Úvodná stránka

TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
Júl 2017
PoUtStŠtPiSoNe
 12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31 
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    05:05 TELEVÍZNE NOVINY [i] 05:30 Reflex [i] 06:00 Teleráno [i] 09:00 Herkules II. 21/24 [i] 09:50 V siedmom nebi XI. 12/22 [i] 10:40 Ženy z rodu Gilmorovcov VII. 17/22 [i] 11:30 Veronika Marsová III. 17/20 [i] 12:20 Bláznivý Jimov život V. 14/22 [i] 12:45 Joey II. 7-8/22 [i] 13:35 Čarodejnice VII. 18/22 [i] 14:25 Osobný strážca 53-54/64 [i] 16:05 Walker, texaský ranger III. [i] 17:00 Prvé Televízne noviny [i] 17:25 Reflex [i] 17:50 Počasie [i] 18:00 Komisár Rex X. 8/12 [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 19:20 DNES [i] 19:45 Počasie [i] 19:50 Športové noviny [i] 20:00 Rafťáci [i] 22:05 Výpredaj [i] 23:35 Neľútostný súboj [i] 02:40 Pred súmrakom [i] 03:55 Wolffov revír I. 26/26 [i] 04:40 Komisár Rex X. 8/12 [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:20 Svetové pobrežia zhora: Európa 2/10 [i] 05:55 Ranný magazín [i] 08:05 Safari za kuchyňou 7/11 [i] 08:35 Lassie I 26/26 [i] 09:00 Lassie II 1/26 [i] 09:30 Večne nespokojní II. 19/28 [i] 10:15 Večne nespokojní II. 20/28 [i] 11:05 Policajti z prístavu IV. 19/31 [i] 11:55 Sila lásky I. 199 [i] 12:45 Sila lásky I. 200 [i] 13:40 Obchod so šťastím 41 [i] 14:10 Kaviareň Slávia [i] 15:00 Rany lásky 109/130 [i] 15:45 Rany lásky 110/130 [i] 16:35 Oheň 16/26 [i] 17:25 Oheň 17/26 [i] 18:10 Domáci majstri [i] 18:15 Večerníček [i] 18:25 Domáci majstri [i] 18:30 Uragán [i] 19:15 Slovensko dnes [i] 19:30 Správy STV [i] 19:55 Góly body sekundy [i] 20:05 Počasie [i] 20:15 Kilkullenov ranč 1/2 [i] 21:55 Kilkullenov ranč 2/2 [i] 23:30 Buddy Faro 11/13 [i] 00:15 Prípad pre Samanthu 16 [i] 01:00 Zelené raje 2/10 [i] 01:25 Svetové pobrežia zhora: Európa 2/10 [i] 01:55 Svet v obrazoch [i] 02:20 Kto šetrí, má za 3 [i] 02:40 Sila lásky I. 199 [i] 03:25 Sila lásky I. 200 [i] 04:15 Slovensko dnes [i] 04:30 Správy STV [i] 04:50 Góly body sekundy [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    05:35 Polícia [i] 05:45 Správy STV [i] 06:10 Udalosti ČT [i] 06:45 TKN [i] 07:15 Živá panoráma [i] 07:45 Providence III. 4/22 [i] 08:30 Ranný magazín [i] 10:35 Leto s telkou: Lienka Anulienka 6/21 [i] 10:40 Bol raz jeden zámoček,bol raz jeden hrad 1/7 [i] 10:50 Tajomný ostrov 9/13 [i] 11:15 Dopraváčik uja Sládka 16 [i] 11:20 Pesničky z Hviezdičky [i] 11:25 Spielt mit! 16 [i] 11:45 Megastavby II. [i] 12:35 Živá panoráma [i] 13:00 Veselo s dychovkou [i] 13:40 Orientácie [i] 14:05 Poklady sveta IV. [i] 14:20 Deti vetra [i] 14:50 Siesta z archívu: Synovec strýkom [i] 16:00 Sigord [i] 16:35 Odpískané [i] 17:00 Motormagazín [i] 17:25 Rómsky magazín - So Vakeres [i] 17:50 Bumerang [i] 18:40 Z lásky k zvieratám 8 [i] 19:10 Správy - Hírek [i] 19:20 Večerníček [i] 19:30 Správy STV [i] 19:50 Keno 10 [i] 20:00 Operácia Sunrise [i] 20:55 Família [i] 21:30 Správy a komentáre [i] 21:50 Slovensko dnes [i] 22:00 Japonská mozaika II 9/9 [i] 22:20 Eurokino [i] 23:50 Hviezdna loď Galactica III. 18/20 [i] 00:35 Rómsky magazín - So Vakeres [i] 01:00 Udalosti ČT [i] 01:35 Správy - Hírek [i] 01:45 Správy STV [i] 02:05 Správy a komentáre [i] 02:29 Záver vysielania
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    05:50 PRVÉ NOVINY 06:00 KRIMI NOVINY 06:30 NOVINY TV JOJ 07:00 RANNÁ SHOW ADELY A SAJFU [i] 09:00 Webmaster [i] 10:00 Ona, jedine ona [i] 11:50 V. I. P. II. 19 [i] 12:40 C. S. I. : Kriminálka Miami VII. 21 [i] 13:30 Vyjednávači 9 [i] 14:20 C. S. I. : Kriminálka New York III. 14 [i] 15:15 Špeciálne komando II. 9 [i] 16:10 C. S. I. : Kriminálka Las Vegas VI. 13 [i] 17:00 PRVÉ NOVINY 17:15 NAJLEPŠIE POČASIE 17:20 PROMI NOVINY [i] 17:30 Kutyil s. r. o. [i] 18:00 Súdna sieň [i] 19:00 KRIMI NOVINY 19:30 NOVINY TV JOJ 19:55 ŠPORT 19:59 NAJLEPŠIE POČASIE 20:00 Telo na telo [i] 22:00 C. S. I. : Kriminálka Las Vegas IX. 24/24 [i] 22:55 Nebezpečná misia [i] 00:00 Mafstory [i] 01:50 Celebrity CAMP [i] 04:00 Nemesis [i]
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
    05:45 Skutočné príbehy [i] 06:45 Zvieracia klinika [i] 07:15 Zorro 66 [i] 07:40 Starsky a Hutch III. 51,52 [i] 09:15 Varí vám to [i] 09:50 Starý III. 56 [i] 10:50 Doktor z hôr II. 8 [i] 11:45 Červené ruže 1,2/200 [i] 13:25 Starsky a Hutch III. 51,52 [i] 15:15 Detektív XXL 2: Operácia Kondor [i] 16:50 Páli vám to? [i] 17:20 V mene lásky 1,2/170 [i] 19:00 KRIMI NOVINY “N“ 19:30 NOVINY TV JOJ “N“ 19:55 Vraždy v Midsomeri VIII. 4 [i] 21:35 Mravnostné oddelenie I. 8/8 [i] 22:30 Linda 15 [i] 23:20 Starý III. 56 [i] 00:25 Červené ruže [i] 02:00 Nočné reprízy
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
    06:00 Vodní krysy V. 14/32 [i] 07:00 All Saints VII. 20/40 [i] 07:55 Zoom 65/167 [i] 08:00 Lost - Ztraceni V. 12/17 [i] 09:00 Hvězdná brána: Atlantida II. 1/20 [i] 10:00 Mladí mušketýři 4/13 [i] 10:55 Zoom 65/167 [i] 11:00 Vodní krysy V. 14/32 [i] 12:00 Noční show Davida Lettermana 161/219 [i] 13:00 Lost - Ztraceni V. 12/17 [i] 14:00 Hvězdná brána: Atlantida II. 1/20 [i] 15:00 Situace: Ohrožení 2/16 [i] 16:00 Vodní krysy V. 15/32 [i] 17:00 All Saints VII. 21/40 [i] 17:55 Zoom 65/167 [i] 18:00 Lost - Ztraceni V. 13/17 [i] 19:00 Hvězdná brána: Atlantida II. 2/20 [i] 20:00 Situace: Ohrožení 3/16 [i] 21:00 Svatyně 4/13 [i] 22:00 Podstata strachu 3/13 [i] 23:00 Zachraň mě III. 8/13 [i] 23:55 Zoom 65/167 [i] 00:00 Noční show Davida Lettermana 162/219 [i] 01:00 All Saints VII. 21/40 [i] 02:00 Svatyně 4/13 [i] 02:50 Podstata strachu 3/13 [i] 03:35 Zachraň mě III. 8/13 [i]
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
    05:00 Opravna vraků: Návrat starých vozů - Chipův výběr [i] 06:00 Zlomyslné stroje: Obojživelná vozidla [i] 06:25 Pátá rychlost 10 [i] 06:50 Americký chopper: Byron Nelson 1 [i] 07:45 Výzva k boji: USA [i] 08:40 Bořiči mýtů: Luk z papíru [i] 09:35 Jak to funguje: Sekačka na trávu/reproduktor/transformátor/opékač topinek [i] 10:00 Jak se to dělá 42 [i] 10:30 Nejsmrtelnější úlovek: Hry s čísly [i] 11:25 Špinavé práce: Chovatel hmyzu [i] 12:20 Opravna vraků 16 [i] 13:15 Americký chopper: Byron Nelson 2 [i] 14:10 Pátá rychlost 11 [i] 14:35 Opravdoví hrdinové: Převržený katamarán [i] 15:05 Zničeno ve vteřině 31 [i] 15:30 Nejsmrtelnější úlovek: Riskantní a nebezpečné [i] 16:25 Miami Ink: Větší peníze, větší problémy [i] 17:20 Špinavé práce: Výrobce nádob na výkaly [i] 18:15 Bořiči mýtů: Pomačkané letadlo [i] 19:10 Jak to funguje: Brýle pro noční vidění/termostatický ventil/ozvěnový lokátor/piano [i] 19:40 Jak se to dělá 43 [i] 20:05 Výzva k boji: Thajsko [i] 21:00 Nejsmrtelnější úlovek: Nic pro staré chlapy [i] 21:55 Nutné k přežití: Belize [i] 22:50 Zničeno ve vteřině 32 [i] 23:20 Očitá svědectví 1 [i] 23:45 Opravna vraků 17 [i] 00:40 Opravna vraků: Londýnský autoservis: Ohňostroj z auta [i] 01:40 Nejsmrtelnější úlovek: Nic pro staré chlapy [i] 02:40 Bořiči mýtů: Pomačkané letadlo [i] 03:40 Zničeno ve vteřině 32 [i] 04:05 Jak to funguje: Brýle pro noční vidění/termostatický ventil/ozvěnový lokátor/piano [i] 04:35 Jak se to dělá 43 [i]
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:00 Barvy života [i] 05:59 Studio 6 [i] 08:30 Svět Elmo 51,52/56 [i] 09:00 Sardinky, aneb život jedné rodinky [i] 10:20 V srdci Jemenu [i] 11:15 Zeměpis světa [i] 11:35 Retro Prague 2009 [i] 12:00 Zprávy [i] 12:30 Přezůvky s sebou [i] 13:20 Osudy hvězd [i] 13:45 Praštěná holka I 1,2/18 [i] 14:30 Doktorka Quinnová III 7/29 [i] 15:25 My holky z Městečka 9/9 [i] 15:55 Tohle jsem já... [i] 16:05 Futuroskop [i] 16:35 Bali 40,41/52 [i] 17:00 AZ-kvíz [i] 17:30 Kluci v akci [i] 17:55 Předpověď počasí [i] 18:00 Události v regionech [i] 18:25 Svět, kde se nežebrá aneb Galerie podvodníků v Čechách [i] 18:40 Živé srdce Evropy: Jeřáb sudetský [i] 18:45 Večerníček [i] 18:55 Šťastných deset a Šance milion 19:00 Události [i] 19:40 Branky, body, vteřiny [i] 19:55 Předpověď počasí [i] 20:00 Konec velkých prázdnin 6/6 [i] 21:35 Reportéři ČT [i] 22:20 Nebezpečné myšlenky [i] 00:00 Losování Šťastných deset a Šance milion 00:05 Sex ve městě V 3/8 [i] 00:35 Praštěná holka I 1,2/18 [i] 01:20 Brno 1969 [i] 01:45 U nás v Evropě [i] 01:55 Události v regionech [i] 02:20 Události v regionech Brno 02:45 Události v regionech Ostrava [i] 03:10 Regiony ČT24 03:35 Z metropole [i] 04:00 Týden v regionech Brno 04:25 Týden v regionech Ostrava [i]
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:00 Ztroskotanci a samozvanci po třiceti letech [i] 05:30 Správy STV 05:59 Dobré ráno [i] 08:30 Panorama [i] 09:10 Televizní klub neslyšících [i] 09:40 Kalendárium [i] 09:55 Napříč světem [i] 10:20 Jak se bydlí s historií [i] 10:45 Kultura.cz [i] 11:10 Čétéčko [i] 11:35 AZ-kvíz [i] 12:00 Zahrada je hra [i] 12:25 Ondřejova filmová škola [i] 12:40 Návštěva v ZOO [i] 12:45 Případy detektiva Packala [i] 13:15 Deset životů kočky Titanic [i] 14:30 První čínský kosmonaut [i] 15:25 Krásy evropského pobřeží: V [i] 15:30 V roli predátora 2/2 [i] 16:25 Urbanita [i] 17:00 Gambrinus liga [i] 19:45 Zprávy v českém znakovém jazyce 20:00 Století létání [i] 20:55 Neznámí hrdinové - Pohnuté osudy [i] 21:25 Krásný ztráty [i] 21:55 Divnopis [i] 22:00 V odborné péči 43/43 [i] 22:30 Události, komentáře [i] 23:10 Q [i] 23:40 Revizoři [i] 01:25 62. mezinárodní hudební festival [i] 02:55 Kouzelná dvířka [i] 03:35 Čtenářský deník... Jan Trefulka: O bláznech jen dobré [i] 03:45 Česko jedna báseň: Pavel Švanda [i] 03:55 Po stopách [i] 04:10 Československý filmový týdeník 743/2379 [i] 04:20 Malíř Bohumír Matal [i]
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:00 Novashopping 05:59 Snídaně s Novou [i] 08:35 Směr jih 9 [i] 09:30 Cordierovi, soudce a policajt 16 [i] 11:25 Tescoma s chutí [i] 11:35 Nová cestománie [i] 12:10 Komisař Rex VII 15 [i] 13:10 Ženatý se závazky 168, 169 [i] 14:10 Walker Texas Ranger III 6 [i] 15:10 Superman 17 [i] 16:05 Zákon a pořádek: Zločinné úmysly II 5 [i] 17:00 Odpolední Televizní noviny [i] 17:25 Dva a půl chlapa II 16 [i] 17:50 Vražedná čísla [i] 18:35 Kriminálka Las Vegas III 2 [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:00 O zvířatech a lidech 13 [i] 21:05 Víkend [i] 21:50 Tváří v tvář [i] 00:20 Štvanci 9 [i] 01:10 Playmate roku 2008 12 [i] 01:35 Novashopping 01:55 Zvěrokruh II 9 [i] 02:50 Konec vysílání
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    06:05 Teleshopping 06:35 Tutenstein II 7 [i] 07:00 Teleshopping 07:10 Oggy a škodíci [i] 07:20 Oggy a škodíci [i] 07:25 Párty s kuchařem [i] 07:55 Deník zasloužilé matky IV 13 [i] 08:25 Přátelé X 12 [i] 08:55 M*A*S*H 168 [i] 09:25 Policie - New York IX 15 [i] 10:15 Případ pro Sam IV 9 [i] 11:10 To je vražda, napsala X 5 [i] 12:00 Drzá Jordan V 1 [i] 12:55 Deník zasloužilé matky IV 14 [i] 13:25 Sabrina - mladá čarodějnice VII 17 [i] 13:55 Čarodějky V 10 [i] 14:50 Chirurgové III 5 [i] 15:50 Láska na druhý pokus [i] 17:40 Minuty regionu 18:00 5 proti 5 [i] 18:55 Zprávy TV Prima [i] 19:35 Přátelé X 13 [i] 20:00 Hádej, kdo jsem! [i] 21:20 Jak se staví sen [i] 22:20 Myšlenky zločince II 10 [i] 23:15 Closer III 8 [i] 00:10 Wolffův revír I 25 [i] 01:05 Volejte Věštce 02:50 Výklad snů 03:45 Medicopter 117 IV 7 [i] 04:35 Autosalon [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
    05:00 Loupežník Hotzenplotz [i] 06:30 Fantom opery [i] 09:00 Teleshopping 12:00 Lavina [i] 13:45 Pik a Amadeus [i] 15:15 Seržant Pepper [i] 16:55 Dívka snů [i] 18:45 Bigfoot [i] 20:15 Nebezpečná pravda [i] 21:45 Advokát chudých [i] 23:30 Mírotvorce [i] 01:05 Jindabyne [i] 03:10 Anatomie pekla [i] 04:30 Pik a Amadeus [i]
  • TV program Eurosport

    logo TV stanice EurosportEurosport
    08:30 Motorismus [i] 09:00 Atletika [i] 10:30 Fotbal [i] 12:15 Fotbal [i] 14:00 Skoky na lyžích [i] 15:45 Fotbal [i] 18:00 Fotbal [i] 18:45 Fotbal [i] 19:00 Fotbal [i] 21:05 Wrestling [i] 21:30 Wrestling [i] 22:30 Bojové sporty [i] 23:30 Watts [i] 23:45 Fotbal [i] 00:30 Fotbal [i] 01:30 Závěr vysílání
  • TV program Hallmark

    logo TV stanice HallmarkHallmark
    06:00 Dotek anděla III 20 [i] 07:00 Dotek anděla III 21 [i] 08:00 McLeodovy dcery V 4 [i] 09:00 Soudkyně Amy II 13 [i] 10:00 Drsné městečko [i] 12:00 McLeodovy dcery V 5 [i] 13:00 Soudkyně Amy II 14 [i] 14:00 Danielova dcera [i] 16:00 Cesta lásky a naděje [i] 18:00 Drsné městečko [i] 20:00 Rodinná farma [i] 22:00 Médium III 13 [i] 23:00 Médium III 14 [i] 00:00 Vraždy v Midsomeru X 6 [i] 02:00 Obviněná [i] 04:00 Dotek anděla III 20 [i]
  • TV program Spektrum

    logo TV stanice SpektrumSpektrum
    05:00 Zvířecí rekordmani 14 [i] 06:00 Země krásná neznámá 14 [i] 07:00 Objevování Arktidy s Nigelem Marvenem 03 [i] 07:55 Nigella vaří narychlo 01 [i] 08:30 Za jídlem přes ulici 01 [i] 09:00 Jamie v Austrálii [i] 09:55 Jimmova farma [i] 11:05 Jamie vaří doma 26 [i] 11:35 Jamie vaří doma 14 [i] 12:05 Nigella vaří narychlo 01 [i] 12:40 Za jídlem přes ulici 01 [i] 13:10 Clippertonův ostrov 06 [i] 13:40 Kultura za pultem 06 [i] 14:15 Země krásná neznámá 14 [i] 15:10 Prehistorický park 02 [i] 16:10 Jamie v Austrálii [i] 17:10 Jamie vaří doma 26 [i] 17:40 Jamie vaří doma 14 [i] 18:10 Objevování Arktidy s Nigelem Marvenem 03 [i] 19:10 Jimmova farma [i] 20:20 Vychytávky 06 [i] 20:50 Tuningmánie 06 [i] 21:20 Venku v zimě 07 [i] 21:50 Venku v zimě 08 [i] 22:20 Mars na obzoru 03 [i] 23:20 Antické olympijské hry 06 [i] 23:50 Králové a královny 06 [i] 00:20 Mars na obzoru 04 [i] 01:20 Time Team [i] 02:20 Mars na obzoru 03 [i] 03:20 Budapešť nadivoko [i] 04:00 Antické olympijské hry 06 [i] 04:30 Králové a královny 06 [i]
  • TV program HBO

    logo TV stanice HBOHBO
    06:00 Letopisy Narnie: Princ Kaspian [i] 08:25 Saawariya [i] 10:40 Pan tělocvikář [i] 12:05 Probuzení tmy [i] 13:40 Jaký otec, taková dcera [i] 15:05 Od baru k baru 2 [i] 16:45 Silnice č. 30 [i] 18:10 Živoj jde dál [i] 20:00 Lord Longford [i] 21:30 Síla odvahy [i] 23:20 Vlajky našich otců [i] 01:30 Lord Longford [i] 03:00 Kryštof Akustik Best of Tour [i] 04:00 Hlava nehlava [i]
  • TV program HBO 2

    logo TV stanice HBO 2HBO 2
    10:00 Tady se nedá žít VI. 11 [i] 11:20 David McCullough vypráví [i] 12:00 Číslo 2 [i] 13:35 Chcete být hvězdou? [i] 15:15 Ratatouille [i] 17:05 V dostihovém sedle [i] 18:35 Neuvěřitelný příběh [i] 20:05 Pláž [i] 22:00 True Blood - Pravá krev : Nechci to slyšet 10 [i] 22:50 Flight Of The Conchords II. : Nepřirozená láska 5 [i] 23:20 Vycházející slunce [i] 01:25 Shred 2 [i] 03:00 Závan smrti [i]
  • TV program Animal Planet

    logo TV stanice Animal PlanetAnimal Planet
    05:35 SOS živočišné říše 10 [i] 06:00 Záchrana mazlíčků 78 [i] 06:30 Záchrana mazlíčků 79 [i] 07:00 Corwinovo poslání: Velbloudí hrb (extrémy) [i] 08:00 Opičí branže 5 [i] 08:30 Opičí branže 6