Úvodná stránka

TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
November 2017
PoUtStŠtPiSoNe
 12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
27282930 
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    05:40 Rock a kohút [i] 06:45 Alf II. 13-14/24 [i] 07:40 Prasiatko Gordy [i] 09:15 Krok za krokom I. 18-19/22 [i] 10:15 Psi na doskách [i] 11:45 Česko Slovenská SuperStar [i] 13:10 Česko Slovenská SuperStar [i] 14:40 Agentky D.E.B.S. [i] 16:25 90210: Nová generácia [i] 18:15 Skvelý deň [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 19:20 DNES [i] 19:45 Počasie [i] 19:50 Športové noviny [i] 20:00 Smotánka [i] 20:30 Superman sa vracia [i] 23:20 Nezvratný osud [i] 01:10 Proroctvo: Zrada [i] 02:25 Kronika smrti [i] 04:40 Strážca kníh [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:00 Rozmar [i] 05:45 Zmenáreň [i] 06:15 Svet v obrazoch [i] 06:45 Pocoyo II. 18/52 [i] 06:50 Všetky psy idú do neba II. 16 [i] 07:10 Timon a Pumbaa 19/25 [i] 07:35 Phineas a Ferb 20/26 [i] 08:00 Fidlibum [i] 08:25 Superchyty [i] 08:55 Lassie II 13/26 [i] 09:20 Hannah Montana II. 5/30 [i] 09:45 Falcon Beach 17/26 [i] 10:40 Hitmánia [i] 11:25 Hopla! [i] 11:55 Paláce Európy [i] 12:45 Motormagazín [i] 13:10 Mamou v šestnástich [i] 14:40 Posledný hrdina [i] 16:10 Vôňa kvetov a vetra 3/14 [i] 17:10 Postav dom, zasaď strom [i] 17:40 Show Billa Cosbyho VI 9/26 [i] 18:05 Domáci majstri [i] 18:10 Večerníček [i] 18:22 Domáci majstri [i] 18:25 Show Billa Cosbyho VI 10/26 [i] 18:55 Extra [i] 19:30 Správy STV [i] 19:55 Góly body sekundy [i] 20:05 Počasie [i] 20:15 Pošta pre teba [i] 21:20 Skutočný príbeh: Sama proti všetkým [i] 22:50 Oscar [i] 00:40 Dáma proti všetkým [i] 02:15 V opojení [i] 04:00 Góly body sekundy [i] 04:05 Paláce Európy [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    05:40 Správy z regiónov [i] 05:55 Správy - Hírek [i] 06:05 Udalosti ČT [i] 06:40 Správy a komentáre [i] 07:05 Atentáty, ktoré otriasli svetom 4/26 [i] 07:35 Živá panoráma [i] 08:10 Televíkend [i] 08:35 Huby [i] 08:50 Extr@français 2/13 [i] 09:15 Ukradnuté olympijské zlato [i] 10:05 Štúdio Dialóg po 20 rokoch [i] 11:35 TKN [i] 12:05 5 minút po dvanástej -je najľahšie to vzdať? [i] 13:05 Duchovia 1/34 [i] 13:35 Sociálny zápisník [i] 13:50 Z tvorby lokálnych a regionálnych TV [i] 14:20 GEN.sk [i] 14:35 Elixír [i] 15:05 Kapura [i] 15:50 Farmárska revue [i] 16:05 Študentské filmy [i] 16:55 Majster hnevlivej irónie [i] 17:25 Keď odchádza kabaret [i] 18:20 Profily [i] 18:45 Večerníček [i] 19:00 Clippato [i] 19:30 Správy STV [i] 19:50 Národnostné správy - mix [i] 19:55 Keno 10 [i] 20:05 Dokumentárny klub [i] 21:05 Dejiny malej mechanizovanej múzy [i] 21:20 Anjeli strážni [i] 21:50 Kino na Dvojke [i] 23:20 BJD 2008 [i] 00:10 Motormagazín [i] 00:30 Udalosti ČT [i] 01:05 Správy STV [i] 01:29 Záver vysielania
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    05:35 Prvé oddelenie [i] 05:55 KRIMI NOVINY 06:15 NOVINY TV JOJ 06:45 TV JOJ DEŤOM: Káčerovo [i] 07:10 TV JOJ DEŤOM: Rozprávková jazda [i] 07:35 TV JOJ DEŤOM: Barbie ako Ruženka [i] 09:20 Simpsonovci VIII. (11, 12) [i] 10:15 Profesionáli III. - NOVÉ ČASTI 3 [i] 11:10 Webmaster - NAJLEPŠIE ČASTI [i] 12:15 C. S. I. : Kriminálka Miami V. 9 [i] 13:10 SKUTOČNÝ PRÍBEH: Zvodná nenávisť [i] 17:00 Kutyil s. r. o. III. - NOVÉ ČASTI 3 [i] 17:45 PRVÉ NOVINY 18:00 VÍKENDOVÉ PROMI NOVINY [i] 19:00 KRIMI NOVINY 19:30 NOVINY TV JOJ 19:55 ŠPORT 19:59 NAJLEPŠIE POČASIE 20:20 PREMIÉRA: 8 statočných [i] 22:50 James Bond na JOJke: Zlaté oko [i] 01:30 Riaditeľ školy [i] 03:20 Miliónový tanec [i]
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
    05:15 Doktor z hôr III. 8 [i] 06:00 Mravnostné oddelenie I. 6,7 [i] 07:40 V mene lásky 39,40 [i] 09:15 V uliciach San Francisca 12,13 [i] 11:00 Zorro 73 [i] 11:25 Zvieracia klinika [i] 12:00 Svedectvo krvi [i] 13:45 Mravnostné oddelenie I. 6,7 [i] 15:20 Doktorka Quinnová 57,58 [i] 16:55 Synovia a dcéry Jakuba sklára 11 [i] 17:55 Siska 49 [i] 19:00 KRIMI NOVINY “N“ 19:30 NOVINY TV JOJ “N“ 19:55 Julie Lescautová VI. 7 [i] 21:35 Danielle Steelová: Rodinný album 1/2 [i] 23:10 V uliciach San Francisca 12,13 [i] 00:45 Nočné reprízy
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
    06:00 Poslední trosečník XIII. - Cookovy Ostrovy 4/16 [i] 07:00 Poslední trosečník XIII. - Cookovy Ostrovy 5/16 [i] 08:00 Ďáblův sluha 3/18 [i] 09:00 Hvězdná brána 1/22 [i] 10:05 Hvězdná brána 2/22 [i] 11:00 Hvězdná brána 3/22 [i] 12:00 Jake 2.0 I. 5/16 [i] 13:00 Ďáblův sluha 5/18 [i] 14:00 All Saints V. 27/43 [i] 15:00 Vodní krysy III. 6/26 [i] 16:00 Sue Thomas: Agentka FBI II. 9/22 [i] 17:00 Wildfire III. 9/13 [i] 18:00 Poslední trosečník XIV. - Fiji 3/15 [i] 19:00 Posel ztracených duší III. 17/18 [i] 20:00 Slepá spravedlnost 5/13 [i] 21:00 CSI: New York IV. 4/21 [i] 22:00 Hrdina proti své vůli [i] 00:15 Internát II. 5/8 [i] 01:45 CSI: New York IV. 4/21 [i] 02:40 Slepá spravedlnost 5/13 [i] 03:25 Posel ztracených duší III. 17/18 [i]
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
    05:00 Bratři Ludolfové 8 [i] 06:00 Krize brouka 5 [i] 06:25 Z ubožáka boháčem, americký styl: Automobil Ford Fairlane Thunderbolt [i] 07:15 Závod do Dakaru 3 [i] 08:10 Miami Ink: Kat, královna večírků [i] 09:05 Nejsmrtelnější úlovek: Hra o všechno [i] 10:00 Mimořádné projekty: Abu Dhabi [i] 10:55 Discovery uvádí: Projekt Země: Vesmírná sluneční clona [i] 11:50 Zázraky vytvořené lidmi v Asii: Nejdokonalejší kasino [i] 12:45 Výroba prototypů: Osobní airbag [i] 13:40 Bořiči mýtů: Aljaška - speciál 2 [i] 14:35 Možné i nemožné 1 [i] 15:30 Riziková laboratoř: Záchranný člun na dálkové ovládání [i] 16:25 Jak věci fungují: Obilí [i] 16:55 Jak se to dělá 58 [i] 17:20 Discovery uvádí: Projekt Země: Vesmírná sluneční clona [i] 18:15 Mimořádné projekty: Abu Dhabi [i] 19:10 Americká rychlá kola: Chevy Low Rider 59 - část 4 [i] 20:05 Americký chopper: Motorka pro Steva Schusslera [i] 21:00 Opravna vraků: Gangsterská kára pro Martina Kempa - část 2 [i] 21:55 Rození obchodníci na cestách: Land Rover - část 1 [i] 22:25 Rození obchodníci na cestách: Land Rover - část 2 [i] 22:50 Černé zlato 2 [i] 23:45 Gangy očima Rosse Kempa: Belize [i] 00:40 Vězněm v cizině: Hong Kong [i] 01:40 Běsnění: Běsnění živlů [i] 02:40 Proti všem živlům 2 [i] 03:40 Rození obchodníci na cestách: Land Rover - část 1 [i] 04:05 Americký chopper: Motorka pro Steva Schusslera [i]
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:00 Přes nový práh [i] 05:20 Postřehy odjinud [i] 05:30 Události v regionech [i] 05:55 Šikulové [i] 06:10 Let 29 14/30 [i] 06:35 Medvěd 09 3/7 [i] 06:40 Lužickosrbské bajky 3/7 [i] 06:45 Příběhy telátka Kopejtka 3/7 [i] 06:55 Sezame, pojď si hrát 1/78 [i] 07:20 Garfield a přátelé 17/26 [i] 07:45 Všechna rána světa: Kambodža 3/16 [i] 08:00 Biblická pátrání: Bláznivý Noe 3/17 [i] 08:20 Bibi a tajemství modrých sov [i] 10:10 Kuchařská pohotovost [i] 10:35 Příběh Robina Hooda a jeho družiny [i] 12:00 Zprávy [i] 12:05 Z metropole , Týden v regionech [i] 12:35 Auto Moto Styl [i] 13:05 Království divočiny: Legendy světa zvířat 5/13 [i] 13:35 Chcete je? [i] 13:45 Dobrá rada nad zlato [i] 14:15 Evropský manuál 11/24 [i] 14:30 Jalna 3/16 [i] 15:20 Baby Boom [i] 17:05 Film o filmu Lištičky [i] 17:20 Taxík [i] 17:50 Černá věž 3/6 [i] 18:35 Zpívánky [i] 18:45 Večerníček [i] 18:55 Šťastných deset a Šance milion 19:00 Události [i] 19:35 Branky, body, vteřiny [i] 19:50 Předpověď počasí [i] 20:00 Trapasy [i] 21:25 Arsene Lupin - zloděj gentleman [i] 23:35 Losování Šťastných deset a Šance milion 23:40 Millerova křižovatka [i] 01:30 Sartre, věk vášní 1/2 [i] 03:00 13. komnata Richarda Tesaříka [i] 03:25 Pošta pro tebe [i] 04:20 Sólo pro... Tara Fuki
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:00 Křesťanské umění na Moravě [i] 05:20 Ta naše povaha česká [i] 05:45 Služby v našich službách plus [i] 06:05 Rodinné stříbro [i] 06:20 Divnopis [i] 06:30 Správy STV 06:55 Diagnóza [i] 07:10 Praha, město věží [i] 07:30 Poutní místa [i] 07:50 Panorama [i] 08:30 Zázračná planeta: Svět plazů a obojživelníků 1/5 [i] 09:25 Folklorní magazín [i] 09:50 Náš venkov [i] 10:10 Ta naša kapela [i] 10:40 Hledání ztraceného času [i] 11:00 Nad hlavou hvězdy, srp a kladivo [i] 12:00 Ladí neladí [i] 12:55 Pětka v Pomeranči [i] 13:25 Game Page [i] 13:50 Kamera na cestách: Milionářská bydlení 2/6 [i] 14:50 Davis Cup 2009 [i] 18:10 Kudykam [i] 18:30 Kultura.cz [i] 19:00 Magazín Ligy mistrů 19:25 Starý židovský hřbitov a pražské ghetto [i] 20:00 Pocta české hudbě [i] 21:35 Dvořákova Praha 2009 [i] 22:00 Divadlo žije! [i] 22:30 Filmopolis [i] 23:25 Noc s Andělem [i] 00:55 NUO - Nuselský umělecký orchestr [i] 01:50 Sešli se ... [i] 02:50 Soul Deep 6/6 [i] 03:40 ČT Live - Radůza [i] 04:30 Grotesky [i] 04:40 Ladí neladí [i]
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:55 Bolek a Lolek 66 [i] 06:10 Batman vítězí 6 [i] 06:30 Admirál Bublina útočí 25 [i] 07:00 Spongebob v kalhotách 26 [i] 07:30 Lovec krokodýlů VI 6 [i] 08:35 Ace Ventura 2: Volání divočiny [i] 10:25 Strašidla z vikýře [i] 12:00 Volejte Novu [i] 12:30 Tři chlapi v chalupě [i] 14:30 Odvážný Crusoe 3 [i] 15:25 Fešák Hubert [i] 17:15 Polepšovna mazlíčků [i] 17:55 Babicovy dobroty [i] 18:30 Koření [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:00 Šifra mistra Leonarda [i] 23:05 Detonator [i] 00:55 Hlasy mrtvých [i] 02:30 Novashopping 02:50 Volejte Novu [i] 04:00 DO-RE-MI [i] 04:50 Novashopping
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    06:00 Párty s kuchařem [i] 06:30 Samuraj Jack I 5 [i] 06:55 Neuvěřitelná dobrodružství Rudly a Koumáka III 6 [i] 07:15 Bejbybum I 3 [i] 07:40 Fresh Prince IV 16 [i] 08:10 Chůva k pohledání I 20 [i] 08:40 Autosalon [i] 09:40 M*A*S*H 199 [i] 10:10 M*A*S*H 200 [i] 10:40 Usvědčeni 3 [i] 11:35 Columbo [i] 13:25 Strýček Buck [i] 15:35 Podivná tajemství [i] 18:00 Super drbna 1 [i] 18:55 Zprávy TV Prima [i] 19:35 Chůva k pohledání I 21 [i] 20:00 Hon za svobodou [i] 22:30 Prci, prci, prcičky: Na táboře [i] 00:25 Nezvratný osud 2 [i] 02:00 Volejte Věštce 03:45 Inspektor Balko 32 [i] 04:35 Inspektor Balko 33 [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
    05:25 Júlia - Cesty za šťastím 14/351 [i] 06:10 Lampáreň [i] 06:25 Lampáreň [i] 06:45 112 [i] 07:15 112 [i] 07:40 Skrytá vášeň 37-38/188 [i] 09:20 Vtáky v tŕní I. 5/10 [i] 10:10 Summerland II. 5/13 [i] 11:05 Slávici na ulici [i] 11:35 Slávici na ulici [i] 12:05 Chuťovky [i] 12:30 Chuťovky [i] 13:10 Rebeli I. 19/215 [i] 14:05 Summerland II. 5/13 [i] 14:55 Columbo I. 3/7 [i] 16:20 Skrytá vášeň 39-40/188 [i] 18:05 Vtáky v tŕní I. 5/10 [i] 19:00 Rebeli I. 20/215 [i] 20:00 Rosamunde Pilcherová: Vo svetle ohňa [i] 21:45 Trpká pomsta [i] 23:25 Smrť na dohľad [i] 01:10 Rosamunde Pilcherová: Vo svetle ohňa [i] 02:40 Trpká pomsta [i] 04:10 Columbo I. 3/7 [i]
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
    06:35 Fantom opery [i] 09:00 Teleshopping 12:00 Dívka snů [i] 13:50 Puckoon [i] 15:15 Všechny děti potřebují lásku [i] 16:45 Dračí války [i] 18:20 Proměna Placida Lakea [i] 19:50 Návrat do ztraceného světa [i] 21:25 Jiný život [i] 23:05 Zvrhlosti žen [i] 01:00 7 trpaslíků [i] 02:40 Nikomu nevěř [i] 04:05 Švindl [i]
  • TV program Eurosport

    logo TV stanice EurosportEurosport
    08:40 Cyklistika [i] 10:00 Skoky na lyžích [i] 11:45 Fotbal [i] 11:55 Motorismus [i] 13:00 Skoky na lyžích [i] 14:00 Motorismus [i] 15:00 Cyklistika [i] 16:00 Cyklistika [i] 17:45 Stolní tenis [i] 20:30 Bojové sporty [i] 23:15 Bojové sporty [i] 01:00 Cyklistika [i] 02:59 Závěr vysílání
  • TV program Hallmark

    logo TV stanice HallmarkHallmark
    05:00 Dotek anděla II 5 [i] 06:00 Dotek anděla II 6 [i] 07:00 Námořní hlídka I 3 [i] 08:00 Námořní hlídka I 4 [i] 09:00 Ochránce I 10 [i] 10:00 Ochránce I 11 [i] 11:00 Soudkyně Amy III 7 [i] 12:00 Soudkyně Amy III 8 [i] 13:00 Soudkyně Amy III 9 [i] 14:00 Uloupená nevinnost [i] 16:00 Shania [i] 18:00 Ochránce I 12 [i] 19:00 Ochránce I 13 [i] 20:00 Ochránce I 14 [i] 21:00 Právo a pořádek: Zločinné úmysly VIII 5 [i] 22:00 Právo a pořádek: Zločinné úmysly VIII 6 [i] 23:00 Nebezpečná seznamka [i] 01:00 Právo a pořádek: Útvar pro zvláštní oběti III 5 [i] 02:00 Právo a pořádek: Útvar pro zvláštní oběti III 6 [i] 03:00 Svatební horečka [i]
  • TV program Spektrum

    logo TV stanice SpektrumSpektrum
    05:00 Odkud přicházíme 01 [i] 06:00 Tajemství dávných léčitelů 02 [i] 07:05 Ulice světa 03 [i] 07:35 Ulice světa 04 [i] 08:05 První muži ve vesmíru [i] 09:10 Venku v zimě 05 [i] 09:40 Venku v zimě 06 [i] 10:10 Prehistorický park 06 [i] 11:10 Co nám prospívá 19 [i] 12:10 Pokusní králíci 02 [i] 12:40 Jamieho vláda nad jídlem 02 [i] 13:40 Skryté možnosti 47 [i] 14:10 Skryté možnosti 48 [i] 14:40 Zvířecí rekordmani 17 [i] 15:40 Rozluštění mayského písma [i] 16:40 Mistři švindlu 01 [i] 17:15 Billova neposedná vařečka 03 [i] 17:45 Billova neposedná vařečka 04 [i] 18:15 Buď já nebo pes 52 [i] 19:15 Elektrizující věda 37 [i] 19:50 Elektrizující věda 27 [i] 20:25 Když se Země zatřese 06 [i] 21:25 Impéria 02 [i] 22:30 Procesy Roberta J. Oppenheimera 01 [i] 23:35 Pohromy století 41 [i] 00:30 Za zavřenými dveřmi 07 [i] 01:25 Chytrý průvodce po… Speciál [i] 02:10 Putování 03 [i] 03:15 Místa ve Středomoří 15 [i] 04:25 Neviditelné mimikry 01 [i]
  • TV program HBO

    logo TV stanice HBOHBO
    06:00 Eragon [i] 07:40 Zapomenutý ostrov [i] 09:15 Proč kočka není pes [i] 10:50 Trůn pro mořskou pannu [i] 12:15 Noëlle [i] 13:45 Nestyda [i] 15:10 Chilská vesmírná odysea [i] 16:35 Noc v muzeu [i] 18:20 Eragon [i] 20:00 Ca$h [i] 21:45 Smrtonosná past 4.0 [i] 23:50 Než si pro nás přijde [i] 01:25 Pod povrchem [i] 03:30 Alpha Dog [i]
  • TV program HBO 2

    logo TV stanice HBO 2HBO 2
    08:00 Nikdo není sám [i] 09:45 Flicka [i] 11:15 Dr. Dolittle 3 [i] 12:50 Mladí Titáni v Tokiu [i] 14:00 Malý zrádce [i] 15:30 Bláznivej tábor [i] 16:55 Jako mravenci [i] 18:15 Hudbu složil, slova napsal [i] 20:00 Generation Kill : Hořící pes 5