Úvodná stránka

TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
November 2017
PoUtStŠtPiSoNe
 12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
27282930 
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    05:35 Reflex [i] 06:00 Teleráno [i] 08:30 Herkules III. 12/22 [i] 09:25 Diskopríbeh [i] 11:05 Útek pred svadbou [i] 12:50 Bez stopy II. 7/24 [i] 13:40 Priatelia V. 20-21-22/24 [i] 15:00 Kobra 11 IV. 10/17 [i] 16:05 Walker, texaský ranger IV. [i] 17:00 Prvé Televízne noviny [i] 17:25 Reflex [i] 17:40 Počasie [i] 17:50 Bez servítky [i] 18:30 V mene zákona [i] 19:00 Televízne noviny [i] 19:25 DNES [i] 19:45 Počasie [i] 19:50 Športové noviny [i] 20:00 Modré z neba [i] 21:40 Rádio Fresh [i] 22:40 Absolútna moc [i] 01:05 Rukojemníci 3/13 [i] 01:50 3 libry 3/8 [i] 02:35 Ako dvoriť Alex 11-12/12 [i] 03:15 A - tím III. 12/25 [i] 04:00 Vražedná stretávka 12/13 [i] 04:45 Kobra 11 IV. 10/17 [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:00 Excentrici 15/26 [i] 05:25 Excentrici 16/26 [i] 05:55 Ranný magazín [i] 08:05 Biela voči oblohe 1/3 [i] 09:15 Repete z repete [i] 09:45 Diagnóza: Vražda 21/91 [i] 10:35 Diagnóza: Vražda 22/91 [i] 11:20 Sila lásky I. 219 [i] 12:15 Dámsky magazín STV [i] 13:35 Varení pečení [i] 14:00 Postav dom, zasaď strom [i] 14:30 Kaviareň Slávia [i] 15:10 Divoký anjel 2/270 [i] 16:00 Správy STV o 16:00 [i] 16:25 Počasie [i] 16:30 Rany lásky 129/130 [i] 17:15 Sila lásky III. 25/200 [i] 18:05 Domáci majstri [i] 18:10 Večerníček [i] 18:20 Domáci majstri [i] 18:25 Sila lásky III. 26/200 [i] 19:15 Slovensko dnes [i] 19:30 Správy STV [i] 19:55 Góly body sekundy [i] 20:05 Počasie [i] 20:15 Dr.House V. 3/24 [i] 21:00 Klinika Grace V. 3/24 [i] 21:45 Bratstvo neohrozených 4/10 [i] 22:45 Zlý úmysel [i] 00:25 Prípad pre Samanthu 30 [i] 01:10 Excentrici 17/26 [i] 01:35 Excentrici 18/26 [i] 02:05 Sila lásky III. 25/200 [i] 02:55 Sila lásky III. 26/200 [i] 03:40 Správy STV [i] 04:05 Góly body sekundy [i] 04:15 Excentrici 17/26 [i] 04:40 Excentrici 18/26 [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    06:45 Správy STV [i] 07:05 Udalosti ČT [i] 07:45 Živá panoráma [i] 08:15 Providence III. 21/22 [i] 09:00 Ranný magazín [i] 11:15 Ako sa dožiť 101 rokov [i] 12:05 Živá panoráma [i] 12:45 Dunaj - hľadanie čistej vody [i] 13:45 Atentáty, ktoré otriasli svetom 3/26 [i] 14:10 Elixír [i] 14:40 5 minút po dvanástej [i] 15:50 Diagnóza 151 [i] 16:15 Maďarský magazín [i] 16:45 Regionálny denník [i] 17:15 Správy z regiónov [i] 17:35 FOKUS - peniaze [i] 18:20 Mama to vie najlepšie [i] 18:45 Večerníček [i] 18:50 Domáci majstri [i] 18:55 Vodný svet 2/6 [i] 19:30 Správy STV [i] 19:55 Správy - Hírek [i] 20:05 Keno 10 [i] 20:15 Liga majstrov - futbal [i] 22:50 Liga majstrov - zostrihy [i] 00:15 Udalosti ČT [i] 00:50 Záznam zo zasadnutia NR SR [i]
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    05:10 PRVÉ NOVINY 05:30 Prvé oddelenie [i] 05:50 PROMI NOVINY [i] 06:00 KRIMI NOVINY 06:30 NOVINY TV JOJ 07:00 RANNÁ ŠOU S ADELOU A SAJFOM [i] 09:00 Prvé oddelenie 12 [i] 09:20 Špeciálne komando III. 1/11 [i] 10:20 Medicopter 117 8 [i] 11:20 Policajt z L. A. 9 [i] 12:20 C. S. I. : Kriminálka New York IV. 7 [i] 13:15 Komando GSG 9 15 [i] 14:15 C. S. I. : Kriminálka Las Vegas VII. 3 [i] 15:10 Špeciálne komando III. 2 [i] 16:10 C. S. I. : Kriminálka Miami V. 7 [i] 16:59 PRVÉ NOVINY 17:25 PROMI NOVINY [i] 17:45 Prvé oddelenie 13 [i] 18:00 Súdna sieň - NOVÉ ČASTI [i] 19:00 KRIMI NOVINY 19:30 NOVINY TV JOJ 19:55 ŠPORT 19:59 NAJLEPŠIE POČASIE 20:15 Panelák 297 [i] 21:15 C. S. I. : Kriminálka Miami VII. - NOVÉ ČASTI 24 [i] 22:00 Kosti IV. - NOVÉ ČASTI 3 [i] 23:00 Na pokraji smrti 3 [i] 00:00 C. S. I. : Kriminálka Miami V. 7 [i] 00:50 Policajt z L. A. [i] 01:35 Črepiny [i] 02:00 Komando GSG 9 [i] 02:55 Medicopter 117 [i] 03:40 Prvé oddelenie [i] 04:00 Vášnivé noci: Na vlnách erotiky 2 [i]
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
    05:15 Doktor z hôr III. 5 [i] 06:00 Starsky a Hutch IV. 87,88 [i] 07:40 V mene lásky 33,34 [i] 09:15 Varí vám to [i] 09:50 Starý II. 2 [i] 10:50 Doktor z hôr III. 6 [i] 11:45 Červené ruže 35,36 [i] 13:25 Starsky a Hutch IV. 87,88 [i] 15:00 30 prípadov majora Zemana 1/30 [i] 16:00 Tequila a Bonetti 1/12 [i] 16:50 Páli vám to? [i] 17:20 V mene lásky 35,36 [i] 19:00 KRIMI NOVINY “N“ 19:30 NOVINY TV JOJ “N“ 19:55 Zločiny podľa Mary Higgins Clarkovej: Patríš iba mne [i] 21:40 Smrtiace objatie [i] 23:20 Starý II. 2 [i] 00:20 Nočné reprízy
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
    06:00 Vodní krysy V. 31/32 [i] 07:00 All Saints VII. 37/40 [i] 07:55 Zoom 73/188 [i] 08:00 Alias V. 12/17 [i] 09:00 Hvězdná brána: Atlantida II. 18/20 [i] 10:00 The Amazing Race VIII. 8/14 [i] 10:55 Zoom 73/188 [i] 11:00 Vodní krysy V. 31/32 [i] 12:00 Noční show Davida Lettermana [i] 13:00 Alias V. 12/17 [i] 14:00 Hvězdná brána: Atlantida II. 18/20 [i] 15:00 Dr. House 3/22 [i] 16:00 Vodní krysy V. 32/32 [i] 17:00 All Saints VII. 38/40 [i] 17:55 Zoom 73/188 [i] 18:00 Alias V. 13/17 [i] 19:00 Hvězdná brána: Atlantida II. 19/20 [i] 20:00 Dr. House 4/22 [i] 21:00 CSI: New York IV. 4/21 [i] 22:00 Myšlenky zločince IV. 25/26 [i] 23:00 Zachraň mě IV. 12/13 [i] 23:55 Zoom 73/188 [i] 00:00 Noční show Davida Lettermana [i] 01:00 All Saints VII. 38/40 [i] 02:00 CSI: New York IV. 4/21 [i] 02:50 All Saints V. 24/43 [i] 03:40 Zachraň mě IV. 12/13 [i]
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
    05:00 Bratři Ludolfové 5 [i] 06:00 Krize brouka 2 [i] 06:25 Pátá rychlost 1 [i] 06:50 Americký chopper: Mikyho speciál [i] 07:45 Závod do Dakaru 5 [i] 08:40 Bořiči mýtů: Dietní cola a bonbóny mentos [i] 09:35 Jak věci fungují: Dříví [i] 10:00 Jak se to dělá 59 [i] 10:30 Riziková laboratoř: Oxid uhličitý pro policejní auto [i] 11:25 Bratři Ludolfové 5 [i] 12:20 Opravna vraků: Jedna velká rodina [i] 13:15 Americký chopper: Motorka sestavená z nářadí - část 1 [i] 14:10 Pátá rychlost 2 [i] 14:35 Opravdu to přežili: Pohřbení v závěji sněhu [i] 15:05 Zničeno ve vteřině 8 [i] 15:30 Stavitelé z LA: Instalatéři [i] 16:25 Miami Ink: Kat - ryba bez vody [i] 17:20 Riziková laboratoř: Katapultované sedadlo na lodi [i] 18:15 Bořiči mýtů: Smrtící přetržené lano [i] 19:10 Jak věci fungují: Hliník [i] 19:40 Jak se to dělá 60 [i] 20:05 Američtí dřevorubci: Vichřice na obzoru [i] 21:00 Proti všem živlům 2 [i] 21:55 Běsnění: Běsnění živlů [i] 22:50 Zničeno ve vteřině 9 [i] 23:20 Opravdu to přežili: Srážka vlaku s přívěsným vozem [i] 23:45 Opravna vraků: Příliš horké pro učitele [i] 00:40 Bratři Ludolfové 6 [i] 01:40 Američtí dřevorubci: Vichřice na obzoru [i] 02:40 Bořiči mýtů: Smrtící přetržené lano [i] 03:40 Opravdu to přežili: Srážka vlaku s přívěsným vozem [i] 04:05 Jak věci fungují: Hliník [i] 04:35 Jak se to dělá 60 [i]
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:00 Chalupa je hra [i] 05:25 Postřehy odjinud [i] 05:30 Události v regionech [i] 05:59 Studio 6 [i] 08:30 Kouzelná školka [i] 09:00 Grandsupertingltangl 3/14 [i] 09:30 Televarieté [i] 11:05 Cizí člověk [i] 11:30 Zabijačka [i] 12:00 Zprávy [i] 12:30 Sama doma [i] 13:30 Praštěná holka II 17,18/22 [i] 14:15 Doktorka Quinnová III 23/29 [i] 15:00 Byl jednou jeden objevitel 5/26 [i] 15:25 Game Page [i] 15:50 Nová dobrodružství Černého Bleska 11/26 [i] 16:15 Spi sladce, Franku [i] 16:30 Kouzelná školka [i] 17:00 AZ-kvíz [i] 17:30 Pod pokličkou [i] 17:55 Předpověď počasí [i] 18:00 Události v regionech [i] 18:25 Černé ovce [i] 18:40 Živé srdce Evropy: Puchýřka útlá [i] 18:45 Večerníček [i] 18:55 Šťastných deset a Šance milion 19:00 Události [i] 19:35 Branky, body, vteřiny [i] 19:50 Předpověď počasí [i] 19:55 Sportka a Šance 20:00 Pošta pro tebe [i] 21:00 Máš-li kam, leť výš [i] 21:55 Na stopě [i] 22:20 Losování Sportky a Šance 22:25 Řím 2/12 [i] 23:20 Losování Šťastných deset a Šance milion 23:25 Den dobrých skutků [i] 00:30 Praštěná holka II 17,18/22 [i] 01:15 Události v regionech [i] 01:40 Události v regionech Brno 02:05 Události v regionech Ostrava [i] 02:30 Sabotáž [i] 02:55 Tajné akce StB 27/40 [i] 03:10 Regiony ČT24 03:35 Kultura v regionech 04:00 Evropský manuál [i] 04:20 Kniha mého srdce - TOP 12 [i] 04:40 Osudové okamžiky [i]
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:00 Auto Moto Revue [i] 05:30 Správy STV 05:59 Dobré ráno [i] 08:30 Panorama [i] 09:10 Babylon [i] 09:35 Kudykam [i] 10:00 Picasso: Slečny z Avignonu [i] 10:50 Svět zázraků: Po stopách sněžného levharta 1/3 [i] 11:35 AZ-kvíz [i] 12:00 Chalupa je hra [i] 12:25 Černé ovce [i] 12:40 Reportéři ČT [i] 13:25 Věříš si? [i] 13:50 Záhady Toma Wizarda [i] 14:05 Věda je zábava III 18/26 [i] 14:30 Pomáhejme si [i] 14:45 Návštěva v ZOO [i] 14:55 Chcete mě? [i] 15:10 Přežít! 1/10 [i] 16:05 Deset století architektury [i] 16:20 Utajená řeč peněz [i] 16:35 Zoom [i] 16:50 Znáte je dobře? [i] 17:05 Diagnóza [i] 17:25 PORT [i] 17:50 Přidej se [i] 18:05 Nedej se [i] 18:30 Hledám práci [i] 18:55 Zprávy v českém znakovém jazyce 19:05 Redaktion D 5/13 [i] 19:20 The Lost Secret 5/11 [i] 19:30 Pětka v Pomeranči [i] 20:00 Ta naše povaha česká [i] 20:30 FC Inter Milán - FC Barcelona [i] 23:50 Dokumentární klub: Kampaň [i] 00:45 Divoké dítě [i] 02:05 Divadlo žije! [i] 02:35 Q [i] 03:00 Bez limitu 03:40 Zoom [i] 03:55 Deset století architektury [i] 04:10 Na cestě po jižní Zambii [i] 04:35 Ohněstrůjce [i]
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:00 Novashopping 05:59 Snídaně s Novou [i] 08:30 Směr jih 26 [i] 09:30 Rádio [i] 11:35 Tescoma s chutí [i] 11:45 Návrat komisaře Rexe X 9 [i] 12:45 Ženatý se závazky 190 [i] 13:15 Walker Texas Ranger III 23 [i] 14:10 Odložené případy 13 [i] 15:05 Superman II 14 [i] 16:05 Zákon a pořádek: Zločinné úmysly II 22 [i] 17:00 Odpolední Televizní noviny [i] 17:35 Kriminálka Las Vegas III 18 [i] 18:30 Ulice 1415, 1416 [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:00 Dům snů 2 [i] 21:20 Zákon a pořádek: Útvar pro zvláštní oběti VI 12 [i] 22:15 Mr.GS [i] 22:45 Dlouhý víkend [i] 00:30 Odvrácená tvář hor 5 [i] 01:25 Novashopping 01:45 112 [i] 02:15 Áčko [i] 03:20 Ruská ruleta [i] 04:05 DO-RE-MI [i]
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    06:05 Teleshopping 06:35 Moby Dick a mocný Mightor 11 [i] 07:00 Teleshopping 07:10 Oggy a škodíci [i] 07:20 Deník zasloužilé matky V 8 [i] 07:45 Chůva k pohledání I 17 [i] 08:15 M*A*S*H 196 [i] 08:45 Knight Rider I 21 [i] 09:45 Policie - New York X 9 [i] 10:40 To je vražda, napsala X 22 [i] 11:40 Drzá Jordan V 18 [i] 12:40 Deník zasloužilé matky V 9 [i] 13:10 Sabrina - mladá čarodějnice IV 12 [i] 13:45 Čarodějky VI 4 [i] 14:45 Chirurgové III 22 [i] 15:45 Julie Lescautová I 13 [i] 17:40 Minuty regionu 18:00 5 proti 5 [i] 18:55 Zprávy TV Prima [i] 19:35 Chůva k pohledání I 18 [i] 20:00 Hádej, kdo jsem! [i] 21:20 TOP STAR magazín [i] 22:25 Sběratelé kostí III 2 [i] 23:30 Žralok II 3 [i] 00:25 Wolffův revír II 11 [i] 01:25 Volejte Věštce 03:10 Výklad snů 04:05 Medicopter 117 V 11 [i] 04:55 TOP STAR magazín [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
    05:25 Júlia - Cesty za šťastím 11/351 [i] 06:10 Lampáreň [i] 06:25 Lampáreň [i] 06:45 Osudové stretnutie 12/90 [i] 07:50 Skrytá vášeň 31-32/188 [i] 09:30 Regina - kráľovná cigánskych sŕdc 12/160 [i] 10:55 Ulica III. 12/260 [i] 11:50 Ženatý so záväzkami IX. 12/28 [i] 12:15 Rebeli I. 16/215 [i] 13:10 Júlia - Cesty za šťastím 11/351 [i] 14:00 Viktória 12/171 [i] 15:00 Ženatý so záväzkami IX. 12/28 [i] 15:30 Macocha 13/120 [i] 16:25 Skrytá vášeň 33-34/188 [i] 18:05 Ulica III. 13/260 [i] 19:00 Rebeli I. 17/215 [i] 20:00 Regina - kráľovná cigánskych sŕdc 13/160 [i] 21:30 Júlia - Cesty za šťastím 12/351 [i] 22:25 Viktória 13/171 [i] 23:15 Osudové stretnutie 13/90 [i] 00:05 Žeravé prachy [i] 01:35 Lampáreň [i] 01:55 Lampáreň [i] 02:15 Ulica III. 13/260 [i] 03:00 Macocha 13/120 [i] 03:50 Žeravé prachy [i]
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
    06:25 Zloději času [i] 09:00 Teleshopping 12:00 Hlavní zprávy [i] 13:45 Líbí se mi co děláš [i] 15:35 Cesta černého měsíce [i] 17:15 Elvíra-strašidelný zámek [i] 18:45 Fantom opery [i] 21:05 Bobule [i] 22:40 Valium, Prozac a Extáze [i] 00:25 Zavražděna, ale... její srdce žije dál [i] 02:10 Mafiánky [i] 03:45 Cesta černého měsíce [i]
  • TV program Eurosport

    logo TV stanice EurosportEurosport
    08:30 Extrémní sporty [i] 08:45 Triatlon [i] 09:15 Cyklistika [i] 10:00 Cyklistika [i] 11:00 Stolní tenis [i] 12:00 Cyklistika [i] 13:00 Snooker [i] 15:00 Cyklistika [i] 16:00 Cyklistika [i] 17:45 Fotbal [i] 17:55 Olympijské hry [i] 18:25 Business Class [i] 18:45 All sports wednesday [i] 19:05 Jezdectví [i] 20:40 Golf [i] 21:40 Golf [i] 22:15 Jachting [i] 23:45 Stolní tenis [i] 00:59 Závěr vysílání
  • TV program Hallmark

    logo TV stanice HallmarkHallmark
    05:00 Dotek anděla II 2 [i] 06:00 Dotek anděla II 3 [i] 07:00 McLeodovy dcery V 21 [i] 08:00 Vraždy v Midsomeru: Smrt starých dam [i] 10:00 Okruh přátel [i] 12:00 McLeodovy dcery V 22 [i] 13:00 Soudkyně Amy III 9 [i] 14:00 Vraždy v Midsomeru: Soudný den [i] 16:00 Po letech [i] 18:00 Ochránce I 12 [i] 19:00 Soudkyně Amy III 9 [i] 20:00 Drzá Jordan III 12 [i] 21:00 Médium IV 5 [i] 22:00 Médium IV 6 [i] 23:00 Unesená: Příběh Elizabeth Smartové [i] 01:00 Okruh přátel [i] 03:00 McLeodovy dcery IV 23 [i] 04:00 McLeodovy dcery IV 24 [i]
  • TV program Spektrum

    logo TV stanice SpektrumSpektrum
    06:00 Ulice světa 03 [i] 06:30 Slavné světové obrazárny 16 [i] 07:00 Buď já nebo pes  15 [i] 07:30 Buď já nebo pes  16 [i] 08:00 Prostřeno pod širým nebem Španělska 02 [i] 09:00 Maminka stávkuje 08 [i] 09:35 Skryté možnosti 08 [i] 10:05 Dítě naší doby 12 [i] 11:10 Vybíraví jedlíci 08 [i] 12:05 Prostřeno pod širým nebem Španělska 02 [i] 13:10 Co nám prospívá 27 [i] 14:10 Ulice světa 03 [i] 14:40 Slavné světové obrazárny 16 [i] 15:10 Úžasná zvířata 03 [i] 16:10 Maminka stávkuje 08 [i] 16:50 Skryté možnosti 08 [i] 17:20 Vybíraví jedlíci 08 [i] 18:20 Buď já nebo pes  15 [i] 18:50 Buď já nebo pes  16 [i] 19:20 Podzim na chalupě 04 [i] 20:20 Piráti silnic 08 [i] 20:45 Města ve výškách 08 [i] 21:20 Co nám prospívá 27 [i] 22:20 NZSAS: Speciální jednotky Nového Zélandu 02 -Těžko na cv [i] 23:20 Architektura Británie [i] 00:20 Tvář Země 02 [i] 01:25 Válka 03 [i] 02:25 Dunaj [i] 02:55 Dunaj [i] 03:25 Toulky Maďarskem 08 [i] 04:00 Architektura Británie [i] 04:55 Tvář Země 02 [i]
  • TV program HBO

    logo TV stanice HBOHBO
    06:00 Animovaný život [i] 07:15 Noc s králem [i] 09:15 Edith Piaf [i] 11:30 Vibrace [i] 13:10 Fantastická čtyřka: Silver Surfer [i] 14:40 Všichni opouštějí Brisbane [i] 16:00 Silnice č. 30 [i] 17:25 Návrat na Brideshead [i] 19:35 Filmy a filmové hvězdy 37 [i] 20:00 Bláznovo zlato [i] 21:50 Milovaný Joshua [i] 23:35 Skandály ze života zvířat [i] 01:00 Bláznovo zlato [i] 02:50 Milovaný Joshua [i] 04:30 Skandály ze života zvířat [i]
  • TV program HBO 2

    logo TV stanice HBO 2HBO 2
    10:00 Koření života