Úvodná stránka

TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
September 2017
PoUtStŠtPiSoNe
 123
45678910
11121314151617
18192021222324
252627282930 
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    05:30 Chrisa nemá nikto rád I. 13/22 [i] 05:50 Tom a Jerry [i] 07:15 Moja mama veterinárka I. 6/13 [i] 08:15 Flipper [i] 10:00 Krok za krokom I. 13-14/22 [i] 10:55 Smallville VI. 20-21/22 [i] 12:40 Zo zákulisia Markízy [i] 13:00 Na telo [i] 13:30 Lampáreň [i] 14:10 Walker, texaský ranger: Skúška ohňom [i] 16:05 Inštinkt lovca [i] 18:05 Na streche [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 19:20 DNES [i] 19:45 Počasie [i] 19:50 Športové noviny [i] 20:00 Česko Slovenská SuperStar [i] 21:25 Buď cool [i] 23:50 Päť lupičov a stará dáma [i] 01:50 Ulice smrti [i] 03:40 Letisko '77 [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:00 Vôňa kvetov a vetra 1/14 [i] 05:50 Postav dom, zasaď strom [i] 06:25 Motormagazín [i] 06:45 Pocoyo II. 15/52 [i] 06:50 Všetky psy idú do neba I. 13 [i] 07:15 Timon a Pumbaa 16/25 [i] 07:35 Phineas a Ferb 17/26 [i] 08:00 Maškrtníček [i] 08:25 Stretnutie pod starou píniou 1/3 [i] 09:00 Góóól [i] 09:30 Hannah Montana II. 2/30 [i] 10:00 Výročná púť z Marianky [i] 11:55 O 5 minút 12 [i] 13:05 Agatha Christie : Poirot [i] 14:00 Agatha Christie : Poirot [i] 14:55 Pošta pre teba [i] 16:00 Nemocnica na okraji mesta IV. - Nové osudy 1/13 [i] 17:05 Zmenáreň [i] 17:35 Show Billa Cosbyho VI 3/26 [i] 18:05 Domáci majstri [i] 18:10 Večerníček [i] 18:19 Domáci majstri [i] 18:20 Show Billa Cosbyho VI 4/26 [i] 18:50 Tajomstvo mojej kuchyne [i] 19:30 Správy STV [i] 19:50 Góly body sekundy [i] 20:05 Počasie [i] 20:15 Festival televíznej zábavy [i] 22:15 Skutočný príbeh: Operácia žralok [i] 23:55 Skrytá posadnutosť [i] 01:25 Reportéri [i] 01:55 O 5 minút 12 [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    06:00 Ryby, rybky, rybičky [i] 06:25 Správy STV [i] 06:50 Národnostné správy - mix [i] 06:55 Udalosti ČT [i] 07:35 Živá panoráma [i] 08:15 Televíkend [i] 08:45 Farmárska revue [i] 09:05 Československý filmový týždenník [i] 09:15 Dokumentárny klub [i] 10:30 Louis Pasteur 2/3 [i] 11:50 Obrázky z prírody [i] 12:20 Slovenské miniatúry [i] 12:30 Najkrajší kvet [i] 13:25 Veľká ozdoba Uhorska - Matej Bel [i] 13:55 V hlbinách mora č.1 [i] 14:00 Slovo [i] 14:05 Orientácie [i] 14:35 Folklórny festival Detva 2009 [i] 15:30 Poklady sveta IV. [i] 15:50 Stôl pre štrnástich [i] 17:10 Cervantes a legenda o Donovi Quijotovi [i] 18:05 Zlaté hity [i] 18:50 Večerníček [i] 19:00 Anjeli strážni [i] 19:30 Správy STV [i] 19:50 Keno 10 [i] 20:00 Na križovatke SK + CZ [i] 21:45 Umenie 09 [i] 22:15 Z hranej tvorby slovenských autorov [i] 23:30 Slovo [i] 23:35 Udalosti ČT [i] 00:10 Správy STV [i] 00:39 Záver vysielania
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    05:20 Acapulco H. E. A. T. II. [i] 06:00 Tvár teroru [i] 07:55 Penelope [i] 10:00 Blízko smrti [i] 11:00 Stratené duše III. - NOVÉ ČASTI 1,2/18 [i] 12:40 Črepiny PLUS - NOVÉ ČASTI [i] 13:30 Autosalón - NOVÉ ČASTI [i] 14:00 Odsúdené 1,2 [i] 16:00 Vražedné ticho [i] 18:00 PRVÉ NOVINY 18:20 Nové bývanie - NOVÉ ČASTI [i] 19:00 KRIMI NOVINY 19:30 NOVINY TV JOJ 19:55 ŠPORT 19:59 NAJLEPŠIE POČASIE 20:20 Jánošík I. [i] 22:00 Mocný Joe Young [i] 00:15 Jánošík I. [i] 01:40 Blízko smrti [i] 02:25 Damages - V ohrození života II. [i] 03:45 Autosalón [i] 04:10 Život je peklo [i]
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
    06:00 Dr. Hermanová [i] 06:50 Zvieracia klinika [i] 07:20 Zorro 69 [i] 07:45 Julie Lescautová VI. 5 [i] 09:15 V uliciach San Francisca 5,6 [i] 11:00 Zorro 70 [i] 11:25 Zvieracia klinika [i] 12:00 Klub EURO výhercov [i] 14:00 Doktorka Quinnová 53,54 [i] 15:50 Danielle Steelová: Prsteň 1/2 [i] 17:30 Navzdory osudu 60,61 [i] 19:00 KRIMI NOVINY “N“ 19:30 NOVINY TV JOJ “N“ 19:55 Veronica Clareová: Stretnutie so smrťou [i] 21:35 Skutočný príbeh: Prekliaty osud [i] 23:10 V uliciach San Francisca 5,6 [i] 00:55 Nočné reprízy
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
    06:10 Poslední trosečník XII. - Panama 14/15 [i] 07:05 Poslední trosečník XII. - Panama 15/15 [i] 09:00 Hvězdná brána IV. 12/22 [i] 10:00 Hvězdná brána IV. 13/22 [i] 11:00 Hvězdná brána IV. 14/22 [i] 12:00 Jake 2.0 I. 2/16 [i] 13:00 Ďáblův sluha 2/18 [i] 14:00 All Saints V. 24/43 [i] 15:00 Vodní krysy III. 3/26 [i] 16:00 Sue Thomas: Agentka FBI II. 6/22 [i] 17:00 Wildfire III. 6/13 [i] 18:00 The Amazing Race XIV. 11/12 [i] 19:00 Posel ztracených duší III. 14/18 [i] 20:00 Slepá spravedlnost 2/13 [i] 21:00 Myšlenky zločince IV. 23/26 [i] 22:00 Návrat do Modré laguny [i] 00:00 Pacovo mužstvo III. 22/26 [i] 01:30 Podstata strachu 4/13 [i] 02:25 Slepá spravedlnost 2/13 [i] 03:10 Posel ztracených duší III. 14/18 [i]
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
    05:00 Americký chopper 24 [i] 06:00 Ďábelské stroje: Zaoceánská soutěž: Sportovní auta [i] 06:25 Jak to funguje: Zpětný prodejní systém/Elektrický holicí strojek/Větrná turbína/Kamna na dřevo [i] 06:50 Jak se to dělá 49 [i] 07:15 Riziková laboratoř: Budova odolná proti explozi [i] 08:10 Svět budoucnosti: Obytné domy budoucnosti [i] 09:05 Očitá svědectví 6 [i] 09:35 Očitá svědectví 7 [i] 10:00 Běsnící příroda: Rojení hmyzu a dusání stád [i] 10:55 Stavitelé z LA: Železáři [i] 11:50 Američtí dřevorubci: Vůně dřeva v krvi [i] 12:45 Na ostří pily: Těžba dřeva v bažinách [i] 13:40 Nejsmrtelnější úlovek - Speciál 1 [i] 14:35 Špinavé práce: Škubání husího peří [i] 15:30 Hubitelé havěti: Noc na dostizích [i] 16:25 Riziková laboratoř: Dům, který hurikán nesmete [i] 17:20 Výroba prototypů: Nákladní auto v dopravní špičce [i] 18:15 Top Trumps: Vrtulníky [i] 18:45 Top Trumps: Obrovské těžební stroje [i] 19:10 Americký chopper 24 [i] 20:05 Bořiči mýtů: Houpačka [i] 21:00 Nejmocnější zbraně: Ostřelovací pušky [i] 21:55 Gangy očima Rosse Kempa: Los Angeles [i] 22:50 Ross Kemp v Afghánistánu 4 [i] 23:45 Vězněm v cizině: Denis a Donald [i] 00:40 Nejsmrtelnější úlovek - Speciál 1 [i] 01:40 Rizikové stavby: Tunely [i] 02:40 Mimořádné projekty: Panamský průplav [i] 03:40 Jak to funguje: Zpevněné krabice/Telefon/Odšťavňovač/Lávová lampa [i] 04:05 Bořiči mýtů: Houpačka [i]
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:00 Zašlapané projekty [i] 05:20 Osudové okamžiky [i] 05:35 Zajímavosti z regionů [i] 06:00 Navštívenka [i] 06:20 Ve dvou se to lépe táhne 10/13 [i] 06:30 Borůvka a Kvítko 10/13 [i] 06:40 Pět draků vodáků 10/13 [i] 06:45 Ferda 19/26 [i] 07:10 Děti kreslí písničky [i] 07:15 Raníček s Dádou [i] 07:30 Hřiště 7 [i] 09:45 Kalendárium [i] 10:00 Toulavá kamera [i] 10:30 Objektiv [i] 11:00 Případy detektivní kanceláře 1/6 [i] 12:00 Otázky Václava Moravce [i] 13:00 Zprávy [i] 13:05 Sůva z nudlí [i] 14:00 Film o filmu Peklo s princeznou [i] 14:25 Bláznova kronika [i] 15:50 Retro [i] 16:20 Podzemní Čechy II 11/13 [i] 16:50 Čétéčko [i] 17:10 Sváteční slovo psychologa Jeronýma Klimeše [i] 17:15 Horákovi 1/26 [i] 18:10 Škola Na Výsluní 10/13 [i] 18:35 Zpívánky [i] 18:45 Večerníček [i] 18:55 Šťastných deset a Šance milion 19:00 Události [i] 19:35 Branky, body, vteřiny [i] 19:50 Předpověď počasí [i] 19:55 Sportka a Šance 20:00 Chyťte doktora [i] 21:35 Kniha mého srdce - TOP 12 [i] 22:00 168 hodin [i] 22:30 Losování Sportky a Šance 22:35 Krvavá skvrna [i] 00:05 Losování Šťastných deset a Šance milion 00:10 Mrtví jako já 14/14 [i] 00:50 Uvolněte se, prosím [i] 01:35 Na cestě po Reykjavíku [i] 02:00 Pošta pro tebe [i] 02:50 Čtení na dobrou noc [i] 03:00 Otázky Václava Moravce 04:00 Otázky Václava Moravce 2. část
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:55 Nedělní ráno s Rudolfem Křesťanem [i] 06:50 Správy STV 07:15 City Folk 2009 - Amsterdam 07:50 Panorama [i] 08:30 Československý filmový týdeník 745/2379 [i] 08:40 Vzkaz Miroslava Masáka [i] 09:00 Artmix [i] 09:55 Knižní svět [i] 10:10 Film 2009 [i] 10:40 Po hladině: Film [i] 11:00 Chcete je? [i] 11:10 Mýty a fakta historie: Rasputin - šílený mnich [i] 12:00 V+W: Balada z hadrů [i] 14:00 Notes [i] 14:45 Historia naturae [i] 14:55 Byt [i] 15:10 Zahrada [i] 15:25 Tichý týden v domě [i] 15:45 Kostnice [i] 16:00 Panika v ulicích [i] 17:35 Cesty víry [i] 18:00 Křesťanský magazín [i] 18:15 Poklady světa [i] 18:30 Kultura.cz [i] 19:00 Moje rodina [i] 19:35 Simpsonovi XX 1/21 [i] 20:00 Hitler - příběh jedné kariéry [i] 22:35 Na plovárně s Jiřím Ježkem [i] 23:00 Návrat domů [i] 01:05 Herbie Hancock: Possibilities 2/2 [i] 01:50 Zázraky přírody [i] 03:05 Čétéčko [i] 03:20 Kamera na cestách: Národní park v Nigeru [i] 04:15 Podzemní Čechy II 11/13 [i] 04:40 Les a Homo sapiens [i]
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:40 Království surikat II 7 [i] 06:05 Kamarádi z lesa 30, 31 [i] 06:40 Bolek a Lolek 63 [i] 06:55 Batman vítězí 3 [i] 07:20 Spongebob v kalhotách 23 [i] 07:50 Tajemný oceán [i] 08:25 Podivné dědictví [i] 10:55 Bláznivá střela : Z archivů policejního oddělení [i] 12:30 Unesený 10 [i] 13:30 Moto GP - Velká cena San Marina [i] 15:05 Pop Corn TV [i] 15:30 Kamarád do deště [i] 17:00 Odpolední Televizní noviny [i] 17:30 Občanské judo [i] 18:05 Rady ptáka Loskutáka [i] 19:00 Hospoda 11 [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:00 Česko Slovenská SuperStar [i] 21:25 Střepiny [i] 21:55 Výplata [i] 00:10 Báječní lidé 9 [i] 01:00 Novashopping 01:20 Střepiny [i] 01:45 Polepšovna mazlíčků [i] 02:15 Babicovy dobroty [i] 02:40 Ruská ruleta [i] 04:05 DO-RE-MI [i]
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    06:05 Párty s kuchařem [i] 06:35 Samuraj Jack I 2 [i] 07:00 Neuvěřitelná dobrodružství Rudly a Koumáka III 3 [i] 07:20 Oggy a škodíci [i] 07:30 Bejbybum I 1 [i] 07:55 Chůva k pohledání I 7 [i] 08:20 Hitlerovi muži I 6 [i] 09:25 Svět 2009 [i] 10:00 M*A*S*H 183 [i] 10:30 M*A*S*H 184 [i] 11:00 Partie [i] 11:50 Receptář prima nápadů [i] 12:55 Columbo [i] 14:25 Jednou dokola [i] 16:45 Vraždy v Midsomeru [i] 18:55 Zprávy TV Prima [i] 19:35 Chůva k pohledání I 8 [i] 20:00 Vraždy v Oxfordu 1 [i] 22:05 Křižovatka osudu [i] 23:45 Černá vdova [i] 01:30 Volejte Věštce 03:15 Dvojí nasazení 14 [i] 04:50 Partie [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
    05:30 Lampáreň [i] 05:50 Lampáreň [i] 06:10 Lampáreň [i] 06:25 Lampáreň [i] 06:45 112 [i] 07:10 112 [i] 07:35 Skrytá vášeň 11-12/188 [i] 09:15 Vtáky v tŕní I. 2/10 [i] 10:05 Summerland II. 2/13 [i] 10:55 Slávici na ulici [i] 11:45 Chuťovky [i] 12:10 Chuťovky [i] 12:55 Rebeli I. 6/215 [i] 13:45 Summerland II. 2/13 [i] 14:35 Columbo: Výkupné za mŕtveho [i] 16:20 Skrytá vášeň 13-14/188 [i] 18:00 Vtáky v tŕní I. 2/10 [i] 19:00 Rebeli I. 7/215 [i] 20:00 Čokoláda [i] 22:20 Skutočný príbeh: Najťažšie rozhodnutie [i] 00:10 Čokoláda [i] 02:15 Skutočný príbeh: Najťažšie rozhodnutie [i] 03:50 Columbo: Výkupné za mŕtveho [i]
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
    05:30 Bobule [i] 07:05 Tygří srdce [i] 09:00 Teleshopping 12:00 Tetovaná Tereza [i] 13:30 Hotýlek [i] 15:05 Skejťák 2. [i] 16:35 Zeptejte se Cindy [i] 18:10 Mladý dračí ninja 2. [i] 19:40 Angel-A [i] 21:10 Křivák [i] 22:50 Bestie Karla [i] 00:35 Cry Wolf [i] 02:10 Hotýlek [i] 03:45 Tetovaná Tereza [i]
  • TV program Eurosport

    logo TV stanice EurosportEurosport
    05:00 Tenis [i] 07:00 Tenis [i] 09:15 Motorismus [i] 09:45 Motorismus [i] 10:15 Rallye [i] 10:45 Motorismus [i] 11:45 Motorismus [i] 12:45 Motorismus [i] 13:30 Motorismus [i] 14:30 Motorismus [i] 15:45 Motorismus [i] 16:00 Cyklistika [i] 17:45 Fotbal [i] 20:00 Tenis [i] 01:00 Tenis [i]
  • TV program Hallmark

    logo TV stanice HallmarkHallmark
    05:00 Dotek anděla I 5 [i] 06:00 Dotek anděla I 6 [i] 07:00 Život v buši III 1 [i] 08:00 Život v divočině I 1 [i] 09:00 Námořní hlídka I 1 [i] 10:00 Námořní hlídka I 2 [i] 11:00 Drzá Jordan III 2 [i] 12:00 Soudkyně Amy II 22 [i] 13:00 Soudkyně Amy III 1 [i] 14:00 Slečna Marplová: Mrtvola v knihovně [i] 16:00 Vražda na Pleasant Drive [i] 18:00 Únos za bílého dne [i] 20:00 Drzá Jordan III 3 [i] 21:00 Drzá Jordan III 4 [i] 22:00 Médium IV 1 [i] 23:00 Médium IV 2 [i] 00:00 Právo a pořádek: Útvar pro zvláštní oběti III 1 [i] 01:00 Právo a pořádek: Útvar pro zvláštní oběti III 2 [i] 02:00 McLeodovy dcery IV 8 [i] 03:00 Život v buši III 1 [i] 04:00 Život v divočině I 1 [i]
  • TV program Spektrum

    logo TV stanice SpektrumSpektrum
    05:05 Buď já nebo pes 50 [i] 06:00 Záhada stradivárek [i] 07:05 Znovuobjevitelé 19 [i] 07:35 Znovuobjevitelé 20 [i] 08:05 Ecoluxe 01 [i] 09:15 Jamieho vepřové hody [i] 10:15 Vítejte na svatební hostině 14 [i] 10:45 Vítejte na svatební hostině 15 [i] 11:10 Lidé a místa na Zemi: Maroko [i] 11:25 Úsvit lidstva 02 [i] 12:30 Jamieho vláda nad jídlem 01 [i] 13:30 Skryté možnosti 45 [i] 14:00 Skryté možnosti 46 [i] 14:30 Zvířecí rekordmani 16 [i] 15:30 Řeč hmyzí říše 03 [i] 15:50 Znovuobjevitelé 34 [i] 16:20 Znovuobjevitelé 35 [i] 16:50 Mistři švindlu 18 [i] 17:25 Billova neposedná vařečka 01 [i] 17:55 Billova neposedná vařečka 02 [i] 18:25 Buď já nebo pes 51 [i] 19:20 Elektrizující věda 35 [i] 19:55 Elektrizující věda 36 [i] 20:30 Když se Země zatřese 05 [i] 21:25 Impéria 01 [i] 22:30 Velká čínská zeď 02 [i] 23:30 Pohromy století 40 [i] 00:25 Podsvětí amerických měst 01 [i] 01:25 Příběh o Indii 06 [i] 02:30 Ecoluxe 01 [i] 03:30 Místa ve Středomoří 14 [i] 04:40 Interiéry 14 [i]
  • TV program HBO

    logo TV stanice HBOHBO
    05:30 Filmy a filmové hvězdy 35 [i] 06:00 Noëlle [i] 07:30 Trůn pro mořskou pannu [i] 08:55 Eragon [i] 10:35 Všichni opouštějí Brisbane [i] 11:55 Edith Piaf [i] 14:15 Velký dům [i] 15:50 Plán hry [i] 17:40 Dobyvatelé ztracené archy [i] 19:30 Před kamerou 37 [i] 20:00 Děti noci [i] 21:25 Poločas rozpadu Timofeje Berezina [i] 23:00 Na stojáka 61 [i] 23:30 Síla odvahy [i] 01:20 Cesta bojovníka [i] 02:55 Přežij [i] 04:30 Silnice č. 30 [i]
  • TV program HBO 2

    logo TV stanice HBO 2HBO 2
    08:00 Řetězová reakce [i] 09:45 Vítejte v KLDR! [i] 11:00 Paříži, miluji Tě [i] 12:55 Na ostří nože [i] 14:50 Spider-Man 3 [i] 17:05 Flicka [i] 18:40 Příběh zrození [i] 20:15 Tudorovci III. 1 [i] 21:10 Tudorovci III. 2 [i] 22:00 Neznámý svůdce [i] 23:45 Deník zabijáka [i] 01:15 Šikmá plocha [i] 02:35 Jako malé děti