Úvodná stránka

TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
November 2017
PoUtStŠtPiSoNe
 12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
27282930 
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    05:50 Spirit - neskrotný mustang [i] 07:05 Moja mama veterinárka I. 8/13 [i] 08:00 Rodinka Úžasných [i] 10:00 Krok za krokom I. 20-21/22 [i] 11:00 Brácha za všechny peníze [i] 12:40 Zo zákulisia Markízy [i] 13:00 Na telo [i] 13:30 Lampáreň [i] 14:20 Lesný požiar - katastrofa v Yellowstone [i] 16:05 Pády a vzlety [i] 18:10 Na streche [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 19:20 DNES [i] 19:45 Počasie [i] 19:50 Športové noviny [i] 20:00 Česko Slovenská SuperStar [i] 21:25 Neznesiteľná krutosť [i] 23:20 Hra osudu [i] 01:35 Vreskot 3 [i] 03:30 Srdcia v brnení [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:00 Vôňa kvetov a vetra 3/14 [i] 05:50 Postav dom, zasaď strom [i] 06:20 Motormagazín [i] 06:40 Pocoyo II. 19/52 [i] 06:50 Všetky psy idú do neba II. 17 [i] 07:10 Timon a Pumbaa 20/25 [i] 07:30 Phineas a Ferb 21/26 [i] 07:55 Maškrtníček [i] 08:20 Góóól [i] 08:50 Lassie II 14/26 [i] 09:15 Hannah Montana II. 6/30 [i] 09:40 Príbeh písacieho stroja [i] 10:30 Klíma v kríze [i] 11:25 Svet v obrazoch [i] 11:55 O 5 minút 12 [i] 13:05 Agatha Christie : Poirot [i] 14:00 Agatha Christie : Poirot [i] 14:55 Pošta pre teba [i] 16:00 Nemocnica na okraji mesta IV. - Nové osudy 3/13 [i] 17:05 Zmenáreň [i] 17:35 Show Billa Cosbyho VI 11/26 [i] 18:00 Domáci majstri [i] 18:05 Večerníček [i] 18:15 Domáci majstri [i] 18:20 Show Billa Cosbyho VI 12/26 [i] 18:50 Tajomstvo mojej kuchyne [i] 19:30 Správy STV [i] 19:55 Góly body sekundy [i] 20:05 Počasie [i] 20:15 Festival televíznej zábavy [i] 22:05 Kuriér [i] 23:35 Viazaný povinnosťou [i] 01:05 Agatha Christie : Poirot [i] 02:00 Reportéri [i] 02:25 O 5 minút 12 [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    05:20 Správy STV [i] 05:40 Národnostné správy - mix [i] 05:50 Test magazín [i] 06:00 Udalosti ČT [i] 06:35 Ryby, rybky, rybičky [i] 07:00 Televíkend [i] 07:30 Živá panoráma [i] 08:00 TKN [i] 08:30 Kapura [i] 09:10 Farmárska revue [i] 09:30 Noc v archíve [i] 11:05 Československý filmový týždenník [i] 11:15 Dokumentárny klub [i] 12:15 Na vysokej skale [i] 13:10 Bratislavské miniatúry [i] 13:25 Orientácie [i] 13:55 Família [i] 14:20 Red Bull Air Race World Championship 2009 [i] 15:15 Folklórne slávnosti Heľpa - Horehronské dni spevu a tanca [i] 16:35 To je váš prípad,Šetaffy 1 [i] 17:35 Profily [i] 18:05 Zlaté hity [i] 18:45 Večerníček [i] 18:55 V hlbinách mora [i] 19:05 Poklady sveta IV. [i] 19:20 Slovo [i] 19:30 Správy STV [i] 19:50 Keno 10 [i] 20:05 Na križovatke SK + CZ [i] 21:30 Umenie 09 [i] 22:00 Z hranej tvorby slovenských autorov [i] 22:40 Slovo [i] 22:45 Udalosti ČT [i] 23:20 Správy STV [i] 23:49 Záver vysielania
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    06:15 SKUTOČNÝ PRÍBEH: Zvodná nenávisť [i] 10:00 Blízko smrti [i] 11:00 Stratené duše III - NOVÉ ČASTI 4 [i] 11:50 C. S. I. : Kriminálka New York V. - NOVÉ ČASTI 2 [i] 12:40 Črepiny PLUS - NOVÉ ČASTI [i] 13:30 Autosalón - NOVÉ ČASTI [i] 14:00 Odsúdené 5, 6 [i] 16:00 PREMIÉRA: Nevideli ste môjho syna? [i] 18:00 PRVÉ NOVINY 18:20 Nové bývanie - NOVÉ ČASTI [i] 19:00 KRIMI NOVINY 19:30 NOVINY TV JOJ 19:55 ŠPORT 19:59 NAJLEPŠIE POČASIE 20:15 "Copak je to za vojáka" [i] 22:00 Ohnivá cesta [i] 01:40 C. S. I. : Kriminálka New York V. - NOVÉ ČASTI [i] 02:20 Nevideli ste môjho syna? [i] 03:45 Damages - V ohrození života II. [i]
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
    06:00 Dr. Hermanová [i] 06:45 Zvieracia klinika [i] 07:15 Zorro 73 [i] 07:40 Julie Lescautová VI. 7 [i] 09:15 V uliciach San Francisca 14,15 [i] 11:00 Zorro 74 [i] 11:25 Zvieracia klinika [i] 12:00 Klub EURO výhercov [i] 14:15 Doktorka Quinnová 57,58 [i] 15:55 Danielle Steelová: Rodinný album 1/2 [i] 17:30 Navzdory osudu 64,65 [i] 19:00 KRIMI NOVINY “N“ 19:30 NOVINY TV JOJ “N“ 19:55 Veronica Clareová: Bez zábran [i] 21:30 Skutočný príbeh: Incest [i] 23:10 V uliciach San Francisca 14,15 [i] 00:55 Nočné reprízy
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
    06:00 Poslední trosečník XIII. - Cookovy Ostrovy 6/16 [i] 07:00 Poslední trosečník XIII. - Cookovy Ostrovy 7/16 [i] 08:00 Ďáblův sluha 4/18 [i] 09:00 Hvězdná brána 4/22 [i] 10:00 Hvězdná brána 5/22 [i] 11:00 Hvězdná brána 6/22 [i] 12:00 Jake 2.0 I. 6/16 [i] 13:00 Ďáblův sluha 6/18 [i] 14:00 All Saints V. 28/43 [i] 15:00 Vodní krysy III. 7/26 [i] 16:00 Sue Thomas: Agentka FBI II. 10/22 [i] 17:00 Wildfire III. 10/13 [i] 18:00 Poslední trosečník XIV. - Fiji 4/15 [i] 19:00 Posel ztracených duší III. 18/18 [i] 20:00 Slepá spravedlnost 6/13 [i] 21:00 Myšlenky zločince IV. 25/26 [i] 22:00 Kat [i] 00:30 Pacovo mužstvo III. 24/26 [i] 02:25 Podstata strachu 6/13 [i] 03:10 Slepá spravedlnost 6/13 [i] 03:55 Posel ztracených duší III. 18/18 [i]
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
    05:00 Opravna vraků: Gangsterská kára pro Martina Kempa - část 2 [i] 06:00 Krize brouka 1 [i] 06:25 Jak věci fungují: Dříví [i] 06:50 Jak se to dělá 59 [i] 07:15 Riziková laboratoř: Oxid uhličitý pro policejní auto [i] 08:10 Možné i nemožné 1 [i] 09:05 Opravdu to přežili: Útok velryby [i] 09:35 Opravdu to přežili: Potopení lodi Oceanos [i] 10:00 Proti všem živlům 2 [i] 10:55 Stavitelé z LA: Instalatéři [i] 11:50 Američtí dřevorubci: Vichřice na obzoru [i] 12:45 Na ostří pily: Tahání dřeva z lesa vrtulníkem [i] 13:40 Nejsmrtelnější úlovek: Hra o všechno [i] 14:35 Špinavé práce: Pavoučí farma [i] 15:30 Hubitelé havěti: Hory mají krysy [i] 16:25 Riziková laboratoř: Katapultované sedadlo na lodi [i] 17:20 Výroba prototypů: Osobní airbag [i] 18:15 Americký chopper: Motorka pro Steva Schusslera [i] 19:10 Opravna vraků: Gangsterská kára pro Martina Kempa - část 2 [i] 20:05 Bořiči mýtů: Jízda na kapotě auta [i] 21:00 Nejmocnější zbraně: Boj v uzavřených prostorách [i] 21:55 Gangy očima Rosse Kempa: Keňa [i] 22:50 Videokazety z války 1 [i] 23:45 Vězněm v cizině: Hong Kong [i] 00:40 Nejsmrtelnější úlovek: Hra o všechno [i] 01:40 Discovery uvádí: Projekt Země: Vesmírná sluneční clona [i] 02:40 Mimořádné projekty: Abu Dhabi [i] 03:40 Jak věci fungují: Hliník [i] 04:05 Bořiči mýtů: Jízda na kapotě auta [i]
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:00 Zašlapané projekty [i] 05:20 Jak se žije s českou rybou podle [i] 05:35 Zajímavosti z regionů [i] 06:00 Navštívenka [i] 06:25 Ve dvou se to lépe táhne 12/13 [i] 06:30 Borůvka a Kvítko 12/13 [i] 06:40 Pět draků vodáků 12/13 [i] 06:50 Ferda 21/26 [i] 07:15 Raníček s Dádou [i] 07:30 Hřiště 7 [i] 09:45 Kalendárium [i] 10:00 Toulavá kamera [i] 10:30 Objektiv [i] 11:00 Případy detektivní kanceláře 3/6 [i] 12:00 Otázky Václava Moravce [i] 13:00 Zprávy [i] 13:05 Slavík [i] 14:20 Šťastnou cestu [i] 15:50 Retro [i] 16:20 Podzemní Čechy II 13/13 [i] 16:50 Čétéčko [i] 17:10 Sváteční slovo herce a hebraisty Jaroslava Achaba Haidlera [i] 17:15 Horákovi 3/26 [i] 18:10 Škola Na Výsluní 12/13 [i] 18:35 Zpívánky [i] 18:45 Večerníček [i] 18:55 Šťastných deset a Šance milion 19:00 Události [i] 19:35 Branky, body, vteřiny [i] 19:50 Předpověď počasí [i] 19:55 Sportka a Šance 20:00 Zakázaný člověk [i] 21:35 Kniha mého srdce - TOP 12 [i] 22:00 168 hodin [i] 22:30 Losování Sportky a Šance 22:35 Dům v růžích 1/3 [i] 00:00 Losování Šťastných deset a Šance milion 00:05 Mrtví jako já II 2/15 [i] 00:50 Maledivy - podmořský ráj [i] 01:45 Uvolněte se, prosím [i] 02:25 Malíř Bohumír Matal [i] 03:00 Otázky Václava Moravce 04:00 Otázky Václava Moravce 2. část
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:30 Folklorní magazín [i] 05:55 Nedělní ráno s Tomášem Slámou [i] 06:50 Správy STV 07:20 Portréty [i] 07:50 Panorama [i] 08:30 Československý filmový týdeník 747/2379 [i] 08:45 Vzkaz Jiřího Stránského [i] 09:00 Filmopolis [i] 09:55 Knižní svět [i] 10:10 Film 2009 [i] 10:40 Po hladině: Národ [i] 11:00 Chcete je? [i] 11:05 Mýty a fakta historie: Divoký západ [i] 12:00 Terra musica [i] 12:50 Davis Cup 2009 [i] 19:00 Moje rodina IV 2/13 [i] 19:35 Simpsonovi XX 3/21 [i] 20:00 Annie Leibovitz: Život objektivem [i] 21:15 Jeden den v životě České republiky [i] 21:40 Na plovárně s Karlem Šípem [i] 22:10 Hraniční hlídka [i] 23:45 Oregon [i] 00:45 Trapasy [i] 02:00 Čétéčko [i] 02:20 Jazz club [i] 03:00 Kamera na cestách: Milionářská bydlení 2/6 [i] 03:55 Podzemní Čechy II 13/13 [i] 04:25 Krásný ztráty [i] 04:50 Setkávání [i]
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:50 Království surikat II 9 [i] 06:15 Kamarádi z lesa 34, 35 [i] 06:45 Bolek a Lolek 67 [i] 07:00 Batman vítězí 7 [i] 07:25 Spongebob v kalhotách 27 [i] 07:55 Vteřiny před katastrofou [i] 08:50 Jestli se rozzlobíme, budeme zlí [i] 10:50 Bláznivá střela 33 1/3 - Poslední trapas [i] 12:25 Unesený 12 [i] 13:20 Jane má schůzku [i] 15:10 Lovec krokodýlů [i] 17:00 Odpolední Televizní noviny [i] 17:25 Občanské judo [i] 18:05 Rady ptáka Loskutáka [i] 18:55 Hospoda 13 [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:00 Česko Slovenská SuperStar [i] 21:25 Střepiny [i] 22:00 Peacemaker [i] 00:15 Báječní lidé 11 [i] 01:05 Novashopping 01:25 Střepiny [i] 01:50 Polepšovna mazlíčků [i] 02:20 Babicovy dobroty [i] 03:15 Ruská ruleta [i] 04:05 DO-RE-MI [i]
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    06:00 Párty s kuchařem [i] 06:25 Samuraj Jack I 6 [i] 06:50 Neuvěřitelná dobrodružství Rudly a Koumáka III 7 [i] 07:15 Tom a Jerry [i] 07:25 Bejbybum I 4 [i] 07:45 Chůva k pohledání I 21 [i] 08:15 Hitlerovi muži II 2 [i] 09:25 Svět 2009 [i] 09:55 M*A*S*H 201 [i] 10:30 M*A*S*H 202 [i] 11:00 Partie [i] 11:35 Receptář prima nápadů [i] 12:40 Columbo [i] 14:30 Taková rodinná romance [i] 16:45 Vraždy v Midsomeru [i] 18:55 Zprávy TV Prima [i] 19:35 Chůva k pohledání I 22 [i] 20:00 Vraždy v Oxfordu 3 [i] 22:15 Moře lásky [i] 00:25 Růžový cadillac [i] 02:25 Volejte Věštce 04:10 Dvojí nasazení 16 [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
    05:30 Lampáreň [i] 05:45 Lampáreň [i] 06:10 Lampáreň [i] 06:25 Lampáreň [i] 06:45 112 [i] 07:10 112 [i] 07:35 Skrytá vášeň 39-40/188 [i] 09:15 Vtáky v tŕní I. 6/10 [i] 10:10 Summerland II. 6/13 [i] 10:55 Slávici na ulici [i] 11:25 Slávici na ulici [i] 12:00 Chuťovky [i] 12:25 Chuťovky [i] 13:05 Rebeli I. 20/215 [i] 14:00 Summerland II. 6/13 [i] 14:50 Columbo I. 4/7 [i] 16:10 Skrytá vášeň 41-42/188 [i] 18:00 Vtáky v tŕní I. 6/10 [i] 19:00 Rebeli I. 21/215 [i] 20:00 Gorily v hmle: Príbeh Dian Fosseyovej [i] 22:30 Skutočný príbeh: Amber Freyová - Svedkyňa obžaloby [i] 00:05 Gorily v hmle: Príbeh Dian Fosseyovej [i] 02:20 Skutočný príbeh: Amber Freyová - Svedkyňa obžaloby [i] 03:50 Columbo I. 4/7 [i]
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
    05:45 Všechny děti potřebují lásku [i] 07:15 Puckoon [i] 09:00 Teleshopping 12:00 Fantom opery [i] 14:20 Elvíra-strašidelný zámek [i] 15:50 Seržant Pepper [i] 17:30 Návrat do ztraceného světa [i] 19:05 Kolem světa za 80 dní 2. [i] 20:45 Purpurové květy [i] 22:30 Píseň za chudého chlapce [i] 00:10 Bez slitování [i] 02:00 Zvrhlosti žen [i] 03:55 Konkurs [i]
  • TV program Eurosport

    logo TV stanice EurosportEurosport
    08:30 Motorismus [i] 09:30 Motorismus [i] 10:00 Stolní tenis [i] 11:30 Motorismus [i] 12:30 Motorismus [i] 13:30 Motorismus [i] 14:30 Motorismus [i] 15:45 Cyklistika [i] 17:45 Stolní tenis [i] 18:45 Atletika [i] 20:30 Box [i] 22:30 Motorismus [i] 22:45 Motorismus [i] 23:15 Atletika [i] 00:15 Motorismus [i] 00:30 Cyklistika [i] 01:59 Závěr vysílání
  • TV program Hallmark

    logo TV stanice HallmarkHallmark
    05:00 Dotek anděla II 6 [i] 06:00 Dotek anděla II 7 [i] 07:00 Život v buši III 3 [i] 08:00 Život v divočině 3 [i] 09:00 Námořní hlídka I 5 [i] 10:00 Námořní hlídka I 6 [i] 11:00 Drzá Jordan III 12 [i] 12:00 Soudkyně Amy III 10 [i] 13:00 Soudkyně Amy III 11 [i] 14:00 Slečna Marplová: Vlak z Paddingtonu [i] 16:00 Vraždy v Midsomeru: Zahrada smrti [i] 18:00 Uloupená nevinnost [i] 20:00 Drzá Jordan III 13 [i] 21:00 Drzá Jordan IV 1 [i] 22:00 Médium IV 5 [i] 23:00 Médium IV 6 [i] 00:00 Právo a pořádek: Útvar pro zvláštní oběti III 5 [i] 01:00 Právo a pořádek: Útvar pro zvláštní oběti III 6 [i] 02:00 McLeodovy dcery IV 28 [i] 03:00 Život v buši III 3 [i] 04:00 Život v divočině 3 [i]
  • TV program Spektrum

    logo TV stanice SpektrumSpektrum
    05:00 Buď já nebo pes 52 [i] 06:00 Velké hračky velkých hochů 03 [i] 06:30 Velké hračky velkých hochů 04 [i] 07:05 Znovuobjevitelé 23 [i] 07:35 Znovuobjevitelé 24 [i] 08:05 Ecoluxe 03 [i] 09:00 Lidé a místa na Zemi: Tunisko [i] 09:15 Jamie vaří pro vás a zdravě [i] 10:15 Vítejte na svatební hostině 18 [i] 10:45 Vítejte na svatební hostině 19 [i] 11:10 Lidé a místa na Zemi: Dánsko [i] 11:25 Impéria 02 [i] 12:30 Jamieho vláda nad jídlem 03 [i] 13:30 Skryté možnosti 49 [i] 14:00 Skryté možnosti 50 [i] 14:30 Zvířecí rekordmani 18 [i] 15:25 Řeč hmyzí říše 05 [i] 15:45 Tutanchamón [i] 16:45 Mistři švindlu 02 [i] 17:20 Billova neposedná vařečka 05 [i] 17:50 Billova neposedná vařečka 06 [i] 18:20 Buď já nebo pes 53 [i] 19:15 Elektrizující věda [i] 20:05 Řeč hmyzí říše 05 [i] 20:25 Když se Země zatřese 07 [i] 21:25 Impéria 03 [i] 22:30 Procesy Roberta J. Oppenheimera 02 [i] 23:35 Pod dohledem kamer 01 [i] 00:30 Podsvětí amerických měst 03 [i] 01:30 Obnažená planeta 02 [i] 02:30 Ecoluxe 03 [i] 03:30 Místa ve Středomoří 16 [i] 04:40 Interiéry 16 [i]
  • TV program HBO

    logo TV stanice HBOHBO
    05:25 Cinema, Cinema, Cinema 39 [i] 06:00 Saawariya [i] 08:15 Noční můra od vedle [i] 09:45 Před kamerou 38 [i] 10:15 Noc s králem [i] 12:15 Romeo a Julie se berou [i] 13:50 Servírka [i] 15:35 Skafandr a motýl [i] 17:25 Indiana Jones a poslední křížová výprava [i] 19:30 Před kamerou 39 [i] 20:00 Simpsonovi ve filmu [i] 21:25 Zodiac [i] 23:55 Na stojáka 63 [i] 00:30 Red [i] 02:00 61. Emmy Awards [i]
  • TV program HBO 2

    logo TV stanice HBO 2HBO 2
    08:00 Hvězdný záskok [i] 09:45 Evropské filmové ceny 2008 [i] 11:15 Dannyho parťáci 3 [i] 13:15 Cinema, Cinema, Cinema 39 [i] 13:40 Živoj jde dál [i] 15:30 Znovu od začátku [i] 16:55 Maturita po sedmdesátce [i] 18:35 Létající Skot [i] 20:15 Tudorovci III. 5 [i] 21:05 Tudorovci III. 6 [i] 22:00 Motel smrti [i] 23:25 Mé druhé já [i] 01:25 Voják [i] 02:55 Krvavá laguna