Úvodná stránka

TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
November 2017
PoUtStŠtPiSoNe
 12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
27282930 
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    05:10 DNES [i] 05:30 Reflex [i] 06:00 Teleráno [i] 08:30 Herkules III. 9/22 [i] 09:25 Zemianska česť [i] 10:50 D'Artagnanova dcéra [i] 13:15 Bez stopy II. 4/24 [i] 14:10 Priatelia V. 13-14/24 [i] 15:05 Kobra 11 IV. 7/17 [i] 16:05 Walker, texaský ranger IV. [i] 17:00 Prvé Televízne noviny [i] 17:25 Reflex [i] 17:45 Počasie [i] 17:55 Bez servítky [i] 18:30 V mene zákona [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 19:20 DNES [i] 19:45 Počasie [i] 19:50 Športové noviny [i] 20:00 Ordinácia v ružovej záhrade III. [i] 21:35 NCIS - Námorný vyšetrovací úrad V. 11/19 [i] 22:30 V tieni terorizmu [i] 00:10 Škandalózne odhalenie [i] 02:30 Ako dvoriť Alex 7-8/12 [i] 03:15 A - tím III. 10/25 [i] 04:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 04:25 Vražedná stretávka 9/13 [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:20 Obchod so šťastím 52 [i] 05:55 Ranný magazín [i] 08:05 Rany lásky 125/130 [i] 08:55 Repete repete [i] 09:40 Diagnóza: Vražda 15/91 [i] 10:30 Diagnóza: Vražda 16/91 [i] 11:20 Sila lásky I. 216 [i] 12:15 Dámsky magazín STV [i] 13:30 Varení pečení [i] 14:00 Postav dom, zasaď strom [i] 14:30 Obchod so šťastím 53 [i] 15:05 Varím, varíš, varíme a pečieme [i] 15:20 Kaviareň Slávia [i] 16:00 Správy STV o 16:00 [i] 16:25 Počasie [i] 16:30 Rany lásky 126/130 [i] 17:15 Sila lásky III. 17/200 [i] 18:05 Domáci majstri [i] 18:10 Večerníček [i] 18:20 Domáci majstri [i] 18:25 Sila lásky III. 18/200 [i] 19:15 Slovensko dnes [i] 19:30 Správy STV [i] 19:55 Góly body sekundy [i] 20:05 Počasie [i] 20:15 Krvavý príliv [i] 22:10 Daj mi svoj život [i] 23:50 Prípad pre Samanthu 26 [i] 00:35 Excentrici 9/26 [i] 01:00 Excentrici 10/26 [i] 01:30 Sila lásky III. 17/200 [i] 02:20 Sila lásky III. 18/200 [i] 03:10 Slovensko dnes [i] 03:25 Správy STV [i] 03:50 Góly body sekundy [i] 04:00 Reportéri [i] 04:30 Excentrici 9/26 [i] 04:55 Excentrici 10/26 [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    05:50 Správy STV [i] 06:15 Správy z regiónov [i] 06:30 Správy - Hírek [i] 06:40 Udalosti ČT [i] 07:15 Maďarský magazín [i] 07:45 Živá panoráma [i] 08:15 Providence III. 17/22 [i] 09:00 Ranný magazín [i] 11:15 Vodný svet 1/6 [i] 11:45 Regionálny denník [i] 12:15 Živá panoráma [i] 12:55 Od Prešporka k Dunaju [i] 13:30 Zdravíčko, pán doktor - Cievne mozgové príhody [i] 13:55 Svedok [i] 14:35 Sféry dôverné [i] 15:45 Profesionál [i] 15:55 Polícia [i] 16:15 Halali [i] 16:45 Regionálny denník [i] 17:15 Správy z regiónov [i] 17:30 FOKUS - právo [i] 18:20 Eurovirtuál [i] 18:35 Tempo [i] 18:50 Večerníček [i] 18:55 Domáci majstri [i] 19:00 Veľké záhady [i] 19:30 Správy STV [i] 19:55 Správy - Hírek [i] 20:00 Keno 10 [i] 20:10 Ushuaia - expedície do prírody IV. 2/8 [i] 21:05 Família [i] 21:30 Správy a komentáre [i] 21:55 Správy z regiónov [i] 22:10 Večer na tému . . [i] 23:40 Sociálny zápisník [i] 23:55 Halali [i] 00:20 Udalosti ČT [i] 01:00 Záznam zo zasadnutia NR SR [i]
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    05:00 Črepiny [i] 05:30 Prvé oddelenie 8 [i] 05:50 PROMI NOVINY [i] 06:00 KRIMI NOVINY 06:30 NOVINY TV JOJ 07:00 RANNÁ ŠOU S ADELOU A SAJFOM [i] 09:00 Prvé oddelenie 8 [i] 09:20 Špeciálne komando II. 21 [i] 10:20 Medicopter 117 6 [i] 11:20 Policajt z L. A. 7 [i] 12:20 C. S. I. : Kriminálka New York IV. 5 [i] 13:15 Komando GSG 9 13 [i] 14:15 C. S. I. : Kriminálka Las Vegas VII. 1/24 [i] 15:10 Špeciálne komando II. 22 [i] 16:10 C. S. I. : Kriminálka Miami V. 3 [i] 16:59 PRVÉ NOVINY 17:25 PROMI NOVINY [i] 17:45 Prvé oddelenie 9 [i] 18:00 Súdna sieň - NOVÉ ČASTI [i] 19:00 KRIMI NOVINY 19:30 NOVINY TV JOJ 19:55 ŠPORT 19:59 NAJLEPŠIE POČASIE 20:15 Panelák 293 [i] 21:15 Odsúdené 4 [i] 22:15 Mafstory - NOVÉ ČASTI [i] 23:15 Profesionáli II. [i] 00:00 C. S. I. : Kriminálka Miami V. 3 [i] 01:00 Odsúdené 4 [i] 01:45 Črepiny [i] 02:10 Komando GSG 9 13 [i] 02:55 Medicopter 117 6 [i] 03:40 Vášnivé noci: Divoké fantazie [i]
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
    05:15 Doktor z hôr III. 1/13 [i] 06:00 Starsky a Hutch IV. 79,80 [i] 07:40 V mene lásky 25,26 [i] 09:15 Varí vám to [i] 09:50 Starý III. 69 [i] 10:50 Doktor z hôr III. 2 [i] 11:45 Červené ruže 27,28 [i] 13:25 Starsky a Hutch IV. 79,80 [i] 15:00 Zločiny podľa Mary Higgins Clarkovej: Vrah mojej priateľky [i] 16:50 Páli vám to? [i] 17:20 V mene lásky 27,28 [i] 19:00 KRIMI NOVINY “N“ 19:30 NOVINY TV JOJ “N“ 19:55 Hrochy v Afrike [i] 21:35 Lampa - NOVÉ ČASTI [i] 00:10 Starý III. 69 [i] 01:10 Nočné reprízy
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
    06:00 Vodní krysy V. 27/32 [i] 07:00 All Saints VII. 33/40 [i] 07:55 Zoom 71/188 [i] 08:00 Alias V. 8/17 [i] 09:00 Hvězdná brána: Atlantida II. 14/20 [i] 10:00 The Amazing Race VIII. 4/14 [i] 10:55 Zoom 71/188 [i] 11:00 Vodní krysy V. 27/32 [i] 12:00 Noční show Davida Lettermana [i] 13:00 Alias V. 8/17 [i] 14:00 Hvězdná brána: Atlantida II. 14/20 [i] 15:00 Situace: Ohrožení 15/16 [i] 16:00 Vodní krysy V. 28/32 [i] 17:00 All Saints VII. 34/40 [i] 17:55 Zoom 71/188 [i] 18:00 Alias V. 9/17 [i] 19:00 Hvězdná brána: Atlantida II. 15/20 [i] 20:00 Situace: Ohrožení 16/16 [i] 21:00 Kriminálka z pobřeží 13/20 [i] 22:00 The Shield - Policejní odznak VII. 11/13 [i] 23:00 Zachraň mě IV. 8/13 [i] 23:55 Zoom 71/188 [i] 00:00 Noční show Davida Lettermana [i] 01:00 All Saints VII. 34/40 [i] 02:00 Kriminálka z pobřeží 13/20 [i] 02:50 The Shield - Policejní odznak VII. 11/13 [i] 03:40 Zachraň mě IV. 8/13 [i]
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
    05:00 Bratři Ludolfové 1 [i] 06:00 Krize brouka 3 [i] 06:25 Pátá rychlost 10 [i] 06:50 Americký chopper: Comanche - část 2 [i] 07:45 Závod do Dakaru 1 [i] 08:40 Bořiči mýtů: Zločiny motivované fikcí - část 2 [i] 09:35 Jak věci fungují: Olovo [i] 10:00 Jak se to dělá 55 [i] 10:30 Riziková laboratoř: Ohnivzdorný dům [i] 11:25 Bratři Ludolfové 1 [i] 12:20 Opravna vraků: Omámený [i] 13:15 Americký chopper: Comanche - část 3 [i] 14:10 Pátá rychlost 11 [i] 14:35 Opravdu to přežili: Pád dýmajícího balónu [i] 15:05 Zničeno ve vteřině 4 [i] 15:30 Američtí dřevorubci: Pekelný týden [i] 16:25 Miami Ink: Opravdu náročný přijímací pohovor [i] 17:20 Riziková laboratoř: Neřízené nákladní auto [i] 18:15 Bořiči mýtů: Drtivý basový reproduktor [i] 19:10 Jak věci fungují: Pivo [i] 19:40 Jak se to dělá 56 [i] 20:05 Hubitelé havěti: Chyba začátečníka [i] 21:00 Vězněm v cizině: Peru [i] 21:55 Ross Kemp v Afghánistánu 5 [i] 22:50 Zničeno ve vteřině 5 [i] 23:20 Opravdu to přežili: Záchrana v mořské jeskyni [i] 23:45 Opravna vraků: Veteš v kufru [i] 00:40 Bratři Ludolfové 2 [i] 01:40 Hubitelé havěti: Chyba začátečníka [i] 02:40 Bořiči mýtů: Drtivý basový reproduktor [i] 03:40 Opravdu to přežili: Záchrana v mořské jeskyni [i] 04:05 Jak věci fungují: Pivo [i] 04:35 Jak se to dělá 56 [i]
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:00 Pod pokličkou [i] 05:25 Postřehy odjinud [i] 05:30 Události v regionech [i] 05:59 Studio 6 [i] 08:30 Kouzelná školka [i] 09:00 Štvanec [i] 10:55 Rendez-vous s Gustavem Bromem [i] 12:00 Zprávy [i] 12:30 Sama doma [i] 13:30 Praštěná holka II 9,10/22 [i] 14:10 Doktorka Quinnová III 19/29 [i] 15:00 Zašlapané projekty [i] 15:20 Byl jednou jeden objevitel 4/26 [i] 15:45 Medúza [i] 16:15 Šikulové [i] 16:30 Kouzelná školka [i] 17:00 AZ-kvíz [i] 17:25 Stop [i] 17:30 Bydlení je hra [i] 17:55 Předpověď počasí [i] 18:00 Události v regionech [i] 18:25 Černé ovce [i] 18:40 Živé srdce Evropy: Bozkovské dolomitové jeskyně [i] 18:45 Večerníček [i] 18:55 Šťastných deset a Šance milion 19:00 Události [i] 19:35 Branky, body, vteřiny [i] 19:50 Předpověď počasí [i] 20:00 Slečna Marplová: Nultá hodina [i] 21:40 Máte slovo [i] 22:30 POKR [i] 23:00 Losování Šťastných deset a Šance milion 23:05 Agáta vs. Agáta 1/2 [i] 00:40 Praštěná holka II 9,10/22 [i] 01:25 Řím 1/12 [i] 02:15 Pětka v Pomeranči [i] 02:45 Hledání ztraceného času [i] 03:05 Události v regionech [i] 03:30 Události v regionech Brno 03:55 Události v regionech Ostrava [i] 04:20 Regiony ČT24 04:45 Malíř Vladimír Svobodník [i]
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:00 PORT [i] 05:30 Správy STV 05:59 Dobré ráno [i] 08:30 Panorama [i] 09:10 Přidej se [i] 09:25 Nedej se [i] 09:40 Konspirační teorie o 11. září 2001 [i] 10:35 Příběhy slavných - Ludvík Ráža [i] 11:35 AZ-kvíz [i] 12:00 Kuchařská pohotovost [i] 12:30 Černé ovce [i] 12:50 Rozhlédni se, člověče 15/15 [i] 13:10 Dvaasedmdesát jmen české historie 43/72 [i] 13:25 Bludiště [i] 13:55 Dopis [i] 14:10 Film o filmu Lištičky [i] 14:30 Interpelace poslanců na předsedu vlády 16:05 Království divočiny: Legendy světa zvířat 4/13 [i] 16:35 Rodinné stříbro [i] 16:55 Génius přírody 2/3 [i] 17:50 Osvětimské děti [i] 18:55 Zprávy v českém znakovém jazyce 19:05 Game Page [i] 19:30 Taras Bulba [i] 20:00 Mlynáři od Babic [i] 21:00 Historie.cs [i] 21:50 Zašlapané projekty [i] 22:10 Vzkaz Dušana Šlosara [i] 22:30 Události, komentáře [i] 23:10 3-Iron [i] 00:35 Charisma v politice - řeč těla [i] 01:25 Jazzový orchestr Hudební fakulty [i] 02:15 Krotitelé dluhů 14/28 [i] 02:45 Concerto Bohemia 2008 [i] 04:45 Viktor Kalabis: Tři akvarely pro cembalo [i]
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:00 Novashopping 05:59 Snídaně s Novou [i] 08:35 Směr jih 22 [i] 09:35 Semtex Blues [i] 11:20 Tescoma s chutí [i] 11:40 Návrat komisaře Rexe X 5 [i] 12:40 Ženatý se závazky 186 [i] 13:10 Walker Texas Ranger III 19 [i] 14:05 Odložené případy 9 [i] 15:05 Superman II 10 [i] 16:05 Zákon a pořádek: Zločinné úmysly II 18 [i] 17:00 Odpolední Televizní noviny [i] 17:30 Ulice [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:00 Ordinace v růžové zahradě 2 128 [i] 21:25 Kriminálka Las Vegas VIII 3 [i] 22:20 Námořní pěchota [i] 00:30 Odvrácená tvář hor 3 [i] 01:25 Novashopping 01:50 Mr.GS [i] 02:15 Paškál [i] 03:05 Áčko [i] 04:05 DO-RE-MI [i]
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    06:05 Teleshopping 06:35 Moby Dick a mocný Mightor 7 [i] 07:00 Teleshopping 07:10 Oggy a škodíci [i] 07:20 Oggy a škodíci [i] 07:30 Deník zasloužilé matky V 4 [i] 07:55 Chůva k pohledání I 11 [i] 08:25 M*A*S*H 188 [i] 08:55 Knight Rider I 17 [i] 09:55 Policie - New York X 5 [i] 10:50 To je vražda, napsala X 18 [i] 11:45 Drzá Jordan V 14 [i] 12:45 Deník zasloužilé matky V 5 [i] 13:15 Sabrina - mladá čarodějnice IV 8 [i] 13:45 Čarodějky V 23 [i] 14:45 Chirurgové III 18 [i] 15:45 Julie Lescautová I 9 [i] 17:40 Minuty regionu 18:00 5 proti 5 [i] 18:55 Zprávy TV Prima [i] 19:35 Chůva k pohledání I 12 [i] 20:00 Velmi křehké vztahy IV 6 [i] 21:20 Jste to, co jíte [i] 22:25 Zoufalé manželky IV 17 [i] 23:30 Myšlenky zločince II 15 [i] 00:25 Wolffův revír II 8 [i] 01:20 Volejte Věštce 03:10 Výklad snů 04:05 Medicopter 117 V 7 [i] 04:50 Receptář prima nápadů [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
    05:20 Júlia - Cesty za šťastím 7/351 [i] 06:10 Lampáreň [i] 06:25 Lampáreň [i] 06:45 Osudové stretnutie 8/90 [i] 07:50 Skrytá vášeň 19-20/188 [i] 09:35 Regina - kráľovná cigánskych sŕdc 8/160 [i] 11:00 Ulica III. ČP 8/260 [i] 11:50 Ženatý so záväzkami IX. 8/28 [i] 12:15 Rebeli I. 10/215 [i] 13:10 Júlia - Cesty za šťastím 7/351 [i] 14:05 Viktória 8/171 [i] 15:05 Ženatý so záväzkami IX. 8/28 [i] 15:35 Macocha 9/120 [i] 16:25 Skrytá vášeň 21-22/188 [i] 18:05 Ulica III. ČP 9/260 [i] 19:00 Rebeli I. 11/215 [i] 20:00 Regina - kráľovná cigánskych sŕdc 9/160 [i] 21:35 Júlia - Cesty za šťastím 8/351 [i] 22:25 Viktória 9/171 [i] 23:15 Osudové stretnutie 9/90 [i] 00:05 Poctivé dievča [i] 01:40 Lampáreň [i] 02:00 Lampáreň [i] 02:15 Ulica III. ČP 9/260 [i] 03:00 Macocha 9/120 [i] 03:45 Poctivé dievča [i]
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
    05:55 Mladý dračí ninja [i] 07:25 Dokonalí andílkové [i] 09:00 Teleshopping 12:00 Mladý dračí ninja 2. [i] 13:30 Pojízdná show [i] 14:55 Někdo musí z kola ven [i] 16:30 Střelba na psy [i] 18:25 Zloději času [i] 20:20 František je děvkař [i] 21:50 Sám v temnotě [i] 23:30 Mumie [i] 01:10 Šikana [i] 03:00 Sám v temnotě [i] 04:40 Pojízdná show [i]
  • TV program Eurosport

    logo TV stanice EurosportEurosport
    05:00 Tenis [i] 07:00 Tenis [i] 08:30 Snooker [i] 11:30 Fotbal [i] 12:30 Fotbal [i] 13:15 Tenis [i] 14:00 Snooker [i] 15:30 Fotbal [i] 17:45 Fotbal [i] 17:55 Fotbal [i] 20:00 Tenis [i] 23:30 Fotbal [i] 01:00 Tenis [i]
  • TV program Hallmark

    logo TV stanice HallmarkHallmark
    05:00 Dotek anděla I 9 [i] 06:00 Dotek anděla I 10 [i] 07:00 McLeodovy dcery V 17 [i] 08:00 Vraždy v Midsomeru: Škrtičův les [i] 10:00 Obyčejné zázraky [i] 12:00 McLeodovy dcery V 18 [i] 13:00 Soudkyně Amy III 5 [i] 14:00 Vraždy v Midsomeru: Jedenáctka mrtvého muže [i] 16:00 Společný dům [i] 18:00 Ochránce I 8 [i] 19:00 Soudkyně Amy III 5 [i] 20:00 Drzá Jordan III 8 [i] 21:00 Kolébka lží [i] 23:00 George Gently [i] 01:00 Právo a pořádek: Útvar pro zvláštní oběti III 3 [i] 02:00 Právo a pořádek: Útvar pro zvláštní oběti III 4 [i] 03:00 McLeodovy dcery IV 15 [i] 04:00 McLeodovy dcery IV 16 [i]
  • TV program Spektrum

    logo TV stanice SpektrumSpektrum
    06:00 Království islámu [i] 07:00 Buď já nebo pes 07 [i] 07:30 Buď já nebo pes 08 [i] 08:00 S Nigellou ve vánoční kuchyni 01 [i] 08:35 Prostřeno pod širým nebem 04 [i] 09:05 Maminka stávkuje 04 [i] 09:40 Skryté možnosti 04 [i] 10:10 Válka spermií [i] 11:05 Vybíraví jedlíci 04 [i] 12:00 S Nigellou ve vánoční kuchyni 01 [i] 12:35 Prostřeno pod širým nebem 04 [i] 13:05 Co nám prospívá 23 [i] 14:05 Království islámu [i] 15:10 Inteligence zvířat očima lidí 04 [i] 16:10 Maminka stávkuje 04 [i] 16:50 Skryté možnosti 04 [i] 17:20 Vybíraví jedlíci 04 [i] 18:20 Buď já nebo pes 07 [i] 18:50 Buď já nebo pes 08 [i] 19:20 Jaro na chalupě 04 [i] 20:20 Piráti silnic 04 [i] 20:50 Jednotka pro vyšetřování nehod 04 [i] 21:20 Co nám prospívá 23 [i] 22:20 Top Guns bez příkras 01 [i] 22:50 Top Guns bez příkras 02 [i] 23:20 Architektura Británie [i] 00:20 Zázračná planeta 04 [i] 01:20 Jak přežít v Alcatrazu [i] 02:20 Dunaj [i] 02:55 Dunaj [i] 03:25 Toulky Maďarskem 04 [i] 04:00 Architektura Británie [i] 04:55 Zázračná planeta 04 [i]
  • TV program HBO

    logo TV stanice HBOHBO
    05:30 Filmy a filmové hvězdy 36 [i] 06:00 Noc s králem [i] 08:00 Před kamerou 37 [i] 08:30 Saawariya [i] 10:45 Animovaný život [i] 12:00 Úhel pohledu [i] 13:30 Starší syn [i] 14:55 Eragon [i] 16:35 Velký dům [i] 18:10 Navěky silný [i] 20:00 Na stojáka 62 [i] 20:30 Milovaný Joshua [i] 22:15 Takoví normální puberťáci [i] 23:45 Já, legenda [i] 01:25 Milovaný Joshua [i] 03:05 Všichni opouštějí Brisbane [i] 04:25 Takoví normální puberťáci [i]
  • TV program HBO 2

    logo TV stanice HBO 2HBO 2
    10:00 Dr. Dolittle