Úvodná stránka

TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
September 2017
PoUtStŠtPiSoNe
 123
45678910
11121314151617
18192021222324
252627282930 
>
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    05:35 DNES [i] 06:00 Teleráno [i] 08:30 Herkules III. 7/22 [i] 09:25 Což takhle dát si špenát [i] 11:00 Nemý svedok [i] 12:50 Joey II. 21/22 [i] 13:20 Bez stopy II. 2/24 [i] 14:15 Priatelia V. 9-10/24 [i] 15:05 Kobra 11 IV. 5/17 [i] 16:05 Walker, texaský ranger IV. [i] 17:00 Prvé Televízne noviny [i] 17:25 Reflex [i] 17:45 Počasie [i] 17:55 Bez servítky [i] 18:30 V mene zákona [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 19:20 DNES [i] 19:45 Počasie [i] 19:50 Športové noviny [i] 20:00 Ordinácia v ružovej záhrade III. [i] 21:35 Kým nás lož nerozdelí [i] 23:30 Odložený prípad V. 11/18 [i] 00:25 Katastrofa lode Marchioness [i] 02:00 Ako dvoriť Alex 3-4/12 [i] 02:45 A - tím III. 8/25 [i] 04:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 04:25 Vražedná stretávka 7/13 [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:20 Obchod so šťastím 50 [i] 05:55 Ranný magazín [i] 08:05 Rany lásky 123/130 [i] 08:55 Repete repete [i] 09:40 Diagnóza: Vražda 11/91 [i] 10:30 Diagnóza: Vražda 12/91 [i] 11:20 Sila lásky I. 214 [i] 12:15 Dámsky magazín STV [i] 13:30 Varení pečení [i] 14:00 Postav dom, zasaď strom [i] 14:25 Obchod so šťastím 51 [i] 15:00 Varím, varíš, varíme a pečieme [i] 15:10 Kaviareň Slávia [i] 16:00 Správy STV o 16:00 [i] 16:25 Počasie [i] 16:30 Rany lásky 124/130 [i] 17:15 Sila lásky III. 13/200 [i] 18:05 Domáci majstri [i] 18:10 Večerníček [i] 18:20 Domáci majstri [i] 18:25 Sila lásky III. 14/200 [i] 19:15 Slovensko dnes [i] 19:30 Správy STV [i] 19:55 Góly body sekundy [i] 20:05 Počasie [i] 20:15 Drišľakoviny [i] 21:30 Chodili sme spolu [i] 22:25 Obete a tí druhí [i] 22:55 Zákon a poriadok: Špeciálna jednotka III. 1/22 [i] 23:45 Zákon a poriadok: Špeciálna jednotka III. 2/22 [i] 00:25 Prípad pre Samanthu 24 [i] 01:15 Excentrici 5/26 [i] 01:35 Excentrici 6/26 [i] 02:00 Sila lásky III. 13/200 [i] 02:50 Sila lásky III. 14/200 [i] 03:40 Slovensko dnes [i] 03:55 Správy STV [i] 04:25 Góly body sekundy [i] 04:30 Excentrici 5/26 [i] 04:55 Excentrici 6/26 [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    05:25 Správy STV [i] 05:50 Správy z regiónov [i] 06:05 Správy - Hírek [i] 06:15 Udalosti ČT [i] 06:50 Správy a komentáre [i] 07:15 Mama to vie najlepšie [i] 07:45 Živá panoráma [i] 08:15 Providence III. 15/22 [i] 09:00 Ranný magazín [i] 11:15 Megastavby II. [i] 12:00 Regionálny denník [i] 12:30 Živá panoráma [i] 13:10 VAT [i] 13:40 Z lásky k zvieratám 10 [i] 14:10 Zlaté hity [i] 14:55 Príbeh ornitológa [i] 15:40 Magazín ligy majstrov [i] 16:15 Národnostný magazín [i] 16:45 Regionálny denník [i] 17:15 Správy z regiónov [i] 17:35 FOKUS - zdravie [i] 18:20 Môj dom - môj hrad [i] 18:45 Večerníček [i] 18:55 Domáci majstri [i] 19:00 Atentáty, ktoré otriasli svetom 1/26 [i] 19:30 Správy STV [i] 19:55 Správy - Hírek [i] 20:00 Keno 10 [i] 20:10 Deti z fotografie [i] 20:55 Sféry dôverné [i] 21:55 Správy a komentáre [i] 22:20 Správy z regiónov [i] 22:40 Filmový klub [i] 00:15 Udalosti ČT [i] 00:50 Záznam zo zasadnutia NR SR [i]
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    05:00 Črepiny [i] 05:30 Prvé oddelenie 6 [i] 05:50 PROMI NOVINY [i] 06:00 KRIMI NOVINY 06:30 NOVINY TV JOJ 07:00 RANNÁ ŠOU S ADELOU A SAJFOM [i] 09:00 Prvé oddelenie 6 [i] 09:20 Špeciálne komando II. 19 [i] 10:20 Medicopter 117 4 [i] 11:20 Policajt z L. A. 5 [i] 12:20 C. S. I. : Kriminálka New York III. 23 [i] 13:15 Vyjednávači 17 [i] 14:15 C. S. I. : Kriminálka Las Vegas VI. 23 [i] 15:10 Špeciálne komando II. 20 [i] 16:10 C. S. I. : Kriminálka Miami V. 1/24 [i] 16:59 PRVÉ NOVINY 17:25 PROMI NOVINY [i] 17:45 Prvé oddelenie 7 [i] 18:00 Súdna sieň - NOVÉ ČASTI [i] 19:00 KRIMI NOVINY 19:30 NOVINY TV JOJ 19:55 ŠPORT 19:59 NAJLEPŠIE POČASIE 20:15 Panelák 291 [i] 21:15 Odsúdené 3 [i] 22:15 Profesionáli III. - NOVÉ ČASTI 2 [i] 23:15 Mafstory - NOVÉ ČASTI [i] 00:00 C. S. I. : Kriminálka Miami V. 1/24 [i] 01:00 Odsúdené 3 [i] 01:50 Črepiny [i] 02:15 Vyjednávači 17 [i] 03:00 Medicopter 117 4 [i] 03:45 Vášnivé noci: Závoj pokušenia [i]
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
    05:15 Doktor z hôr II. 18 [i] 06:00 Starsky a Hutch IV. 75,76 [i] 07:40 V mene lásky 21,22 [i] 09:15 Varí vám to [i] 09:50 Starý III. 67 [i] 10:50 Doktor z hôr II. 19/19 [i] 11:45 Červené ruže 23,24 [i] 13:25 Starsky a Hutch IV. 75,76 [i] 15:10 Diagnóza: Vražda I. 3,4 [i] 16:50 Páli vám to? [i] 17:20 V mene lásky 23,24 [i] 19:00 KRIMI NOVINY “N“ 19:30 NOVINY TV JOJ “N“ 19:55 Inžinierska odysea 12,13/13 [i] 22:00 James Bond na JOJ PLUS: Doktor No [i] 23:55 Starý III. 67 [i] 00:55 Nočné reprízy
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
    06:00 Vodní krysy V. 25/32 [i] 07:00 All Saints VII. 31/40 [i] 07:55 Zoom 70/188 [i] 08:00 Alias V. 6/17 [i] 09:00 Hvězdná brána: Atlantida II. 12/20 [i] 10:00 The Amazing Race VIII. 2/14 [i] 10:55 Zoom 70/188 [i] 11:00 Vodní krysy V. 25/32 [i] 12:00 Noční show Davida Lettermana [i] 13:00 Alias V. 6/17 [i] 14:00 Hvězdná brána: Atlantida II. 12/20 [i] 15:00 Situace: Ohrožení 13/16 [i] 16:00 Vodní krysy V. 26/32 [i] 17:00 All Saints VII. 32/40 [i] 17:55 Zoom 70/188 [i] 18:00 Alias V. 7/17 [i] 19:00 Hvězdná brána: Atlantida II. 13/20 [i] 20:00 Situace: Ohrožení 14/16 [i] 21:00 Podstata strachu 7/13 [i] 22:00 Podstata strachu 8/13 [i] 23:00 Zachraň mě IV. 6/13 [i] 23:55 Zoom 70/188 [i] 00:00 Noční show Davida Lettermana [i] 01:00 All Saints VII. 32/40 [i] 02:00 Podstata strachu 7/13 [i] 02:45 Podstata strachu 8/13 [i] 03:30 Zachraň mě IV. 6/13 [i]
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
    05:00 Opravna vraků: Londýnský autoservis 11 [i] 06:00 Krize brouka 1 [i] 06:25 Pátá rychlost 8 [i] 06:50 Americký chopper: Chopper ze staré školy - část 1 [i] 07:45 Everest: za hranice možností: Bod zlomu [i] 08:40 Bořiči mýtů: Vražedný vodní vír [i] 09:35 Jak to funguje: Kávovar/Nivelační přístroj s laserem/Inkoustová čtečka/Automatický čistič podlah [i] 10:00 Jak se to dělá 53 [i] 10:30 Riziková laboratoř: Srážka s vlakem [i] 11:25 Opravna vraků: Londýnský autoservis 11 [i] 12:20 Opravna vraků: Kouzelný Anemul [i] 13:15 Americký chopper: Chopper ze staré školy - část 2/Komanč - část 1 [i] 14:10 Pátá rychlost 9 [i] 14:35 Opravdu to přežili: Nouzové přistávací těleso [i] 15:05 Zničeno ve vteřině 2 [i] 15:30 Na ostří pily: Tahání dřeva z lesa mulami [i] 16:25 Miami Ink: Skrblík versus rozhazovač [i] 17:20 Riziková laboratoř: Únik z výškové budovy [i] 18:15 Bořiči mýtů: Zločiny motivované fikcí - část 1 [i] 19:10 Jak věci fungují: Krocani [i] 19:40 Jak se to dělá 54 [i] 20:05 Stavitelé z LA: Bahenní muži [i] 21:00 Mimořádné projekty: Tunel a přehrada v Peru [i] 21:55 Rizikové stavby: Vlaky [i] 22:50 Zničeno ve vteřině 3 [i] 23:20 Opravdu to přežili: Těhotná parašutistka [i] 23:45 Opravna vraků: Maminčin miláček [i] 00:40 Opravna vraků: Londýnský autoservis 12 [i] 01:40 Stavitelé z LA: Bahenní muži [i] 02:40 Bořiči mýtů: Zločiny motivované fikcí - část 1 [i] 03:40 Opravdu to přežili: Těhotná parašutistka [i] 04:05 Jak věci fungují: Krocani [i] 04:35 Jak se to dělá 54 [i]
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:00 Kuchařská pohotovost [i] 05:30 Události v regionech [i] 05:59 Studio 6 [i] 08:30 Kouzelná školka [i] 09:00 Ktosi je za dverami [i] 10:05 Kytice pro TOČR [i] 11:00 Kavárnička dříve narozených [i] 12:00 Zprávy [i] 12:30 Sama doma [i] 13:30 Praštěná holka II 5,6/22 [i] 14:20 Doktorka Quinnová III 17/29 [i] 15:05 Tip a Tap 3,4/26 [i] 15:20 Zábavná škola 1/10 [i] 15:45 Věda je zábava III 17/26 [i] 16:10 Tykadlo [i] 16:30 Kouzelná školka [i] 17:00 AZ-kvíz [i] 17:30 Chalupa je hra [i] 17:55 Předpověď počasí [i] 18:00 Události v regionech [i] 18:25 Černé ovce [i] 18:40 Živé srdce Evropy: Modračka karpatská [i] 18:45 Večerníček [i] 18:55 Šťastných deset a Šance milion 19:00 Události [i] 19:35 Branky, body, vteřiny [i] 19:50 Předpověď počasí [i] 20:00 Konspirační teorie o 11. září 2001 [i] 20:55 Všechnopárty [i] 21:45 Krotitelé dluhů 14/28 [i] 22:15 Pravěk útočí 1/13 [i] 23:10 Na moll... [i] 23:50 Losování Šťastných deset a Šance milion 23:55 Vltava v obrazech 32/85 [i] 00:15 Praštěná holka II 5,6/22 [i] 01:00 Chcete mě? [i] 01:15 Poklady světa - Las Medulas [i] 01:30 Podzemní Čechy II 11/13 [i] 02:00 Události v regionech [i] 02:25 Události v regionech Brno 02:50 Události v regionech Ostrava [i] 03:15 Regiony ČT24 03:40 Zajímavosti z regionů [i] 04:05 Zajímavosti z regionů Brno 04:30 Zajímavosti z regionů Ostrava
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:00 Objektiv [i] 05:30 Správy STV 05:59 Dobré ráno [i] 08:30 Panorama [i] 09:10 Kosmopolis [i] 09:40 Mýty a fakta historie: Rasputin - šílený mnich [i] 10:30 168 hodin [i] 11:00 Dobrá rada nad zlato [i] 11:35 AZ-kvíz [i] 12:00 Kluci v akci [i] 12:25 Diktát [i] 12:45 Hřiště 7 [i] 14:55 Fokus ČT24 [i] 15:20 Vltava v obrazech 32/86 [i] 15:40 Svět zázraků: Pashmina 4/4 [i] 16:00 Van Gogh: Slunečnice [i] 16:50 Služby v našich službách plus [i] 17:10 Skoro jasno 2/13 [i] 17:25 Soukromá muzea [i] 17:35 Na vlně první republiky 7/7 [i] 17:55 Divnopis [i] 18:00 Klíč [i] 18:30 Babylon [i] 18:55 Zprávy v českém znakovém jazyce 19:05 Angličtina - Extra 13/30 [i] 19:30 Medúza [i] 20:00 Francouzská revoluce 2/4 [i] 21:35 Otázky Václava Moravce Speciál [i] 23:10 Báječná léta bez opony [i] 23:25 M. Svoboda: Blíženci [i] 00:00 Ženský hlas [i] 00:25 Hitler - příběh jedné kariéry [i] 02:55 Století létání [i] 03:50 Retro [i] 04:15 Sváteční slovo psychologa Jeronýma [i] 04:20 Cesty víry [i] 04:40 Křesťanský magazín [i]
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:00 Novashopping 05:59 Snídaně s Novou [i] 08:35 Směr jih 20 [i] 09:40 Hotel snů: Mauritius [i] 11:25 Tescoma s chutí [i] 11:40 Návrat komisaře Rexe X 3 [i] 12:40 Ženatý se závazky 184 [i] 13:10 Walker Texas Ranger III 17 [i] 14:10 Odložené případy 7 [i] 15:05 Superman II 8 [i] 16:05 Zákon a pořádek: Zločinné úmysly II 16 [i] 17:00 Odpolední Televizní noviny [i] 17:35 Kriminálka Las Vegas III 14 [i] 18:25 Ulice 1403, 1404 [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:00 Ordinace v růžové zahradě 2 127 [i] 21:25 Kriminálka Miami VI 3 [i] 22:20 112 [i] 22:55 Tajemné okno [i] 00:45 Odvrácená tvář hor 1 [i] 01:40 Novashopping 02:00 Rady ptáka Loskutáka [i] 02:45 Občanské judo [i] 03:10 Áčko [i] 04:05 DO-RE-MI [i]
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    06:05 Teleshopping 06:35 Moby Dick a mocný Mightor 5 [i] 07:00 Teleshopping 07:10 Oggy a škodíci [i] 07:20 Párty s kuchařem [i] 07:50 Deník zasloužilé matky V 2 [i] 08:15 Chůva k pohledání I 9 [i] 08:45 M*A*S*H 186 [i] 09:15 Policie - New York X 3 [i] 10:10 Případ pro Sam IV 20 [i] 11:05 To je vražda, napsala X 16 [i] 12:00 Drzá Jordan V 12 [i] 12:55 Deník zasloužilé matky V 3 [i] 13:25 Sabrina - mladá čarodějnice IV 6 [i] 13:55 Čarodějky V 21 [i] 14:55 Chirurgové III 16 [i] 15:55 Julie Lescautová I 7 [i] 17:40 Minuty regionu 18:00 5 proti 5 [i] 18:55 Zprávy TV Prima [i] 19:35 Chůva k pohledání I 10 [i] 20:00 Velmi křehké vztahy IV 5 [i] 21:20 Příliv lásky [i] 23:15 Closer III 13 [i] 00:10 Wolffův revír II 6 [i] 01:05 Volejte Věštce 02:50 Výklad snů 03:50 Medicopter 117 V 5 [i] 04:40 Svět 2009 [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
    05:20 Júlia - Cesty za šťastím 5/351 [i] 06:10 Lampáreň [i] 06:25 Lampáreň [i] 06:45 Osudové stretnutie 6/90 [i] 07:50 Skrytá vášeň 15-16/188 [i] 09:35 Regina - kráľovná cigánskych sŕdc 6/160 [i] 11:05 Ulica III. ČP 6/260 [i] 11:55 Ženatý so záväzkami IX. 6/28 [i] 12:20 Rebeli I. 8/215 [i] 13:15 Júlia - Cesty za šťastím 5/351 [i] 14:05 Viktória 6/171 [i] 15:05 Ženatý so záväzkami IX. 6/28 [i] 15:30 Macocha 7/120 [i] 16:25 Skrytá vášeň 17-18/188 [i] 18:05 Ulica III. ČP 7/260 [i] 19:00 Rebeli I. 9/215 [i] 20:00 Regina - kráľovná cigánskych sŕdc 7/160 [i] 21:35 Júlia - Cesty za šťastím 6/351 [i] 22:25 Viktória 7/171 [i] 23:20 Osudové stretnutie 7/90 [i] 00:10 Zrodenie [i] 01:50 Lampáreň [i] 02:10 Lampáreň [i] 02:30 Ulica III. ČP 7/260 [i] 03:15 Macocha 7/120 [i] 04:05 Chuťovky [i] 04:30 Zrodenie [i]
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
    05:35 Tygří srdce [i] 07:05 Mladý dračí ninja [i] 09:00 Teleshopping 12:00 Skejťák 2. [i] 13:30 Hvězdné dítě [i] 15:10 Mladý dračí ninja 2. [i] 16:40 Klára a já [i] 18:10 Někdo musí z kola ven [i] 19:45 Střelba na psy [i] 21:40 Vyprovokovaná [i] 23:35 Anatomie pekla [i] 00:55 Buenos Aires 1977 [i] 02:40 Vyprovokovaná [i] 04:35 Hvězdné dítě [i]
  • TV program Eurosport

    logo TV stanice EurosportEurosport
    05:00 Tenis [i] 07:00 Tenis [i] 08:30 Snooker [i] 11:30 Tenis [i] 14:00 Snooker [i] 16:30 Cyklistika [i] 17:45 Fotbal [i] 17:55 Tenis [i] 01:00 Tenis [i] 03:00 Tenis [i]
  • TV program Hallmark

    logo TV stanice HallmarkHallmark
    05:00 Dotek anděla I 7 [i] 06:00 Dotek anděla I 8 [i] 07:00 McLeodovy dcery V 15 [i] 08:00 Vraždy v Midsomeru: Smrt v přestrojení [i] 10:00 Příběh Charlieho andílků [i] 12:00 McLeodovy dcery V 16 [i] 13:00 Soudkyně Amy III 3 [i] 14:00 Vraždy v Midsomeru: Stín smrti [i] 16:00 Sladká láska [i] 18:00 Ochránce I 6 [i] 19:00 Soudkyně Amy III 3 [i] 20:00 Drzá Jordan III 6 [i] 21:00 Speciální zásilka [i] 23:00 Dobrá čarodějka [i] 01:00 George Gently [i] 03:00 McLeodovy dcery IV 11 [i] 04:00 McLeodovy dcery IV 12 [i]
  • TV program Spektrum

    logo TV stanice SpektrumSpektrum
    06:00 Za zavřenými dveřmi 07 [i] 06:55 Buď já nebo pes 03 [i] 07:25 Buď já nebo pes 04 [i] 07:55 Nigella vaří narychlo 12 [i] 08:30 Prostřeno pod širým nebem 02 [i] 09:00 Maminka stávkuje 02 [i] 09:35 Skryté možnosti 02 [i] 10:05 Mít dítě 02 [i] 11:05 Vybíraví jedlíci 02 [i] 12:05 Nigella vaří narychlo 12 [i] 12:40 Prostřeno pod širým nebem 02 [i] 13:10 Co nám prospívá 21 [i] 14:10 Za zavřenými dveřmi 07 [i] 15:05 Inteligence zvířat očima lidí 02 [i] 16:10 Maminka stávkuje 02 [i] 16:50 Skryté možnosti 02 [i] 17:20 Vybíraví jedlíci 02 [i] 18:20 Buď já nebo pes 03 [i] 18:50 Buď já nebo pes 04 [i] 19:20 Jaro na chalupě 02 [i] 20:20 Piráti silnic 02 [i] 20:50 Jednotka pro vyšetřování nehod 02 [i] 21:20 Co nám prospívá 21 [i] 22:20 Jetstream 07 [i] 23:20 Architektura Británie [i] 00:20 Zázračná planeta 02 [i] 01:20 Slavné bitvy Británie 07 [i] 02:25 Dunaj [i] 02:55 Dunaj [i] 03:25 Toulky Maďarskem 02 [i] 04:00 Architektura Británie [i] 04:55 Zázračná planeta 02 [i]
  • TV program HBO

    logo TV stanice HBOHBO
    06:00 Uranya [i] 07:35 Cinema, Cinema, Cinema 37 [i] 08:00 Proč kočka není pes [i] 09:40 Revoluce paní Ratcliffové [i] 11:20 Bude naše [i] 12:50 Moondance Alexander [i] 14:25 Chilská vesmírná odysea [i] 15:50 Zatmění slunce [i] 18:00 Vzbuďte se, vojáci! [i] 20:05 Nestyda [i] 21:30 Na stojáka 61 [i] 22:00 Tudorovci III. 1 [i] 22:50 Tudorovci III. 2 [i] 23:40 Volný jako pták [i] 01:10 Skandály ze života zvířat [i] 02:35 Superbad [i] 04:25 Nestyda [i]
  • TV program HBO 2

    logo TV stanice HBO 2HBO 2
    10:00 Harry Potter a Fénixův řád [i] 12:15 Budiž světlo