Úvodná stránka

TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
November 2017
PoUtStŠtPiSoNe
 12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
27282930 
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    05:10 DNES [i] 05:30 Reflex [i] 06:00 Teleráno [i] 08:30 Herkules III. 10/22 [i] 09:25 Zajtra to roztočíme, miláčik...! [i] 11:20 Flashdance [i] 13:15 Bez stopy II. 5/24 [i] 14:10 Priatelia V. 15-16/24 [i] 15:05 Kobra 11 IV. 8/17 [i] 16:05 Walker, texaský ranger IV. [i] 17:00 Prvé Televízne noviny [i] 17:25 Reflex [i] 17:45 Počasie [i] 17:55 Bez servítky [i] 18:30 V mene zákona [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 19:20 DNES [i] 19:45 Počasie [i] 19:50 Športové noviny [i] 20:00 Aj múdry schybí [i] 21:20 Dnes zomrieš! [i] 23:00 Crank: Zastaň a neprežiješ! [i] 00:35 Krvavá päsť VI. [i] 02:05 Zlato, krv a piesok [i] 04:00 Vianoce plné lásky [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:20 Obchod so šťastím 53 [i] 05:55 Ranný magazín [i] 08:05 Rany lásky 126/130 [i] 08:55 Repete repete [i] 09:40 Diagnóza: Vražda 17/91 [i] 10:30 Diagnóza: Vražda 18/91 [i] 11:20 Sila lásky I. 217 [i] 12:15 Dámsky magazín STV [i] 13:30 Varení pečení [i] 14:00 Postav dom, zasaď strom [i] 14:30 Obchod so šťastím 54 [i] 15:05 Varím, varíš, varíme a pečieme [i] 15:20 Kaviareň Slávia [i] 16:00 Správy STV o 16:00 [i] 16:25 Počasie [i] 16:30 Rany lásky 127/130 [i] 17:15 Sila lásky III. 19/200 [i] 18:05 Domáci majstri [i] 18:10 Večerníček [i] 18:20 Domáci majstri [i] 18:25 Sila lásky III. 20/200 [i] 19:15 Slovensko dnes [i] 19:30 Správy STV [i] 19:55 Góly body sekundy [i] 20:05 Počasie [i] 20:15 Dnes vás baví Senzi Senzus [i] 21:25 Zostarni so mnou [i] 23:00 Vraždy v Durham County 2/6 [i] 23:50 Prípad pre Samanthu 27 [i] 00:40 Excentrici 11/26 [i] 01:00 Excentrici 12/26 [i] 01:25 Sila lásky III. 19/200 [i] 02:15 Sila lásky III. 20/200 [i] 03:05 Slovensko dnes [i] 03:20 Správy STV [i] 03:45 Góly body sekundy [i] 03:50 Excentrici 11/26 [i] 04:15 Excentrici 12/26 [i] 04:40 Obchod so šťastím 54 [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    05:25 Správy STV [i] 05:50 Správy z regiónov [i] 06:05 Správy - Hírek [i] 06:15 Udalosti ČT [i] 06:50 Správy a komentáre [i] 07:15 Rómsky magazín - So Vakeres [i] 07:45 Živá panoráma [i] 08:15 Providence III. 18/22 [i] 09:00 Ranný magazín [i] 11:15 Ushuaia - expedície do prírody IV. 2/8 [i] 12:05 Regionálny denník [i] 12:35 Živá panoráma [i] 13:05 Eurovirtuál [i] 13:20 Veľké záhady [i] 13:45 Família [i] 14:10 Večer na tému . . [i] 15:55 Štvorlístok [i] 16:25 Tempo [i] 16:40 Regionálny denník [i] 17:15 Správy z regiónov [i] 17:35 FOKUS - rodina [i] 18:20 Televíkend [i] 18:45 Večerníček [i] 18:55 Domáci majstri [i] 19:00 Atentáty, ktoré otriasli svetom 2/26 [i] 19:30 Správy STV [i] 19:55 Správy - Hírek [i] 20:00 Keno 10 [i] 20:10 KGB v Nemecku 2/2 [i] 21:00 GEN.sk [i] 21:15 Československý filmový týždenník [i] 21:30 Správy a komentáre [i] 21:50 Správy z regiónov [i] 22:05 Štúdio Dialóg po 20 rokoch [i] 23:35 Hviezdna loď Galactica IV 1/20 [i] 00:20 Hviezdna loď Galactica IV 2/20 [i] 01:00 Udalosti ČT [i] 01:35 Záznam zo zasadnutia NR SR [i]
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    05:30 Črepiny [i] 05:50 PROMI NOVINY [i] 06:00 KRIMI NOVINY 06:30 NOVINY TV JOJ 07:00 RANNÁ ŠOU S ADELOU A SAJFOM [i] 09:00 Prvé oddelenie 9 [i] 09:20 Špeciálne komando II. 22 [i] 10:20 Medicopter 117 7 [i] 11:20 Policajt z L. A. 8 [i] 12:20 C. S. I. : Kriminálka New York IV. 6 [i] 13:15 Komando GSG 9 14 [i] 14:15 C. S. I. : Kriminálka Las Vegas VII. 2 [i] 15:10 Kosti IV. - NOVÉ ČASTI 2 [i] 16:10 C. S. I. : Kriminálka Miami V. 4 [i] 16:59 PRVÉ NOVINY 17:25 PROMI NOVINY [i] 17:45 Prvé oddelenie 10 [i] 18:00 Súdna sieň - NOVÉ ČASTI [i] 19:00 KRIMI NOVINY 19:30 NOVINY TV JOJ 19:55 ŠPORT 19:59 NAJLEPŠIE POČASIE 20:15 Panelák 294 [i] 21:15 Kutyil s. r. o. III. - NOVÉ ČASTI 2 [i] 21:55 SEDEM [i] 22:45 De Facto [i] 23:30 Zavraždená, ale. . [i] 01:40 Črepiny [i] 02:00 Komando GSG 9 14 [i] 02:50 Medicopter 117 7 [i] 03:35 Vášnivé noci: Rádio Erotika [i] 04:50 Acapulco H. E. A. T. II. [i]
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
    05:15 Doktor z hôr III. 2 [i] 06:00 Starsky a Hutch IV. 81,82 [i] 07:40 V mene lásky 27,28 [i] 09:15 Varí vám to [i] 09:50 Starý III. 70 [i] 10:50 Doktor z hôr III. 3 [i] 11:45 Červené ruže 29,30 [i] 13:25 Starsky a Hutch IV. 81,82 [i] 15:10 Hrochy v Afrike [i] 16:50 Páli vám to? [i] 17:20 V mene lásky 29,30 [i] 19:00 KRIMI NOVINY “N“ 19:30 NOVINY TV JOJ “N“ 19:55 Synovia a dcéry Jakuba sklára 10 [i] 21:00 Siska 48 [i] 22:10 Nebezpečné vízie [i] 23:40 Starý III. 70 [i] 00:40 Nočné reprízy
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
    06:00 Vodní krysy V. 28/32 [i] 07:00 All Saints VII. 34/40 [i] 07:55 Zoom 72/188 [i] 08:00 Alias V. 9/17 [i] 09:00 Hvězdná brána: Atlantida II. 15/20 [i] 10:00 The Amazing Race VIII. 5/14 [i] 10:55 Zoom 72/188 [i] 11:00 Vodní krysy V. 28/32 [i] 12:00 Noční show Davida Lettermana [i] 13:00 Alias V. 9/17 [i] 14:00 Hvězdná brána: Atlantida II. 15/20 [i] 15:00 Situace: Ohrožení 16/16 [i] 16:00 Vodní krysy V. 29/32 [i] 17:00 All Saints VII. 35/40 [i] 17:55 Zoom 72/188 [i] 18:00 Alias V. 10/17 [i] 19:00 Hvězdná brána: Atlantida II. 16/20 [i] 20:00 Dr. House 1/22 [i] 21:00 Death Note - Poslední jméno [i] 23:45 Zoom 72/188 [i] 23:50 Zachraň mě IV. 9/13 [i] 00:50 Noční show Davida Lettermana [i] 01:50 All Saints VII. 35/40 [i] 02:40 Death Note - Poslední jméno [i]
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
    05:00 Bratři Ludolfové 2 [i] 06:00 Krize brouka 4 [i] 06:25 Pátá rychlost 11 [i] 06:50 Americký chopper: Comanche - část 3 [i] 07:45 Závod do Dakaru 2 [i] 08:40 Bořiči mýtů: Drtivý basový reproduktor [i] 09:35 Jak věci fungují: Pivo [i] 10:00 Jak se to dělá 56 [i] 10:30 Riziková laboratoř: Neřízené nákladní auto [i] 11:25 Bratři Ludolfové 2 [i] 12:20 Opravna vraků: Veteš v kufru [i] 13:15 Americký chopper: Mikova motorka - část 1 [i] 14:10 Pátá rychlost 12 [i] 14:35 Opravdu to přežili: Záchrana v mořské jeskyni [i] 15:05 Zničeno ve vteřině 5 [i] 15:30 Hubitelé havěti: Chyba začátečníka [i] 16:25 Miami Ink: Jedna velká rodina [i] 17:20 Riziková laboratoř: Zkapalněný písek [i] 18:15 Bořiči mýtů: Smrtící sláma [i] 19:10 Jak věci fungují: Káva [i] 19:40 Jak se to dělá 57 [i] 20:05 Špinavé práce: Likvidace použitých plenek [i] 21:00 Bořiči mýtů: Houpačka [i] 21:55 Výroba prototypů: Vstávat, je ráno [i] 22:50 Zničeno ve vteřině 6 [i] 23:20 Opravdu to přežili: Útok velryby [i] 23:45 Opravna vraků: Chip a Chris se hádají [i] 00:40 Bratři Ludolfové 3 [i] 01:40 Špinavé práce: Likvidace použitých plenek [i] 02:40 Bořiči mýtů: Smrtící sláma [i] 03:40 Opravdu to přežili: Útok velryby [i] 04:05 Jak věci fungují: Káva [i] 04:35 Jak se to dělá 57 [i]
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:00 Bydlení je hra [i] 05:25 Postřehy odjinud [i] 05:30 Události v regionech [i] 05:59 Studio 6 [i] 08:30 Kouzelná školka [i] 09:00 Dostavba katedrály sv. Víta [i] 09:20 Královnina smečka psů [i] 10:10 Roháčovy a Svitáčkovy písničky [i] 10:15 Petr a Lucie [i] 10:20 Příště u Vás z Lázní v Kostelci u Zlína [i] 11:00 Barvy života [i] 12:00 Zprávy [i] 12:30 Sama doma [i] 13:30 Praštěná holka II 11,12/22 [i] 14:20 Doktorka Quinnová III 20/29 [i] 15:05 Benjamin Kvítko 20/26 [i] 15:30 Let 29 13/30 [i] 15:55 Ovečka Shaun 11/40 [i] 16:00 Daleká cesta za domovem 28/39 [i] 16:25 Bludiště [i] 17:00 Za školu [i] 17:30 Přes nový práh [i] 17:55 Předpověď počasí [i] 18:00 Události v regionech [i] 18:25 Případ pro ombudsmana 2/16 [i] 18:40 Živé srdce Evropy: Hořavka duhová [i] 18:45 Večerníček [i] 18:55 Šťastných deset a Šance milion 19:00 Události [i] 19:35 Branky, body, vteřiny [i] 19:50 Losování Euromiliony 19:53 Předpověď počasí [i] 19:55 Mimořádné Losování Sportka a Šance 20:00 Dobrodružství kriminalistiky 15/26 [i] 20:55 13. komnata Kateřiny Janouchové [i] 21:25 Uvolněte se, prosím [i] 22:15 Sex ve městě V 6/8 [i] 22:50 Losování Šťastných deset a Šance milion 22:55 Mimořádné Losování Sportky a Šance 23:00 Tři muži na zabití [i] 00:35 Losování Euromiliony 00:40 Praštěná holka II 11,12/22 [i] 01:25 Všechnopárty [i] 02:05 Sabotáž [i] 02:35 Události v regionech [i] 03:00 Události v regionech Brno 03:25 Události v regionech Ostrava [i] 03:50 Regiony ČT24 04:15 Znáte je dobře? [i] 04:35 Gorodok 2/20 [i]
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:00 U nás v Evropě [i] 05:10 Utajená řeč peněz [i] 05:30 Správy STV 05:59 Dobré ráno [i] 08:30 Panorama [i] 09:10 Na stopě [i] 09:40 Na plovárně s Jiřím Ježkem [i] 10:05 Neznámí hrdinové - Pohnuté osudy [i] 10:35 Skoro jasno 2/13 [i] 10:50 Věda v Evropě: Srdeční infarkt [i] 11:00 Pod pokličkou [i] 11:35 AZ-kvíz [i] 12:00 Bydlení je hra [i] 12:25 Černé ovce [i] 12:40 Ta naše povaha česká [i] 13:10 Návštěva v ZOO [i] 13:15 Medúza [i] 13:45 Šikulové [i] 14:00 Nová dobrodružství Černého Bleska 10/26 [i] 14:30 Retro Prague 2009 [i] 14:50 Sportovci světa: Jak funguje tým formule 1 [i] 15:40 Kvarteto [i] 16:10 Alchymie bytí [i] 16:35 Rodina a já [i] 16:55 Michaelovy experimenty [i] 17:05 Střípky času [i] 17:20 Dvaasedmdesát jmen české historie 44/72 [i] 17:40 Chcete mě? [i] 17:55 City Folk 2009 - Porto [i] 18:25 Kosmopolis [i] 18:55 Zprávy v českém znakovém jazyce 19:05 Magazín Ligy mistrů [i] 19:35 Simpsonovi XVIII 16/22 [i] 20:00 Zázračná planeta: Mocné síly Země 5/5 [i] 20:55 Moje rodina IV 1/13 [i] 21:25 Soul Deep 5/6 [i] 22:20 Postřehy odjinud [i] 22:30 Události, komentáře [i] 23:15 Gorodok 2/20 [i] 23:35 TV BONSAI... se Zuzanou Bydžovskou [i] 23:55 I BBC se utne [i] 00:20 Ženský hlas [i] 00:45 Pátrání po Ester [i] 02:45 Slavnostní koncert umělecké agentury [i] 03:45 Hledám práci [i] 04:05 Golfmagazín 04:25 Rodina a já [i] 04:45 Michaelovy experimenty [i]
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:00 Novashopping 05:59 Snídaně s Novou [i] 08:35 Směr jih 23 [i] 09:30 Cordierovi, soudce a policajt 19 [i] 11:25 Tescoma s chutí [i] 11:40 Návrat komisaře Rexe X 6 [i] 12:40 Ženatý se závazky 187 [i] 13:10 Walker Texas Ranger III 20 [i] 14:10 Odložené případy 10 [i] 15:05 Superman II 11 [i] 16:05 Zákon a pořádek: Zločinné úmysly II 19 [i] 17:00 Odpolední Televizní noviny [i] 17:35 Kriminálka Las Vegas III 15 [i] 18:25 Ulice 1409, 1410 [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:00 World Trade Center [i] 22:35 Vítejte v džungli [i] 00:30 Sbohem lásko [i] 02:15 Novashopping 02:40 Tabu [i] 03:20 Áčko [i] 04:25 DO-RE-MI [i]
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    06:05 Teleshopping 06:35 Moby Dick a mocný Mightor 8 [i] 07:00 Teleshopping 07:10 Oggy a škodíci [i] 07:20 Oggy a škodíci [i] 07:30 Deník zasloužilé matky V 5 [i] 07:55 Chůva k pohledání I 12 [i] 08:25 M*A*S*H 189 [i] 08:55 Knight Rider I 18 [i] 09:55 Policie - New York X 6 [i] 10:50 To je vražda, napsala X 19 [i] 11:45 Drzá Jordan V 15 [i] 12:45 Deník zasloužilé matky V 6 [i] 13:15 Sabrina - mladá čarodějnice IV 9 [i] 13:45 Čarodějky VI 1 [i] 14:45 Chirurgové III 19 [i] 15:45 Julie Lescautová I 10 [i] 17:40 Minuty regionu 18:00 5 proti 5 [i] 18:55 Zprávy TV Prima [i] 19:35 Chůva k pohledání I 13 [i] 20:00 Pearl Harbor [i] 23:50 Moucha [i] 01:40 Volejte Věštce 03:25 Medicopter 117 V 8 [i] 04:10 Dvojí nasazení 15 [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
    05:20 Júlia - Cesty za šťastím 8/351 [i] 06:10 Lampáreň [i] 06:25 Lampáreň [i] 06:50 Osudové stretnutie 9/90 [i] 07:50 Skrytá vášeň 21-22/188 [i] 09:35 Regina - kráľovná cigánskych sŕdc 9/160 [i] 11:05 Ulica III. ČP 9/260 [i] 11:55 Ženatý so záväzkami IX. 9/28 [i] 12:20 Rebeli I. 11/215 [i] 13:10 Júlia - Cesty za šťastím 8/351 [i] 14:00 Viktória 9/171 [i] 15:05 Ženatý so záväzkami IX. 9/28 [i] 15:30 Macocha 10/120 [i] 16:25 Skrytá vášeň 23-24/188 [i] 18:05 Ulica III. ČP 10/260 [i] 19:00 Rebeli I. 12/215 [i] 20:00 Regina - kráľovná cigánskych sŕdc 10/160 [i] 21:35 Júlia - Cesty za šťastím 9/351 [i] 22:25 Viktória 10/171 [i] 23:15 Osudové stretnutie 10/90 [i] 00:05 Poklad Muskaly [i] 01:40 Lampáreň [i] 02:00 Lampáreň [i] 02:20 Ulica III. ČP 10/260 [i] 03:05 Macocha 10/120 [i] 03:55 Poklad Muskaly [i]
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
    06:05 Mladý dračí ninja 2. [i] 09:00 Teleshopping 12:00 Dokonalí andílkové [i] 13:35 Synův pokoj [i] 15:15 Malý lord Fauntleroy [i] 17:00 František je děvkař [i] 18:30 Mezi námi právníky [i] 20:05 Líbí se mi co děláš [i] 21:55 Uneseni [i] 23:25 Jindabyne [i] 01:30 Maurice [i] 03:50 Uneseni [i]
  • TV program Eurosport

    logo TV stanice EurosportEurosport
    05:00 Závěr vysílání 08:30 Snooker [i] 11:30 Tenis [i] 13:30 Snooker [i] 16:30 Cyklistika [i] 17:45 Fotbal [i] 17:55 Fotbal [i] 18:10 Tenis [i] 20:00 Tenis [i] 00:05 Motorismus [i] 00:35 Motorismus [i] 01:05 Fotbal [i] 01:15 Fotbal [i] 01:30 Závěr vysílání
  • TV program Hallmark

    logo TV stanice HallmarkHallmark
    05:00 Dotek anděla I 10 [i] 06:00 Dotek anděla I 11 [i] 07:00 McLeodovy dcery V 18 [i] 08:00 Vraždy v Midsomeru: Jedenáctka mrtvého muže [i] 10:00 Společný dům [i] 12:00 McLeodovy dcery V 19 [i] 13:00 Soudkyně Amy III 6 [i] 14:00 Vraždy v Midsomeru: Volání krve [i] 16:00 Dobrá čarodějka [i] 18:00 Ochránce I 9 [i] 19:00 Soudkyně Amy III 6 [i] 20:00 Drzá Jordan III 9 [i] 21:00 Právo a pořádek: Útvar pro zvláštní oběti III 3 [i] 22:00 Právo a pořádek: Útvar pro zvláštní oběti III 4 [i] 23:00 Právo a pořádek: Zločinné úmysly VIII 3 [i] 00:00 Právo a pořádek: Zločinné úmysly VIII 4 [i] 01:00 Drzá Jordan III 5 [i] 02:00 Drzá Jordan III 6 [i] 03:00 McLeodovy dcery IV 17 [i] 04:00 McLeodovy dcery IV 18 [i]
  • TV program Spektrum

    logo TV stanice SpektrumSpektrum
    06:00 Osama je kdekdo [i] 07:00 Buď já nebo pes 09 [i] 07:30 Buď já nebo pes 10 [i] 08:00 S Nigellou ve vánoční kuchyni 02 [i] 08:35 Prostřeno pod širým nebem 05 [i] 09:05 Maminka stávkuje 05 [i] 09:40 Skryté možnosti 05 [i] 10:10 Chlapec, který vidí i bez očí [i] 11:10 Vybíraví jedlíci 05 [i] 12:05 S Nigellou ve vánoční kuchyni 02 [i] 12:40 Prostřeno pod širým nebem 05 [i] 13:10 Co nám prospívá 24 [i] 14:10 Osama je kdekdo [i] 15:10 Inteligence zvířat očima lidí 05 [i] 16:10 Maminka stávkuje 05 [i] 16:50 Skryté možnosti 05 [i] 17:20 Vybíraví jedlíci 05 [i] 18:20 Buď já nebo pes 09 [i] 18:50 Buď já nebo pes 10 [i] 19:20 Podzim na chalupě 01 [i] 20:20 Piráti silnic 05 [i] 20:50 Jednotka pro vyšetřování nehod 05 [i] 21:20 Co nám prospívá 24 [i] 22:20 Top Guns bez příkras 03 [i] 22:50 Top Guns bez příkras 04 [i] 23:20 Architektura Británie [i] 00:20 Zázračná planeta 05 [i] 01:20 Království islámu [i] 02:25 Dunaj [i] 02:55 Dunaj [i] 03:25 Toulky Maďarskem 05 [i] 04:00 Architektura Británie [i] 04:55 Zázračná planeta 05 [i]
  • TV program HBO

    logo TV stanice HBOHBO
    06:00 Starší syn [i] 07:25 Eragon [i] 09:10 Velký dům [i] 10:45 Navěky silný [i] 12:35 Silnice č. 30 [i] 14:00 Dobyvatelé ztracené archy [i] 15:55 10 000 př. n. l. [i] 17:40 Plán hry [i] 19:30 Cinema, Cinema, Cinema 38 [i] 20:00 Tudorovci III. 3 [i] 20:50 Tudorovci III. 4 [i] 21:40 Zákony Brooklynu [i] 23:20 Krvavá sklizeň [i] 01:00 Akta X [i] 03:00 Bratři Solomonovi [i] 04:30 Skandály ze života zvířat [i]
  • TV program HBO 2

    logo TV stanice HBO 2HBO 2