Úvodná stránka

TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
Júl 2017
PoUtStŠtPiSoNe
 12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31 
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    05:45 Aladin [i] 07:10 Čierny krásavec [i] 08:50 O princeznej Jasněnke a lietajúcom šustrovi [i] 10:20 Pyramída boha Slnka [i] 12:15 Tarzan [i] 14:50 Žabí princ [i] 16:35 Robinson Crusoe [i] 18:15 Bez servítky [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 19:20 DNES [i] 19:45 Počasie [i] 19:50 Športové noviny [i] 20:00 Ordinácia v ružovej záhrade III. [i] 21:35 Mesto anjelov [i] 23:40 Odložený prípad V. 12/18 [i] 00:35 Za hranicou zákona [i] 02:10 Ako dvoriť Alex 9-10/12 [i] 02:55 A - tím III. 11/25 [i] 03:40 Vražedná stretávka 11/13 [i] 04:20 Aj múdry schybí [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:10 Excentrici 13/26 [i] 05:30 Excentrici 14/26 [i] 05:55 Rany lásky 128/130 [i] 06:40 Traja chrobáci [i] 07:10 Heidi [i] 08:30 Klokan Joey [i] 10:00 Tebe slovenská spieva krajina... [i] 10:30 Sedembolestná Panna Mária - Patrónka Slovenska [i] 12:25 Lurdy 1/2 [i] 14:00 Lurdy 2/2 [i] 15:35 Northangerské opátstvo [i] 17:15 Sila lásky III. 23/200 [i] 18:05 Domáci majstri [i] 18:10 Večerníček [i] 18:18 Domáci majstri [i] 18:25 Sila lásky III. 24/200 [i] 19:10 Slovenské miniatúry\Bratislavské kostoly - dominanty histórie mesta [i] 19:30 Správy STV [i] 19:55 Góly body sekundy [i] 20:05 Počasie [i] 20:15 Cesta ku šťastiu [i] 21:45 Nevlastná dcéra [i] 23:15 Zákon a poriadok: Špeciálna jednotka III. 3/22 [i] 23:55 Zákon a poriadok: Špeciálna jednotka III. 4/22 [i] 00:40 Prípad pre Samanthu 29 [i] 01:30 Excentrici 15/26 [i] 01:55 Excentrici 16/26 [i] 02:20 Sila lásky III. 23/200 [i] 03:10 Sila lásky III. 24/200 [i] 04:05 Správy STV [i] 04:25 Góly body sekundy [i] 04:35 Svet v obrazoch [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    05:25 Správy STV [i] 05:50 Správy z regiónov [i] 06:05 Správy - Hírek [i] 06:15 Udalosti ČT [i] 06:50 Správy a komentáre [i] 07:15 Zdravíčko, pán doktor - Cievne mozgové príhody [i] 07:45 Živá panoráma [i] 08:20 Providence III. 20/22 [i] 09:05 Most [i] 10:15 Megastavby II. [i] 11:05 Orlia škola - päť lekcii [i] 11:30 Obrázky z prírody [i] 12:00 Stanislav Dusík [i] 12:30 V.Medzinárodný ekumenický koncert sakrálnych spevov 2009 [i] 14:00 Kultúrne pamiatky Slovenska [i] 14:10 VAT [i] 14:35 Z lásky k zvieratám 11 [i] 15:05 Zlaté hity [i] 15:50 Magazín ligy majstrov [i] 16:15 Dunaj - hľadanie čistej vody [i] 17:15 Sedembolestná [i] 17:45 Starý včelár [i] 18:45 Večerníček [i] 18:55 Domáci majstri [i] 19:00 Atentáty, ktoré otriasli svetom 3/26 [i] 19:30 Správy STV [i] 19:50 Keno 10 [i] 19:55 Ave Maria [i] 20:10 Sviatočné slovo [i] 20:15 Ako sa dožiť 101 rokov [i] 21:10 Diagnóza 151 [i] 21:30 Test magazín [i] 21:40 Filmový klub [i] 23:15 Hudobný relax [i] 23:45 Udalosti ČT [i] 00:20 Správy STV [i] 00:59 Záver vysielania
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    05:00 Črepiny [i] 05:30 Prvé oddelenie [i] 05:50 PROMI NOVINY [i] 06:00 KRIMI NOVINY 06:30 NOVINY TV JOJ 07:00 RANNÁ ŠOU S ADELOU A SAJFOM [i] 09:00 Povedz, že to tak nie je [i] 11:00 Návrat do Modrej lagúny [i] 13:10 Muži v čiernom [i] 15:10 Špeciálne komando III. 1/11 [i] 16:10 C. S. I. : Kriminálka Miami V. 6 [i] 16:59 PRVÉ NOVINY 17:25 PROMI NOVINY [i] 17:45 Prvé oddelenie 12 [i] 18:00 Súdna sieň - NOVÉ ČASTI [i] 19:00 KRIMI NOVINY 19:30 NOVINY TV JOJ 19:55 ŠPORT 19:59 NAJLEPŠIE POČASIE 20:15 Panelák 296 [i] 21:15 Odsúdené 5 [i] 22:15 Profesionáli III. - NOVÉ ČASTI 3 [i] 23:15 Mafstory - NOVÉ ČASTI [i] 00:00 Muži v čiernom [i] 01:50 Odsúdené [i] 02:40 Črepiny [i] 03:10 C. S. I. : Kriminálka Miami V. [i] 03:50 Vášnivé noci: Na vlnách erotiky [i]
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
    05:15 Doktor z hôr III. 4 [i] 06:00 Starsky a Hutch IV. 85,86 [i] 07:40 V mene lásky 31,32 [i] 09:15 Varí vám to [i] 09:50 Starý II. 1/15 [i] 10:50 Doktor z hôr III. 5 [i] 11:45 Červené ruže 33,34 [i] 13:25 Starsky a Hutch IV. 85,86 [i] 15:10 Diagnóza: Vražda I. 5,6 [i] 16:50 Páli vám to? [i] 17:20 V mene lásky 33,34 [i] 19:00 KRIMI NOVINY “N“ 19:30 NOVINY TV JOJ “N“ 19:55 30 prípadov majora Zemana 1/30 [i] 21:00 Tequila a Bonetti 1/12 [i] 21:50 James Bond na JOJ PLUS: Srdečné pozdravy z Ruska [i] 23:55 Starý II. 1/15 [i] 00:55 Nočné reprízy
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
    06:00 Vodní krysy V. 30/32 [i] 07:00 All Saints VII. 36/40 [i] 07:55 Zoom 73/188 [i] 08:00 Alias V. 11/17 [i] 09:00 Hvězdná brána: Atlantida II. 17/20 [i] 10:00 The Amazing Race VIII. 7/14 [i] 10:55 Zoom 73/188 [i] 11:00 Vodní krysy V. 30/32 [i] 12:00 Noční show Davida Lettermana [i] 13:00 Alias V. 11/17 [i] 14:00 Hvězdná brána: Atlantida II. 17/20 [i] 15:00 Dr. House 2/22 [i] 16:00 Vodní krysy V. 31/32 [i] 17:00 All Saints VII. 37/40 [i] 17:55 Zoom 73/188 [i] 18:00 Alias V. 12/17 [i] 19:00 Hvězdná brána: Atlantida II. 18/20 [i] 20:00 Dr. House 3/22 [i] 21:00 Podstata strachu 9/13 [i] 22:00 Podstata strachu 10/13 [i] 23:00 Zachraň mě IV. 11/13 [i] 23:55 Zoom 73/188 [i] 00:00 Noční show Davida Lettermana [i] 01:00 All Saints VII. 37/40 [i] 02:00 Podstata strachu 9/13 [i] 02:50 Podstata strachu 10/13 [i] 03:40 Zachraň mě IV. 11/13 [i]
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
    05:00 Bratři Ludolfové 4 [i] 06:00 Krize brouka 1 [i] 06:25 Pátá rychlost 13 [i] 06:50 Americký chopper: Mikova motorka - část 2 [i] 07:45 Závod do Dakaru 4 [i] 08:40 Bořiči mýtů: Stroj na zemětřesení [i] 09:35 Jak věci fungují: Obilí [i] 10:00 Jak se to dělá 58 [i] 10:30 Riziková laboratoř: Záchranný člun na dálkové ovládání [i] 11:25 Bratři Ludolfové 4 [i] 12:20 Opravna vraků: Chip a AJ si vymění práci [i] 13:15 Americký chopper: Mikyho speciál [i] 14:10 Pátá rychlost 1 [i] 14:35 Opravdu to přežili: Potopení lodi Oceanos [i] 15:05 Zničeno ve vteřině 7 [i] 15:30 Na ostří pily: Tahání dřeva z lesa vrtulníkem [i] 16:25 Miami Ink: Garverovo ultimátum [i] 17:20 Riziková laboratoř: Oxid uhličitý pro policejní auto [i] 18:15 Bořiči mýtů: Dietní cola a bonbóny mentos [i] 19:10 Jak věci fungují: Dříví [i] 19:40 Jak se to dělá 59 [i] 20:05 Stavitelé z LA: Instalatéři [i] 21:00 Mimořádné projekty: Abu Dhabi [i] 21:55 Discovery uvádí: Projekt Země: Vesmírná sluneční clona [i] 22:50 Zničeno ve vteřině 8 [i] 23:20 Opravdu to přežili: Pohřbení v závěji sněhu [i] 23:45 Opravna vraků: Jedna velká rodina [i] 00:40 Bratři Ludolfové 5 [i] 01:40 Stavitelé z LA: Instalatéři [i] 02:40 Bořiči mýtů: Dietní cola a bonbóny mentos [i] 03:40 Opravdu to přežili: Pohřbení v závěji sněhu [i] 04:05 Jak věci fungují: Dříví [i] 04:35 Jak se to dělá 59 [i]
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:00 Kuchařská pohotovost [i] 05:30 Události v regionech [i] 05:59 Studio 6 [i] 08:30 Kouzelná školka [i] 09:00 Ktosi je za dverami [i] 09:50 Velká rána [i] 11:00 Kavárnička dříve narozených [i] 12:00 Zprávy [i] 12:30 Sama doma [i] 13:30 Praštěná holka II 15,16/22 [i] 14:20 Doktorka Quinnová III 22/29 [i] 15:05 Tip a Tap 5,6/26 [i] 15:20 Zábavná škola - Opera nás baví 2/10 [i] 15:45 Věda je zábava III 18/26 [i] 16:10 Pomáhejme si [i] 16:25 Děti kreslí písničky [i] 16:30 Kouzelná školka [i] 17:00 AZ-kvíz [i] 17:30 Chalupa je hra [i] 17:55 Předpověď počasí [i] 18:00 Události v regionech [i] 18:25 Černé ovce [i] 18:40 Živé srdce Evropy: Lačník stepní [i] 18:45 Večerníček [i] 18:55 Šťastných deset a Šance milion 19:00 Události [i] 19:35 Branky, body, vteřiny [i] 19:50 Předpověď počasí [i] 20:00 Letečtí stíhači v boji II. 1/14 [i] 20:50 Všechnopárty [i] 21:40 Krotitelé dluhů 15/28 [i] 22:10 Pravěk útočí 2/13 [i] 23:00 Sólo pro... Tara Fuki [i] 23:40 Losování Šťastných deset a Šance milion 23:45 Vltava v obrazech 33/86 [i] 00:05 Praštěná holka II 15,16/22 [i] 00:50 Chcete mě? [i] 01:05 Poklady světa [i] 01:20 Podzemní Čechy II 12/13 [i] 01:50 Události v regionech [i] 02:15 Události v regionech Brno 02:40 Události v regionech Ostrava [i] 03:05 Regiony ČT24 03:30 Zajímavosti z regionů [i] 03:55 Zajímavosti z regionů Brno 04:20 Zajímavosti z regionů Ostrava 04:45 Počesku [i]
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:00 Objektiv [i] 05:30 Správy STV 05:59 Dobré ráno [i] 08:30 Panorama [i] 09:10 Kosmopolis [i] 09:40 Mýty a fakta historie: Lucrezia [i] 10:30 168 hodin [i] 11:00 Mezi námi zvířaty [i] 11:35 AZ-kvíz [i] 12:00 Kluci v akci [i] 12:25 Černé ovce [i] 12:40 Hřiště 7 [i] 14:55 Fokus ČT24 [i] 15:20 Vltava v obrazech 33/86 [i] 15:40 Svět zázraků: Po stopách sněžného levharta 1/3 [i] 16:10 Picasso: Slečny z Avignonu [i] 17:00 Služby v našich službách plus [i] 17:20 Skoro jasno 3/13 [i] 17:35 Praha, město věží [i] 17:50 Divnopis [i] 18:00 Televizní klub neslyšících [i] 18:30 Babylon [i] 18:55 Zprávy v českém znakovém jazyce 19:05 Angličtina - Extra 14/30 [i] 19:30 Medúza [i] 20:00 Francouzská revoluce 3/4 [i] 21:35 Otázky Václava Moravce Speciál [i] 23:05 Báječná léta bez opony [i] 23:25 Musilok [i] 23:55 Ženský hlas [i] 00:20 Kniha rekordů Šutky [i] 01:40 Jaké to bylo [i] 01:50 Macedonia jazz [i] 02:20 Století létání [i] 03:15 Náš venkov [i] 03:30 Retro [i] 03:55 Sváteční slovo lékaře Petera [i] 04:00 Cesty víry [i] 04:25 Křesťanský magazín [i] 04:40 Po hladině: Město [i]
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:00 Novashopping 05:59 Snídaně s Novou [i] 08:30 Směr jih 25 [i] 09:30 Hotel snů: Bali [i] 11:20 Tescoma s chutí [i] 11:40 Návrat komisaře Rexe X 8 [i] 12:40 Ženatý se závazky 189 [i] 13:10 Walker Texas Ranger III 22 [i] 14:05 Odložené případy 12 [i] 15:05 Superman II 13 [i] 16:05 Zákon a pořádek: Zločinné úmysly II 21 [i] 17:00 Odpolední Televizní noviny [i] 17:35 Kriminálka Las Vegas III 17 [i] 18:30 Ulice 1413, 1414 [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:00 Ordinace v růžové zahradě 2 129 [i] 21:25 Kriminálka Miami VI 4 [i] 22:20 112 [i] 22:55 Lovec žraloků [i] 00:40 Odvrácená tvář hor 4 [i] 01:40 Novashopping 02:00 Rady ptáka Loskutáka [i] 02:40 Občanské judo [i] 03:10 Áčko [i] 04:05 DO-RE-MI [i]
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    06:05 Teleshopping 06:35 Moby Dick a mocný Mightor 10 [i] 07:00 Teleshopping 07:10 Oggy a škodíci [i] 07:20 Oggy a škodíci [i] 07:30 Deník zasloužilé matky V 7 [i] 07:55 Chůva k pohledání I 16 [i] 08:25 M*A*S*H 195 [i] 08:55 Knight Rider I 20 [i] 09:55 Policie - New York X 8 [i] 10:50 To je vražda, napsala X 21 [i] 11:45 Drzá Jordan V 17 [i] 12:45 Deník zasloužilé matky V 8 [i] 13:15 Sabrina - mladá čarodějnice IV 11 [i] 13:45 Čarodějky VI 3 [i] 14:45 Chirurgové III 21 [i] 15:45 Julie Lescautová I 12 [i] 17:40 Minuty regionu 18:00 5 proti 5 [i] 18:55 Zprávy TV Prima [i] 19:35 Chůva k pohledání I 17 [i] 20:00 Velmi křehké vztahy IV 7 [i] 21:20 Ano, šéfe! [i] 22:25 Na doživotí I 1 [i] 23:30 Spravedlnost 1 [i] 00:25 Wolffův revír II 10 [i] 01:20 Volejte Věštce 03:10 Výklad snů 04:05 Medicopter 117 V 10 [i] 04:55 Svět 2009 [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
    05:20 Júlia - Cesty za šťastím 10/351 [i] 06:10 Lampáreň [i] 06:25 Lampáreň [i] 06:45 Osudové stretnutie 11/90 [i] 07:50 Skrytá vášeň 29-30/188 [i] 09:30 Regina - kráľovná cigánskych sŕdc 11/160 [i] 10:55 Ulica III. 11/260 [i] 11:45 Ženatý so záväzkami IX. 11/28 [i] 12:15 Rebeli I. 15/215 [i] 13:05 Júlia - Cesty za šťastím 10/351 [i] 14:00 Viktória 11/171 [i] 15:00 Ženatý so záväzkami IX. 11/28 [i] 15:30 Macocha 12/120 [i] 16:20 Skrytá vášeň 31-32/188 [i] 18:05 Ulica III. 12/260 [i] 19:00 Rebeli I. 16/215 [i] 20:00 Regina - kráľovná cigánskych sŕdc 12/160 [i] 21:30 Júlia - Cesty za šťastím 11/351 [i] 22:20 Viktória 12/171 [i] 23:10 Osudové stretnutie 12/90 [i] 00:05 Ísť za hlasom srdca [i] 01:35 Lampáreň [i] 01:55 Lampáreň [i] 02:15 Ulica III. 12/260 [i] 03:00 Macocha 12/120 [i] 03:45 Ísť za hlasom srdca [i]
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
    06:10 Sklizeň [i] 09:00 Teleshopping 12:00 Mezi námi právníky [i] 13:35 Zloději času [i] 15:30 Kolem světa za 80 dní 1. [i] 17:10 Puckoon [i] 18:35 Dívka snů [i] 20:25 Elvíra-strašidelný zámek [i] 21:55 Chci to! [i] 23:25 Mafiánky [i] 01:05 Intermission [i] 02:50 Chuť melounů [i] 04:45 Kolem světa za 80 dní 1. [i]
  • TV program Eurosport

    logo TV stanice EurosportEurosport
    08:30 Motorismus [i] 08:45 Cyklistika [i] 10:00 Fotbal [i] 10:45 Snooker [i] 12:00 Cyklistika [i] 13:00 Atletika [i] 14:15 Fotbal [i] 15:00 Cyklistika [i] 16:00 Cyklistika [i] 17:45 Fotbal [i] 17:55 Fotbal [i] 18:15 Stolní tenis [i] 19:00 Stolní tenis [i] 21:30 Box [i] 23:00 Extrémní sporty [i] 23:45 Motorismus [i] 00:15 Cyklistika [i] 01:59 Závěr vysílání
  • TV program Hallmark

    logo TV stanice HallmarkHallmark
    05:00 Dotek anděla II 1 [i] 06:00 Dotek anděla II 2 [i] 07:00 McLeodovy dcery V 20 [i] 08:00 Vraždy v Midsomeru: Smrt vandráka [i] 10:00 Jane Doeová: Oči [i] 12:00 McLeodovy dcery V 21 [i] 13:00 Soudkyně Amy III 8 [i] 14:00 Vraždy v Midsomeru: Smrt starých dam [i] 16:00 Speciální zásilka [i] 18:00 Ochránce I 11 [i] 19:00 Soudkyně Amy III 8 [i] 20:00 Drzá Jordan III 11 [i] 21:00 Shania [i] 23:00 Svatební horečka [i] 01:00 Unesená: Příběh Elizabeth Smartové [i] 03:00 McLeodovy dcery IV 21 [i] 04:00 McLeodovy dcery IV 22 [i]
  • TV program Spektrum

    logo TV stanice SpektrumSpektrum
    06:00 Ulice světa 02 [i] 06:30 Slavné světové obrazárny 15 [i] 07:00 Buď já nebo pes 13 [i] 07:30 Buď já nebo pes 14 [i] 08:00 Prostřeno pod širým nebem Španělska 01 [i] 09:00 Maminka stávkuje 07 [i] 09:35 Skryté možnosti 07 [i] 10:05 Dítě naší doby 11 [i] 11:10 Vybíraví jedlíci 07 [i] 12:05 Prostřeno pod širým nebem Španělska 01 [i] 13:10 Co nám prospívá 26 [i] 14:10 Ulice světa 02 [i] 14:40 Slavné světové obrazárny 15 [i] 15:10 Úžasná zvířata 02 [i] 16:10 Maminka stávkuje 07 [i] 16:50 Skryté možnosti 07 [i] 17:20 Vybíraví jedlíci 07 [i] 18:20 Buď já nebo pes 13 [i] 18:50 Buď já nebo pes 14 [i] 19:20 Podzim na chalupě 03 [i] 20:20 Piráti silnic 07 [i] 20:50 Města ve výškách 07 [i] 21:20 Co nám prospívá 26 [i] 22:20 NZSAS: Speciální jednotky Nového Zélandu 01 [i] 23:20 Architektura Británie [i] 00:20 Tvář Země 01 [i] 01:25 Válka 02 [i] 02:25 Dunaj [i] 02:55 Dunaj [i] 03:25 Toulky Maďarskem 07 [i] 04:00 Architektura Británie [i] 04:55 Tvář Země 01 [i]
  • TV program HBO

    logo TV stanice HBOHBO
    05:20 Před kamerou 38 [i] 06:00 Noëlle [i] 07:30 Před kamerou 38 [i] 08:00 Nevítaná návštěva [i] 09:45 Chilská vesmírná odysea [i] 11:10 Once [i] 12:35 Umučení 2/2 [i] 14:00 Noc s králem [i] 16:00 Edith Piaf [i] 18:15 Vibrace [i] 19:55 Já, legenda [i] 21:30 Na stojáka 62 [i] 22:00 Tudorovci III. 3 [i] 22:50 Tudorovci III. 4 [i] 23:40 Poločas rozpadu Timofeje Berezina [i] 01:15 Takoví normální puberťáci [i] 02:45 Krvavá sklizeň [i] 04:20 Přežij [i]
  • TV program HBO 2

    logo TV stanice HBO 2HBO 2
    10:00 Kněz je poděs [i] 11:35 Před kamerou 38 [i] 12:10 Bláznivej tábor [i] 13:40 Flicka