Úvodná stránka

TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
November 2017
PoUtStŠtPiSoNe
 12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
27282930 
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    05:30 Reflex [i] 06:00 Teleráno [i] 09:00 Herkules III. 1/22 [i] 09:50 V siedmom nebi XI. 16/22 [i] 10:40 Ženy z rodu Gilmorovcov VII. 21-22/22 [i] 12:25 Bláznivý Jimov život V. 18/22 [i] 12:50 Joey II. 15-16/22 [i] 13:35 Čarodejnice VII. 22/22 [i] 14:25 Osobný strážca 61-62/64 [i] 16:05 Walker, texaský ranger III. [i] 17:00 Prvé Televízne noviny [i] 17:25 Reflex [i] 17:50 Počasie [i] 18:00 Komisár Rex X. 12/12 [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 19:20 DNES [i] 19:45 Počasie [i] 19:50 Športové noviny [i] 20:00 Pán a pani Smithovci [i] 22:10 Honba na Šakala [i] 00:35 Jablko sváru [i] 02:10 TELEVÍZNE NOVINY [i] 02:30 A - tím III. 3/25 [i] 03:20 Komisár Rex X. 12/12 [i] 04:05 DNES [i] 04:40 Cliffordovo neobyčajné dobrodružstvo [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:05 Svetové pobrežia zhora: Európa 6/10 [i] 05:35 Kto šetrí, má za 3 [i] 05:55 Ranný magazín [i] 08:05 Safari za kuchyňou 11/11 [i] 08:35 Lassie II 8/26 [i] 09:00 Lassie II 9/26 [i] 09:25 Večne nespokojní II. 27/28 [i] 10:15 Večne nespokojní II. 28/28 [i] 11:05 Policajti z prístavu IV. 23/31 [i] 11:50 Sila lásky I. 207 [i] 12:45 Sila lásky I. 208 [i] 13:40 Obchod so šťastím 45 [i] 14:10 Kaviareň Slávia [i] 15:00 Rany lásky 117/130 [i] 15:45 Rany lásky 118/130 [i] 16:35 Oheň 24/26 [i] 17:20 Oheň 25/26 [i] 18:10 Domáci majstri [i] 18:15 Večerníček [i] 18:20 Domáci majstri [i] 18:30 Uragán [i] 19:15 Slovensko dnes [i] 19:30 Správy STV [i] 19:55 Góly body sekundy [i] 20:05 Počasie [i] 20:15 Dnes Vás baví Senzi Senzus [i] 21:45 Takí sme boli [i] 22:55 Miliónový únos [i] 00:30 Motelová izba 3/6 [i] 01:15 Prípad pre Samanthu 19 [i] 02:00 Zelené raje 6/10 [i] 02:25 Svetové pobrežia zhora: Európa 6/10 [i] 02:55 Kto šetrí, má za 3 [i] 03:10 Sila lásky I. 207 [i] 04:00 Sila lásky I. 208 [i] 04:50 Slovensko dnes [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    05:45 Správy STV [i] 06:10 Udalosti ČT [i] 06:45 Správy - Hírek [i] 06:50 Správy a komentáre [i] 07:15 Živá panoráma [i] 07:45 Providence III. 8/22 [i] 08:30 Ranný magazín [i] 10:35 Leto s telkou : Zázračná chobotnica Krejzy [i] 10:40 Bol raz jeden zámoček,bol raz jeden hrad 5/7 [i] 10:50 Tajomný ostrov 13/13 [i] 11:15 Dopraváčik uja Sládka 20 [i] 11:25 Pesničky z Hviezdičky [i] 11:30 Spielt mit! 20 [i] 11:50 Planéta Zem zhora 8/8 [i] 12:45 Živá panoráma [i] 13:10 Na ľudovú nôtu 2002 [i] 13:35 Veľké záhady [i] 14:00 Deti vetra [i] 14:35 Siesta z archívu: Čierny slnovrat [i] 16:00 V slovo verím,v čistú pesničku [i] 16:30 Lekárske omyly a víťazstvá [i] 17:00 Kvarteto [i] 17:30 Televíkend [i] 17:55 Bumerang [i] 18:45 Kaleidoskop 10/33 [i] 19:15 Správy - Hírek [i] 19:20 Večerníček [i] 19:30 Správy STV [i] 19:50 Keno 10 [i] 20:00 Dobrodružstvo zvané sloboda [i] 20:50 Takmer zabudnutý príbeh [i] 21:15 Československý filmový týždenník [i] 21:30 Správy a komentáre [i] 21:50 Slovensko dnes [i] 22:05 Kára plná bolesti [i] 23:35 Udalosti ČT [i] 00:10 Správy STV [i] 00:35 Správy - Hírek [i] 00:40 Správy a komentáre [i] 01:09 Záver vysielania
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    05:35 Video Show [i] 06:00 KRIMI NOVINY 06:30 NOVINY TV JOJ 07:00 RANNÁ SHOW ADELY A SAJFU [i] 09:00 Trhni si! [i] 10:50 Kosti II 21/21 [i] 11:50 Špeciálne komando II. 12 [i] 12:40 C. S. I. : Kriminálka Miami IV. 19 [i] 13:30 Vyjednávači 13 [i] 14:20 C. S. I. : Kriminálka New York III. 18 [i] 15:15 Špeciálne komando II. 13 [i] 16:10 C. S. I. : Kriminálka Las Vegas VI. 17 [i] 17:00 PRVÉ NOVINY 17:15 NAJLEPŠIE POČASIE 17:20 PROMI NOVINY [i] 17:30 Kutyil s. r. o. II. 15/15 [i] 18:00 Súdna sieň [i] 19:00 KRIMI NOVINY 19:30 NOVINY TV JOJ 19:55 ŠPORT 19:59 NAJLEPŠIE POČASIE 20:00 Kutyil s. r. o. 7,8 [i] 21:40 Profesionáli [i] 22:55 Nebezpečná misia - Finále [i] 23:30 Planéta opíc [i] 01:50 Túžba na požiadanie [i] 03:00 Nevera po slovensky [i] 03:50 Nezvestní III. 21,22 [i]
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
    05:15 Doktor z hôr II. 11 [i] 06:00 V mene lásky 7,8 [i] 07:40 Starsky a Hutch III. 59,60 [i] 09:15 Varí vám to [i] 09:50 Starý III. 60 [i] 10:50 Doktor z hôr II. 12 [i] 11:45 Červené ruže 9,10 [i] 13:25 Starsky a Hutch III. 59,60 [i] 15:10 Marco Polo 1/2 [i] 16:50 Páli vám to? [i] 17:20 V mene lásky 9,10 [i] 19:00 KRIMI NOVINY “N“ 19:30 NOVINY TV JOJ “N“ 19:55 Synovia a dcéry Jakuba sklára 8 [i] 21:00 Siska 46 [i] 22:10 Mladé víno [i] 23:55 Starý III. 60 [i] 00:55 Červené ruže [i] 01:45 Nočné reprízy
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
    06:00 Vodní krysy V. 18/32 [i] 07:00 All Saints VII. 24/40 [i] 07:55 Zoom 67/167 [i] 08:00 Lost - Ztraceni V. 16/17 [i] 09:00 Hvězdná brána: Atlantida II. 5/20 [i] 10:00 Mladí mušketýři 8/13 [i] 10:55 Zoom 67/167 [i] 11:00 Vodní krysy V. 18/32 [i] 12:00 Noční show Davida Lettermana 165/219 [i] 13:00 Lost - Ztraceni V. 16/17 [i] 14:00 Hvězdná brána: Atlantida II. 5/20 [i] 15:00 Situace: Ohrožení 6/16 [i] 16:00 Vodní krysy V. 19/32 [i] 17:00 All Saints VII. 25/40 [i] 17:55 Zoom 67/167 [i] 18:00 Lost - Ztraceni V. 17/17 [i] 19:00 Hvězdná brána: Atlantida II. 6/20 [i] 20:00 Situace: Ohrožení 7/16 [i] 21:00 Umění akce [i] 22:55 Zachraň mě III. 12/13 [i] 23:50 Zoom 67/167 [i] 23:55 Noční show Davida Lettermana 166/219 [i] 00:55 All Saints VII. 25/40 [i] 01:55 Umění akce [i] 03:35 Zachraň mě III. 12/13 [i]
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
    05:00 Opravna vraků: Londýnský autoservis: Andělské taxi [i] 06:00 Ďábelské stroje: Zaoceánská soutěž: Motocykly [i] 06:25 Pátá rychlost 1 [i] 06:50 Americký chopper: Motorka pro farmářské sdružení Iowa Farm Bureau - část 1 [i] 07:45 Výzva k boji: Filipíny [i] 08:40 Bořiči mýtů: Létající Franklinův drak [i] 09:35 Jak to funguje: Hodinky Quartz/MP3 přehrávač/mikrofon/chladnička [i] 10:00 Jak se to dělá 46 [i] 10:30 Nejsmrtelnější úlovek: Hledání úlovku [i] 11:25 Špinavé práce: Kopáč jeskyní [i] 12:20 Opravna vraků 20 [i] 13:15 Americký chopper: Motorka pro farmářské sdružení Iowa Bureau Farm - část 2 [i] 14:10 Pátá rychlost 2 [i] 14:35 Očitá svědectví 4 [i] 15:05 Zničeno ve vteřině 35 [i] 15:30 Nejsmrtelnější úlovek - Speciál ze zákulisí [i] 16:25 Miami Ink: Kat se vrací/Ami v plném proudu [i] 17:20 Špinavé práce: Horník v solném dole [i] 18:15 Bořiči mýtů: Mobilní telefony v letadlech [i] 19:10 Jak to funguje: Tetovací strojek/paletový vozík/digitální fotoaparát/laserová myš [i] 19:40 Jak se to dělá 47 [i] 20:05 Výzva k boji: Čína [i] 21:00 Bořiči mýtů: Speciál videozáznamů z Youtube [i] 21:55 Výroba prototypů: Boxovací roboti [i] 22:50 Zničeno ve vteřině 36 [i] 23:20 Očitá svědectví 5 [i] 23:45 Opravna vraků 21 [i] 00:40 Opravna vraků: Londýnský autoservis: Tygří vůz [i] 01:40 Bořiči mýtů: Speciál videozáznamů z Youtube [i] 02:40 Bořiči mýtů: Mobilní telefony v letadlech [i] 03:40 Zničeno ve vteřině 36 [i] 04:05 Jak to funguje: Tetovací strojek/paletový vozík/digitální fotoaparát/laserová myš [i] 04:35 Jak se to dělá 47 [i]
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:00 Bydlení je hra [i] 05:30 Události v regionech [i] 05:59 Studio 6 [i] 08:30 Bali 46,47/52 [i] 09:00 Příušnice [i] 09:10 Plavci v pohádce [i] 09:45 Půjčovna talentů [i] 10:15 Krásy evropského pobřeží: Benátky [i] 10:25 Příště u Vás z Vlachovky [i] 11:00 Barvy života [i] 12:00 Zprávy [i] 12:30 Svět rekordů a kuriozit - speciál [i] 13:25 Domácí lékař aneb Nic není jen tak [i] 13:35 Film o seriálu Vyprávěj [i] 13:55 Praštěná holka I 9,10/18 [i] 14:40 Simpsonovi XVIII 14/22 [i] 15:00 Benjamin Kvítko 18/26 [i] 15:30 Let 29 11/30 [i] 15:55 Ovečka Shaun 9/40 [i] 16:00 Daleká cesta za domovem 26/39 [i] 16:25 Bludiště [i] 17:00 AZ-kvíz [i] 17:30 Zahrada je hra [i] 17:55 Předpověď počasí [i] 18:00 Události v regionech [i] 18:25 Ondřejova filmová škola [i] 18:40 Živé srdce Evropy: Sýček obecný [i] 18:45 Večerníček [i] 18:55 Šťastných deset a Šance milion 19:00 Události [i] 19:40 Branky, body, vteřiny [i] 19:50 Losování Euromiliony 19:55 Předpověď počasí [i] 20:00 Dobrodružství kriminalistiky 13/26 [i] 20:55 13. komnata Mileny Vostřákové [i] 21:25 Uvolněte se, prosím [i] 22:15 Sex ve městě V 4/8 [i] 22:45 Losování Šťastných deset a Šance milion 22:50 Gang [i] 00:30 Losování Euromiliony 00:35 Praštěná holka I 9,10/18 [i] 01:20 Všechnopárty [i] 02:05 Události v regionech [i] 02:30 Události v regionech Brno 02:55 Události v regionech Ostrava [i] 03:20 Regiony ČT24 03:45 Krásný ztráty [i] 04:15 Černá hodinka s Jožkou Černým [i]
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:00 Hledám práci [i] 05:25 Sváteční slovo patriarchy Církve československé husitské Tomáše Butty [i] 05:30 Správy STV 05:59 Dobré ráno [i] 08:30 Panorama [i] 09:10 Na stopě [i] 09:35 Neznámí hrdinové - Pohnuté osudy [i] 10:00 Osudové okamžiky [i] 10:20 Můj stan, můj hrad [i] 10:50 Království za koně 9/9 [i] 11:10 Po stopách [i] 11:35 AZ-kvíz [i] 12:00 Bydlení je hra [i] 12:25 Služby v našich službách [i] 12:45 Na plovárně s Danielem Libeskindem [i] 13:15 Film o filmu Na půdě aneb Kdo má dneska narozeniny? [i] 13:25 Svět zvířat [i] 13:45 Pytlíkov [i] 14:00 Šikulové [i] 14:10 Nová dobrodružství Černého Bleska 8/26 [i] 14:40 Sportovci světa: Kouzlo jachtingu 6/6 [i] 15:05 Jack Nicklaus [i] 15:35 Evropa dnes [i] 16:05 Kus dřeva ze stromu [i] 16:20 Vizitky českých muzeí a galerií II [i] 16:30 Nepohodlní [i] 16:45 Hledači času [i] 17:05 Rozhlédni se, člověče 14/15 [i] 17:25 Dvaasedmdesát jmen české historie [i] 17:40 Géniové, blázni a pábitelé [i] 17:55 City Folk 2009 - Vídeň [i] 18:25 Kosmopolis [i] 18:55 Zprávy v českém znakovém jazyce 19:05 Magazín Ligy mistrů [i] 19:35 Simpsonovi XVIII 14/22 [i] 20:00 Golden League Curych [i] 22:00 Milovníci aneb Naprosto nevydařené rande [i] 22:30 Události, komentáře [i] 23:10 Echo Dvořákovy Prahy 2009 [i] 23:20 Legenda o zlatém prstenu s Ondřejem Pavelkou a odborníky III. [i] 00:10 Ženský hlas [i] 00:35 Ženy na přelomu tisíciletí [i] 01:35 Podejte pac! [i] 02:30 F. Couperin: Air, Gayement [i] 02:35 Urbanita [i] 03:05 Hledám práci [i] 03:30 Tajemství sálu předků [i] 03:45 Co mám dělat, když...? [i] 04:00 Nepohodlní [i] 04:15 Hledači času [i] 04:35 Na pomoc životu - rakovina vaječníků [i]
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:00 Novashopping 05:59 Snídaně s Novou [i] 08:35 Směr jih 13 [i] 09:25 Cordierovi, soudce a policajt 17 [i] 11:10 Tescoma s chutí [i] 11:20 Nová cestománie [i] 11:50 Lenssen & spol. [i] 12:20 Návrat komisaře Rexe IX 4 [i] 13:15 Ženatý se závazky 176, 177 [i] 14:15 Walker Texas Ranger III 10 [i] 15:10 Superman II 1 [i] 16:05 Zákon a pořádek: Zločinné úmysly II 9 [i] 17:00 Odpolední Televizní noviny [i] 17:25 Dva a půl chlapa II 20 [i] 17:50 Vražedná čísla [i] 18:35 Kriminálka Las Vegas III 6 [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:00 Kurýr [i] 21:55 Collateral [i] 00:15 Neukojené touhy [i] 01:55 Novashopping 02:20 Tabu [i] 03:45 DO-RE-MI [i] 04:35 Novashopping
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    06:05 Teleshopping 06:35 Tutenstein II 11 [i] 07:00 Teleshopping 07:10 Oggy a škodíci [i] 07:20 Párty s kuchařem [i] 07:50 Deník zasloužilé matky IV 17 [i] 08:15 Přátelé X 16 [i] 08:45 M*A*S*H 172 [i] 09:15 Policie - New York IX 19 [i] 10:05 Případ pro Sam IV 13 [i] 10:55 To je vražda, napsala X 9 [i] 11:55 Drzá Jordan V 5 [i] 12:50 Deník zasloužilé matky IV 18 [i] 13:20 Sabrina - mladá čarodějnice VII 21 [i] 13:50 Čarodějky V 14 [i] 14:45 Chirurgové III 9 [i] 15:50 Looney Tunes: Zpět v akci [i] 17:40 Minuty regionu 18:00 5 proti 5 [i] 18:55 Zprávy TV Prima [i] 19:35 Přátelé X 17 [i] 20:00 Přeber si to znovu [i] 22:10 Smrtonosná zbraň 4 [i] 00:40 Zúčtování v Malém Tokiu [i] 02:05 Volejte Věštce 03:50 Medicopter 117 IV 11 [i] 04:35 Trní [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
    05:35 Padělatel [i] 07:05 V moci snů [i] 09:00 Teleshopping 12:00 Bigfoot [i] 13:30 Dívka snů [i] 15:20 Kariéristi [i] 16:55 Zítra nehrajeme! [i] 18:40 Venuše [i] 20:20 Matador [i] 22:00 Jiný život [i] 23:40 Řezník [i] 01:15 Vrána - prokletá modlitba [i] 02:55 Requiem [i] 04:40 Dívka snů [i]
  • TV program Eurosport

    logo TV stanice EurosportEurosport
    08:30 Powerboating [i] 09:00 Veslování [i] 10:30 Fotbal [i] 12:05 Fotbal [i] 13:30 Veslování [i] 15:30 Fotbal [i] 16:30 Fotbal [i] 18:30 Fotbal [i] 18:45 Fotbal [i] 21:00 Bowling [i] 22:00 Poker [i] 23:00 Fotbal [i] 00:15 Fotbal [i] 01:30 Závěr vysílání
  • TV program Hallmark

    logo TV stanice HallmarkHallmark
    05:00 Dotek anděla III 27 [i] 06:00 Dotek anděla III 28 [i] 07:00 Dotek anděla III 29 [i] 08:00 McLeodovy dcery V 8 [i] 09:00 Soudkyně Amy II 17 [i] 10:00 Vraždy v Midsomeru VIII 6 [i] 12:00 McLeodovy dcery V 9 [i] 13:00 Soudkyně Amy II 18 [i] 14:00 Rozvodoví advokáti [i] 16:00 Sestra i matka [i] 18:00 Vraždy v Midsomeru VIII 6 [i] 20:00 Danielova dcera [i] 22:00 Dej šanci lásce [i] 00:00 Moc a láska [i] 02:00 Dlouhá cesta zpátky [i] 04:00 Dotek anděla III 28 [i]
  • TV program Spektrum

    logo TV stanice SpektrumSpektrum
    06:00 Záhady, mýty a legendy [i] 07:00 Starostliví otcové v pohoří Atlas [i] 08:00 Nigella vaří narychlo 05 [i] 08:35 Za jídlem přes ulici 05 [i] 09:05 Jamie v Austrálii 05 [i] 10:00 Jimmova farma [i] 10:35 Jimmova farma [i] 11:10 Co opravdu jíme 03 [i] 11:35 Co opravdu jíme 04 [i] 12:05 Nigella vaří narychlo 05 [i] 12:40 Za jídlem přes ulici 05 [i] 13:10 Ostrovy snů 04 [i] 14:10 Záhady, mýty a legendy [i] 15:10 Prehistorický park 06 [i] 16:10 Jamie v Austrálii 05 [i] 17:10 Co opravdu jíme 03 [i] 17:40 Co opravdu jíme 04 [i] 18:10 Starostliví otcové v pohoří Atlas [i] 19:10 Jimmova farma [i] 19:45 Jimmova farma [i] 20:20 Vychytávky 10 [i] 20:45 Tuningmánie 10 [i] 21:20 Meze poznání [i] 22:20 Most přes Golden Gate [i] 23:20 Antické olympijské hry 10 [i] 23:50 Králové a královny 10 [i] 00:20 Challenger [i] 01:20 Záhady, mýty a legendy [i] 02:20 Most přes Golden Gate [i] 03:20 Singapur 02 [i] 03:55 Antické olympijské hry 10 [i] 04:25 Králové a královny 10 [i] 04:55 Challenger [i]
  • TV program HBO

    logo TV stanice HBOHBO
    06:00 Jack [i] 07:55 Lovci pokladů: Kniha tajemství [i] 09:55 VALL-I [i] 11:35 Nestyda [i] 13:00 Pan tělocvikář [i] 14:25 Probuzení tmy [i] 16:05 Hvězdy padají na Henriettu [i] 17:55 2 blbouni v Paříži [i] 19:30 Cinema, Cinema, Cinema 36 [i] 20:00 Smrtonosná past 2 [i] 22:00 Motel smrti [i] 23:20 Volný jako pták [i] 00:55 Moje žena a jiné katastrofy [i] 02:25 Za nepřátelskou linií 2: Osa zla [i] 03:55 Lady Jane [i]
  • TV program HBO 2

    logo TV stanice HBO 2HBO 2
    10:00 Tady se nedá žít VI. 15 [i] 11:15 S mafií v patách [i] 12:55 V dostihovém sedle [i] 14:25 Před kamerou 35 [i] 14:55 Návrat na vrchol [i] 17:00 Výlet do Saint Tropez [i] 18:45 Moje superbejvalka [i] 20:20 Koření života [i] 22:00 Zodiac [i] 00:35 Flight Of The Conchords II. : Za svou zbraň volíš lásku 6 [i] 01:05 Statečné srdce [i] 04:00 Cinema, Cinema, Cinema 36