Úvodná stránka

TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
Júl 2017
PoUtStŠtPiSoNe
 12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31 
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    05:30 Chrisa nemá nikto rád I. 11/22 [i] 05:50 Scooby Doo, kde si?! II. 5-6/8 [i] 06:35 Duck Dodgers II. 24/26 [i] 07:05 Moja mama veterinárka I. 4/13 [i] 07:55 Moja matka je špiónka [i] 09:35 Krok za krokom I. 5-6/22 [i] 10:25 Smallville VI. 16-17/22 [i] 12:15 Prázdniny v Európe [i] 14:10 Byl jednou jeden polda III: Major Maisner a tančíci drak [i] 16:15 Marabunta: Vraždiace mravce [i] 18:05 Crusoe [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 19:20 DNES [i] 19:45 Počasie [i] 19:50 Športové noviny [i] 20:00 Diplomat 1/2 [i] 21:50 Diplomat 2/2 [i] 23:45 Sedem [i] 02:05 Zimný slnovrat 1/2 [i] 03:35 Zimný slnovrat 2/2 [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:10 Paláce Európy [i] 06:00 Motormagazín [i] 06:20 Postav dom, zasaď strom [i] 06:55 Pocoyo II. 11/52 [i] 07:00 Všetky psy idú do neba I. 9 [i] 07:25 Timon a Pumbaa 11/25 [i] 07:45 Phineas a Ferb 13/26 [i] 08:10 Elá hop [i] 08:35 Tri priadky [i] 09:30 Falcon Beach 14/26 [i] 10:20 Prelet cez Everest [i] 11:25 Svet v obrazoch [i] 11:50 Matúš [i] 13:10 Agatha Christie : Poirot [i] 14:00 Agatha Christie : Poirot [i] 14:55 Povstalecká história 7 [i] 16:20 Víťazstvo lásky 5/6 [i] 17:55 Zmenáreň [i] 18:23 Domáci majstri [i] 18:25 Večerníček [i] 18:35 Domáci majstri [i] 18:40 Uvoľnite sa, prosím [i] 19:30 Správy STV [i] 19:55 Góly body sekundy [i] 20:05 Počasie [i] 20:15 Skutočný príbeh: Texaská spravodlivosť 1/2 [i] 21:50 Skutočný príbeh: Texaská spravodlivosť 2/2 [i] 23:25 Siedma veľmoc [i] 00:50 Agatha Christie : Poirot [i] 01:45 Agatha Christie : Poirot [i] 02:35 Uvoľnite sa, prosím [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    06:30 Ryby, rybky, rybičky [i] 07:00 Živá panoráma [i] 07:25 Správy STV [i] 07:45 Udalosti ČT [i] 08:20 Televíkend [i] 08:50 Farmárska revue [i] 09:05 Československý filmový týždenník [i] 09:20 Dokumentárny klub [i] 10:20 My sme malí muzikanti [i] 10:45 Povesti a balady [i] 11:15 Bratislavské miniatúry [i] 11:30 Osemašesťdesiatnik [i] 12:20 Megastavby II. [i] 13:10 Orientácie [i] 13:40 Formula 1 - hlavné preteky [i] 16:05 Sympózium 2008 - Umenie na háčiku [i] 16:30 Folklórny festival Gombasek - galaprogram [i] 17:40 Vojna volov 6/6 [i] 18:40 Zlaté hity [i] 19:15 Večerníček [i] 19:30 Správy STV [i] 19:50 Keno 10 [i] 20:00 Na križovatke SK + CZ [i] 21:30 Stratená generácia? 3/3 [i] 21:55 Soirée z Mlynskej doliny [i] 22:50 Z hranej tvorby slovenských autorov [i] 00:15 BJD 2007 [i] 01:00 Poklady sveta IV. [i] 01:15 Udalosti ČT [i] 01:50 Správy STV [i] 02:29 Záver vysielania
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    05:20 VÍKENDOVÉ PROMI NOVINY [i] 06:00 Veľký televízny príbeh: Dvojník [i] 08:00 Dobrodružstvá pána Magooa [i] 09:00 Pinocchio [i] 09:25 Simpsonovci VIII. 5 [i] 09:45 Blízko smrti 11 [i] 10:40 Sexi špinavé prachy II. 5,6 [i] 12:15 Blízko smrti 12,13 [i] 14:00 Ona, jedine ona [i] 15:55 Rýchlejší ako smrť [i] 18:00 PRVÉ NOVINY 18:10 NAJLEPŠIE POČASIE 18:20 Nové bývanie [i] 19:00 KRIMI NOVINY 19:30 NOVINY TV JOJ 19:55 ŠPORT 19:59 NAJLEPŠIE POČASIE 20:00 C. S. I. : Kriminálka Las Vegas IX. 23 [i] 21:00 C. S. I. : Kriminálka Miami VII. 21 [i] 22:00 Predátor z hlbín [i] 23:50 Zabývaní [i] 01:35 Predátor z hlbín [i] 03:00 Damages - V ohrození života II. [i] 04:25 Acapulco H. E. A. T. II. [i]
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
    06:15 Dr. Hermanová [i] 07:00 Zvieracia klinika [i] 07:30 Zorro 65 [i] 08:00 Starsky a Hutch III. 51,52 [i] 09:30 V uliciach San Francisca 116,117 [i] 11:15 Zorro 66 [i] 11:40 Zvieracia klinika [i] 12:20 Klub EURO výhercov [i] 14:10 Doktorka Quinnová 49,50 [i] 15:50 Julie Lescautová VI. 1,2/13 [i] 17:30 Navzdory osudu 56,57 [i] 19:00 KRIMI NOVINY “N“ 19:30 NOVINY TV JOJ “N“ 20:00 Detektív XXL 2: Operácia Kondor [i] 21:30 Na doraz [i] 23:10 V uliciach San Francisca 116,117 [i] 00:50 Starsky a Hutch III. [i] 02:25 Nočné reprízy
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
    06:00 Poslední trosečník XII. - Panama 6/15 [i] 07:00 Poslední trosečník XII. - Panama 7/15 [i] 08:00 Wildfire III. 2/13 [i] 09:00 Hvězdná brána: Atlantida IV. 3/20 [i] 10:00 Hvězdná brána: Atlantida IV. 4/20 [i] 11:00 Sue Thomas: Agentka FBI II. 2/22 [i] 12:00 Wildfire III. 2/13 [i] 13:00 Vodní krysy II. 13/13 [i] 14:00 Poslední trosečník XIII. - Cookovy Ostrovy 15/16 [i] 16:00 Sue Thomas: Agentka FBI II. 2/22 [i] 17:00 Wildfire III. 2/13 [i] 18:00 All Saints V. 17/43 [i] 19:00 Posel ztracených duší III. 13/18 [i] 20:00 Muži v černém 2 [i] 21:45 Podstata strachu 2/13 [i] 22:45 Myšlenky zločince IV. 21/22 [i] 23:45 Pacovo mužstvo III. 20/26 [i] 01:15 Podstata strachu 2/13 [i] 02:05 Muži v černém 2 [i]
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
    05:00 Americký chopper 22 [i] 06:00 Zlomyslné stroje: Buldozery [i] 06:25 Jak se to dělá: Eskálátory [i] 06:50 Jak se to dělá 39 [i] 07:15 Bořiči mýtů: Plavání v sirupu [i] 08:10 Svět budoucnosti: Superbezpečná velkoměsta budoucnosti [i] 09:05 Extrémní výbuchy: Demolice ve Fort William [i] 10:00 Běsnící příroda: Tornáda [i] 10:55 Výzva k boji: Mexiko [i] 11:50 Americká rychlá kola: Auto soutěže Hildebrandt - část 3 [i] 12:45 Opravna vraků: Návrat starých vozů - Chipův výběr [i] 13:40 Špinavé práce: Ošetřovatel tučňáků [i] 14:35 Nutné k přežití: Turecko [i] 15:30 Nejsmrtelnější úlovek: Hledání úlovku [i] 16:25 Jak se to dělá: Motory pro motocykly [i] 16:55 Jak se to dělá 40 [i] 17:20 Svět budoucnosti: Superbezpečná velkoměsta budoucnosti [i] 18:15 Top Trumps: Válečné lodě [i] 18:45 Top Trumps: Vozidlo pro každý terén [i] 19:10 Americký chopper 22 [i] 20:05 Bořiči mýtů: Speciál videozáznamů z Youtube [i] 21:00 Jediná cesta úniku: S autem na hlavě [i] 21:30 Hry s časem: Býčí bič [i] 21:55 Chris Ryan u nejlepších policejních sborů světa: Sri Lanka [i] 22:50 Vězněm v cizině: Sandra Gregory [i] 23:45 Ross Kemp v Afghánistánu 2 [i] 00:40 Zničeno ve vteřině 30 [i] 01:10 Opravdoví hrdinové: Hrůza v podzemí [i] 01:40 Extrémní výbuchy: Demolice ve Fort William [i] 02:40 Zázraky vytvořené lidmi v Asii: Okinawské akvárium [i] 03:40 Jak to funguje: Záchod/grilovací rošt/osobní váha/katalyzátor [i] 04:05 Bořiči mýtů: Speciál videozáznamů z Youtube [i]
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:00 Co mám dělat, když...? [i] 05:15 Postřehy odjinud [i] 05:20 O češtině [i] 05:35 Zajímavosti z regionů [i] 06:00 Navštívenka [i] 06:25 Ve dvou se to lépe táhne 8/13 [i] 06:30 Borůvka a Kvítko 8/13 [i] 06:40 Pět draků vodáků 8/13 [i] 06:50 Ferda 17/26 [i] 07:15 Raníček s Dádou 07:30 Obyčejná koňská historie 5/6 [i] 07:55 Animované písničky [i] 08:00 Teď vedou, babička s dědou [i] 08:05 Animované písničky [i] 08:08 To musíš vidět [i] 08:10 Animované písničky [i] 08:15 Rybářská školička 9/10 [i] 08:20 Děti kreslí písničky [i] 08:25 Strach má velké oči [i] 09:35 Děti kreslí písničky [i] 09:45 Kalendárium [i] 10:00 Toulavá kamera [i] 10:30 Objektiv [i] 10:55 Eliška a její rod 6/7 [i] 12:00 Otázky Václava Moravce [i] 13:00 Zprávy [i] 13:05 O spanilé Jašince [i] 14:10 Cesty víry [i] 14:30 Křesťanský magazín [i] 14:45 Sváteční slovo patriarchy Církve československé husitské Tomáše Butty [i] 14:50 Polnočná omša [i] 16:20 Film o filmu Anglické jahody [i] 16:35 Podzemní Čechy II 9/13 [i] 17:05 Čétéčko [i] 17:25 Území bílých králů 6/7 [i] 18:15 Škola Na Výsluní 8/13 [i] 18:45 Večerníček [i] 18:55 Šťastných deset a Šance milion 19:00 Události [i] 19:35 Branky, body, vteřiny [i] 19:50 Předpověď počasí [i] 19:55 Sportka a Šance 20:00 Anglické jahody [i] 22:00 Losování Sportky a Šance 22:05 Dokaž, že je to zlé [i] 23:40 Losování Šťastných deset a Šance milion 23:45 Mrtví jako já 12/14 [i] 00:25 Svět umění: Z deníku válečného [i] 01:15 Uvolněte se, prosím [i] 02:00 Na cestě po Kopanicích [i] 02:25 Švédové před Brnem [i] 03:00 Otázky Václava Moravce 04:00 Otázky Václava Moravce 2. část
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:25 Grotesky [i] 05:35 Památky na prodej [i] 05:55 Nedělní ráno s Renatou Šáchovou [i] 06:50 Správy STV 07:15 Přeborníci [i] 07:50 Panorama [i] 08:30 Československý filmový týdeník 743/2379 [i] 08:45 Alternativní kultura [i] 09:40 Česko jedna báseň: Pavel Švanda [i] 09:50 Čtenářský deník... Jan Trefulka: O bláznech jen dobré [i] 10:05 Film 2009 [i] 10:35 Exit 316: Strach [i] 11:00 Mýty a fakta historie: Johanka z Arku [i] 11:45 Josef Sudek [i] 12:00 Generálka Jeho Veličenstva [i] 13:30 Jazz v Rudolfinu [i] 14:15 POP ART [i] 14:55 Svět umění: Z deníku válečného [i] 15:40 Poklady světa [i] 16:00 MS v atletice 2009 Německo [i] 18:45 Kultura.cz [i] 19:05 J. S. Bach: Koncert E dur pro housle a smyčc.orchestr BWV 1041 [i] 19:25 Josef Suk: Fantasie g moll op.24 [i] 20:00 Dvořákova Praha 2009 [i] 21:20 Echo Dvořákovy Prahy 2009 [i] 21:30 Na plovárně s Danielem Libeskindem [i] 21:55 Opilí slávou [i] 23:40 Nigel Kennedy: The Blue Note Session 2/2 [i] 00:30 Zlatá hokejka [i] 02:00 Recitál Jaroslava Hutky [i] 02:35 Čétéčko [i] 02:55 Kamera na cestách: Lvi z Kalahari [i] 03:50 Krásy evropského pobřeží: Valčík hrází [i] 04:00 Podzemní Čechy II 9/13 [i] 04:25 Krásný ztráty [i]
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:00 Novashopping 06:00 Království surikat II 5 [i] 06:25 Kamarádi z lesa 27, 28 [i] 06:50 Bolek a Lolek 60 [i] 07:05 Baby Looney Tunes 39 [i] 07:30 Spongebob v kalhotách 19 [i] 07:55 O statečném krejčíkovi [i] 09:05 XXL [i] 10:50 Vinnetou a Old Shatterhand v Údolí smrti [i] 12:35 Unesený 8 [i] 13:30 VC Evropy [i] 16:20 Myšák Stuart Little 2 [i] 17:40 Rady ptáka Loskutáka [i] 18:40 Kriminálka Las Vegas III 1 [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:00 Chalupáři 10 [i] 20:55 Mr. GS [i] 21:25 Charlieho andílci [i] 23:20 Nebezpečné hry 3 [i] 00:55 Báječní lidé 7 [i] 01:40 Novashopping 02:00 HOGO FOGO [i] 03:00 Ruská ruleta [i] 04:05 DO-RE-MI [i]
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    06:05 Párty s kuchařem [i] 06:30 X-Men: Začátek IV 7 [i] 06:55 Neuvěřitelná dobrodružství Rudly a Koumáka II 12 [i] 07:15 Oggy a škodíci [i] 07:25 Dobrodružství Toma a Jerryho [i] 07:50 Přátelé X 11 [i] 08:20 Hitlerovi muži I 4 [i] 09:25 Svět 2009 [i] 09:55 Cyankáli v šampaňském [i] 11:45 Tulák z širých plání [i] 13:45 Skřípění [i] 15:50 Bohové musí být šílení II [i] 17:50 Jste to, co jíte [i] 18:55 Zprávy TV Prima [i] 19:35 Přátelé X 12 [i] 20:00 Vraždy v Midsomeru [i] 22:10 Hra snů [i] 00:45 Až si vydechnu [i] 02:50 Volejte Věštce 04:35 To je fór! [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
    06:20 Cesta Černého měsíce [i] 09:00 Teleshopping 12:00 Fantom opery [i] 14:20 Loupežník Hotzenplotz [i] 15:50 Kulička a Toník [i] 17:40 Druhá míza [i] 19:35 Padělatel [i] 21:05 Dívka snů [i] 22:55 Jindabyne [i] 01:00 Bouchači a bouchačky [i] 02:40 Maurice [i]
  • TV program Eurosport

    logo TV stanice EurosportEurosport
    08:30 Tenis [i] 09:30 Motorismus [i] 10:00 Atletika [i] 11:15 Atletika [i] 13:45 Fotbal [i] 15:45 Motorismus [i] 16:15 Atletika [i] 18:30 Fotbal [i] 20:30 Atletika [i] 21:00 Atletika [i] 22:00 Tenis [i] 23:00 Motorismus [i] 23:30 Motorismus [i]
  • TV program Hallmark

    logo TV stanice HallmarkHallmark
    06:00 Staré hříchy [i] 08:00 Náš děda [i] 10:00 Zamilovaní sousedé [i] 12:00 Anděl v rodině [i] 14:00 Poslední dny planety Země 2/2 [i] 16:00 Dej šanci lásce [i] 18:00 Staré hříchy [i] 20:00 Danielova dcera [i] 22:00 Médium III 9 [i] 23:00 Médium III 10 [i] 00:00 Médium III 11 [i] 01:00 Médium III 12 [i] 02:00 Nevinnost na prodej [i] 04:00 Ticho [i]
  • TV program Spektrum

    logo TV stanice SpektrumSpektrum
    05:10 Buď já nebo pes 48 [i] 06:00 Mistrovské loupeže 13 [i] 07:05 Znovuobjevitelé 15 [i] 07:35 Znovuobjevitelé 16 [i] 08:05 Lonely Planet [i] 08:35 Lonely Planet [i] 09:05 Jamie vaří doma 26 [i] 09:35 Jamie vaří doma 14 [i] 10:05 S Nigellou ve vánoční kuchyni 02 [i] 10:45 S Nigellou ve vánoční kuchyni 03 [i] 11:20 Skryté světy: V podzemí Říma [i] 12:25 Od podlahy s Debbie Travisovou 20 [i] 13:30 Skryté možnosti 41 [i] 14:00 Skryté možnosti 42 [i] 14:30 Zvířecí rekordmani 14 [i] 15:30 Řeč hmyzí říše 01 [i] 15:50 Znovuobjevitelé 30 [i] 16:20 Znovuobjevitelé 31 [i] 16:50 Mistři švindlu 16 [i] 17:25 Chlapský víkend 11 [i] 17:55 Chlapský víkend 12 [i] 18:25 Buď já nebo pes 49 [i] 19:20 Elektrizující věda 31 [i] 19:55 Elektrizující věda 32 [i] 20:30 Když se Země zatřese 03 [i] 21:25 Úsvit lidstva 01 [i] 22:30 Rozhodující bitvy 03 [i] 23:30 Pohromy století 38 [i] 00:25 Skryté světy: V podzemí Říma [i] 01:25 Příběh o Indii 04 [i] 02:35 Lonely Planet [i] 03:05 Lonely Planet [i] 03:30 Místa ve Středomoří 12 [i] 04:35 Interiéry 12 [i]
  • TV program HBO

    logo TV stanice HBOHBO
    05:30 Cinema, Cinema, Cinema 35 [i] 06:00 Haló, tady Shirlee [i] 07:30 Rolling Stones [i] 09:30 Jack [i] 11:25 Letopisy Narnie: Princ Kaspian [i] 13:55 Na domácí půdě [i] 15:40 Saawariya [i] 17:55 Probuzení tmy [i] 19:30 Před kamerou 35 [i] 20:00 10 000 př. n. l. [i] 21:45 Hledá se Amanda [i] 23:20 Dva týdny [i] 00:55 Králové roku [i] 02:30 Rezident Evil: Zánik [i] 04:00 Alpha Dog [i]
  • TV program HBO 2

    logo TV stanice HBO 2HBO 2
    08:00 Tady se nedá žít VI. 10 [i] 09:20 Nezvaný host [i] 10:55 Kylie X 2008 [i] 11:50 Kdekoli, jen ne tady [i] 13:40 Lady XXL [i] 15:15 Dr. Dolittle 3 [i] 16:50 Wing Commander [i] 18:30 Hairspray [i] 20:25 Fontána [i] 22:00 Vím kdo mě zabil [i] 23:45 Démon pomsty: Krvavá lázeň [i] 01:20 Marion a Lucie [i] 02:55 Než ďábel zjistí, že seš mrtvej [i]
  • TV program Animal Planet

    logo TV stanice Animal PlanetAnimal Planet
    05:35 SOS živočišné říše 9 [i] 06:00 Záchrana mazlíčků 26 [i] 06:30 Záchrana mazlíčků 27 [i] 07:00 Veterinární policie Houston 21 [i] 08:00 Opičí život 17 [i] 08:30 Opičí život 18 [i] 09:00 Ztřeštěná zvířata 1 [i] 09:30 Ztřeštěná zvířata 2 [i] 10:00 Zvířecí pohotovost - doktoři na praxi: Stres - žádný problém [i] 10:30 SOS živočišné říše 12 [i] 11:00 Zvířecí policie: Bonnie a Clyde [i] 12:00 Zvířecí policie: Postaven před soud [i] 13:00 Veterinární policie Houston: Kruté zanedbání [i] 14:00 Veterinární policie Houston: Nejméně žádaní [i] 15:00 Žokejové: Za jakou cenu? [i] 15:30 Žokejové: Vyprchané štěstí [i] 16:00 Kdo s koho: Tanzanie [i] 16:30 Kdo s koho: Florida [i] 17:00 Veterinární policie Jižní Afrika 15 [i] 18:00 Dny delfínů 7 [i] 18:30 Dny delfínů 8 [i] 19:00 Surikatí království: Návrat Roverových [i] 19:30 Opičí život 13 [i] 20:00 Žraločí muž 1 [i] 21:00 Dokonalí predátoři [i] 23:00 Veterinární policie Jižní Afrika 15 [i] 00:00 Veterinární policie Houston 21 [i] 01:00 Surikatí království: Návrat Roverových [i] 01:30 Opičí život 13 [i] 01:55 Žraločí muž 1 [i] 02:50 Dokonalí predátoři [i] 04:40 Veterinární policie Jižní Afrika 15 [i]
  • TV program FilmBox

    logo TV stanice FilmBoxFilmBox
    11:30 Spoutaná [i] 13:05 3 muži a 3 nemluvňata [i] 14:30 Na mě se můžeš spolehnout [i] 16:20 Neobyčejná třída [i] 17:50 Agent z Hongkongu [i] 19:20 Silver Hawk: Maska spravedlnosti [i] 21:00 Život je krásný [i] 22:55 Skandál v Gri - Gri baru [i] 00:20 Highlander: Zúčtování [i] 01:50 Smrtící bumerang [i] 04:09 Závěr vysílání

GOLD CUP: Jamajka porazila Mexiko, kouč Whitmore: Dávid skolil Goliáša
Jamajskí futbalisti postúpili do finále na druhých majstrovstvách Severnej a Strednej Ameriky a Karibiku za sebou. V noci na pondelok zdolali v semifinále Mexičanov 1:0 a odplatili ...

Cyklista Babič je bronzový v pretekoch s hromadným štartom
Na snímke Adrián Babič, archívne foto

Češka Plíšková je na čele rebríčka WTA, Cibulková je na 11. mieste
Češka Karolína Plíšková

Richard Zvolánek chce zdolať deväť tatranských štítov za 30 hodín
Na snímke panoráma Vysokých Tatier pri Poprade

Aktuálne správy

Ministri budú rokovať o zmenách v zdravotníctve aj novom šéfovi ÚRSO
Na archívnej snímke zľava podpredsedníčka vlády a ministerka spravodlivosti SR Lucia Žitňanská, podpredseda vlády SR pre investície a informatizáciu Peter Pellegrini a predseda vlády SR Robert Fico Na snímke zľava podpredsedníčka ...

Teploty dnes poklesnú, oblakov pribudne
Ilustračná snímka

Dlhé šoférovanie a dlhé sledovanie televízie znižuje inteligenciu
Pravidelné dlhé šoférovanie, a tiež pravidelné dlhé sledovanie televízie znižuje inteligenciu. Vyplýva to z výsledkov výskumu britského vedeckého tímu, ktorý skúmal viac ako pol milióna ...

Výsluchom svedkov pokračuje pojednávanie v kauze vraždy majiteľa pohrebníctva
Výsluchom svedkov pokračuje v pondelok 24. júla na pracovisku Špecializovaného trestného súdu (ŠTS) v Banskej Bystrici pojednávanie v prípade vraždy 65-ročného majiteľa pohrebníctva vo ...

Danko s Ficom sa dohodli na zvyšovaní platov učiteľov
Predseda NR SR a šéf SNS Andrej Danko sa v pondelok dohodol s premiérom a predsedom Smeru-SD Robertom Ficom na zvyšovaní platov učiteľov od septembra. Vláda by preto mala podľa ...

FOTO: Zvolen búr