Úvodná stránka

TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
September 2017
PoUtStŠtPiSoNe
 123
45678910
11121314151617
18192021222324
252627282930 
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    05:30 Sophia - nevesta proti svojej vôli 65/65 [i] 06:00 Teleráno [i] 09:00 Herkules II. 22/24 [i] 09:50 V siedmom nebi XI. 13/22 [i] 10:40 Ženy z rodu Gilmorovcov VII. 18/22 [i] 11:30 Veronika Marsová III. 18/20 [i] 12:20 Bláznivý Jimov život V. 15/22 [i] 12:50 Joey II. 9-10/22 [i] 13:40 Čarodejnice VII. 19/22 [i] 14:30 Osobný strážca 55-56/64 [i] 16:05 Walker, texaský ranger III. [i] 17:00 Prvé Televízne noviny [i] 17:25 Reflex [i] 17:50 Počasie [i] 18:00 Komisár Rex X. 9/12 [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 19:20 DNES [i] 19:45 Počasie [i] 19:50 Športové noviny [i] 20:00 Nečakaná hrozba [i] 21:45 Odložený prípad V. 9/18 [i] 22:40 V zovretí strachu [i] 00:30 Majster zločinu [i] 01:55 Alias IV. 21/22 [i] 02:40 Láska, s.r.o. 15-16/22 [i] 03:20 TELEVÍZNE NOVINY [i] 03:45 A - tím III. 1/25 [i] 04:25 Komisár Rex X. 9/12 [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:00 Zelené raje 3/10 [i] 05:25 Svetové pobrežia zhora: Európa 3/10 [i] 05:55 Ranný magazín [i] 08:05 Safari za kuchyňou 8/11 [i] 08:35 Lassie II 2/26 [i] 09:00 Lassie II 3/26 [i] 09:30 Večne nespokojní II. 21/28 [i] 10:15 Večne nespokojní II. 22/28 [i] 11:10 Policajti z prístavu IV. 20/31 [i] 11:55 Sila lásky I. 201 [i] 12:50 Sila lásky I. 202 [i] 13:45 Obchod so šťastím 42 [i] 14:15 Kaviareň Slávia [i] 15:10 Rany lásky 111/130 [i] 15:55 Rany lásky 112/130 [i] 16:45 Oheň 18/26 [i] 17:30 Oheň 19/26 [i] 18:14 Domáci majstri [i] 18:20 Večerníček [i] 18:30 Domáci majstri [i] 18:35 Uragán [i] 19:15 Slovensko dnes [i] 19:30 Správy STV [i] 19:55 Góly body sekundy [i] 20:05 Počasie [i] 20:15 Drišľakoviny [i] 21:30 Chodili sme spolu [i] 22:25 Mafia! [i] 23:50 Buddy Faro 12/13 [i] 00:35 Prípad pre Samanthu 17 [i] 01:25 Zelené raje 3/10 [i] 01:50 Svetové pobrežia zhora: Európa 3/10 [i] 02:20 Kto šetrí, má za 3 [i] 02:35 Sila lásky I. 201 [i] 03:25 Sila lásky I. 202 [i] 04:15 Slovensko dnes [i] 04:30 Správy STV [i] 04:50 Góly body sekundy [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    05:45 Správy STV [i] 06:10 Udalosti ČT [i] 06:45 Správy - Hírek [i] 06:50 Správy a komentáre [i] 07:15 Živá panoráma [i] 07:45 Providence III. 5/22 [i] 08:30 Ranný magazín [i] 10:35 Leto s telkou : Lienka Anulienka 7/21 [i] 10:40 Bol raz jeden zámoček,bol raz jeden hrad 2/7 [i] 10:50 Tajomný ostrov 10/13 [i] 11:15 Dopraváčik uja Sládka 17 [i] 11:20 Pesničky z Hviezdičky [i] 11:25 Spielt mit! 17 [i] 11:50 Operácia Sunrise [i] 12:40 Živá panoráma [i] 13:10 Veselo s dychovkou [i] 13:50 Z lásky k zvieratám 8 [i] 14:25 Encyklopédia slovenských obcí [i] 14:45 Japonská mozaika II 9/9 [i] 15:00 Deti vetra [i] 15:35 Siesta z archívu: Živý bič 1/2 [i] 16:55 Jemné melódie [i] 17:30 Národnostný magazín [i] 17:55 Bumerang [i] 18:45 Medzinárodný terorizmus po roku 1945 25/26 [i] 19:10 Správy - Hírek [i] 19:20 Večerníček [i] 19:30 Správy STV [i] 19:50 Keno 10 [i] 20:00 Chceli zabiť Hitlera 4/4 [i] 20:45 Diagnóza 150 [i] 21:05 Test magazín [i] 21:10 Svetobežník [i] 21:30 Správy a komentáre [i] 21:50 Slovensko dnes [i] 22:05 Filmový klub [i] 00:00 Hviezdna loď Galactica III. 19/20 [i] 00:40 Národnostný magazín [i] 01:10 Udalosti ČT [i] 01:45 Správy STV [i] 02:05 Správy - Hírek [i] 02:15 Správy a komentáre [i] 02:39 Záver vysielania
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    05:30 NOVINY TV JOJ 05:50 PRVÉ NOVINY 06:00 KRIMI NOVINY 06:30 NOVINY TV JOJ 07:00 RANNÁ SHOW ADELY A SAJFU [i] 09:00 Telo na telo [i] 10:50 C. S. I. : Kriminálka Las Vegas IX. 24/24 [i] 11:50 V. I. P. II. 20 [i] 12:40 C. S. I. : Kriminálka Miami IV. 16 [i] 13:30 Vyjednávači 10 [i] 14:20 C. S. I. : Kriminálka New York III. 15 [i] 15:15 Špeciálne komando II. 10 [i] 16:10 C. S. I. : Kriminálka Las Vegas VI. 14 [i] 17:00 PRVÉ NOVINY 17:15 NAJLEPŠIE POČASIE 17:20 PROMI NOVINY [i] 17:30 Kutyil s. r. o. II. 12/15 [i] 18:00 Súdna sieň [i] 19:00 KRIMI NOVINY 19:30 NOVINY TV JOJ 19:55 ŠPORT 19:59 NAJLEPŠIE POČASIE 20:00 Medové týždne [i] 22:00 Kosti II 19 [i] 22:55 Nebezpečná misia [i] 23:30 Mafstory [i] 00:30 Hollywoodske slečinky [i] 02:10 Nezvestní III. 17,18,19 [i] 04:20 Nič len pravda [i]
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
    05:15 Doktor z hôr II. 8 [i] 06:00 V mene lásky 1,2/170 [i] 07:40 Starsky a Hutch III. 53,54 [i] 09:15 Varí vám to [i] 09:50 Starý III. 57 [i] 10:50 Doktor z hôr II. 9 [i] 11:45 Červené ruže 3,4 [i] 13:25 Starsky a Hutch III. 53,54 [i] 15:00 Vraždy v Midsomeri VIII. 4 [i] 16:50 Páli vám to? [i] 17:20 V mene lásky 3,4 [i] 19:00 KRIMI NOVINY “N“ 19:30 NOVINY TV JOJ “N“ 19:55 Inžinierska odysea 10 [i] 21:00 Don Camillo [i] 23:15 Linda 16 [i] 00:10 Starý III. 57 [i] 01:00 Červené ruže [i] 01:55 Nočné reprízy
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
    06:00 Vodní krysy V. 15/32 [i] 07:00 All Saints VII. 21/40 [i] 07:55 Zoom 65/167 [i] 08:00 Lost - Ztraceni V. 13/17 [i] 09:00 Hvězdná brána: Atlantida II. 2/20 [i] 10:00 Mladí mušketýři 5/13 [i] 10:55 Zoom 65/167 [i] 11:00 Vodní krysy V. 15/32 [i] 12:00 Noční show Davida Lettermana 162/219 [i] 13:00 Lost - Ztraceni V. 13/17 [i] 14:00 Hvězdná brána: Atlantida II. 2/20 [i] 15:00 Situace: Ohrožení 3/16 [i] 16:00 Vodní krysy V. 16/32 [i] 17:00 All Saints VII. 22/40 [i] 17:55 Zoom 65/167 [i] 18:00 Lost - Ztraceni V. 14/17 [i] 19:00 Hvězdná brána: Atlantida II. 3/20 [i] 20:00 Situace: Ohrožení 4/16 [i] 21:00 Charlieho andílci: Na plný pecky / [i] 23:10 Zachraň mě III. 9/13 [i] 00:05 Zoom 65/167 [i] 00:10 Noční show Davida Lettermana 163/219 [i] 01:10 All Saints VII. 22/40 [i] 02:00 Charlieho andílci: Na plný pecky / [i] 03:50 Zachraň mě III. 9/13 [i]
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
    05:00 Opravna vraků: Londýnský autoservis: Ohňostroj z auta [i] 06:00 Ďábelské stroje: Zaoceánská soutěž: Požární stříkačky [i] 06:25 Pátá rychlost 11 [i] 06:50 Americký chopper: Byron Nelson 2 [i] 07:45 Výzva k boji: Thajsko [i] 08:40 Bořiči mýtů: Pomačkané letadlo [i] 09:35 Jak to funguje: Brýle pro noční vidění/termostatický ventil/ozvěnový lokátor/piano [i] 10:00 Jak se to dělá 43 [i] 10:30 Nejsmrtelnější úlovek: Riskantní a nebezpečné [i] 11:25 Špinavé práce: Výrobce nádob na výkaly [i] 12:20 Opravna vraků 17 [i] 13:15 Americký chopper: Chopper pro Silver State 1 [i] 14:10 Pátá rychlost 12 [i] 14:35 Očitá svědectví 1 [i] 15:05 Zničeno ve vteřině 32 [i] 15:30 Nejsmrtelnější úlovek: Bez milosti [i] 16:25 Miami Ink: Zrychlit nebo vypadnout ze hry [i] 17:20 Špinavé práce: Mezek dřevorubcem [i] 18:15 Bořiči mýtů: Archimedovy paprsky smrti [i] 19:10 Jak to funguje: Žhnoucí žárovka/dalekohled/stroj na espresso/autobaterie [i] 19:40 Jak se to dělá 44 [i] 20:05 Výzva k boji: Indie [i] 21:00 Megainženýrství: Město na vodě [i] 21:55 Rizikové stavby: Mrakodrapy [i] 22:50 Zničeno ve vteřině 33 [i] 23:20 Očitá svědectví 2 [i] 23:45 Opravna vraků 18 [i] 00:40 Opravna vraků: Londýnský autoservis: Auto Fénix [i] 01:40 Megainženýrství: Město na vodě [i] 02:40 Bořiči mýtů: Archimedovy paprsky smrti [i] 03:40 Zničeno ve vteřině 33 [i] 04:05 Jak to funguje: Žhnoucí žárovka/dalekohled/stroj na espresso/autobaterie [i] 04:35 Jak se to dělá 44 [i]
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:00 Kuchařská pohotovost [i] 05:30 Události v regionech [i] 05:59 Studio 6 [i] 08:30 Bali 40,41/52 [i] 09:00 Markétin zvěřinec [i] 10:05 Kavárnička dříve narozených [i] 10:45 Recepty doktora Kudrny [i] 11:50 Krásy evropského pobřeží: Skagen - prst v moři [i] 12:00 Zprávy [i] 12:30 Ryba ve čtyřech [i] 13:45 Co mám dělat, když...? [i] 14:00 Praštěná holka I 3,4/18 [i] 14:45 Doktorka Quinnová III 8/29 [i] 15:25 Případy detektiva Packala [i] 15:55 Věda je zábava III 15/26 [i] 16:20 Tykadlo [i] 16:35 Bali 42,43/52 [i] 17:00 AZ-kvíz [i] 17:30 Chalupa je hra [i] 17:55 Předpověď počasí [i] 18:00 Události v regionech [i] 18:25 Přežili rok 2000 9/9 [i] 18:40 Živé srdce Evropy: Drsek menší [i] 18:45 Večerníček [i] 18:55 Šťastných deset a Šance milion 19:00 Události [i] 19:40 Branky, body, vteřiny [i] 19:55 Předpověď počasí [i] 20:00 Hon na císařské křižníky 1/2 [i] 20:55 Všechnopárty [i] 21:45 Místo činu [i] 23:20 Losování Šťastných deset a Šance milion 23:25 Vltava v obrazech 30/86 [i] 23:45 Praštěná holka I 3,4/18 [i] 00:30 Poklady světa [i] 00:45 Podzemní Čechy II 9/13 [i] 01:10 Géniové, blázni a pábitelé [i] 01:25 Rodinné křižovatky [i] 01:50 Krásy evropského pobřeží: Skagen - prst v moři [i] 02:00 Události v regionech [i] 02:25 Události v regionech Brno 02:50 Události v regionech Ostrava [i] 03:15 Regiony ČT24 03:40 Zajímavosti z regionů [i] 04:05 Zajímavosti z regionů Brno 04:30 Zajímavosti z regionů Ostrava
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:00 Objektiv [i] 05:30 Správy STV 05:59 Dobré ráno [i] 08:30 Panorama [i] 09:10 Návštěva ve varieté [i] 09:35 Tahače 2009 - Barcelona a Nürburgring [i] 09:50 Mýty a fakta historie: Johanka z Arku [i] 10:35 Podivuhodný svět [i] 11:00 Dobrá rada nad zlato [i] 11:35 AZ-kvíz [i] 12:00 Kluci v akci [i] 12:25 Svět, kde se nežebrá aneb Galerie podvodníků v Čechách [i] 12:45 Králové [i] 12:55 Obyčejná koňská historie 5/6 [i] 13:20 Animované písničky [i] 13:25 Teď vedou, babička s dědou [i] 13:30 Animované písničky [i] 13:33 To musíš vidět [i] 13:35 Animované písničky [i] 13:40 Rybářská školička 9/10 [i] 13:45 Děti kreslí písničky [i] 13:50 Strach má velké oči [i] 15:00 Děti kreslí písničky [i] 15:05 Exit 316: Strach [i] 15:25 Vltava v obrazech 30/86 [i] 15:45 Svět zázraků: Pashmina 2/4 [i] 16:10 Hokusai: Velká vlna [i] 17:00 Štíty království českého 10/10 [i] 17:25 Soukromá muzea [i] 17:35 Na vlně první republiky 6/7 [i] 17:55 Divnopis [i] 18:00 Klíč [i] 18:30 Babylon [i] 18:55 Zprávy v českém znakovém jazyce 19:05 Zatopené osudy [i] 19:30 Sabotáž [i] 20:00 Royal Flash [i] 21:40 Životopis trpaslíka [i] 22:30 Události, komentáře [i] 23:10 Echo Dvořákovy Prahy 2009 [i] 23:20 Ženský hlas [i] 23:45 Hudební studio M [i] 00:15 Dvořákova Praha 2009 [i] 01:40 Století létání [i] 02:35 Náš venkov [i] 02:55 Sváteční slovo patriarchy Církve československé husitské Tomáše Butty [i] 03:00 Cesty víry [i] 03:20 Křesťanský magazín [i] 03:35 Exit 316: Strach [i] 03:50 Křesťanské umění na Moravě [i] 04:15 POP ART
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:00 Novashopping 05:59 Snídaně s Novou [i] 08:35 Směr jih 10 [i] 09:30 Old Firehand [i] 11:20 Tescoma s chutí [i] 11:35 Nová cestománie [i] 12:10 Návrat komisaře Rexe IX 1 [i] 13:10 Ženatý se závazky 170, 171 [i] 14:10 Walker Texas Ranger III 7 [i] 15:05 Superman 18 [i] 16:05 Zákon a pořádek: Zločinné úmysly II 6 [i] 17:00 Odpolední Televizní noviny [i] 17:25 Dva a půl chlapa II 17 [i] 17:50 Vražedná čísla [i] 18:35 Kriminálka Las Vegas III 3 [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:00 Procházka růžovou zahradou aneb U nás se žije Ordinací [i] 21:15 Kriminálka Miami VI 1 [i] 22:15 XIII 1/2 [i] 00:00 Kriminálka New York 19 [i] 00:40 Novashopping 01:00 Rady ptáka Loskutáka [i] 01:55 Ruská ruleta [i] 02:40 Áčko [i] 04:05 DO-RE-MI [i]
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    06:05 Teleshopping 06:35 Tutenstein II 8 [i] 07:00 Teleshopping 07:10 Oggy a škodíci [i] 07:20 Oggy a škodíci [i] 07:25 Párty s kuchařem [i] 07:55 Deník zasloužilé matky IV 14 [i] 08:25 Přátelé X 13 [i] 08:55 M*A*S*H 169 [i] 09:25 Policie - New York IX 16 [i] 10:20 Případ pro Sam IV 10 [i] 11:10 To je vražda, napsala X 6 [i] 12:10 Drzá Jordan V 2 [i] 13:05 Deník zasloužilé matky IV 15 [i] 13:30 Sabrina - mladá čarodějnice VII 18 [i] 14:00 Čarodějky V 11 [i] 14:55 Chirurgové III 6 [i] 15:55 Princ William [i] 17:40 Minuty regionu 18:00 5 proti 5 [i] 18:55 Zprávy TV Prima [i] 19:35 Přátelé X 14 [i] 20:00 Velmi křehké vztahy IV 1 [i] 21:20 Zamilované léto [i] 23:05 Closer III 9 [i] 23:55 Wolffův revír I 26 [i] 00:50 Volejte Věštce 02:40 Výklad snů 03:35 Medicopter 117 IV 8 [i] 04:25 Svět 2009 [i] 04:50 Nikdo není dokonalý [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
    06:00 Lavina [i] 09:00 Teleshopping 12:00 Kulička a Toník [i] 13:50 Ve jménu Angela [i] 15:25 Padělatel [i] 16:55 Nebezpečná pravda [i] 18:25 Hollywoodské safari [i] 19:55 Mistr zázraků [i] 21:25 Ohrožené druhy [i] 22:55 Freeman: Plačící drak [i] 00:35 Advokát chudých [i] 02:20 Bouchači a bouchačky [i] 04:00 Ve jménu Angela [i]
  • TV program Eurosport

    logo TV stanice EurosportEurosport
    08:30 Atletika [i] 09:30 Fotbal [i] 10:15 Fotbal [i] 11:15 Skoky na lyžích [i] 13:00 Atletika [i] 14:00 Fotbal [i] 14:45 Fotbal [i] 16:15 Fotbal [i] 16:30 Fotbal [i] 18:30 Fotbal [i] 18:45 Fotbal [i] 21:00 Box [i] 22:30 Motorismus [i] 23:00 Motorismus [i] 23:30 Powerboating [i] 23:45 Fotbal [i] 00:00 Fotbal [i] 01:30 Závěr vysílání
  • TV program Hallmark

    logo TV stanice HallmarkHallmark
    05:00 Dotek anděla III 21 [i] 06:00 Dotek anděla III 22 [i] 07:00 Dotek anděla III 23 [i] 08:00 McLeodovy dcery V 5 [i] 09:00 Soudkyně Amy II 14 [i] 10:00 Cesta lásky a naděje [i] 12:00 McLeodovy dcery V 6 [i] 13:00 Soudkyně Amy II 15 [i] 14:00 Vraždy v Midsomeru X 6 [i] 16:00 Hříbě [i] 18:00 Rodinná farma [i] 20:00 Co bych neudělal pro lásku… [i] 22:00 Médium III 15 [i] 23:00 Médium III 16 [i] 00:00 Vraždy v Midsomeru X 7 [i] 02:00 Blízké nebezpečí [i] 04:00 Dotek anděla III 22 [i]
  • TV program Spektrum

    logo TV stanice SpektrumSpektrum
    05:00 Mars na obzoru 04 [i] 06:00 Země krásná neznámá 15 [i] 06:55 Objevování Arktidy s Nigelem Marvenem 04 [i] 07:50 Nigella vaří narychlo 02 [i] 08:25 Za jídlem přes ulici 02 [i] 08:55 Jamie v Austrálii [i] 09:55 Jimmova farma [i] 11:05 Jamie vaří pro vás a zdravě [i] 12:00 Nigella vaří narychlo 02 [i] 12:35 Za jídlem přes ulici 02 [i] 13:05 Ostrovy snů 01 [i] 14:10 Země krásná neznámá 15 [i] 15:10 Prehistorický park 03 [i] 16:10 Jamie v Austrálii [i] 17:10 Jamie vaří pro vás a zdravě [i] 18:10 Objevování Arktidy s Nigelem Marvenem 04 [i] 19:10 Jimmova farma [i] 20:20 Vychytávky 07 [i] 20:50 Tuningmánie 07 [i] 21:20 Venku v zimě 09 [i] 21:50 Venku v zimě 10 [i] 22:20 Mars na obzoru 04 [i] 23:20 Antické olympijské hry 07 [i] 23:50 Králové a královny 07 [i] 00:20 Mars na obzoru 05 [i] 01:15 Time Team [i] 02:15 Mars na obzoru 04 [i] 03:15 Zachraňme tatranského kamzíka [i] 03:50 Antické olympijské hry 07 [i] 04:25 Králové a královny 07 [i] 04:55 Mars na obzoru 05 [i]
  • TV program HBO

    logo TV stanice HBOHBO
    06:00 Hvězdy padají na Henriettu [i] 07:50 Filmy a filmové hvězdy 33 [i] 08:15 Od baru k baru 2 [i] 09:55 Silnice č. 30 [i] 11:20 Živoj jde dál [i] 13:10 Hafan hasičem [i] 15:00 Bělásek [i] 16:50 Než si pro nás přijde [i] 18:25 Šílená láska [i] 20:00 Tara a její svět 10 [i] 20:30 Tara a její svět 11 [i] 21:00 Tara a její svět 12 [i] 21:35 Pozdravy z pobřeží [i] 23:30 Dopisy z Iwo Jimy [i] 01:50 Mé druhé já [i] 03:50 Zmije [i]
  • TV program HBO 2

    logo TV stanice HBO 2HBO 2
    10:00 Tady se nedá žít VI. 12 [i] 11:30 Volání o pomoc [i] 13:30 Koření života [i] 15:10 Nezkrotná Dee Dee [i] 16:30 Věčný příběh [i] 18:25 Štěstí ve hře