Úvodná stránka

TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
November 2017
PoUtStŠtPiSoNe
 12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
27282930 
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    05:05 TELEVÍZNE NOVINY [i] 05:15 Jugi a Pyramída svetla [i] 06:35 Duck Dodgers II. 26/26 [i] 07:05 Moja mama veterinárka I. 5/13 [i] 08:00 Legenda [i] 09:45 Krok za krokom I. 9-10/22 [i] 10:45 Smallville VI. 18-19/22 [i] 12:25 Tarzan, opičí muž [i] 14:35 Harry Potter a väzeň z Azkabanu Dolby [i] 17:10 Crusoe [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 19:20 DNES [i] 19:45 Počasie [i] 19:50 Športové noviny [i] 20:00 Sprisahanie: Operácia XIII. 1-2/2 [i] 23:30 Lovci myšlienok [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:45 Motormagazín [i] 06:05 Postav dom, zasaď strom [i] 06:35 Pocoyo II. 13/52 [i] 06:45 Všetky psy idú do neba I. 11 [i] 07:05 Timon a Pumbaa 13/25 [i] 07:30 Phineas a Ferb 15/26 [i] 07:55 Elá hop! [i] 08:25 Kmotor Remenár a kmotor Hrebenár [i] 09:40 Falcon Beach 15/26 [i] 10:25 Zrodený pre lietanie [i] 11:25 Svet v obrazoch [i] 11:55 O 5 minút 12 [i] 13:00 Agatha Christie : Poirot [i] 13:55 Agatha Christie : Poirot [i] 14:50 Povstalecká história 8 [i] 16:15 Víťazstvo lásky 6/6 [i] 17:55 Zmenáreň [i] 18:20 Domáci majstri [i] 18:25 Večerníček [i] 18:30 Domáci majstri [i] 18:35 Uvoľnite sa, prosím [i] 19:20 SOS špeciál [i] 19:30 Správy STV [i] 19:55 Góly body sekundy [i] 20:05 Počasie [i] 20:15 Skutočný príbeh: Zabíjala nenávisť 1/2 [i] 21:50 Skutočný príbeh: Zabíjala nenávisť 2/2 [i] 23:30 Krutá spravodlivosť [i] 00:55 Agatha Christie : Poirot [i] 01:45 Agatha Christie : Poirot [i] 02:40 Uvoľnite sa, prosím [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    05:05 Správy STV [i] 05:30 Halali [i] 06:00 Televíkend [i] 06:25 Motormagazín [i] 06:50 Živá panoráma [i] 07:35 Správy STV [i] 07:55 Farmárska revue [i] 08:15 Slovenské národné povstanie 1944 [i] 09:45 Louis Pasteur 1/3 [i] 11:05 Slovenské miniatúry [i] 11:20 Sivá húska [i] 12:15 My sme malí muzikanti [i] 12:45 Povesti a balady [i] 13:10 Orientácie [i] 13:40 Formula 1 - hlavné preteky [i] 16:05 Svidník 1999/Spevy mojej zeme [i] 17:05 Smrť chodí po horách [i] 18:35 Zlaté hity [i] 19:15 Večerníček [i] 19:30 Správy STV [i] 19:50 Keno 10 [i] 20:00 Na križovatke SK + CZ [i] 21:45 Poklady sveta IV. [i] 22:00 Z hranej tvorby slovenských autorov [i] 23:20 BJD 2007 [i] 00:10 Udalosti ČT [i] 00:45 Správy STV [i] 01:09 Záver vysielania
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    05:00 VÍKENDOVÉ PROMI NOVINY [i] 05:50 Veľký televízny príbeh: Po daždi [i] 07:20 Dobrodružstvá pána Magooa [i] 08:15 Pinocchio [i] 08:40 Karate Kid [i] 09:10 Simpsonovci VIII. 6 [i] 09:35 Blízko smrti 14 [i] 10:30 Medicopter 117 - Štart seriálu [i] 12:15 Blízko smrti 15,16 [i] 14:00 Hrozba podľa Biblie 1,2/2 [i] 18:00 PRVÉ NOVINY 18:10 NAJLEPŠIE POČASIE 18:20 Nové bývanie [i] 19:00 KRIMI NOVINY 19:30 NOVINY TV JOJ 19:55 ŠPORT 19:59 NAJLEPŠIE POČASIE 20:00 PREMIÉRA: Princezná Samuraj [i] 01:30 Správny policajt [i] 03:25 Damages - V ohrození života II. [i] 04:45 Po daždi [i]
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
    05:45 Dr. Hermanová [i] 06:30 Zvieracia klinika [i] 07:00 Zorro 67 [i] 07:30 Julie Lescautová VI. 3 [i] 09:15 V uliciach San Francisca 1,2/119 [i] 10:55 Zorro 68 [i] 11:15 Zvieracia klinika [i] 11:50 Klub EURO výhercov [i] 14:15 Doktorka Quinnová 51,52 [i] 15:50 Julie Lescautová VI. 4 [i] 17:30 Navzdory osudu 58,59 [i] 19:00 KRIMI NOVINY “N“ 19:30 NOVINY TV JOJ “N“ 19:55 Detektív XXL 2 - Indiáni [i] 21:30 Skica smrti [i] 23:00 V uliciach San Francisca 1,2/119 [i] 00:45 Nočné reprízy
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
    06:00 Poslední trosečník XII. - Panama 10/15 [i] 07:00 Poslední trosečník XII. - Panama 11/15 [i] 08:00 Wildfire III. 4/13 [i] 09:00 Hvězdná brána: Atlantida IV. 7/20 [i] 10:00 Hvězdná brána: Atlantida IV. 8/20 [i] 11:00 Sue Thomas: Agentka FBI II. 4/22 [i] 12:00 Wildfire III. 4/13 [i] 13:00 Vodní krysy III. 1/26 [i] 14:00 Poslední trosečník XIII. - Cookovy Ostrovy 16/16 [i] 15:00 The Amazing Race XIV. 10/11 [i] 16:00 Sue Thomas: Agentka FBI II. 4/22 [i] 17:00 Wildfire III. 4/13 [i] 18:00 All Saints V. 19/43 [i] 19:00 Posel ztracených duší III. 15/18 [i] 20:00 Spider-Man [i] 22:20 Podstata strachu 3/13 [i] 23:20 Myšlenky zločince IV. 22/22 [i] 00:20 Pacovo mužstvo III. 21/26 [i] 02:05 Podstata strachu 3/13 [i] 02:50 Spider-Man [i]
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
    05:00 Americký chopper 23 [i] 06:00 Ďábelské stroje: Zaoceánská soutěž: Požární stříkačky [i] 06:25 Jak to funguje: Žhnoucí žárovka/dalekohled/stroj na espresso/autobaterie [i] 06:50 Jak se to dělá 44 [i] 07:15 Bořiči mýtů: Speciál videozáznamů z Youtube [i] 08:10 Svět budoucnosti: Revoluční vozidla budoucnosti [i] 09:05 Samovolné exploze [i] 10:00 Běsnící příroda: Sesuvy půdy [i] 10:55 Výzva k boji: Indie [i] 11:50 Americká rychlá kola: Chevy Low Rider 59 - část 1 [i] 12:45 Rození obchodníci na cestách: Mercedes - část 1 [i] 13:15 Rození obchodníci na cestách: Mercedes - část 2 [i] 13:40 Špinavé práce: Mezek dřevorubcem [i] 14:35 Nutné k přežití: Belize [i] 15:30 Nejsmrtelnější úlovek: Nic pro staré chlapy [i] 16:25 Jak to funguje: Elektrická kytara/akvárium/přehrávač s pevným diskem/vysavač [i] 16:55 Jak se to dělá 45 [i] 17:20 Svět budoucnosti: Revoluční vozidla budoucnosti [i] 18:15 Top Trumps: Záchranářská výstroj [i] 18:45 Top Trumps: Super auta [i] 19:10 Americký chopper 23 [i] 20:05 Bořiči mýtů: Auto v dešti [i] 21:00 Nejmocnější zbraně: Robotičtí válečníci [i] 21:55 Chris Ryan u nejlepších policejních sborů světa: Nejlepší okamžiky [i] 22:50 Vězněm v cizině: Mark [i] 23:45 Ross Kemp v Afghánistánu 3 [i] 00:40 Zničeno ve vteřině 35 [i] 01:10 Očitá svědectví 4 [i] 01:40 Samovolné exploze [i] 02:40 Zázraky vytvořené lidmi v Asii: Korejský expres [i] 03:40 Jak to funguje: Hodinky Quartz/MP3 přehrávač/mikrofon/chladnička [i] 04:05 Bořiči mýtů: Auto v dešti [i]
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:00 Co mám dělat, když...? [i] 05:15 Postřehy odjinud [i] 05:20 O češtině [i] 05:35 Zajímavosti z regionů [i] 06:00 Navštívenka [i] 06:25 Ve dvou se to lépe táhne 9/13 [i] 06:30 Borůvka a Kvítko 9/13 [i] 06:45 Pět draků vodáků 9/13 [i] 06:50 Ferda 18/26 [i] 07:15 Raníček s Dádou 07:30 Obyčejná koňská historie 6/6 [i] 08:00 Teď vedou, babička s dědou [i] 08:05 Děti kreslí písničky [i] 08:10 To musíš vidět [i] 08:15 Animované písničky [i] 08:20 Rybářská školička 10/10 [i] 08:25 Animované písničky [i] 08:30 Křišťálek meč [i] 09:45 Kalendárium [i] 10:00 Toulavá kamera [i] 10:30 Objektiv [i] 11:00 Eliška a její rod 7/7 [i] 12:00 Otázky Václava Moravce [i] 13:00 Zprávy [i] 13:05 O Háderunovi a víle Elóře [i] 14:25 Cesty víry [i] 14:45 Křesťanský magazín [i] 15:00 Sváteční slovo spisovatele a geologa Václava Cílka [i] 15:10 Srpnová neděle [i] 16:30 Podzemní Čechy II 10/13 [i] 17:00 Čétéčko [i] 17:20 Území bílých králů 7/7 [i] 18:15 Škola Na Výsluní 9/13 [i] 18:45 Večerníček [i] 18:55 Šťastných deset a Šance milion 19:00 Události [i] 19:35 Branky, body, vteřiny [i] 19:50 Předpověď počasí [i] 19:55 Sportka a Šance 20:00 Hodina klavíru [i] 21:45 Herci Jiřího Hubače [i] 22:20 Losování Sportky a Šance 22:25 Konečná stanice Benátky [i] 00:00 Losování Šťastných deset a Šance milion 00:05 Mrtví jako já 13/14 [i] 00:45 Svět umění: Čechov podle Michalkova [i] 01:40 Uvolněte se, prosím [i] 02:25 Recitál Palečka a Janíka [i] 03:00 Otázky Václava Moravce 04:00 Otázky Václava Moravce 2. část
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:10 Příběhy domů [i] 05:25 Banánové rybičky [i] 05:55 Nedělní ráno s Tomášem Slámou [i] 06:50 Správy STV 07:20 City Folk 2009 - Vídeň 07:50 Panorama [i] 08:30 Československý filmový týdeník 744/2379 [i] 08:45 Alternativní kultura [i] 09:40 Česko jedna báseň: Ivan Motýl [i] 09:45 Čtenářský deník... Markéta [i] 10:05 Film 2009 [i] 10:35 Exit 316: Odvaha [i] 10:55 Mýty a fakta historie: Pancho [i] 11:40 Jef Kratochvil, fotograf [i] 12:00 Tři Alberti a slečna Matylda [i] 13:15 Jubileum [i] 13:50 POP ART [i] 14:30 Jak se žije učitelům romských dětí podle Miry Erdevičky [i] 14:50 Svět umění: Čechov podle [i] 15:45 Světci a svědci [i] 16:00 Znamení a rituály [i] 16:15 Bahna po dvacáté [i] 16:40 Film o seriálu Vyprávěj [i] 17:00 Ztracená patrola [i] 18:10 Poklady světa [i] 18:30 Kultura.cz [i] 18:50 Festival Bohuslava Martinů [i] 19:30 Klíč [i] 20:00 Město mého srdce [i] 20:35 Mezinárodní hudební festival Český [i] 21:00 Zámek Český Krumlov [i] 21:15 Alchymie času [i] 21:30 Egon Schiele [i] 22:00 Echo Dvořákovy Prahy 2009 [i] 22:10 Na plovárně s Adrienou Šimotovou [i] 22:35 Portrét šílenství [i] 23:55 Herbie Hancock: Possibilities 1/2 [i] 00:45 Hodina pravdy [i] 01:40 Čétéčko [i] 02:00 Betlém - naděje lužní krajiny [i] 03:00 Kamera na cestách: Rozdělená země [i] 03:55 Podzemní Čechy II 10/13 [i] 04:20 Krásný ztráty [i] 04:50 Divnopis [i]
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:55 Království surikat II 6 [i] 06:20 Kamarádi z lesa 29 [i] 06:35 Bolek a Lolek 61 [i] 06:50 Batman vítězí 1 [i] 07:15 Spongebob v kalhotách 21 [i] 07:45 Mach a Šebestová k tabuli! [i] 09:00 XXL [i] 10:45 Vinnetou 3: Poslední výstřel [i] 12:35 Unesený 9 [i] 13:30 VC Belgie [i] 16:20 Dennis postrach okolí znovu zasahuje [i] 17:40 Rady ptáka Loskutáka [i] 18:35 Kriminálka Las Vegas III 7 [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:00 Chalupáři 11 [i] 21:05 Mr. GS [i] 21:30 Charlieho andílci: Na plný pecky [i] 23:35 Bulšit [i] 01:05 Báječní lidé 8 [i] 01:55 Novashopping 02:15 HOGO FOGO [i] 03:10 Áčko [i] 04:05 DO-RE-MI [i]
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    06:15 Párty s kuchařem [i] 06:40 X-Men: Začátek IV 9 [i] 07:05 Neuvěřitelná dobrodružství Rudly a Koumáka III 1 [i] 07:25 Oggy a škodíci [i] 07:35 Přátelé X 18 [i] 08:05 Hitlerovi muži I 5 [i] 09:05 Svět 2009 [i] 09:35 Agatha [i] 11:25 Receptář prima nápadů [i] 12:30 Mambo [i] 14:15 Ed TV [i] 16:45 Dlouhá cesta [i] 18:55 Zprávy TV Prima [i] 19:35 Chůva k pohledání I 1 [i] 20:00 Vraždy v Midsomeru [i] 22:15 Do noci [i] 00:30 Hi-Lo Country [i] 02:30 Volejte Věštce 04:15 Dvojí nasazení 13 [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
    05:00 Nebezpečná pravda [i] 06:30 Hollywoodské safari [i] 09:00 Teleshopping 12:00 Kariéristi [i] 13:35 Srdeční záležitosti [i] 15:10 Venuše [i] 16:50 Skandál [i] 18:45 Legenda o slavném návratu [i] 20:50 Příští správná věc [i] 22:40 Vlastní pravidla [i] 00:35 Miluji tě k sežrání [i] 02:20 Vlad narážeč [i] 04:05 Srdeční záležitosti [i]
  • TV program Eurosport

    logo TV stanice EurosportEurosport
    08:30 Motorismus [i] 09:00 Fotbal [i] 10:15 Skoky na lyžích [i] 11:30 Veslování [i] 13:15 Skoky na lyžích [i] 14:45 Fotbal [i] 17:00 Jízda na koních [i] 18:15 Fotbal [i] 19:15 Cyklistika [i] 20:15 Motorismus [i] 20:30 Fotbal [i] 22:00 Fotbal [i] 23:00 Box [i] 00:15 Motorismus [i] 00:30 Skoky na lyžích [i] 01:30 Závěr vysílání
  • TV program Hallmark

    logo TV stanice HallmarkHallmark
    06:00 Poslední přání [i] 08:00 Na jeden večer [i] 10:00 Odvážná holka [i] 12:00 Blondýnka 1/2 [i] 14:00 Blondýnka 2/2 [i] 16:00 Zamilovaná Grace [i] 18:00 McBride: Kdo z vás zabil Martyho? [i] 20:00 Příběh Charlieho andílků [i] 22:00 Médium III 17 [i] 23:00 Médium III 18 [i] 00:00 Médium III 19 [i] 01:00 Médium III 20 [i] 02:00 Blondýnka 2/2 [i] 04:00 Dotek hrůzy [i]
  • TV program Spektrum

    logo TV stanice SpektrumSpektrum
    05:00 Buď já nebo pes 49 [i] 06:00 Mistrovské loupeže 14 [i] 07:10 Znovuobjevitelé 17 [i] 07:40 Znovuobjevitelé 18 [i] 08:10 Lonely Planet [i] 08:40 Lonely Planet [i] 09:10 Jamie vaří doma o vánocích [i] 10:15 Božská čokoláda [i] 11:20 Úsvit lidstva 01 [i] 12:25 Jamieho vepřové hody [i] 13:30 Skryté možnosti 43 [i] 14:00 Skryté možnosti 44 [i] 14:30 Zvířecí rekordmani 15 [i] 15:30 Řeč hmyzí říše 02 [i] 15:50 Znovuobjevitelé 32 [i] 16:15 Znovuobjevitelé 33 [i] 16:45 Mistři švindlu 17 [i] 17:20 Chlapský víkend 13 [i] 17:50 Papua-Nová Guinea [i] 18:25 Buď já nebo pes 50 [i] 19:20 Elektrizující věda 33 [i] 19:55 Elektrizující věda 34 [i] 20:30 Když se Země zatřese 04 [i] 21:25 Úsvit lidstva 02 [i] 22:30 Velká čínská zeď 01 [i] 23:30 Pohromy století 39 [i] 00:25 Tutanchamón [i] 01:25 Příběh o Indii 05 [i] 02:30 Lonely Planet [i] 03:00 Lonely Planet [i] 03:30 Místa ve Středomoří 13 [i] 04:40 Interiéry 13 [i]
  • TV program HBO

    logo TV stanice HBOHBO
    06:00 Hafan hasičem [i] 07:50 Nikdo není sám [i] 09:35 Jmenovec [i] 11:35 Jen proto, že jsme jiní [i] 13:05 Hannah Montana & Miley Cyrus: Koncert Best Of Both Worlds [i] 14:20 Silnice č. 30 [i] 15:45 Harry Potter a Fénixův řád [i] 18:00 Křižovatka smrti 3 [i] 19:30 Před kamerou 36 [i] 20:00 Smrtonosná past 4.0 [i] 22:05 28 týdnů poté [i] 23:45 Berlínské spiknutí [i] 01:30 Zmije [i] 03:30 Dopisy z Iwo Jimy [i]
  • TV program HBO 2

    logo TV stanice HBO 2HBO 2
    08:00 Zpáteční cesta [i] 09:45 Před kamerou 35 [i] 10:15 Mrs. Doubtfire - táta v sukni [i] 12:20 Přijít a zazářit [i] 14:00 Neuvěřitelný příběh [i] 15:30 Volání o pomoc [i] 17:30 Americká kratochvíle [i] 19:15 Liga spravedlivých: Nová hranice [i] 20:30 Kněz je poděs [i] 22:00 Stephanie Daley [i] 23:30 Pláž [i] 01:25 Absurdistán [i] 02:50 Jasný terč [i]
  • TV program Animal Planet

    logo TV stanice Animal PlanetAnimal Planet
    05:35 SOS živočišné říše 3 [i] 06:00 Záchrana mazlíčků 30 [i] 06:30 Záchrana mazlíčků 31 [i] 07:00 Veterinární policie Houston 23 [i] 08:00 Opičí život 1 [i] 08:30 Opičí život 2 [i] 09:00 Ztřeštěná zvířata 5 [i] 09:30 Ztřeštěná zvířata 6 [i] 10:00 Zvířecí pohotovost - doktoři na praxi: Jen to nevzdávat [i] 10:30 SOS živočišné říše 13 [i] 11:00 Zvířecí policie: Útulný dům [i] 12:00 Zvířecí policie: Rahebův mýval [i] 13:00 Veterinární policie Houston: Hluboké rány [i] 14:00 Veterinární policie Houston: Farma na štěňata [i] 15:00 Žokejové: Život se soupeřem [i] 15:30 Žokejové: Faul [i] 16:00 Kdo s koho: Arizona [i] 16:30 Kdo s koho: Aljaška [i] 17:00 Veterinární policie Houston 7 [i] 18:00 Dny delfínů 1 [i] 18:30 Dny delfínů 2 [i] 19:00 Surikatí království: Konec dětství [i] 19:30 Opičí život 6 [i] 20:00 Žraločí muž 2 [i] 21:00 Léto se žralokem [i] 22:00 Nezkrotná příroda: Dvojí útok žraloků bílých [i] 23:00 Veterinární policie Houston 7 [i] 00:00 Veterinární policie Houston 23 [i] 01:00 Surikatí království: Konec dětství [i] 01:30 Opičí život 6 [i] 01:55 Žraločí muž 2 [i] 02:50 Léto se žralokem [i] 03:45 Nezkrotná příroda: Dvojí útok žraloků bílých [i] 04:40 Veterinární policie Houston 7 [i]
  • TV program FilmBox

    logo TV stanice FilmBoxFilmBox
    11:35 8 žen [i] 13:25 Agent z Hongkongu [i] 14:55 Okrsek 13 [i] 16:20 Království za kytaru [i] 17:45 Královna a já [i] 19:25 Tajná zpověď [i] 21:00 Svět podle Prota - K-PAX [i] 23:00 Čas sluhů [i] 00:55 Dům strachu [i] 02:20 Přiznání [i]