TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
December 2019
PoUtStŠtPiSoNe
 1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031 
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    11:45 Kobra 11 - NOVÉ ČASTI [i] 13:50 FARMA [i] 15:00 Policajné prípady [i] 16:00 Rodinné prípady [i] 17:00 PRVÉ TELEVÍZNE NOVINY [i] 17:25 Reflex [i] 17:50 Lovci peňazí [i] 17:55 Rodinné prípady [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 20:05 POČASIE [i] 20:20 ŠPORTOVÉ NOVINY [i] 20:30 Horná Dolná [i] 21:40 FARMA [i] 22:55 Dobre vedieť! [i] 00:00 Kobra 11 [i] 02:00 FARMA [i] 03:00 Policajné prípady [i] 03:50 Rodinné prípady [i] 04:55 TELEVÍZNE NOVINY [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    12:20 Dámsky klub [i] 13:55 Folklorika [i] 14:25 Don Matteo 23/96 [i] 15:30 Slovensko s Tiposom [i] 16:00 Správy RTVS [i] 16:25 Úžasné záhrady: Záhrady Georgesa Delasellea, Francúzsko [i] 16:55 Durrellovci III 5/8 [i] 17:50 Duel [i] 18:15 Krátke správy RTVS [i] 18:20 5 proti 5 [i] 19:00 Správy RTVS [i] 19:55 Góly - body - sekundy [i] 20:20 Počasie [i] 20:30 Zlaté časy [i] 21:30 Kráľovná Viktória: Pokoj a šťastie [i] 23:05 Neskoro večer [i] 00:00 Don Matteo 23/96 [i] 00:55 Kráľovná Viktória: Pokoj a šťastie [i] 02:25 Svet v obrazoch [i] 02:50 Dámsky klub [i] 04:25 Správy RTVS "N" [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    12:35 Krížová cesta banskoštiavnickej Kalvárie [i] 13:05 Dezider Kardoš [i] 13:55 Umenie [i] 14:20 Kinorama [i] 14:50 Vianoce z poštových schránok [i] 15:20 Rómsky magazín [i] 15:45 Národnostné správy [i] 16:00 Hokej - Švajčiarsky pohár - zápasy [i] 19:00 Večerníček: Pán Mudrák športuje [i] 19:10 INUI [i] 19:15 Včielka Maja [i] 19:50 Správy RTVS v slovenskom posunkovom jazyku "N" [i] 20:00 Záznam zo žrebovania: KENO 10, Keno Joker (A) [i] 20:04 Informácia pre tipujúcich: KENO 10, Keno Joker (D) [i] 20:05 Experiment: EXPERIMENT: Je rodina v kríze? [i] 20:40 Futbal - Európska liga [i] 23:05 Polícia [i] 23:20 Noc v archíve [i] 00:20 Správy RTVS "N" [i] 01:10 Národnostné správy [i]
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    12:40 INOVUJME SLOVENSKO [i] 12:55 SÚDNA SIEŇ [i] 13:50 SÚDNA SIEŇ [i] 14:50 POLICAJTI V AKCII [i] 16:50 NAŠI IV. 12 [i] 17:30 NOVINY 17:55 MOJA MAMA VARÍ LEPŠIE AKO TVOJA [i] 19:00 KRIMI 19:30 NOVINY TV JOJ 20:25 ŠPORT 20:30 NAJLEPŠIE POČASIE 20:35 INKOGNITO [i] 21:50 NA HRANE [i] 22:20 SEDEM [i] 23:20 Myšlienky vraha VII. 10,11 [i] 01:15 POLICAJTI V AKCII [i] 02:20 NOVINY TV JOJ 03:00 TOP STAR [i] 03:15 Profesionáli VII. 6 [i] 03:45 MOJA MAMA VARÍ LEPŠIE AKO TVOJA [i] 04:50 NOVINY TV JOJ
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
    12:30 Prvé oddelenie [i] 12:55 Simpsonovci XXVII. 20,21 [i] 13:55 Panelák 145,146 [i] 15:35 Profesionáli VII. 5 [i] 16:15 Simpsonovci XXVII. 22/22 [i] 16:45 Simpsonovci XXVIII. 1/22 [i] 17:15 Mačka a pes [i] 19:30 ŽREBOVANIE [i] 19:35 TIPOS INFO [i] 19:45 Profesionáli VII. 6 [i] 20:25 John Carter [i] 23:10 Nebezpečná láskavosť [i] 01:55 Taken - Posadnutý pomstou II. - PREMIÉRA 7,8/16 [i] 03:30 Profesionáli VII. 6 [i] 04:00 Panelák 145,146 [i]
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    12:30 Sama doma [i] 14:00 Úsměvy Kateřiny Macháčkové [i] 14:35 Otec Brown VII: Píšťala v temnotách [i] 15:20 Doktor Martin VI: Ochočený vlk [i] 16:10 To je vražda, napsala VIII: Odznak smrti [i] 17:00 Všechno, co mám ráda [i] 17:30 AZ-kvíz [i] 18:00 Události v regionech [i] 18:25 Kde domov můj? [i] 18:55 Události za okamžik a počasí [i] 19:00 Události [i] 19:50 Branky, body, vteřiny [i] 20:00 StarDance X ...kolem dokola [i] 20:05 Sametové stopy: Český western [i] 20:10 Vyprávěj: Mikulášská nadílka [i] 21:05 Nepodepsaný knoflík [i] 22:34 Výsledky losování Šťastných 10 [i] 22:35 Rozsudek III.: Nemístný žert [i] 23:05 Taggart: Cíle spravedlnosti [i] 23:55 Kriminalista: Klan Sobottkových [i] 00:55 AZ-kvíz [i] 01:20 Toulavá kamera [i] 01:50 Na stopě [i] 02:10 Dobré ráno [i] 04:45 Žiješ jenom 2x: Z ředitelny do masérny [i]
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    12:45 Křesťanský magazín [i] 13:15 Na Mezinárodní vesmírné stanici [i] 14:25 Šílený svět studené války: Váleční štváči [i] 15:20 Nové záhady bermudského trojúhelníku [i] 16:05 Divoká příroda Ruska [i] 16:50 Na cestě po Maledivách [i] 17:20 Narozeni 1918 – viděno šesti: Hra o život 6/7 [i] 18:15 Herbář VII [i] 18:45 Sněžný muž Hugo: Stěhování [i] 18:55 Dobrodružství vědy a techniky: Evropští medvědi hnědí – páni Karpat [i] 19:25 Zeměpis světa: Rybáři z písečných přesypů [i] 19:40 Postřehy odjinud: Pobaltí očima Miroslava Karase [i] 19:50 Zprávy v českém znakovém jazyce [i] 20:00 Modrá krev: Colloredové [i] 21:00 Bedekr VI.: Wattové ostrovy [i] 21:30 Bedekr VI.: Bruggy [i] 22:00 Dicte – kriminální reportérka 9/10 [i] 22:45 Dicte – kriminální reportérka 10/10 [i] 23:35 Letecké katastrofy: Tragická záměna [i] 00:25 Queer: Nebinarita [i] 00:55 Nemusíš s láskou, stačí s citem [i] 01:50 Žijeme s vírou [i] 02:50 Rodinné křižovatky: Balet bolí [i] 03:15 Před půlnocí [i] 03:40 Zveme vás... na dechovku do Strážnice [i] 04:15 Vyšívaná krása [i] 04:40 Farmářka Hana Maturová [i]
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
    11:55 Reflex [i] 12:50 Vymenené životy 235-236 [i] 14:40 Druhý dych [i] 16:50 Odložený prípad [i] 18:40 Mentalista [i] 20:30 Neželaná nevesta 296-297 [i] 22:25 Vymenené životy 237-238 [i] 00:30 Odložený prípad [i] 02:00 Smotánka [i] 03:50 Adela show [i] 04:35 Odložený prípad [i]
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
  • TV program Eurosport

    logo TV stanice EurosportEurosport
  • TV program Hallmark

    logo TV stanice HallmarkHallmark
  • TV program Spektrum

    logo TV stanice SpektrumSpektrum
  • TV program HBO

    logo TV stanice HBOHBO
  • TV program HBO 2

    logo TV stanice HBO 2HBO 2
  • TV program Animal Planet

    logo TV stanice Animal PlanetAnimal Planet
  • TV program FilmBox

    logo TV stanice FilmBoxFilmBox

VIDEO NHL: Tatar gólom prispel k víťazstvu Montrealu nad Ottawou
Tomáš Tatar, archívna snímka.

NBA: Leonardovi sa vydaril návrat do Toronta
Kawhi Leonard bojuje o loptu v zápase NBA Toronto - LA Clippers 92:112. FOTO Nathan Denette TASR/AP

Balážová a Pištej neuspeli vo štvrťfinále prestížneho podujatia
Na snímke slovenskí reprezentanti v stolnom tenise Ľubomír Pištej (vpravo) a Barbora Balážová (vľavo) prehrali v súboji o bronz na II. európskych hrách v Minsku s francúzskou dvojicou Tristan Flore, Laura Gasnierová 1:3 na sety. ...

Juraj Kucka sa zranil a mimo hry môže byť až štyri týždne
Slovenský futbalový reprezentant Juraj Kucka, ktorý nedohral nedeľňajší zápas 15. kola talianskej Serie A na pôde Sampdorie Janov, v najbližšom období nepomôže tímu Parma Calcio ...

Aktuálne správy










 
Content is comming here as you probably can see.Content is comming here as you probably can see.