TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
Október 2019
PoUtStŠtPiSoNe
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031 
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    11:45 Kobra 11 [i] 13:45 FARMA [i] 15:00 Policajné prípady [i] 16:00 Rodinné prípady [i] 17:00 PRVÉ TELEVÍZNE NOVINY [i] 17:25 Reflex [i] 17:50 Lovci peňazí [i] 17:55 Oteckovia [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 20:05 POČASIE [i] 20:20 ŠPORTOVÉ NOVINY [i] 20:30 Extrémne premeny Slovensko - Druhá šanca na život [i] 22:20 FARMA [i] 23:20 Susedia [i] 00:10 Kobra 11 [i] 02:05 FARMA [i] 03:05 Cestovatelia v čase [i] 04:55 TELEVÍZNE NOVINY [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    12:00 Správy RTVS [i] 12:20 Dámsky klub [i] 13:55 Folklorika [i] 14:25 Druhá šanca: Vlci okolo nás [i] 15:10 Kultúrne dedičstvo: Kaštieľ v Seredi [i] 15:35 Slovensko s Tiposom [i] 16:00 Správy RTVS [i] 16:25 Najkrajšie miesta na potápanie II.: Národný park Komodo - Indonézia [i] 16:55 Rodina doktora Kleista: Ústup 58/81 [i] 17:50 Duel [i] 18:15 Krátke správy RTVS [i] 18:20 5 proti 5 [i] 19:00 Správy RTVS [i] 19:55 Góly - body - sekundy [i] 20:20 Počasie [i] 20:30 Špecialisti [i] 22:00 Duisburg [i] 23:45 Stará škola [i] 00:45 Duisburg [i] 02:30 Autosalón [i] 02:55 Dámsky klub [i] 04:25 Správy RTVS "N" [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    11:55 Živá panoráma [i] 12:20 Cyklopotulky: Cyklopotulky: Mladé Buky [i] 12:30 Projekt nacistická strana: Vojnové zbrojenie 3/6 [i] 13:25 Sergio Leone - mimo zákon [i] 14:30 Moja diagnóza: Zriedkavé ochorenie spoznali vďaka Slovákovi [i] 15:00 Laboda [i] 15:25 Maďarský magazín [i] 15:50 Cirkusy sveta: Mexiko [i] 16:20 Regina [i] 17:00 Správy RTVS z regiónov [i] 17:10 Správy - Hírek [i] 17:25 Ambulancia: Nové srdce (transplantácia srdca) [i] 17:55 Palubovková streda: Basketbal - FIBA Europe Cup [i] 18:40 Večerníček: Chichi-chacha [i] 19:50 Správy RTVS v slovenskom posunkovom jazyku "N" [i] 20:00 Záznam zo žrebovania: KENO 10, Keno Joker, Loto, Joker, Loto 5 z 35 (B) [i] 20:08 Informácia pre tipujúcich: KENO 10, Keno Joker, Loto, Joker, Loto 5 z 35 (E) [i] 20:10 Brahmaputra: Himalájska rieka: Brahmaputra - Od lesa po planiny 2/3 [i] 21:05 Koniec pamäte? [i] 22:00 Správy a komentáre [i] 22:25 Kinorama [i] 22:50 Umenie [i] 23:20 Slovenský bigbít 8 [i] 00:00 Správy RTVS "N" [i] 00:50 Správy a komentáre [i] 01:15 Správy - Hírek [i]
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    12:00 NOVINY O 12:00 12:30 TOP STAR [i] 12:55 9-1-1 II. 13,14 [i] 14:55 SÚDNA SIEŇ [i] 15:55 ZÁCHRANÁRI [i] 16:55 NAŠI III. 2 [i] 17:30 NOVINY 17:55 MOJA MAMA VARÍ LEPŠIE AKO TVOJA [i] 19:00 KRIMI 19:30 NOVINY TV JOJ 20:25 ŠPORT 20:30 NAJLEPŠIE POČASIE 20:35 DELUKSE 9 [i] 21:35 ČAU, LUJZA! [i] 22:55 Myšlienky vraha V. 15,16 [i] 00:55 ZÁCHRANÁRI [i] 01:40 KRIMI 02:10 NOVINY TV JOJ 03:05 Profesionáli III. 10 [i] 03:45 MOJA MAMA VARÍ LEPŠIE AKO TVOJA [i] 04:50 NOVINY TV JOJ
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
    10:15 C.S.I.: Kriminálka Las Vegas IX. 19,20 [i] 12:30 Fórky, vtipky XXVII. [i] 13:00 Simpsonovci XXIII. 18,19 [i] 14:00 Panelák 77,78 [i] 15:35 Profesionáli III. 9 [i] 16:25 Simpsonovci XXIII. 20,21 [i] 17:25 9-1-1 II. 11,12 [i] 19:30 ŽREBOVANIE [i] 19:35 Profesionáli III. 10 [i] 20:25 Skutočný Rocky Balboa [i] 22:50 Dekan Spanley [i] 01:00 Život po ľuďoch II. 9 [i] 01:55 Z LA do Vegas 15/15 [i] 02:20 Profesionáli III. 10 [i] 03:00 Panelák 77 [i] 03:30 SÚDNA SIEŇ [i]
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    12:00 Zprávy ve 12 [i] 12:20 Předpověď počasí, sportovní zprávy [i] 12:30 Sama doma [i] 14:00 Všechnopárty [i] 14:45 Columbo: Vražda na videu [i] 15:55 To je vražda, napsala VIII: Kousnout do velkého jablka [i] 16:45 Cestománie: Panama: Země vodní cesty [i] 17:15 AZ-kvíz [i] 17:40 Černé ovce [i] 18:00 Události v regionech [i] 18:25 Kde domov můj? [i] 18:55 Události za okamžik a počasí [i] 19:00 Události [i] 19:50 Branky, body, vteřiny [i] 19:59 Losování Sportky a Šance [i] 20:00 StarDance X ...kolem dokola [i] 20:10 Svět pod hlavou: Smrt špióna 7/10 [i] 21:05 Neviditelní 7/13 [i] 22:04 Výsledky losování Šťastných 10 [i] 22:05 Columbo: Vrah zavolá v deset [i] 23:20 Případy detektiva Murdocha X: Bude zle [i] 00:00 AZ-kvíz [i] 00:30 Máte slovo s M. Jílkovou [i] 01:30 Na stopě [i] 01:55 Veltrusy a Kačina [i] 02:15 Dobré ráno [i] 04:45 Kluci v akci [i]
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    11:35 Velká válka: Pád impéria [i] 12:30 Náš venkov: Srny a senoseč [i] 12:55 Putování za muzikou [i] 13:25 Folklorika: Svatojánské žito [i] 13:55 Vesnicopis: Heřmánkovice, Vernéřovice [i] 14:15 Vzkaz Jana Sokola [i] 14:40 Trvalé bydliště venkov: Moravská Provence 7/16 [i] 15:00 Evropa dnes: Peníze, peníze, peníze [i] 15:30 Občan Havel: Kandidát [i] 16:25 Televizní klub neslyšících [i] 16:55 Baťa, první globalista [i] 18:15 Pivní putování: Vysočina 6/12 [i] 18:45 Bílá paní na hlídání: Bezhlavá láska [i] 18:55 Babylon [i] 19:25 Metuzalém: O smrti [i] 19:40 Postřehy odjinud: Amerika očima Jana Šmída [i] 19:50 Zprávy v českém znakovém jazyce [i] 20:00 Kouzelný ostrov Mayotte [i] 21:00 Na cestě po nepálském Langtangu [i] 21:30 Trabantem z Indie až domů: Trabant vs. Himálaje [i] 22:00 Gomora III 7/12 [i] 22:45 Gomora III 8/12 [i] 23:35 Okupace II: Říjen 3/8 [i] 00:20 Dům z karet V 7/13 [i] 01:10 Starověký Egypt: Chrámy na horním Nilu 2/4 [i] 01:35 Chcete je? [i] 01:40 Zachraňme moudrou sovu [i] 02:00 Když trpí zvíře [i] 02:25 Abeceda komunistických zločinů: Cenzura [i] 02:40 Zašlapané projekty: Pražské metro [i] 03:00 Hranice dokořán - Rozmówki polsko-czeskie [i] 03:25 Vesnice plná změn [i] 03:40 Hrozen [i] 04:10 Babylon [i] 04:35 Sabotáž [i]
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
    11:55 Reflex [i] 12:50 Vymenené životy 177-178 [i] 14:40 Druhý dych [i] 16:35 Odložený prípad [i] 18:20 Mentalista [i] 20:30 Sila ženy II. 88 [i] 21:30 Neželaná nevesta 246 [i] 22:30 Vymenené životy 179-180 [i] 00:30 Odložený prípad [i] 02:05 Smotánka [i] 03:25 Adela show [i] 04:35 Odložený prípad [i]
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
  • TV program Eurosport

    logo TV stanice EurosportEurosport
  • TV program Hallmark

    logo TV stanice HallmarkHallmark
  • TV program Spektrum

    logo TV stanice SpektrumSpektrum
  • TV program HBO

    logo TV stanice HBOHBO
  • TV program HBO 2

    logo TV stanice HBO 2HBO 2
  • TV program Animal Planet

    logo TV stanice Animal PlanetAnimal Planet
  • TV program FilmBox

    logo TV stanice FilmBoxFilmBox





Aktuálne správy










 
Content is comming here as you probably can see.Content is comming here as you probably can see.