Úvodná stránka

TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
November 2017
PoUtStŠtPiSoNe
 12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
27282930 
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    05:35 Reflex [i] 06:00 Teleráno [i] 08:40 Herkules III. 14/22 [i] 09:35 Já to tedy beru, šéfe...! [i] 11:30 Cena za zlomené srdce [i] 13:10 Bez stopy II. 9/24 [i] 14:05 Priatelia VI. 1-2/25 [i] 15:05 Kobra 11 IV. 12/17 [i] 16:05 Walker, texaský ranger IV. [i] 17:00 Prvé Televízne noviny [i] 17:25 Reflex [i] 17:40 Počasie [i] 17:50 Bez servítky [i] 18:30 V mene zákona [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 19:20 DNES [i] 19:45 Počasie [i] 19:50 Športové noviny [i] 20:00 Aj múdry schybí [i] 21:20 Prezidentov muž 2: Ground Zero [i] 23:00 Priamy zásah [i] 01:00 Krvavá päsť VII. [i] 02:25 Gladiatrix [i] 03:55 Keď mesto navštívia anjeli [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:10 Rany lásky 130/130 [i] 05:55 Ranný magazín [i] 08:05 Biela voči oblohe 3/3 [i] 09:15 Repete z repete [i] 09:40 Diagnóza: Vražda 25/91 [i] 10:30 Diagnóza: Vražda 26/91 [i] 11:20 Sila lásky I. 221 [i] 12:15 Dámsky magazín STV [i] 13:35 Varení pečení [i] 14:05 Postav dom, zasaď strom [i] 14:35 Kaviareň Slávia [i] 15:15 Divoký anjel 4/270 [i] 16:00 Správy STV o 16:00 [i] 16:25 Počasie [i] 16:30 Rozmar [i] 17:15 Sila lásky III. 29/200 [i] 18:05 Domáci majstri [i] 18:10 Večerníček [i] 18:20 Domáci majstri [i] 18:25 Sila lásky III. 30/200 [i] 19:15 Slovensko dnes [i] 19:30 Správy STV [i] 19:55 Góly body sekundy [i] 20:05 Počasie [i] 20:15 Minitalent show [i] 21:30 Takí sme boli [i] 22:40 Dokonalá pestúnka [i] 00:15 Vraždy v Durham County 3/6 [i] 01:00 Excentrici 21/26 [i] 01:30 Excentrici 22/26 [i] 01:55 Sila lásky III. 29/200 [i] 02:45 Sila lásky III. 30/200 [i] 03:35 Správy STV [i] 04:00 Góly body sekundy [i] 04:10 Excentrici 21/26 [i] 04:35 Excentrici 22/26 [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    05:25 Správy STV [i] 05:50 Správy z regiónov [i] 06:05 Správy - Hírek [i] 06:15 Udalosti ČT [i] 06:50 Správy a komentáre [i] 07:15 Rómsky magazín - So Vakeres [i] 07:45 Živá panoráma [i] 08:15 Providence IV. 1/22 [i] 09:00 Ranný magazín [i] 11:15 Ushuaia - expedície do prírody IV. 3/8 [i] 12:00 Regionálny denník [i] 12:30 Živá panoráma [i] 13:05 Enviro [i] 13:35 Veľké záhady [i] 14:00 Família [i] 14:30 Večer na tému . . [i] 16:10 Zelená šanca [i] 16:25 Sociálny zápisník [i] 16:45 Regionálny denník [i] 17:15 Správy z regiónov [i] 17:30 FOKUS - rodina [i] 18:20 Televíkend [i] 18:45 Večerníček [i] 18:55 Osobnosti [i] 19:00 Atentáty, ktoré otriasli svetom 4/26 [i] 19:30 Správy STV [i] 19:55 Správy - Hírek [i] 20:00 Keno 10 [i] 20:10 Ukradnuté olympijské zlato [i] 21:05 GEN.sk [i] 21:20 Československý filmový týždenník [i] 21:30 Správy a komentáre [i] 21:55 Správy z regiónov [i] 22:10 Štúdio Dialóg po 20 rokoch [i] 23:45 Hviezdna loď Galactica IV 3/20 [i] 00:25 Hviezdna loď Galactica IV 4/20 [i] 01:05 Udalosti ČT [i] 01:40 Záznam zo zasadnutia NR SR [i]
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    05:15 PROMI NOVINY [i] 05:30 Prvé oddelenie [i] 05:50 PROMI NOVINY [i] 06:00 KRIMI NOVINY 06:30 NOVINY TV JOJ 07:00 RANNÁ ŠOU S ADELOU A SAJFOM [i] 09:00 Prvé oddelenie 14 [i] 09:20 Špeciálne komando III. 3 [i] 10:20 Medicopter 117 10 [i] 11:20 Policajt z L. A. 11 [i] 12:20 C. S. I. : Kriminálka New York IV. 9 [i] 13:15 Komando GSG 9 17 [i] 14:15 C. S. I. : Kriminálka Las Vegas VII. 5 [i] 15:10 Kosti IV. - NOVÉ ČASTI 3 [i] 16:10 C. S. I. : Kriminálka Miami V. 9 [i] 16:59 PRVÉ NOVINY 17:25 PROMI NOVINY [i] 17:45 Prvé oddelenie 15 [i] 18:00 Súdna sieň - NOVÉ ČASTI [i] 19:00 KRIMI NOVINY 19:30 NOVINY TV JOJ 19:55 ŠPORT 19:59 NAJLEPŠIE POČASIE 20:15 Panelák 299 [i] 21:15 Kutyil s. r. o. III. NOVÉ ČASTI 3 [i] 21:55 SEDEM [i] 22:45 De Facto [i] 23:30 PREMIÉRA: Klamstvá života [i] 01:20 Črepiny [i] 01:55 Komando GSG 9 [i] 02:45 Medicopter 117 [i] 03:30 Vášnivé noci: Na vlnách erotiky [i] 04:50 C. S. I. : Kriminálka Las Vegas VII. [i]
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
    05:15 Doktor z hôr III. 7 [i] 06:00 Starsky a Hutch IV. 91,92 [i] 07:40 V mene lásky 37,38 [i] 09:15 Varí vám to [i] 09:50 Starý II. 4 [i] 10:50 Doktor z hôr III. 8 [i] 11:45 Červené ruže 39,40 [i] 13:25 Starsky a Hutch IV. 91,92 [i] 15:10 Dvaja machri medzi nebom a peklom [i] 16:50 Páli vám to? [i] 17:20 V mene lásky 39,40 [i] 19:00 KRIMI NOVINY “N“ 19:30 NOVINY TV JOJ “N“ 19:55 Synovia a dcéry Jakuba sklára 11 [i] 21:00 Siska 49 [i] 22:00 Svedectvo krvi [i] 00:00 Starý II. 4 [i] 01:00 Nočné reprízy
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
    06:00 Vodní krysy VI. 1/36 [i] 07:00 All Saints VII. 39/40 [i] 07:55 Zoom 74/188 [i] 08:00 Alias V. 14/17 [i] 09:00 Hvězdná brána: Atlantida II. 20/20 [i] 10:00 The Amazing Race VIII. 10/14 [i] 10:55 Zoom 74/188 [i] 11:00 Vodní krysy VI. 1/36 [i] 12:00 Noční show Davida Lettermana [i] 13:00 Alias V. 14/17 [i] 14:00 Hvězdná brána: Atlantida II. 20/20 [i] 15:00 Dr. House 5/22 [i] 16:00 Vodní krysy VI. 2/36 [i] 17:00 All Saints VII. 40/40 [i] 17:55 Zoom 74/188 [i] 18:00 Alias V. 15/17 [i] 19:00 Hvězdná brána III. 1/22 [i] 20:00 Dr. House 6/22 [i] 21:00 Cable Guy [i] 23:00 Kriminálka z pobřeží 1/20 [i] 23:55 Zoom 74/188 [i] 00:00 Noční show Davida Lettermana [i] 01:00 All Saints VII. 40/40 [i] 02:00 Cable Guy [i] 03:40 Kriminálka z pobřeží 1/20 [i]
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
    05:00 Bratři Ludolfové 7 [i] 06:00 Krize brouka 4 [i] 06:25 Pátá rychlost 3 [i] 06:50 Americký chopper: Motorka sestavená z nářadí - část 2 [i] 07:45 Závod do Dakaru 7 [i] 08:40 Bořiči mýtů: Betonový kluzák [i] 09:35 Jak věci fungují: Železo [i] 10:00 Jak se to dělá 61 [i] 10:30 Riziková laboratoř: Skok v autě ze skály [i] 11:25 Bratři Ludolfové 7 [i] 12:20 Opravna vraků: Ukradli mi auto! [i] 13:15 Americký chopper: Motorka pro New York Jets [i] 14:10 Pátá rychlost 4 [i] 14:35 Opravdu to přežili: Neštěstí ve výšce 1200 metrů nad mořem [i] 15:05 Zničeno ve vteřině 10 [i] 15:30 Hubitelé havěti: Hory mají krysy [i] 16:25 Miami Ink: Katina specialita [i] 17:20 Riziková laboratoř: Neobvyklý sněžný pluh [i] 18:15 Bořiči mýtů: Vystřelující kyslíková bomba [i] 19:10 Jak věci fungují: Sůl [i] 19:40 Jak se to dělá: Chrániče pro hokejové brankáře/Brože/Kartónové krabice [i] 20:05 Špinavé práce: Pavoučí farma [i] 21:00 Bořiči mýtů: Aljaška - speciál 2 [i] 21:55 Výroba prototypů: Osobní airbag [i] 22:50 Zničeno ve vteřině 11 [i] 23:20 Opravdu to přežili: Výbuch plynovodu [i] 23:45 Opravna vraků: Mladistvý delikvent [i] 00:40 Bratři Ludolfové 8 [i] 01:40 Špinavé práce: Pavoučí farma [i] 02:40 Bořiči mýtů: Vystřelující kyslíková bomba [i] 03:40 Opravdu to přežili: Výbuch plynovodu [i] 04:05 Jak věci fungují: Sůl [i] 04:35 Jak se to dělá: Chrániče pro hokejové brankáře/Brože/Kartónové krabice [i]
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:00 Bydlení je hra [i] 05:25 Postřehy odjinud [i] 05:30 Události v regionech [i] 05:59 Studio 6 [i] 08:30 Kouzelná školka [i] 09:00 200 let AVU [i] 10:00 České maličkosti [i] 10:15 Příště u Vás z Mariánských Lázní [i] 11:00 Barvy života [i] 12:00 Zprávy [i] 12:30 Sama doma [i] 13:30 Praštěná holka II 21,22/22 [i] 14:15 Doktorka Quinnová III 25/29 [i] 15:05 Benjamin Kvítko 21/26 [i] 15:30 Let 29 14/30 [i] 15:55 Ovečka Shaun 12/40 [i] 16:00 Daleká cesta za domovem 29/39 [i] 16:25 Bludiště [i] 17:00 Za školu [i] 17:30 Přes nový práh [i] 17:55 Předpověď počasí [i] 18:00 Události v regionech [i] 18:25 Případ pro ombudsmana 3/16 [i] 18:40 Živé srdce Evropy: Mník jednovousý [i] 18:45 Večerníček [i] 18:55 Šťastných deset a Šance milion 19:00 Události [i] 19:35 Branky, body, vteřiny [i] 19:50 Losování Euromiliony 19:53 Předpověď počasí [i] 20:00 Dobrodružství kriminalistiky 16/26 [i] 20:55 13. komnata Richarda Tesaříka [i] 21:30 Uvolněte se, prosím [i] 22:20 Sex ve městě V 7/8 [i] 22:50 Losování Šťastných deset a Šance milion 22:55 Losování Euromiliony 23:00 Bojovník [i] 01:00 Praštěná holka II 21,22/22 [i] 01:45 Všechnopárty [i] 02:25 Musilok [i] 02:55 Události v regionech [i] 03:20 Události v regionech Brno 03:45 Události v regionech Ostrava [i] 04:10 Regiony ČT24 04:35 Gorodok 3/20 [i]
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:00 U nás v Evropě [i] 05:15 Skoro jasno 3/13 [i] 05:30 Správy STV 05:59 Dobré ráno [i] 08:30 Panorama [i] 09:10 Na stopě [i] 09:35 Krásy evropského pobřeží: Benátky [i] 09:40 Na plovárně s Hanou Whitton [i] 10:10 Neznámí hrdinové - Pohnuté osudy [i] 10:40 Utajená řeč peněz [i] 11:00 Pod pokličkou [i] 11:20 Vincent van Gogh - Zelené obilí [i] 11:35 AZ-kvíz [i] 12:00 Bydlení je hra [i] 12:25 Návštěva v ZOO [i] 12:35 Medúza [i] 13:05 Šikulové [i] 13:20 Nová dobrodružství Černého Bleska 11/26 [i] 13:50 Davis Cup 2009 [i] 20:00 Zázračná planeta: Svět plazů a obojživelníků 1/5 [i] 20:55 Moje rodina IV 2/13 [i] 21:25 Soul Deep 6/6 [i] 22:15 Krásy evropského pobřeží: Benátky [i] 22:30 Události, komentáře [i] 23:10 Golfmagazín [i] 23:35 Gorodok 3/20 [i] 23:55 TV BONSAI... se Zuzanou Bydžovskou [i] 00:15 I BBC se utne [i] 00:40 Ženský hlas [i] 01:05 Drž se toho snu [i] 02:25 Slavnostní koncert umělecké agentury [i] 03:25 Dobrodružství vědy a techniky [i] 03:50 Hledám práci [i] 04:15 Na tej třeboňskéj hrázi [i]
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:00 Novashopping 05:59 Snídaně s Novou [i] 08:30 Směr jih 28 [i] 09:30 Cordierovi, soudce a policajt 20 [i] 11:30 Tescoma s chutí [i] 11:40 Můj přítel Monk 1 [i] 12:40 Ženatý se závazky 192 [i] 13:10 Walker Texas Ranger III 25 [i] 14:10 Odložené případy 15 [i] 15:05 Superman II 16 [i] 16:05 Zákon a pořádek: Zločinné úmysly III 1 [i] 17:00 Odpolední Televizní noviny [i] 17:35 Kriminálka Las Vegas III 20 [i] 18:30 Ulice 1419, 1420 [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:00 Jen trošku štěstí [i] 22:05 S.W.A.T. - jednotka rychlého nasazení [i] 00:25 Městský lovec [i] 02:00 Novashopping 02:25 Tabu [i] 03:10 Áčko [i] 04:05 DO-RE-MI [i] 04:55 Novashopping
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    06:05 Teleshopping 06:35 Moby Dick a mocný Mightor 13 [i] 07:00 Teleshopping 07:10 Oggy a škodíci [i] 07:20 Sylvester a Tweety [i] 07:30 Deník zasloužilé matky V 10 [i] 07:55 Chůva k pohledání I 19 [i] 08:25 M*A*S*H 198 [i] 08:55 Knight Rider II [i] 09:55 Policie - New York X 11 [i] 10:50 To je vražda, napsala XI 2 [i] 11:50 Drzá Jordan V 20 [i] 12:50 Deník zasloužilé matky V 11 [i] 13:20 Sabrina - mladá čarodějnice IV 14 [i] 13:50 Čarodějky VI 6 [i] 14:50 Chirurgové III 24 [i] 15:50 Julie Lescautová II 2 [i] 17:40 Minuty regionu 18:00 5 proti 5 [i] 18:55 Zprávy TV Prima [i] 19:35 Chůva k pohledání I 20 [i] 20:00 Stroj času [i] 22:10 Krvavá stopa [i] 00:30 Moucha II [i] 02:25 Volejte Věštce 04:10 Medicopter 117 V 13 [i] 04:55 Trní [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
    05:20 Macocha 14/120 [i] 06:10 Lampáreň [i] 06:25 Lampáreň [i] 06:45 Osudové stretnutie 14/90 [i] 07:50 Skrytá vášeň 35-36/188 [i] 09:30 Regina - kráľovná cigánskych sŕdc 14/160 [i] 11:05 Ulica III. 14/260 [i] 11:55 Ženatý so záväzkami IX. 14/28 [i] 12:25 Rebeli I. 18/215 [i] 13:15 Júlia - Cesty za šťastím 13/351 [i] 14:05 Viktória 14/171 [i] 15:05 Ženatý so záväzkami IX. 14/28 [i] 15:35 Macocha 15/120 [i] 16:25 Skrytá vášeň 37-38/188 [i] 18:05 Ulica III. 15/260 [i] 19:00 Rebeli I. 19/215 [i] 20:00 Regina - kráľovná cigánskych sŕdc 15/160 [i] 21:35 Júlia - Cesty za šťastím 14/351 [i] 22:30 Viktória 15/171 [i] 23:20 Osudové stretnutie 15/90 [i] 00:10 Búrka [i] 01:40 Lampáreň [i] 02:00 Lampáreň [i] 02:20 Ulica III. 15/260 [i] 03:05 Macocha 15/120 [i] 03:45 Búrka [i]
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
    06:10 Ztracený svět [i] 09:00 Teleshopping 12:00 Cesta cerného mesíce [i] 13:40 Sklizeň [i] 15:20 Fantom opery [i] 17:40 Super náhradník [i] 19:25 Seržant Pepper [i] 21:05 Dračí války [i] 22:40 7 trpaslíků [i] 00:20 Švindl [i] 02:00 Předtucha [i] 03:30 Exes [i] 04:55 Sklizeň [i]
  • TV program Eurosport

    logo TV stanice EurosportEurosport
    08:30 Motorismus [i] 09:30 Cyklistika [i] 10:00 Skoky na lyžích [i] 11:00 Skoky na lyžích [i] 12:00 Cyklistika [i] 13:00 Skoky na lyžích [i] 14:00 Skoky na lyžích [i] 15:00 Cyklistika [i] 16:00 Cyklistika [i] 17:45 Fotbal [i] 17:55 Fotbal [i] 18:10 Bowling [i] 19:10 Strongest man [i] 20:10 Armwrestling [i] 20:40 Box [i] 23:00 Fotbal [i] 23:15 Kulečník [i] 00:15 Extrémní sporty [i] 00:30 Cyklistika [i] 01:59 Závěr vysílání [i]
  • TV program Hallmark

    logo TV stanice HallmarkHallmark
    05:00 Dotek anděla II 4 [i] 06:00 Dotek anděla II 5 [i] 07:00 McLeodovy dcery V 23 [i] 08:00 Vraždy v Midsomeru: Hlasy ze záhrobí [i] 10:00 Směr východ [i] 12:00 McLeodovy dcery V 24 [i] 13:00 Soudkyně Amy III 11 [i] 14:00 Vraždy v Midsomeru: Zahrada smrti [i] 16:00 Svatební horečka [i] 18:00 Ochránce I 14 [i] 19:00 Soudkyně Amy III 11 [i] 20:00 Drzá Jordan IV 1 [i] 21:00 Právo a pořádek: Útvar pro zvláštní oběti III 5 [i] 22:00 Právo a pořádek: Útvar pro zvláštní oběti III 6 [i] 23:00 Právo a pořádek: Zločinné úmysly VIII 5 [i] 00:00 Právo a pořádek: Zločinné úmysly VIII 6 [i] 01:00 Drzá Jordan III 10 [i] 02:00 Drzá Jordan III 11 [i] 03:00 McLeodovy dcery IV 27 [i] 04:00 McLeodovy dcery IV 28 [i]
  • TV program Spektrum

    logo TV stanice SpektrumSpektrum
    06:00 Ulice světa 05 [i] 06:30 Slavné světové obrazárny 18 [i] 07:00 Buď já nebo pes  19 [i] 07:30 Buď já nebo pes 20 [i] 08:00 Jamie vaří doma 14 [i] 08:30 Chlapský víkend 01 [i] 09:00 Maminka stávkuje 10 [i] 09:35 Skryté možnosti 10 [i] 10:05 Dítě naší doby 14 [i] 11:10 Vybíraví jedlíci 10 [i] 12:05 Jamie vaří doma 14 [i] 12:40 Chlapský víkend 01 [i] 13:10 Co nám prospívá 29 [i] 14:10 Ulice světa 05 [i] 14:40 Slavné světové obrazárny 18 [i] 15:10 Zvířata lidem podobná 05 [i] 16:15 Maminka stávkuje 10 [i] 16:50 Skryté možnosti 10 [i] 17:20 Vybíraví jedlíci 10 [i] 18:20 Buď já nebo pes  19 [i] 18:50 Buď já nebo pes 20 [i] 19:20 Životospráva na chalupě 02 [i] 20:20 Piráti silnic 10 [i] 20:50 Města ve výškách 10 [i] 21:20 Co nám prospívá 29 [i] 22:20 NZSAS: Speciální jednotky Nového Zélandu 04 [i] 23:20 Time Team [i] 00:20 Odkud přicházíme 01 [i] 01:25 Válka 05 [i] 02:25 Dunaj [i] 02:55 Dunaj [i] 03:25 Toulky Maďarskem 10 [i] 04:00 Time Team [i]
  • TV program HBO

    logo TV stanice HBOHBO
    06:00 Umučení 1/2 [i] 07:25 Moondance Alexander [i] 08:55 Vzbuďte se, vojáci! [i] 11:00 Bude naše [i] 12:30 Děti noci [i] 13:50 Indiana Jones a Chrám zkázy [i] 15:45 Batman - Gothamský rytíř [i] 17:00 Starší syn [i] 18:25 J.A.R. koncert [i] 19:30 Cinema, Cinema, Cinema 39 [i] 20:00 Tudorovci III. 5 [i] 20:50 Tudorovci III. 6 [i] 21:45 Přežij [i] 23:20 Invaze [i] 00:55 Hrdinové a zbabělci [i] 02:25 Velký dům