Úvodná stránka

TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
September 2017
PoUtStŠtPiSoNe
 123
45678910
11121314151617
18192021222324
252627282930 
>
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    05:35 DNES [i] 06:00 Teleráno [i] 08:30 Herkules III. 3/22 [i] 09:25 V siedmom nebi XI. 19-20/22 [i] 11:05 Adela ešte nevečerala [i] 13:10 Bláznivý Jimov život V. 19/22 [i] 13:40 Joey II. 19/22 [i] 14:05 Priatelia V. 1-2/24 [i] 15:00 Kobra 11 IV. 1/17 [i] 16:05 Walker, texaský ranger III. [i] 17:00 Prvé Televízne noviny [i] 17:25 Reflex [i] 17:50 Počasie [i] 17:55 Bez servítky [i] 18:30 V mene zákona [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 19:20 DNES [i] 19:45 Počasie [i] 19:50 Športové noviny [i] 20:00 Modré z neba [i] 21:40 Rádio Fresh [i] 22:40 Milujem problémy [i] 01:00 Rukojemníci 1/13 [i] 01:50 3 libry 1/8 [i] 02:30 Láska, s.r.o. 21-22/22 [i] 03:10 A - tím III. 5/25 [i] 04:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 04:20 Vražedná stretávka 3/13 [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:00 Svetové pobrežia zhora: Európa 8/10 [i] 05:25 Zápisník Jána Lichnera [i] 05:55 Ranný magazín [i] 08:05 Ako plynul čas berlínskou ulicou [i] 09:00 Repete repete [i] 09:45 Diagnóza: Vražda 2 [i] 10:35 Policajti z prístavu IV. 25/31 [i] 11:20 Sila lásky I. 210 [i] 12:15 Dámsky magazín STV [i] 13:30 Varení pečení [i] 14:00 Postav dom, zasaď strom [i] 14:30 Obchod so šťastím 47 [i] 15:00 Kaviareň Slávia [i] 16:00 Správy STV o 16:00 [i] 16:25 Počasie [i] 16:30 Rany lásky 120/130 [i] 17:15 Sila lásky III. 5/200 [i] 18:05 Domáci majstri [i] 18:15 Večerníček [i] 18:20 Domáci majstri [i] 18:25 Sila lásky III. 6/200 [i] 19:15 Slovensko dnes [i] 19:30 Správy STV [i] 19:55 Góly body sekundy [i] 20:05 Počasie [i] 20:15 Dr.House V. 1/24 [i] 21:00 Dr.House V. 2/24 [i] 21:50 Bratstvo neohrozených 2/10 [i] 22:40 Nehovor nič [i] 00:15 Motelová izba 6/6 [i] 01:00 Zelené raje 9/10 [i] 01:25 Svetové pobrežia zhora: Európa 9/10 [i] 01:55 Sila lásky III. 5/200 [i] 02:45 Sila lásky III. 6/200 [i] 03:35 Slovensko dnes [i] 03:50 Správy STV [i] 04:15 Góly body sekundy [i] 04:25 Zelené raje 9/10 [i] 04:50 Svetové pobrežia zhora: Európa 9/10 [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    06:10 Správy STV [i] 06:30 Udalosti ČT [i] 07:05 Čiernoočko [i] 07:35 Príhovor ministra školstva SR [i] 07:45 Živá panoráma [i] 08:15 Providence III. 11/22 [i] 09:00 Ranný magazín [i] 11:05 Dopraváčik uja Sládka 23 [i] 11:20 Národné [i] 12:55 Živá panoráma [i] 13:25 Piesne moje,piesne [i] 13:55 Miznúce v čase [i] 14:20 Obrázky z prírody [i] 14:50 Elixír [i] 15:20 Kto nie je v čítanke [i] 15:50 5 minút po dvanástej [i] 16:45 Maďarský magazín [i] 17:15 Správy z regiónov [i] 17:30 FOKUS - peniaze [i] 18:20 Mama to vie najlepšie [i] 18:45 Večerníček [i] 18:55 Totálne fenomenálne 20/21 [i] 19:10 Totálne fenomenálne 21/21 [i] 19:30 Správy STV [i] 19:55 Správy - Hírek [i] 20:00 Keno 10 [i] 20:15 Dokument na želanie - o slovenskej architektúre [i] 20:45 Ženy o ženách [i] 21:10 O čom je život podľa... [i] 21:30 Správy a komentáre [i] 21:55 Správy z regiónov [i] 22:10 Prstienky z kukučiny [i] 23:45 Udalosti ČT [i] 00:20 Správy STV [i] 00:45 Správy z regiónov [i] 01:00 Správy - Hírek [i] 01:10 Správy a komentáre [i] 01:59 Záver vysielania
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    05:10 Črepiny [i] 05:35 Prvé oddelenie [i] 05:55 PROMI NOVINY [i] 06:00 KRIMI NOVINY 06:30 NOVINY TV JOJ 07:00 RANNÁ SHOW ADELY A SAJFU [i] 09:00 Prvé oddelenie 2 [i] 09:20 Špeciálne komando II. 15 [i] 10:20 Medicopter 117 1/81 [i] 11:20 Policajt z L. A. 1/22 [i] 12:20 C. S. I. : Kriminálka New York III. 19 [i] 13:15 Vyjednávači 14 [i] 14:15 C. S. I. : Kriminálka Las Vegas VI. 19 [i] 15:10 Špeciálne komando II. 16 [i] 16:10 C. S. I. : Kriminálka Miami IV. 22 [i] 16:59 PRVÉ NOVINY 17:25 PROMI NOVINY [i] 17:45 Prvé oddelenie 3 [i] 18:00 Súdna sieň - NOVÉ ČASTI [i] 19:00 KRIMI NOVINY 19:30 NOVINY TV JOJ 19:55 ŠPORT 19:59 NAJLEPŠIE POČASIE 20:15 Panelák - NOVÉ ČASTI 287 [i] 21:15 C. S. I. : Kriminálka Miami VII. - NOVÉ ČASTI 22 [i] 22:00 Kosti IV. - NOVÉ ČASTI 1/26 [i] 23:00 Na pokraji smrti 1/4 [i] 00:00 C. S. I. : Kriminálka Miami IV. [i] 00:55 Kosti IV. [i] 01:35 Črepiny [i] 02:00 Vyjednávači [i] 02:45 Medicopter 117 [i] 03:30 Prvé oddelenie [i] 03:50 Vášnivé noci: Na vlnách erotiky [i]
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
    05:15 Doktor z hôr II. 14 [i] 06:00 V mene lásky 13,14 [i] 07:40 Starsky a Hutch III. 67,68 [i] 09:15 Varí vám to [i] 09:50 Starý III. 63 [i] 10:50 Doktor z hôr II. 15 [i] 11:45 Červené ruže 15,16 [i] 13:25 Starsky a Hutch III. 67,68 [i] 15:10 Srdečný pozdrav zo zemegule [i] 16:50 Páli vám to? [i] 17:20 V mene lásky 15,16 [i] 19:00 KRIMI NOVINY “N“ 19:30 NOVINY TV JOJ “N“ 19:55 Zločiny podľa Mary Higgins Clarkovej: Zločin z vášne [i] 21:35 Tajomstvo cintorína [i] 23:15 Starý III. 63 [i] 00:20 Nočné reprízy
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
    06:00 Vodní krysy V. 21/32 [i] 07:00 All Saints VII. 27/40 [i] 07:55 Zoom 68/188 [i] 08:00 Alias V. 2/17 [i] 09:00 Hvězdná brána: Atlantida II. 8/20 [i] 10:00 Mladí mušketýři 11/13 [i] 10:55 Zoom 68/188 [i] 11:00 Vodní krysy V. 21/32 [i] 12:00 Noční show Davida Lettermana [i] 13:00 Alias V. 2/17 [i] 14:00 Hvězdná brána: Atlantida II. 8/20 [i] 15:00 Situace: Ohrožení 9/16 [i] 16:00 Vodní krysy V. 22/32 [i] 17:00 All Saints VII. 28/40 [i] 17:55 Zoom 68/188 [i] 18:00 Alias V. 3/17 [i] 19:00 Hvězdná brána: Atlantida II. 9/20 [i] 20:00 Situace: Ohrožení 10/16 [i] 21:00 CSI: New York IV. 2/21 [i] 22:00 Myšlenky zločince IV. 23/26 [i] 23:00 Zachraň mě IV. 2/13 [i] 23:55 Zoom 68/188 [i] 00:00 Noční show Davida Lettermana [i] 01:00 All Saints VII. 28/40 [i] 02:00 CSI: New York IV. 2/21 [i] 02:50 All Saints V. 22/43 [i] 03:40 Zachraň mě IV. 2/13 [i]
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
    05:00 Opravna vraků: Londýnský autoservis: Auto pro zábavnou jízdu [i] 06:00 Ďábelské stroje: Zaoceánská soutěž: Policejní vozy [i] 06:25 Pátá rychlost 4 [i] 06:50 Americký chopper: Černá vdova - část 2 [i] 07:45 Everest: za hranice možností: Soudný den [i] 08:40 Bořiči mýtů: Znovu otevřené mýty [i] 09:35 Jak to funguje: Zpětný prodejní systém/Elektrický holicí strojek/Větrná turbína/Kamna na dřevo [i] 10:00 Jak se to dělá 49 [i] 10:30 Riziková laboratoř: Budova odolná proti explozi [i] 11:25 Opravna vraků: Londýnský autoservis: Auto pro zábavnou jízdu [i] 12:20 Opravna vraků 23 [i] 13:15 Americký chopper: Ohnivá motorka - část 1 [i] 14:10 Pátá rychlost 5 [i] 14:35 Očitá svědectví 7 [i] 15:05 Zničeno ve vteřině 38 [i] 15:30 Stavitelé z LA: Železáři [i] 16:25 Miami Ink: To nejlepší [i] 17:20 Riziková laboratoř: Dům, který hurikán nesmete [i] 18:15 Bořiči mýtů: Ovládání mysli [i] 19:10 Jak to funguje: Zpevněné krabice/Telefon/Odšťavňovač/Lávová lampa [i] 19:40 Jak se to dělá 50 [i] 20:05 Američtí dřevorubci: Vůně dřeva v krvi [i] 21:00 Běsnící příroda: Rojení hmyzu a dusání stád [i] 21:55 Běsnění: Bouření davu [i] 22:50 Zničeno ve vteřině 39 [i] 23:20 Očitá svědectví 8 [i] 23:45 Opravna vraků 24 [i] 00:40 Opravna vraků: Londýnský autoservis: Ohnivý závodní vůz [i] 01:40 Američtí dřevorubci: Vůně dřeva v krvi [i] 02:40 Bořiči mýtů: Ovládání mysli [i] 03:40 Očitá svědectví 8 [i] 04:05 Jak to funguje: Zpevněné krabice/Telefon/Odšťavňovač/Lávová lampa [i] 04:35 Jak se to dělá 50 [i]
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:00 Chalupa je hra [i] 05:25 Postřehy odjinud [i] 05:30 Události v regionech [i] 05:59 Studio 6 [i] 08:30 Kouzelná školka [i] 09:00 Grandsupertingltangl 1/14 [i] 09:25 Manéž Bolka Polívky [i] 10:55 Poslední adresa neznámá [i] 11:45 Chvíle pro písničku [i] 12:00 Zprávy [i] 12:30 Sama doma [i] 13:30 Praštěná holka I 15,16/18 [i] 14:15 Doktorka Quinnová III 13/29 [i] 15:05 Film o filmu Lištičky [i] 15:20 Byl jednou jeden objevitel 1/26 [i] 15:45 Nová dobrodružství Černého Bleska 9/26 [i] 16:10 Julie běží maraton [i] 16:30 Kouzelná školka [i] 17:00 AZ-kvíz [i] 17:30 Pod pokličkou [i] 17:55 Předpověď počasí [i] 18:00 Události v regionech [i] 18:25 Černé ovce [i] 18:40 Živé srdce Evropy: Prstnatec bezový [i] 18:45 Večerníček [i] 18:55 Šťastných deset a Šance milion 19:00 Události [i] 19:35 Branky, body, vteřiny [i] 19:50 Předpověď počasí [i] 19:58 Sportka a Šance 20:00 Pošta pro tebe [i] 20:55 Neobyčejné životy [i] 21:55 Na stopě [i] 22:20 Losování Sportky a Šance 22:30 Reportéři 8/8 [i] 23:30 Losování Šťastných deset a Šance milion 23:35 Já z toho budu mít smrt [i] 00:45 Praštěná holka I 15,16/18 [i] 01:30 Události v regionech [i] 01:55 Události v regionech Brno 02:20 Události v regionech Ostrava [i] 02:45 Sabotáž [i] 03:10 Tajné akce StB 25/40 [i] 03:25 Regiony ČT24 03:50 Kultura v regionech 04:15 Mauritius - Perla Indického oceánu [i]
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:00 Auto Moto Revue [i] 05:30 Správy STV 05:59 Dobré ráno [i] 08:30 Panorama [i] 09:10 Babylon [i] 09:35 Po stopách [i] 09:50 Degas: Čtrnáctiletá tanečnice [i] 10:45 Svět zázraků: Pashmina 3/4 [i] 11:05 Postřehy odjinud [i] 11:25 AZ-kvíz [i] 11:50 Chalupa je hra [i] 12:15 Černé ovce [i] 12:30 Reportéři ČT [i] 13:10 Věříš si? [i] 13:35 Záhady Toma Wizarda [i] 13:50 Věda je zábava III 16/26 [i] 14:15 Pomáhejme si [i] 14:30 Joža Uprka - barvy a písně [i] 15:10 11. září 1/2 [i] 16:00 Deset století architektury [i] 16:15 Utajená řeč peněz [i] 16:35 Zoom [i] 16:50 Znáte je dobře? [i] 17:05 Diagnóza [i] 17:20 PORT [i] 17:50 Přidej se [i] 18:05 Nedej se [i] 18:25 Hledám práci [i] 18:55 Zprávy v českém znakovém jazyce 19:05 Redaktion D 3/13 [i] 19:20 The Lost Secret 3/11 [i] 19:30 Pětka v Pomeranči - letní sestřih [i] 20:00 Ta naše povaha česká [i] 20:30 Pochod milionů 1/2 [i] 22:00 Barmští vězni [i] 22:30 Události, komentáře [i] 23:10 Dokumentární klub: Válkou se to vyřeší [i] 00:05 Nevěsta byla v černém [i] 01:50 Ozvěny Smetanovy Litomyšle 2009 2/2 [i] 02:15 Q [i] 02:45 POP ART 03:20 Zoom [i] 03:35 Deset století architektury [i] 03:50 Ženy na přelomu tisíciletí [i] 04:40 B. Smetana: Česká píseň [i]
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:59 Snídaně s Novou [i] 08:35 Směr jih 16 [i] 09:30 Nenechám tě odejít 1/2 [i] 11:15 Tescoma s chutí [i] 11:30 Návrat komisaře Rexe IX 7 [i] 12:35 Ženatý se závazky 180 [i] 13:05 Walker Texas Ranger III 13 [i] 14:05 Odložené případy 3 [i] 15:05 Superman II 4 [i] 16:05 Zákon a pořádek: Zločinné úmysly II 12 [i] 17:00 Odpolední Televizní noviny [i] 17:35 Kriminálka Las Vegas III 10 [i] 18:25 Ulice 1395, 1396 [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:00 Marečku, podejte mi pero! [i] 22:00 Máma XXXL [i] 22:55 Špinavej Joe [i] 00:45 Kriminálka New York 22 [i] 01:30 Novashopping 01:50 112 [i] 02:15 Áčko [i] 03:20 Ruská ruleta [i] 04:05 DO-RE-MI [i]
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    05:00 Trní [i] 06:05 Teleshopping 06:35 Moby Dick a mocný Mightor 1 [i] 07:00 Teleshopping 07:10 Oggy a škodíci [i] 07:20 Párty s kuchařem [i] 07:50 Deník zasloužilé matky IV 20 [i] 08:15 Chůva k pohledání I 3 [i] 08:45 M*A*S*H 178 [i] 09:15 Policie - New York IX 22 [i] 10:05 Případ pro Sam IV 16 [i] 11:00 To je vražda, napsala X 12 [i] 12:00 Drzá Jordan V 8 [i] 12:55 Deník zasloužilé matky IV 21 [i] 13:25 Sabrina - mladá čarodějnice IV 2 [i] 13:55 Čarodějky V 17 [i] 14:50 Chirurgové III 12 [i] 15:45 Julie Lescautová I 3 [i] 17:40 Minuty regionu 18:00 5 proti 5 [i] 18:55 Zprávy TV Prima [i] 19:35 Chůva k pohledání I 4 [i] 20:00 Hádej, kdo jsem! [i] 21:20 TOP STAR magazín [i] 22:30 Sběratelé kostí II 21 [i] 23:25 Žralok II 1 [i] 00:20 Wolffův revír II 3 [i] 01:15 Volejte Věštce 03:00 Výklad snů 04:00 Medicopter 117 V 1 [i] 04:50 TOP STAR magazín [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
    05:25 Júlia - Cesty za šťastím 1/351 [i] 06:10 Lampáreň [i] 06:25 Lampáreň [i] 06:45 Osudové stretnutie 2/90 [i] 07:50 Skrytá vášeň 3-4/188 [i] 09:30 Regina - kráľovná cigánskych sŕdc 2/160 [i] 10:55 Ulica III. 2/260 [i] 11:45 Ženatý so záväzkami IX. 2/28 [i] 12:15 Rebeli I. 2/215 [i] 13:05 Júlia - Cesty za šťastím 1/351 [i] 13:55 Viktória 2/171 [i] 14:55 Ženatý so záväzkami IX. 2/28 [i] 15:25 Macocha 3/120 [i] 16:20 Skrytá vášeň 5-6/188 [i] 18:05 Ulica III. 3/260 [i] 19:00 Rebeli I. 3/215 [i] 20:00 Regina - kráľovná cigánskych sŕdc 3/160 [i] 21:30 Júlia - Cesty za šťastím 2/351 [i] 22:20 Viktória 3/171 [i] 23:15 Osudové stretnutie 3/90 [i] 00:05 Jazda na strele [i] 01:45 Lampáreň [i] 02:05 Lampáreň [i] 02:20 Ulica III. 3/260 [i] 03:05 Macocha 3/120 [i] 03:50 Jazda na strele [i]
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
    06:15 Dálnice 60 [i] 09:00 Teleshopping 12:00 Můj strýček mimozemšťan [i] 13:30 Artušův meč [i] 15:00 Sni svůj krátký sen 2. [i] 16:35 Cvokař [i] 18:00 Tetovaná Tereza [i] 19:30 Baltimorský zázrak [i] 21:15 Duna [i] 23:30 Kořeny mafie [i] 01:20 Márnice [i] 02:55 Artušův meč [i] 04:25 Můj strýček mimozemšťan [i]
  • TV program Eurosport

    logo TV stanice EurosportEurosport
    05:00 Tenis [i] 07:00 Tenis [i] 16:30 Olympijské hry [i] 18:00 Fotbal [i] 18:10 Tenis [i] 01:00 Tenis [i] 03:00 Tenis [i]
  • TV program Hallmark

    logo TV stanice HallmarkHallmark
    05:00 Dotek anděla I 1 [i] 06:00 Dotek anděla I 2 [i] 07:00 McLeodovy dcery V 11 [i] 08:00 Vraždy v Midsomeru: Smrt staré dámy [i] 10:00 Blondýnka 2/2 [i] 12:00 McLeodovy dcery V 12 [i] 13:00 Soudkyně Amy II 21 [i] 14:00 Vraždy v Midsomeru: Psáno krví [i] 16:00 Slib věčné lásky [i] 18:00 Ochránce I 2 [i] 19:00 Soudkyně Amy II 21 [i] 20:00 Drzá Jordan III 2 [i] 21:00 Médium IV 1 [i] 22:00 Médium IV 2 [i] 23:00 Zamilovaná Grace [i] 01:00 Přítel z mládí [i] 03:00 McLeodovy dcery IV 3 [i] 04:00 McLeodovy dcery IV 4 [i]
  • TV program Spektrum

    logo TV stanice SpektrumSpektrum
    06:00 Za zavřenými dveřmi 03 [i] 06:55 V arše Noemově 01 [i] 07:55 Nigella vaří narychlo 08 [i] 08:30 Za jídlem přes ulici 08 [i] 09:00 Jamie v Austrálii  08 [i] 10:00 Pohlednice z chalupy 01 [i] 10:35 Pohlednice z chalupy 02 [i] 11:05 Co opravdu jíme 09 [i] 11:35 Co opravdu jíme 10 [i] 12:05 Nigella vaří narychlo 08 [i] 12:40 Za jídlem přes ulici 08 [i] 13:10 Města ve výškách 05 [i] 13:40 Města ve výškách 06 [i] 14:15 Za zavřenými dveřmi 03 [i] 15:10 Geologická pouť 03 [i] 16:15 Jamie v Austrálii  08 [i] 17:15 Co opravdu jíme 09 [i] 17:45 Co opravdu jíme 10 [i] 18:15 V arše Noemově 01 [i] 19:15 Pohlednice z chalupy 01 [i] 19:45 Pohlednice z chalupy 02 [i] 20:15 Vychytávky 13 [i] 20:45 Tuningmánie 13 [i] 21:20 Co nám prospívá 17 [i] 22:20 Jetstream 03 [i] 23:20 Tajemství Zakázaného města 01 [i] 00:20 Geologická pouť 03 [i] 01:25 Slavné bitvy Británie 03 [i] 02:30 Jetstream 03 [i] 03:25 Neviditelné mimikry 01 [i] 04:00 Tajemství Zakázaného města 01 [i] 04:55 Geologická pouť 03 [i]
  • TV program HBO

    logo TV stanice HBOHBO
    05:20 Před kamerou 36 [i] 06:00 Umučení 1/2 [i] 07:25 Umučení 2/2 [i] 08:50 Bude naše [i] 10:20 Proč kočka není pes [i] 11:55 DESmod [i] 12:55 Revoluce paní Ratcliffové [i] 14:35 Vzbuďte se, vojáci! [i] 16:40 Noëlle [i] 18:10 Chilská vesmírná odysea [i] 19:35 Filmy a filmové hvězdy 35 [i] 20:00 Smrtonosná past 4.0 [i] 22:05 Krvavá sklizeň [i] 23:45 Alpha Dog [i] 01:40 Smrtonosná past 4.0 [i] 03:45 Poločas rozpadu Timofeje Berezina [i]