Úvodná stránka

TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
November 2017
PoUtStŠtPiSoNe
 12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
27282930 
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    05:35 Reflex [i] 06:00 Teleráno [i] 08:40 Herkules III. 16/22 [i] 09:35 Kamarát do dažďa [i] 11:00 Zradná myseľ [i] 12:50 Bez stopy II. 11/24 [i] 13:40 Pravidlá zadaných 1/7 [i] 14:10 Priatelia VI. 6-7/25 [i] 15:00 Kobra 11 IV. 14/17 [i] 16:05 Walker, texaský ranger IV. [i] 17:00 Prvé Televízne noviny [i] 17:25 Reflex [i] 17:40 Počasie [i] 17:50 Bez servítky [i] 18:30 V mene zákona [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 19:20 DNES [i] 19:45 Počasie [i] 19:50 Športové noviny [i] 20:00 Ordinácia v ružovej záhrade III. [i] 21:35 Miluj suseda svojho [i] 23:25 Odložený prípad V. 13/18 [i] 00:25 Úplné bezvetrie [i] 02:05 Rodinná vojna I. 3-4/22 [i] 02:45 A - tím III. 15/25 [i] 03:35 TELEVÍZNE NOVINY [i] 04:00 Súboj so zločinom 3/13 [i] 04:40 Kobra 11 IV. 14/17 [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:15 Zostane to v rodine [i] 05:55 Ranný magazín [i] 08:05 Štúrovci 2/5 [i] 09:20 Repete z repete [i] 09:45 Diagnóza: Vražda 29/91 [i] 10:30 Diagnóza: Vražda 30/91 [i] 11:20 Sila lásky I. 223 [i] 12:15 Dámsky magazín STV [i] 13:35 Varení pečení [i] 14:00 Postav dom, zasaď strom [i] 14:25 Kaviareň Slávia [i] 15:05 Divoký anjel 6/270 [i] 16:00 Správy STV o 16:00 [i] 16:25 Počasie [i] 16:30 Zostane to v rodine [i] 17:10 Sila lásky III. 33/200 [i] 18:05 Domáci majstri [i] 18:10 Večerníček [i] 18:20 Domáci majstri [i] 18:25 Sila lásky III. 34/200 [i] 19:15 Slovensko dnes [i] 19:30 Správy STV [i] 19:55 Góly body sekundy [i] 20:05 Počasie [i] 20:15 Drišľakoviny [i] 21:30 Chodili sme spolu [i] 22:25 Obete a tí druhí [i] 22:55 Zákon a poriadok: Špeciálna jednotka III. 5/22 [i] 23:35 Zákon a poriadok: Špeciálna jednotka III. 6/22 [i] 00:20 Prípad pre Samanthu 33 [i] 01:10 Excentrici 25/26 [i] 01:35 Excentrici 26/26 [i] 01:55 Sila lásky III. 33/200 [i] 02:45 Sila lásky III. 34/200 [i] 03:40 Slovensko dnes [i] 03:55 Správy STV [i] 04:20 Góly body sekundy [i] 04:30 Excentrici 25/26 [i] 04:55 Excentrici 26/26 [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    05:25 Správy STV [i] 05:50 Správy z regiónov [i] 06:05 Správy - Hírek [i] 06:15 Udalosti ČT [i] 06:50 Správy a komentáre [i] 07:15 Mama to vie najlepšie [i] 07:45 Živá panoráma [i] 08:15 Providence IV. 3/22 [i] 09:00 Ranný magazín [i] 11:15 Megastavby II. [i] 12:05 Regionálny denník [i] 12:35 Živá panoráma [i] 13:25 VAT [i] 13:50 Z lásky k zvieratám 12 [i] 14:20 TKN [i] 14:50 Zlaté hity [i] 15:40 Magazín ligy majstrov [i] 16:15 Národnostný magazín [i] 16:45 Regionálny denník [i] 17:15 Správy z regiónov [i] 17:30 FOKUS - zdravie [i] 18:20 Môj dom - môj hrad [i] 18:45 Večerníček [i] 18:55 Domáci majstri [i] 19:00 Atentáty, ktoré otriasli svetom 5/26 [i] 19:30 Správy STV [i] 19:55 Správy - Hírek [i] 20:00 Keno 10 [i] 20:05 Malária, masový zabijak [i] 21:00 Diagnóza 152 [i] 21:20 Test magazín [i] 21:30 Správy a komentáre [i] 21:55 Správy z regiónov [i] 22:10 Filmový klub [i] 23:40 Udalosti ČT [i] 00:15 Záznam zo zasadnutia NR SR [i]
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    05:20 Črepiny [i] 05:50 PROMI NOVINY [i] 06:00 KRIMI NOVINY 06:30 NOVINY TV JOJ 07:00 RANNÁ ŠOU S ADELOU A SAJFOM [i] 09:00 Niekto to rád blond [i] 11:20 Policajt z L. A. 12 [i] 12:20 C. S. I. : Kriminálka New York IV. 11 [i] 13:15 Komando GSG 9 19 [i] 14:15 C. S. I. : Kriminálka Las Vegas VII. 7 [i] 15:10 Špeciálne komando III. 5 [i] 16:10 C. S. I. : Kriminálka Miami V. 11 [i] 16:59 PRVÉ NOVINY 17:25 PROMI NOVINY [i] 17:45 Prvé oddelenie 17 [i] 18:00 Súdna sieň - 200. vydanie [i] 19:00 KRIMI NOVINY 19:30 NOVINY TV JOJ 19:55 ŠPORT 19:59 NAJLEPŠIE POČASIE 20:15 Panelák 301 [i] 21:15 Odsúdené 7 [i] 22:15 Profesionáli III. - NOVÉ ČASTI 4 [i] 23:15 Mafstory - NOVÉ ČASTI [i] 00:00 C. S. I. : Kriminálka Miami V. 11 [i] 01:00 Odsúdené 7 [i] 01:45 Črepiny [i] 02:15 Komando GSG 9 19 [i] 03:00 Policajt z L. A. 12 [i] 03:45 Vášnivé noci: Túžba na požiadanie [i]
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
    05:15 Doktor z hôr III. 9 [i] 06:00 Hulk Hogan: Blesk v raji 16,17 [i] 07:40 V mene lásky 41,42 [i] 09:15 Varí vám to [i] 09:50 Starý II. 6 [i] 10:50 Doktor z hôr III. 10 [i] 11:45 Červené ruže 43,44 [i] 13:25 Hulk Hogan: Blesk v raji 16,17 [i] 15:00 Diagnóza: Vražda I. 7,8 [i] 16:50 Páli vám to? [i] 17:20 V mene lásky 43,44 [i] 19:00 KRIMI NOVINY “N“ 19:30 NOVINY TV JOJ “N“ 19:55 30 prípadov majora Zemana 2 [i] 20:55 Tequila a Bonetti 2 [i] 21:45 James Bond na JOJ PLUS: Goldfinger [i] 23:40 Starý II. 6 [i] 00:40 Červené ruže [i] 01:30 Nočné reprízy
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
    06:00 Vodní krysy VI. 3/36 [i] 07:00 Posel ztracených duší 1/22 [i] 07:55 Zoom 75/188 [i] 08:00 Alias V. 16/17 [i] 09:00 Hvězdná brána III. 2/22 [i] 10:00 The Amazing Race VIII. 12/14 [i] 10:55 Zoom 75/188 [i] 11:00 Vodní krysy VI. 3/36 [i] 12:00 Noční show Davida Lettermana [i] 13:00 Alias V. 16/17 [i] 14:00 Hvězdná brána III. 2/22 [i] 15:00 Dr. House 7/22 [i] 16:00 Vodní krysy VI. 4/36 [i] 17:00 Posel ztracených duší 2/22 [i] 17:55 Zoom 75/188 [i] 18:00 Alias V. 17/17 [i] 19:00 Hvězdná brána III. 3/22 [i] 20:00 Dr. House 8/22 [i] 21:00 Podstata strachu 11/13 [i] 22:00 Podstata strachu 12/13 [i] 23:00 Kriminálka z pobřeží 3/20 [i] 23:55 Zoom 75/188 [i] 00:00 Noční show Davida Lettermana [i] 01:00 Posel ztracených duší 2/22 [i] 02:00 Podstata strachu 11/13 [i] 02:50 Podstata strachu 12/13 [i] 03:40 Kriminálka z pobřeží 3/20 [i]
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
    05:00 Kustomizér: Hračky dospělých [i] 06:00 Krize brouka 6 [i] 06:25 Pátá rychlost 5 [i] 06:50 Americký chopper: Váleční zajatci/Nezvěstní - část 1 [i] 07:45 Lovci tornád 2 [i] 08:40 Bořiči mýtů: Zpět k dalším mýtům [i] 09:35 Jak věci fungují: Pšenice [i] 10:00 Jak se to dělá: Cement/Rakve/Limonády/Kluzákové střely [i] 10:30 Riziková laboratoř: Nezničitelné auto [i] 11:25 Kustomizér: Hračky dospělých [i] 12:20 Opravna vraků: Podivné vozidlo [i] 13:15 Americký chopper: Váleční zajatci/Nezvěstní - část 2 [i] 14:10 Pátá rychlost 6 [i] 14:35 Opravdu to přežili: Útěk před požárem lesa [i] 15:05 Zničeno ve vteřině 12 [i] 15:30 Na ostří pily: Teploty pod nulou [i] 16:25 Miami Ink: Kat a Ami tetují armádu [i] 17:20 Riziková laboratoř: Neřízené vrtné zařízení [i] 18:15 Bořiči mýtů: Výbuch zapalovače [i] 19:10 Jak věci fungují: Pryž [i] 19:40 Jak se to dělá: Kuchyňské nože/Figuríny/Ponožky/Jehly pro injekční stříkačky [i] 20:05 Stavitelé z LA: Elektrikáři [i] 21:00 Mimořádné projekty: NASA [i] 21:55 Discovery uvádí: Projekt Země: Zakrývání Grónska [i] 22:50 Zničeno ve vteřině 13 [i] 23:20 Opravdu to přežili: Zavěšený padák [i] 23:45 Opravna vraků: Výhodná koupě pro popovou hvězdu [i] 00:40 Kustomizér 2 [i] 01:40 Stavitelé z LA: Elektrikáři [i] 02:40 Bořiči mýtů: Výbuch zapalovače [i] 03:40 Opravdu to přežili: Zavěšený padák [i] 04:05 Jak věci fungují: Pryž [i] 04:35 Jak se to dělá: Kuchyňské nože/Figuríny/Ponožky/Jehly pro injekční stříkačky [i]
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:00 Kuchařská pohotovost [i] 05:30 Události v regionech [i] 05:59 Studio 6 [i] 08:30 Kouzelná školka [i] 09:00 Ktosi je za dverami [i] 09:50 Zatmění všech sluncí [i] 11:15 Kavárnička dříve narozených [i] 12:00 Zprávy [i] 12:30 Sama doma [i] 13:30 McLeodovy dcery I 2/22 [i] 14:15 Doktorka Quinnová III 27/29 [i] 15:05 Tip a Tap 7,8/26 [i] 15:25 Zábavná škola - Opera nás baví 3/10 [i] 15:45 Věda je zábava III 19/26 [i] 16:10 Tykadlo [i] 16:25 Zpívánky [i] 16:30 Kouzelná školka [i] 17:00 AZ-kvíz [i] 17:30 Chalupa je hra [i] 17:55 Předpověď počasí [i] 18:00 Události v regionech [i] 18:25 Černé ovce [i] 18:40 Živé srdce Evropy: Kočka divoká [i] 18:45 Večerníček [i] 18:55 Šťastných deset a Šance milion 19:00 Události [i] 19:35 Branky, body, vteřiny [i] 19:50 Předpověď počasí [i] 20:00 Letečtí stíhači v boji II. 2/14 [i] 20:50 Všechnopárty [i] 21:40 Krotitelé dluhů 16/28 [i] 22:10 Pravěk útočí 3/13 [i] 22:55 Na moll... [i] 23:40 Losování Šťastných deset a Šance milion 23:45 Chcete mě? [i] 00:00 Vltava v obrazech 34/86 [i] 00:20 McLeodovy dcery I 2/22 [i] 01:05 Sex ve městě V 7/8 [i] 01:35 Podzemní Čechy II 13/13 [i] 02:00 Události v regionech [i] 02:25 Události v regionech Brno 02:50 Události v regionech Ostrava [i] 03:15 Regiony ČT24 03:40 Zajímavosti z regionů [i] 04:05 Zajímavosti z regionů Brno 04:30 Zajímavosti z regionů Ostrava
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:00 Objektiv [i] 05:30 Správy STV 05:59 Dobré ráno [i] 08:30 Panorama [i] 09:10 Ve dveřích je A.G. [i] 09:40 Mýty a fakta historie: Divoký západ [i] 10:35 168 hodin [i] 11:00 Dobrá rada nad zlato [i] 11:35 AZ-kvíz [i] 12:00 Kluci v akci [i] 12:25 Černé ovce [i] 12:40 Hřiště 7 [i] 14:55 Fokus ČT24 [i] 15:20 Vltava v obrazech 34/86 [i] 15:40 Svět zázraků: Po stopách sněžného levharta 2/3 [i] 16:10 Whistler: Whistlerova matka [i] 17:00 Služby v našich službách plus [i] 17:20 Skoro jasno 4/13 [i] 17:35 Praha, město věží [i] 17:50 Divnopis [i] 18:00 Klíč [i] 18:30 Babylon [i] 18:55 Zprávy v českém znakovém jazyce 19:05 Angličtina - Extra 15/30 [i] 19:30 Medúza [i] 20:00 Francouzská revoluce 4/4 [i] 21:35 Otázky Václava Moravce Speciál [i] 23:10 Báječná léta bez opony [i] 23:25 Hudba v rodině Slavických [i] 00:15 Ženský hlas [i] 00:45 Annie Leibovitz: Život objektivem [i] 02:05 Jeden den v životě České republiky [i] 02:25 Století létání [i] 03:20 Náš venkov [i] 03:35 Retro [i] 04:05 Sváteční slovo herce a hebraisty [i] 04:10 Po hladině: Národ [i] 04:25 Mnichov 1938 [i] 04:50 Stop [i]
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:00 Novashopping 05:59 Snídaně s Novou [i] 08:35 Směr jih 30 [i] 09:30 Hotel snů: Mexiko [i] 11:20 Tescoma s chutí [i] 11:40 Můj přítel Monk 3 [i] 12:40 Ženatý se závazky 194 [i] 13:10 Walker, Texas Ranger IV 1 [i] 14:05 Odložené případy 17 [i] 15:05 Superman II 18 [i] 16:05 Zákon a pořádek: Zločinné úmysly III 3 [i] 17:00 Odpolední Televizní noviny [i] 17:35 Kriminálka Las Vegas III 22 [i] 18:30 Ulice 1423, 1424 [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:00 Ordinace v růžové zahradě 2 131 [i] 21:25 Kriminálka Miami VI 5 [i] 22:20 112 [i] 22:55 Vražda v Presidiu [i] 00:40 Odvrácená tvář hor 7 [i] 01:30 Novashopping 01:55 Rady ptáka Loskutáka [i] 02:35 Občanské judo [i] 03:25 Ruská ruleta [i] 04:05 DO-RE-MI [i]
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    06:05 Teleshopping 06:35 Moby Dick a mocný Mightor 15 [i] 07:00 Teleshopping 07:10 Tom a Jerry [i] 07:20 Tom a Jerry [i] 07:30 Deník zasloužilé matky V 12 [i] 07:55 Chůva k pohledání II 1 [i] 08:25 M*A*S*H 204 [i] 08:55 Knight Rider II 3 [i] 09:55 Policie - New York X 13 [i] 10:50 To je vražda, napsala XI 4 [i] 11:45 Drzá Jordan VI 1 [i] 12:40 Deník zasloužilé matky V 13 [i] 13:10 Sabrina - mladá čarodějnice IV 16 [i] 13:40 Čarodějky VI 8 [i] 14:40 Chirurgové IV 1 [i] 15:40 Julie Lescautová II 4 [i] 17:40 Minuty regionu 18:00 5 proti 5 [i] 18:55 Zprávy TV Prima [i] 19:35 Chůva k pohledání II 2 [i] 20:00 Velmi křehké vztahy IV 9 [i] 21:20 Ano, šéfe! [i] 22:25 Na doživotí I 2 [i] 23:35 Spravedlnost 2 [i] 00:30 Wolffův revír II 14 [i] 01:30 Volejte Věštce 03:15 Výklad snů 04:10 Medicopter 117 VI 2 [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
    05:15 Macocha 16/120 [i] 06:10 Lampáreň [i] 06:50 Osudové stretnutie 16/90 [i] 07:50 Skrytá vášeň 43-44/188 [i] 09:35 Regina - kráľovná cigánskych sŕdc 16/160 [i] 11:00 Ulica III. 16/260 [i] 11:50 Ženatý so záväzkami IX. 16/28 [i] 12:15 Rebeli I. 22/215 [i] 13:05 Júlia - Cesty za šťastím 15/351 [i] 14:00 Viktória 16/171 [i] 15:00 Ženatý so záväzkami IX. 16/28 [i] 15:30 Macocha 17/120 [i] 16:20 Skrytá vášeň 45-46/188 [i] 18:05 Ulica III. 17/260 [i] 19:00 Rebeli I. 23/215 [i] 20:00 Regina - kráľovná cigánskych sŕdc 17/160 [i] 21:30 Júlia - Cesty za šťastím 16/351 [i] 22:25 Viktória 17/171 [i] 23:15 Osudové stretnutie 17/90 [i] 00:05 Anjeli pomsty [i] 01:35 Lampáreň [i] 02:20 Ulica III. 17/260 [i] 03:05 Macocha 17/120 [i] 03:50 Anjeli pomsty [i]
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
    05:40 Všechny děti potřebují lásku [i] 07:10 Proměna Placida Lakea [i] 09:00 Teleshopping 12:00 Seržant Pepper [i] 13:40 Real je naše vášeň [i] 15:15 Kolem světa za 80 dní 2. [i] 16:55 Líbí se mi co děláš [i] 18:45 Pozemšťanky jsou lehce k mání [i] 20:30 Básník války [i] 22:10 Obraz Doriana Graye [i] 23:40 1942 [i] 01:10 Píseň za chudého chlapce [i] 02:50 Básník [i] 04:30 Real je naše vášeň [i]
  • TV program Eurosport

    logo TV stanice EurosportEurosport
    08:30 Fotbal [i] 09:15 Fotbal [i] 09:30 Atletika [i] 11:00 Snooker [i] 12:30 Cyklistika [i] 13:30 Fotbal [i] 14:15 Atletika [i] 16:00 Cyklistika [i] 16:30 Cyklistika [i] 17:00 Cyklistika [i] 18:00 Fotbal [i] 18:10 Atletika [i] 19:15 Fotbal [i] 20:00 Fotbal [i] 20:15 Box [i] 21:00 Box [i] 23:00 Extrémní sporty [i] 23:15 Motorismus [i] 23:45 Motorismus [i] 00:15 Motorismus [i] 00:30 Fotbal [i] 01:15 Fotbal [i] 01:30 Závěr vysílání
  • TV program Hallmark

    logo TV stanice HallmarkHallmark
    05:00 Dotek anděla II 8 [i] 06:00 Dotek anděla II 9 [i] 07:00 McLeodovy dcery V 25 [i] 08:00 Vraždy v Midsomeru: Smrtící anděl [i] 10:00 Svatební horečka [i] 12:00 McLeodovy dcery V 26 [i] 13:00 Soudkyně Amy III 13 [i] 14:00 Vraždy v Midsomeru: Tajemné kruhy v obilí [i] 16:00 Shania [i] 18:00 Ochránce I 16 [i] 19:00 Soudkyně Amy III 13 [i] 20:00 Drzá Jordan IV 3 [i] 21:00 Vezmeš si mě? [i] 23:00 Zásnubní prsten [i] 01:00 Nebezpečná seznamka [i] 03:00 McLeodovy dcery IV 31 [i] 04:00 McLeodovy dcery IV 32 [i]
  • TV program Spektrum

    logo TV stanice SpektrumSpektrum
    06:00 Ulice světa 07 [i] 06:30 Slavné světové obrazárny 20 [i] 07:00 Buď já nebo pes 23 [i] 07:30 Buď já nebo pes 24 [i] 08:00 Jamie vaří doma 16 [i] 08:30 Chlapský víkend 03 [i] 09:00 Maminka stávkuje 12 [i] 09:35 Skryté možnosti 12 [i] 10:05 Dítě naší doby 16 [i] 11:15 V jednom domě s agorafobií 02 [i] 12:10 Jamie vaří doma 16 [i] 12:40 Chlapský víkend 03 [i] 13:10 Co nám prospívá 31 [i] 14:10 Ulice světa 07 [i] 14:40 Slavné světové obrazárny 20 [i] 15:10 Levhart sněžný [i] 16:10 Maminka stávkuje 12 [i] 16:50 Skryté možnosti 12 [i] 17:20 V jednom domě s agorafobií 02 [i] 18:20 Buď já nebo pes 23 [i] 18:50 Buď já nebo pes 24 [i] 19:20 Jamieho vepřové hody [i] 20:20 Vzrušující nebezpečí 02 [i] 21:20 Co nám prospívá 31 [i] 22:20 Kuchař v první linii 02 [i] 23:20 Time Team [i] 00:20 Odkud přicházíme 03 [i] 01:20 Válka 07 [i] 02:25 Dunaj [i] 02:55 Dunaj [i] 03:25 Toulky Maďarskem 12 [i] 04:00 Time Team [i]
  • TV program HBO

    logo TV stanice HBOHBO
    06:00 Edith Piaf [i] 08:15 Vesmírní opičáci [i] 09:35 Zatmění slunce [i] 11:40 Batman - Gothamský rytíř [i] 12:55 Velký dům [i] 14:30 Navěky silný [i] 16:20 Once [i] 17:45 Nepolíbená [i] 19:30 61. Emmy Awards [i] 21:30 Na stojáka 63 [i] 22:00 Tudorovci III. 5 [i] 22:55 Tudorovci III. 6 [i] 23:50 Za zdí