Úvodná stránka

TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
September 2017
PoUtStŠtPiSoNe
 123
45678910
11121314151617
18192021222324
252627282930 
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    05:05 TELEVÍZNE NOVINY [i] 05:35 Reflex [i] 06:00 Teleráno [i] 08:40 Herkules III. 11/22 [i] 09:35 Šialene smutná princezná [i] 11:10 Judáš [i] 12:50 Bez stopy II. 6/24 [i] 13:40 Priatelia V. 17-18-19/24 [i] 15:05 Kobra 11 IV. 9/17 [i] 16:05 Walker, texaský ranger IV. [i] 17:00 Prvé Televízne noviny [i] 17:25 Reflex [i] 17:40 Počasie [i] 17:50 Bez servítky [i] 18:30 V mene zákona [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 19:20 DNES [i] 19:45 Počasie [i] 19:50 Športové noviny [i] 20:00 Česko Slovenská SuperStar [i] 21:25 Na vlastné nebezpečenstvo [i] 23:20 Paľba [i] 23:50 Reč peňazí [i] 01:40 Wyatt Earp [i] 04:40 Vražedná stretávka 10/13 [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:55 Ranný magazín [i] 08:05 Bičianka z doliny [i] 09:15 Repete [i] 09:45 Diagnóza: Vražda 19/91 [i] 10:35 Diagnóza: Vražda 20/91 [i] 11:20 Sila lásky I. 218 [i] 12:15 Dámsky magazín STV [i] 13:35 Varení pečení [i] 14:00 Postav dom, zasaď strom [i] 14:30 Kaviareň Slávia [i] 15:10 Divoký anjel 1/270 [i] 16:00 Správy STV o 16:00 [i] 16:25 Počasie [i] 16:30 Rany lásky 128/130 [i] 17:15 Sila lásky III. 21/200 [i] 18:05 Domáci majstri [i] 18:10 Večerníček [i] 18:20 Domáci majstri [i] 18:25 Sila lásky III. 22/200 [i] 19:15 Slovensko dnes [i] 19:30 Správy STV [i] 19:55 Góly body sekundy [i] 20:05 Počasie [i] 20:15 Láska na prvom mieste [i] 21:50 Reportéri [i] 22:15 Anna Lee 3/6 [i] 00:00 Prípad pre Samanthu 28 [i] 00:45 Excentrici 13/26 [i] 01:10 Excentrici 14/26 [i] 01:30 Sila lásky III. 21/200 [i] 02:20 Sila lásky III. 22/200 [i] 03:05 Správy STV [i] 03:35 Góly body sekundy [i] 03:40 Láska na prvom mieste [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    06:10 Správy STV [i] 06:30 Profesionál [i] 06:40 Polícia [i] 06:55 Udalosti ČT [i] 07:30 Tempo [i] 07:45 Živá panoráma [i] 08:15 Providence III. 19/22 [i] 09:00 Ranný magazín [i] 11:15 TEPUY [i] 12:20 Regionálny denník [i] 12:50 Živá panoráma [i] 13:15 Orientácie [i] 13:40 Poklady sveta IV. [i] 13:55 Umenie 09 [i] 14:25 Odpískané [i] 15:25 Motormagazín [i] 15:45 Bez dychu, ale nie bez pomoci - život s chronickou obštrukčnou chorobou pľúc [i] 16:15 Rómsky magazín - So Vakeres [i] 16:45 Regionálny denník [i] 17:15 Správy z regiónov [i] 17:30 FOKUS - práca [i] 18:20 VAT [i] 18:45 Večerníček [i] 18:50 Domáci majstri [i] 18:55 Z lásky k zvieratám 11 [i] 19:30 Správy STV [i] 19:55 Správy - Hírek [i] 20:00 Keno 10 [i] 20:10 Megastavby II. [i] 21:00 Magazín ligy majstrov [i] 21:30 Správy a komentáre [i] 21:55 Správy z regiónov [i] 22:10 Eurokino [i] 23:55 Anjeli strážni [i] 00:25 Cesty nádeje [i] 00:50 Udalosti ČT [i] 01:25 Správy STV [i] 01:50 Správy z regiónov [i] 02:05 Správy - Hírek [i] 02:15 Správy a komentáre [i] 02:59 Záver vysielania
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    05:00 Autosalón - NOVÉ ČASTI [i] 05:20 Nové bývanie - NOVÉ ČASTI [i] 05:50 PRVÉ NOVINY 06:00 KRIMI NOVINY 06:30 NOVINY TV JOJ 07:00 RANNÁ ŠOU S ADELOU A SAJFOM [i] 09:00 Miliónové preteky [i] 11:15 Sniper 3 [i] 13:15 Medvedie vodopády [i] 15:10 Špeciálne komando II. 23/23 [i] 16:10 C. S. I. : Kriminálka Miami V. 5 [i] 16:59 PRVÉ NOVINY 17:25 PROMI NOVINY [i] 17:45 Prvé oddelenie 11 [i] 18:00 Súdna sieň - NOVÉ ČASTI [i] 19:00 KRIMI NOVINY 19:30 NOVINY TV JOJ 19:55 ŠPORT 19:59 NAJLEPŠIE POČASIE 20:15 Panelák 295 [i] 21:15 PREMIÉRA: Denník princeznej 2: Kráľovstvo v ohrození [i] 23:30 Povedz, že to tak nie je [i] 01:25 Celebrity CAMP [i] 02:15 Črepiny [i] 02:45 Špeciálne komando II. 23/23 [i] 03:30 Medvedie vodopády [i]
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
    05:45 Skutočné príbehy [i] 06:45 Zvieracia klinika [i] 07:15 Zorro 72 [i] 07:40 Starsky a Hutch IV. 83,84 [i] 09:15 Varí vám to [i] 09:50 Starý III. 71/71 [i] 10:50 Doktor z hôr III. 4 [i] 11:45 Červené ruže 31,32 [i] 13:25 Starsky a Hutch IV. 83,84 [i] 15:10 Veronica Clareová: Vražedné úmysly [i] 16:50 Páli vám to? [i] 17:20 V mene lásky 31,32 [i] 19:00 KRIMI NOVINY “N“ 19:30 NOVINY TV JOJ “N“ 19:55 Vraždy v Midsomeri VIII. 7 [i] 21:40 Mravnostné oddelenie II. 3 [i] 22:30 Diagnóza: Vražda I. 5,6 [i] 00:15 Starý III. 71/71 [i] 01:15 Nočné reprízy
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
    06:00 Vodní krysy V. 29/32 [i] 07:00 All Saints VII. 35/40 [i] 07:55 Zoom 72/188 [i] 08:00 Alias V. 10/17 [i] 09:00 Hvězdná brána: Atlantida II. 16/20 [i] 10:00 The Amazing Race VIII. 6/14 [i] 10:55 Zoom 72/188 [i] 11:00 Vodní krysy V. 29/32 [i] 12:00 Noční show Davida Lettermana [i] 13:00 Alias V. 10/17 [i] 14:00 Hvězdná brána: Atlantida II. 16/20 [i] 15:00 Dr. House 1/22 [i] 16:00 Vodní krysy V. 30/32 [i] 17:00 All Saints VII. 36/40 [i] 17:55 Zoom 72/188 [i] 18:00 Alias V. 11/17 [i] 19:00 Hvězdná brána: Atlantida II. 17/20 [i] 20:00 Dr. House 2/22 [i] 21:00 Svatyně 8/13 [i] 22:00 Svatyně 9/13 [i] 23:00 Zachraň mě IV. 10/13 [i] 23:55 Zoom 72/188 [i] 00:00 Noční show Davida Lettermana [i] 01:00 All Saints VII. 36/40 [i] 02:00 Svatyně 8/13 [i] 02:50 Svatyně 9/13 [i] 03:40 Zachraň mě IV. 10/13 [i]
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
    05:00 Rození obchodníci na cestách: Fiat 500 - část 1 [i] 05:30 Rození obchodníci na cestách: Fiat 500 - část 2 [i] 06:00 Krize brouka 5 [i] 06:25 Pátá rychlost 12 [i] 06:50 Americký chopper: Mikova motorka - část 1 [i] 07:45 Závod do Dakaru 3 [i] 08:40 Bořiči mýtů: Smrtící sláma [i] 09:35 Jak věci fungují: Káva [i] 10:00 Jak se to dělá 57 [i] 10:30 Riziková laboratoř: Zkapalněný písek [i] 11:25 Bratři Ludolfové 3 [i] 12:20 Opravna vraků: Chip a Chris se hádají [i] 13:15 Americký chopper: Mikova motorka - část 2 [i] 14:10 Pátá rychlost 13 [i] 14:35 Opravdu to přežili: Útok velryby [i] 15:05 Zničeno ve vteřině 6 [i] 15:30 Špinavé práce: Likvidace použitých plenek [i] 16:25 Miami Ink: Kat, královna večírků [i] 17:20 Riziková laboratoř: Záchranný člun na dálkové ovládání [i] 18:15 Bořiči mýtů: Stroj na zemětřesení [i] 19:10 Jak věci fungují: Obilí [i] 19:40 Jak se to dělá 58 [i] 20:05 Na ostří pily: Tahání dřeva z lesa vrtulníkem [i] 21:00 Nejsmrtelnější úlovek: Hra o všechno [i] 21:55 Černé zlato 2 [i] 22:50 Zničeno ve vteřině 7 [i] 23:20 Opravdu to přežili: Potopení lodi Oceanos [i] 23:45 Opravna vraků: Chip a AJ si vymění práci [i] 00:40 Bratři Ludolfové 4 [i] 01:40 Na ostří pily: Tahání dřeva z lesa vrtulníkem [i] 02:40 Bořiči mýtů: Stroj na zemětřesení [i] 03:40 Opravdu to přežili: Potopení lodi Oceanos [i] 04:05 Jak věci fungují: Obilí [i] 04:35 Jak se to dělá 58 [i]
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:00 Barvy života [i] 05:59 Studio 6 [i] 08:30 Sezame, pojď si hrát 1/78 [i] 09:00 Valčík pro milión [i] 10:15 Lístky vytržené z památníku [i] 11:05 Na vietnamsko-čínském pomezí [i] 12:00 Zprávy [i] 12:30 Sama doma [i] 13:30 Rodina a já [i] 13:50 Praštěná holka II 13,14/22 [i] 14:35 Doktorka Quinnová III 21/29 [i] 15:25 Simpsonovi XX 2/21 [i] 15:45 Věříš si? [i] 16:15 Záhady Toma Wizarda [i] 16:30 Kouzelná školka [i] 17:00 AZ-kvíz [i] 17:30 Kluci v akci [i] 17:55 Předpověď počasí [i] 18:00 Události v regionech [i] 18:25 Černé ovce [i] 18:40 Živé srdce Evropy: Ploštičník evropský [i] 18:45 Večerníček [i] 18:55 Šťastných deset a Šance milion 19:00 Události [i] 19:35 Branky, body, vteřiny [i] 19:50 Předpověď počasí [i] 20:00 Vyprávěj 3 [i] 21:00 Na cestě po jižní Zambii [i] 21:30 Reportéři ČT [i] 22:15 Tajné akce StB 27/40 [i] 22:30 Losování Šťastných deset a Šance milion 22:35 Člověk bez osudu [i] 00:55 Politické spektrum [i] 01:20 Sex ve městě V 6/8 [i] 01:50 Praštěná holka II 13,14/22 [i] 02:35 Jan Saudek a Arnošt Goldflam o fotografii a kolem... [i] 02:45 Události v regionech Brno 03:10 Události v regionech Ostrava [i] 03:35 Regiony ČT24 04:00 Týden v regionech Brno 04:30 Týden v regionech Ostrava [i]
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:00 POKR [i] 05:30 Správy STV 05:59 Dobré ráno [i] 08:30 Panorama [i] 09:10 Klíč [i] 09:40 Kalendárium [i] 09:55 Kvarteto [i] 10:25 Kultura.cz [i] 10:45 Kultura.cz [i] 11:10 Čétéčko [i] 11:35 Za školu [i] 12:00 Přes nový práh [i] 12:25 Případ pro ombudsmana 2/16 [i] 12:40 Taxík [i] 13:10 Zábavná škola 1/10 [i] 13:30 Anakonda 3/8 [i] 13:50 Malá čarodějka Bibi [i] 15:35 Tichomořské hlubiny 2/3 [i] 16:30 Dobrodružství vědy a techniky [i] 17:00 FK Mladá Boleslav - SK Sigma Olomouc [i] 19:45 Zprávy v českém znakovém jazyce 20:00 Století létání [i] 20:55 Neznámí hrdinové - Pohnuté osudy [i] 21:25 Krásný ztráty [i] 21:55 Deník Alana Clarka 3/6 [i] 22:30 Události, komentáře [i] 23:10 Q [i] 23:40 Pomocník [i] 01:35 Knižní svět [i] 01:50 Báječná léta bez opony [i] 02:10 Poklady světa [i] 02:25 Máte slovo 03:10 POKR [i] 03:35 Československý filmový týdeník 746/2379 [i] 03:50 Hledání dobré smrti [i] 04:45 Počesku [i]
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:00 Novashopping 05:59 Snídaně s Novou [i] 08:30 Směr jih 24 [i] 09:30 Katastrofa letu č. 19 [i] 11:15 Tescoma s chutí [i] 11:35 Návrat komisaře Rexe X 7 [i] 12:35 Ženatý se závazky 188 [i] 13:10 Walker Texas Ranger III 21 [i] 14:05 Odložené případy 11 [i] 15:05 Superman II 12 [i] 16:05 Zákon a pořádek: Zločinné úmysly II 20 [i] 17:00 Odpolední Televizní noviny [i] 17:35 Kriminálka Las Vegas III 16 [i] 18:30 Ulice 1411, 1412 [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:00 Česko Slovenská SuperStar [i] 21:25 Víkend [i] 22:05 Dr. House V 2 [i] 23:00 Námořní vyšetřovací služba IV 10 [i] 23:55 Blízké nebezpečí [i] 01:30 Novashopping 01:50 Bujné fantazie 3 [i] 02:20 Áčko [i] 03:05 Konec vysílání
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    06:05 Teleshopping 06:35 Moby Dick a mocný Mightor 9 [i] 07:00 Teleshopping 07:10 Oggy a škodíci [i] 07:20 Oggy a škodíci [i] 07:30 Deník zasloužilé matky V 6 [i] 07:55 Chůva k pohledání I 15 [i] 08:25 M*A*S*H 194 [i] 08:55 Knight Rider I 19 [i] 09:55 Policie - New York X 7 [i] 10:50 To je vražda, napsala X 20 [i] 11:45 Drzá Jordan V 16 [i] 12:45 Deník zasloužilé matky V 7 [i] 13:15 Sabrina - mladá čarodějnice IV 10 [i] 13:45 Čarodějky VI 2 [i] 14:45 Chirurgové III 20 [i] 15:45 Julie Lescautová I 11 [i] 17:40 Minuty regionu 18:00 5 proti 5 [i] 18:55 Zprávy TV Prima [i] 19:35 Chůva k pohledání I 16 [i] 20:00 Hádej, kdo jsem! [i] 21:20 Jak se staví sen [i] 22:25 Myšlenky zločince II 16 [i] 23:25 Closer III 14 [i] 00:20 Wolffův revír II 9 [i] 01:15 Volejte Věštce 03:05 Výklad snů 04:00 Medicopter 117 V 9 [i] 04:50 Autosalon [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
    06:10 Lampáreň [i] 06:25 Lampáreň [i] 06:45 Osudové stretnutie 10/90 [i] 07:50 Skrytá vášeň 27-28/188 [i] 09:30 Regina - kráľovná cigánskych sŕdc 10/160 [i] 11:00 Ulica III. 10/260 [i] 11:50 Ženatý so záväzkami IX. 10/28 [i] 12:20 Rebeli I. 14/215 [i] 13:10 Júlia - Cesty za šťastím 9/351 [i] 14:00 Viktória 10/171 [i] 15:00 Ženatý so záväzkami IX. 10/28 [i] 15:25 Macocha 11/120 [i] 16:25 Skrytá vášeň 29-30/188 [i] 18:05 Ulica III. 11/260 [i] 19:00 Rebeli I. 15/215 [i] 20:00 Regina - kráľovná cigánskych sŕdc 11/160 [i] 21:30 Júlia - Cesty za šťastím 10/351 [i] 22:25 Viktória 11/171 [i] 23:15 Osudové stretnutie 11/90 [i] 00:05 Martha Stewartová za mrežami [i] 01:35 Lampáreň [i] 01:50 Lampáreň [i] 02:15 Ulica III. 11/260 [i] 03:00 Macocha 11/120 [i] 03:50 Martha Stewartová za mrežami [i]
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
    05:00 Střelba na psy [i] 06:55 Malý lord Fauntleroy [i] 09:00 Teleshopping 12:00 Malcolm X [i] 15:25 Hlavní zprávy [i] 17:10 Sklizeň [i] 18:50 Cesta černého měsíce [i] 20:30 Puckoon [i] 21:55 Malý svědek [i] 23:25 Intermission [i] 01:10 Freeman: Plačící drak [i] 02:50 Ďáblův mstitel [i] 04:25 Hlavní zprávy [i]
  • TV program Eurosport

    logo TV stanice EurosportEurosport
    08:30 Motorismus [i] 10:15 Atletika [i] 12:00 Cyklistika [i] 13:00 Tenis [i] 15:00 Cyklistika [i] 16:00 Cyklistika [i] 17:45 Fotbal [i] 18:00 Fotbal [i] 18:45 Fotbal [i] 19:00 Snooker [i] 20:20 WATTS [i] 20:30 Armwrestling [i] 21:00 Bojové sporty [i] 22:30 Bojové sporty [i] 23:30 Fotbal [i] 00:15 Fotbal [i] 00:30 Cyklistika [i] 01:59 Závěr vysílání
  • TV program Hallmark

    logo TV stanice HallmarkHallmark
    05:00 Dotek anděla I 13 [i] 06:00 Dotek anděla II 1 [i] 07:00 McLeodovy dcery V 19 [i] 08:00 Vraždy v Midsomeru: Volání krve [i] 10:00 Vražda v Hollywoodu [i] 12:00 McLeodovy dcery V 20 [i] 13:00 Soudkyně Amy III 7 [i] 14:00 Vraždy v Midsomeru: Smrt vandráka [i] 16:00 Slečna Marplová: Vražda na faře [i] 18:00 Ochránce I 10 [i] 19:00 Soudkyně Amy III 7 [i] 20:00 Drzá Jordan III 10 [i] 21:00 Vraždy v Midsomeru: Výstřel nad ránem [i] 23:00 Kolébka lží [i] 01:00 Vražda v Hollywoodu [i] 03:00 McLeodovy dcery IV 19 [i] 04:00 McLeodovy dcery IV 20 [i]
  • TV program Spektrum

    logo TV stanice SpektrumSpektrum
    05:00 Zvířecí rekordmani 17 [i] 06:00 Ulice světa 01 [i] 06:30 Slavné světové obrazárny 14 [i] 07:00 Buď já nebo pes 11 [i] 07:30 Buď já nebo pes 12 [i] 08:00 S Nigellou ve vánoční kuchyni 03 [i] 08:35 Prostřeno pod širým nebem 06 [i] 09:05 Maminka stávkuje 06 [i] 09:40 Skryté možnosti 06 [i] 10:05 Dítě naší doby 10 [i] 11:10 Vybíraví jedlíci 06 [i] 12:05 S Nigellou ve vánoční kuchyni 03 [i] 12:40 Prostřeno pod širým nebem 06 [i] 13:10 Co nám prospívá 25 [i] 14:10 Ulice světa 01 [i] 14:40 Slavné světové obrazárny 14 [i] 15:10 Úžasná zvířata 01 [i] 16:10 Maminka stávkuje 06 [i] 16:50 Skryté možnosti 06 [i] 17:20 Vybíraví jedlíci 06 [i] 18:20 Buď já nebo pes 11 [i] 18:50 Buď já nebo pes 12 [i] 19:20 Podzim na chalupě 02 [i] 20:20 Piráti silnic 06 [i] 20:50 Města ve výškách 06 [i] 21:20 Co nám prospívá 25 [i] 22:20 Top Guns bez příkras 05 [i] 22:50 Top Guns bez příkras 06 [i] 23:20 Architektura Británie [i] 00:20 Zázračná planeta 06 [i] 01:25 Válka 01 [i] 02:25 Dunaj [i] 02:55 Dunaj [i] 03:25 Toulky Maďarskem 06 [i] 04:00 Architektura Británie [i] 04:55 Zázračná planeta 06 [i]
  • TV program HBO

    logo TV stanice HBOHBO
    06:00 Vesmírní opičáci [i] 07:20 Uranya [i] 09:00 Moondance Alexander [i] 10:30 Indiana Jones a Chrám zkázy [i] 12:30 Umučení 1/2 [i] 13:55 Noëlle [i] 15:25 Nevítaná návštěva [i] 17:10 Chilská vesmírná odysea [i] 18:35 Once [i] 20:00 Než si pro nás přijde [i] 21:40 Hledá se Amanda [i] 23:15 Red [i] 00:50 Síla odvahy [i] 02:45 Zodiac [i]
  • TV program HBO 2

    logo TV stanice HBO 2HBO 2
    10:00 Jako Mike 2 [i] 11:30 Spider-Man 3 [i] 13:45 Haló, tady Shirlee [i] 15:15 John Tucker musí zemřít [i] 16:40 Dannyho parťáci 3 [i] 18:40 Budiž světlo [i] 20:15 Neznámý svůdce [i] 22:00 Hříšné svědectví [i] 23:35 Flight Of The Conchords II. : Předseda vlády 7 [i] 00:05 Honička na playboye [i] 01:50 Michael Clayton