Úvodná stránka

TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
September 2017
PoUtStŠtPiSoNe
 123
45678910
11121314151617
18192021222324
252627282930 
>
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    05:35 Reflex [i] 06:00 Teleráno [i] 08:40 Herkules III. 18/22 [i] 09:35 Leto s kovbojom [i] 11:15 Únos [i] 12:55 Bez stopy II. 13/24 [i] 13:45 Pravidlá zadaných 3/7 [i] 14:10 Priatelia VI. 10-11/25 [i] 15:05 Kobra 11 IV. 16/17 [i] 16:05 Walker, texaský ranger IV. [i] 17:00 Prvé Televízne noviny [i] 17:25 Reflex [i] 17:40 Počasie [i] 17:50 Bez servítky [i] 18:30 V mene zákona [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 19:20 DNES [i] 19:45 Počasie [i] 19:50 Športové noviny [i] 20:00 Ordinácia v ružovej záhrade III. [i] 21:35 NCIS - Námorný vyšetrovací úrad V. 13/19 [i] 22:30 Kontrakt [i] 00:20 Magnum Force [i] 02:30 Rodinná vojna I. 7-8/22 [i] 03:15 A - tím III. 17/25 [i] 04:00 Súboj so zločinom 5/13 [i] 04:45 Kobra 11 IV. 16/17 [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:15 Zostane to v rodine [i] 05:55 Ranný magazín [i] 08:05 Štúrovci 4/5 [i] 09:15 Repete z repete [i] 09:45 Diagnóza: Vražda 33/91 [i] 10:30 Diagnóza: Vražda 34/91 [i] 11:20 Sila lásky I. 225 [i] 12:15 Dámsky magazín STV [i] 13:35 Varení pečení [i] 14:00 Postav dom, zasaď strom [i] 14:30 Kaviareň Slávia [i] 15:00 Divoký anjel 8/270 [i] 16:00 Správy STV o 16:00 [i] 16:25 Počasie [i] 16:30 Zostane to v rodine [i] 17:10 Sila lásky III. 37/200 [i] 18:05 Domáci majstri [i] 18:10 Večerníček [i] 18:20 Domáci majstri [i] 18:25 Sila lásky III. 38/200 [i] 19:15 Slovensko dnes [i] 19:30 Správy STV [i] 19:55 Góly body sekundy [i] 20:05 Počasie [i] 20:15 Dnes vás baví Senzi Senzus [i] 21:30 Ooops! Na čierno. [i] 22:15 Útek [i] 23:45 Prípad pre Samanthu 35 [i] 00:30 Koniari sveta 3/20 [i] 00:55 Koniari sveta 4/20 [i] 01:25 Sila lásky III. 37/200 [i] 02:15 Sila lásky III. 38/200 [i] 03:10 Slovensko dnes [i] 03:25 Správy STV [i] 03:50 Góly body sekundy [i] 04:00 Krajina za severným vetrom [i] 04:20 Koniari sveta 3/20 [i] 04:45 Koniari sveta 4/20 [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    05:25 Správy STV [i] 05:50 Správy z regiónov [i] 06:05 Správy - Hírek [i] 06:15 Udalosti ČT [i] 06:50 Správy a komentáre [i] 07:15 Maďarský magazín [i] 07:45 Živá panoráma [i] 08:15 Providence IV. 5/22 [i] 09:00 Ranný magazín [i] 11:15 Storočnica - Eugen Suchoň [i] 12:10 Regionálny denník [i] 12:40 Živá panoráma [i] 13:15 Zdravíčko, pán doktor - Ochorenia pohybového aparátu - kĺby [i] 13:45 Vodný svet 3/6 [i] 14:15 A -Z abeceda času Miniportrét laureáta Nobelovej ceny Ahmeda Zewaila [i] 14:30 V hlbinách mora č.2 [i] 14:35 Terítéken - Na tanieri [i] 15:45 Profesionál [i] 15:55 Polícia [i] 16:15 Halali [i] 16:45 Regionálny denník [i] 17:15 Správy z regiónov [i] 17:30 FOKUS - právo [i] 18:20 Kvarteto [i] 18:45 Večerníček [i] 18:55 Osobnosti [i] 19:00 Veľké záhady [i] 19:30 Správy STV [i] 19:55 Správy - Hírek [i] 20:00 Keno 10 [i] 20:05 Tematický večer: Naše lesy [i] 21:30 Správy a komentáre [i] 21:55 Správy z regiónov [i] 22:10 Večer na tému . . [i] 23:45 Halali [i] 00:10 Udalosti ČT [i] 00:45 Záznam zo zasadnutia NR SR [i]
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    05:20 Črepiny [i] 05:50 PROMI NOVINY [i] 06:00 KRIMI NOVINY 06:30 NOVINY TV JOJ 07:00 RANNÁ ŠOU S ADELOU A SAJFOM [i] 09:00 Prvé oddelenie 18 [i] 09:20 Kosti III. 11 [i] 10:20 Medicopter 117 12 [i] 11:20 Policajt z L. A. 14 [i] 12:20 C. S. I. : Kriminálka New York IV. 13 [i] 13:15 Komando GSG 9 21 [i] 14:15 C. S. I. : Kriminálka Las Vegas VII. 9 [i] 15:10 Kosti III. 12 [i] 16:10 C. S. I. : Kriminálka Miami V. 13 [i] 16:59 PRVÉ NOVINY 17:25 PROMI NOVINY [i] 17:45 Prvé oddelenie 19 [i] 18:00 Súdna sieň - NOVÉ ČASTI [i] 19:00 KRIMI NOVINY 19:30 NOVINY TV JOJ 19:55 ŠPORT 19:59 NAJLEPŠIE POČASIE 20:15 Panelák 303 [i] 21:15 Odsúdené 8 [i] 22:15 Mafstory - NOVÉ ČASTI [i] 23:15 Profesionáli II. 15 [i] 00:00 C. S. I. : Kriminálka Miami V. 13 [i] 01:00 Odsúdené 8 [i] 01:45 Črepiny [i] 02:15 Komando GSG 9 21 [i] 03:00 Medicopter 117 12 [i] 03:45 Vášnivé noci: Na vlnách erotiky [i]
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
    05:15 Doktor z hôr III. 11 [i] 06:00 Hulk Hogan: Blesk v raji 20,21 [i] 07:40 V mene lásky 45,46 [i] 09:15 Varí vám to [i] 09:50 Starý II. 8 [i] 10:50 Doktor z hôr III. 12 [i] 11:45 Červené ruže 47,48 [i] 13:25 Hulk Hogan: Blesk v raji 20,21 [i] 15:10 Zločiny podľa Mary Higgins Clarkovej: Po celom meste [i] 16:50 Páli vám to? [i] 17:20 V mene lásky 47,48 [i] 19:00 KRIMI NOVINY “N“ 19:30 NOVINY TV JOJ “N“ 19:55 Mačka a pes [i] 21:40 Lampa - NOVÉ ČASTI [i] 23:25 Búrka [i] 00:55 Nočné reprízy
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
    06:00 Vodní krysy VI. 5/36 [i] 07:00 Posel ztracených duší 3/22 [i] 07:55 Zoom 76/188 [i] 08:00 Jake 2.0 I. 1/16 [i] 09:00 Hvězdná brána III. 4/22 [i] 10:00 The Amazing Race IX. 1/14 [i] 10:55 Zoom 76/188 [i] 11:00 Vodní krysy VI. 5/36 [i] 12:00 Noční show Davida Lettermana [i] 13:00 Jake 2.0 I. 1/16 [i] 14:00 Hvězdná brána III. 4/22 [i] 15:00 Dr. House 9/22 [i] 16:00 Vodní krysy VI. 6/36 [i] 17:00 Posel ztracených duší 4/22 [i] 17:55 Zoom 76/188 [i] 18:00 Jake 2.0 I. 2/16 [i] 19:00 Hvězdná brána III. 5/22 [i] 20:00 Dr. House 10/22 [i] 21:00 Zachraň mě V. 2/18 [i] 22:00 The Shield - Policejní odznak VII. 13/13 [i] 23:00 Kriminálka z pobřeží 5/20 [i] 23:55 Zoom 76/188 [i] 00:00 Noční show Davida Lettermana [i] 01:00 Posel ztracených duší 4/22 [i] 02:00 Zachraň mě V. 2/18 [i] 02:50 The Shield - Policejní odznak VII. 13/13 [i] 03:40 Kriminálka z pobřeží 5/20 [i]
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
    05:00 Kustomizér 3 [i] 06:00 Krize brouka 8 [i] 06:25 Pátá rychlost 7 [i] 06:50 Americký chopper: Váleční zajatci/nezvěstní vojáci - část 3 [i] 07:45 Lovci tornád 4 [i] 08:40 Bořiči mýtů: Protigravitační zařízení [i] 09:35 Jak věci fungují: Voda [i] 10:00 Jak se to dělá 65 [i] 10:30 Riziková laboratoř: Nepotopitelné auto [i] 11:25 Kustomizér 3 [i] 12:20 Opravna vraků: Hummer Speciál CNN [i] 13:15 Americký chopper: Miller Electric - část 1 [i] 14:10 Pátá rychlost 8 [i] 14:35 Opravdu to přežili: Volný pád hořícího letadla [i] 15:05 Zničeno ve vteřině 14 [i] 15:30 Američtí dřevorubci: Zapadlí v bahně [i] 16:25 Miami Ink: Plav jak umíš [i] 17:20 Riziková laboratoř: Uvízli na lodi [i] 18:15 Bořiči mýtů: Balady o puškách [i] 19:10 Jak to funguje: Řetězová pila/Zamlžovač/Pumpička na kolo/Plazmová obrazovka [i] 19:40 Jak se to dělá: Fotbalové míče/Zesilovače/Kuličky/Letadla [i] 20:05 Hubitelé havěti: Potkan Moby [i] 21:00 Vězněm v cizině: Kolumbie [i] 21:55 Videokazety z války 2 [i] 22:50 Zničeno ve vteřině 15 [i] 23:20 Opravdu to přežili: Utržený nákladní vagón [i] 23:45 Opravna vraků: Šéf se vrátil [i] 00:40 Kustomizér 4 [i] 01:40 Hubitelé havěti: Potkan Moby [i] 02:40 Bořiči mýtů: Balady o puškách [i] 03:40 Opravdu to přežili: Utržený nákladní vagón [i] 04:05 Jak to funguje: Řetězová pila/Zamlžovač/Pumpička na kolo/Plazmová obrazovka [i] 04:35 Jak se to dělá: Fotbalové míče/Zesilovače/Kuličky/Letadla [i]
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:00 Pod pokličkou [i] 05:20 Postřehy odjinud [i] 05:30 Události v regionech [i] 05:59 Studio 6 [i] 08:30 Kouzelná školka [i] 09:00 Sbohem buď, lásko má [i] 10:35 Podvečer při živáňské [i] 11:40 Písničky kolem nás [i] 12:00 Zprávy [i] 12:30 Sama doma [i] 13:25 McLeodovy dcery I 4/22 [i] 14:10 Doktorka Quinnová III 29/29 [i] 15:00 Zašlapané projekty [i] 15:20 Byl jednou jeden objevitel 8/26 [i] 15:45 Medúza [i] 16:15 Šikulové [i] 16:30 Kouzelná školka [i] 17:00 AZ-kvíz [i] 17:25 Stop [i] 17:30 Bydlení je hra [i] 17:55 Předpověď počasí [i] 18:00 Události v regionech [i] 18:25 Černé ovce [i] 18:40 Živé srdce Evropy: Sloupsko-šošůvské jeskyně [i] 18:45 Večerníček [i] 18:55 Šťastných deset a Šance milion 19:00 Události [i] 19:35 Branky, body, vteřiny [i] 19:50 Předpověď počasí [i] 20:00 Slečna Marplová: V hotelu Bertram [i] 21:40 Máte slovo [i] 22:30 POKR [i] 23:00 Losování Šťastných deset a Šance milion 23:05 Kriminální román 1/2 [i] 00:35 McLeodovy dcery I 4/22 [i] 01:20 Řím 3/12 [i] 02:05 Pětka v Pomeranči [i] 02:30 Hledání ztraceného času [i] 02:50 Krásy evropského pobřeží: Úžasná místa starého kontinentu [i] 02:55 Události v regionech [i] 03:20 Události v regionech Brno 03:45 Události v regionech Ostrava [i] 04:10 Regiony ČT24 04:35 Znáte je dobře? [i]
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:00 PORT [i] 05:30 Správy STV 05:59 Dobré ráno [i] 08:30 Panorama [i] 09:10 Přidej se [i] 09:25 Nedej se [i] 09:45 Letečtí stíhači v boji II. 2/14 [i] 10:30 Tak to byl Zahajda [i] 11:35 AZ-kvíz [i] 12:00 Kuchařská pohotovost [i] 12:25 Černé ovce [i] 12:45 Slavík [i] 13:55 Bludiště [i] 14:25 Výtah [i] 14:40 Poklady světa [i] 14:55 Svět na kolejích [i] 15:15 Toulavá kamera [i] 15:45 Království divočiny: Legendy světa zvířat 6/13 [i] 16:15 Prizma [i] 16:35 Rodinné stříbro [i] 16:55 Po stopách mumií [i] 17:50 Cenzurované sny 2/3 [i] 18:55 Zprávy v českém znakovém jazyce 19:05 Game Page [i] 19:30 D. Šostakovič: D-S-C-H pro smyčcový orchestr op.110 [i] 19:50 L. v. Beethoven: Pro Elišku [i] 20:00 Spravedlnost pro Marii Švejdovou - Rekonstrukce soudního procesu po 50 letech [i] 21:00 Historie.cs [i] 21:50 Zašlapané projekty [i] 22:10 Vzkaz Luboše Dobrovského [i] 22:30 Události, komentáře [i] 23:10 Čas [i] 00:45 Glastonbury [i] 03:00 Pocta české hudbě [i] 04:35 Deset století architektury [i] 04:50 Stop [i]
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:00 Novashopping 05:59 Snídaně s Novou [i] 08:35 Směr jih 32 [i] 09:30 Taková normální královská rodinka [i] 11:30 Tescoma s chutí [i] 11:45 Můj přítel Monk 5 [i] 12:40 Ženatý se závazky 196 [i] 13:10 Walker, Texas Ranger IV 3 [i] 14:10 Odložené případy 19 [i] 15:05 Superman II 20 [i] 16:05 Zákon a pořádek: Zločinné úmysly III 5 [i] 17:00 Odpolední Televizní noviny [i] 17:35 Kriminálka Miami 1 [i] 18:30 Ulice 1427, 1428 [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:00 Ordinace v růžové zahradě 2 132 [i] 21:25 Kriminálka Las Vegas VIII 5 [i] 22:20 Terminátor [i] 00:30 Odvrácená tvář hor 9 [i] 01:25 Novashopping 01:45 Mr.GS [i] 02:10 Paškál [i] 03:05 Áčko [i] 04:05 DO-RE-MI [i]
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    06:05 Teleshopping 06:35 Moby Dick a mocný Mightor 17 [i] 07:00 Teleshopping 07:10 Tom a Jerry [i] 07:20 Tom a Jerry [i] 07:30 Deník zasloužilé matky V 14 [i] 07:55 Chůva k pohledání II 3 [i] 08:25 M*A*S*H 206 [i] 08:55 Knight Rider II 5 [i] 09:55 Policie - New York X 15 [i] 10:50 To je vražda, napsala XI 6 [i] 11:45 Drzá Jordan VI 3 [i] 12:45 Deník zasloužilé matky V 15 [i] 13:15 Sabrina - mladá čarodějnice IV 18 [i] 13:45 Čarodějky VI 10 [i] 14:45 Chirurgové IV 3 [i] 15:45 Julie Lescautová II 6 [i] 17:40 Minuty regionu 18:00 5 proti 5 [i] 18:55 Zprávy TV Prima [i] 19:35 Chůva k pohledání II 4 [i] 20:00 Velmi křehké vztahy IV 10 [i] 21:20 Jste to, co jíte [i] 22:25 Zoufalé manželky V 2 [i] 23:30 Myšlenky zločince II 19 [i] 00:30 Wolffův revír II 16 [i] 01:25 Volejte Věštce 03:10 Výklad snů 04:10 Medicopter 117 VI 4 [i] 04:55 Receptář prima nápadů [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
    06:10 Lampáreň [i] 06:45 Osudové stretnutie 18/90 [i] 07:50 Skrytá vášeň 47-48/188 [i] 09:30 Regina - kráľovná cigánskych sŕdc 18/160 [i] 10:55 Ulica III. 18/260 [i] 11:45 Ženatý so záväzkami IX. 18/28 [i] 12:15 Rebeli I. 24/215 [i] 13:10 Júlia - Cesty za šťastím 17/351 [i] 14:00 Viktória 18/171 [i] 15:00 Ženatý so záväzkami IX. 18/28 [i] 15:30 Macocha 19/120 [i] 16:25 Skrytá vášeň 49-50/188 [i] 18:05 Ulica III. 19/260 [i] 19:00 Rebeli I. 25/215 [i] 20:00 Regina - kráľovná cigánskych sŕdc 19/160 [i] 21:20 Júlia - Cesty za šťastím 18/351 [i] 22:15 Viktória 19/171 [i] 23:05 Osudové stretnutie 19/90 [i] 23:55 Pád do tmy [i] 01:35 Lampáreň [i] 02:15 Ulica III. 19/260 [i] 03:00 Macocha 19/120 [i] 03:45 Pád do tmy [i]
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
    05:20 Kulička a Toník [i] 07:10 Proměna Placida Lakea [i] 09:00 Teleshopping 12:00 Kolem světa za 80 dní 2. [i] 13:40 Návrat do ztraceného světa [i] 15:15 Pozemšťanky jsou lehce k mání [i] 17:00 Tráva [i] 18:50 Mezi námi právníky [i] 20:25 Fixlování [i] 22:15 Countdown [i] 00:05 Zavaleni [i] 01:40 Ohrožené druhy [i] 03:15 Obraz Doriana Graye [i] 04:45 Návrat do ztraceného světa [i]
  • TV program Eurosport

    logo TV stanice EurosportEurosport
    08:30 Jezdectví [i] 09:30 Cyklistika [i] 11:00 Cyklistika [i] 11:30 Cyklistika [i] 12:00 Cyklistika [i] 17:00 Strongest Man [i] 18:00 Fotbal [i] 18:10 Motorismus [i] 18:40 Fotbal [i] 21:00 Bojové sporty [i] 23:00 Pro wrestling [i] 00:00 Pro wrestling [i] 00:30 Fotbal [i] 01:30 Závěr vysílání
  • TV program Hallmark

    logo TV stanice HallmarkHallmark
    05:00 Dotek anděla II 10 [i] 06:00 Dotek anděla II 11 [i] 07:00 McLeodovy dcery V 27 [i] 08:00 Vraždy v Midsomeru: Mrtvola ve studni [i] 10:00 Život v Liberty Street [i] 12:00 McLeodovy dcery V 28 [i] 13:00 Soudkyně Amy III 15 [i] 14:00 Vraždy v Midsomeru: Temný podzim [i] 16:00 Fielderova volba [i] 18:00 Ochránce I 18 [i] 19:00 Soudkyně Amy III 15 [i] 20:00 Drzá Jordan IV 6 [i] 21:00 Detektiv Monroe [i] 23:00 Nebezpečná seznamka [i] 01:00 Právo a pořádek: Útvar pro zvláštní oběti III 7 [i] 02:00 Právo a pořádek: Útvar pro zvláštní oběti III 8 [i] 03:00 Dešťový stín 2/3 [i]
  • TV program Spektrum

    logo TV stanice SpektrumSpektrum
    05:00 Odkud přicházíme 04 [i] 06:00 Ulice světa 09 [i] 06:30 Slavné světové obrazárny 22 [i] 07:00 Buď já nebo pes [i] 08:00 Jamie vaří doma 18 [i] 08:30 Chlapský víkend 05 [i] 09:00 Maminka stávkuje 14 [i] 09:35 Skryté možnosti 14 [i] 10:05 Dítě naší doby 18 [i] 11:10 Doktorologie 01 [i] 11:40 Doktorologie 02 [i] 12:10 Jamie vaří doma 18 [i] 12:40 Chlapský víkend 05 [i] 13:10 Co nám prospívá 33 [i] 14:10 Ulice světa 09 [i] 14:40 Slavné světové obrazárny 22 [i] 15:10 Bonobové [i] 16:10 Maminka stávkuje 14 [i] 16:50 Skryté možnosti 14 [i] 17:20 Doktorologie 01 [i] 17:50 Doktorologie 02 [i] 18:20 Buď já nebo pes [i] 19:20 Jamie vaří pro vás a zdravě [i] 20:20 Posedlost rychlostí 01 [i] 21:20 Co nám prospívá 33 [i] 22:20 Kuchař v první linii 04 [i] 23:20 Time Team [i] 00:20 Odkud přicházíme 05 [i] 01:20 Válka 09 [i] 02:25 Dunaj [i] 02:55 Dunaj [i] 03:25 Singapur 01 [i] 04:00 Time Team [i]
  • TV program HBO

    logo TV stanice HBOHBO
    06:00 Ca$h [i] 07:40 Animovaný život [i] 09:00 Před kamerou 39 [i] 09:30 Dobyvatelé ztracené archy [i] 11:20 Probuzení tmy [i] 13:00 Simpsonovi ve filmu [i] 14:25 DESmod [i] 15:25 Bláznovo zlato [i] 17:15 Hannah Montana & Miley Cyrus: Koncert Best Of Both Worlds [i] 18:30 Noëlle [i] 20:00 Na stojáka 64 [i] 20:30 Poloprofesionál [i] 22:05 Alpha Dog [i] 00:00 Zodiac [i] 02:35 Red [i] 04:05 Poloprofesionál [i]
  • TV program HBO 2

    logo TV stanice HBO 2HBO 2
    10:00 Hudbu složil, slova napsal [i] 11:40 Cinema, Cinema, Cinema 39 [i] 12:05 Jako mravenci