Úvodná stránka

TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
Júl 2017
PoUtStŠtPiSoNe
 12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31 
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    05:30 Reflex [i] 06:00 Teleráno [i] 09:00 Herkules II. 23/24 [i] 09:50 V siedmom nebi XI. 14/22 [i] 10:40 Ženy z rodu Gilmorovcov VII. 19/22 [i] 11:35 Veronika Marsová III. 19/20 [i] 12:25 Bláznivý Jimov život V. 16/22 [i] 12:50 Joey II. 11-12/22 [i] 13:45 Čarodejnice VII. 20/22 [i] 14:35 Osobný strážca 57-58/64 [i] 16:05 Walker, texaský ranger III. [i] 17:00 Prvé Televízne noviny [i] 17:25 Reflex [i] 17:50 Počasie [i] 18:00 Komisár Rex X. 10/12 [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 19:20 DNES [i] 19:45 Počasie [i] 19:50 Športové noviny [i] 20:00 Rosamunde Pilcherová: Rozhodnutie z lásky [i] 21:50 Zápisník jednej lásky [i] 00:10 Nebezpečné známosti [i] 02:20 Alias IV. 22/22 [i] 03:05 Láska, s.r.o. 17-18/22 [i] 03:45 A - tím III. 2/25 [i] 04:35 Komisár Rex X. 10/12 [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:00 Zelené raje 4/10 [i] 05:25 Svetové pobrežia zhora: Európa 4/10 [i] 05:55 Ranný magazín [i] 08:05 Safari za kuchyňou 9/11 [i] 08:35 Lassie II 4/26 [i] 09:00 Lassie II 5/26 [i] 09:30 Večne nespokojní II. 23/28 [i] 10:15 Večne nespokojní II. 24/28 [i] 11:05 Policajti z prístavu IV. 21/31 [i] 11:50 Sila lásky I. 203 [i] 12:40 Sila lásky I. 204 [i] 13:40 Obchod so šťastím 43 [i] 14:10 Kaviareň Slávia [i] 15:00 Rany lásky 113/130 [i] 15:45 Rany lásky 114/130 [i] 16:35 Oheň 20/26 [i] 17:25 Oheň 21/26 [i] 18:10 Domáci majstri [i] 18:15 Večerníček [i] 18:25 Domáci majstri [i] 18:30 Uragán [i] 19:15 Slovensko dnes [i] 19:30 Správy STV [i] 19:55 Góly body sekundy [i] 20:05 Počasie [i] 20:15 Dr.House III. 24/24 [i] 21:00 Bratstvo neohrozených 1/10 [i] 22:15 Vôňa zločinu [i] 23:55 Motelová izba 1/6 [i] 00:40 Zelené raje 4/10 [i] 01:10 Svetové pobrežia zhora: Európa 4/10 [i] 01:40 Kto šetrí, má za 3 [i] 02:00 Sila lásky I. 203 [i] 02:50 Sila lásky I. 204 [i] 03:45 Slovensko dnes [i] 04:00 Správy STV [i] 04:25 Góly body sekundy [i] 04:35 Zelené raje 5/10 [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    05:45 Správy STV [i] 06:10 Udalosti ČT [i] 06:45 Správy - Hírek [i] 06:50 Správy a komentáre [i] 07:15 Živá panoráma [i] 07:40 Providence III. 6/22 [i] 08:30 Ranný magazín [i] 10:35 Leto s telkou : Zázračná chobotnica Krejzy 1/7 [i] 10:40 Bol raz jeden zámoček,bol raz jeden hrad 3/7 [i] 10:50 Tajomný ostrov 11/13 [i] 11:15 Dopraváčik uja Sládka 18 [i] 11:25 Pesničky z Hviezdičky [i] 11:30 Spielt mit! 18 [i] 11:50 Chceli zabiť Hitlera 4/4 [i] 12:35 Živá panoráma [i] 13:00 Veselo s dychovkou [i] 13:40 Medzinárodný terorizmus po roku 1945 25/26 [i] 14:05 Diagnóza 150 [i] 14:25 Deti vetra [i] 15:00 Siesta z archívu: Živý bič 2/2 [i] 16:20 Pesničky z archívu [i] 16:50 Radosť zo života [i] 17:20 Maďarský magazín [i] 17:50 Bumerang [i] 18:40 Totálne fenomenálne 18/21 [i] 18:55 Totálne fenomenálne 19/21 [i] 19:10 Správy - Hírek [i] 19:20 Večerníček [i] 19:30 Správy STV [i] 19:50 Keno 10 [i] 20:00 Dokument na želanie- o vojne [i] 20:35 Ženy o ženách [i] 21:00 O čom je život podľa... [i] 21:15 Slováci na slovíčko [i] 21:30 Správy a komentáre [i] 21:50 Slovensko dnes [i] 22:05 Letné lásky na Dvojke [i] 23:10 Hviezdna loď Galactica III. 20/20 [i] 23:55 Maďarský magazín [i] 00:20 Udalosti ČT [i] 00:55 Správy STV [i] 01:20 Správy - Hírek [i] 01:30 Správy a komentáre [i] 01:59 Záver vysielania
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    05:10 Acapulco H. E. A. T. II. [i] 05:55 PROMI NOVINY [i] 06:00 KRIMI NOVINY 06:30 NOVINY TV JOJ 07:00 RANNÁ SHOW ADELY A SAJFU [i] 09:00 Medové týždne [i] 10:50 Kosti II 19 [i] 11:50 V. I. P. II. 21 [i] 12:40 C. S. I. : Kriminálka Miami IV. 17 [i] 13:30 Vyjednávači 11 [i] 14:20 C. S. I. : Kriminálka New York III. 16 [i] 15:15 Špeciálne komando II. 11 [i] 16:10 C. S. I. : Kriminálka Las Vegas VI. 15 [i] 17:00 PRVÉ NOVINY 17:15 NAJLEPŠIE POČASIE 17:20 PROMI NOVINY [i] 17:30 Kutyil s. r. o. II. 13/15 [i] 18:00 Súdna sieň [i] 19:00 KRIMI NOVINY 19:30 NOVINY TV JOJ 19:55 ŠPORT 19:59 NAJLEPŠIE POČASIE 20:00 Herbie: Na plný plyn [i] 22:00 Kosti II 20 [i] 22:55 Nebezpečná misia [i] 23:30 Mafstory [i] 00:35 Prípady Elizabeth 4,5,6/6 [i] 02:55 Črepiny [i] 03:25 Nezvestní III. 20 [i] 04:10 KRIMI NOVINY 04:40 Acapulco H. E. A. T. II. [i]
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
    05:15 Doktor z hôr II. 9 [i] 06:00 V mene lásky 3,4 [i] 07:40 Starsky a Hutch III. 55,56 [i] 09:15 Varí vám to [i] 09:50 Starý III. 58 [i] 10:50 Doktor z hôr II. 10 [i] 11:45 Červené ruže 5,6 [i] 13:25 Starsky a Hutch III. 55,56 [i] 15:00 Mačka a pes [i] 16:50 Páli vám to? [i] 17:20 V mene lásky 5,6 [i] 19:00 KRIMI NOVINY “N“ 19:30 NOVINY TV JOJ “N“ 19:55 Romantická streda: Zasiahnuté srdce [i] 21:35 Lúčna harfa [i] 23:30 Starý III. 58 [i] 00:30 Červené ruže [i] 01:20 Nočné reprízy
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
    06:00 Vodní krysy V. 16/32 [i] 07:00 All Saints VII. 22/40 [i] 07:55 Zoom 66/167 [i] 08:00 Lost - Ztraceni V. 14/17 [i] 09:00 Hvězdná brána: Atlantida II. 3/20 [i] 10:00 Mladí mušketýři 6/13 [i] 10:55 Zoom 66/167 [i] 11:00 Vodní krysy V. 16/32 [i] 12:00 Noční show Davida Lettermana 163/219 [i] 13:00 Lost - Ztraceni V. 14/17 [i] 14:00 Hvězdná brána: Atlantida II. 3/20 [i] 15:00 Situace: Ohrožení 4/16 [i] 16:00 Vodní krysy V. 17/32 [i] 17:00 All Saints VII. 23/40 [i] 17:55 Zoom 66/167 [i] 18:00 Lost - Ztraceni V. 15/17 [i] 19:00 Hvězdná brána: Atlantida II. 4/20 [i] 20:00 Situace: Ohrožení 5/16 [i] 21:00 CSI: New York IV. 1/21 [i] 22:00 Myšlenky zločince IV. 22/22 [i] 23:00 Zachraň mě III. 10/13 [i] 23:55 Zoom 66/167 [i] 00:00 Noční show Davida Lettermana 164/219 [i] 01:00 All Saints VII. 23/40 [i] 02:00 CSI: New York IV. 1/21 [i] 02:45 All Saints V. 21/43 [i] 03:35 Zachraň mě III. 10/13 [i]
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
    05:00 Opravna vraků: Londýnský autoservis: Auto Fénix [i] 06:00 Ďábelské stroje: Zaoceánská soutěž: Záběr na čtyři kola [i] 06:25 Pátá rychlost 12 [i] 06:50 Americký chopper: Chopper pro Silver State 1 [i] 07:45 Výzva k boji: Indie [i] 08:40 Bořiči mýtů: Archimedovy paprsky smrti [i] 09:35 Jak to funguje: Žhnoucí žárovka/dalekohled/stroj na espresso/autobaterie [i] 10:00 Jak se to dělá 44 [i] 10:30 Nejsmrtelnější úlovek: Bez milosti [i] 11:25 Špinavé práce: Mezek dřevorubcem [i] 12:20 Opravna vraků 18 [i] 13:15 Americký chopper: Chopper pro Silver State 2 [i] 14:10 Pátá rychlost 13 [i] 14:35 Očitá svědectví 2 [i] 15:05 Zničeno ve vteřině 33 [i] 15:30 Nejsmrtelnější úlovek: Závod o čas [i] 16:25 Miami Ink: Co tě nezabije, to tě posílí [i] 17:20 Špinavé práce: Mezek dřevorubcem [i] 18:15 Bořiči mýtů: Fotbalový míč naplněný héliem [i] 19:10 Jak to funguje: Elektrická kytara/akvárium/přehrávač s pevným diskem/vysavač [i] 19:40 Jak se to dělá 45 [i] 20:05 Výzva k boji: Hong Kong [i] 21:00 Běsnící příroda: Sesuvy půdy [i] 21:55 Samovolné exploze [i] 22:50 Zničeno ve vteřině 34 [i] 23:20 Očitá svědectví 3 [i] 23:45 Opravna vraků 19 [i] 00:40 Opravna vraků: Londýnský autoservis: Nádherný surfař [i] 01:40 Běsnící příroda: Sesuvy půdy [i] 02:40 Bořiči mýtů: Fotbalový míč naplněný héliem [i] 03:40 Zničeno ve vteřině 34 [i] 04:05 Jak to funguje: Elektrická kytara/akvárium/přehrávač s pevným diskem/vysavač [i] 04:35 Jak se to dělá 45 [i]
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:00 Chalupa je hra [i] 05:30 Události v regionech [i] 05:59 Studio 6 [i] 08:30 Bali 42,43/52 [i] 09:00 Tři strýčkové a Dominik [i] 09:50 Toulky krajem [i] 10:05 Kaleidoskop dobré pohody [i] 12:00 Zprávy [i] 12:30 Třikrát baron Prášil 3/3 [i] 13:30 Co mám dělat, když...? [i] 13:45 Praštěná holka I 5,6/18 [i] 14:30 Doktorka Quinnová III 9/29 [i] 15:20 Bludiště [i] 15:45 Nová dobrodružství Černého Bleska 8/26 [i] 16:10 Uprchlíci [i] 16:30 Zpívánky [i] 16:35 Bali 44,45/52 [i] 17:00 AZ-kvíz [i] 17:30 Království za koně 9/9 [i] 17:55 Předpověď počasí [i] 18:00 Události v regionech [i] 18:30 Michaelovy experimenty [i] 18:40 Živé srdce Evropy: Kuřinka obroubená [i] 18:45 Večerníček [i] 18:55 Šťastných deset a Šance milion 19:00 Události [i] 19:40 Branky, body, vteřiny [i] 19:55 Předpověď počasí [i] 19:58 Sportka a Šance 20:00 3 plus 1 s Miroslavem Donutilem - Inzeráty [i] 21:30 Na stopě [i] 21:55 Losování Sportky a Šance 22:05 Reportéři 7/8 [i] 23:00 Losování Šťastných deset a Šance milion 23:05 Společník [i] 00:35 Praštěná holka I 5,6/18 [i] 01:20 Hledání ztraceného času [i] 01:40 Podivuhodný svět [i] 02:00 Zapomenuté výpravy [i] 02:25 Tahače 2009 - Albacete a Nogaro [i] 02:35 Události v regionech [i] 03:00 Události v regionech Brno 03:25 Události v regionech Ostrava [i] 03:50 Regiony ČT24 04:15 Kultura v regionech 04:40 Naivní cesty naivního malíře [i]
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:00 Auto Moto Styl [i] 05:30 Správy STV 05:59 Dobré ráno [i] 08:30 Panorama [i] 09:10 Babylon [i] 09:35 Zapomenuté výpravy [i] 10:00 Hokusai: Velká vlna [i] 10:55 Svět zázraků: Pashmina 2/4 [i] 11:15 Krásy evropského pobřeží: V [i] 11:35 AZ-kvíz [i] 12:00 Chalupa je hra [i] 12:25 Přežili rok 2000 9/9 [i] 12:40 Reportéři ČT [i] 13:20 My holky z Městečka 9/9 [i] 13:50 Tohle jsem já... [i] 14:05 Věda je zábava III 15/26 [i] 14:30 Tykadlo [i] 14:50 Naivní cesty naivního malíře [i] 15:10 Historie vodíkové bomby 2/2 [i] 16:05 Deset století architektury [i] 16:20 Čtyři okamžiky ticha [i] 17:15 Utajená řeč peněz [i] 17:35 Neznámá Země - Svět podle Thora [i] 17:50 Přidej se [i] 18:05 Nedej se [i] 18:30 Hledám práci [i] 18:55 Zprávy v českém znakovém jazyce 19:05 A. Vivaldi: Salve Regina [i] 19:30 Pětka v Pomeranči - letní sestřih [i] 20:00 Můj stan, můj hrad [i] 20:30 Liga mistrů [i] 23:50 Echo Dvořákovy Prahy 2009 [i] 00:00 Dokumentární klub: Železné dámy z Libérie [i] 00:55 Případ Mahowny [i] 02:35 Film o filmu Nedodržený slib [i] 02:50 Q [i] 03:20 Deset století architektury [i] 03:35 Čtyři okamžiky ticha [i] 04:30 Babylon [i]
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:00 Novashopping 05:59 Snídaně s Novou [i] 08:35 Směr jih 11 [i] 09:30 Karate Kid 3 [i] 11:30 Tescoma s chutí [i] 11:40 Nová cestománie [i] 12:15 Návrat komisaře Rexe IX 2 [i] 13:15 Ženatý se závazky 172, 173 [i] 14:15 Walker Texas Ranger III 8 [i] 15:10 Superman 19 [i] 16:05 Zákon a pořádek: Zločinné úmysly II 7 [i] 17:00 Odpolední Televizní noviny [i] 17:25 Dva a půl chlapa II 18 [i] 17:50 Vražedná čísla [i] 18:35 Kriminálka Las Vegas III 4 [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:00 Hospoda 10 [i] 20:40 15 let Tv Nova [i] 21:45 Odložené případy VI 23 [i] 22:40 Ztracené [i] 01:10 Novashopping 01:35 Angie [i] 03:15 Ruská ruleta [i] 04:30 Kolotoč [i]
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    06:05 Teleshopping 06:35 Tutenstein II 9 [i] 07:00 Teleshopping 07:10 Oggy a škodíci [i] 07:20 Oggy a škodíci [i] 07:25 Párty s kuchařem [i] 07:55 Deník zasloužilé matky IV 15 [i] 08:25 Přátelé X 14 [i] 08:50 M*A*S*H 170 [i] 09:20 Policie - New York IX 17 [i] 10:15 Případ pro Sam IV 11 [i] 11:05 To je vražda, napsala X 7 [i] 12:05 Drzá Jordan V 3 [i] 13:00 Deník zasloužilé matky IV 16 [i] 13:25 Sabrina - mladá čarodějnice VII 19 [i] 13:55 Čarodějky V 12 [i] 14:55 Chirurgové III 7 [i] 15:55 Šílená jízda [i] 17:40 Minuty regionu 18:00 5 proti 5 [i] 18:55 Zprávy TV Prima [i] 19:35 Přátelé X 15 [i] 20:00 Hádej, kdo jsem! [i] 21:20 TOP STAR magazín [i] 22:30 Sběratelé kostí II 20 [i] 23:25 Pouze pro zvané [i] 01:10 Volejte Věštce 02:55 Výklad snů 03:50 Medicopter 117 IV 9 [i] 04:40 TOP STAR magazín [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
    05:35 Kulička a Toník [i] 07:25 Nebezpečná pravda [i] 09:00 Teleshopping 12:00 Seržant Pepper [i] 13:40 Zelený oblak [i] 15:20 Bigfoot [i] 16:50 Mistr zázraků [i] 18:20 Kariéristi [i] 19:55 V moci snů [i] 21:40 Píseň za chudého chlapce [i] 23:20 Requiem [i] 01:00 Ohrožené druhy [i] 02:30 Mírotvorce [i] 04:05 Zelený oblak [i]
  • TV program Eurosport

    logo TV stanice EurosportEurosport
    08:30 Fotbal [i] 08:45 Fotbal [i] 10:15 Plážový fotbal [i] 11:15 Fotbal [i] 12:45 Fotbal [i] 13:30 Fotbal [i] 15:00 Fotbal [i] 16:30 Fotbal [i] 18:30 Fotbal [i] 18:45 Fotbal [i] 21:15 Polo [i] 22:20 Golf [i] 22:30 Golf [i] 23:00 Golf [i] 00:00 Fotbal [i] 01:30 Závěr vysílání
  • TV program Hallmark

    logo TV stanice HallmarkHallmark
    05:00 Dotek anděla III 23 [i] 06:00 Dotek anděla III 24 [i] 07:00 Dotek anděla III 25 [i] 08:00 McLeodovy dcery V 6 [i] 09:00 Soudkyně Amy II 15 [i] 10:00 Hříbě [i] 12:00 McLeodovy dcery V 7 [i] 13:00 Soudkyně Amy II 16 [i] 14:00 Vraždy v Midsomeru X 7 [i] 16:00 Co bych neudělal pro lásku… [i] 18:00 Dej šanci lásce [i] 20:00 Rozvodoví advokáti [i] 22:00 Médium III 17 [i] 23:00 Médium III 18 [i] 00:00 Vraždy v Midsomeru X 8 [i] 02:00 Společná řeč [i] 04:00 Dotek anděla III 24 [i]
  • TV program Spektrum

    logo TV stanice SpektrumSpektrum
    06:00 Země krásná neznámá 16 [i] 07:10 Objevování Arktidy s Nigelem Marvenem 05 [i] 08:00 Nigella vaří narychlo 03 [i] 08:35 Za jídlem přes ulici 03 [i] 09:05 Jamie v Austrálii 03 [i] 10:00 Jimmova farma [i] 11:10 Jamieho drůbeží hostina [i] 12:05 Nigella vaří narychlo 03 [i] 12:40 Za jídlem přes ulici 03 [i] 13:10 Ostrovy snů 02 [i] 14:10 Země krásná neznámá 16 [i] 15:20 Prehistorický park 04 [i] 16:20 Jamie v Austrálii 03 [i] 17:15 Jamieho drůbeží hostina [i] 18:15 Objevování Arktidy s Nigelem Marvenem 05 [i] 19:10 Jimmova farma [i] 20:20 Vychytávky 08 [i] 20:50 Tuningmánie 08 [i] 21:20 Zima očima vědy [i] 22:20 Mars na obzoru 05 [i] 23:20 Antické olympijské hry 08 [i] 23:50 Králové a královny 08 [i] 00:20 Mars na obzoru 06 [i] 01:15 Time Team [i] 02:15 Mars na obzoru 05 [i] 03:15 Žabí království [i] 03:50 Antické olympijské hry 08 [i] 04:25 Králové a královny 08 [i] 04:55 Mars na obzoru 06 [i]
  • TV program HBO

    logo TV stanice HBOHBO
    06:00 Moulin Rouge [i] 08:05 Před kamerou 35 [i] 08:35 Hafan hasičem [i] 10:25 Než si pro nás přijde [i] 12:00 Šílená láska [i] 13:35 Jako Mike 2 [i] 15:10 Čistá barva [i] 16:55 Babylon 5: Hlasy v temnotě [i] 18:05 Gangsteři z Miami [i] 19:35 Filmy a filmové hvězdy 34 [i] 20:00 10 000 př. n. l. [i] 21:45 Jako malé děti [i] 00:00 Rezident Evil: Zánik [i] 01:35 P2 [i] 03:10 Jako malé děti [i]
  • TV program HBO 2

    logo TV stanice HBO 2HBO 2
    10:00 Tady se nedá žít VI. 13 [i] 11:20 Umučení 1/2 [i] 12:45 Let 93 [i] 14:10 Ztraceni v Americe [i] 15:40 Nelly Furtado - Loose [i] 17:05 Jste zralí na lásku? [i] 18:30 Romero a Julie [i] 20:00 Tara a její svět 10 [i] 20:30 Tara a její svět 11 [i] 21:00 Tara a její svět 12 [i] 21:30 Flight Of The Conchords II. : Za svou zbraň volíš lásku 6 [i] 22:00 True Blood - Pravá krev : Staneš se mou smrtí 12