:45 Prvé oddelenie 20 [i] 18:00 Súdna sieň - NOVÉ ČASTI [i] 19:00 KRIMI NOVINY 19:30 NOVINY TV JOJ 19:55 ŠPORT 19:59 NAJLEPŠIE POČASIE 20:15 Panelák 304 [i] 21:15 Kutyil s. r. o. III. - NOVÉ ČASTI 4 [i] 21:55 SEDEM [i] 22:45 De Facto [i] 23:30 Vlastná krv [i] 01:30 Črepiny [i] 02:00 Komando GSG 9 22 [i] 02:45 Medicopter 117 13 [i] 03:30 Vášnivé noci: Na vlnách erotiky [i] 04:45 Črepiny [i]
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
    05:15 Doktor z hôr III. 12 [i] 06:00 Hulk Hogan: Blesk v raji 22/22 [i] 06:50 Hulk Hogan: Blesk v raji 1/22 [i] 07:40 V mene lásky 47,48 [i] 09:15 Varí vám to [i] 09:50 Starý II. 9 [i] 10:50 Doktor z hôr III. 13/13 [i] 11:45 Červené ruže 49,50 [i] 13:25 Hulk Hogan: Blesk v raji 22/22 [i] 14:15 Hulk Hogan: Blesk v raji 1/22 [i] 15:10 Mačka a pes [i] 16:50 Páli vám to? [i] 17:20 V mene lásky 49,50 [i] 19:00 KRIMI NOVINY “N“ 19:30 NOVINY TV JOJ “N“ 19:55 Synovia a dcéry Jakuba sklára 12 [i] 21:00 Siska 50 [i] 22:00 V službách zákona [i] 23:40 Starý II. 9 [i] 00:40 Červené ruže [i] 02:15 Nočné reprízy
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
    06:00 Vodní krysy VI. 6/36 [i] 07:00 Posel ztracených duší 4/22 [i] 07:55 Zoom 77/188 [i] 08:00 Jake 2.0 I. 2/16 [i] 09:00 Hvězdná brána III. 5/22 [i] 10:00 The Amazing Race IX. 2/14 [i] 10:55 Zoom 77/188 [i] 11:00 Vodní krysy VI. 6/36 [i] 12:00 Noční show Davida Lettermana [i] 13:00 Jake 2.0 I. 2/16 [i] 14:00 Hvězdná brána III. 5/22 [i] 15:00 Dr. House 10/22 [i] 16:00 Vodní krysy VI. 7/36 [i] 17:00 Posel ztracených duší 5/22 [i] 17:55 Zoom 77/188 [i] 18:00 Jake 2.0 I. 3/16 [i] 19:00 Hvězdná brána III. 6/22 [i] 20:00 Dr. House 11/22 [i] 21:00 Hranice šílenství [i] 22:55 Kriminálka z pobřeží 6/20 [i] 23:50 Zoom 77/188 [i] 23:55 Noční show Davida Lettermana [i] 00:50 Posel ztracených duší 5/22 [i] 01:45 Hranice šílenství [i] 03:20 Kriminálka z pobřeží 6/20 [i]
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
    05:00 Kustomizér 4 [i] 06:00 Krize brouka 9 [i] 06:25 Pátá rychlost 8 [i] 06:50 Americký chopper: Miller Electric - část 1 [i] 07:45 Lovci tornád: Tank pro zachycení tornáda [i] 08:40 Bořiči mýtů: Balady o puškách [i] 09:35 Jak to funguje: Řetězová pila/Zamlžovač/Pumpička na kolo/Plazmová obrazovka [i] 10:00 Jak se to dělá: Fotbalové míče/Zesilovače/Kuličky/Letadla [i] 10:30 Riziková laboratoř: Uvízli na lodi [i] 11:25 Kustomizér 4 [i] 12:20 Opravna vraků: Šéf se vrátil [i] 13:15 Americký chopper: Miller Electric - část 2 [i] 14:10 Pátá rychlost 9 [i] 14:35 Opravdu to přežili: Utržený nákladní vagón [i] 15:05 Zničeno ve vteřině 15 [i] 15:30 Hubitelé havěti: Potkan Moby [i] 16:25 Miami Ink: Jeep [i] 17:20 Riziková laboratoř: Haváriivzdorný nákladní vůz [i] 18:15 Bořiči mýtů: Pád ze 6.705 metrů [i] 19:10 Jak to funguje: Hasicí přístroj/Stroj na rozměnění mincí/Ohřívač vody/Traktor [i] 19:40 Jak se to dělá: Silent-bloky/Bonbóny Jawbreakers/Pláště bubnů/Bubny [i] 20:05 Špinavé práce: Stavba lokomotivy [i] 21:00 Bořiči mýtů: Jízda na kapotě auta [i] 21:55 Výroba prototypů: Létající plavčík [i] 22:50 Zničeno ve vteřině 16 [i] 23:20 Opravdu to přežili: Pád dýmajícího balónu [i] 23:45 Opravna vraků: Nával lidí v opravně vraků [i] 00:40 Kustomizér 5 [i] 01:40 Špinavé práce: Stavba lokomotivy [i] 02:40 Bořiči mýtů: Pád ze 6.705 metrů [i] 03:40 Opravdu to přežili: Pád dýmajícího balónu [i] 04:05 Jak to funguje: Hasicí přístroj/Stroj na rozměnění mincí/Ohřívač vody/Traktor [i] 04:35 Jak se to dělá: Silent-bloky/Bonbóny Jawbreakers/Pláště bubnů/Bubny [i]
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:00 Bydlení je hra [i] 05:20 U nás v Evropě [i] 05:30 Události v regionech [i] 05:59 Studio 6 [i] 08:30 Kouzelná školka [i] 09:00 Rinope je Peřina [i] 09:40 Pamatuj, že jsi člověk [i] 10:15 Příště u Vás z Uherského Ostrohu [i] 11:00 Barvy života [i] 12:00 Zprávy [i] 12:30 Sama doma [i] 13:30 McLeodovy dcery I 5/22 [i] 14:15 Doktorka Quinnová IV 1/28 [i] 15:05 Benjamin Kvítko 22/26 [i] 15:30 Let 29 15/30 [i] 15:55 Ovečka Shaun 13/40 [i] 16:00 Daleká cesta za domovem 30/39 [i] 16:25 Bludiště [i] 17:00 Za školu [i] 17:30 Přes nový práh [i] 17:55 Předpověď počasí [i] 18:00 Události v regionech [i] 18:25 Případ pro ombudsmana 4/16 [i] 18:40 Živé srdce Evropy: Čejka chocholatá [i] 18:45 Večerníček [i] 18:55 Šťastných deset a Šance milion 19:00 Události [i] 19:35 Branky, body, vteřiny [i] 19:50 Losování Euromiliony 19:53 Předpověď počasí [i] 20:00 Dobrodružství kriminalistiky 17/26 [i] 20:55 13. komnata Jana Pohana [i] 21:25 Uvolněte se, prosím [i] 22:15 Sex ve městě V 8/8 [i] 22:45 Losování Šťastných deset a Šance milion 22:50 Povídka o policajtovi [i] 00:40 Losování Euromiliony 00:45 McLeodovy dcery I 5/22 [i] 01:30 Všechnopárty [i] 02:10 Poklady světa - Ravena [i] 02:25 Evropa dnes [i] 02:55 Události v regionech Brno 03:20 Události v regionech Ostrava [i] 03:45 Regiony ČT24 04:10 Já mám kytky rád [i] 04:35 Gorodok 4/20 [i]
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:00 Věda v Evropě: AIDS [i] 05:10 Utajená řeč peněz [i] 05:30 Správy STV 05:59 Dobré ráno [i] 08:30 Panorama [i] 09:10 Na stopě [i] 09:35 Na plovárně s Karlem Šípem [i] 10:00 Neznámí hrdinové - Pohnuté osudy [i] 10:30 Ohlédnutí za Pražským jarem 2009 [i] 11:00 Pod pokličkou [i] 11:35 AZ-kvíz [i] 12:00 Bydlení je hra [i] 12:25 Černé ovce [i] 12:40 Ta naše povaha česká [i] 13:10 Zábavná škola: Opera nás baví 3/10 [i] 13:30 Medúza [i] 14:00 Šikulové [i] 14:15 Nová dobrodružství Černého Bleska 12/26 [i] 14:45 Sportovci světa: Olympijská [i] 15:45 Evropa dnes [i] 16:10 Alchymie bytí [i] 16:35 Rodina a já [i] 16:55 Michaelovy experimenty [i] 17:05 Střípky času [i] 17:25 Dvaasedmdesát jmen české historie 45/72 [i] 17:40 Chcete mě? [i] 17:55 City Folk 2009 - Lublaň [i] 18:25 Kosmopolis [i] 18:55 Zprávy v českém znakovém jazyce 19:05 Magazín Ligy mistrů [i] 19:35 Simpsonovi XVIII 17/22 [i] 20:00 Zázračná planeta: Svět plazů a obojživelníků 2/5 [i] 20:55 Moje rodina IV 3/13 [i] 21:25 Sedm epoch rocku 1/7 [i] 22:15 Film o filmu Muži v říji [i] 22:30 Události, komentáře [i] 23:10 Gorodok 4/20 [i] 23:35 TV BONSAI... se Zuzanou Bydžovskou [i] 23:55 I BBC se utne [i] 00:20 Ženský hlas [i] 00:45 Zblízka [i] 01:40 D. Šostakovič: Symfonie č. 10 e moll [i] 02:35 Dobrodružství vědy a techniky [i] 03:00 Hledám práci [i] 03:25 Kudykam [i] 03:40 Rodina a já [i] 04:00 Michaelovy experimenty [i] 04:10 Svět na kolejích [i] 04:30 Krotitelé dluhů 16/28 [i]
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:00 Novashopping 05:59 Snídaně s Novou [i] 08:35 Směr jih 33 [i] 09:30 McBride: To je vražda, madam [i] 11:15 Tescoma s chutí [i] 11:40 Můj přítel Monk 6 [i] 12:40 Ženatý se závazky 197 [i] 13:10 Walker, Texas Ranger IV 4 [i] 14:10 Odložené případy 20 [i] 15:05 Superman II 21 [i] 16:05 Zákon a pořádek: Zločinné úmysly III 6 [i] 17:00 Odpolední Televizní noviny [i] 17:35 Kriminálka Miami 2 [i] 18:30 Ulice 1429, 1430 [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:00 Daredevil [i] 22:05 Aljaška v plamenech [i] 00:05 Tři jsou víc než dva [i] 01:45 Novashopping 02:05 Ruská ruleta [i] 02:50 Áčko [i] 03:35 Kolotoč [i] 04:20 DO-RE-MI [i]
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    06:05 Teleshopping 06:35 Moby Dick a mocný Mightor 18 [i] 07:00 Teleshopping 07:10 Tom a Jerry [i] 07:20 Tom a Jerry [i] 07:30 Deník zasloužilé matky V 15 [i] 07:55 Chůva k pohledání II 4 [i] 08:25 M*A*S*H 207 [i] 08:55 Knight Rider II 6 [i] 09:55 Policie - New York X 16 [i] 10:50 To je vražda, napsala XI 7 [i] 11:45 Drzá Jordan VI 4 [i] 12:45 Deník zasloužilé matky V 16 [i] 13:15 Sabrina - mladá čarodějnice IV 19 [i] 13:45 Čarodějky VI 11 [i] 14:45 Chirurgové IV 4 [i] 15:45 Julie Lescautová II 7 [i] 17:40 Minuty regionu 18:00 5 proti 5 [i] 18:55 Zprávy TV Prima [i] 19:35 Chůva k pohledání II 5 [i] 20:00 Hádej, kdo lže? [i] 21:20 Za nepřátelskou linií [i] 23:35 Barbar Conan [i] 02:05 Volejte Věštce 03:50 Medicopter 117 VI 5 [i] 04:35 Inspektor Balko 34 [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
    05:25 Júlia - Cesty za šťastím 18/351 [i] 06:10 Lampáreň [i] 06:50 Osudové stretnutie 19/90 [i] 07:50 Skrytá vášeň 49-50/188 [i] 09:35 Regina - kráľovná cigánskych sŕdc 19/160 [i] 10:55 Ulica III. 19/260 [i] 11:45 Ženatý so záväzkami IX. 19/28 [i] 12:15 Rebeli I. 25/215 [i] 13:10 Júlia - Cesty za šťastím 18/351 [i] 14:00 Viktória 19/171 [i] 15:00 Ženatý so záväzkami IX. 19/28 [i] 15:30 Macocha 20/120 [i] 16:25 Skrytá vášeň 51-52/188 [i] 18:05 Ulica III. 20/260 [i] 19:00 Rebeli I. 26/215 [i] 20:00 Regina - kráľovná cigánskych sŕdc 20/160 [i] 21:25 Júlia - Cesty za šťastím 19/351 [i] 22:15 Viktória 20/171 [i] 23:05 Osudové stretnutie 20/90 [i] 23:55 Hlava v oblakoch [i] 01:55 Lampáreň [i] 02:35 Ulica III. 20/260 [i] 03:20 Macocha 20/120 [i] 04:10 Hlava v oblakoch [i]
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
    06:20 Kolem světa za 80 dní 2. [i] 09:00 Teleshopping 12:00 Sklizeň [i] 13:40 Artušův meč [i] 15:10 Nebezpečná pravda [i] 16:40 Fixlování [i] 18:30 George Washington [i] 20:00 Zeptejte se Cindy [i] 21:35 Vlad narážeč [i] 23:15 Jack Frost 2.: Pomsta-zmutovaného vraždícího sněhuláka [i] 00:55 Advokát chudých [i] 02:40 Smrtící vloupání [i] 04:00 Artušův meč [i]
  • TV program Eurosport

    logo TV stanice EurosportEurosport
    08:30 Motorismus [i] 09:00 Fotbal [i] 10:45 Cyklistika [i] 12:00 Cyklistika [i] 14:00 Fotbal [i] 14:15 Fotbal [i] 16:00 Fotbal [i] 18:00 Fotbal [i] 18:10 Fotbal [i] 18:25 Fotbal [i] 20:45 Fotbal [i] 21:30 Fotbal [i] 23:30 Fotbal [i] 23:45 Motorismus [i] 00:15 Extrémní sporty [i] 00:30 Motorismus [i] 01:00 Fotbal [i] 01:15 Fotbal [i] 01:30 Závěr vysílání
  • TV program Hallmark

    logo TV stanice HallmarkHallmark
    05:00 Dotek anděla II 11 [i] 06:00 Dotek anděla II 12 [i] 07:00 McLeodovy dcery V 28 [i] 08:00 Vraždy v Midsomeru: Temný podzim [i] 10:00 Fielderova volba [i] 12:00 McLeodovy dcery V 29 [i] 13:00 Soudkyně Amy III 16 [i] 14:00 Vraždy v Midsomeru: Otrávené ovoce [i] 16:00 Zásnubní prsten [i] 18:00 Ochránce I 19 [i] 19:00 Soudkyně Amy III 16 [i] 20:00 Drzá Jordan IV 7 [i] 21:00 Právo a pořádek: Útvar pro zvláštní oběti III 7 [i] 22:00 Právo a pořádek: Útvar pro zvláštní oběti III 8 [i] 23:00 Právo a pořádek: Zločinné úmysly VIII 7 [i] 00:00 Právo a pořádek: Zločinné úmysly VIII 8 [i] 01:00 Drzá Jordan IV 2 [i] 02:00 Drzá Jordan IV 3 [i] 03:00 Dešťový stín 3/3 [i]
  • TV program Spektrum

    logo TV stanice SpektrumSpektrum
    05:00 Odkud přicházíme 05 [i] 06:00 Ulice světa 10 [i] 06:30 Slavné světové obrazárny 23 [i] 07:00 Buď já nebo pes [i] 08:00 Jamie vaří doma 19 [i] 08:30 Chlapský víkend 06 [i] 09:00 Maminka stávkuje 15 [i] 09:35 Skryté možnosti 15 [i] 10:05 Dítě naší doby 19 [i] 11:10 Doktorologie 03 [i] 11:40 Doktorologie 04 [i] 12:10 Jamie vaří doma 19 [i] 12:40 Chlapský víkend 06 [i] 13:10 Co nám prospívá 34 [i] 14:10 Ulice světa 10 [i] 14:40 Slavné světové obrazárny 23 [i] 15:10 Starostliví otcové v pohoří Atlas [i] 16:10 Maminka stávkuje 15 [i] 16:50 Skryté možnosti 15 [i] 17:20 Doktorologie 03 [i] 17:50 Doktorologie 04 [i] 18:20 Buď já nebo pes [i] 19:15 No co, jsem malý [i] 20:20 Posedlost rychlostí 02 [i] 21:20 Co nám prospívá 34 [i] 22:20 Nebezpečná sklizeň [i] 23:25 Time Team [i] 00:25 Odkud přicházíme 06 [i] 01:25 Válka 10 [i] 02:25 Tah jeřábů nad maďarskou pustou [i] 03:25 Singapur 02 [i] 04:00 Time Team [i]
  • TV program HBO

    logo TV stanice HBOHBO
    05:40 U mě dobrý - Film o filmu [i] 06:00 Nevítaná návštěva [i] 07:50 DESmod [i] 08:50 Bláznovo zlato [i] 10:40 Hannah Montana & Miley Cyrus: Koncert Best Of Both Worlds [i] 11:55 Před kamerou 39 [i] 12:30 Noëlle [i] 14:00 Indiana Jones a poslední křížová výprava [i] 16:05 Trůn pro mořskou pannu [i] 17:30 Noc s králem [i] 19:30 Cinema, Cinema, Cinema 40 [i] 20:00 Tudorovci III. 7 [i] 20:50 Tudorovci III. 8 [i] 21:45 Cesta bojovníka [i] 23:20 Ztracení chlapci: Upíří kmen [i] 00:55 Úhel pohledu [i] 02:25 Takoví normální puberťáci [i] 04:00 Pozdravy z pobřeží [i]
  • TV program HBO 2

    logo TV stanice HBO 2HBO 2
    10:00 Na ostří nože [i] 11:55 Něco na té Mary je [i] 13:50 Příběh zrození [i] 15:30 Jaký otec, taková dcera