Úvodná stránka

TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
Júl 2017
PoUtStŠtPiSoNe
 12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31 
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    05:55 Valiant [i] 07:10 Scooby Doo, kde si?! II. 7-8/8 [i] 07:50 Duck Dodgers II. 25/26 [i] 08:15 Alf II. 8-9/24 [i] 09:15 Šaolinský futbal [i] 10:55 Krok za krokom I. 7-8/22 [i] 11:55 Maska, jr. [i] 13:45 Pán a pani Smithovci [i] 16:00 Tisícročná včela [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 19:20 DNES [i] 19:45 Počasie [i] 19:50 Športové noviny [i] 20:00 Smotánka [i] 20:25 Rocky Balboa [i] 22:20 Osamelý zabijak [i] 00:15 Zachráňte vojaka Ryana [i] 01:30 Budem tvoj sudca 1-2/2 [i] 03:10 Pandémia: Nikto nie je v bezpečí [i] 04:40 TELEVÍZNE NOVINY [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:05 Správy STV [i] 05:30 Góly body sekundy [i] 05:35 Klik [i] 05:50 Môj dom - môj hrad [i] 06:15 Hopla! [i] 06:45 Pocoyo II. 12/52 [i] 06:50 Všetky psy idú do neba I. 10 [i] 07:15 Timon a Pumbaa 12/25 [i] 07:35 Phineas a Ferb 14/26 [i] 08:00 Fidlibumove rozprávky [i] 08:30 Javorová fujarka [i] 09:50 Motormagazín [i] 10:20 Život bez konca 5/5 [i] 11:45 65. výročie SNP [i] 13:10 Povstalecké krídla [i] 13:35 Moderátorský vstup z osláv SNP [i] 13:45 Financoval som Slovenské národné povstanie [i] 15:15 Moderátorský vstup z osláv SNP [i] 15:25 Keby som mal pušku [i] 16:50 Moderátorský vstup z osláv SNP [i] 17:05 Paláce Európy [i] 17:55 Postav dom, zasaď strom [i] 18:25 Večerníček [i] 18:35 Domáci majstri [i] 18:40 Promülle [i] 19:30 Správy STV [i] 19:55 Góly body sekundy [i] 20:05 Počasie [i] 20:15 Pošta pre teba [i] 21:40 Skutočný príbeh: Vodný hrob [i] 23:10 Zlý syn [i] 00:35 Takí sme boli [i] 01:45 Financoval som Slovenské národné povstanie [i] 03:15 Správy STV [i] 03:35 Góly body sekundy [i] 03:45 Klik [i] 04:00 Rómsky magazín - So Vakeres [i] 04:30 Ryby, rybky, rybičky [i] 04:55 Paláce Európy [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    06:00 Kaleidoskop 10/33 [i] 06:30 Povstaleckí generáli [i] 07:00 Živá panoráma [i] 07:25 Správy STV [i] 07:50 Udalosti ČT [i] 08:25 Správy - Hírek [i] 08:30 Správy a komentáre [i] 08:55 Televíkend [i] 09:20 Cesty nádeje [i] 09:45 Zabi svojho mamuta - Prof. MUDr. Anton Gúth, CSc. [i] 10:00 Tá tajovská voda mútna 3/3 [i] 11:20 Dobrodružstvo zvané sloboda [i] 12:05 5 minút po dvanástej [i] 12:55 Pestrá rodinka 34/36 [i] 13:25 Z tvorby lokálnych a regionálnych televízií SR [i] 13:40 Z tvorby lokálnych a regionálnych televízií SR [i] 13:55 Demeterovci [i] 15:15 Moc vedomostí. Veľké európske univerzity 6/6 [i] 16:10 Moderná architektúra na Slovensku [i] 17:10 Farmárska revue [i] 17:30 Ako sa Vinco zaťal [i] 18:45 Muži z B-17 [i] 19:10 Osobnosti [i] 19:15 Večerníček [i] 19:30 Správy STV [i] 19:50 Keno 10 [i] 19:55 Sviatočná chvíľka poézie [i] 20:05 Slovenské národné povstanie 1944 [i] 21:35 Rozhovor s nepriateľom [i] 23:25 Posledná noc Viliama Žingora [i] 23:50 Bratislavské hudobné slávnosti [i] 00:10 Povstanie spoza opony [i] 00:35 Kameramani v SNP [i] 01:05 Nielen zbraňou [i] 01:40 Bojujúce vlaky [i] 02:05 Inštruktori [i] 02:35 Hučia hory, hučia... [i] 03:05 List matke [i] 03:35 Historická panoráma [i] 04:00 A.Moyzes Vatry na horách, symfonická suita op.71 [i] 04:30 Udalosti ČT [i]
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    05:10 NOVINY TV JOJ 05:35 Veľký televízny príbeh: Pekelná jazda [i] 07:10 Nedráždi! [i] 07:40 Dobrodružstvá pána Magooa [i] 08:35 Pinocchio [i] 09:00 Karate Kid [i] 09:25 Profesionáli II. 8 [i] 10:20 Webmaster [i] 11:25 Profesionáli II. 9 [i] 12:20 C. S. I. : Kriminálka Miami IV. 19 [i] 13:00 Profesionáli II. 10 [i] 14:00 Planéta opíc [i] 16:15 Chladnokrvne [i] 18:00 VÍKENDOVÉ PROMI NOVINY [i] 19:00 KRIMI NOVINY 19:30 NOVINY TV JOJ 19:55 ŠPORT 19:59 NAJLEPŠIE POČASIE 20:00 Tarzan [i] 22:15 Môj sused zabijak [i] 00:10 Záhada diamantu [i] 02:00 Miliónový tanec [i] 04:20 Nezvestní III. 23/23 [i]
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
    05:15 Doktor z hôr II. 12 [i] 06:00 V mene lásky 9,10 [i] 07:40 Starsky a Hutch III. 61,62 [i] 09:15 V uliciach San Francisca 118,119/119 [i] 10:55 Zorro 67 [i] 11:15 Zvieracia klinika [i] 11:50 Mladé víno [i] 13:25 Starsky a Hutch III. 61,62 [i] 15:00 Doktorka Quinnová 51,52 [i] 16:45 Synovia a dcéry Jakuba sklára 8 [i] 17:55 Siska 46 [i] 19:00 KRIMI NOVINY “N“ 19:30 NOVINY TV JOJ “N“ 19:55 Julie Lescautová VI. 3,4 [i] 23:20 V uliciach San Francisca 118,119/119 [i] 01:00 Nočné reprízy
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
    06:00 Poslední trosečník XII. - Panama 8/15 [i] 07:00 Poslední trosečník XII. - Panama 9/15 [i] 08:00 Wildfire III. 3/13 [i] 09:00 Hvězdná brána: Atlantida IV. 5/20 [i] 10:00 Hvězdná brána: Atlantida IV. 6/20 [i] 11:00 Sue Thomas: Agentka FBI II. 3/22 [i] 12:00 Wildfire III. 3/13 [i] 13:00 Poslední trosečník XIII. - Cookovy Ostrovy 16/16 [i] 14:00 The Amazing Race XIV. 10/11 [i] 15:00 Vodní krysy III. 1/26 [i] 16:00 Sue Thomas: Agentka FBI II. 3/22 [i] 17:00 Wildfire III. 3/13 [i] 18:00 All Saints V. 18/43 [i] 19:00 Posel ztracených duší III. 14/18 [i] 20:00 Internát II. 2/8 [i] 21:40 CSI: New York IV. 1/21 [i] 22:30 Sniper 2 [i] 00:15 Internát II. 2/8 [i] 01:50 CSI: New York IV. 1/21 [i] 02:40 Sniper 2 [i]
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
    05:00 Opravna vraků: Londýnský autoservis: Tygří vůz [i] 06:00 Zlomyslné stroje: Obojživelná vozidla [i] 06:25 Jak to funguje: Brýle pro noční vidění/termostatický ventil/ozvěnový lokátor/piano [i] 06:50 Jak se to dělá 43 [i] 07:15 Miami Ink: Větší peníze, větší problémy [i] 08:10 Špinavé práce: Výrobce nádob na výkaly [i] 09:05 Záchrana vraku 9 [i] 09:35 Záchrana vraku 10 [i] 10:00 Rizikové stavby: Mrakodrapy [i] 10:55 Megainženýrství: Město na vodě [i] 11:50 Zázraky vytvořené lidmi v Asii: Korejský expres [i] 12:45 Výzva k boji: Thajsko [i] 13:40 Výroba prototypů: Boxovací roboti [i] 14:35 Svět budoucnosti: Revoluční vozidla budoucnosti [i] 15:30 Bořiči mýtů: Speciál videozáznamů z Youtube [i] 16:25 Samovolné exploze [i] 17:20 Rizikové stavby: Mrakodrapy [i] 18:15 Megainženýrství: Město na vodě [i] 19:10 Americká rychlá kola: Chevy Low Rider 59 - část 1 [i] 20:05 Top Trumps: Záchranářská výstroj [i] 20:35 Top Trumps: Super auta [i] 21:00 Americký chopper 23 [i] 21:55 Rození obchodníci na cestách: Mercedes - část 1 [i] 22:25 Rození obchodníci na cestách: Mercedes - část 2 [i] 22:50 Nutné k přežití: Belize [i] 23:45 Chris Ryan u nejlepších policejních sborů světa: Sri Lanka [i] 00:40 Samovolné exploze [i] 01:40 Běsnící příroda: Sesuvy půdy [i] 02:40 Rizikové stavby: Mrakodrapy [i] 03:40 Záchrana vraku 9 [i] 04:05 Rození obchodníci na cestách: Mercedes - část 1 [i] 04:35 Rození obchodníci na cestách: Mercedes - část 2 [i]
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:00 Zahrada je hra [i] 05:20 Krásy evropského pobřeží: Benátky [i] 05:30 Události v regionech [i] 05:55 In nomine Patris [i] 06:20 Navštívenka [i] 06:45 Šikulové [i] 06:55 Sezamová angličtina 52/52 [i] 07:25 Garfield a přátelé 14/26 [i] 07:50 Let 29 11/30 [i] 08:10 Hurá, škola! [i] 08:25 Pirátské rádio [i] 09:50 Ovečka Shaun 24/40 [i] 10:00 Kuchařská pohotovost [i] 10:30 Pocahontas [i] 11:50 Tibet v Nepálu: Lidé z Dolpa [i] 12:00 Zprávy [i] 12:05 Z metropole , Týden v regionech [i] 12:35 Auto Moto Revue [i] 13:05 Království divočiny: Legendy světa zvířat 2/13 [i] 13:35 Mezi námi zvířaty [i] 14:05 Mlčení krahujce 8/8 [i] 15:00 Jean od Floretty [i] 17:05 Monte Walsh [i] 18:45 Večerníček [i] 18:55 Šťastných deset a Šance milion 19:00 Události [i] 19:40 Branky, body, vteřiny [i] 19:55 Předpověď počasí [i] 20:00 Hodina pravdy [i] 21:05 Senzační prázdniny [i] 22:35 Losování Šťastných deset a Šance milion 22:40 Tombstone [i] 00:45 Kdo s koho [i] 02:25 13. komnata Mileny Vostřákové [i] 02:55 Návrat Zapadlých vlastenců [i] 03:50 Blues ze Staré Pekárny 04:30 Folklorika [i]
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:00 Kus dřeva ze stromu [i] 05:15 Vizitky českých muzeí a galerií II [i] 05:25 Štíty království českého 10/10 [i] 05:50 Mapa míst svatých a klatých [i] 06:20 Počesku [i] 06:30 Správy STV 06:55 Divnopis [i] 07:00 Utajená řeč peněz [i] 07:20 Soukromá muzea [i] 07:30 Osudové okamžiky [i] 07:50 Panorama [i] 08:30 Herci [i] 09:30 Folklorika [i] 09:55 Náš venkov [i] 10:15 Putování za písničkou [i] 10:45 Hledání ztraceného času [i] 11:10 Soukromé století [i] 12:05 Neznámá Země - Svět podle Thora [i] 12:25 Pětka v Pomeranči - letní sestřih [i] 12:55 Sabotáž [i] 13:25 David Gilmour - Live in Gdańsk [i] 14:20 Krásy evropského pobřeží: Golfský proud [i] 14:30 Kamera na cestách: Atacama - rozkvetlá poušť [i] 15:10 Souboj mozků [i] 16:05 Tichomořské hlubiny 1/3 [i] 17:00 Po stopách [i] 17:15 Film o seriálu Vyprávěj [i] 17:30 O češtině [i] 17:45 Památky na prodej [i] 18:05 Příběhy domů [i] 18:30 Kultura.cz [i] 18:55 Eva zpívá Ostravě [i] 19:30 The Magic Violin [i] 19:45 Ilja Hurník: Čtvero ročních dob [i] 20:00 Můj báječný rozvod [i] 21:50 Ozvěny Smetanovy Litomyšle 2009 2/2 [i] 22:20 Alternativní kultura [i] 23:15 Noc s Andělem [i] 00:40 Orchestr Gustava Broma [i] 01:35 Sešli se ... [i] 02:35 David Gilmour - Live in Gdańsk [i] 03:30 Grotesky [i] 03:55 Ladí neladí [i] 04:50 Památky na prodej [i]
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:35 Baby Looney Tunes 40 [i] 06:00 Admirál Bublina útočí 22 [i] 06:25 Spongebob v kalhotách 20 [i] 06:55 Lovec krokodýlů VI 3 [i] 07:55 HOGO FOGO [i] 09:00 Zlatíčka [i] 10:10 Střípky vzpomínek [i] 12:00 Volejte Novu [i] 12:30 Studujeme za školou [i] 14:05 Špatné zprávy pro Medvědy [i] 16:20 Setkání v červenci [i] 17:55 Babicovy dobroty [i] 18:30 Koření [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:00 Svatba na bitevním poli aneb Hodiny před slávou [i] 22:05 Lovci lvů [i] 00:15 Delta Force 2: Kolumbijská spojka [i] 02:10 Novashopping 02:30 Volejte Novu [i] 02:55 Babicovy dobroty [i] 03:25 Zlatíčka [i] 04:55 Novashopping
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    06:15 Párty s kuchařem [i] 06:40 X-Men: Začátek IV 8 [i] 07:05 Neuvěřitelná dobrodružství Rudly a Koumáka II 13 [i] 07:30 Fresh Prince IV 13 [i] 07:55 Přátelé X 17 [i] 08:25 Autosalon [i] 09:20 M*A*S*H 173 [i] 09:45 M*A*S*H 174 [i] 10:15 Policejní vyjednavači 18 [i] 11:10 Columbo [i] 13:00 Napoleon a Josefína [i] 14:45 Bláznivá dovolená v Las Vegas [i] 16:45 Sbohem, lásko [i] 18:55 Zprávy TV Prima [i] 19:35 Přátelé X 18 [i] 20:00 Let Phoenixe [i] 22:55 První rána [i] 00:35 Soumrak mrtvých [i] 02:20 Volejte Věštce 04:05 Inspektor Balko 26 [i] 04:50 Inspektor Balko 27 [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
    06:30 Bigfoot [i] 09:00 Teleshopping 12:00 Hollywoodské safari [i] 13:30 Nebezpečná pravda [i] 15:00 Vítr do plachet [i] 16:40 Matador [i] 18:20 Skandál [i] 20:20 Iluze lásky [i] 22:00 Vlad narážeč [i] 23:45 Pád do tmy [i] 01:25 Jiný život [i] 03:05 Chuť melounů [i]
  • TV program Eurosport

    logo TV stanice EurosportEurosport
    08:30 Tenis [i] 10:00 Veslování [i] 13:15 Skoky na lyžích [i] 15:00 Fotbal [i] 16:30 Fotbal [i] 18:30 Cyklistika [i] 19:30 Tenis [i] 20:45 Jízda na koních [i] 23:15 Fotbal [i] 00:15 Bojové sporty [i] 02:00 Závěr vysílání
  • TV program Hallmark

    logo TV stanice HallmarkHallmark
    05:00 Dotek anděla III 29 [i] 06:00 Dotek anděla III 29 [i] 07:00 Soudkyně Amy II 14 [i] 08:00 Soudkyně Amy II 15 [i] 09:00 Soudkyně Amy II 16 [i] 10:00 Soudkyně Amy II 17 [i] 11:00 Soudkyně Amy II 18 [i] 12:00 Odvážná holka [i] 14:00 Blondýnka 1/2 [i] 16:00 Na jeden večer [i] 18:00 Poslední přání [i] 20:00 Zamilovaná Grace [i] 22:00 Médium III 13 [i] 23:00 Médium III 14 [i] 00:00 Médium III 15 [i] 01:00 Médium III 16 [i] 02:00 Dotek hrůzy [i] 04:00 Obviněná [i]
  • TV program Spektrum

    logo TV stanice SpektrumSpektrum
    06:00 Antické olympijské hry 09 [i] 06:30 Antické olympijské hry 10 [i] 07:00 Britské muzeum 07 [i] 07:35 Britské muzeum 08 [i] 08:10 Beckham [i] 09:10 Planeta Země [i] 10:15 Prehistorický park 03 [i] 11:15 Co nám prospívá 16 [i] 12:10 Doktorologie 12 [i] 12:40 Od podlahy s Debbie Travisovou 20 [i] 13:45 Skryté možnosti 41 [i] 14:10 Skryté možnosti 42 [i] 14:40 Zvířecí rekordmani 14 [i] 15:40 Znovuobjevitelé 30 [i] 16:10 Znovuobjevitelé 31 [i] 16:40 Mistři švindlu 16 [i] 17:15 Chlapský víkend 11 [i] 17:45 Chlapský víkend 12 [i] 18:15 Buď já nebo pes 49 [i] 19:15 Elektrizující věda 31 [i] 19:55 Elektrizující věda 32 [i] 20:30 Když se Země zatřese 03 [i] 21:25 Úsvit lidstva 01 [i] 22:30 Rozhodující bitvy 03 [i] 23:30 Pohromy století 38 [i] 00:25 Za zavřenými dveřmi 04 [i] 01:20 Chytrý průvodce po… 09 [i] 01:45 Chytrý průvodce po… 10 [i] 02:15 Kanál v Hangzhou 03 [i] 02:50 Kanál v Hangzhou 04 [i] 03:15 Místa ve Středomoří 12 [i] 04:25 Stále jsem ženou [i]
  • TV program HBO

    logo TV stanice HBOHBO
    05:35 Filmy a filmové hvězdy 34 [i] 06:00 Titanic [i] 09:10 Před kamerou 35 [i] 09:40 Dobrý den, smutku [i] 11:15 Michael Clayton [i] 13:10 Od baru k baru 2 [i] 14:50 Než si pro nás přijde [i] 16:25 Zapomenutý ostrov [i] 18:00 Paříži, miluji Tě [i] 20:00 Smrtonosná past 3 [i] 22:05 V údolí Elah [i] 00:05 Gorila [i] 01:50 Hlava nehlava [i] 03:50 Vlajky našich otců [i]
  • TV program HBO 2

    logo TV stanice HBO 2HBO 2
    08:00 Podezřelý [i] 09:20 Happy Feet [i] 11:05 Ratatouille [i] 12:55 Nezkrotná Dee Dee [i] 14:15 Garfield 2 [i] 15:30 Anna a král [i] 17:55 Číslo 2 [i] 19:25 Citové pouto [i] 21:00 Tara a její svět 10 [i] 21:30 Tara a její svět 11 [i] 22:00 Tara a její svět 12 [i] 22:30 Závan smrti [i] 00:00 Číslo 23 [i] 01:35 Shred [i] 03:10 Moderní láska [i]
  • TV program Animal Planet

    logo TV stanice Animal PlanetAnimal Planet
    05:35 SOS živočišné říše 2 [i] 06:00 Záchrana mazlíčků 28 [i] 06:30 Záchrana mazlíčků 29 [i] 07:00 Veterinární policie Houston 22 [i] 08:00 Opičí život 19 [i] 08:30 Opičí život 20 [i] 09:00 Ztřeštěná zvířata 3 [i] 09:30 Ztřeštěná zvířata 4 [i] 10:00 Největší extrémy: Krvežíznivci [i] 11:00 Zápisník lovce krokodýlů: Holky taky loví krokodýly [i] 12:00 Žraločí terapie [i] 13:00 Jak předejít žraločím útokům [i] 14:00 Žralok po setmění [i] 15:00 Žraločí muž 1 [i] 16:00 Žraločí muž 2 [i] 17:00 Veterinární policie Houston 6 [i] 18:00 Nejlepší psí kadeřník: Titulní stránka [i] 18:30 Nejlepší psí kadeřník: Kdo zná svého psa [i] 19:00 Surikatí království: Revoluce [i] 19:30 Opičí život 5 [i] 20:00 Bílý útočí nad hladinou 2 [i] 21:00 Nezkrotná příroda: Útok žraloka vouskatého [i] 22:00 Nezkrotná příroda: Problémy na dráze [i] 23:00 Veterinární policie Houston 6 [i] 00:00 Veterinární policie Houston 22 [i] 01:00 Surikatí království: Revoluce [i] 01:30 Opičí život 5 [i] 01:55 Bílý útočí nad hladinou 2 [i] 02:50 Nezkrotná příroda: Útok žraloka vouskatého [i] 03:45 Nezkrotná příroda: Problémy na dráze [i] 04:40 Veterinární policie Houston 6 [i]
  • TV program FilmBox

    logo TV stanice FilmBoxFilmBox
    11:10 Happy End [i] 12:40 Můj učitel Ibrahim