Úvodná stránka

TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
November 2017
PoUtStŠtPiSoNe
 12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
27282930 
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    05:35 Reflex [i] 06:00 Teleráno [i] 08:40 Herkules III. 15/22 [i] 09:30 Láska z pasáže [i] 11:00 Krvavý dlh [i] 12:50 Bez stopy II. 10/24 [i] 13:40 Priatelia VI. 3-5/25 [i] 15:05 Kobra 11 IV. 13/17 [i] 16:05 Walker, texaský ranger IV. [i] 17:00 Prvé Televízne noviny [i] 17:25 Reflex [i] 17:40 Počasie [i] 17:50 Bez servítky [i] 18:30 V mene zákona [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 19:20 DNES [i] 19:45 Počasie [i] 19:50 Športové noviny [i] 20:00 Česko Slovenská SuperStar - Hviezdna pechota [i] 21:25 Prvý krok 1/13 [i] 23:05 Paľba [i] 23:35 48 hodín [i] 01:25 Fletch žije [i] 03:05 A - tím III. 14/25 [i] 03:50 Súboj so zločinom 2/13 [i] 04:35 Kobra 11 IV. 13/17 [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:55 Ranný magazín [i] 08:05 Štúrovci 1/5 [i] 09:15 Repete z repete [i] 09:45 Diagnóza: Vražda 27/91 [i] 10:30 Diagnóza: Vražda 28/91 [i] 11:20 Sila lásky I. 222 [i] 12:15 Dámsky magazín STV [i] 13:35 Varení pečení [i] 14:00 Postav dom, zasaď strom [i] 14:25 Kaviareň Slávia [i] 15:10 Divoký anjel 5/270 [i] 16:00 Správy STV o 16:00 [i] 16:25 Počasie [i] 16:30 Zostane to v rodine [i] 17:10 Sila lásky III. 31/200 [i] 18:05 Domáci majstri [i] 18:10 Večerníček [i] 18:20 Domáci majstri [i] 18:25 Sila lásky III. 32/200 [i] 19:15 Slovensko dnes [i] 19:30 Správy STV [i] 19:55 Góly body sekundy [i] 20:05 Počasie [i] 20:15 Návrat Lilly [i] 21:50 Reportéri [i] 22:15 Anna Lee 4/6 [i] 00:00 Prípad pre Samanthu 32 [i] 00:45 Excentrici 23/26 [i] 01:10 Excentrici 24/26 [i] 01:35 Sila lásky III. 31/200 [i] 02:30 Sila lásky III. 32/200 [i] 03:20 Slovensko dnes [i] 03:35 Správy STV [i] 04:00 Góly body sekundy [i] 04:10 Zelená šanca [i] 04:25 Excentrici 23/26 [i] 04:50 Excentrici 24/26 [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    05:45 Správy STV [i] 06:05 Profesionál [i] 06:15 Polícia [i] 06:25 Udalosti ČT [i] 07:00 Sociálny zápisník [i] 07:15 Enviro [i] 07:45 Živá panoráma [i] 08:15 Providence IV. 2/22 [i] 09:00 Ranný magazín [i] 11:15 Profily [i] 11:40 Regionálny denník [i] 12:15 Živá panoráma [i] 12:35 Maľovaní zbojníci a tí druhí [i] 13:20 Orientácie [i] 13:45 Poklady sveta IV. [i] 14:00 Umenie 09 [i] 14:25 Bratislavské miniatúry [i] 14:40 Odpískané [i] 15:50 Motormagazín [i] 16:15 Rómsky magazín - So Vakeres [i] 16:45 Regionálny denník [i] 17:15 Správy z regiónov [i] 17:30 FOKUS - práca [i] 18:20 VAT [i] 18:45 Večerníček [i] 18:54 Domáci majstri [i] 18:55 Z lásky k zvieratám 12 [i] 19:30 Správy STV [i] 19:55 Správy - Hírek [i] 20:00 Keno 10 [i] 20:05 Megastavby II. [i] 21:00 Magazín ligy majstrov [i] 21:30 Správy a komentáre [i] 21:55 Správy z regiónov [i] 22:10 Eurokino [i] 00:00 Anjeli strážni [i] 00:25 Udalosti ČT [i] 01:00 Správy STV [i] 01:25 Správy z regiónov [i] 01:45 Správy - Hírek [i] 01:50 Správy a komentáre [i] 02:29 Záver vysielania
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    05:10 Autosalón - NOVÉ ČASTI [i] 05:30 Črepiny PLUS - NOVÉ ČASTI [i] 06:00 KRIMI NOVINY 06:30 NOVINY TV JOJ 07:00 RANNÁ ŠOU S ADELOU A SAJFOM [i] 09:00 Ohnivá cesta 1,2/2 [i] 12:30 C. S. I. : Kriminálka New York IV. 10 [i] 13:20 Komando GSG 9 18 [i] 14:20 C. S. I. : Kriminálka Las Vegas VII. 6 [i] 15:10 Kosti III. 9 [i] 16:10 C. S. I. : Kriminálka Miami V. 10 [i] 16:59 PRVÉ NOVINY 17:25 PROMI NOVINY [i] 17:45 Prvé oddelenie 16 [i] 18:00 Súdna sieň - NOVÉ ČASTI [i] 19:00 KRIMI NOVINY 19:30 NOVINY TV JOJ 19:55 ŠPORT 19:59 NAJLEPŠIE POČASIE 20:15 Panelák - 300. epizóda! 300 [i] 21:15 Niekto to rád blond [i] 23:30 Predátor 2 [i] 01:45 Celebrity CAMP [i] 02:35 Črepiny [i] 03:10 Komando GSG 9 18 [i] 03:55 Diablici [i]
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
    05:45 Skutočné príbehy [i] 06:45 Zvieracia klinika [i] 07:15 Zorro 74 [i] 07:40 Starsky a Hutch IV. 93/93 [i] 08:30 Hulk Hogan: Blesk v raji 15 [i] 09:15 Varí vám to [i] 09:50 Starý II. 5 [i] 10:50 Doktor z hôr III. 9 [i] 11:45 Červené ruže 41,42 [i] 13:25 Starsky a Hutch IV. 93/93 [i] 14:20 Hulk Hogan: Blesk v raji 15 [i] 15:10 Veronica Clareová: Bez zábran [i] 16:50 Páli vám to? [i] 17:20 V mene lásky 41,42 [i] 19:00 KRIMI NOVINY “N“ 19:30 NOVINY TV JOJ “N“ 19:55 Vraždy v Midsomeri VIII. 8/8 [i] 21:40 Mravnostné oddelenie II. 4 [i] 22:30 Diagnóza: Vražda I. 7,8 [i] 00:15 Starý II. 5 [i] 01:15 Nočné reprízy
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
    06:00 Vodní krysy VI. 2/36 [i] 07:00 All Saints VII. 40/40 [i] 07:55 Zoom 75/188 [i] 08:00 Alias V. 15/17 [i] 09:00 Hvězdná brána III. 1/22 [i] 10:00 The Amazing Race VIII. 11/14 [i] 10:55 Zoom 75/188 [i] 11:00 Vodní krysy VI. 2/36 [i] 12:00 Noční show Davida Lettermana [i] 13:00 Alias V. 15/17 [i] 14:00 Hvězdná brána III. 1/22 [i] 15:00 Dr. House 6/22 [i] 16:00 Vodní krysy VI. 3/36 [i] 17:00 Posel ztracených duší 1/22 [i] 17:55 Zoom 75/188 [i] 18:00 Alias V. 16/17 [i] 19:00 Hvězdná brána III. 2/22 [i] 20:00 Dr. House 7/22 [i] 21:00 Svatyně 10/13 [i] 22:00 Svatyně 11/13 [i] 23:00 Kriminálka z pobřeží 2/20 [i] 23:55 Zoom 75/188 [i] 00:00 Noční show Davida Lettermana [i] 01:00 Posel ztracených duší 1/22 [i] 02:00 Svatyně 10/13 [i] 02:50 Svatyně 11/13 [i] 03:40 Kriminálka z pobřeží 2/20 [i]
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
    05:00 Rození obchodníci na cestách: Land Rover - část 1 [i] 05:30 Rození obchodníci na cestách: Land Rover - část 2 [i] 06:00 Krize brouka 5 [i] 06:25 Pátá rychlost 4 [i] 06:50 Americký chopper: Motorka pro New York Jets [i] 07:45 Lovci tornád 1 [i] 08:40 Bořiči mýtů: Vystřelující kyslíková bomba [i] 09:35 Jak věci fungují: Sůl [i] 10:00 Jak se to dělá: Chrániče pro hokejové brankáře/Brože/Kartónové krabice [i] 10:30 Riziková laboratoř: Neobvyklý sněžný pluh [i] 11:25 Bratři Ludolfové 8 [i] 12:20 Opravna vraků: Mladistvý delikvent [i] 13:15 Americký chopper: Váleční zajatci/Nezvěstní - část 1 [i] 14:10 Pátá rychlost 5 [i] 14:35 Opravdu to přežili: Výbuch plynovodu [i] 15:05 Zničeno ve vteřině 11 [i] 15:30 Špinavé práce: Pavoučí farma [i] 16:25 Miami Ink: Banka Lloyds a nahnilé jablko [i] 17:20 Riziková laboratoř: Nezničitelné auto [i] 18:15 Bořiči mýtů: Zpět k dalším mýtům [i] 19:10 Jak věci fungují: Pšenice [i] 19:40 Jak se to dělá: Cement/Rakve/Limonády/Kluzákové střely [i] 20:05 Na ostří pily: Teploty pod nulou [i] 21:00 Nejsmrtelnější úlovek: Ranní červánky [i] 21:55 Černé zlato 3 [i] 22:50 Zničeno ve vteřině 12 [i] 23:20 Opravdu to přežili: Útěk před požárem lesa [i] 23:45 Opravna vraků: Podivné vozidlo [i] 00:40 Kustomizér: Hračky dospělých [i] 01:40 Na ostří pily: Teploty pod nulou [i] 02:40 Bořiči mýtů: Zpět k dalším mýtům [i] 03:40 Opravdu to přežili: Útěk před požárem lesa [i] 04:05 Jak věci fungují: Pšenice [i] 04:35 Jak se to dělá: Cement/Rakve/Limonády/Kluzákové střely [i]
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:00 Barvy života [i] 05:59 Studio 6 [i] 08:30 Sezame, pojď si hrát 2/78 [i] 09:00 Šťastnou cestu [i] 10:35 Ushuaia [i] 11:05 Hawkingův paradox [i] 11:55 Chcete je? [i] 12:00 Zprávy [i] 12:30 Sama doma [i] 13:30 Fürstenberská zahrada - Znovuzrození [i] 13:50 McLeodovy dcery I 1/22 [i] 14:35 Doktorka Quinnová III 26/29 [i] 15:25 Simpsonovi XX 3/21 [i] 15:50 SMAJLÍK [i] 16:15 Záhady Toma Wizarda [i] 16:30 Kouzelná školka [i] 17:00 AZ-kvíz [i] 17:30 Kluci v akci [i] 17:55 Předpověď počasí [i] 18:00 Události v regionech [i] 18:25 Černé ovce [i] 18:40 Živé srdce Evropy: Plavín štítnatý [i] 18:45 Večerníček [i] 18:55 Šťastných deset a Šance milion 19:00 Události [i] 19:35 Branky, body, vteřiny [i] 19:50 Předpověď počasí [i] 20:00 Vyprávěj 4 [i] 21:00 Na cestě po Kurzemsku [i] 21:30 Reportéři ČT [i] 22:15 Tajné akce StB 28/40 [i] 22:30 Losování Šťastných deset a Šance milion 22:35 Velký útěk [i] 01:20 Politické spektrum [i] 01:50 McLeodovy dcery I 1/22 [i] 02:35 Pavel Fajt, bubeník [i] 02:50 Události v regionech Brno 03:15 Události v regionech Ostrava [i] 03:40 Regiony ČT24 04:05 Týden v regionech Brno 04:30 Týden v regionech Ostrava [i]
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:00 POKR [i] 05:30 Správy STV 05:59 Dobré ráno [i] 08:30 Panorama [i] 09:10 Televizní klub neslyšících [i] 09:40 Kalendárium [i] 09:55 Ve dveřích je A.G. [i] 10:25 Kultura.cz [i] 10:45 Křesťanské umění na Moravě [i] 11:10 Čétéčko [i] 11:35 Za školu [i] 12:00 Přes nový práh [i] 12:25 Případ pro ombudsmana 3/16 [i] 12:40 Taxík [i] 13:15 Zábavná škola: Opera nás baví 2/10 [i] 13:35 Návštěva v ZOO [i] 13:40 Anakonda 4/8 [i] 13:55 Bibi a tajemství modrých sov [i] 15:50 Evropa dnes [i] 16:20 Dobrodružství vědy a techniky [i] 16:45 Tahače 2009 - Barcelona a Nürburgring [i] 17:00 SK Slavia Praha - FC Baník Ostrava [i] 19:45 Zprávy v českém znakovém jazyce 20:00 Století létání [i] 20:55 Neznámí hrdinové - Pohnuté osudy [i] 21:25 Krásný ztráty [i] 21:55 Deník Alana Clarka 4/6 [i] 22:30 Události, komentáře [i] 23:10 Q [i] 23:40 Dobrodružství [i] 01:55 Knižní svět [i] 02:10 Báječná léta bez opony [i] 02:25 Vzkaz Jiřího Stránského [i] 02:40 Máte slovo 03:25 POKR [i] 03:55 Československý filmový týdeník 747/2379 [i] 04:05 Hawkingův paradox [i]
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:00 Novashopping 05:59 Snídaně s Novou [i] 08:35 Směr jih 29 [i] 09:30 Návrat komisaře Rexe X 11 [i] 11:20 Tescoma s chutí [i] 11:35 Můj přítel Monk 2 [i] 12:35 Ženatý se závazky 193 [i] 13:05 Walker Texas Ranger III 26 [i] 14:05 Odložené případy 16 [i] 15:05 Superman II 17 [i] 16:05 Zákon a pořádek: Zločinné úmysly III 2 [i] 17:00 Odpolední Televizní noviny [i] 17:35 Kriminálka Las Vegas III 21 [i] 18:30 Ulice 1421, 1422 [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:00 Česko Slovenská SuperStar [i] 21:25 Víkend [i] 22:05 Dr. House V 3 [i] 23:05 Námořní vyšetřovací služba IV 11 [i] 23:55 Přítel vrahem [i] 01:40 Novashopping 02:00 Bujné fantazie 4 [i] 02:30 Áčko [i] 03:10 Konec vysílání
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    06:05 Teleshopping 06:35 Moby Dick a mocný Mightor 14 [i] 07:00 Teleshopping 07:10 Tom a Jerry [i] 07:20 Tom a Jerry [i] 07:30 Deník zasloužilé matky V 11 [i] 07:55 Chůva k pohledání I 22 [i] 08:25 M*A*S*H 203 [i] 08:55 Knight Rider II 2 [i] 09:55 Policie - New York X 12 [i] 10:50 To je vražda, napsala XI 3 [i] 11:45 Drzá Jordan V 21 [i] 12:40 Deník zasloužilé matky V 12 [i] 13:10 Sabrina - mladá čarodějnice IV 15 [i] 13:40 Čarodějky VI 7 [i] 14:40 Chirurgové III 25 [i] 15:50 Julie Lescautová II 3 [i] 17:40 Minuty regionu 18:00 5 proti 5 [i] 18:55 Zprávy TV Prima [i] 19:35 Chůva k pohledání II 1 [i] 20:00 Hádej, kdo jsem! [i] 21:20 Jak se staví sen [i] 22:25 Myšlenky zločince II 18 [i] 23:25 Closer III 15 [i] 00:20 Wolffův revír II 13 [i] 01:15 Volejte Věštce 03:00 Výklad snů 04:00 Medicopter 117 VI 1 [i] 04:45 Autosalon [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
    05:05 Chuťovky [i] 05:30 Lampáreň [i] 05:50 Lampáreň [i] 06:10 Lampáreň [i] 06:45 Osudové stretnutie 15/90 [i] 07:50 Skrytá vášeň 41-42/188 [i] 09:30 Regina - kráľovná cigánskych sŕdc 15/160 [i] 11:00 Ulica III. 15/260 [i] 11:55 Ženatý so záväzkami IX. 15/28 [i] 12:20 Rebeli I. 21/215 [i] 13:10 Júlia - Cesty za šťastím 14/351 [i] 14:00 Viktória 15/171 [i] 15:00 Ženatý so záväzkami IX. 15/28 [i] 15:30 Macocha 16/120 [i] 16:25 Skrytá vášeň 43-44/188 [i] 18:05 Ulica III. 16/260 [i] 19:00 Rebeli I. 22/215 [i] 20:00 Regina - kráľovná cigánskych sŕdc 16/160 [i] 21:25 Júlia - Cesty za šťastím 15/351 [i] 22:20 Viktória 16/171 [i] 23:10 Osudové stretnutie 16/90 [i] 00:05 Diabolská hra [i] 01:55 Lampáreň [i] 02:40 Ulica III. 16/260 [i] 03:25 Diabolská hra [i]
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
    05:50 Seržant Pepper [i] 07:30 Elvíra-strašidelný zámek [i] 09:00 Teleshopping 12:00 Všechny děti potřebují lásku [i] 13:30 Sladká pomsta [i] 15:00 Proměna Placida Lakea [i] 16:30 Purpurové květy [i] 18:15 Sklizeň [i] 19:55 Líbí se mi co děláš [i] 21:45 Temné vody [i] 23:25 Smrtící vloupání [i] 00:45 Jiný život [i] 02:25 Katova kletba [i] 04:10 Sladká pomsta [i]
  • TV program Eurosport

    logo TV stanice EurosportEurosport
    08:30 Motorismus [i] 08:45 Motorismus [i] 09:45 Stolní tenis [i] 10:45 Cyklistika [i] 12:15 Atletika [i] 14:00 Snooker [i] 15:30 Cyklistika [i] 16:30 Atletika [i] 18:00 Fotbal [i] 18:45 Fotbal [i] 19:00 Fotbal [i] 19:15 Bowling [i] 20:20 Watts [i] 20:30 Armwrestling [i] 21:30 Pro wrestling [i] 22:30 Bojové sporty [i] 00:15 Atletika [i] 01:30 Závěr vysílání
  • TV program Hallmark

    logo TV stanice HallmarkHallmark
    05:00 Dotek anděla II 7 [i] 06:00 Dotek anděla II 8 [i] 07:00 McLeodovy dcery V 24 [i] 08:00 Vraždy v Midsomeru: Zahrada smrti [i] 10:00 Anděl v rodině [i] 12:00 McLeodovy dcery V 25 [i] 13:00 Soudkyně Amy III 12 [i] 14:00 Vraždy v Midsomeru: Smrtící anděl [i] 16:00 Slečna Marplová: Vlak z Paddingtonu [i] 18:00 Ochránce I 15 [i] 19:00 Soudkyně Amy III 12 [i] 20:00 Drzá Jordan IV 2 [i] 21:00 Vraždy v Midsomeru: Stíny minulosti [i] 23:00 Uloupená nevinnost [i] 01:00 Anděl v rodině [i] 03:00 McLeodovy dcery IV 29 [i] 04:00 McLeodovy dcery IV 30 [i]
  • TV program Spektrum

    logo TV stanice SpektrumSpektrum
    05:00 Zvířecí rekordmani 18 [i] 06:00 Ulice světa 06 [i] 06:30 Slavné světové obrazárny 19 [i] 07:00 Buď já nebo pes 21 [i] 07:30 Buď já nebo pes 22 [i] 08:00 Jamie vaří doma 15 [i] 08:30 Chlapský víkend 02 [i] 09:00 Maminka stávkuje 11 [i] 09:35 Skryté možnosti 11 [i] 10:05 Dítě naší doby 15 [i] 11:10 V jednom domě s agorafobií 01 [i] 12:10 Jamie vaří doma 15 [i] 12:40 Chlapský víkend 02 [i] 13:10 Co nám prospívá 30 [i] 14:10 Ulice světa 06 [i] 14:40 Slavné světové obrazárny 19 [i] 15:10 Tah jeřábů nad maďarskou pustou [i] 16:10 Maminka stávkuje 11 [i] 16:50 Skryté možnosti 11 [i] 17:20 V jednom domě s agorafobií 01 [i] 18:20 Buď já nebo pes 21 [i] 18:50 Buď já nebo pes 22 [i] 19:20 Životospráva na chalupě 03 [i] 20:20 Vzrušující nebezpečí 01 [i] 21:20 Co nám prospívá 30 [i] 22:20 Kuchař v první linii 01 [i] 23:20 Time Team [i] 00:20 Odkud přicházíme 02 [i] 01:25 Válka 06 [i] 02:25 Dunaj [i] 02:55 Dunaj [i] 03:25 Toulky Maďarskem 11 [i] 04:00 Time Team [i] 04:55 Odkud přicházíme 02 [i]
  • TV program HBO

    logo TV stanice HBOHBO
    05:05 David McCullough vypráví [i] 06:00 Romeo a Julie se berou [i] 07:30 J.A.R. koncert [i] 08:35 Servírka [i] 10:20 Skafandr a motýl [i] 12:10 Indiana Jones a poslední křížová výprava [i] 14:15 Edith Piaf [i] 16:30 Vesmírní opičáci [i] 17:50 Zatmění slunce [i] 20:00 10 000 př. n. l. [i] 21:45 Volný jako pták [i] 23:15 Gone Baby Gone [i] 01:05 Krvavá sklizeň [i] 02:40 10 000 př. n. l. [i] 04:25 Volný jako pták [i]
  • TV program HBO 2

    logo TV stanice HBO 2HBO 2
    10:00 Princezna [i] 11:25 Hairspray