Úvodná stránka

TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
Júl 2017
PoUtStŠtPiSoNe
 12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31 
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    05:10 Chrisa nemá nikto rád I. 15/22 [i] 05:30 Všetky psy idú do neba [i] 06:50 Moja mama veterinárka I. 7/13 [i] 07:40 Tajomná záhrada [i] 09:35 Krok za krokom I. 17/22 [i] 10:05 Smallville VI. 22/22 [i] 10:50 Můj brácha má prima bráchu [i] 12:40 Zo zákulisia Markízy [i] 13:00 Na telo [i] 13:30 Lampáreň [i] 14:15 Navždy mladý [i] 16:15 Kráľ dobyvateľ [i] 18:10 Na streche [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 19:20 DNES [i] 19:45 Počasie [i] 19:50 Športové noviny [i] 20:00 Česko Slovenská SuperStar [i] 21:25 Dlhý víkend [i] 23:00 Diabolská hra [i] 00:35 Vreskot [i] 02:25 Macher, magor a 15 melónov [i] 04:05 Aj múdry schybí [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:05 Vôňa kvetov a vetra 2/14 [i] 05:55 Postav dom, zasaď strom [i] 06:20 Motormagazín [i] 06:40 Pocoyo II. 17/52 [i] 06:50 Všetky psy idú do neba II. 15 [i] 07:10 Timon a Pumbaa 18/25 [i] 07:30 Phineas a Ferb 19/26 [i] 07:55 Maškrtníček [i] 08:20 Góóól [i] 08:50 Lassie II 12/26 [i] 09:15 Hannah Montana II. 4/30 [i] 09:40 Ako Juliana zachraňovala hádankovú ríšu [i] 10:30 Let bociana [i] 11:25 Svet v obrazoch [i] 11:55 O 5 minút 12 [i] 13:05 Agatha Christie : Poirot [i] 13:55 Agatha Christie : Poirot [i] 14:50 Pošta pre teba [i] 16:00 Nemocnica na okraji mesta IV. - Nové osudy 2/13 [i] 17:00 Zmenáreň [i] 17:35 Show Billa Cosbyho VI 7/26 [i] 18:00 Domáci majstri [i] 18:05 Večerníček [i] 18:15 Domáci majstri [i] 18:20 Show Billa Cosbyho VI 8/26 [i] 18:50 Tajomstvo mojej kuchyne [i] 19:30 Správy STV [i] 19:55 Góly body sekundy [i] 20:05 Počasie [i] 20:15 Festival televíznej zábavy: SOS- Silvester 2007 [i] 21:50 Boj o život [i] 23:35 Verejný nepriateľ [i] 01:05 Chodili sme spolu [i] 01:55 Reportéri [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    05:35 Správy STV [i] 05:55 Národnostné správy - mix [i] 06:05 Udalosti ČT [i] 06:40 Halali [i] 07:05 Televíkend [i] 07:35 Živá panoráma [i] 08:05 Môj dom - môj hrad [i] 08:30 Cesty nádeje [i] 09:00 Kapura [i] 09:40 Farmárska revue [i] 09:55 Dokumentárny klub [i] 10:35 Louis Pasteur 3/3 [i] 11:55 Československý filmový týždenník [i] 12:05 Starec a cár [i] 13:05 Slovo [i] 13:10 Orientácie [i] 13:40 Formula 1 - hlavné preteky [i] 16:00 Plukovník Chabert [i] 17:00 TEPUY [i] 18:05 Zlaté hity [i] 18:45 Večerníček [i] 18:55 Bratislavské miniatúry [i] 19:10 Poklady sveta IV. [i] 19:30 Správy STV [i] 19:50 Keno 10 [i] 20:00 Na križovatke SK + CZ [i] 21:40 Umenie 09 [i] 22:10 Z hranej tvorby slovenských autorov [i] 23:20 Slovo [i] 23:25 Poltón [i] 23:50 Udalosti ČT [i] 00:25 Správy STV [i] 00:59 Záver vysielania
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    05:10 VÍKENDOVÉ PROMI NOVINY [i] 05:50 Jej tajomstvo [i] 07:40 Bridget Jonesová: S rozumom v koncoch [i] 10:00 Blízko smrti [i] 11:00 Stratené duše III - NOVÉ ČASTI 3 [i] 11:50 C. S. I. : Kriminálka New York V. - NOVÉ ČASTI 1/25 [i] 12:40 Črepiny PLUS NOVÉ ČASTI [i] 13:30 Autosalón - NOVÉ ČASTI [i] 14:00 Odsúdené 3,4 [i] 16:00 Jej tajomstvo [i] 18:00 PRVÉ NOVINY 18:20 Nové bývanie - NOVÉ ČASTI [i] 19:00 KRIMI NOVINY 19:30 NOVINY TV JOJ 19:55 ŠPORT 19:59 NAJLEPŠIE POČASIE 20:20 Skala [i] 23:10 Predátor [i] 01:20 C. S. I. : Kriminálka New York V. - NOVÉ ČASTI 1/25 [i] 02:00 Predátor [i] 03:40 Damages - V ohrození života II. 8,9 [i]
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
    05:50 Dr. Hermanová [i] 06:30 Zvieracia klinika [i] 07:15 Zorro 71 [i] 07:40 Julie Lescautová VI. 6 [i] 09:15 V uliciach San Francisca 10,11 [i] 11:00 Zorro 72 [i] 11:25 Zvieracia klinika [i] 12:00 Klub EURO výhercov [i] 14:15 Doktorka Quinnová 55,56 [i] 15:50 Danielle Steelová: Prsteň 2/2 [i] 17:30 Navzdory osudu 62,63 [i] 19:00 KRIMI NOVINY “N“ 19:30 NOVINY TV JOJ “N“ 19:55 Veronica Clareová: Vražedné úmysly [i] 21:35 Skutočný príbeh: Krvavý úsvit [i] 23:40 V uliciach San Francisca [i] 01:30 Nočné reprízy
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
    06:00 Poslední trosečník XIII. - Cookovy Ostrovy 2/16 [i] 07:00 Poslední trosečník XIII. - Cookovy Ostrovy 3/16 [i] 08:00 Ďáblův sluha 2/18 [i] 09:00 Hvězdná brána IV. 18/22 [i] 10:00 Hvězdná brána IV. 19/22 [i] 11:00 Hvězdná brána IV. 20/22 [i] 12:00 Jake 2.0 I. 4/16 [i] 13:00 Ďáblův sluha 4/18 [i] 14:00 All Saints V. 26/43 [i] 15:00 Vodní krysy III. 5/26 [i] 16:00 Sue Thomas: Agentka FBI II. 8/22 [i] 17:00 Wildfire III. 8/13 [i] 18:00 The Amazing Race XIV. 12/12 [i] 19:00 Posel ztracených duší III. 16/18 [i] 20:00 Slepá spravedlnost 4/13 [i] 21:00 Myšlenky zločince IV. 24/26 [i] 22:00 Hellboy [i] 00:30 Pacovo mužstvo III. 23/26 [i] 02:00 Podstata strachu 5/13 [i] 02:45 Slepá spravedlnost 4/13 [i] 03:30 Posel ztracených duší III. 16/18 [i]
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
    05:00 Opravna vraků: Gangsterská kára pro Martina Kempa - část 1 [i] 06:00 Krize brouka 1 [i] 06:25 Jak věci fungují: Krocani [i] 06:50 Jak se to dělá 54 [i] 07:15 Riziková laboratoř: Únik z výškové budovy [i] 08:10 Svět budoucnosti: Zábava budoucnosti [i] 09:05 Opravdu to přežili: Nouzové přistávací těleso [i] 09:35 Opravdu to přežili: Těhotná parašutistka [i] 10:00 Proti všem živlům 1 [i] 10:55 Stavitelé z LA: Bahenní muži [i] 11:50 Američtí dřevorubci: Pekelný týden [i] 12:45 Na ostří pily: Tahání dřeva z lesa mulami [i] 13:40 Nejsmrtelnější úlovek - Speciál 2 [i] 14:35 Špinavé práce: Likvidace použitých plenek [i] 15:30 Hubitelé havěti: Chyba začátečníka [i] 16:25 Riziková laboratoř: Ohnivzdorný dům [i] 17:20 Výroba prototypů: Vstávat, je ráno [i] 18:15 Americký chopper 25 [i] 19:10 Opravna vraků: Gangsterská kára pro Martina Kempa - část 1 [i] 20:05 Bořiči mýtů: Aljaška - speciál 2 [i] 21:00 Nejmocnější zbraně: Překvapení a strach [i] 21:55 Gangy očima Rosse Kempa: Belize [i] 22:50 Ross Kemp v Afghánistánu 5 [i] 23:45 Vězněm v cizině: Peru [i] 00:40 Nejsmrtelnější úlovek - Speciál 2 [i] 01:40 Rizikové stavby: Vlaky [i] 02:40 Mimořádné projekty: Tunel a přehrada v Peru [i] 03:40 Jak věci fungují: Olovo [i] 04:05 Bořiči mýtů: Aljaška - speciál 2 [i]
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:00 Zašlapané projekty [i] 05:20 O češtině [i] 05:35 Zajímavosti z regionů [i] 06:00 Navštívenka [i] 06:25 Ve dvou se to lépe táhne 11/13 [i] 06:30 Borůvka a Kvítko 11/13 [i] 06:40 Pět draků vodáků 11/13 [i] 06:50 Ferda 20/26 [i] 07:15 Raníček s Dádou [i] 07:30 Hřiště 7 [i] 09:45 Kalendárium [i] 10:00 Toulavá kamera [i] 10:30 Objektiv [i] 11:00 Případy detektivní kanceláře 2/6 [i] 12:00 Otázky Václava Moravce [i] 13:00 Zprávy [i] 13:05 Nevěsta pro Paddyho [i] 14:30 Valčík pro milión [i] 15:50 Retro [i] 16:20 Podzemní Čechy II 12/13 [i] 16:50 Čétéčko [i] 17:10 Sváteční slovo lékaře Petera Zimana [i] 17:15 Horákovi 2/26 [i] 18:10 Škola Na Výsluní 11/13 [i] 18:35 Zpívánky [i] 18:45 Večerníček [i] 18:55 Šťastných deset a Šance milion 19:00 Události [i] 19:35 Branky, body, vteřiny [i] 19:50 Předpověď počasí [i] 19:55 Sportka a Šance 20:00 Bekyně mniška [i] 21:25 Kniha mého srdce - TOP 12 [i] 21:50 168 hodin [i] 22:20 Losování Sportky a Šance 22:25 Temná hodinka Benátské republiky [i] 23:55 Losování Šťastných deset a Šance milion 00:00 Mrtví jako já II 1/15 [i] 00:50 Svět umění: Darwin podle 2/7 [i] 01:45 Uvolněte se, prosím [i] 02:30 Na cestě po Libanonu [i] 03:00 Otázky Václava Moravce 04:00 Otázky Václava Moravce 2. část
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:30 Banánové rybičky [i] 05:55 Nedělní ráno s Rudolfem Křesťanem [i] 06:50 Správy STV 07:20 City Folk 2009 - Porto 07:50 Panorama [i] 08:30 Československý filmový týdeník 746/2379 [i] 08:45 Vzkaz Dušana Šlosara [i] 09:00 Poslední mohykán [i] 09:55 Knižní svět [i] 10:10 Film 2009 [i] 10:40 Po hladině: Město [i] 11:00 Chcete je? [i] 11:05 Mýty a fakta historie: Lucrezia [i] 11:50 V+W: Těžká Barbora [i] 14:00 Bez limitu [i] 14:40 Svět umění: Darwin podle 2/7 [i] 15:35 V Brooklynu roste strom [i] 17:40 Cesty víry [i] 18:00 Křesťanský magazín [i] 18:15 Poklady světa [i] 18:35 Kultura.cz [i] 19:00 Moje rodina IV 1/13 [i] 19:35 Simpsonovi XX 2/21 [i] 20:00 Kniha rekordů Šutky [i] 21:15 Jaké to bylo [i] 21:30 Macedonia jazz [i] 22:00 Na plovárně s Hanou Whitton [i] 22:25 Grbavica [i] 00:00 Nobel Peace Prize Concert 2008 [i] 00:50 Hodina pravdy [i] 01:45 Čétéčko [i] 02:00 Lukáš ve fraku [i] 02:50 Kamera na cestách: Milionářská bydlení 1/6 [i] 03:50 Podzemní Čechy II 12/13 [i] 04:15 Krásný ztráty [i] 04:40 Osudové okamžiky [i]
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:35 Království surikat II 8 [i] 06:00 Kamarádi z lesa 32, 33 [i] 06:35 Bolek a Lolek 65 [i] 06:45 Batman vítězí 5 [i] 07:15 Spongebob v kalhotách 25 [i] 07:45 Vteřiny před katastrofou [i] 08:40 Charleston [i] 11:00 Bláznivá střela 2 1/2: Vůně strachu [i] 12:35 Unesený 11 [i] 13:30 VC Itálie [i] 16:25 Mr. Bean [i] 17:00 Odpolední Televizní noviny [i] 17:30 Občanské judo [i] 18:05 Rady ptáka Loskutáka [i] 19:00 Hospoda 12 [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:00 Česko Slovenská SuperStar [i] 21:25 Střepiny [i] 22:00 Nevěrná [i] 00:20 Báječní lidé 10 [i] 01:10 Novashopping 01:30 Střepiny [i] 01:55 Polepšovna mazlíčků [i] 02:25 Babicovy dobroty [i] 03:15 Ruská ruleta [i] 04:05 DO-RE-MI [i]
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    06:00 Párty s kuchařem [i] 06:30 Samuraj Jack I 4 [i] 06:55 Neuvěřitelná dobrodružství Rudly a Koumáka III 5 [i] 07:15 Oggy a škodíci [i] 07:25 Bejbybum I 2 [i] 07:50 Chůva k pohledání I 14 [i] 08:20 Hitlerovi muži II 1 [i] 09:25 Svět 2009 [i] 10:00 M*A*S*H 192 [i] 10:30 M*A*S*H 193 [i] 11:00 Partie [i] 11:50 Receptář prima nápadů [i] 12:55 Columbo [i] 14:30 Rande [i] 16:45 Vraždy v Midsomeru [i] 18:55 Zprávy TV Prima [i] 19:35 Chůva k pohledání I 15 [i] 20:00 Vraždy v Oxfordu 2 [i] 22:15 Brubaker [i] 00:50 Oklamaný [i] 02:45 Volejte Věštce 04:25 Partie [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
    05:25 Lampáreň [i] 05:45 Lampáreň [i] 06:10 Lampáreň [i] 06:25 Lampáreň [i] 06:45 112 [i] 07:10 112 [i] 07:40 Skrytá vášeň 25-26/188 [i] 09:15 Vtáky v tŕní I. 4/10 [i] 10:15 Summerland II. 4/13 [i] 11:05 Slávici na ulici [i] 11:30 Slávici na ulici [i] 12:00 Chuťovky [i] 12:30 Chuťovky [i] 13:15 Rebeli I. 13/215 [i] 14:05 Summerland II. 4/13 [i] 14:55 Columbo I. 2/7 [i] 16:20 Skrytá vášeň 27-28/188 [i] 18:00 Vtáky v tŕní I. 4/10 [i] 19:00 Rebeli I. 14/215 [i] 20:00 Emma [i] 22:25 Skutočný príbeh: Zločin v sutane [i] 00:45 Emma [i] 02:50 Skutočný príbeh: Zločin v sutane [i] 04:50 Columbo I. 2/7 [i]
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
    06:15 Někdo musí z kola ven [i] 09:00 Teleshopping 12:00 Malý lord Fauntleroy [i] 13:45 Střelba na psy [i] 15:40 Mezi námi právníky [i] 17:15 Ztracený svět [i] 18:55 Kolem světa za 80 dní 1. [i] 20:35 Sklizeň [i] 22:15 V zajetí teroru [i] 23:45 Miluji tě k sežrání [i] 01:20 Mumie [i] 03:00 Jindabyne [i]
  • TV program Eurosport

    logo TV stanice EurosportEurosport
    06:15 Tenis [i] 07:30 Snooker [i] 10:30 Tenis [i] 11:45 Motorismus [i] 12:45 Motorismus [i] 13:30 Snooker [i] 16:30 Cyklistika [i] 17:45 Motorismus [i] 18:30 Motorismus [i] 18:45 Atletika [i] 20:30 Tenis [i] 22:30 Tenis [i] 01:30 Závěr vysílání
  • TV program Hallmark

    logo TV stanice HallmarkHallmark
    05:00 Dotek anděla I 12 [i] 06:00 Dotek anděla I 13 [i] 07:00 Život v buši III 2 [i] 08:00 Život v divočině 2 [i] 09:00 Námořní hlídka I 3 [i] 10:00 Námořní hlídka I 4 [i] 11:00 Drzá Jordan III 7 [i] 12:00 Soudkyně Amy III 5 [i] 13:00 Soudkyně Amy III 6 [i] 14:00 Slečna Marplová: Vražda na faře [i] 16:00 Vraždy v Midsomeru: Krvavá svatba [i] 18:00 Speciální zásilka [i] 20:00 Drzá Jordan III 8 [i] 21:00 Drzá Jordan III 9 [i] 22:00 Médium IV 3 [i] 23:00 Médium IV 4 [i] 00:00 Právo a pořádek: Útvar pro zvláštní oběti III 3 [i] 01:00 Právo a pořádek: Útvar pro zvláštní oběti III 4 [i] 02:00 McLeodovy dcery IV 18 [i] 03:00 Život v buši III 2 [i] 04:00 Život v divočině 2 [i]
  • TV program Spektrum

    logo TV stanice SpektrumSpektrum
    05:00 Buď já nebo pes 51 [i] 06:00 Velké hračky velkých hochů 01 [i] 06:30 Velké hračky velkých hochů 02 [i] 07:05 Znovuobjevitelé 21 [i] 07:35 Znovuobjevitelé 22 [i] 08:05 Ecoluxe 02 [i] 09:15 Jamieho drůbeží hostina [i] 10:15 Vítejte na svatební hostině 16 [i] 10:45 Vítejte na svatební hostině 17 [i] 11:10 Lidé a místa na Zemi: Maroko [i] 11:25 Impéria 01 [i] 12:30 Jamieho vláda nad jídlem 02 [i] 13:30 Skryté možnosti 47 [i] 14:00 Skryté možnosti 48 [i] 14:30 Zvířecí rekordmani 17 [i] 15:25 Řeč hmyzí říše 04 [i] 15:45 Rozluštění mayského písma [i] 16:45 Mistři švindlu 01 [i] 17:20 Billova neposedná vařečka 03 [i] 17:50 Billova neposedná vařečka 04 [i] 18:20 Buď já nebo pes 52 [i] 19:15 Elektrizující věda 37 [i] 19:50 Elektrizující věda 27 [i] 20:25 Když se Země zatřese 06 [i] 21:25 Impéria 02 [i] 22:30 Procesy Roberta J. Oppenheimera 01 [i] 23:35 Pohromy století 41 [i] 00:30 Podsvětí amerických měst 02 [i] 01:30 Obnažená planeta 01 [i] 02:30 Ecoluxe 02 [i] 03:35 Místa ve Středomoří 15 [i] 04:40 Interiéry 15 [i]
  • TV program HBO

    logo TV stanice HBOHBO
    06:00 Bude naše [i] 07:30 Vesmírní opičáci [i] 08:50 Zatmění slunce [i] 11:00 Cinema, Cinema, Cinema 38 [i] 11:25 Nepolíbená [i] 13:10 Animovaný život [i] 14:30 Uranya [i] 16:05 Moondance Alexander [i] 17:35 Indiana Jones a Chrám zkázy [i] 19:30 Před kamerou 38 [i] 20:00 Bláznovo zlato [i] 21:50 Gone Baby Gone [i] 23:40 Na stojáka 62 [i] 00:10 Pozdravy z pobřeží [i] 02:05 Gangsteři z Miami [i] 03:30 DESmod [i] 04:30 Za zdí [i]
  • TV program HBO 2

    logo TV stanice HBO 2HBO 2
    08:00 Jack [i] 09:50 Cinema, Cinema, Cinema 38 [i] 10:15 Příměří [i] 12:05 Úžasná a milovaná [i] 13:50 Harry Potter a Fénixův řád [i] 16:05 Obchod století [i] 17:25 Otisk [i] 18:50 Křižovatka smrti 3 [i] 20:15 Tudorovci III. 3 [i] 21:10 Tudorovci III. 4 [i] 22:00 Berlínské spiknutí [i] 23:45 Dva týdny [i] 01:20 Gorila [i] 03:05 Lady Jane [i]
  • TV program Animal Planet

    logo TV stanice Animal PlanetAnimal Planet
    05:35 SOS živočišné říše 3 [i] 06:00 Záchrana mazlíčků 38 [i] 06:30 Záchrana mazlíčků 39 [i] 07:00 Veterinární policie Filadelfie: Tajná operace [i] 08:00 Opičí život 9 [i] 08:30 Opičí život 10 [i] 09:00 Zápisník lovce krokodýlů: Steveovo safari v Singapuru [i] 10:00 Zvířecí pohotovost - doktoři na praxi: Méně vyšlapaná cesta [i] 10:30 Zvířecí pohotovost - doktoři na praxi: Přednost specialisty [i] 11:00 Zvířecí policie: Právě včas [i] 12:00 Služební psi: Seznamte se s elitou - část 1 [i] 13:00 Veterinární policie Filadelfie: Půlnoční zátah [i] 14:00 Veterinární policie Filadelfie: Tajná operace [i] 15:00 Lovec krokodýlů: Návrat do divočiny [i] 16:00 Veterinář na volné noze 1 [i] 16:30 Veterinář na volné noze 2 [i] 17:00 Zabijáci oceánu [i] 18:00 Echo a sloni z Amboseli 1 [i] 18:30 Echo a sloni z Amboseli 2 [i] 19:00 Žokejové: Absolutní špička [i] 19:30 Žokejové: Všechno nebo nic [i] 20:00 Boj o velryby: Zvuk ledu [i] 21:00 Nezkrotná příroda 16 [i] 22:00 Nezkrotná příroda: Útok kobry [i] 23:00 Veterinární policie Filadelfie: Tajná operace [i] 00:00 Veterinární policie Jižní Afrika 2 [i] 01:00 Echo a sloni z Amboseli 1 [i] 01:30 Echo a sloni z Amboseli 2 [i] 01:55 Nezkrotná příroda 16