Úvodná stránka

TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
November 2017
PoUtStŠtPiSoNe
 12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
27282930 
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    05:30 Chrisa nemá nikto rád I. 14/22 [i] 05:50 Akcia kačica [i] 07:15 Alf II. 12/24 [i] 07:50 Trampoty s opicou [i] 09:30 Krok za krokom I. 15-16/22 [i] 10:30 Dobrodružstvo malej pandy [i] 12:00 Česko Slovenská SuperStar [i] 13:20 Česko Slovenská SuperStar [i] 14:45 Spoveď mladej nevesty [i] 16:30 90210: Nová generácia [i] 18:15 Skvelý deň [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 19:20 DNES [i] 19:45 Počasie [i] 19:50 Športové noviny [i] 20:00 Smotánka [i] 20:30 King Kong [i] 23:50 Brána draka a tigra [i] 01:45 Proroctvo: Vzbura [i] 03:10 Dvojitý problém [i] 04:30 Smotánka [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:15 Extra [i] 05:40 Zmenáreň [i] 06:10 Svet v obrazoch [i] 06:40 Pocoyo II. 16/52 [i] 06:45 Všetky psy idú do neba II. 14 [i] 07:10 Timon a Pumbaa 17/25 [i] 07:30 Phineas a Ferb 18/26 [i] 07:55 Fidlibumove rozprávky [i] 08:20 Superchyty [i] 08:50 Lassie II 11/26 [i] 09:15 Hannah Montana II. 3/30 [i] 09:40 Falcon Beach 16/26 [i] 10:30 Hitmánia [i] 11:20 Hopla! [i] 11:45 Paláce Európy [i] 12:40 Motormagazín [i] 13:00 Kevin zo severu [i] 14:45 Tucet špinavcov: Smrteľná misia [i] 16:20 Vôňa kvetov a vetra 2/14 [i] 17:10 Postav dom, zasaď strom [i] 17:40 Show Billa Cosbyho VI 5/26 [i] 18:09 Domáci majstri [i] 18:10 Večerníček [i] 18:20 Domáci majstri [i] 18:25 Show Billa Cosbyho VI 6/26 [i] 18:50 Extra [i] 19:30 Správy STV [i] 19:55 Góly body sekundy [i] 20:05 Počasie [i] 20:15 Modrá hviezda [i] 21:25 Skutočný príbeh:Celkom cudzí ľudia [i] 22:55 Farba noci [i] 00:55 Kevin zo severu [i] 02:35 Tucet špinavcov: Smrteľná misia [i] 04:05 Góly body sekundy [i] 04:15 Paláce Európy [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    05:20 Správy STV [i] 05:45 Správy z regiónov [i] 06:00 Správy - Hírek [i] 06:10 Udalosti ČT [i] 06:45 Správy a komentáre [i] 07:05 Atentáty, ktoré otriasli svetom 2/26 [i] 07:35 Živá panoráma [i] 08:15 Televíkend [i] 08:40 Huby [i] 08:50 Extr@français 1/13 [i] 09:15 KGB v Nemecku 2/2 [i] 10:00 Generácia 2000 [i] 10:30 Štúdio Dialóg po 20 rokoch [i] 12:05 5 minút po dvanástej [i] 13:05 Pestrá rodinka 36/36 [i] 13:30 Zelená je farba nádeje [i] 13:50 Cesty nádeje [i] 14:15 Z tvorby lokálnych a regionálnych TV [i] 14:40 Expedícia Červené more 9/10 [i] 15:05 Poltón [i] 15:35 GEN.sk [i] 15:55 Kapura [i] 16:40 Farmárska revue [i] 16:55 Študentské filmy [i] 17:40 Elixír [i] 18:10 Poznanie a slovo [i] 18:45 Večerníček [i] 18:55 Clippato [i] 19:25 Osobnosti [i] 19:30 Správy STV [i] 19:50 Národnostné správy - mix [i] 20:00 Keno 10 [i] 20:05 Dokumentárny klub [i] 20:45 Dejiny malej mechanizovanej múzy [i] 20:55 Kultúra v čase 3/8 [i] 21:25 Anjeli strážni [i] 21:55 Kino na Dvojke [i] 23:25 BJD 2008 [i] 00:20 Motormagazín [i] 00:40 Udalosti ČT [i] 01:15 Správy STV [i] 01:39 Záver vysielania
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    05:30 Prvé oddelenie 10 [i] 05:50 KRIMI NOVINY 06:15 NOVINY TV JOJ 06:40 TV JOJ DEŤOM: Káčerovo [i] 07:10 TV JOJ DEŤOM: Rozprávková jazda [i] 07:35 TV JOJ DEŤOM: Barbie z Labutieho jazera [i] 09:15 Simpsonovci VIII. 9,10 [i] 10:15 Profesionáli III. - NOVÉ ČASTI 2 [i] 11:00 Webmaster - NAJLEPŠIE ČASTI [i] 12:10 C. S. I. : Kriminálka Miami V. 4 [i] 13:00 Tunel [i] 15:00 Tučkovia [i] 17:00 Kutyil s. r. o. III. - NOVÉ ČASTI 2 [i] 17:45 PRVÉ NOVINY 18:00 VÍKENDOVÉ PROMI NOVINY [i] 19:00 KRIMI NOVINY 19:30 NOVINY TV JOJ 19:55 ŠPORT 19:59 NAJLEPŠIE POČASIE 20:20 PREMIÉRA: Bridget Jonesová: S rozumom v koncoch [i] 22:30 40 dní a 40 nocí [i] 00:30 Chytený pri čine [i] 02:15 Miliónový tanec [i] 04:20 Webmaster - NAJLEPŠIE ČASTI [i]
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
    05:15 Doktor z hôr III. 3 [i] 06:00 Mravnostné oddelenie I. 4,5 [i] 07:40 V mene lásky 29,30 [i] 09:15 V uliciach San Francisca 7,8 [i] 11:00 Zorro 71 [i] 11:25 Zvieracia klinika [i] 12:00 Nebezpečné vízie [i] 13:30 Mravnostné oddelenie I. 4,5 [i] 15:15 Doktorka Quinnová 55,56 [i] 16:45 Synovia a dcéry Jakuba sklára 10 [i] 17:55 Siska 48 [i] 19:00 KRIMI NOVINY “N“ 19:30 NOVINY TV JOJ “N“ 19:55 Julie Lescautová VI. 6 [i] 21:35 Danielle Steelová: Prsteň 2/2 [i] 23:15 V uliciach San Francisca [i] 00:55 Nočné reprízy
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
    06:00 Poslední trosečník XII. - Panama 16/15 [i] 07:00 Poslední trosečník XIII. - Cookovy Ostrovy 1/16 [i] 08:00 Ďáblův sluha 1/18 [i] 09:00 Hvězdná brána IV. 15/22 [i] 10:00 Hvězdná brána IV. 16/22 [i] 11:00 Hvězdná brána IV. 17/22 [i] 12:00 Jake 2.0 I. 3/16 [i] 13:00 Ďáblův sluha 3/18 [i] 14:00 All Saints V. 25/43 [i] 15:00 Vodní krysy III. 4/26 [i] 16:00 Sue Thomas: Agentka FBI II. 7/22 [i] 17:00 Wildfire III. 7/13 [i] 18:00 Poslední trosečník XIV. - Fiji 2/15 [i] 19:00 Posel ztracených duší III. 15/18 [i] 20:00 Slepá spravedlnost 3/13 [i] 21:00 CSI: New York IV. 3/21 [i] 22:00 Schůzka naslepo [i] 23:55 Internát II. 4/8 [i] 01:40 CSI: New York IV. 3/21 [i] 02:30 Slepá spravedlnost 3/13 [i] 03:15 Posel ztracených duší III. 15/18 [i]
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
    05:00 Bratři Ludolfové 3 [i] 06:00 Ďábelské stroje: Zaoceánská soutěž: Vysokozdvižné vozíky s vidlicovým nástavcem [i] 06:25 Z ubožáka boháčem, americký styl: Automobil Mercury Cougar [i] 07:15 Everest: za hranice možností: Zóna smrti [i] 08:10 Miami Ink: Yojiho zasvěcení [i] 09:05 Nejsmrtelnější úlovek - Speciál 2 [i] 10:00 Mimořádné projekty: Tunel a přehrada v Peru [i] 10:55 Rizikové stavby: Vlaky [i] 11:50 Zázraky vytvořené lidmi v Asii: Opera v Sydney [i] 12:45 Výroba prototypů: Vstávat, je ráno [i] 13:40 Bořiči mýtů: Houpačka [i] 14:35 Svět budoucnosti: Zábava budoucnosti [i] 15:30 Riziková laboratoř: Srážka s vlakem [i] 16:25 Jak to funguje: Kávovar/Nivelační přístroj s laserem/Inkoustová čtečka/Automatický čistič podlah [i] 16:55 Jak se to dělá 53 [i] 17:20 Rizikové stavby: Vlaky [i] 18:15 Mimořádné projekty: Tunel a přehrada v Peru [i] 19:10 Americká rychlá kola: Chevy Low Rider 59 - část 3 [i] 20:05 Americký chopper 25 [i] 21:00 Opravna vraků: Gangsterská kára pro Martina Kempa - část 1 [i] 21:55 Rození obchodníci na cestách: Fiat 500 - část 1 [i] 22:25 Rození obchodníci na cestách: Fiat 500 - část 2 [i] 22:50 Černé zlato 1 [i] 23:45 Gangy očima Rosse Kempa: Los Angeles [i] 00:40 Vězněm v cizině: Peru [i] 01:40 Běsnění: Agresivní řidiči [i] 02:40 Proti všem živlům 1 [i] 03:40 Rození obchodníci na cestách: Fiat 500 - část 1 [i] 04:05 Americký chopper 25 [i]
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:00 Přes nový práh [i] 05:25 Postřehy odjinud [i] 05:30 Události v regionech [i] 05:55 Šikulové [i] 06:10 Let 29 13/30 [i] 06:35 Medvěd 09 2/7 [i] 06:40 Lužickosrbské bajky 2/7 [i] 06:45 Příběhy telátka Kopejtka 2/7 [i] 06:55 Martin Snílek [i] 07:20 Garfield a přátelé 16/26 [i] 07:45 Všechna rána světa: USA 2/16 [i] 08:00 Biblická pátrání: Adam a Eva 2/17 [i] 08:15 Malá čarodějka Bibi [i] 10:00 Kuchařská pohotovost [i] 10:30 Mimo službu [i] 12:00 Zprávy [i] 12:05 Z metropole [i] 12:35 Auto Moto Revue [i] 13:05 Království divočiny: Legendy světa zvířat 4/13 [i] 13:35 Chcete je? [i] 13:45 Mezi námi zvířaty [i] 14:15 Evropský manuál [i] 14:35 Jalna 2/16 [i] 15:25 Bez řečí [i] 17:00 Film o seriálu Vyprávěj [i] 17:15 Taxík [i] 17:45 Černá věž 2/6 [i] 18:40 Zpívánky [i] 18:45 Večerníček [i] 18:55 Šťastných deset a Šance milion 19:00 Události [i] 19:35 Branky, body, vteřiny [i] 19:50 Předpověď počasí [i] 20:00 Hodina pravdy [i] 21:05 Hodný, zlý a ošklivý [i] 00:00 Losování Šťastných deset a Šance milion 00:05 Po stopách 11. září 2/2 [i] 02:00 13. komnata Kateřiny Janouchové [i] 02:25 Pošta pro tebe [i] 03:20 Na moll... 04:00 Folklorika [i] 04:25 Legenda zvaná Beatles [i] 04:50 Stop [i]
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:00 Profesí režisér, malíř z radosti [i] 05:25 Alchymie bytí [i] 05:50 Služby v našich službách plus [i] 06:10 Rodinné stříbro [i] 06:30 Správy STV 06:55 Divnopis [i] 07:00 Diagnóza [i] 07:20 Soukromá muzea [i] 07:30 Poutní místa [i] 07:50 Panorama [i] 08:30 Zázračná planeta: Mocné síly Země 5/5 [i] 09:25 Folklorika [i] 09:50 Náš venkov [i] 10:10 Za vesnickými muzikanty [i] 10:40 Hledání ztraceného času [i] 11:00 Mlynáři od Babic [i] 12:00 Classic Soul v BBC [i] 13:00 Pětka v Pomeranči [i] 13:30 Game Page [i] 13:50 Sabotáž [i] 14:20 Simpsonovi XVIII 16/22 [i] 14:45 Génius přírody 2/3 [i] 15:40 Kamera na cestách: Milionářská bydlení 1/6 [i] 16:40 Tichomořské hlubiny 2/3 [i] 17:35 Poutní místa [i] 17:55 Kudykam [i] 18:10 O češtině [i] 18:30 Kultura.cz [i] 19:00 Lukáš ve fraku [i] 19:50 Mořské oko [i] 20:00 BBC Proms 2009 [i] 21:20 Z jižních Čech až na konec světa [i] 21:50 Divadlo žije! [i] 22:20 Poslední mohykán [i] 23:20 Noc s Andělem [i] 00:50 Ondrej Krajňák Trio featuring Jure Pukl [i] 01:35 Sešli se ... [i] 02:35 Kdo je kdo [i] 03:05 Soul Deep 5/6 [i] 03:55 Grotesky [i] 04:40 Ladí neladí [i]
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:15 Novashopping 06:15 Bolek a Lolek 64 [i] 06:25 Batman vítězí 4 [i] 06:50 Admirál Bublina útočí 24 [i] 07:20 Spongebob v kalhotách 24 [i] 07:45 Lovec krokodýlů VI 5 [i] 08:50 Ace Ventura: Zvířecí detektiv [i] 10:25 Prázdniny pro psa [i] 12:00 Volejte Novu [i] 12:30 Cesta do hlubin študákovy duše [i] 14:25 Odvážný Crusoe 2 [i] 15:20 Já to tedy beru, šéfe...! [i] 17:15 Polepšovna mazlíčků [i] 17:55 Babicovy dobroty [i] 18:30 Koření [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:00 Strážce [i] 22:15 Válka světů [i] 00:30 Podezřelé chování [i] 01:55 Novashopping 02:20 Volejte Novu [i] 02:45 Áčko [i] 03:45 DO-RE-MI [i] 04:35 Novashopping
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    06:00 Párty s kuchařem [i] 06:25 Samuraj Jack I 3 [i] 06:50 Neuvěřitelná dobrodružství Rudly a Koumáka III 4 [i] 07:15 Fresh Prince IV 15 [i] 07:40 Chůva k pohledání I 13 [i] 08:10 Autosalon [i] 09:05 M*A*S*H 190 [i] 09:35 M*A*S*H 191 [i] 10:05 Usvědčeni 2 [i] 11:00 Columbo [i] 12:50 Napoleon a Josefína [i] 14:40 Projekt X [i] 16:50 Spiknutí lásky [i] 18:55 Zprávy TV Prima [i] 19:35 Chůva k pohledání I 14 [i] 20:00 Tančím, abych žil [i] 22:35 Prci, prci, prcičky 3: Svatba [i] 00:45 Hlas temnoty [i] 02:25 Volejte Věštce 04:05 Inspektor Balko 30 [i] 04:55 Inspektor Balko 31 [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
    05:20 Júlia - Cesty za šťastím 9/351 [i] 06:10 Lampáreň [i] 06:25 Lampáreň [i] 06:50 112 [i] 07:15 112 [i] 07:45 Skrytá vášeň 23-24/188 [i] 09:25 Vtáky v tŕní I. 3/10 [i] 10:15 Summerland II. 3/13 [i] 11:05 Slávici na ulici [i] 11:35 Slávici na ulici [i] 12:05 Chuťovky [i] 12:30 Chuťovky [i] 13:15 Rebeli I. 12/215 [i] 14:10 Summerland II. 3/13 [i] 15:05 Columbo I. 1/7 [i] 16:25 Skrytá vášeň 25-26/188 [i] 18:10 Vtáky v tŕní I. 3/10 [i] 19:00 Rebeli I. 13/215 [i] 20:00 Rosamunde Pilcherová: Jesenná láska [i] 21:40 Dievča na telefón [i] 23:20 Vyjednávačka FBI [i] 00:55 Rosamunde Pilcherová: Jesenná láska [i] 02:25 Dievča na telefón [i] 04:00 Columbo I. 1/7 [i]
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
    05:20 Synův pokoj [i] 07:00 Dokonalí andílkové [i] 09:00 Teleshopping 12:00 Někdo musí z kola ven [i] 13:35 Klára a já [i] 15:05 Malcolm X [i] 18:30 Hlavní zprávy [i] 20:15 Ztracený svět [i] 21:55 Blízko nebe [i] 23:35 Tirant Lo Blanc [i] 01:40 [i] 03:05 Blízko nebe [i] 04:45 Klára a já [i]
  • TV program Eurosport

    logo TV stanice EurosportEurosport
    08:30 Snooker [i] 10:30 Tenis [i] 13:30 Snooker [i] 16:30 Cyklistika [i] 17:45 Motorismus [i] 18:15 Tenis [i] 00:00 Tenis [i] 01:00 Tenis [i] 04:15 Tenis [i]
  • TV program Hallmark

    logo TV stanice HallmarkHallmark
    05:00 Dotek anděla I 11 [i] 06:00 Dotek anděla I 12 [i] 07:00 Námořní hlídka I 1 [i] 08:00 Námořní hlídka I 2 [i] 09:00 Ochránce I 5 [i] 10:00 Ochránce I 6 [i] 11:00 Soudkyně Amy III 2 [i] 12:00 Soudkyně Amy III 3 [i] 13:00 Soudkyně Amy III 4 [i] 14:00 Kolébka lží [i] 16:00 Speciální zásilka [i] 18:00 Ochránce I 7 [i] 19:00 Ochránce I 8 [i] 20:00 Ochránce I 9 [i] 21:00 Právo a pořádek: Zločinné úmysly VIII 3 [i] 22:00 Právo a pořádek: Zločinné úmysly VIII 4 [i] 23:00 Hříšné město [i] 01:00 Právo a pořádek: Útvar pro zvláštní oběti III 3 [i] 02:00 Právo a pořádek: Útvar pro zvláštní oběti III 4 [i] 03:00 Dobrá čarodějka [i]
  • TV program Spektrum

    logo TV stanice SpektrumSpektrum
    06:00 Tajemství dávných léčitelů 01 [i] 07:05 Ulice světa 01 [i] 07:35 Ulice světa 02 [i] 08:10 Volný čas [i] 09:10 Venku v zimě 03 [i] 09:40 Venku v zimě 04 [i] 10:10 Prehistorický park 05 [i] 11:10 Co nám prospívá 18 [i] 12:10 Pokusní králíci 01 [i] 12:40 Jamieho vláda nad jídlem 01 [i] 13:40 Skryté možnosti 45 [i] 14:10 Skryté možnosti 46 [i] 14:40 Zvířecí rekordmani 16 [i] 15:40 Znovuobjevitelé 34 [i] 16:10 Znovuobjevitelé 35 [i] 16:40 Mistři švindlu 18 [i] 17:15 Billova neposedná vařečka 01 [i] 17:45 Billova neposedná vařečka 02 [i] 18:15 Buď já nebo pes 51 [i] 19:15 Elektrizující věda 35 [i] 19:50 Elektrizující věda 36 [i] 20:25 Když se Země zatřese 05 [i] 21:25 Impéria 01 [i] 22:30 Velká čínská zeď 02 [i] 23:35 Pohromy století 40 [i] 00:30 Za zavřenými dveřmi 06 [i] 01:25 Chytrý průvodce po… 13 [i] 01:50 Chytrý průvodce po… 14 [i] 02:20 Putování 02 [i] 03:20 Místa ve Středomoří 14 [i] 04:25 Budapešť nadivoko [i]
  • TV program HBO

    logo TV stanice HBOHBO
    06:00 Servírka [i] 07:45 Probuzení tmy [i] 09:20 Romeo a Julie se berou [i] 10:50 Vzbuďte se, vojáci! [i] 12:55 Hannah Montana & Miley Cyrus: Koncert Best Of Both Worlds [i] 14:05 Noční můra od vedle [i] 15:35 Fantastická čtyřka: Silver Surfer [i] 17:05 Revoluce paní Ratcliffové [i] 18:45 Batman - Gothamský rytíř [i] 20:00 Návrat na Brideshead [i] 22:10 Superbad [i] 00:00 Volný jako pták [i] 01:30 Křížová palba [i] 03:05 Čistá barva [i] 04:50 J.A.R. koncert [i]
  • TV program HBO 2

    logo TV stanice HBO 2HBO 2
    08:00 Je nám osmnáct [i] 09:30 Šílená láska [i] 11:05 Před kamerou 37 [i] 11:40 Mimzy [i] 13:15 Nancy Drew: Záhada v Hollywoodu [i] 14:55 Stěhování pana McAllistera [i] 16:25 Paříži, miluji Tě [i] 18:25 Fontána [i] 20:00 Generation Kill : Manták 3 [i] 21:00 Generation Kill : Bojová honitba 4