Úvodná stránka

TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
Júl 2017
PoUtStŠtPiSoNe
 12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31 
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    05:35 Reflex [i] 06:00 Teleráno [i] 08:30 Herkules III. 17/22 [i] 09:25 Skalní v ofsajde [i] 11:00 Muž, ktorý vedel príliš málo [i] 12:50 Bez stopy II. 12/24 [i] 13:40 Pravidlá zadaných 2/7 [i] 14:10 Priatelia VI. 8-9/25 [i] 15:00 Kobra 11 IV. 15/17 [i] 16:05 Walker, texaský ranger IV. [i] 17:00 Prvé Televízne noviny [i] 17:25 Reflex [i] 17:40 Počasie [i] 17:50 Bez servítky [i] 18:30 V mene zákona [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 19:20 DNES [i] 19:45 Počasie [i] 19:50 Športové noviny [i] 20:00 Modré z neba [i] 21:40 Rádio Fresh [i] 22:40 V mene cti [i] 01:10 Rukojemníci 4/13 [i] 01:55 3 libry 4/8 [i] 02:35 Rodinná vojna I. 5-6/22 [i] 03:15 A - tím III. 16/25 [i] 04:05 Súboj so zločinom 4/13 [i] 04:45 Kobra 11 IV. 15/17 [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:15 Zostane to v rodine [i] 05:55 Ranný magazín [i] 08:05 Štúrovci 3/5 [i] 09:20 Repete z repete [i] 09:50 Diagnóza: Vražda 31/91 [i] 10:30 Diagnóza: Vražda 32/91 [i] 11:20 Sila lásky I. 224 [i] 12:15 Dámsky magazín STV [i] 13:35 Varení pečení [i] 14:00 Postav dom, zasaď strom [i] 14:25 Kaviareň Slávia [i] 15:10 Divoký anjel 7/270 [i] 16:00 Správy STV o 16:00 [i] 16:25 Počasie [i] 16:30 Zostane to v rodine [i] 17:10 Sila lásky III. 35/200 [i] 18:05 Domáci majstri [i] 18:10 Večerníček [i] 18:20 Domáci majstri [i] 18:25 Sila lásky III. 36/200 [i] 19:15 Slovensko dnes [i] 19:30 Správy STV [i] 19:55 Góly body sekundy [i] 20:05 Počasie [i] 20:15 Dr.House V. 3/24 [i] 21:00 Klinika Grace V. 3/24 [i] 21:45 Bratstvo neohrozených 4/10 [i] 22:40 Sladké sny [i] 00:15 Prípad pre Samanthu 34 [i] 01:00 Koniari sveta 1/20 [i] 01:25 Koniari sveta 2/20 [i] 01:55 Sila lásky III. 35/200 [i] 02:45 Sila lásky III. 36/200 [i] 03:35 Slovensko dnes [i] 03:50 Správy STV [i] 04:15 Góly body sekundy [i] 04:20 Koniari sveta 1/20 [i] 04:45 Koniari sveta 2/20 [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    05:25 Správy STV [i] 05:50 Správy z regiónov [i] 06:05 Správy - Hírek [i] 06:15 Udalosti ČT [i] 06:50 Správy a komentáre [i] 07:15 Národnostný magazín [i] 07:45 Živá panoráma [i] 08:15 Providence IV. 4/22 [i] 09:00 Ranný magazín [i] 11:15 Malária, masový zabijak [i] 12:05 Regionálny denník [i] 12:40 Živá panoráma [i] 13:15 Môj dom - môj hrad [i] 13:45 Atentáty, ktoré otriasli svetom 5/26 [i] 14:10 Elixír [i] 14:40 5 minút po dvanástej [i] 15:50 Diagnóza 152 [i] 16:15 Maďarský magazín [i] 16:45 Regionálny denník [i] 17:15 Správy z regiónov [i] 17:30 FOKUS - peniaze [i] 18:20 Zdravíčko, pán doktor - Ochorenia pohybového aparátu - kĺby [i] 18:45 Večerníček [i] 18:55 Domáci majstri [i] 19:00 Vodný svet 3/6 [i] 19:30 Správy STV [i] 19:55 Správy - Hírek [i] 20:00 Keno 10 [i] 20:10 Storočnica - Eugen Suchoň [i] 21:10 A -Z abeceda času Miniportrét laureáta Nobelovej ceny Ahmeda Zewaila [i] 21:30 Správy a komentáre [i] 21:55 Správy z regiónov [i] 22:10 Terítéken - Na tanieri [i] 23:15 Noc v archíve [i] 00:45 Udalosti ČT [i] 01:20 Záznam zo zasadnutia NR SR [i]
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    05:00 Črepiny [i] 05:30 Prvé oddelenie 17 [i] 05:50 PROMI NOVINY [i] 06:00 KRIMI NOVINY 06:30 NOVINY TV JOJ 07:00 RANNÁ ŠOU S ADELOU A SAJFOM [i] 09:00 Prvé oddelenie 17 [i] 09:20 Kosti III. 10 [i] 10:20 Medicopter 117 11 [i] 11:20 Policajt z L. A. 13 [i] 12:20 C. S. I. : Kriminálka New York IV. 12 [i] 13:15 Komando GSG 9 20 [i] 14:15 C. S. I. : Kriminálka Las Vegas VII. 8 [i] 15:10 Kosti III. 11 [i] 16:10 C. S. I. : Kriminálka Miami V. 12 [i] 16:59 PRVÉ NOVINY 17:25 PROMI NOVINY [i] 17:45 Prvé oddelenie 18 [i] 18:00 Súdna sieň - NOVÉ ČASTI [i] 19:00 KRIMI NOVINY 19:30 NOVINY TV JOJ 19:55 ŠPORT 19:59 NAJLEPŠIE POČASIE 20:15 Panelák 302 [i] 21:15 C. S. I. : Kriminálka Miami VII. - FINÁLE 7. SÉRIE 25/25 [i] 22:00 Kosti IV. - NOVÉ ČASTI 4 [i] 23:00 Na pokraji smrti 4/4 [i] 00:00 C. S. I. : Kriminálka Miami V. 12 [i] 01:00 Policajt z L. A. 13 [i] 01:40 Črepiny [i] 02:15 Komando GSG 9 20 [i] 03:00 Medicopter 117 11 [i] 03:50 Prvé oddelenie 4 [i] 04:10 Vášnivé noci: Lovci panien [i]
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
    05:15 Doktor z hôr III. 10 [i] 06:00 Hulk Hogan: Blesk v raji 18,19 [i] 07:40 V mene lásky 43,44 [i] 09:15 Varí vám to [i] 09:50 Starý II. 7 [i] 10:50 Doktor z hôr III. 11 [i] 11:45 Červené ruže 45,46 [i] 13:25 Hulk Hogan: Blesk v raji 18,19 [i] 15:00 30 prípadov majora Zemana 2 [i] 16:00 Tequila a Bonetti 2 [i] 16:50 Páli vám to? [i] 17:20 V mene lásky 45,46 [i] 19:00 KRIMI NOVINY “N“ 19:30 NOVINY TV JOJ “N“ 19:55 Zločiny podľa Mary Higgins Clarkovej: Po celom meste [i] 21:35 Krutá pravda [i] 23:10 Starý II. 7 [i] 00:10 Červené ruže [i] 01:45 Nočné reprízy
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
    06:00 Vodní krysy VI. 4/36 [i] 07:00 Posel ztracených duší 2/22 [i] 07:55 Zoom 76/188 [i] 08:00 Alias V. 17/17 [i] 09:00 Hvězdná brána III. 3/22 [i] 10:00 The Amazing Race VIII. 13/14 [i] 10:55 Zoom 76/188 [i] 11:00 Vodní krysy VI. 4/36 [i] 12:00 Noční show Davida Lettermana [i] 13:00 Alias V. 17/17 [i] 14:00 Hvězdná brána III. 3/22 [i] 15:00 Dr. House 8/22 [i] 16:00 Vodní krysy VI. 5/36 [i] 17:00 Posel ztracených duší 3/22 [i] 17:55 Zoom 76/188 [i] 18:00 Jake 2.0 I. 1/16 [i] 19:00 Hvězdná brána III. 4/22 [i] 20:00 Dr. House 9/22 [i] 21:00 CSI: New York IV. 5/21 [i] 22:00 Myšlenky zločince IV. 26/26 [i] 23:00 Kriminálka z pobřeží 4/20 [i] 23:55 Zoom 76/188 [i] 00:00 Noční show Davida Lettermana [i] 01:00 Posel ztracených duší 3/22 [i] 02:00 CSI: New York IV. 5/21 [i] 02:50 All Saints V. 25/43 [i] 03:40 Kriminálka z pobřeží 4/20 [i]
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
    05:00 Kustomizér 2 [i] 06:00 Krize brouka 7 [i] 06:25 Pátá rychlost 6 [i] 06:50 Americký chopper: Váleční zajatci/Nezvěstní - část 2 [i] 07:45 Lovci tornád 3 [i] 08:40 Bořiči mýtů: Výbuch zapalovače [i] 09:35 Jak věci fungují: Pryž [i] 10:00 Jak se to dělá: Kuchyňské nože/Figuríny/Ponožky/Jehly pro injekční stříkačky [i] 10:30 Riziková laboratoř: Neřízené vrtné zařízení [i] 11:25 Kustomizér 2 [i] 12:20 Opravna vraků: Výhodná koupě pro popovou hvězdu [i] 13:15 Americký chopper: Váleční zajatci/nezvěstní vojáci - část 3 [i] 14:10 Pátá rychlost 7 [i] 14:35 Opravdu to přežili: Zavěšený padák [i] 15:05 Zničeno ve vteřině 13 [i] 15:30 Stavitelé z LA: Elektrikáři [i] 16:25 Miami Ink: Sbohem Bridgette [i] 17:20 Riziková laboratoř: Nepotopitelné auto [i] 18:15 Bořiči mýtů: Protigravitační zařízení [i] 19:10 Jak věci fungují: Voda [i] 19:40 Jak se to dělá 65 [i] 20:05 Američtí dřevorubci: Zapadlí v bahně [i] 21:00 Proti všem živlům 3 [i] 21:55 Běsnění: Běsnění živlů - 2 [i] 22:50 Zničeno ve vteřině 14 [i] 23:20 Opravdu to přežili: Volný pád hořícího letadla [i] 23:45 Opravna vraků: Hummer Speciál CNN [i] 00:40 Kustomizér 3 [i] 01:40 Američtí dřevorubci: Zapadlí v bahně [i] 02:40 Bořiči mýtů: Protigravitační zařízení [i] 03:40 Opravdu to přežili: Volný pád hořícího letadla [i] 04:05 Jak věci fungují: Voda [i] 04:35 Jak se to dělá 65 [i]
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:00 Chalupa je hra [i] 05:30 Události v regionech [i] 05:59 Studio 6 [i] 08:30 Kouzelná školka [i] 09:00 Grandsupertingltangl 4/14 [i] 09:30 Televarieté [i] 10:35 Travis [i] 12:00 Zprávy [i] 12:30 Sama doma [i] 13:30 McLeodovy dcery I 3/22 [i] 14:15 Doktorka Quinnová III 28/29 [i] 15:00 Byl jednou jeden objevitel 7/26 [i] 15:25 Game Page [i] 15:50 Nová dobrodružství Černého Bleska 12/26 [i] 16:15 Výtah [i] 16:30 Kouzelná školka [i] 17:00 AZ-kvíz [i] 17:30 Pod pokličkou [i] 17:55 Předpověď počasí [i] 18:00 Události v regionech [i] 18:25 Černé ovce [i] 18:40 Živé srdce Evropy: Hořec hořepník [i] 18:45 Večerníček [i] 18:55 Šťastných deset a Šance milion 19:00 Události [i] 19:35 Branky, body, vteřiny [i] 19:50 Předpověď počasí [i] 19:55 Sportka a Šance 20:00 Pošta pro tebe [i] 21:00 Tak to byl Zahajda [i] 21:55 Na stopě [i] 22:20 Losování Sportky a Šance 22:25 Řím 3/12 [i] 23:15 Losování Šťastných deset a Šance milion 23:20 Černý slzy [i] 00:50 McLeodovy dcery I 3/22 [i] 01:35 Události v regionech [i] 02:00 Události v regionech Brno 02:25 Události v regionech Ostrava [i] 02:50 Tajné akce StB 28/40 [i] 03:05 Regiony ČT24 03:30 Kultura v regionech 03:55 Kniha mého srdce - TOP 12 [i] 04:15 Křesťanské umění na Moravě [i] 04:35 Evropský manuál [i]
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:00 Auto Moto Styl [i] 05:30 Správy STV 05:59 Dobré ráno [i] 08:30 Panorama [i] 09:10 Babylon [i] 09:35 Kudykam [i] 09:55 Whistler: Whistlerova matka [i] 10:50 Svět zázraků: Po stopách sněžného levharta 2/3 [i] 11:35 AZ-kvíz [i] 12:00 Chalupa je hra [i] 12:25 Černé ovce [i] 12:40 Reportéři ČT [i] 13:20 Věříš si? [i] 13:45 Záhady Toma Wizarda [i] 14:00 Věda je zábava III 19/26 [i] 14:25 Tykadlo [i] 14:40 Krásy evropského pobřeží: Galicie [i] 14:50 Chcete mě? [i] 15:10 Přežít! 2/10 [i] 16:05 Deset století architektury [i] 16:20 Utajená řeč peněz [i] 16:40 Zoom [i] 16:50 Znáte je dobře? [i] 17:05 Diagnóza [i] 17:25 PORT [i] 17:50 Přidej se [i] 18:05 Nedej se [i] 18:30 Hledám práci [i] 18:55 Zprávy v českém znakovém jazyce 19:05 Redaktion D 6/13 [i] 19:20 The Lost Secret 6/11 [i] 19:30 Pětka v Pomeranči [i] 20:00 Ta naše povaha česká [i] 20:30 Pan Batignole [i] 22:10 Film o filmu Protektor [i] 22:30 Události, komentáře [i] 23:10 Dokumentární klub: Glastonbury [i] 01:25 Příběh Adély H. [i] 03:00 Divadlo žije! [i] 03:25 Q [i] 03:55 Terra musica 04:35 Zoom [i]
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:00 Novashopping 05:59 Snídaně s Novou [i] 08:35 Směr jih 31 [i] 09:30 Muž jiné ženy [i] 11:20 Tescoma s chutí [i] 11:40 Můj přítel Monk 4 [i] 12:40 Ženatý se závazky 195 [i] 13:10 Walker, Texas Ranger IV 2 [i] 14:10 Odložené případy 18 [i] 15:05 Superman II 19 [i] 16:05 Zákon a pořádek: Zločinné úmysly III 4 [i] 17:00 Odpolední Televizní noviny [i] 17:35 Kriminálka Las Vegas [i] 18:30 Ulice 1425, 1426 [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:00 Dům snů 3 [i] 21:20 Zákon a pořádek: Útvar pro zvláštní oběti VI 13 [i] 22:15 Mr.GS [i] 22:50 Někdo to rád blond [i] 01:00 Odvrácená tvář hor 8 [i] 01:50 Novashopping 02:10 112 [i] 02:40 Áčko [i] 04:05 DO-RE-MI [i]
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    05:00 Svět 2009 [i] 06:05 Teleshopping 06:35 Moby Dick a mocný Mightor 16 [i] 07:00 Teleshopping 07:10 Tom a Jerry [i] 07:20 Tom a Jerry [i] 07:30 Deník zasloužilé matky V 13 [i] 07:55 Chůva k pohledání II 2 [i] 08:25 M*A*S*H 205 [i] 08:55 Knight Rider II 4 [i] 09:55 Policie - New York X 14 [i] 10:50 To je vražda, napsala XI 5 [i] 11:45 Drzá Jordan VI 2 [i] 12:40 Deník zasloužilé matky V 14 [i] 13:10 Sabrina - mladá čarodějnice IV 17 [i] 13:40 Čarodějky VI 9 [i] 14:40 Chirurgové IV 2 [i] 15:40 Julie Lescautová II 5 [i] 17:40 Minuty regionu 18:00 5 proti 5 [i] 18:55 Zprávy TV Prima [i] 19:35 Chůva k pohledání II 3 [i] 20:00 Přešlapy 1 [i] 21:20 TOP STAR magazín [i] 22:25 Sběratelé kostí III 3 [i] 23:30 Žralok II 4 [i] 00:25 Wolffův revír II 15 [i] 01:20 Volejte Věštce 03:05 Výklad snů 04:05 Medicopter 117 VI 3 [i] 04:50 TOP STAR magazín [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
    05:20 Júlia - Cesty za šťastím 16/351 [i] 06:10 Lampáreň [i] 06:45 Osudové stretnutie 17/90 [i] 07:50 Skrytá vášeň 45-46/188 [i] 09:30 Regina - kráľovná cigánskych sŕdc 17/160 [i] 11:00 Ulica III. 17/260 [i] 11:50 Ženatý so záväzkami IX. 17/28 [i] 12:20 Rebeli I. 23/215 [i] 13:10 Júlia - Cesty za šťastím 16/351 [i] 14:05 Viktória 17/171 [i] 15:05 Ženatý so záväzkami IX. 17/28 [i] 15:30 Macocha 18/120 [i] 16:25 Skrytá vášeň 47-48/188 [i] 18:05 Ulica III. 18/260 [i] 19:00 Rebeli I. 24/215 [i] 20:00 Regina - kráľovná cigánskych sŕdc 18/160 [i] 21:25 Júlia - Cesty za šťastím 17/351 [i] 22:20 Viktória 18/171 [i] 23:10 Osudové stretnutie 18/90 [i] 01:55 Lampáreň [i] 02:35 Ulica III. 18/260 [i] 03:20 Macocha 18/120 [i] 04:15 Orli práva [i]
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
    06:05 Seržant Pepper [i] 09:00 Teleshopping 12:00 Proměna Placida Lakea [i] 13:30 Kulička a Toník [i] 15:20 Sklizeň [i] 17:00 Básník války [i] 18:40 Nebezpečná pravda [i] 20:10 Tráva [i] 22:00 Advokát chudých [i] 23:45 Ohrožené druhy [i] 01:20 Maurice [i] 03:40 Temné vody [i]
  • TV program Eurosport

    logo TV stanice EurosportEurosport
    08:30 Extrémní sporty [i] 08:45 Watts [i] 09:00 Cyklistika [i] 09:30 Cyklistika [i] 12:45 Fotbal [i] 13:30 Fotbal [i] 13:40 Cyklistika [i] 17:15 Cyklistika [i] 18:00 Fotbal [i] 18:10 Fotbal [i] 18:25 All Sports [i] 19:10 Jezdectví [i] 20:10 Polo [i] 21:15 Golf [i] 22:15 Golf [i] 22:45 Golf [i] 22:50 Plachtění [i] 23:20 Plachtění [i] 23:45 Cyklistika [i] 01:00 Armwrestling [i] 01:30 Závěr vysílání
  • TV program Hallmark

    logo TV stanice HallmarkHallmark
    05:00 Dotek anděla II 9 [i] 06:00 Dotek anděla II 10 [i] 07:00 McLeodovy dcery V 26 [i] 08:00 Vraždy v Midsomeru: Tajemné kruhy v obilí [i] 10:00 Rodina podle plánu [i] 12:00 McLeodovy dcery V 27 [i] 13:00 Soudkyně Amy III 14 [i] 14:00 Vraždy v Midsomeru: Mrtvola ve studni [i] 16:00 Život v Liberty Street [i] 18:00 Ochránce I 17 [i] 19:00 Soudkyně Amy III 14 [i] 20:00 Drzá Jordan IV 4 [i] 21:00 Médium IV 7 [i] 22:00 Médium IV 8 [i] 23:00 Rodina podle plánu [i] 01:00 Jasperský lynč [i] 03:00 Dešťový stín 1/3 [i]
  • TV program Spektrum

    logo TV stanice SpektrumSpektrum
    05:00 Odkud přicházíme 03 [i] 06:00 Ulice světa 08 [i] 06:30 Slavné světové obrazárny 21 [i] 07:00 Buď já nebo pes 25 [i] 07:30 Buď já nebo pes 26 [i] 08:00 Jamie vaří doma 17 [i] 08:30 Chlapský víkend 04 [i] 09:00 Maminka stávkuje 13 [i] 09:35 Skryté možnosti 13 [i] 10:05 Dítě naší doby 17 [i] 11:10 Hypochondři [i] 12:10 Jamie vaří doma 17 [i] 12:40 Chlapský víkend 04 [i] 13:10 Co nám prospívá 32 [i] 14:10 Ulice světa 08 [i] 14:40 Slavné světové obrazárny 21 [i] 15:10 Lední medvědi a medvědi grizzly [i] 16:10 Maminka stávkuje 13 [i] 16:50 Skryté možnosti 13 [i] 17:20 Hypochondři [i] 18:20 Buď já nebo pes 25 [i] 18:50 Buď já nebo pes 26 [i] 19:20 Jamieho drůbeží hostina [i] 20:20 Vzrušující nebezpečí 03 [i] 21:20 Co nám prospívá 32 [i] 22:20 Kuchař v první linii 03 [i] 23:20 Time Team [i] 00:20 Odkud přicházíme 04 [i] 01:25 Válka 08 [i] 02:25 Dunaj [i] 02:55 Dunaj [i] 03:25 Toulky Maďarskem 13 [i] 04:00 Time Team [i]
  • TV program HBO

    logo TV stanice HBOHBO
    06:00 Navěky silný [i] 07:50 Filmy a filmové hvězdy 37 [i] 08:15 Once [i] 09:40 Nepolíbená [i] 11:25 Uranya [i] 13:05 Ca$h [i] 14:45 Animovaný život [i] 16:05 Dobyvatelé ztracené archy [i] 18:00 Probuzení tmy [i] 19:35 Filmy a filmové hvězdy 38 [i] 20:00 Simpsonovi ve filmu [i] 21:25 Síla odvahy [i] 23:20 Hledá se Amanda [i] 00:55 Superbad [i] 02:45 Síla odvahy [i] 04:35 Hard As Nails - Cesta k Bohu [i]
  • TV program HBO 2

    logo TV stanice HBO 2HBO 2
    10:00 John Tucker musí zemřít [i] 11:25 Před kamerou 39 [i] 11:55 Otisk