Úvodná stránka

TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
Júl 2017
PoUtStŠtPiSoNe
 12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31 
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    05:30 Reflex [i] 06:00 Teleráno [i] 09:00 Herkules III. 2/22 [i] 09:50 V siedmom nebi XI. 17-18/22 [i] 11:30 Moje modré nebo [i] 13:15 Bláznivý Jimov život V. 18/22 [i] 13:40 Joey II. 17-18/22 [i] 14:30 Osobný strážca 63-64/64 [i] 16:05 Walker, texaský ranger III. [i] 17:00 Prvé Televízne noviny [i] 17:25 Reflex [i] 17:50 Počasie [i] 18:05 Bez servítky [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 19:20 DNES [i] 19:45 Počasie [i] 19:50 Športové noviny [i] 20:00 V mene kráľa [i] 22:20 Žralok útočí: Ľudožrút [i] 00:15 Osamelý zabijak [i] 02:05 Muži za pultom [i] 03:40 TELEVÍZNE NOVINY [i] 04:00 Vražedná stretávka 1/13 [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:00 Zrodený pre lietanie [i] 05:55 Ranný magazín [i] 08:05 Repete repete [i] 08:50 Diagnóza: Vražda 1 [i] 09:40 Oheň 26/26 [i] 10:30 Policajti z prístavu IV. 24/31 [i] 11:20 Sila lásky I. 209 [i] 12:15 Dámsky magazín STV [i] 13:30 Varení pečení [i] 14:00 Postav dom, zasaď strom [i] 14:30 Obchod so šťastím 46 [i] 15:00 Kaviareň Slávia [i] 16:00 Správy STV o 16:00 [i] 16:25 Počasie [i] 16:30 Rany lásky 119/130 [i] 17:15 Sila lásky III. 1/200 [i] 18:05 Domáci majstri [i] 18:10 Večerníček [i] 18:15 Domáci majstri [i] 18:25 Sila lásky III. 2/200 [i] 19:15 Slovensko dnes [i] 19:30 Správy STV [i] 19:55 Góly body sekundy [i] 20:05 Počasie [i] 20:15 Svadobné šaty [i] 21:45 Klinika Grace V. 1/24 [i] 22:35 Anna Lee 1/6 [i] 00:20 Motelová izba 4/6 [i] 01:05 Prípad pre Samanthu I. 20 [i] 01:50 Zelené raje 7/10 [i] 02:20 Svetové pobrežia zhora: Európa 7/10 [i] 02:45 Sila lásky III. 1/200 [i] 03:35 Sila lásky III. 2/200 [i] 04:25 Slovensko dnes [i] 04:40 Správy STV [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    05:50 Polícia [i] 06:00 Správy STV [i] 06:25 Udalosti ČT [i] 07:00 Cesty nádeje [i] 07:25 Poklady sveta IV. [i] 07:45 Živá panoráma [i] 08:15 Providence III. 9/22 [i] 09:00 Ranný magazín [i] 11:05 Dopraváčik uja Sládka 21 [i] 11:10 Monika a pes [i] 12:05 My sme malí muzikanti [i] 12:40 Megastavby II. [i] 13:30 Živá panoráma [i] 13:55 Orientácie [i] 14:25 Čierny mních [i] 15:55 Horoskop 1 [i] 16:35 Motormagazín [i] 17:00 Rómsky magazín - So Vakeres [i] 17:30 FOKUS - práca [i] 18:15 Odpískané [i] 18:45 Večerníček [i] 18:55 Z lásky k zvieratám 9 [i] 19:30 Správy STV [i] 19:55 Správy - Hírek [i] 20:05 Keno 10 [i] 20:15 Oratórium [i] 21:35 Správy a komentáre [i] 22:05 Eurokino [i] 00:10 Udalosti ČT [i] 00:45 Správy - Hírek [i] 00:50 Správy STV [i] 01:15 Správy a komentáre [i] 01:59 Záver vysielania 03:55 Červený kakadu [i]
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    06:15 KRIMI NOVINY 06:50 PRVÉ NOVINY 07:00 RANNÁ SHOW ADELY A SAJFU [i] 09:00 Medicopter 117 - Štart seriálu [i] 10:50 Nebezpečná misia 1,2,3,4,5/5 [i] 14:15 C. S. I. : Kriminálka Las Vegas VI. 18 [i] 15:10 Špeciálne komando II. 14 [i] 16:10 C. S. I. : Kriminálka Miami IV. 20 [i] 16:59 PRVÉ NOVINY 17:20 NAJLEPŠIE POČASIE 17:25 PROMI NOVINY [i] 17:45 Prvé oddelenie 1 [i] 18:00 Súdna sieň - NOVÉ ČASTI [i] 19:00 KRIMI NOVINY 19:30 NOVINY TV JOJ 19:55 ŠPORT 19:59 NAJLEPŠIE POČASIE 20:15 Panelák - ŠTART 4. SÉRIE 285 [i] 21:15 Plnou parou vzad! [i] 23:15 Sniper 2 [i] 01:00 Celebrity CAMP [i] 02:00 Črepiny [i] 02:30 Špeciálne komando II. [i] 03:15 C. S. I. : Kriminálka Las Vegas VI. [i] 03:55 Sniper 2 [i]
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
    05:35 Skutočné príbehy [i] 06:40 Zvieracia klinika [i] 07:15 Zorro 68 [i] 07:40 Starsky a Hutch III. 63,64 [i] 09:15 Varí vám to [i] 09:50 Starý III. 61 [i] 10:50 Doktor z hôr II. 13 [i] 11:45 Červené ruže 11,12 [i] 13:25 Starsky a Hutch III. 63,64 [i] 15:10 Detektív XXL 2: Indiáni [i] 16:50 Páli vám to? [i] 17:20 V mene lásky 11,12 [i] 19:00 KRIMI NOVINY “N“ 19:30 NOVINY TV JOJ “N“ 19:55 Vraždy v Midsomeri VIII. 5 [i] 21:40 Mravnostné oddelenie II. 1/16 [i] 22:30 Diagnóza: Vražda I. 1,2/19 [i] 00:10 Linda 17/17 [i] 01:00 Nočné reprízy
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
    06:00 Vodní krysy V. 19/32 [i] 07:00 All Saints VII. 25/40 [i] 07:55 Zoom 67/167 [i] 08:00 Lost - Ztraceni V. 17/17 [i] 09:00 Hvězdná brána: Atlantida II. 6/20 [i] 10:00 Mladí mušketýři 9/13 [i] 10:55 Zoom 67/167 [i] 11:00 Vodní krysy V. 19/32 [i] 12:00 Noční show Davida Lettermana 166/219 [i] 13:00 Lost - Ztraceni V. 17/17 [i] 14:00 Hvězdná brána: Atlantida II. 6/20 [i] 15:00 Situace: Ohrožení 7/16 [i] 16:00 Vodní krysy V. 20/32 [i] 17:00 All Saints VII. 26/40 [i] 17:55 Zoom 67/167 [i] 18:00 Alias V. 1/17 [i] 19:00 Hvězdná brána: Atlantida II. 7/20 [i] 20:00 Situace: Ohrožení 8/16 [i] 21:00 Svatyně 5/13 [i] 22:00 Podstata strachu 4/13 [i] 23:00 Zachraň mě III. 13/13 [i] 23:55 Zoom 67/167 [i] 00:00 Noční show Davida Lettermana 167/219 [i] 01:00 All Saints VII. 26/40 [i] 02:00 Svatyně 5/13 [i] 02:50 Podstata strachu 4/13 [i] 03:35 Zachraň mě III. 13/13 [i]
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
    05:00 Rození obchodníci na cestách: Mercedes - část 1 [i] 05:30 Rození obchodníci na cestách: Mercedes - část 2 [i] 06:00 Ďábelské stroje: Zaoceánská soutěž: Motorky čtyřkolky [i] 06:25 Pátá rychlost 2 [i] 06:50 Americký chopper: Motorka pro farmářské sdružení Iowa Bureau Farm - část 2 [i] 07:45 Výzva k boji: Čína [i] 08:40 Bořiči mýtů: Mobilní telefony v letadlech [i] 09:35 Jak to funguje: Tetovací strojek/paletový vozík/digitální fotoaparát/laserová myš [i] 10:00 Jak se to dělá 47 [i] 10:30 Nejsmrtelnější úlovek - Speciál ze zákulisí [i] 11:25 Špinavé práce: Horník v solném dole [i] 12:20 Opravna vraků 21 [i] 13:15 Americký chopper: Černá vdova - část 1 [i] 14:10 Pátá rychlost 3 [i] 14:35 Očitá svědectví 5 [i] 15:05 Zničeno ve vteřině 36 [i] 15:30 Everest: za hranice možností: Lovci snů [i] 16:25 Miami Ink: Upsat se tetování [i] 17:20 Riziková laboratoř: Beton tlumící náraz [i] 18:15 Bořiči mýtů: Střely do vzduchu [i] 19:10 Jak to funguje: Pneumatika/Vzduchová klimatizace/elektrický zubní kartáček/gramofon [i] 19:40 Jak se to dělá 48 [i] 20:05 Na ostří pily: Těžba dřeva v bažinách [i] 21:00 Nejsmrtelnější úlovek - Speciál 1 [i] 21:55 Nutné k přežití: Dominikánská republika [i] 22:50 Zničeno ve vteřině 37 [i] 23:20 Očitá svědectví 6 [i] 23:45 Opravna vraků 22 [i] 00:40 Opravna vraků: Londýnský autoservis: Rozzlobená žába [i] 01:40 Nejsmrtelnější úlovek - Speciál 1 [i] 02:40 Bořiči mýtů: Střely do vzduchu [i] 03:40 Zničeno ve vteřině 37 [i] 04:05 Jak to funguje: Pneumatika/Vzduchová klimatizace/elektrický zubní kartáček/gramofon [i] 04:35 Jak se to dělá 48 [i]
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:00 Barvy života [i] 05:59 Studio 6 [i] 08:30 Svět Elmo 53,54/56 [i] 09:00 Srpnová neděle [i] 10:20 Film o filmu Veni, vidi, vici [i] 10:35 Vínko, vínečko... [i] 11:00 K ekvádorským sopkám [i] 12:00 Zprávy [i] 12:30 Sama doma [i] 13:30 Osudy hvězd [i] 13:50 Praštěná holka I 11,12/18 [i] 14:35 Doktorka Quinnová III 11/29 [i] 15:20 Klíče [i] 15:50 Věříš si? [i] 16:15 Záhady Toma Wizarda [i] 16:30 Kouzelná školka [i] 17:00 AZ-kvíz [i] 17:30 Kluci v akci [i] 17:55 Předpověď počasí [i] 18:00 Události v regionech [i] 18:25 Černé ovce [i] 18:40 Živé srdce Evropy: Lněnka bezlistenná [i] 18:45 Večerníček [i] 18:55 Šťastných deset a Šance milion 19:00 Události [i] 19:35 Branky, body, vteřiny [i] 19:50 Předpověď počasí [i] 20:00 Vyprávěj 1 [i] 21:00 Na cestě po Reykjavíku [i] 21:30 Reportéři ČT [i] 22:15 Tajné akce StB 25/40 [i] 22:30 Tři dny Kondora [i] 00:25 Losování Šťastných deset a Šance milion 00:30 Politické spektrum [i] 01:00 Sex ve městě V 4/8 [i] 01:30 Praštěná holka I 11,12/18 [i] 02:15 Události v regionech Brno 02:40 Události v regionech Ostrava [i] 03:05 Regiony ČT24 03:30 Z metropole [i] 03:55 Týden v regionech Brno 04:20 Týden v regionech Ostrava [i]
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:00 Rodinné křižovatky [i] 05:30 Správy STV 05:59 Dobré ráno [i] 08:30 Panorama [i] 09:10 Klíč [i] 09:40 Kalendárium [i] 09:55 Evropa dnes [i] 10:25 Kultura.cz [i] 10:50 Kultura.cz [i] 11:15 Čétéčko [i] 11:45 AZ-kvíz [i] 12:05 Ondřejova filmová škola [i] 12:20 Herci Jiřího Hubače [i] 12:50 Úsměvy Valérie Zawadské [i] 13:30 Případy detektiva Packala [i] 13:55 Anakonda 1/8 [i] 14:10 Pirátské rádio [i] 15:40 Tichomořské hlubiny 1/3 [i] 16:30 Šumná Ostrava [i] 17:00 SK Sigma Olomouc - AC Sparta Praha [i] 19:45 Zprávy v českém znakovém jazyce 20:00 Století létání [i] 20:55 Neznámí hrdinové - Pohnuté osudy [i] 21:25 Krásný ztráty [i] 21:55 Deník Alana Clarka 1/6 [i] 22:30 Události, komentáře [i] 23:10 Q [i] 23:40 Drsňák [i] 01:15 Čtenářský deník... Markéta [i] 01:30 Česko jedna báseň: Ivan Motýl [i] 01:40 Poklady světa [i] 01:55 Dálnice v mých žilách [i] 02:45 Československý filmový týdeník 744/2379 [i] 03:00 Sejdeme se v Eurocampu [i] 03:55 Na vlně první republiky 6/7 [i] 04:15 Naivní cesty naivního malíře [i] 04:30 Porazily jsme Hitlera aji Stalina [i]
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:00 Novashopping 05:59 Snídaně s Novou [i] 08:35 Směr jih 14 [i] 09:30 Tohle u nás neděláme [i] 11:05 Tescoma s chutí [i] 11:15 Nová cestománie [i] 11:45 Návrat komisaře Rexe IX 5 [i] 12:45 Ženatý se závazky 178 [i] 13:15 Walker Texas Ranger III 11 [i] 14:10 Odložené případy 1 [i] 15:05 Superman II 2 [i] 16:05 Zákon a pořádek: Zločinné úmysly II 10 [i] 17:00 Odpolední Televizní noviny [i] 17:35 Kriminálka Las Vegas III 8 [i] 18:25 Ulice 1391, 1392 [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:00 Na vlastní nebezpečí [i] 21:55 Námořní vyšetřovací služba IV 8 [i] 22:50 Zločiny z vášně [i] 00:25 Bujné fantazie 1 [i] 00:50 Novashopping 01:15 Zvěrokruh II 10 [i] 02:00 Konec vysílání
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    06:05 Teleshopping 06:35 Tutenstein II 12 [i] 07:00 Teleshopping 07:10 Oggy a škodíci [i] 07:20 Oggy a škodíci [i] 07:25 Párty s kuchařem [i] 07:55 Deník zasloužilé matky IV 18 [i] 08:20 Chůva k pohledání I 1 [i] 08:50 M*A*S*H 175 [i] 09:15 M*A*S*H 176 [i] 09:40 Policie - New York IX 20 [i] 10:30 Případ pro Sam IV 14 [i] 11:20 To je vražda, napsala X 10 [i] 12:15 Drzá Jordan V 6 [i] 13:05 Deník zasloužilé matky IV 19 [i] 13:35 Sabrina - mladá čarodějnice VII 22 [i] 14:00 Čarodějky V 15 [i] 14:55 Chirurgové III 10 [i] 15:45 Julie Lescautová I 1 [i] 17:40 Minuty regionu 18:00 5 proti 5 [i] 18:55 Zprávy TV Prima [i] 19:35 Chůva k pohledání I 2 [i] 20:00 Hádej, kdo jsem! [i] 21:20 Jak se staví sen [i] 22:20 Myšlenky zločince II 12 [i] 23:15 Closer III 10 [i] 00:05 Wolffův revír II 1 [i] 01:00 Volejte Věštce 02:45 Výklad snů 03:40 Medicopter 117 IV 12 [i] 04:30 Autosalon [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
    05:40 Kariéristi [i] 07:15 Jiný život [i] 09:00 Teleshopping 12:00 Vítr do plachet [i] 13:40 Vůle přežít [i] 15:20 Můj strýček mimozemšťan [i] 16:50 Příští správná věc [i] 18:40 Sni svůj krátký sen 2. [i] 20:15 Dálnice 60 [i] 22:15 Temné vody [i] 23:55 Zavaleni [i] 01:30 Pouštní bouře [i] 02:55 Vůle přežít [i] 04:35 Vítr do plachet [i]
  • TV program Eurosport

    logo TV stanice EurosportEurosport
    08:30 Motorismus [i] 08:45 Fotbal [i] 10:15 Skoky na lyžích [i] 11:30 Veslování [i] 12:30 Fotbal [i] 13:30 Fotbal [i] 15:00 Cyklistika [i] 16:00 Cyklistika [i] 17:45 Fotbal [i] 20:00 Tenis [i] 01:00 Tenis [i] 03:00 Tenis [i]
  • TV program Hallmark

    logo TV stanice HallmarkHallmark
    06:00 Dotek anděla III 30 [i] 07:00 Život v buši III 1 [i] 08:00 McLeodovy dcery V 9 [i] 09:00 Soudkyně Amy II 18 [i] 10:00 Lupič z povolání [i] 12:00 McLeodovy dcery V 10 [i] 13:00 Soudkyně Amy II 19 [i] 14:00 Dynastie: Rub a líc [i] 16:00 Bláznivá svatba [i] 18:00 Blondýnka 1/2 [i] 20:00 Lupič z povolání [i] 22:00 Médium III 21 [i] 23:00 Médium III 22 [i] 00:00 Vraždy v Midsomeru IX 4 [i] 02:00 Dynastie: Rub a líc [i] 04:00 Dotek anděla III 30 [i]
  • TV program Spektrum

    logo TV stanice SpektrumSpektrum
    05:00 Zvířecí rekordmani 15 [i] 06:00 Za zavřenými dveřmi 01 [i] 06:55 Místo v divočině 01 [i] 07:55 Nigella vaří narychlo 06 [i] 08:30 Za jídlem přes ulici 06 [i] 09:00 Jamie v Austrálii 06 [i] 10:00 Jimmova farma [i] 10:35 Jimmova farma [i] 11:10 Co opravdu jíme 05 [i] 11:40 Co opravdu jíme 06 [i] 12:05 Nigella vaří narychlo 06 [i] 12:40 Za jídlem přes ulici 06 [i] 13:10 Města ve výškách 01 [i] 13:40 Města ve výškách 02 [i] 14:10 Za zavřenými dveřmi 01 [i] 15:10 Geologická pouť 01 [i] 16:10 Jamie v Austrálii 06 [i] 17:10 Co opravdu jíme 05 [i] 17:40 Co opravdu jíme 06 [i] 18:10 Místo v divočině 01 [i] 19:05 Jimmova farma [i] 19:40 Jimmova farma [i] 20:15 Vychytávky 11 [i] 20:45 Tuningmánie 11 [i] 21:20 Co nám prospívá 15 [i] 22:20 Jetstream 01 [i] 23:20 Antické olympijské hry 11 [i] 23:50 Králové a královny 11 [i] 00:20 Geologická pouť 01 [i] 01:20 Slavné bitvy Británie 01 [i] 02:25 Jetstream 01 [i] 03:20 Cestování světem porcelánu 01 [i] 03:55 Antické olympijské hry 11 [i] 04:25 Králové a královny 11 [i] 04:55 Geologická pouť 01 [i]
  • TV program HBO

    logo TV stanice HBOHBO
    06:00 Harry Potter a Fénixův řád [i] 08:15 Filmy a filmové hvězdy 34 [i] 08:45 Křižovatka smrti 3 [i] 10:15 Příměří [i] 12:05 Moulin Rouge [i] 14:10 Saawariya [i] 16:25 Keith [i] 18:00 Rolling Stones [i] 20:00 Letopisy Narnie: Princ Kaspian [i] 22:25 Invaze [i] 00:00 Modli se za ráno [i] 01:30 Křížová palba [i] 03:05 Letopisy Narnie: Princ Kaspian [i]
  • TV program HBO 2

    logo TV stanice HBO 2HBO 2
    10:00 Nové sčítání hlasů [i] 11:50 Cinema, Cinema, Cinema 36 [i] 12:15 Štěstí ve hře [i] 14:15 Kouzelná romance [i] 16:00 Perfektní záskok [i] 17:40 Nezvaný host [i] 19:15 Superman: Soudný den [i] 20:30 Hexina [i] 22:00 Netopýři: Chuť krve [i] 23:25 Flight Of The Conchords II. : Za svou zbraň volíš lásku 6 [i] 23:55 Poslední skotský král [i] 01:55 Krvavá sklizeň [i] 03:35 Démon pomsty: Krvavá lázeň [i]
  • TV program Animal Planet

    logo TV stanice Animal PlanetAnimal Planet
    05:35 SOS živočišné říše 4 [i] 06:00 Záchrana mazlíčků 88 [i] 06:30 Záchrana mazlíčků 89 [i] 07:00 Corwinovo poslání: Sloní chobot (čich) [i] 08:00 Opičí branže 15 [i] 08:30 Opičí branže 16 [i] 09:00 Veterinární policie Houston 25 [i] 10:00 Zápisník lovce krokodýlů: Divocí hoši - divocí krokodýlové [i] 11:00 Nejzábavnější zvířata na zemi 12 [i] 11:30 Dny delfínů 8 [i] 12:00 Přirozený svět: Kladivoun [i] 13:00 Zvířecí policie: Další šance [i] 14:00 Lovec krokodýlů: Hledání superkrokodýla [i] 15:00 Žokejové: Život se soupeřem [i] 15:30 Žokejové: Faul [i] 16:00 SOS živočišné říše 8 [i] 16:30 Zvířecí pohotovost - doktoři na praxi: Skálopevné odhodlání [i] 17:00 Veterinární policie Houston: Odezva na hurikán Rita [i] 18:00 Záchrana australských zvířat: Záchrana klokánka [i] 18:30 Ztřeštěná zvířata 6 [i] 19:00 Surikatí království: Kluci se nezapřou [i] 19:30 Opičí život 7 [i] 20:00 Jak předejít žraločím útokům [i] 21:00 V srdci divočiny s Nickem Bakerem: Medvědi [i] 21:30 V srdci divočiny s Nickem Bakerem: Kostarika [i] 22:00 Veterinární policie Houston 26 [i] 23:00 Veterinární policie Houston: Odezva na hurikán Rita [i] 00:00 Zvířecí pohotovost - doktoři na praxi: Skálopevné odhodlání [i] 00:30 Ztřeštěná zvířata 6 [i] 01:00 Surikatí království: Kluci se nezapřou [i] 01:30 Opičí život 7 [i] 01:55 Jak předejít žraločím útokům [i] 02:50 V srdci divočiny s Nickem Bakerem: Medvědi [i] 03:20 V srdci divočiny s Nickem Bakerem: Kostarika [i] 03:45 Veterinární policie Houston 26 [i] 04:40 Veterinární policie Houston: Odezva na hurikán Rita [i]
  • TV program FilmBox

    logo TV stanice FilmBoxFilmBox
    10:25 New Police Story