Úvodná stránka

TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
September 2017
PoUtStŠtPiSoNe
 123
45678910
11121314151617
18192021222324
252627282930 
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    05:05 DNES [i] 05:30 Reflex [i] 06:00 Teleráno [i] 08:30 Herkules III. 4/22 [i] 09:25 V siedmom nebi XI. 21-22/22 [i] 11:05 Byť či nebyť rodičom [i] 13:20 Bláznivý Jimov život V. 20/22 [i] 13:45 Joey II. 20/22 [i] 14:10 Priatelia V. 3-4/24 [i] 15:10 Kobra 11 IV. 2/17 [i] 16:05 Walker, texaský ranger III. [i] 17:00 Prvé Televízne noviny [i] 17:25 Reflex [i] 17:50 Počasie [i] 17:55 Bez servítky [i] 18:30 V mene zákona [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 19:20 DNES [i] 19:45 Počasie [i] 19:50 Športové noviny [i] 20:00 Ordinácia v ružovej záhrade III. [i] 21:40 NCIS - Námorný vyšetrovací úrad V. 10/19 [i] 22:35 Ring voľný [i] 00:40 Keď objavia sa cudzinci [i] 02:30 Ako dvoriť Alex 1-2/12 [i] 03:10 A - tím III. 6/25 [i] 04:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 04:20 Vražedná stretávka 4/13 [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:20 Obchod so šťastím 47 [i] 05:55 Ranný magazín [i] 08:05 Rany lásky 120/130 [i] 08:55 Repete repete [i] 09:35 Diagnóza: Vražda 3/91 [i] 10:30 Policajti z prístavu IV. 26/31 [i] 11:20 Sila lásky I. 211 [i] 12:15 Dámsky magazín STV [i] 13:30 Varení pečení [i] 14:00 Postav dom, zasaď strom [i] 14:30 Obchod so šťastím 48 [i] 15:00 Kaviareň Slávia [i] 16:00 Správy STV o 16:00 [i] 16:25 Počasie [i] 16:30 Rany lásky 121/130 [i] 17:15 Sila lásky III. 7/200 [i] 18:05 Domáci majstri [i] 18:10 Večerníček [i] 18:20 Domáci majstri [i] 18:25 Sila lásky III. 8/200 [i] 19:15 Slovensko dnes [i] 19:30 Správy STV [i] 19:55 Góly body sekundy [i] 20:05 Počasie [i] 20:15 Ucho ihly [i] 22:10 Parker Kane [i] 23:50 Prípad pre Samanthu I. 21 [i] 00:35 Zelené raje 10/10 [i] 01:00 Svetové pobrežia zhora: Európa 10/10 [i] 01:30 Sila lásky III. 7/200 [i] 02:20 Sila lásky III. 8/200 [i] 03:10 Slovensko dnes [i] 03:25 Správy STV [i] 03:50 Góly body sekundy [i] 04:00 Prelúdiá života [i] 04:25 Zelené raje 10/10 [i] 04:55 Svetové pobrežia zhora: Európa 10/10 [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    05:25 Správy STV [i] 05:50 Správy z regiónov [i] 06:05 Správy - Hírek [i] 06:15 Udalosti ČT [i] 06:50 Správy a komentáre [i] 07:15 Maďarský magazín [i] 07:45 Živá panoráma [i] 08:15 Providence III. 12/22 [i] 09:00 Ranný magazín [i] 11:05 Dopraváčik uja Sládka 24 [i] 11:25 Dokument na želanie - o slovenskej architektúre [i] 11:50 Ženy o ženách [i] 12:15 Živá panoráma [i] 12:35 Mama to vie najlepšie [i] 13:00 Totálne fenomenálne 20/21 [i] 13:15 Totálne fenomenálne 21/21 [i] 13:35 Obrázky z prírody [i] 14:05 Príbeľská vzbura Janka Kráľa [i] 15:25 Horoskop 2 [i] 16:20 Profesionál [i] 16:30 Polícia [i] 16:45 Ryby, rybky, rybičky [i] 17:15 Správy z regiónov [i] 17:30 FOKUS - právo [i] 18:20 Separé [i] 18:45 Večerníček [i] 18:55 Domáci majstri [i] 19:00 Veľké záhady [i] 19:30 Správy STV [i] 19:55 Správy - Hírek [i] 20:00 Keno 10 [i] 20:10 Ushuaia - expedície do prírody IV. 1/8 [i] 21:00 Família [i] 21:30 Správy a komentáre [i] 21:55 Správy z regiónov [i] 22:10 Večer na tému . . [i] 23:45 Ryby, rybky, rybičky [i] 00:10 Udalosti ČT [i] 00:45 Správy STV [i] 01:10 Správy z regiónov [i] 01:25 Správy - Hírek [i] 01:35 Správy a komentáre [i] 02:00 Família [i] 02:29 Záver vysielania
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    05:00 Črepiny [i] 05:30 Prvé oddelenie [i] 05:50 PROMI NOVINY [i] 06:00 KRIMI NOVINY 06:30 NOVINY TV JOJ 07:00 RANNÁ SHOW ADELY A SAJFU [i] 09:00 Prvé oddelenie 3 [i] 09:20 Špeciálne komando II. 16 [i] 10:20 Medicopter 117 2 [i] 11:20 Policajt z L. A. 2 [i] 12:20 C. S. I. : Kriminálka New York III. 20 [i] 13:15 Vyjednávači 15 [i] 14:15 C. S. I. : Kriminálka Las Vegas VI. 20 [i] 15:10 Špeciálne komando II. 17 [i] 16:10 C. S. I. : Kriminálka Miami IV. 23 [i] 16:59 PRVÉ NOVINY 17:25 PROMI NOVINY [i] 17:45 Prvé oddelenie 4 [i] 18:00 Súdna sieň - NOVÉ ČASTI [i] 19:00 KRIMI NOVINY 19:30 NOVINY TV JOJ 19:55 ŠPORT 19:59 NAJLEPŠIE POČASIE 20:15 Panelák - NOVÉ ČASTI 288 [i] 21:15 Odsúdené 2 [i] 22:15 Mafstory - NOVÉ ČASTI [i] 23:15 Profesionáli II. 11 [i] 00:15 C. S. I. : Kriminálka Miami IV. 23 [i] 01:00 Odsúdené [i] 01:50 Črepiny [i] 02:15 Vyjednávači [i] 03:00 Medicopter 117 [i] 03:50 Vášnivé noci: Hriechy súmraku [i]
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
    05:15 Doktor z hôr II. 15 [i] 06:00 V mene lásky 15,16 [i] 07:40 Starsky a Hutch III. 69,70 [i] 09:15 Varí vám to [i] 09:50 Starý III. 64 [i] 10:50 Doktor z hôr II. 16 [i] 11:45 Červené ruže 17,18 [i] 13:25 Starsky a Hutch III. 69,70 [i] 15:10 Zločiny podľa Mary Higgins Clarkovej: Zločin z vášne [i] 16:50 Páli vám to? [i] 17:20 V mene lásky 17,18 [i] 19:00 KRIMI NOVINY “N“ 19:30 NOVINY TV JOJ “N“ 19:55 Marco Polo 2/2 [i] 21:30 Moje meno je Nikto [i] 23:35 Starý III. 64 [i] 00:30 Nočné reprízy
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
    06:00 Vodní krysy V. 22/32 [i] 07:00 All Saints VII. 28/40 [i] 07:55 Zoom 69/188 [i] 08:00 Alias V. 3/17 [i] 09:00 Hvězdná brána: Atlantida II. 9/20 [i] 10:00 Mladí mušketýři 12/13 [i] 10:55 Zoom 69/188 [i] 11:00 Vodní krysy V. 22/32 [i] 12:00 Noční show Davida Lettermana [i] 13:00 Alias V. 3/17 [i] 14:00 Hvězdná brána: Atlantida II. 9/20 [i] 15:00 Situace: Ohrožení 10/16 [i] 16:00 Vodní krysy V. 23/32 [i] 17:00 All Saints VII. 29/40 [i] 17:55 Zoom 69/188 [i] 18:00 Alias V. 4/17 [i] 19:00 Hvězdná brána: Atlantida II. 10/20 [i] 20:00 Situace: Ohrožení 11/16 [i] 21:00 Kriminálka z pobřeží 12/20 [i] 22:00 The Shield - Policejní odznak VII. 10/13 [i] 23:00 Zachraň mě IV. 3/13 [i] 23:55 Zoom 69/188 [i] 00:00 Noční show Davida Lettermana [i] 01:00 All Saints VII. 29/40 [i] 02:00 Kriminálka z pobřeží 12/20 [i] 02:50 The Shield - Policejní odznak VII. 10/13 [i] 03:40 Zachraň mě IV. 3/13 [i]
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
    05:00 Opravna vraků: Londýnský autoservis: Ohnivý závodní vůz [i] 06:00 Ďábelské stroje: Zaoceánská soutěž: Dopravci [i] 06:25 Pátá rychlost 5 [i] 06:50 Americký chopper: Ohnivá motorka - část 1 [i] 07:45 Everest: za hranice možností: Světový rekord [i] 08:40 Bořiči mýtů: Ovládání mysli [i] 09:35 Jak to funguje: Zpevněné krabice/Telefon/Odšťavňovač/Lávová lampa [i] 10:00 Jak se to dělá 50 [i] 10:30 Riziková laboratoř: Dům, který hurikán nesmete [i] 11:25 Opravna vraků: Londýnský autoservis: Ohnivý závodní vůz [i] 12:20 Opravna vraků 24 [i] 13:15 Americký chopper: Motocyklový týden v Daytoně [i] 14:10 Pátá rychlost 6 [i] 14:35 Očitá svědectví 8 [i] 15:05 Zničeno ve vteřině 39 [i] 15:30 Američtí dřevorubci: Vůně dřeva v krvi [i] 16:25 Miami Ink: Sbohem svobodo [i] 17:20 Riziková laboratoř: Bomběodolné letadlo [i] 18:15 Bořiči mýtů: Vybuchující kalhoty [i] 19:10 Jak to funguje: Sifón/Trouba/Glukometr/Zvlhčovač vzduchu [i] 19:40 Jak se to dělá 51 [i] 20:05 Hubitelé havěti: Noc na dostizích [i] 21:00 Vězněm v cizině: Denis a Donald [i] 21:55 Ross Kemp v Afghánistánu 4 [i] 22:50 Zničeno ve vteřině 40 [i] 23:20 Očitá svědectví 9 [i] 23:45 Opravna vraků 25 [i] 00:40 Opravna vraků: Londýnský autoservis: Auto co dokáže vyzrát na dopravní zácpu [i] 01:40 Hubitelé havěti: Noc na dostizích [i] 02:40 Bořiči mýtů: Vybuchující kalhoty [i] 03:40 Očitá svědectví 9 [i] 04:05 Jak to funguje: Sifón/Trouba/Glukometr/Zvlhčovač vzduchu [i] 04:35 Jak se to dělá 51 [i]
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:00 Pod pokličkou [i] 05:20 Divnopis [i] 05:30 Události v regionech [i] 05:59 Studio 6 [i] 08:30 Kouzelná školka [i] 09:00 Stepfordské paničky [i] 11:00 Originální pražský synkopický orchestr [i] 11:50 Mylord [i] 12:00 Zprávy [i] 12:30 Sama doma [i] 13:30 Praštěná holka I 17,18/18 [i] 14:15 Doktorka Quinnová III 14/29 [i] 15:00 Krásy evropského pobřeží: V srdci [i] 15:10 Děti kreslí písničky [i] 15:15 Byl jednou jeden objevitel 2/26 [i] 15:40 Medúza [i] 16:10 Šikulové [i] 16:30 Kouzelná školka [i] 17:00 AZ-kvíz [i] 17:25 Stop [i] 17:30 Bydlení je hra [i] 17:55 Předpověď počasí [i] 18:00 Události v regionech [i] 18:25 Černé ovce [i] 18:40 Živé srdce Evropy: Riegrova stezka [i] 18:45 Večerníček [i] 18:55 Šťastných deset a Šance milion 19:00 Události [i] 19:35 Branky, body, vteřiny [i] 19:50 Předpověď počasí [i] 20:00 Katyň [i] 22:05 Máte slovo [i] 22:55 POKR [i] 23:25 Losování Šťastných deset a Šance milion 23:30 Blues ze Staré Pekárny [i] 00:10 Praštěná holka I 17,18/18 [i] 00:55 Pětka v Pomeranči - letní sestřih [i] 01:20 Vínko, vínečko... 01:45 Hledání ztraceného času [i] 02:05 Události v regionech [i] 02:30 Události v regionech Brno 02:55 Události v regionech Ostrava [i] 03:20 Regiony ČT24 03:45 Znáte je dobře? [i] 04:00 Café Proklatec [i]
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:00 PORT [i] 05:30 Správy STV 05:59 Dobré ráno [i] 08:30 Panorama [i] 09:10 Přidej se [i] 09:25 Nedej se [i] 09:45 Hon na císařské křižníky 2/2 [i] 10:40 Neobyčejné životy [i] 11:45 AZ-kvíz [i] 12:05 Kuchařská pohotovost [i] 12:35 Černé ovce [i] 12:55 Rozhlédni se, člověče 14/15 [i] 13:15 Dvaasedmdesát jmen české historie [i] 13:25 Krásy evropského pobřeží: Plážová tramvaj [i] 13:35 Hvězda života [i] 14:25 Návštěva v ZOO [i] 14:35 Bludiště [i] 15:00 Julie běží maraton [i] 15:20 Toulavá kamera [i] 15:50 Království divočiny: Legendy světa zvířat 3/13 [i] 16:20 Prizma [i] 16:40 Jak se točí podzemí [i] 17:00 Génius přírody 1/3 [i] 17:50 Síla lidskosti - Nicholas Winton [i] 18:55 Zprávy v českém znakovém jazyce 19:05 Marie Podvalová zpívá národní písně [i] 19:15 Koncert ze Senátu [i] 20:00 Zajati v Angole [i] 21:00 Historie.cs [i] 21:55 Zašlapané projekty [i] 22:10 Vzkaz Miroslava Masáka [i] 22:30 Události, komentáře [i] 23:10 Echo Dvořákovy Prahy 2009 [i] 23:20 Samaritánka [i] 01:00 Válkou se to vyřeší [i] 01:55 Concerto Bohemia 2007 [i] 03:45 Jazz v Rudolfinu [i] 04:30 Krotitelé dluhů 13/28 [i]
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:00 Novashopping 05:59 Snídaně s Novou [i] 08:35 Směr jih 17 [i] 09:35 Lásce neutečeš [i] 11:20 Tescoma s chutí [i] 11:30 Návrat komisaře Rexe IX 8 [i] 12:35 Ženatý se závazky 181 [i] 13:05 Walker Texas Ranger III 14 [i] 14:05 Odložené případy 4 [i] 15:05 Superman II 5 [i] 16:05 Zákon a pořádek: Zločinné úmysly II 13 [i] 17:00 Odpolední Televizní noviny [i] 17:35 Kriminálka Las Vegas III 11 [i] 18:25 Ulice 1397, 1398 [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:00 Ordinace v růžové zahradě 2 126 [i] 21:30 Kriminálka Las Vegas VIII 2 [i] 22:25 Neprůstřelný mnich [i] 00:20 Kriminálka New York 23 [i] 01:05 Novashopping 01:25 Paškál [i] 02:20 Ruská ruleta [i] 03:10 Áčko [i] 04:05 DO-RE-MI [i]
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    06:05 Teleshopping 06:35 Moby Dick a mocný Mightor 2 [i] 07:00 Teleshopping 07:10 Oggy a škodíci [i] 07:20 Párty s kuchařem [i] 07:50 Deník zasloužilé matky IV 21 [i] 08:15 Chůva k pohledání I 4 [i] 08:45 M*A*S*H 179 [i] 09:15 Policie - New York IX 23 [i] 10:15 Případ pro Sam IV 17 [i] 11:10 To je vražda, napsala X 13 [i] 12:10 Drzá Jordan V 9 [i] 13:05 Deník zasloužilé matky IV 22 [i] 13:30 Sabrina - mladá čarodějnice IV 3 [i] 14:00 Čarodějky V 18 [i] 14:55 Chirurgové III 13 [i] 15:50 Julie Lescautová I 4 [i] 17:40 Minuty regionu 18:00 5 proti 5 [i] 18:55 Zprávy TV Prima [i] 19:35 Chůva k pohledání I 5 [i] 20:00 Velmi křehké vztahy IV 4 [i] 21:20 Jste to, co jíte [i] 22:25 Zoufalé manželky IV 16 [i] 23:25 Myšlenky zločince II 13 [i] 00:15 Wolffův revír II 4 [i] 01:10 Volejte Věštce 03:00 Výklad snů 03:55 Medicopter 117 V 2 [i] 04:45 Receptář prima nápadů [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
    05:25 Júlia - Cesty za šťastím 2/351 [i] 06:10 Lampáreň [i] 06:25 Lampáreň [i] 06:45 Osudové stretnutie 3/90 [i] 07:50 Skrytá vášeň 5-6/188 [i] 09:30 Regina - kráľovná cigánskych sŕdc 3/160 [i] 10:55 Ulica III. 3/260 [i] 11:45 Ženatý so záväzkami IX. 3/28 [i] 12:10 Rebeli I. 3/215 [i] 13:05 Júlia - Cesty za šťastím 2/351 [i] 13:55 Viktória 3/171 [i] 14:55 Ženatý so záväzkami IX. 3/28 [i] 15:25 Macocha 4/120 [i] 16:20 Skrytá vášeň 7-8/188 [i] 18:05 Ulica III. 4/260 [i] 19:00 Rebeli I. 4/215 [i] 20:00 Regina - kráľovná cigánskych sŕdc 4/160 [i] 21:35 Júlia - Cesty za šťastím 3/351 [i] 22:25 Viktória 4/171 [i] 23:15 Osudové stretnutie 4/90 [i] 00:05 Crash [i] 02:00 Lampáreň [i] 02:20 Lampáreň [i] 02:40 Ulica III. 4/260 [i] 03:25 Macocha 4/120 [i] 04:15 Crash [i]
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
    05:55 Cvokař [i] 07:20 Můj strýček mimozemšťan [i] 09:00 Teleshopping 12:00 Holíci [i] 13:30 Tajemství meče [i] 15:00 Přistání naslepo [i] 16:40 Baltimorský zázrak [i] 18:25 Tygří srdce [i] 19:55 Prostě spolu [i] 21:35 Na mrtvém bodě [i] 23:05 Zvrácený FILM+ PREMIÉRA! [i] 00:45 Kořeny mafie [i] 02:35 Tajemství meče [i] 04:05 Holíci [i]
  • TV program Eurosport

    logo TV stanice EurosportEurosport
    05:00 Tenis [i] 07:00 Tenis [i] 08:30 Rallye [i] 09:00 Tenis [i] 14:45 Fotbal [i] 17:00 Cyklistika [i] 17:45 Fotbal [i] 18:00 Fotbal [i] 18:10 Fotbal [i] 19:00 Fotbal [i] 21:00 Tenis [i] 01:00 Tenis [i] 03:00 Tenis [i]
  • TV program Hallmark

    logo TV stanice HallmarkHallmark
    05:00 Dotek anděla I 2 [i] 06:00 Dotek anděla I 3 [i] 07:00 McLeodovy dcery V 12 [i] 08:00 Vraždy v Midsomeru: Psáno krví [i] 10:00 Slib věčné lásky [i] 12:00 McLeodovy dcery V 13 [i] 13:00 Soudkyně Amy II 22 [i] 14:00 Vraždy v Midsomeru: Smrt darebáka [i] 16:00 Lásce neutečeš [i] 18:00 Ochránce I 3 [i] 19:00 Soudkyně Amy II 22 [i] 20:00 Drzá Jordan III 3 [i] 21:00 Únos za bílého dne [i] 23:00 Doživotní trest [i] 01:00 Právo a pořádek: Útvar pro zvláštní oběti III 1 [i] 02:00 Právo a pořádek: Útvar pro zvláštní oběti III 2 [i] 03:00 McLeodovy dcery IV 5 [i] 04:00 McLeodovy dcery IV 6 [i]
  • TV program Spektrum

    logo TV stanice SpektrumSpektrum
    06:00 Za zavřenými dveřmi 04 [i] 06:55 V arše Noemově 02 [i] 07:55 Nigella vaří narychlo 09 [i] 08:30 Za jídlem přes ulici 09 [i] 09:00 Jamie v Austrálii  09 [i] 10:00 Pohlednice z chalupy 03 [i] 10:35 Pohlednice z chalupy 04 [i] 11:10 Co opravdu jíme [i] 12:05 Nigella vaří narychlo 09 [i] 12:40 Za jídlem přes ulici 09 [i] 13:10 Města ve výškách 07 [i] 13:45 Města ve výškách 08 [i] 14:20 Za zavřenými dveřmi 04 [i] 15:15 Geologická pouť 04 [i] 16:20 Jamie v Austrálii  09 [i] 17:20 Co opravdu jíme [i] 18:15 V arše Noemově 02 [i] 19:10 Pohlednice z chalupy 03 [i] 19:45 Pohlednice z chalupy 04 [i] 20:15 Vychytávky 01 [i] 20:45 Tuningmánie 14 [i] 21:20 Co nám prospívá 18 [i] 22:20 Jetstream 04 [i] 23:20 Tajemství Zakázaného města 02 [i] 00:15 Geologická pouť 04 [i] 01:20 Slavné bitvy Británie 04 [i] 02:25 Jetstream 04 [i] 03:20 Neviditelné mimikry 02 [i] 03:55 Tajemství Zakázaného města 02 [i] 04:55 Geologická pouť 04 [i]
  • TV program HBO

    logo TV stanice HBOHBO
    05:25 Před kamerou 36 [i] 06:00 Revoluce paní Ratcliffové [i] 07:45 Před kamerou 36 [i] 08:15 Vzbuďte se, vojáci! [i] 10:25 Noëlle [i] 11:55 Chilská vesmírná odysea [i] 13:20 Nepolíbená [i] 15:05 Romeo a Julie se berou [i] 16:40 Servírka [i] 18:25 Uranya [i] 20:00 Na stojáka 61 [i] 20:30 Zatmění slunce [i] 22:35 Hard As Nails - Cesta k Bohu [i] 23:55 Akta X [i] 01:55 Noční můra od vedle [i] 03:25 Zatmění slunce [i]
  • TV program HBO 2

    logo TV stanice HBO 2HBO 2
    10:00 Malý zrádce [i] 11:25 Kouzelná romance [i] 13:10 Stěhování pana McAllistera [i] 14:40 Cinema, Cinema, Cinema 36 [i] 15:05 Chcete být hvězdou?