Úvodná stránka

TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
November 2017
PoUtStŠtPiSoNe
 12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
27282930 
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    05:05 DNES [i] 05:30 Chrisa nemá nikto rád I. 12/22 [i] 05:55 Yogiho veľký útek [i] 07:30 Alf II. 10-11/24 [i] 08:25 Noci mystické a boje pirátske [i] 10:25 Krok za krokom I. 11-12/22 [i] 11:20 Superstar [i] 12:50 Ako sa zrodila SuperStar [i] 14:30 Agent v sukni [i] 16:25 90210: Nová generácia [i] 18:15 Skvelý deň [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 19:20 DNES [i] 19:45 Počasie [i] 19:50 Športové noviny [i] 20:00 Smotánka [i] 20:30 Piráti z Karibiku: Prekliatie Čiernej perly [i] 23:15 Krokodíl: Návrat do krvavej lagúny [i] 00:50 Nebezpečná zóna [i] 02:20 Oceľové pazúry [i] 04:10 Križovatka osudu [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:30 Zmenáreň [i] 05:55 Svet v obrazoch [i] 06:20 Pocoyo II. 14/52 [i] 06:30 Všetky psy idú do neba I. 12 [i] 06:50 Timon a Pumbaa 14/25 [i] 07:15 Timon a Pumbaa 15/25 [i] 07:35 Phineas a Ferb 16/26 [i] 08:00 Fidlibum [i] 08:30 Superchyty [i] 09:00 Lassie II 10/26 [i] 09:25 Hannah Montana II. 1/30 [i] 09:45 Falcon Beach 16/26 [i] 10:40 Hitmánia [i] 11:25 Paláce Európy [i] 12:20 Motormagazín [i] 12:40 Pán Magor [i] 14:10 Tucet špinavcov: Osudná misia [i] 15:45 Vôňa kvetov a vetra 1/14 [i] 16:40 Reportéri [i] 17:05 Postav dom, zasaď strom [i] 17:35 Show Billa Cosbyho VI 1/26 [i] 18:05 Domáci majstri [i] 18:10 Večerníček [i] 18:20 Domáci majstri [i] 18:25 Show Billa Cosbyho VI 2/26 [i] 18:55 Extra [i] 19:30 Správy STV [i] 19:55 Góly body sekundy [i] 20:05 Počasie [i] 20:15 Kvalifikácia na MS vo futbale 2010 [i] 22:30 Čas zabiť [i] 01:00 Tucet špinavcov: Osudná misia [i] 02:35 LEWRON ORCHESTRA OLZA [i] 03:30 Správy STV [i] 03:55 Góly body sekundy [i] 04:05 Paláce Európy [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    05:20 Správy STV [i] 05:45 Správy z regiónov [i] 06:00 Správy - Hírek [i] 06:10 Správy a komentáre [i] 06:30 Udalosti ČT [i] 07:05 Elixír [i] 07:35 Živá panoráma [i] 08:05 Huby [i] 08:15 Televíkend [i] 08:45 KGB v Nemecku 1/2 [i] 09:30 Red Bull Air Race World Championship 2009 [i] 10:25 GEN.sk [i] 10:40 Krása podmorského sveta [i] 11:00 Nebojte sa prvákov [i] 12:05 5 minút po dvanástej [i] 13:05 Pestrá rodinka 35/36 [i] 13:30 Expedícia Červené more [i] 14:00 Z tvorby lokálnych a regionálnych TV [i] 14:25 Medzinárodný terorizmus po roku 1945 26/26 [i] 14:55 Pamätáte sa na nich? [i] 16:00 Country na Dunaji [i] 17:05 Farmárska revue [i] 17:20 Študentské filmy [i] 18:05 Uličník i anjel [i] 18:45 Domáci majstri [i] 18:50 Večerníček [i] 19:00 Clippato [i] 19:30 Správy STV [i] 19:50 Národnostné správy - mix [i] 20:00 Keno 10 [i] 20:05 Dokumentárny klub [i] 21:20 Dejiny malej mechanizovanej múzy [i] 21:40 Anjeli strážni [i] 22:10 Neger, neger, čierna tvár 1/2 [i] 23:40 Save The World Awards 2009 [i] 01:05 Motormagazín [i] 01:25 Udalosti ČT [i] 02:00 Správy STV [i] 02:29 Záver vysielania
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    05:00 Acapulco H. E. A. T. II. [i] 05:45 Prvé oddelenie [i] 06:00 KRIMI NOVINY 06:30 NOVINY TV JOJ 06:55 TV JOJ DEŤOM: Káčerovo [i] 07:20 TV JOJ DEŤOM: Rozprávková jazda [i] 07:50 TV JOJ DEŤOM: Barbie v Luskáčikovi [i] 09:25 Simpsonovci VIII. 7,8 [i] 10:15 Profesionáli III. - NOVÉ ČASTI 1 [i] 11:15 Webmaster - NAJLEPŠIE ČASTI [i] 12:15 C. S. I. : Kriminálka Miami IV. 24 [i] 13:15 Posledný zabijak [i] 15:00 Tvár teroru [i] 17:00 Kutyil s. r. o. III. - NOVÉ ČASTI 1 [i] 17:45 PRVÉ NOVINY 18:00 VÍKENDOVÉ PROMI NOVINY [i] 19:00 KRIMI NOVINY 19:30 NOVINY TV JOJ 19:55 ŠPORT 19:59 NAJLEPŠIE POČASIE 20:20 PREMIÉRA: Penelope [i] 22:15 Test [i] 00:40 Vzbura vo väznici Carandiru [i] 03:10 Miliónový tanec [i]
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
    05:15 Doktor z hôr II. 17 [i] 06:00 V mene lásky 19,20 [i] 07:40 Mravnostné oddelenie I. 2,3 [i] 09:15 V uliciach San Francisca 3,4 [i] 11:00 Zorro 69 [i] 11:25 Zvieracia klinika [i] 12:00 Odhalené vraždy [i] 13:35 Mravnostné oddelenie I. 2,3 [i] 15:10 Doktorka Quinnová 53,54 [i] 17:00 Synovia a dcéry Jakuba sklára 9 [i] 17:55 Siska 47 [i] 19:00 KRIMI NOVINY “N“ 19:30 NOVINY TV JOJ “N“ 19:55 Julie Lescautová VI. 5 [i] 21:30 Danielle Steelová: Prsteň 1/2 [i] 23:10 V uliciach San Francisca 3,4 [i] 00:50 Nočné reprízy
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
    06:00 Poslední trosečník XII. - Panama 12/15 [i] 07:00 Poslední trosečník XII. - Panama 13/15 [i] 08:00 Wildfire III. 5/13 [i] 09:00 Hvězdná brána: Atlantida IV. 9/20 [i] 10:00 Hvězdná brána: Atlantida IV. 10/20 [i] 11:00 Hvězdná brána: Atlantida IV. 11/20 [i] 12:00 Jake 2.0 I. 1/16 [i] 13:00 Ďáblův sluha 1/18 [i] 14:00 All Saints V. 23/43 [i] 15:00 Vodní krysy III. 2/26 [i] 16:00 Sue Thomas: Agentka FBI II. 5/22 [i] 17:00 Wildfire III. 5/13 [i] 18:00 Poslední trosečník XIV. - Fiji 1/15 [i] 19:00 Posel ztracených duší III. 13/18 [i] 20:00 Slepá spravedlnost 1/13 [i] 21:00 CSI: New York IV. 2/21 [i] 22:00 Bouřlivé srdce [i] 00:20 Internát II. 3/8 [i] 02:00 CSI: New York IV. 2/21 [i] 02:45 Slepá spravedlnost 1/13 [i] 03:30 Posel ztracených duší III. 13/18 [i]
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
    05:00 Opravna vraků: Londýnský autoservis: Hony, střelba, rybolov [i] 06:00 Ďábelské stroje: Zaoceánská soutěž: Motorky čtyřkolky [i] 06:25 Z ubožáka boháčem, americký styl: Chevrolet El Camino [i] 07:15 Everest: za hranice možností: Lovci snů [i] 08:10 Miami Ink: Upsat se tetování [i] 09:05 Nejsmrtelnější úlovek - Speciál 1 [i] 10:00 Mimořádné projekty: Panamský průplav [i] 10:55 Rizikové stavby: Tunely [i] 11:50 Zázraky vytvořené lidmi v Asii: Mrakodrap Petronas Towers [i] 12:45 Výroba prototypů: Nákladní auto v dopravní špičce [i] 13:40 Bořiči mýtů: Auto v dešti [i] 14:35 Svět budoucnosti: Obytné domy budoucnosti [i] 15:30 Riziková laboratoř: Beton tlumící náraz [i] 16:25 Jak to funguje: Pneumatika/Vzduchová klimatizace/elektrický zubní kartáček/gramofon [i] 16:55 Jak se to dělá 48 [i] 17:20 Rizikové stavby: Tunely [i] 18:15 Mimořádné projekty: Panamský průplav [i] 19:10 Americká rychlá kola: Chevy Low Rider 59 - část 2 [i] 20:05 Top Trumps: Vrtulníky [i] 20:35 Top Trumps: Obrovské těžební stroje [i] 21:00 Americký chopper 24 [i] 21:55 Rození obchodníci na cestách: Lotus - část 1 [i] 22:25 Rození obchodníci na cestách: Lotus - část 2 [i] 22:50 Nutné k přežití: Dominikánská republika [i] 23:45 Chris Ryan u nejlepších policejních sborů světa: Nejlepší okamžiky [i] 00:40 Vězněm v cizině: Denis a Donald [i] 01:40 Běsnění: Bouření davu [i] 02:40 Běsnící příroda: Rojení hmyzu a dusání stád [i] 03:40 Rození obchodníci na cestách: Lotus - část 1 [i] 04:05 Top Trumps: Záchranářská výstroj [i] 04:35 Top Trumps: Super auta [i]
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:00 Přes nový práh [i] 05:20 Krásy evropského pobřeží: V srdci [i] 05:30 Události v regionech [i] 05:55 Šikulové [i] 06:10 Let 29 12/30 [i] 06:35 Medvěd 09 1/7 [i] 06:40 Lužickosrbské bajky 1/7 [i] 06:50 Příběhy telátka Kopejtka 1/7 [i] 06:55 Martin Snílek [i] 07:20 Garfield a přátelé 15/26 [i] 07:45 Všechna rána světa: Indie 1/16 [i] 08:00 Biblická pátrání: Bible - kniha knih 1/17 [i] 08:20 Medvídek Pú: Nejlepší dobrodružství [i] 09:30 Ovečka Shaun 25/40 [i] 09:40 Kuchařská pohotovost [i] 10:05 Poslední velký bojovník [i] 11:45 Film o seriálu Vyprávěj [i] 12:00 Zprávy [i] 12:05 Z metropole , Týden v regionech [i] 12:35 Auto Moto Styl [i] 13:10 Království divočiny: Legendy světa zvířat 3/13 [i] 13:40 Chcete je? [i] 13:45 Dobrá rada nad zlato [i] 14:15 Evropský manuál [i] 14:35 Jalna 1/16 [i] 15:25 Manon od pramene [i] 17:15 Taxík [i] 17:45 Černá věž 1/6 [i] 18:40 Zpívánky [i] 18:45 Večerníček [i] 18:55 Šťastných deset a Šance milion 19:00 Události [i] 19:35 Branky, body, vteřiny [i] 19:50 Předpověď počasí [i] 20:00 Zázraky přírody [i] 21:20 Goyovy přízraky [i] 23:15 Losování Šťastných deset a Šance milion 23:20 Paní Harrisová [i] 00:55 Po stopách 11. září 1/2 [i] 03:30 13. komnata Kristiána Kodeta [i] 03:55 Blues ze Staré Pekárny 04:30 Folklorní magazín [i]
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:00 Alchymie bytí [i] 05:25 Služby v našich službách plus [i] 05:45 Jak se točí podzemí [i] 06:00 Čeští Kolumbové [i] 06:30 Správy STV 06:55 Divnopis [i] 07:00 Diagnóza [i] 07:20 Bezmocní mocní [i] 07:35 Jak se žije stavitelům hudebních nástrojů podle Ivo Macharáčka [i] 07:50 Panorama [i] 08:30 Krásný ztráty [i] 09:00 Profesí režisér, malíř z radosti [i] 09:25 Folklorní magazín [i] 09:50 Náš venkov [i] 10:10 ...a tuhle znáte? [i] 10:40 Hledání ztraceného času [i] 11:00 Zajati v Angole [i] 12:00 Beatlemanie [i] 12:50 Pětka v Pomeranči [i] 13:25 Game Page [i] 13:50 Sabotáž [i] 14:20 Simpsonovi XVIII 15/22 [i] 14:45 Génius přírody 1/3 [i] 15:35 Kamera na cestách: Jezero Atitlán [i] 16:30 Poutní místa [i] 16:55 České hokejové hry [i] 19:30 Kultura.cz [i] 20:00 GEN [i] 20:15 Slovensko - Česko [i] 22:30 Echo Dvořákovy Prahy 2009 [i] 22:40 Divadlo žije! [i] 23:10 Artmix [i] 00:05 Noc s Andělem [i] 01:35 Vertigo Quintet [i] 02:20 Sešli se ... [i] 03:20 Kdo je kdo [i] 03:50 ČT Live - Michal Prokop & hosté [i] 04:50 Grotesky [i] 04:55 Ladí neladí [i]
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:00 Novashopping 06:00 Bolek a Lolek 62 [i] 06:15 Batman vítězí 2 [i] 06:40 Admirál Bublina útočí 23 [i] 07:05 Spongebob v kalhotách 22 [i] 07:35 Lovec krokodýlů VI 4 [i] 08:35 Tommy Boy [i] 10:30 Metráček [i] 12:00 Volejte Novu [i] 12:35 Škola základ života [i] 14:25 Odvážný Crusoe 1 [i] 15:25 Příště budeme chytřejší, staroušku! [i] 17:10 Polepšovna mazlíčků [i] 17:50 Babicovy dobroty [i] 18:30 Koření [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:00 Asterix a Olympijské hry [i] 22:30 Smrt on-line [i] 00:25 Oheň z nebe [i] 02:05 Novashopping 02:25 Volejte Novu [i] 03:00 Áčko [i] 03:50 DO-RE-MI [i] 04:40 Novashopping
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    06:05 Párty s kuchařem [i] 06:35 Samuraj Jack I 1 [i] 07:00 Neuvěřitelná dobrodružství Rudly a Koumáka III 2 [i] 07:25 Fresh Prince IV 14 [i] 07:50 Chůva k pohledání I 6 [i] 08:20 Autosalon [i] 09:10 M*A*S*H 181 [i] 09:40 M*A*S*H 182 [i] 10:10 Usvědčeni 1 [i] 11:05 Columbo [i] 12:55 Napoleon a Josefína [i] 14:45 Sám a sám [i] 16:50 Táta lump [i] 18:55 Zprávy TV Prima [i] 19:35 Chůva k pohledání I 7 [i] 20:00 Těžce zamilován [i] 22:25 Prci, prci, prcičky 2 [i] 00:35 Noc v ráji [i] 02:00 Volejte Věštce 03:45 Inspektor Balko 28 [i] 04:35 Inspektor Balko 29 [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
    05:20 Júlia - Cesty za šťastím 4/351 [i] 06:10 Lampáreň [i] 06:25 Lampáreň [i] 06:45 112 [i] 07:10 112 [i] 07:35 Skrytá vášeň 9-10/188 [i] 09:20 Vtáky v tŕní I. 1/10 [i] 10:15 Summerland II. 1/13 [i] 11:05 Slávici na ulici [i] 11:40 Chuťovky [i] 12:05 Chuťovky [i] 12:45 Rebeli I. 5/215 [i] 13:40 Summerland II. 1/13 [i] 14:30 Columbo: Vražda na predpis [i] 16:20 Skrytá vášeň 11-12/188 [i] 18:00 Vtáky v tŕní I. 1/10 [i] 19:00 Rebeli I. 6/215 [i] 20:00 Rosamunde Pilcherová: Melódia lásky [i] 21:40 Náhodný svedok [i] 23:25 Desať minút života [i] 00:55 Rosamunde Pilcherová: Melódia lásky [i] 02:25 Náhodný svedok [i] 03:55 Columbo: Vražda na predpis [i]
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
    05:30 Tetovaná Tereza [i] 07:00 Skejťák 2. [i] 09:00 Teleshopping 12:00 Přistání naslepo [i] 13:40 Zabít Elizabeth [i] 15:15 Tygří srdce [i] 16:45 Bobule [i] 18:20 Mladý dračí ninja [i] 19:50 Zeptejte se Cindy FILM+ PREMIÉRA! [i] 21:25 Odsouzeni k boji [i] 23:00 Cry Wolf [i] 00:35 Infekce [i] 02:15 Zabít Elizabeth [i] 03:50 Přistání naslepo [i]
  • TV program Eurosport

    logo TV stanice EurosportEurosport
    05:00 Tenis [i] 07:00 Tenis [i] 08:30 Motorismus [i] 09:00 Rallye [i] 09:30 Tenis [i] 12:00 Motorismus [i] 13:00 Fotbal [i] 14:00 Tenis [i] 15:15 Motorismus [i] 16:00 Cyklistika [i] 17:45 Tenis [i] 01:00 Tenis [i] 03:00 Tenis [i]
  • TV program Hallmark

    logo TV stanice HallmarkHallmark
    05:00 Dotek anděla I 4 [i] 06:00 Dotek anděla I 5 [i] 07:00 Vražda na Pleasant Drive [i] 09:00 McLeodovy dcery IV 7 [i] 10:00 Ochránce I 1 [i] 11:00 Soudkyně Amy II 19 [i] 12:00 Soudkyně Amy II 20 [i] 13:00 Soudkyně Amy II 21 [i] 14:00 Únos za bílého dne [i] 16:00 Zamilovaná Grace [i] 18:00 Ochránce I 2 [i] 19:00 Ochránce I 3 [i] 20:00 Ochránce I 4 [i] 21:00 Právo a pořádek: Zločinné úmysly VIII 1 [i] 22:00 Právo a pořádek: Zločinné úmysly VIII 2 [i] 23:00 George Gently [i] 01:00 Právo a pořádek: Útvar pro zvláštní oběti III 1 [i] 02:00 Právo a pořádek: Útvar pro zvláštní oběti III 2 [i] 03:00 Příběh Charlieho andílků [i]
  • TV program Spektrum

    logo TV stanice SpektrumSpektrum
    06:00 Antické olympijské hry 11 [i] 06:30 Lidé a místa na Zemi: Norsko [i] 06:45 Lidé a místa na Zemi: Norsko [i] 07:00 Britské muzeum 09 [i] 07:35 Britské muzeum 10 [i] 08:10 David Ogilvy [i] 09:15 Venku v zimě 01 [i] 09:45 Venku v zimě 02 [i] 10:15 Prehistorický park 04 [i] 11:15 Co nám prospívá 17 [i] 12:10 Doktorologie 13 [i] 12:40 Jamieho vepřové hody [i] 13:40 Skryté možnosti 43 [i] 14:10 Skryté možnosti 44 [i] 14:40 Zvířecí rekordmani 15 [i] 15:40 Znovuobjevitelé 32 [i] 16:10 Znovuobjevitelé 33 [i] 16:40 Mistři švindlu 17 [i] 17:15 Chlapský víkend 13 [i] 17:45 Papua-Nová Guinea [i] 18:20 Buď já nebo pes 50 [i] 19:15 Elektrizující věda 33 [i] 19:50 Elektrizující věda 34 [i] 20:30 Když se Země zatřese 04 [i] 21:25 Úsvit lidstva 02 [i] 22:30 Velká čínská zeď 01 [i] 23:30 Pohromy století 39 [i] 00:25 Za zavřenými dveřmi 05 [i] 01:25 Chytrý průvodce po… 11 [i] 01:55 Chytrý průvodce po… 12 [i] 02:25 Putování 01 [i] 03:20 Místa ve Středomoří 13 [i] 04:25 Sebevražda [i]
  • TV program HBO

    logo TV stanice HBOHBO
    06:00 Nevítaná návštěva [i] 07:45 Navěky silný [i] 09:35 Starší syn [i] 11:00 Umučení 1/2 [i] 12:25 Umučení 2/2 [i] 13:50 Velkej biják [i] 15:15 Noc s králem [i] 17:15 Once [i] 18:40 Vesmírní opičáci [i] 20:00 Úhel pohledu [i] 21:30 10 000 př. n. l. [i] 23:15 Zodiac [i] 01:50 Takoví normální puberťáci [i] 03:25 Pod povrchem [i]
  • TV program HBO 2

    logo TV stanice HBO 2HBO 2
    08:00 Last minute Maroko [i] 09:30 Cinema, Cinema, Cinema 37 [i] 09:55 Něco na té Mary je [i] 11:50 Malí rošťáci [i] 13:20 Dr. Dolittle [i] 14:40 Dannyho parťáci 3 [i] 16:40 Živoj jde dál