Úvodná stránka

TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
November 2017
PoUtStŠtPiSoNe
 12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
27282930 
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    05:10 DNES [i] 05:30 Reflex [i] 06:00 Teleráno [i] 08:30 Herkules III. 8/22 [i] 09:25 Jen ho nechte, ať se bojí [i] 11:05 Zem v ohrození [i] 12:40 Joey II. 22/22 [i] 13:10 Bez stopy II. 3/24 [i] 14:05 Priatelia V. 11-12/24 [i] 15:00 Kobra 11 IV. 6/17 [i] 16:05 Walker, texaský ranger IV. [i] 17:00 Prvé Televízne noviny [i] 17:25 Reflex [i] 17:45 Počasie [i] 17:55 Bez servítky [i] 18:30 V mene zákona [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 19:20 DNES [i] 19:45 Počasie [i] 19:50 Športové noviny [i] 20:00 Modré z neba [i] 21:40 Rádio Fresh [i] 22:40 Strážca mŕtvych [i] 00:35 Rukojemníci 2/13 [i] 01:25 3 libry 2/8 [i] 02:05 Ako dvoriť Alex 5-6/12 [i] 02:50 A - tím III. 9/25 [i] 04:05 TELEVÍZNE NOVINY [i] 04:25 Vražedná stretávka 8/13 [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:20 Obchod so šťastím 51 [i] 05:55 Ranný magazín [i] 08:05 Rany lásky 124/130 [i] 08:55 Repete repete [i] 09:40 Diagnóza: Vražda 13/91 [i] 10:30 Diagnóza: Vražda 14/91 [i] 11:20 Sila lásky I. 215 [i] 12:15 Dámsky magazín STV [i] 13:30 Varení pečení [i] 14:00 Postav dom, zasaď strom [i] 14:30 Obchod so šťastím 52 [i] 15:05 Varím, varíš, varíme a pečieme [i] 15:20 Kaviareň Slávia [i] 16:00 Správy STV o 16:00 [i] 16:25 Počasie [i] 16:30 Rany lásky 125/130 [i] 17:15 Sila lásky III. 15/200 [i] 18:05 Domáci majstri [i] 18:10 Večerníček [i] 18:20 Domáci majstri [i] 18:25 Sila lásky III. 16/200 [i] 19:15 Slovensko dnes [i] 19:30 Správy STV [i] 19:55 Góly body sekundy [i] 20:05 Počasie [i] 20:15 Dr.House V. 2/24 [i] 21:00 Klinika Grace V. 2/24 [i] 21:50 Bratstvo neohrozených 3/10 [i] 22:55 Loganov boj - Vec cti [i] 00:25 Prípad pre Samanthu 25 [i] 01:15 Excentrici 7/26 [i] 01:40 Excentrici 8/26 [i] 02:05 Sila lásky III. 15/200 [i] 02:55 Sila lásky III. 16/200 [i] 03:45 Slovensko dnes [i] 04:00 Správy STV [i] 04:25 Góly body sekundy [i] 04:30 Excentrici 7/26 [i] 04:55 Excentrici 8/26 [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    05:25 Správy STV [i] 05:50 Správy z regiónov [i] 06:05 Národnostný magazín [i] 06:35 Udalosti ČT [i] 07:10 Správy a komentáre [i] 07:35 Správy - Hírek [i] 07:45 Živá panoráma [i] 08:15 Providence III. 16/22 [i] 09:00 Ranný magazín [i] 11:15 Deti z fotografie [i] 12:00 Regionálny denník [i] 12:30 Živá panoráma [i] 13:00 Z viníc a kopaníc [i] 13:30 Môj dom - môj hrad [i] 14:00 Atentáty, ktoré otriasli svetom 1/26 [i] 14:25 5 minút po dvanástej [i] 15:35 Žalm o spravodlivých [i] 16:15 Maďarský magazín [i] 16:45 Regionálny denník [i] 17:15 Správy z regiónov [i] 17:30 FOKUS - peniaze [i] 18:20 Zdravíčko, pán doktor - Cievne mozgové príhody [i] 18:43 Domáci majstri [i] 18:45 Večerníček [i] 18:55 Domáci majstri [i] 19:00 Vodný svet 1/6 [i] 19:30 Správy STV [i] 19:55 Správy - Hírek [i] 20:00 Keno 10 [i] 20:15 Bratislavské miniatúry [i] 20:30 Kvalifikácia na MS vo futbale 2010 [i] 22:45 Dedičstvo [i] 00:10 Udalosti ČT [i] 00:50 Záznam zo zasadnutia NR SR [i]
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    05:00 Črepiny [i] 05:30 Prvé oddelenie 7 [i] 05:50 PROMI NOVINY [i] 06:00 KRIMI NOVINY 06:30 NOVINY TV JOJ 07:00 RANNÁ ŠOU S ADELOU A SAJFOM [i] 09:00 Prvé oddelenie 7 [i] 09:20 Špeciálne komando II. 20 [i] 10:20 Medicopter 117 5 [i] 11:20 Policajt z L. A. 6 [i] 12:20 C. S. I. : Kriminálka New York III. 24/24 [i] 13:15 Vyjednávači 18/18 [i] 14:15 C. S. I. : Kriminálka Las Vegas VI. 24/24 [i] 15:10 Špeciálne komando II. 21 [i] 16:10 C. S. I. : Kriminálka Miami V. 2 [i] 16:59 PRVÉ NOVINY 17:25 PROMI NOVINY [i] 17:45 Prvé oddelenie 8 [i] 18:00 Súdna sieň - NOVÉ ČASTI [i] 19:00 KRIMI NOVINY 19:30 NOVINY TV JOJ 19:55 ŠPORT 19:59 NAJLEPŠIE POČASIE 20:15 Panelák 292 [i] 21:15 C. S. I. : Kriminálka Miami VII. - NOVÉ ČASTI 23 [i] 22:00 Kosti IV. - NOVÉ ČASTI 2 [i] 23:00 Na pokraji smrti 2 [i] 00:00 C. S. I. : Kriminálka Miami V. 2 [i] 00:50 Policajt z L. A. 6 [i] 01:35 Črepiny [i] 02:00 Vyjednávači 18/18 [i] 02:45 Medicopter 117 5 [i] 03:30 Prvé oddelenie 2 [i] 03:50 Vášnivé noci: Tiene vášní [i]
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
    05:15 Doktor z hôr II. 19/19 [i] 06:00 Starsky a Hutch IV. 77,78 [i] 07:40 V mene lásky 23,24 [i] 09:15 Varí vám to [i] 09:50 Starý III. 68 [i] 10:50 Doktor z hôr III. 1/13 [i] 11:45 Červené ruže 25,26 [i] 13:25 Starsky a Hutch IV. 77,78 [i] 15:00 Inžinierska odysea 12,13/13 [i] 16:50 Páli vám to? [i] 17:20 V mene lásky 25,26 [i] 19:00 KRIMI NOVINY “N“ 19:30 NOVINY TV JOJ “N“ 19:55 Zločiny podľa Mary Higgins Clarkovej: Vrah mojej priateľky [i] 21:35 Cudzinec v meste [i] 23:15 Starý III. 68 [i] 00:20 Nočné reprízy
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
    06:00 Vodní krysy V. 26/32 [i] 07:00 All Saints VII. 32/40 [i] 07:55 Zoom 71/188 [i] 08:00 Alias V. 7/17 [i] 09:00 Hvězdná brána: Atlantida II. 13/20 [i] 10:00 The Amazing Race VIII. 3/14 [i] 10:55 Zoom 71/188 [i] 11:00 Vodní krysy V. 26/32 [i] 12:00 Noční show Davida Lettermana [i] 13:00 Alias V. 7/17 [i] 14:00 Hvězdná brána: Atlantida II. 13/20 [i] 15:00 Situace: Ohrožení 14/16 [i] 16:00 Vodní krysy V. 27/32 [i] 17:00 All Saints VII. 33/40 [i] 17:55 Zoom 71/188 [i] 18:00 Alias V. 8/17 [i] 19:00 Hvězdná brána: Atlantida II. 14/20 [i] 20:00 Situace: Ohrožení 15/16 [i] 21:00 CSI: New York IV. 3/21 [i] 22:00 Myšlenky zločince IV. 24/26 [i] 23:00 Zachraň mě IV. 7/13 [i] 23:55 Zoom 71/188 [i] 00:00 Noční show Davida Lettermana [i] 01:00 All Saints VII. 33/40 [i] 02:00 CSI: New York IV. 3/21 [i] 02:45 All Saints V. 23/43 [i] 03:35 Zachraň mě IV. 7/13 [i]
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
    05:00 Opravna vraků: Londýnský autoservis 12 [i] 06:00 Krize brouka 2 [i] 06:25 Pátá rychlost 9 [i] 06:50 Americký chopper: Chopper ze staré školy - část 2/Komanč - část 1 [i] 07:45 Everest: za hranice možností: Teď nebo nikdy [i] 08:40 Bořiči mýtů: Zločiny motivované fikcí - část 1 [i] 09:35 Jak věci fungují: Krocani [i] 10:00 Jak se to dělá 54 [i] 10:30 Riziková laboratoř: Únik z výškové budovy [i] 11:25 Opravna vraků: Londýnský autoservis 12 [i] 12:20 Opravna vraků: Maminčin miláček [i] 13:15 Americký chopper: Comanche - část 2 [i] 14:10 Pátá rychlost 10 [i] 14:35 Opravdu to přežili: Těhotná parašutistka [i] 15:05 Zničeno ve vteřině 3 [i] 15:30 Stavitelé z LA: Bahenní muži [i] 16:25 Miami Ink: Žena ve světě mužů [i] 17:20 Riziková laboratoř: Ohnivzdorný dům [i] 18:15 Bořiči mýtů: Zločiny motivované fikcí - část 2 [i] 19:10 Jak věci fungují: Olovo [i] 19:40 Jak se to dělá 55 [i] 20:05 Američtí dřevorubci: Pekelný týden [i] 21:00 Proti všem živlům 1 [i] 21:55 Běsnění: Agresivní řidiči [i] 22:50 Zničeno ve vteřině 4 [i] 23:20 Opravdu to přežili: Pád dýmajícího balónu [i] 23:45 Opravna vraků: Omámený [i] 00:40 Bratři Ludolfové 1 [i] 01:40 Američtí dřevorubci: Pekelný týden [i] 02:40 Bořiči mýtů: Zločiny motivované fikcí - část 2 [i] 03:40 Opravdu to přežili: Pád dýmajícího balónu [i] 04:05 Jak věci fungují: Olovo [i] 04:35 Jak se to dělá 55 [i]
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:00 Chalupa je hra [i] 05:25 Postřehy odjinud [i] 05:30 Události v regionech [i] 05:59 Studio 6 [i] 08:30 Kouzelná školka [i] 09:00 Grandsupertingltangl 2/14 [i] 09:30 Manéž Bolka Polívky [i] 10:40 Dveře [i] 11:15 Rád, mám rád [i] 12:00 Zprávy [i] 12:30 Sama doma [i] 13:30 Praštěná holka II 7,8/22 [i] 14:15 Doktorka Quinnová III 18/29 [i] 15:00 Byl jednou jeden objevitel 3/26 [i] 15:25 Game Page [i] 15:50 Nová dobrodružství Černého Bleska 10/26 [i] 16:15 Dopis [i] 16:30 Kouzelná školka [i] 17:00 AZ-kvíz [i] 17:30 Pod pokličkou [i] 17:55 Předpověď počasí [i] 18:00 Události v regionech [i] 18:25 Černé ovce [i] 18:40 Živé srdce Evropy: Kotvice plovoucí [i] 18:45 Večerníček [i] 18:55 Šťastných deset a Šance milion 19:00 Události [i] 19:35 Branky, body, vteřiny [i] 19:50 Předpověď počasí [i] 19:55 Sportka a Šance 20:00 Pošta pro tebe [i] 21:00 Příběhy slavných - Ludvík Ráža [i] 21:55 Na stopě [i] 22:20 Losování Sportky a Šance 22:30 Řím 1/12 [i] 23:20 Losování Šťastných deset a Šance milion 23:30 Ani svatí, ani andělé [i] 00:55 Praštěná holka II 7,8/22 [i] 01:40 Události v regionech [i] 02:05 Události v regionech Brno 02:30 Události v regionech Ostrava [i] 02:55 Sabotáž [i] 03:20 Tajné akce StB 26/40 [i] 03:35 Regiony ČT24 04:00 Kultura v regionech 04:25 Kniha mého srdce - TOP 12 [i] 04:45 Čtení na dobrou noc [i]
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:00 Auto Moto Styl [i] 05:30 Správy STV 05:59 Dobré ráno [i] 08:30 Panorama [i] 09:10 Babylon [i] 09:35 Na vlně první republiky 7/7 [i] 09:55 Osudy hvězd [i] 10:15 Van Gogh: Slunečnice [i] 11:05 Svět zázraků: Pashmina 4/4 [i] 11:35 AZ-kvíz [i] 12:00 Chalupa je hra [i] 12:25 Černé ovce [i] 12:45 Reportéři ČT [i] 13:25 Věříš si? [i] 13:50 Záhady Toma Wizarda [i] 14:05 Věda je zábava III 17/26 [i] 14:30 Tykadlo [i] 14:50 Chcete mě? [i] 15:10 11. září 2/2 [i] 16:05 Deset století architektury [i] 16:20 Utajená řeč peněz [i] 16:40 Zoom [i] 16:50 Znáte je dobře? [i] 17:05 Diagnóza [i] 17:25 PORT [i] 17:50 Přidej se [i] 18:05 Nedej se [i] 18:30 Hledám práci [i] 18:55 Zprávy v českém znakovém jazyce 19:05 Redaktion D 4/13 [i] 19:20 The Lost Secret 4/11 [i] 19:30 Pětka v Pomeranči [i] 20:00 Ta naše povaha česká [i] 20:30 Pochod milionů 2/2 [i] 22:00 William Forsythe [i] 22:30 Události, komentáře [i] 23:10 Dokumentární klub: Charisma v politice - řeč těla [i] 00:05 Siréna z Mississippi [i] 02:05 Divadlo žije! [i] 02:30 Q [i] 02:55 Notes 03:40 Zoom [i] 03:50 Deset století architektury [i] 04:05 Po hladině: Film [i] 04:25 Dobrodružství vědy a techniky [i]
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:00 Novashopping 05:59 Snídaně s Novou [i] 08:35 Směr jih 21 [i] 09:30 Nenechám tě odejít 2 [i] 11:00 Tescoma s chutí [i] 11:10 Lenssen & spol. [i] 11:40 Návrat komisaře Rexe X 4 [i] 12:40 Ženatý se závazky 185 [i] 13:10 Walker Texas Ranger III 18 [i] 14:10 Odložené případy 8 [i] 15:05 Superman II 9 [i] 16:05 Zákon a pořádek: Zločinné úmysly II 17 [i] 17:00 Odpolední Televizní noviny [i] 17:10 ČR - San Marino [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:00 Dům snů 1 [i] 21:20 Zákon a pořádek: Útvar pro zvláštní oběti VI 11 [i] 22:15 Mr.GS [i] 22:45 Plnou parou vzad! [i] 00:30 Odvrácená tvář hor 2 [i] 01:25 Novashopping 01:45 112 [i] 02:15 Áčko [i] 03:25 Ruská ruleta [i] 04:05 DO-RE-MI [i]
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    05:05 Autosalon [i] 06:05 Teleshopping 06:35 Moby Dick a mocný Mightor 6 [i] 07:00 Teleshopping 07:10 Oggy a škodíci [i] 07:20 Deník zasloužilé matky V 3 [i] 07:45 Chůva k pohledání I 10 [i] 08:15 M*A*S*H 187 [i] 08:45 Knight Rider I 16 [i] 09:45 Policie - New York X 4 [i] 10:40 To je vražda, napsala X 17 [i] 11:40 Drzá Jordan V 13 [i] 12:40 Deník zasloužilé matky V 4 [i] 13:10 Sabrina - mladá čarodějnice IV 7 [i] 13:40 Čarodějky V 22 [i] 14:40 Chirurgové III 17 [i] 15:40 Julie Lescautová I 8 [i] 17:40 Minuty regionu 18:00 5 proti 5 [i] 18:55 Zprávy TV Prima [i] 19:35 Chůva k pohledání I 11 [i] 20:00 Hádej, kdo jsem! [i] 21:20 TOP STAR magazín [i] 22:25 Sběratelé kostí III 1 [i] 23:30 Žralok II 2 [i] 00:25 Wolffův revír II 7 [i] 01:20 Volejte Věštce 03:10 Výklad snů 04:05 Medicopter 117 V 6 [i] 04:55 TOP STAR magazín [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
    06:10 Lampáreň [i] 06:25 Lampáreň [i] 06:50 Osudové stretnutie 7/90 [i] 07:55 Skrytá vášeň 17-18/188 [i] 09:35 Regina - kráľovná cigánskych sŕdc 7/160 [i] 11:05 Ulica III. ČP 7/260 [i] 12:00 Ženatý so záväzkami IX. 7/28 [i] 12:25 Rebeli I. 9/215 [i] 13:15 Júlia - Cesty za šťastím 6/351 [i] 14:10 Viktória 7/171 [i] 15:10 Ženatý so záväzkami IX. 7/28 [i] 15:35 Macocha 8/120 [i] 16:25 Skrytá vášeň 19-20/188 [i] 18:05 Ulica III. ČP 8/260 [i] 19:00 Rebeli I. 10/215 [i] 20:00 Regina - kráľovná cigánskych sŕdc 8/160 [i] 21:25 Júlia - Cesty za šťastím 7/351 [i] 22:20 Viktória 8/171 [i] 23:10 Osudové stretnutie 8/90 [i] 00:00 Sedem dní života [i] 01:40 Lampáreň [i] 02:00 Lampáreň [i] 02:20 Ulica III. ČP 8/260 [i] 03:05 Macocha 8/120 [i] 03:50 Sedem dní života [i]
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
    06:15 Skejťák 2. [i] 09:00 Teleshopping 12:00 Mladý dračí ninja [i] 13:30 Zkouška dospělosti [i] 15:05 Dokonalí andílkové [i] 16:40 Zloději času [i] 18:35 Malcolm X [i] 22:00 Bunkr smrti [i] 23:30 Šikana [i] 01:20 Čekání znamená smrt 1. [i] 02:55 Bunkr smrti [i] 04:25 Zkouška dospělosti [i]
  • TV program Eurosport

    logo TV stanice EurosportEurosport
    05:00 Tenis [i] 07:00 Tenis [i] 08:30 Snooker [i] 11:30 Motorismus [i] 12:00 Motorismus [i] 13:00 Tenis [i] 14:00 Snooker [i] 16:30 Cyklistika [i] 17:45 Fotbal [i] 17:55 Tenis [i] 01:00 Tenis [i] 03:00 Tenis [i]
  • TV program Hallmark

    logo TV stanice HallmarkHallmark
    05:00 Dotek anděla I 8 [i] 06:00 Dotek anděla I 9 [i] 07:00 McLeodovy dcery V 16 [i] 08:00 Vraždy v Midsomeru: Stín smrti [i] 10:00 Sladká láska [i] 12:00 McLeodovy dcery V 17 [i] 13:00 Soudkyně Amy III 4 [i] 14:00 Vraždy v Midsomeru: Škrtičův les [i] 16:00 Obyčejné zázraky [i] 18:00 Ochránce I 7 [i] 19:00 Soudkyně Amy III 4 [i] 20:00 Drzá Jordan III 7 [i] 21:00 Médium IV 3 [i] 22:00 Médium IV 4 [i] 23:00 Únos za bílého dne [i] 01:00 Jack [i] 03:00 McLeodovy dcery IV 13 [i] 04:00 McLeodovy dcery IV 14 [i]
  • TV program Spektrum

    logo TV stanice SpektrumSpektrum
    06:00 Skryté světy: V podzemí Říma [i] 07:00 Buď já nebo pes 05 [i] 07:30 Buď já nebo pes 06 [i] 08:00 Nigella vaří narychlo 13 [i] 08:30 Prostřeno pod širým nebem 03 [i] 09:00 Maminka stávkuje 03 [i] 09:35 Skryté možnosti 03 [i] 10:05 Mít dítě 03 [i] 11:10 Vybíraví jedlíci 03 [i] 12:05 Nigella vaří narychlo 13 [i] 12:40 Prostřeno pod širým nebem 03 [i] 13:10 Co nám prospívá 22 [i] 14:10 Skryté světy: V podzemí Říma [i] 15:10 Inteligence zvířat očima lidí 03 [i] 16:10 Maminka stávkuje 03 [i] 16:50 Skryté možnosti 03 [i] 17:20 Vybíraví jedlíci 03 [i] 18:20 Buď já nebo pes 05 [i] 18:50 Buď já nebo pes 06 [i] 19:20 Jaro na chalupě 03 [i] 20:20 Piráti silnic 03 [i] 20:50 Jednotka pro vyšetřování nehod 03 [i] 21:20 Co nám prospívá 22 [i] 22:20 Jetstream 08 [i] 23:20 Architektura Británie [i] 00:20 Zázračná planeta 03 [i] 01:20 Slavné bitvy Británie 08 [i] 02:25 Dunaj [i] 02:55 Dunaj [i] 03:25 Toulky Maďarskem 03 [i] 04:00 Architektura Británie [i] 04:55 Zázračná planeta 03 [i]
  • TV program HBO

    logo TV stanice HBOHBO
    06:00 Chilská vesmírná odysea [i] 07:25 Filmy a filmové hvězdy 35 [i] 07:50 Nevítaná návštěva [i] 09:35 Zatmění slunce [i] 11:45 Vzbuďte se, vojáci! [i] 13:50 Noc s králem [i] 15:50 Saawariya [i] 18:05 Úhel pohledu [i] 19:35 Filmy a filmové hvězdy 36 [i] 20:00 Děti noci [i] 21:25 Invaze [i] 23:00 Servírka [i] 00:45 Děti noci [i] 02:05 Invaze [i] 03:45 Servírka [i]
  • TV program HBO 2

    logo TV stanice HBO 2HBO 2
    10:00 Mladí Titáni v Tokiu [i] 11:15 Úžasná a milovaná