Úvodná stránka

TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
Júl 2017
PoUtStŠtPiSoNe
 12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31 
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    05:30 Reflex [i] 06:00 Teleráno [i] 09:00 Herkules II. 24/24 [i] 09:50 V siedmom nebi XI. 15/22 [i] 10:40 Ženy z rodu Gilmorovcov VII. 20/22 [i] 11:30 Veronika Marsová III. 20/20 [i] 12:25 Bláznivý Jimov život V. 17/22 [i] 12:50 Joey II. 13-14/22 [i] 13:45 Čarodejnice VII. 21/22 [i] 14:35 Osobný strážca 59-60/64 [i] 16:05 Walker, texaský ranger III. [i] 17:00 Prvé Televízne noviny [i] 17:25 Reflex [i] 17:50 Počasie [i] 18:00 Komisár Rex X. 11/12 [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 19:20 DNES [i] 19:45 Počasie [i] 19:50 Športové noviny [i] 20:00 Dokonalý manžel: Skutočný príbeh Laci Petersonovej [i] 21:40 NCIS - Námorný vyšetrovací úrad V. 9/19 [i] 22:35 Ako štvaná zver [i] 00:10 Buldog Dolby [i] 02:15 Láska, s.r.o. 19-20/22 [i] 02:55 Rivers of Babylon [i] 04:40 Komisár Rex X. 11/12 [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:00 Svetové pobrežia zhora: Európa 5/10 [i] 05:30 Kto šetrí, má za 3 [i] 05:55 Ranný magazín [i] 08:05 Safari za kuchyňou 10/11 [i] 08:35 Lassie II 6/26 [i] 09:00 Lassie II 7/26 [i] 09:25 Večne nespokojní II. 25/28 [i] 10:15 Večne nespokojní II. 26/28 [i] 11:05 Policajti z prístavu IV. 22/31 [i] 11:55 Sila lásky I. 205 [i] 12:45 Sila lásky I. 206 [i] 13:40 Obchod so šťastím 44 [i] 14:10 Kaviareň Slávia [i] 15:00 Rany lásky 115/130 [i] 15:50 Rany lásky 116/130 [i] 16:35 Oheň 22/26 [i] 17:25 Oheň 23/26 [i] 18:10 Domáci majstri [i] 18:15 Večerníček [i] 18:25 Domáci majstri [i] 18:30 Uragán [i] 19:15 Slovensko dnes [i] 19:30 Správy STV [i] 19:55 Góly body sekundy [i] 20:05 Počasie [i] 20:15 Rodinné dedičstvo [i] 21:50 Skryté zločiny 4/4 [i] 23:25 Motelová izba 2/6 [i] 00:10 Prípad pre Samanthu 18 [i] 00:55 Zelené raje 5/10 [i] 01:25 Svetové pobrežia zhora: Európa 5/10 [i] 01:50 Kto šetrí, má za 3 [i] 02:10 Sila lásky I. 205 [i] 03:00 Sila lásky I. 206 [i] 03:50 Slovensko dnes [i] 04:05 Správy STV [i] 04:30 Góly body sekundy [i] 04:40 Zelené raje 6/10 [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    05:45 Správy STV [i] 06:10 Udalosti ČT [i] 06:45 Správy - Hírek [i] 06:50 Správy a komentáre [i] 07:15 Živá panoráma [i] 07:50 Providence III. 7/22 [i] 08:30 Ranný magazín [i] 10:35 Leto s telkou : Zázračná chobotnica Krejzy 2/7 [i] 10:40 Bol raz jeden zámoček,bol raz jeden hrad 4/7 [i] 10:50 Tajomný ostrov 12/13 [i] 11:15 Dopraváčik uja Sládka 19 [i] 11:25 Pesničky z Hviezdičky [i] 11:30 Spielt mit! 19 [i] 11:50 Dokument na želanie- o vojne [i] 12:20 O čom je život podľa... [i] 12:30 Živá panoráma [i] 12:55 Na ľudovú nôtu 2002 [i] 13:25 Totálne fenomenálne 18/21 [i] 13:40 Totálne fenomenálne 19/21 [i] 13:55 Deti vetra [i] 14:30 Siesta z archívu: Slnko vychádza nad Prašivou [i] 15:40 Nestarnúce filmové melódie [i] 16:45 Polícia [i] 17:00 Separé [i] 17:25 Halali [i] 18:00 Bumerang [i] 18:45 Veľké záhady [i] 19:10 Správy - Hírek [i] 19:20 Večerníček [i] 19:30 Správy STV [i] 19:50 Keno 10 [i] 20:00 Planéta Zem zhora 8/8 [i] 21:00 Família [i] 21:30 Správy a komentáre [i] 21:50 Slovensko dnes [i] 22:05 Noc v archíve [i] 23:35 Halali [i] 00:00 Udalosti ČT [i] 00:40 Správy STV [i] 01:00 Správy - Hírek [i] 01:10 Správy a komentáre [i] 01:39 Záver vysielania
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    06:00 KRIMI NOVINY 06:30 NOVINY TV JOJ 07:00 RANNÁ SHOW ADELY A SAJFU [i] 09:00 Stíhačková rallye [i] 10:50 Kosti II 20 [i] 11:50 V. I. P. II. 22/22 [i] 12:40 C. S. I. : Kriminálka Miami IV. 18 [i] 13:30 Vyjednávači 12 [i] 14:20 C. S. I. : Kriminálka New York III. 17 [i] 15:15 Špeciálne komando II. 12 [i] 16:10 C. S. I. : Kriminálka Las Vegas VI. 16 [i] 17:00 PRVÉ NOVINY 17:15 NAJLEPŠIE POČASIE 17:20 PROMI NOVINY [i] 17:30 Kutyil s. r. o. II. 14/15 [i] 18:00 Súdna sieň [i] 19:00 KRIMI NOVINY 19:30 NOVINY TV JOJ 19:55 ŠPORT 19:59 NAJLEPŠIE POČASIE 20:00 Trhni si! [i] 22:00 Kosti II 21/21 [i] 22:55 Nebezpečná misia [i] 23:30 Mafstory [i] 00:35 Stíhačková rallye [i] 02:15 Drsný Chopper [i] 03:45 Pekelná kuchyňa [i]
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
    05:15 Doktor z hôr II. 10 [i] 06:00 V mene lásky 5,6 [i] 07:40 Starsky a Hutch III. 57,58 [i] 09:15 Varí vám to [i] 09:50 Starý III. 59 [i] 10:50 Doktor z hôr II. 11 [i] 11:45 Červené ruže 7,8 [i] 13:25 Starsky a Hutch III. 57,58 [i] 15:10 Zasiahnuté srdce [i] 16:50 Páli vám to? [i] 17:20 V mene lásky 7,8 [i] 19:00 KRIMI NOVINY “N“ 19:30 NOVINY TV JOJ “N“ 19:55 Marco Polo 1/2 [i] 21:25 Lampa [i] 00:20 Starý III. 59 [i] 01:20 Nočné reprízy
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
    06:00 Vodní krysy V. 17/32 [i] 07:00 All Saints VII. 23/40 [i] 07:55 Zoom 66/167 [i] 08:00 Lost - Ztraceni V. 15/17 [i] 09:00 Hvězdná brána: Atlantida II. 4/20 [i] 10:00 Mladí mušketýři 7/13 [i] 10:55 Zoom 66/167 [i] 11:00 Vodní krysy V. 17/32 [i] 12:00 Noční show Davida Lettermana 164/219 [i] 13:00 Lost - Ztraceni V. 15/17 [i] 14:00 Hvězdná brána: Atlantida II. 4/20 [i] 15:00 Situace: Ohrožení 5/16 [i] 16:00 Vodní krysy V. 18/32 [i] 17:00 All Saints VII. 24/40 [i] 17:55 Zoom 66/167 [i] 18:00 Lost - Ztraceni V. 16/17 [i] 19:00 Hvězdná brána: Atlantida II. 5/20 [i] 20:00 Situace: Ohrožení 6/16 [i] 21:00 Kriminálka z pobřeží 11/20 [i] 22:00 The Shield - Policejní odznak VII. 9/13 [i] 23:00 Zachraň mě III. 11/13 [i] 23:55 Zoom 66/167 [i] 00:00 Noční show Davida Lettermana 165/219 [i] 01:00 All Saints VII. 24/40 [i] 02:00 Kriminálka z pobřeží 11/20 [i] 02:50 The Shield - Policejní odznak VII. 9/13 [i] 03:40 Zachraň mě III. 11/13 [i]
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
    05:00 Opravna vraků: Londýnský autoservis: Nádherný surfař [i] 06:00 Ďábelské stroje: Zaoceánská soutěž: Tahače [i] 06:25 Pátá rychlost 13 [i] 06:50 Americký chopper: Chopper pro Silver State 2 [i] 07:45 Výzva k boji: Hong Kong [i] 08:40 Bořiči mýtů: Fotbalový míč naplněný héliem [i] 09:35 Jak to funguje: Elektrická kytara/akvárium/přehrávač s pevným diskem/vysavač [i] 10:00 Jak se to dělá 45 [i] 10:30 Nejsmrtelnější úlovek: Závod o čas [i] 11:25 Špinavé práce: Mezek dřevorubcem [i] 12:20 Opravna vraků 19 [i] 13:15 Americký chopper: Motorka pro farmářské sdružení Iowa Farm Bureau - část 1 [i] 14:10 Pátá rychlost 1 [i] 14:35 Očitá svědectví 3 [i] 15:05 Zničeno ve vteřině 34 [i] 15:30 Nejsmrtelnější úlovek: Hledání úlovku [i] 16:25 Miami Ink: Čas radovánek [i] 17:20 Špinavé práce: Kopáč jeskyní [i] 18:15 Bořiči mýtů: Létající Franklinův drak [i] 19:10 Jak to funguje: Hodinky Quartz/MP3 přehrávač/mikrofon/chladnička [i] 19:40 Jak se to dělá 46 [i] 20:05 Výzva k boji: Filipíny [i] 21:00 Vězněm v cizině: Mark [i] 21:55 Ross Kemp v Afghánistánu 3 [i] 22:50 Zničeno ve vteřině 35 [i] 23:20 Očitá svědectví 4 [i] 23:45 Opravna vraků 20 [i] 00:40 Opravna vraků: Londýnský autoservis: Andělské taxi [i] 01:40 Vězněm v cizině: Mark [i] 02:40 Bořiči mýtů: Létající Franklinův drak [i] 03:40 Zničeno ve vteřině 35 [i] 04:05 Jak to funguje: Hodinky Quartz/MP3 přehrávač/mikrofon/chladnička [i] 04:35 Jak se to dělá 46 [i]
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:00 Království za koně 9/9 [i] 05:20 U nás v Evropě [i] 05:30 Události v regionech [i] 05:59 Studio 6 [i] 08:30 Bali 44,45/52 [i] 09:00 My se vlka nebojíme [i] 10:05 Jirka Paličák [i] 10:30 Manéž Bolka Polívky [i] 12:00 Zprávy [i] 12:30 Modravých dálek volání [i] 13:30 Medicína pro 21. století [i] 13:45 Praštěná holka I 7,8/18 [i] 14:30 Doktorka Quinnová III 10/29 [i] 15:20 Na pomoc životu - artróza II. [i] 15:40 Divnopis - Řetová [i] 15:45 Svět zvířat [i] 16:05 Pytlíkov [i] 16:20 Šikulové [i] 16:35 Bali 46,47/52 [i] 17:00 AZ-kvíz [i] 17:25 Stop [i] 17:30 Bydlení je hra [i] 17:55 Předpověď počasí [i] 18:00 Události v regionech [i] 18:25 Služby v našich službách [i] 18:40 Živé srdce Evropy: Meandry Smědé [i] 18:45 Večerníček [i] 18:55 Šťastných deset a Šance milion 19:00 Události [i] 19:40 Branky, body, vteřiny [i] 19:55 Předpověď počasí [i] 20:00 Komisař Moulin [i] 21:35 Momentálně jsem mrtvý... [i] 22:35 Losování Šťastných deset a Šance milion 22:40 Avignonské proroctví 8/8 [i] 23:35 Blues ze Staré Pekárny [i] 00:15 Praštěná holka I 7,8/18 [i] 01:00 Přezůvky s sebou [i] 01:50 Pětka v Pomeranči - letní sestřih [i] 02:15 Sabotáž [i] 02:40 Prázdniny [i] 03:15 Události v regionech [i] 03:40 Události v regionech Brno 04:05 Události v regionech Ostrava [i] 04:30 Regiony ČT24
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:00 Neznámá Země - Svět podle Thora [i] 05:20 Věda v Evropě: Dědičná hluchota [i] 05:30 Správy STV 05:59 Dobré ráno [i] 08:30 Panorama [i] 09:10 Přidej se [i] 09:25 Nedej se [i] 09:45 Hon na císařské křižníky 1/2 [i] 10:35 Rodinné křižovatky [i] 11:05 Zatopené osudy [i] 11:35 AZ-kvíz [i] 12:00 Kuchařská pohotovost [i] 12:30 Michaelovy experimenty [i] 12:40 Rozhlédni se, člověče 13/15 [i] 13:00 Dvaasedmdesát jmen české historie [i] 13:15 O spanilé Jašince [i] 14:15 Futuroskop [i] 14:40 Uprchlíci [i] 15:00 Toulavá kamera [i] 15:25 Krásy evropského pobřeží: Golfský proud [i] 15:35 Království divočiny: Legendy světa zvířat 2/13 [i] 16:05 Prizma [i] 16:25 Mapa míst svatých a klatých [i] 17:00 Všichni domů [i] 18:55 Zprávy v českém znakovém jazyce 19:05 Alternativní kultura [i] 20:00 Soukromé století [i] 20:55 Porazily jsme Hitlera aji Stalina [i] 21:20 Bez bázně [i] 22:20 Divnopis [i] 22:30 Události, komentáře [i] 23:10 Želvy mohou létat [i] 00:45 Železné dámy z Libérie [i] 01:40 Písně proti tankům [i] 02:40 POP ART 03:15 Co mám dělat, když...? [i] 03:30 Televizní klub neslyšících 04:00 Muzikály na cestách [i] 04:45 Motorkáři [i]
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:00 Novashopping 05:59 Snídaně s Novou [i] 08:35 Směr jih 12 [i] 09:30 460 podezřelých [i] 11:20 Tescoma s chutí [i] 11:35 Nová cestománie [i] 12:10 Návrat komisaře Rexe IX 3 [i] 13:10 Ženatý se závazky 174, 175 [i] 14:10 Walker Texas Ranger III 9 [i] 15:05 Superman 20 [i] 16:05 Zákon a pořádek: Zločinné úmysly II 8 [i] 17:00 Odpolední Televizní noviny [i] 17:25 Dva a půl chlapa II 19 [i] 17:50 Vražedná čísla [i] 18:35 Kriminálka Las Vegas III 5 [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:00 Ordinace v růžové zahradě 2 124 [i] 21:25 Kriminálka Las Vegas VIII 1 [i] 22:20 XIII 2/2 [i] 00:00 Kriminálka New York 20 [i] 00:45 Novashopping 01:05 15 let Tv Nova [i] 02:00 Paškál [i] 03:00 Áčko [i] 04:05 DO-RE-MI [i]
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    06:05 Teleshopping 06:35 Tutenstein II 10 [i] 07:00 Teleshopping 07:10 Oggy a škodíci [i] 07:20 Oggy a škodíci [i] 07:25 Párty s kuchařem [i] 07:55 Deník zasloužilé matky IV 16 [i] 08:25 Přátelé X 15 [i] 08:55 M*A*S*H 171 [i] 09:20 Policie - New York IX 18 [i] 10:15 Případ pro Sam IV 12 [i] 11:05 To je vražda, napsala X 8 [i] 12:00 Drzá Jordan V 4 [i] 12:55 Deník zasloužilé matky IV 17 [i] 13:25 Sabrina - mladá čarodějnice VII 20 [i] 13:55 Čarodějky V 13 [i] 14:50 Chirurgové III 8 [i] 15:50 Americký princ JFK Jr. [i] 17:40 Minuty regionu 18:00 5 proti 5 [i] 18:55 Zprávy TV Prima [i] 19:35 Přátelé X 16 [i] 20:00 Velmi křehké vztahy IV 2 [i] 21:20 Zoufalé manželky IV 15 [i] 22:20 Myšlenky zločince II 11 [i] 23:20 Žralok I 22 [i] 00:10 Wolffův revír II [i] 01:50 Volejte Věštce 03:40 Výklad snů 04:35 Medicopter 117 IV 10 [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
    05:45 Seržant Pepper [i] 07:25 Mistr zázraků [i] 09:00 Teleshopping 12:00 Padělatel [i] 13:30 Zachraňte Mozarta [i] 14:45 Hollywoodské safari [i] 16:15 V moci snů [i] 18:00 Vítr do plachet [i] 19:40 Zítra nehrajeme! [i] 21:25 Vrána - prokletá modlitba [i] 23:05 Chuť melounů [i] 01:00 Píseň za chudého chlapce [i] 02:40 Freeman: Plačící drak [i] 04:20 Zachraňte Mozarta [i]
  • TV program Eurosport

    logo TV stanice EurosportEurosport
    08:30 Golf [i] 08:45 Fotbal [i] 10:30 Fotbal [i] 12:00 Fotbal [i] 13:30 Veslování [i] 15:30 Fotbal [i] 16:30 Fotbal [i] 18:30 Fotbal [i] 18:45 Fotbal [i] 21:00 Bojové sporty [i] 23:00 Wrestling [i] 00:00 Wrestling [i] 00:30 Armwrestling [i] 01:00 Powerboating [i] 01:30 Závěr vysílání
  • TV program Hallmark

    logo TV stanice HallmarkHallmark
    05:00 Dotek anděla III 25 [i] 06:00 Dotek anděla III 26 [i] 07:00 Dotek anděla III 27 [i] 08:00 McLeodovy dcery V 7 [i] 09:00 Soudkyně Amy II 16 [i] 10:00 Vraždy v Midsomeru VIII 5 [i] 12:00 McLeodovy dcery V 8 [i] 13:00 Soudkyně Amy II 17 [i] 14:00 Vraždy v Midsomeru X 8 [i] 16:00 Danielova dcera [i] 18:00 Vraždy v Midsomeru VIII 5 [i] 20:00 Sestra i matka [i] 22:00 Médium III 19 [i] 23:00 Médium III 20 [i] 00:00 Společná řeč [i] 02:00 Moc a láska [i] 04:00 Dotek anděla III 26 [i]
  • TV program Spektrum

    logo TV stanice SpektrumSpektrum
    06:00 Pevnosti Británie [i] 06:55 Lední medvědi a medvědi grizzly [i] 07:55 Nigella vaří narychlo 04 [i] 08:30 Za jídlem přes ulici 04 [i] 09:00 Jamie v Austrálii 04 [i] 10:00 Jimmova farma [i] 11:10 Co opravdu jíme 01 [i] 11:40 Co opravdu jíme 02 [i] 12:05 Nigella vaří narychlo 04 [i] 12:40 Za jídlem přes ulici 04 [i] 13:10 Ostrovy snů 03 [i] 14:10 Pevnosti Británie [i] 15:10 Prehistorický park 05 [i] 16:10 Jamie v Austrálii 04 [i] 17:10 Co opravdu jíme 01 [i] 17:40 Co opravdu jíme 02 [i] 18:10 Lední medvědi a medvědi grizzly [i] 19:10 Jimmova farma [i] 20:20 Vychytávky 09 [i] 20:50 Tuningmánie 09 [i] 21:20 Léto očima vědy [i] 22:20 Mars na obzoru 06 [i] 23:20 Antické olympijské hry 09 [i] 23:50 Králové a královny 09 [i] 00:20 Challenger [i] 01:25 Velikonoční ostrov [i] 02:25 Mars na obzoru 06 [i] 03:20 Singapur 01 [i] 03:55 Antické olympijské hry 09 [i] 04:25 Králové a královny 09 [i] 04:55 Challenger [i]
  • TV program HBO

    logo TV stanice HBOHBO
    05:25 Cinema, Cinema, Cinema 35 [i] 06:00 Čistá barva [i] 07:45 Babylon 5: Hlasy v temnotě [i] 08:55 Gangsteři z Miami [i] 10:20 Pokojský [i] 11:45 Miliónový pes [i] 13:30 Haló, tady Shirlee [i] 15:00 Lovci pokladů: Kniha tajemství [i] 17:00 VALL-I [i] 18:35 Nestyda [i] 20:00 Smrtonosná past [i] 22:10 Skandály ze života zvířat [i] 23:35 Hledá se Amanda [i] 01:10 Hostel 2 [i] 02:45 Králové roku [i] 04:20 Klikař Charlie [i]
  • TV program HBO 2

    logo TV stanice HBO 2HBO 2
    10:00 Tady se nedá žít VI. 14 [i] 11:15 Umučení 2/2 [i] 12:40 Někdo jiný [i] 13:55 Kněz je poděs [i] 15:25 Bernard a Doris [i] 17:05 Nancy Drew: Záhada v Hollywoodu [i] 18:45 Fontána [i] 20:20 Svatby jako řemen [i] 22:00 Než ďábel zjistí, že seš mrtvej [i] 23:55 Netopýři: Chuť krve [i] 01:20 Stav obležení [i] 03:15 Hexina [i]
  • TV program Animal Planet

    logo TV stanice Animal PlanetAnimal Planet
    05:35 SOS živočišné říše 13 [i] 06:00 Záchrana mazlíčků 84 [i] 06:30 Záchrana mazlíčků 85 [i] 07:00 Corwinovo poslání: Šimpanzí po