Úvodná stránka

TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
September 2017
PoUtStŠtPiSoNe
 123
45678910
11121314151617
18192021222324
252627282930 
>
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    05:30 Reflex [i] 06:00 Teleráno [i] 08:30 Herkules III. 6/22 [i] 09:25 Co je doma, to se počítá, pánové... [i] 11:05 Milovaný podvodník [i] 12:45 Bláznivý Jimov život V. 22/22 [i] 13:10 Bez stopy II. 1/24 [i] 14:10 Priatelia V. 7-8/24 [i] 15:00 Kobra 11 IV. 4/17 [i] 16:05 Walker, texaský ranger IV. [i] 17:00 Prvé Televízne noviny [i] 17:25 Reflex [i] 17:45 Počasie [i] 17:55 Bez servítky [i] 18:30 V mene zákona [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 19:20 DNES [i] 19:45 Počasie [i] 19:50 Športové noviny [i] 20:00 Česko Slovenská SuperStar [i] 21:25 Gympl [i] 23:40 Paľba [i] 00:10 Tajná misia [i] 02:05 Fletch [i] 03:40 A - tím III. 7/25 [i] 04:30 TELEVÍZNE NOVINY [i] 04:50 Vražedná stretávka 6/13 [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:55 Ranný magazín [i] 08:05 Agatha Christie : Poirot [i] 09:00 Repete repete [i] 09:45 Diagnóza: Vražda 9/91 [i] 10:30 Diagnóza: Vražda 10/91 [i] 11:20 Sila lásky I. 213 [i] 12:15 Dámsky magazín STV [i] 13:30 Varení pečení [i] 14:00 Postav dom, zasaď strom [i] 14:25 Obchod so šťastím 50 [i] 15:00 Varím, varíš, varíme a pečieme [i] 15:10 Kaviareň [i] 16:00 Správy STV o 16:00 [i] 16:25 Počasie [i] 16:30 Rany lásky 123/130 [i] 17:15 Sila lásky III. 11/200 [i] 18:05 Domáci majstri [i] 18:10 Večerníček [i] 18:20 Domáci majstri [i] 18:25 Sila lásky III. 12/200 [i] 19:15 Slovensko dnes [i] 19:30 Správy STV [i] 19:55 Góly body sekundy [i] 20:05 Počasie [i] 20:15 Dotyk osudu [i] 22:05 Reportéri [i] 22:30 Anna Lee 2/6 [i] 00:20 Prípad pre Samanthu 23 [i] 01:05 Excentrici 3/26 [i] 01:30 Excentrici 4/26 [i] 01:55 Sila lásky III. 11/200 [i] 02:50 Sila lásky III. 12/200 [i] 03:40 Slovensko dnes [i] 03:55 Správy STV [i] 04:20 Góly body sekundy [i] 04:30 Excentrici 3/26 [i] 04:55 Excentrici 4/26 [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    05:55 Správy STV [i] 06:20 Profesionál [i] 06:30 Polícia [i] 06:40 Udalosti ČT [i] 07:15 Separé [i] 07:45 Živá panoráma [i] 08:15 Providence III. 14/22 [i] 09:00 Ranný magazín [i] 11:15 Cervantes a legenda o Donovi Quijotovi [i] 12:10 Kemp 2008 [i] 12:35 Živá panoráma [i] 13:05 Na spoločnej strune [i] 13:45 Orientácie [i] 14:10 Poklady sveta IV. [i] 14:30 Umenie 09 [i] 14:55 Slovenské miniatúry [i] 15:10 Odpískané [i] 15:45 Motormagazín [i] 16:15 Rómsky magazín - So Vakeres [i] 16:45 Regionálny denník [i] 17:15 Správy z regiónov [i] 17:30 FOKUS - práca [i] 18:20 VAT [i] 18:45 Večerníček [i] 18:54 Domáci majstri [i] 18:55 Z lásky k zvieratám 10 [i] 19:30 Správy STV [i] 19:55 Správy - Hírek [i] 20:00 Keno 10 [i] 20:10 Megastavby II. [i] 21:00 Magazín ligy majstrov [i] 21:30 Správy a komentáre [i] 21:55 Správy z regiónov [i] 22:10 Eurokino [i] 23:45 Anjeli strážni [i] 00:15 Udalosti ČT [i] 00:50 Správy STV [i] 01:15 Správy z regiónov [i] 01:30 Správy - Hírek [i] 01:35 Správy a komentáre [i] 02:09 Záver vysielania
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    05:50 PRVÉ NOVINY 06:00 KRIMI NOVINY 06:30 NOVINY TV JOJ 07:00 RANNÁ ŠOU S ADELOU A SAJFOM [i] 09:00 Malý unavený Joe [i] 11:25 Policajt z L. A. 4 [i] 12:25 C. S. I. : Kriminálka New York III. 22 [i] 13:20 Vyjednávači 16 [i] 14:15 C. S. I. : Kriminálka Las Vegas VI. 22 [i] 15:10 Špeciálne komando II. 19 [i] 16:10 C. S. I. : Kriminálka Miami IV. 25/25 [i] 16:59 PRVÉ NOVINY 17:25 PROMI NOVINY [i] 17:45 Prvé oddelenie 6 [i] 18:00 Súdna sieň - NOVÉ ČASTI [i] 19:00 KRIMI NOVINY 19:30 NOVINY TV JOJ 19:55 ŠPORT 19:59 NAJLEPŠIE POČASIE 20:15 Panelák 290 [i] 21:15 Denník princeznej [i] 23:30 Riaditeľka [i] 01:25 Celebrity CAMP [i] 02:30 Črepiny [i] 03:00 Vyjednávači 16 [i] 03:40 Acapulco H. E. A. T. II. [i]
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
    05:45 Skutočné príbehy [i] 06:45 Zvieracia klinika [i] 07:15 Zorro 70 [i] 07:40 Starsky a Hutch IV. 73,74 [i] 09:15 Varí vám to [i] 09:50 Starý III. 66 [i] 10:50 Doktor z hôr II. 18 [i] 11:45 Červené ruže 21,22 [i] 13:25 Starsky a Hutch IV. 73,74 [i] 15:10 Veronica Clareová: Stretnutie so smrťou [i] 16:50 Páli vám to? [i] 17:20 V mene lásky 21,22 [i] 19:00 KRIMI NOVINY “N“ 19:30 NOVINY TV JOJ “N“ 19:55 Vraždy v Midsomeri VIII. 6 [i] 21:40 Mravnostné oddelenie II. 2 [i] 22:30 Diagnóza: Vražda I. 3,4 [i] 00:15 Starý III. 66 [i] 01:15 Nočné reprízy
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
    06:00 Vodní krysy V. 24/32 [i] 07:00 All Saints VII. 30/40 [i] 07:55 Zoom 70/188 [i] 08:00 Alias V. 5/17 [i] 09:00 Hvězdná brána: Atlantida II. 11/20 [i] 10:00 The Amazing Race VIII. 1/14 [i] 10:55 Zoom 70/188 [i] 11:00 Vodní krysy V. 24/32 [i] 12:00 Noční show Davida Lettermana [i] 13:00 Alias V. 5/17 [i] 14:00 Hvězdná brána: Atlantida II. 11/20 [i] 15:00 Situace: Ohrožení 12/16 [i] 16:00 Vodní krysy V. 25/32 [i] 17:00 All Saints VII. 31/40 [i] 17:55 Zoom 70/188 [i] 18:00 Alias V. 6/17 [i] 19:00 Hvězdná brána: Atlantida II. 12/20 [i] 20:00 Situace: Ohrožení 13/16 [i] 21:00 Svatyně 6/13 [i] 22:00 Svatyně 7/13 [i] 23:00 Zachraň mě IV. 5/13 [i] 23:55 Zoom 70/188 [i] 00:00 Noční show Davida Lettermana [i] 01:00 All Saints VII. 31/40 [i] 02:00 Svatyně 6/13 [i] 02:50 Svatyně 7/13 [i] 03:40 Zachraň mě IV. 5/13 [i]
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
    05:00 Rození obchodníci na cestách: Lotus - část 1 [i] 05:30 Rození obchodníci na cestách: Lotus - část 2 [i] 06:00 Ďábelské stroje: Zaoceánská soutěž: Vysokozdvižné vozíky s vidlicovým nástavcem [i] 06:25 Pátá rychlost 7 [i] 06:50 Americký chopper: Ohnivý motocykl - část 2 [i] 07:45 Everest: za hranice možností: Zóna smrti [i] 08:40 Bořiči mýtů: Parní dělo [i] 09:35 Jak to funguje: Stroj na výrobu ledové tříště/Čárový kód/Blesk fotoaparátu/Mikrovlnná trouba [i] 10:00 Jak se to dělá 52 [i] 10:30 Riziková laboratoř: Dům, co přežije zemětřesení [i] 11:25 Opravna vraků: Londýnský autoservis: Hony, střelba, rybolov [i] 12:20 Opravna vraků 26 [i] 13:15 Americký chopper: Chopper ze staré školy - část 1 [i] 14:10 Pátá rychlost 8 [i] 14:35 Očitá svědectví 10 [i] 15:05 Zničeno ve vteřině 1 [i] 15:30 Špinavé práce: Škubání husího peří [i] 16:25 Miami Ink: Yojiho zasvěcení [i] 17:20 Riziková laboratoř: Srážka s vlakem [i] 18:15 Bořiči mýtů: Vražedný vodní vír [i] 19:10 Jak to funguje: Kávovar/Nivelační přístroj s laserem/Inkoustová čtečka/Automatický čistič podlah [i] 19:40 Jak se to dělá 53 [i] 20:05 Na ostří pily: Tahání dřeva z lesa mulami [i] 21:00 Nejsmrtelnější úlovek - Speciál 2 [i] 21:55 Černé zlato 1 [i] 22:50 Zničeno ve vteřině 2 [i] 23:20 Opravdu to přežili: Nouzové přistávací těleso [i] 23:45 Opravna vraků: Kouzelný Anemul [i] 00:40 Opravna vraků: Londýnský autoservis 11 [i] 01:40 Na ostří pily: Tahání dřeva z lesa mulami [i] 02:40 Bořiči mýtů: Vražedný vodní vír [i] 03:40 Opravdu to přežili: Nouzové přistávací těleso [i] 04:05 Jak to funguje: Kávovar/Nivelační přístroj s laserem/Inkoustová čtečka/Automatický čistič podlah [i] 04:35 Jak se to dělá 53 [i]
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:00 Barvy života [i] 05:59 Studio 6 [i] 08:30 Svět Elmo 55,56/56 [i] 09:00 Bláznova kronika [i] 10:25 Herci malují [i] 11:05 Kamerun: na křižovatce Afriky [i] 12:00 Zprávy [i] 12:30 Sama doma [i] 13:30 Rodina a já [i] 13:50 Praštěná holka II 3,4/22 [i] 14:35 Doktorka Quinnová III 16/29 [i] 15:25 Simpsonovi XX 1/21 [i] 15:45 Věříš si? [i] 16:15 Záhady Toma Wizarda [i] 16:30 Kouzelná školka [i] 17:00 AZ-kvíz [i] 17:30 Kluci v akci [i] 17:55 Předpověď počasí [i] 18:00 Události v regionech [i] 18:25 Diktát [i] 18:45 Večerníček [i] 18:55 Šťastných deset a Šance milion 19:00 Události [i] 19:35 Branky, body, vteřiny [i] 19:50 Předpověď počasí [i] 20:00 Vyprávěj 2 [i] 21:00 Na cestě po Libanonu [i] 21:30 Reportéři ČT [i] 22:15 Tajné akce StB 26/40 [i] 22:35 Když utichly trumpety [i] 00:10 Losování Šťastných deset a Šance milion 00:15 Politické spektrum [i] 00:40 Sex ve městě V 5/8 [i] 01:10 Praštěná holka II 3,4/22 [i] 01:55 Evropský manuál [i] 02:10 Události v regionech [i] 02:35 Události v regionech Brno 03:00 Události v regionech Ostrava [i] 03:25 Regiony ČT24 03:55 Týden v regionech Brno 04:20 Týden v regionech Ostrava [i] 04:45 Setkávání [i]
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:00 POKR [i] 05:30 Správy STV 05:59 Dobré ráno [i] 08:30 Panorama [i] 09:10 Televizní klub neslyšících [i] 09:40 Kalendárium [i] 09:55 Evropa dnes [i] 10:25 Kultura.cz [i] 10:45 Kultura.cz [i] 11:10 Čétéčko [i] 11:35 Za školu [i] 12:00 Přes nový práh [i] 12:25 Případ pro ombudsmana 1/16 [i] 12:40 Taxík [i] 13:10 Případy detektiva Packala [i] 13:35 Anakonda 2/8 [i] 13:55 Charlie 2 - Všichni pejskové musí jít do nebe [i] 15:15 neŠťastné narozeniny Péti Fotky [i] 15:25 Ahoj, Červený Hrádku! [i] 16:25 Dobrodružství vědy a techniky [i] 16:55 Film o seriálu Vyprávěj [i] 17:10 Ve fotbalovém kotli [i] 18:55 Zprávy v českém znakovém jazyce 19:05 Toulavá kamera [i] 19:30 Objektiv [i] 20:00 Století létání [i] 20:55 Neznámí hrdinové - Pohnuté osudy [i] 21:25 Krásný ztráty [i] 21:55 Deník Alana Clarka 2/6 [i] 22:30 Události, komentáře [i] 23:10 Q [i] 23:40 Lilya 4ever [i] 01:25 Knižní svět [i] 01:40 Báječná léta bez opony [i] 01:55 Poklady světa [i] 02:10 Máte slovo 03:00 POKR [i] 03:25 Náš venkov [i] 03:40 Československý filmový týdeník 745/2379 [i] 03:55 Mistrovské taneční třídy [i]
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:00 Novashopping 05:59 Snídaně s Novou [i] 08:35 Směr jih 19 [i] 09:30 Nebezpečné pády [i] 11:25 Tescoma s chutí [i] 11:35 Návrat komisaře Rexe X 2 [i] 12:40 Ženatý se závazky 183 [i] 13:10 Walker Texas Ranger III 16 [i] 14:10 Odložené případy 6 [i] 15:05 Superman II 7 [i] 16:05 Zákon a pořádek: Zločinné úmysly II 15 [i] 17:00 Odpolední Televizní noviny [i] 17:35 Kriminálka Las Vegas III 13 [i] 18:25 Ulice 1401, 1402 [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:00 Česko Slovenská SuperStar [i] 21:25 Víkend [i] 22:05 Dr. House V 1 [i] 23:05 Námořní vyšetřovací služba IV 9 [i] 23:55 Dvojnásobná vražda [i] 01:25 Novashopping 01:45 Bujné fantazie 2 [i] 02:15 Áčko [i] 03:00 Konec vysílání
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    06:05 Teleshopping 06:35 Moby Dick a mocný Mightor 4 [i] 07:00 Teleshopping 07:10 Oggy a škodíci [i] 07:20 Párty s kuchařem [i] 07:50 Deník zasloužilé matky V 1 [i] 08:15 Chůva k pohledání I 8 [i] 08:45 M*A*S*H 185 [i] 09:15 Policie - New York X 2 [i] 10:10 Případ pro Sam IV 19 [i] 11:05 To je vražda, napsala X 15 [i] 12:00 Drzá Jordan V 11 [i] 12:55 Deník zasloužilé matky V 2 [i] 13:25 Sabrina - mladá čarodějnice IV 5 [i] 13:55 Čarodějky V 20 [i] 14:55 Chirurgové III 15 [i] 15:50 Julie Lescautová I 6 [i] 17:40 Minuty regionu 18:00 5 proti 5 [i] 18:55 Zprávy TV Prima [i] 19:35 Chůva k pohledání I 9 [i] 20:00 Hádej, kdo jsem! [i] 21:20 Jak se staví sen [i] 22:25 Myšlenky zločince II 14 [i] 23:25 Closer III 12 [i] 00:20 Wolffův revír II 5 [i] 01:15 Volejte Věštce 03:00 Medicopter 117 V 4 [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
    05:30 Lampáreň [i] 05:50 Lampáreň [i] 06:10 Lampáreň [i] 06:25 Lampáreň [i] 06:50 Osudové stretnutie 5/90 [i] 07:55 Skrytá vášeň 13-14/188 [i] 09:35 Regina - kráľovná cigánskych sŕdc 5/160 [i] 11:05 Ulica III. ČP 5/260 [i] 11:55 Ženatý so záväzkami IX. 5/28 [i] 12:25 Rebeli I. 7/215 [i] 13:15 Júlia - Cesty za šťastím 4/351 [i] 14:05 Viktória 5/171 [i] 15:05 Ženatý so záväzkami IX. 5/28 [i] 15:30 Macocha 6/120 [i] 16:25 Skrytá vášeň 15-16/188 [i] 18:05 Ulica III. ČP 6/260 [i] 19:00 Rebeli I. 8/215 [i] 20:00 Regina - kráľovná cigánskych sŕdc 6/160 [i] 21:30 Júlia - Cesty za šťastím 5/351 [i] 22:25 Viktória 6/171 [i] 23:15 Osudové stretnutie 6/90 [i] 00:10 14 hodín strachu [i] 01:35 Lampáreň [i] 01:55 Lampáreň [i] 02:20 Ulica III. ČP 6/260 [i] 03:05 Macocha 6/120 [i] 03:50 14 hodín strachu [i]
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
    05:15 Zeptejte se Cindy [i] 06:50 Skejťák 2. [i] 09:00 Teleshopping 12:00 Tygří srdce [i] 13:30 Buster [i] 15:15 Mladý dračí ninja [i] 16:40 Angel-A [i] 18:15 Dokonalí andílkové [i] 19:50 Klára a já [i] 21:20 Čekání znamená smrt 1. [i] 22:55 Buenos Aires 1977 [i] 00:40 Křivák [i] 02:20 Odsouzeni k boji [i] 03:55 Buster [i]
  • TV program Eurosport

    logo TV stanice EurosportEurosport
    05:00 Tenis [i] 07:00 Tenis [i] 08:30 Snooker [i] 11:30 Motorismus [i] 12:30 Motorismus [i] 13:15 Tenis [i] 14:00 Snooker [i] 16:30 Cyklistika [i] 17:45 Fotbal [i] 18:00 Fotbal [i] 20:00 Tenis [i] 01:00 Tenis [i] 03:00 Tenis [i]
  • TV program Hallmark

    logo TV stanice HallmarkHallmark
    05:00 Dotek anděla I 6 [i] 06:00 Dotek anděla I 7 [i] 07:00 McLeodovy dcery V 14 [i] 08:00 Vraždy v Midsomeru: Věrnost až do smrti [i] 10:00 Nepotrestaná vražda [i] 12:00 McLeodovy dcery V 15 [i] 13:00 Soudkyně Amy III 2 [i] 14:00 Vraždy v Midsomeru: Smrt v přestrojení [i] 16:00 Slečna Marplová: Mrtvola v knihovně [i] 18:00 Ochránce I 5 [i] 19:00 Soudkyně Amy III 2 [i] 20:00 Drzá Jordan III 5 [i] 21:00 Vraždy v Midsomeru: Krvavá svatba [i] 23:00 George Gently [i] 01:00 Nepotrestaná vražda [i] 03:00 McLeodovy dcery IV 9 [i] 04:00 McLeodovy dcery IV 10 [i]
  • TV program Spektrum

    logo TV stanice SpektrumSpektrum
    05:00 Zvířecí rekordmani 16 [i] 06:00 Za zavřenými dveřmi 06 [i] 06:55 Buď já nebo pes 01 [i] 07:25 Buď já nebo pes 02 [i] 07:55 Nigella vaří narychlo 11 [i] 08:30 Prostřeno pod širým nebem 01 [i] 09:00 Maminka stávkuje 01 [i] 09:35 Skryté možnosti 01 [i] 10:05 Mít dítě 01 [i] 11:05 Vybíraví jedlíci 01 [i] 12:05 Nigella vaří narychlo 11 [i] 12:40 Prostřeno pod širým nebem 01 [i] 13:10 Co nám prospívá 20 [i] 14:10 Za zavřenými dveřmi 06 [i] 15:10 Inteligence zvířat očima lidí 01 [i] 16:10 Maminka stávkuje 01 [i] 16:50 Skryté možnosti 01 [i] 17:20 Vybíraví jedlíci 01 [i] 18:20 Buď já nebo pes 01 [i] 18:50 Buď já nebo pes 02 [i] 19:20 Jaro na chalupě 01 [i] 20:20 Piráti silnic 01 [i] 20:50 Jednotka pro vyšetřování nehod 01 [i] 21:20 Co nám prospívá 20 [i] 22:20 Jetstream 06 [i] 23:20 Architektura Británie [i] 00:20 Zázračná planeta 01 [i] 01:20 Slavné bitvy Británie 06 [i] 02:25 Dunaj [i] 02:55 Dunaj [i] 03:25 Toulky Maďarskem 01 [i] 04:00 Architektura Británie [i] 04:55 Zázračná planeta 01 [i]
  • TV program HBO

    logo TV stanice HBOHBO
    06:00 Edith Piaf [i] 08:20 Velký dům [i] 09:55 Plán hry [i] 11:45 Dobyvatelé ztracené archy [i] 13:40 Uranya [i] 15:15 Proč kočka není pes [i] 16:50 Revoluce paní Ratcliffové [i] 18:30 Moondance Alexander [i] 20:00 Zapomenutý ostrov [i] 21:35 Pozdravy z pobřeží [i] 23:30 Hrdinové a zbabělci [i] 01:00 Bratři Solomonovi [i] 02:30 Zapomenutý ostrov [i] 04:00 Pozdravy z pobřeží [i]
  • TV program HBO 2

    logo TV stanice HBO 2HBO 2
    10:00 Okamžik zlomu [i] 11:55 Cinema, Cinema, Cinema 37 [i] 12:25 Jako mravenci [i] 13:45 Létající Skot [i] 15:25 Už jsme doma? [i] 16:55 Dr. Dolittle 3 [i] 18:30 Koření života [i] 20:15 Gorila [i] 22:00 Motel smrti [i] 23:25 Lady Jane