Úvodná stránka

TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
September 2017
PoUtStŠtPiSoNe
 123
45678910
11121314151617
18192021222324
252627282930 
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    05:05 DNES [i] 05:30 Reflex [i] 06:00 Teleráno [i] 08:40 Herkules III. 5/22 [i] 09:35 Leo a Beo 1/2 [i] 11:10 Leo a Beo 2/2 [i] 12:50 Bláznivý Jimov život V. 21/22 [i] 13:15 Joey II. 21-22/22 [i] 14:05 Priatelia V. 5-6/24 [i] 15:05 Kobra 11 IV. 3/17 [i] 16:05 Walker, texaský ranger IV. [i] 17:00 Prvé Televízne noviny [i] 17:25 Reflex [i] 17:50 Počasie [i] 17:55 Bez servítky [i] 18:30 V mene zákona [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 19:20 DNES [i] 19:45 Počasie [i] 19:50 Športové noviny [i] 20:00 Aj múdry schybí [i] 21:20 Strážca [i] 23:20 Agent na zabitie [i] 00:50 Krvavá päsť V. [i] 02:20 Invázia do USA [i] 04:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 04:20 Vražedná stretávka 5/13 [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:20 Obchod so šťastím 48 [i] 05:55 Ranný magazín [i] 08:00 Rany lásky 121/130 [i] 08:50 Repete repete [i] 09:35 Diagnóza: Vražda 4 [i] 10:30 Policajti z prístavu IV. 27/31 [i] 11:15 Sila lásky I. 212 [i] 12:15 Dámsky magazín STV [i] 13:30 Varení pečení [i] 14:00 Postav dom, zasaď strom [i] 14:30 Obchod so šťastím 49 [i] 15:00 Kaviareň Slávia [i] 16:00 Správy STV o 16:00 [i] 16:25 Počasie [i] 16:30 Rany lásky 122/130 [i] 17:15 Sila lásky III. 9/200 [i] 18:05 Domáci majstri [i] 18:10 Večerníček [i] 18:20 Domáci majstri [i] 18:25 Sila lásky III. 10/200 [i] 19:15 Slovensko dnes [i] 19:30 Správy STV [i] 19:55 Góly body sekundy [i] 20:05 Počasie [i] 20:15 Dnes vás baví Senzi Senzus [i] 21:30 Ja a Luke [i] 23:00 Vraždy v Durham County 1/6 [i] 23:50 Prípad pre Samanthu I. 22 [i] 00:40 Excentrici 1/26 [i] 01:05 Excentrici 2/26 [i] 01:30 Sila lásky III. 9/200 [i] 02:20 Sila lásky III. 10/200 [i] 03:10 Slovensko dnes [i] 03:25 Správy STV [i] 03:55 Góly body sekundy [i] 04:05 Excentrici 1/26 [i] 04:30 Excentrici 2/26 [i] 04:55 Obchod so šťastím 49 [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    05:50 Správy STV [i] 06:15 Správy z regiónov [i] 06:35 Správy - Hírek [i] 06:40 Udalosti ČT [i] 07:15 Správy a komentáre [i] 07:45 Živá panoráma [i] 08:15 Providence III. 13/22 [i] 09:00 Ranný magazín [i] 11:05 Dopraváčik uja Sládka 25 [i] 11:20 Ushuaia - expedície do prírody IV. 1/8 [i] 12:10 Živá panoráma [i] 12:45 Huby [i] 13:00 Už sme žitko zožali [i] 13:20 Separé [i] 13:50 Historická panoráma [i] 14:20 Veľké záhady [i] 14:45 Família [i] 15:15 Večer na tému . . [i] 17:00 Sociálny zápisník [i] 17:15 Správy z regiónov [i] 17:30 FOKUS - rodina [i] 18:20 Televíkend [i] 18:45 Večerníček [i] 18:55 Domáci majstri [i] 19:00 Medzinárodný terorizmus po roku 1945 26/26 [i] 19:30 Správy STV [i] 19:55 Správy - Hírek [i] 20:00 Keno 10 [i] 20:10 KGB v Nemecku 1/2 [i] 21:00 GEN.sk [i] 21:15 Československý filmový týždenník [i] 21:30 Správy a komentáre [i] 21:50 Správy z regiónov [i] 22:05 Hviezdna loď Galactica IV [i] 23:45 Udalosti ČT [i] 00:20 Správy STV [i] 00:50 Správy z regiónov [i] 01:05 Správy - Hírek [i] 01:10 Správy a komentáre [i] 01:39 Záver vysielania
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    05:10 Črepiny [i] 05:30 Prvé oddelenie [i] 05:50 PROMI NOVINY [i] 06:00 KRIMI NOVINY 06:30 NOVINY TV JOJ 07:00 RANNÁ SHOW ADELY A SAJFU [i] 09:00 Prvé oddelenie 4 [i] 09:20 Špeciálne komando II. 17 [i] 10:20 Medicopter 117 3 [i] 11:20 Policajt z L. A. 3 [i] 12:20 C. S. I. : Kriminálka New York III. 21 [i] 13:15 Vyjednávači 16 [i] 14:15 C. S. I. : Kriminálka Las Vegas VI. 21 [i] 15:10 Špeciálne komando II. 18 [i] 16:10 C. S. I. : Kriminálka Miami IV. 24 [i] 16:59 PRVÉ NOVINY 17:25 PROMI NOVINY [i] 17:45 Prvé oddelenie 5 [i] 18:00 Súdna sieň - NOVÉ ČASTI [i] 19:00 KRIMI NOVINY 19:30 NOVINY TV JOJ 19:55 ŠPORT 19:59 NAJLEPŠIE POČASIE 20:15 Panelák - NOVÉ ČASTI 289 [i] 21:15 Kutyil s. r. o. III. - NOVÉ ČASTI 1 [i] 21:55 SEDEM [i] 22:45 De Facto [i] 23:30 Posledný zabijak [i] 01:15 Prvé oddelenie [i] 01:40 Črepiny [i] 02:10 Vyjednávači [i] 02:50 Medicopter 117 [i] 03:40 Vášnivé noci: Horúce senzácie [i]
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
    05:15 Doktor z hôr II. 16 [i] 06:00 V mene lásky 17,18 [i] 07:40 Starsky a Hutch III. 71,72 [i] 09:15 Varí vám to [i] 09:50 Starý III. 65 [i] 10:50 Doktor z hôr II. 17 [i] 11:45 Červené ruže 19,20 [i] 13:25 Starsky a Hutch III. 71,72 [i] 15:10 Marco Polo 2/2 [i] 16:50 Páli vám to? [i] 17:20 V mene lásky 19,20 [i] 19:00 KRIMI NOVINY “N“ 19:30 NOVINY TV JOJ “N“ 19:55 Synovia a dcéry Jakuba sklára 9 [i] 21:00 Siska 47 [i] 22:00 Odhalené vraždy [i] 23:40 Starý III. 65 [i] 00:40 Nočné reprízy
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
    06:00 Vodní krysy V. 23/32 [i] 07:00 All Saints VII. 29/40 [i] 07:55 Zoom 69/188 [i] 08:00 Alias V. 4/17 [i] 09:00 Hvězdná brána: Atlantida II. 10/20 [i] 10:00 Mladí mušketýři 13/13 [i] 10:55 Zoom 69/188 [i] 11:00 Vodní krysy V. 23/32 [i] 12:00 Noční show Davida Lettermana [i] 13:00 Alias V. 4/17 [i] 14:00 Hvězdná brána: Atlantida II. 10/20 [i] 15:00 Situace: Ohrožení 11/16 [i] 16:00 Vodní krysy V. 24/32 [i] 17:00 All Saints VII. 30/40 [i] 17:55 Zoom 69/188 [i] 18:00 Alias V. 5/17 [i] 19:00 Hvězdná brána: Atlantida II. 11/20 [i] 20:00 Situace: Ohrožení 12/16 [i] 21:00 Death Note - Zápisník smrti [i] 23:30 Zoom 69/188 [i] 23:35 Zachraň mě IV. 4/13 [i] 00:35 Noční show Davida Lettermana [i] 01:35 All Saints VII. 30/40 [i] 02:30 Death Note - Zápisník smrti [i]
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
    05:00 Opravna vraků: Londýnský autoservis: Auto co dokáže vyzrát na dopravní zácpu [i] 06:00 Ďábelské stroje: Zaoceánská soutěž: Rypadla [i] 06:25 Pátá rychlost 6 [i] 06:50 Americký chopper: Motocyklový týden v Daytoně [i] 07:45 Everest: za hranice možností: Dlouhá cesta dolů [i] 08:40 Bořiči mýtů: Vybuchující kalhoty [i] 09:35 Jak to funguje: Sifón/Trouba/Glukometr/Zvlhčovač vzduchu [i] 10:00 Jak se to dělá 51 [i] 10:30 Riziková laboratoř: Bomběodolné letadlo [i] 11:25 Opravna vraků: Londýnský autoservis: Auto co dokáže vyzrát na dopravní zácpu [i] 12:20 Opravna vraků 25 [i] 13:15 Americký chopper: Ohnivý motocykl - část 2 [i] 14:10 Pátá rychlost 7 [i] 14:35 Očitá svědectví 9 [i] 15:05 Zničeno ve vteřině 40 [i] 15:30 Hubitelé havěti: Noc na dostizích [i] 16:25 Miami Ink: Vyrobeno v Japonsku [i] 17:20 Riziková laboratoř: Dům, co přežije zemětřesení [i] 18:15 Bořiči mýtů: Parní dělo [i] 19:10 Jak to funguje: Stroj na výrobu ledové tříště/Čárový kód/Blesk fotoaparátu/Mikrovlnná trouba [i] 19:40 Jak se to dělá 52 [i] 20:05 Špinavé práce: Škubání husího peří [i] 21:00 Bořiči mýtů: Auto v dešti [i] 21:55 Výroba prototypů: Nákladní auto v dopravní špičce [i] 22:50 Zničeno ve vteřině 1 [i] 23:20 Očitá svědectví 10 [i] 23:45 Opravna vraků 26 [i] 00:40 Opravna vraků: Londýnský autoservis: Hony, střelba, rybolov [i] 01:40 Špinavé práce: Škubání husího peří [i] 02:40 Bořiči mýtů: Parní dělo [i] 03:40 Očitá svědectví 10 [i] 04:05 Jak to funguje: Stroj na výrobu ledové tříště/Čárový kód/Blesk fotoaparátu/Mikrovlnná trouba [i] 04:35 Jak se to dělá 52 [i]
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:00 Bydlení je hra [i] 05:25 ABCD ekologie aneb Životabudič [i] 05:30 Události v regionech [i] 05:59 Studio 6 [i] 08:30 Kouzelná školka [i] 09:00 Slavné postavy Národního divadla [i] 10:00 GEN [i] 10:15 Postřehy odjinud [i] 10:20 Halabalašou [i] 11:00 Barvy života [i] 12:00 Zprávy [i] 12:30 Sama doma [i] 13:30 Praštěná holka II 1,2/22 [i] 14:15 Doktorka Quinnová III 15/29 [i] 15:05 Benjamin Kvítko 19/26 [i] 15:30 Let 29 12/30 [i] 15:55 Ovečka Shaun 10/40 [i] 16:00 Daleká cesta za domovem 27/39 [i] 16:25 Bludiště [i] 17:00 Za školu [i] 17:30 Přes nový práh [i] 17:55 Předpověď počasí [i] 18:00 Události v regionech [i] 18:25 Případ pro ombudsmana 1/16 [i] 18:40 Živé srdce Evropy: Puštík bělavý [i] 18:45 Večerníček [i] 18:55 Šťastných deset a Šance milion 19:00 Události [i] 19:35 Branky, body, vteřiny [i] 19:50 Losování Euromiliony 19:53 Předpověď počasí [i] 20:00 Dobrodružství kriminalistiky 14/26 [i] 20:55 13. komnata Kristiána Kodeta [i] 21:25 Uvolněte se, prosím [i] 22:15 Sex ve městě V 5/8 [i] 22:45 Losování Šťastných deset a Šance milion 22:50 Smrt darebáka [i] 00:50 Losování Euromiliony 01:00 Praštěná holka II 1,2/22 [i] 01:45 Všechnopárty [i] 02:25 Musilok [i] 02:55 Události v regionech [i] 03:20 Události v regionech Brno 03:45 Události v regionech Ostrava [i] 04:10 Regiony ČT24 04:35 Gorodok 1/20 [i]
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:00 Utajená řeč peněz [i] 05:15 Skoro jasno 1/13 [i] 05:35 Správy STV 05:59 Dobré ráno [i] 08:30 Panorama [i] 09:10 Na stopě [i] 09:35 Na plovárně s Adrienou Šimotovou [i] 10:05 Neznámí hrdinové - Pohnuté osudy [i] 10:35 Disman a Dismančata [i] 11:10 Pod pokličkou [i] 11:45 AZ-kvíz [i] 12:10 Bydlení je hra [i] 12:35 Černé ovce [i] 12:50 Ta naše povaha česká [i] 13:20 Medúza [i] 13:50 Šikulové [i] 14:05 Nová dobrodružství Černého Bleska 9/26 [i] 14:30 Návštěva v ZOO [i] 14:40 Bertrand Piccard - život je jako let balonem [i] 15:40 Evropa dnes [i] 16:10 Alchymie bytí [i] 16:35 Rodina a já [i] 16:55 Michaelovy experimenty [i] 17:05 Rozhlédni se, člověče 15/15 [i] 17:25 Dvaasedmdesát jmen české historie 43/72 [i] 17:40 Chcete mě? [i] 17:55 City Folk 2009 - Amsterdam [i] 18:25 Kosmopolis [i] 18:55 Zprávy v českém znakovém jazyce 19:05 Magazín Ligy mistrů [i] 19:35 Simpsonovi XVIII 15/22 [i] 20:00 Golden League Brusel [i] 22:05 Moje rodina [i] 22:40 Události, komentáře [i] 23:20 Echo Dvořákovy Prahy 2009 [i] 23:30 Golfmagazín [i] 23:50 Gorodok 1/20 [i] 00:10 TV BONSAI... s Marthou Issovou a Jiřím Zemanem [i] 00:30 I BBC se utne [i] 00:55 Ženský hlas [i] 01:20 Divadlo bláznivých dramat Borise [i] 02:15 Koncert ze Senátu [i] 02:55 Šumná Ostrava [i] 03:25 Hledám práci [i] 03:45 Po stopách [i] 04:00 Rodina a já [i] 04:20 Michaelovy experimenty [i] 04:30 Světci a svědci [i] 04:40 Znamení a rituály [i]
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:00 Novashopping 05:59 Snídaně s Novou [i] 08:35 Směr jih 18 [i] 09:30 Cordierovi, soudce a policajt 18 [i] 11:20 Tescoma s chutí [i] 11:35 Návrat komisaře Rexe X 1 [i] 12:35 Ženatý se závazky 182 [i] 13:05 Walker Texas Ranger III 15 [i] 14:05 Odložené případy 5 [i] 15:05 Superman II 6 [i] 16:05 Zákon a pořádek: Zločinné úmysly II 14 [i] 17:00 Odpolední Televizní noviny [i] 17:35 Kriminálka Las Vegas III 12 [i] 18:25 Ulice 1399, 1400 [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:00 Život nebo něco takového [i] 22:05 Na pokraji smrti [i] 00:00 Začalo to v kuchyni [i] 01:40 Novashopping 02:00 Tabu [i] 02:50 Áčko [i] 04:10 DO-RE-MI [i]
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    06:05 Teleshopping 06:35 Moby Dick a mocný Mightor 3 [i] 07:00 Teleshopping 07:10 Oggy a škodíci [i] 07:20 Párty s kuchařem [i] 07:50 Deník zasloužilé matky IV 22 [i] 08:15 Chůva k pohledání I 5 [i] 08:45 M*A*S*H 180 [i] 09:15 Policie - New York X 1 [i] 10:10 Případ pro Sam IV 18 [i] 11:05 To je vražda, napsala X 14 [i] 12:00 Drzá Jordan V 10 [i] 12:55 Deník zasloužilé matky V 1 [i] 13:25 Sabrina - mladá čarodějnice IV 4 [i] 13:55 Čarodějky V 19 [i] 14:50 Chirurgové III 14 [i] 15:50 Julie Lescautová I 5 [i] 17:40 Minuty regionu 18:00 5 proti 5 [i] 18:55 Zprávy TV Prima [i] 19:35 Chůva k pohledání I 6 [i] 20:00 Trója [i] 23:15 Velký blázinec v malém hotelu [i] 01:05 Chlapec, který spatřil vlkodlaka [i] 02:40 Volejte Věštce 04:25 Medicopter 117 V 3 [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
    06:10 Lampáreň [i] 06:25 Lampáreň [i] 06:45 Osudové stretnutie 4/90 [i] 07:50 Skrytá vášeň 7-8/188 [i] 09:35 Regina - kráľovná cigánskych sŕdc 4/160 [i] 11:05 Ulica III. 4/260 [i] 11:55 Ženatý so záväzkami IX. 4/28 [i] 12:25 Rebeli I. 4/215 [i] 13:20 Júlia - Cesty za šťastím 3/351 [i] 14:10 Viktória 4/171 [i] 15:10 Ženatý so záväzkami IX. 4/28 [i] 15:35 Macocha 5/120 [i] 16:25 Skrytá vášeň 9-10/188 [i] 18:05 Ulica III. 5/260 [i] 19:00 Rebeli I. 5/215 [i] 20:00 Regina - kráľovná cigánskych sŕdc 5/160 [i] 21:35 Júlia - Cesty za šťastím 4/351 [i] 22:30 Viktória 5/171 [i] 23:15 Osudové stretnutie 5/90 [i] 00:05 Zúfalá plavba: Príbeh Allison Wilcoxovej [i] 01:40 Lampáreň [i] 02:00 Lampáreň [i] 02:20 Ulica III. 5/260 [i] 03:05 Macocha 5/120 [i] 03:50 Zúfalá plavba: Príbeh Allison Wilcoxovej [i]
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
    05:35 Baltimorský zázrak [i] 09:00 Teleshopping 12:00 Sni svůj krátký sen 2. [i] 13:35 Oddball Hall [i] 15:05 Tetovaná Tereza [i] 16:35 Prostě spolu [i] 18:15 Skejťák 2. [i] 19:45 Bobule [i] 21:20 Katova kletba [i] 23:05 Infekce [i] 00:45 Zvrácený [i] 02:25 Oddball Hall [i] 03:55 Sni svůj krátký sen 2. [i]
  • TV program Eurosport

    logo TV stanice EurosportEurosport
    05:00 Tenis [i] 07:00 Tenis [i] 08:30 Rallye [i] 09:00 Tenis [i] 14:45 Fotbal [i] 17:00 Cyklistika [i] 17:45 Fotbal [i] 17:55 Fotbal [i] 19:00 Fotbal [i] 21:00 Tenis [i] 01:00 Tenis [i] 03:00 Tenis [i]
  • TV program Hallmark

    logo TV stanice HallmarkHallmark
    05:00 Dotek anděla I 3 [i] 06:00 Dotek anděla I 4 [i] 07:00 McLeodovy dcery V 13 [i] 08:00 Vraždy v Midsomeru: Smrt darebáka [i] 10:00 Lásce neutečeš [i] 12:00 McLeodovy dcery V 14 [i] 13:00 Soudkyně Amy III 1 [i] 14:00 Vraždy v Midsomeru: Věrnost až do smrti [i] 16:00 Příběh Charlieho andílků [i] 18:00 Ochránce I 4 [i] 19:00 Soudkyně Amy III 1 [i] 20:00 Drzá Jordan III 4 [i] 21:00 Právo a pořádek: Útvar pro zvláštní oběti III 1 [i] 22:00 Právo a pořádek: Útvar pro zvláštní oběti III 2 [i] 23:00 Právo a pořádek: Zločinné úmysly VIII 1 [i] 00:00 Právo a pořádek: Zločinné úmysly VIII 2 [i] 01:00 Drzá Jordan III 1 [i] 02:00 McLeodovy dcery IV 6 [i] 03:00 McLeodovy dcery IV 7 [i] 04:00 McLeodovy dcery IV 8 [i]
  • TV program Spektrum

    logo TV stanice SpektrumSpektrum
    06:00 Za zavřenými dveřmi 05 [i] 06:55 V arše Noemově 03 [i] 07:55 Nigella vaří narychlo 10 [i] 08:30 Za jídlem přes ulici 10 [i] 09:00 Jamie v Austrálii  10 [i] 10:00 Pohlednice z chalupy 05 [i] 10:35 Pohlednice z chalupy 06 [i] 11:05 Co nám prospívá [i] 12:05 Nigella vaří narychlo 10 [i] 12:40 Za jídlem přes ulici 10 [i] 13:10 Města ve výškách 09 [i] 13:40 Města ve výškách 10 [i] 14:15 Za zavřenými dveřmi 05 [i] 15:10 Geologická pouť 05 [i] 16:15 Jamie v Austrálii  10 [i] 17:15 Co nám prospívá [i] 18:15 V arše Noemově 03 [i] 19:10 Pohlednice z chalupy 05 [i] 19:45 Pohlednice z chalupy 06 [i] 20:15 Smrtící plavba [i] 21:20 Co nám prospívá 19 [i] 22:20 Jetstream 05 [i] 23:20 Jak přežít v Alcatrazu [i] 00:20 Geologická pouť 05 [i] 01:20 Slavné bitvy Británie 05 [i] 02:25 Jetstream 05 [i] 03:20 Zachraňme tatranského kamzíka [i] 03:55 Jak přežít v Alcatrazu [i] 04:55 Geologická pouť 05 [i]
  • TV program HBO

    logo TV stanice HBOHBO
    05:30 Filmy a filmové hvězdy 35 [i] 06:00 Nepolíbená [i] 07:45 Cinema, Cinema, Cinema 36 [i] 08:15 Romeo a Julie se berou [i] 09:45 Servírka [i] 11:35 Uranya [i] 13:10 Animovaný život [i] 14:30 Vibrace [i] 16:10 Fantastická čtyřka: Silver Surfer [i] 17:40 Skafandr a motýl [i] 19:30 Cinema, Cinema, Cinema 37 [i] 20:00 Tudorovci III. 1 [i] 20:50 Tudorovci III. 2 [i] 21:40 Já, legenda [i] 23:20 Za zdí [i] 00:45 Gone Baby Gone [i] 02:35 Superbad [i] 04:25 Red [i]
  • TV program HBO 2

    logo TV stanice HBO 2HBO 2
    10:00 Robin Hood [i] 11:45 Maturita po sedmdesátce [i] 13:25