Úvodná stránka

TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
November 2017
PoUtStŠtPiSoNe
 12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
27282930 
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    05:30 Chrisa nemá nikto rád I. 11/22 [i] 05:50 Scooby Doo, kde si?! II. 5-6/8 [i] 06:35 Duck Dodgers II. 24/26 [i] 07:05 Moja mama veterinárka I. 4/13 [i] 07:55 Moja matka je špiónka [i] 09:35 Krok za krokom I. 5-6/22 [i] 10:25 Smallville VI. 16-17/22 [i] 12:15 Prázdniny v Európe [i] 14:10 Byl jednou jeden polda III: Major Maisner a tančíci drak [i] 16:15 Marabunta: Vraždiace mravce [i] 18:05 Crusoe [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 19:20 DNES [i] 19:45 Počasie [i] 19:50 Športové noviny [i] 20:00 Diplomat 1/2 [i] 21:50 Diplomat 2/2 [i] 23:45 Sedem [i] 02:05 Zimný slnovrat 1/2 [i] 03:35 Zimný slnovrat 2/2 [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:10 Paláce Európy [i] 06:00 Motormagazín [i] 06:20 Postav dom, zasaď strom [i] 06:55 Pocoyo II. 11/52 [i] 07:00 Všetky psy idú do neba I. 9 [i] 07:25 Timon a Pumbaa 11/25 [i] 07:45 Phineas a Ferb 13/26 [i] 08:10 Elá hop [i] 08:35 Tri priadky [i] 09:30 Falcon Beach 14/26 [i] 10:20 Prelet cez Everest [i] 11:25 Svet v obrazoch [i] 11:50 Matúš [i] 13:10 Agatha Christie : Poirot [i] 14:00 Agatha Christie : Poirot [i] 14:55 Povstalecká história 7 [i] 16:20 Víťazstvo lásky 5/6 [i] 17:55 Zmenáreň [i] 18:23 Domáci majstri [i] 18:25 Večerníček [i] 18:35 Domáci majstri [i] 18:40 Uvoľnite sa, prosím [i] 19:30 Správy STV [i] 19:55 Góly body sekundy [i] 20:05 Počasie [i] 20:15 Skutočný príbeh: Texaská spravodlivosť 1/2 [i] 21:50 Skutočný príbeh: Texaská spravodlivosť 2/2 [i] 23:25 Siedma veľmoc [i] 00:50 Agatha Christie : Poirot [i] 01:45 Agatha Christie : Poirot [i] 02:35 Uvoľnite sa, prosím [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    06:30 Ryby, rybky, rybičky [i] 07:00 Živá panoráma [i] 07:25 Správy STV [i] 07:45 Udalosti ČT [i] 08:20 Televíkend [i] 08:50 Farmárska revue [i] 09:05 Československý filmový týždenník [i] 09:20 Dokumentárny klub [i] 10:20 My sme malí muzikanti [i] 10:45 Povesti a balady [i] 11:15 Bratislavské miniatúry [i] 11:30 Osemašesťdesiatnik [i] 12:20 Megastavby II. [i] 13:10 Orientácie [i] 13:40 Formula 1 - hlavné preteky [i] 16:05 Sympózium 2008 - Umenie na háčiku [i] 16:30 Folklórny festival Gombasek - galaprogram [i] 17:40 Vojna volov 6/6 [i] 18:40 Zlaté hity [i] 19:15 Večerníček [i] 19:30 Správy STV [i] 19:50 Keno 10 [i] 20:00 Na križovatke SK + CZ [i] 21:30 Stratená generácia? 3/3 [i] 21:55 Soirée z Mlynskej doliny [i] 22:50 Z hranej tvorby slovenských autorov [i] 00:15 BJD 2007 [i] 01:00 Poklady sveta IV. [i] 01:15 Udalosti ČT [i] 01:50 Správy STV [i] 02:29 Záver vysielania
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    05:20 VÍKENDOVÉ PROMI NOVINY [i] 06:00 Veľký televízny príbeh: Dvojník [i] 08:00 Dobrodružstvá pána Magooa [i] 09:00 Pinocchio [i] 09:25 Simpsonovci VIII. 5 [i] 09:45 Blízko smrti 11 [i] 10:40 Sexi špinavé prachy II. 5,6 [i] 12:15 Blízko smrti 12,13 [i] 14:00 Ona, jedine ona [i] 15:55 Rýchlejší ako smrť [i] 18:00 PRVÉ NOVINY 18:10 NAJLEPŠIE POČASIE 18:20 Nové bývanie [i] 19:00 KRIMI NOVINY 19:30 NOVINY TV JOJ 19:55 ŠPORT 19:59 NAJLEPŠIE POČASIE 20:00 C. S. I. : Kriminálka Las Vegas IX. 23 [i] 21:00 C. S. I. : Kriminálka Miami VII. 21 [i] 22:00 Predátor z hlbín [i] 23:50 Zabývaní [i] 01:35 Predátor z hlbín [i] 03:00 Damages - V ohrození života II. [i] 04:25 Acapulco H. E. A. T. II. [i]
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
    06:15 Dr. Hermanová [i] 07:00 Zvieracia klinika [i] 07:30 Zorro 65 [i] 08:00 Starsky a Hutch III. 51,52 [i] 09:30 V uliciach San Francisca 116,117 [i] 11:15 Zorro 66 [i] 11:40 Zvieracia klinika [i] 12:20 Klub EURO výhercov [i] 14:10 Doktorka Quinnová 49,50 [i] 15:50 Julie Lescautová VI. 1,2/13 [i] 17:30 Navzdory osudu 56,57 [i] 19:00 KRIMI NOVINY “N“ 19:30 NOVINY TV JOJ “N“ 20:00 Detektív XXL 2: Operácia Kondor [i] 21:30 Na doraz [i] 23:10 V uliciach San Francisca 116,117 [i] 00:50 Starsky a Hutch III. [i] 02:25 Nočné reprízy
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
    06:00 Poslední trosečník XII. - Panama 6/15 [i] 07:00 Poslední trosečník XII. - Panama 7/15 [i] 08:00 Wildfire III. 2/13 [i] 09:00 Hvězdná brána: Atlantida IV. 3/20 [i] 10:00 Hvězdná brána: Atlantida IV. 4/20 [i] 11:00 Sue Thomas: Agentka FBI II. 2/22 [i] 12:00 Wildfire III. 2/13 [i] 13:00 Vodní krysy II. 13/13 [i] 14:00 Poslední trosečník XIII. - Cookovy Ostrovy 15/16 [i] 16:00 Sue Thomas: Agentka FBI II. 2/22 [i] 17:00 Wildfire III. 2/13 [i] 18:00 All Saints V. 17/43 [i] 19:00 Posel ztracených duší III. 13/18 [i] 20:00 Muži v černém 2 [i] 21:45 Podstata strachu 2/13 [i] 22:45 Myšlenky zločince IV. 21/22 [i] 23:45 Pacovo mužstvo III. 20/26 [i] 01:15 Podstata strachu 2/13 [i] 02:05 Muži v černém 2 [i]
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
    05:00 Americký chopper 22 [i] 06:00 Zlomyslné stroje: Buldozery [i] 06:25 Jak se to dělá: Eskálátory [i] 06:50 Jak se to dělá 39 [i] 07:15 Bořiči mýtů: Plavání v sirupu [i] 08:10 Svět budoucnosti: Superbezpečná velkoměsta budoucnosti [i] 09:05 Extrémní výbuchy: Demolice ve Fort William [i] 10:00 Běsnící příroda: Tornáda [i] 10:55 Výzva k boji: Mexiko [i] 11:50 Americká rychlá kola: Auto soutěže Hildebrandt - část 3 [i] 12:45 Opravna vraků: Návrat starých vozů - Chipův výběr [i] 13:40 Špinavé práce: Ošetřovatel tučňáků [i] 14:35 Nutné k přežití: Turecko [i] 15:30 Nejsmrtelnější úlovek: Hledání úlovku [i] 16:25 Jak se to dělá: Motory pro motocykly [i] 16:55 Jak se to dělá 40 [i] 17:20 Svět budoucnosti: Superbezpečná velkoměsta budoucnosti [i] 18:15 Top Trumps: Válečné lodě [i] 18:45 Top Trumps: Vozidlo pro každý terén [i] 19:10 Americký chopper 22 [i] 20:05 Bořiči mýtů: Speciál videozáznamů z Youtube [i] 21:00 Jediná cesta úniku: S autem na hlavě [i] 21:30 Hry s časem: Býčí bič [i] 21:55 Chris Ryan u nejlepších policejních sborů světa: Sri Lanka [i] 22:50 Vězněm v cizině: Sandra Gregory [i] 23:45 Ross Kemp v Afghánistánu 2 [i] 00:40 Zničeno ve vteřině 30 [i] 01:10 Opravdoví hrdinové: Hrůza v podzemí [i] 01:40 Extrémní výbuchy: Demolice ve Fort William [i] 02:40 Zázraky vytvořené lidmi v Asii: Okinawské akvárium [i] 03:40 Jak to funguje: Záchod/grilovací rošt/osobní váha/katalyzátor [i] 04:05 Bořiči mýtů: Speciál videozáznamů z Youtube [i]
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:00 Co mám dělat, když...? [i] 05:15 Postřehy odjinud [i] 05:20 O češtině [i] 05:35 Zajímavosti z regionů [i] 06:00 Navštívenka [i] 06:25 Ve dvou se to lépe táhne 8/13 [i] 06:30 Borůvka a Kvítko 8/13 [i] 06:40 Pět draků vodáků 8/13 [i] 06:50 Ferda 17/26 [i] 07:15 Raníček s Dádou 07:30 Obyčejná koňská historie 5/6 [i] 07:55 Animované písničky [i] 08:00 Teď vedou, babička s dědou [i] 08:05 Animované písničky [i] 08:08 To musíš vidět [i] 08:10 Animované písničky [i] 08:15 Rybářská školička 9/10 [i] 08:20 Děti kreslí písničky [i] 08:25 Strach má velké oči [i] 09:35 Děti kreslí písničky [i] 09:45 Kalendárium [i] 10:00 Toulavá kamera [i] 10:30 Objektiv [i] 10:55 Eliška a její rod 6/7 [i] 12:00 Otázky Václava Moravce [i] 13:00 Zprávy [i] 13:05 O spanilé Jašince [i] 14:10 Cesty víry [i] 14:30 Křesťanský magazín [i] 14:45 Sváteční slovo patriarchy Církve československé husitské Tomáše Butty [i] 14:50 Polnočná omša [i] 16:20 Film o filmu Anglické jahody [i] 16:35 Podzemní Čechy II 9/13 [i] 17:05 Čétéčko [i] 17:25 Území bílých králů 6/7 [i] 18:15 Škola Na Výsluní 8/13 [i] 18:45 Večerníček [i] 18:55 Šťastných deset a Šance milion 19:00 Události [i] 19:35 Branky, body, vteřiny [i] 19:50 Předpověď počasí [i] 19:55 Sportka a Šance 20:00 Anglické jahody [i] 22:00 Losování Sportky a Šance 22:05 Dokaž, že je to zlé [i] 23:40 Losování Šťastných deset a Šance milion 23:45 Mrtví jako já 12/14 [i] 00:25 Svět umění: Z deníku válečného [i] 01:15 Uvolněte se, prosím [i] 02:00 Na cestě po Kopanicích [i] 02:25 Švédové před Brnem [i] 03:00 Otázky Václava Moravce 04:00 Otázky Václava Moravce 2. část
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:25 Grotesky [i] 05:35 Památky na prodej [i] 05:55 Nedělní ráno s Renatou Šáchovou [i] 06:50 Správy STV 07:15 Přeborníci [i] 07:50 Panorama [i] 08:30 Československý filmový týdeník 743/2379 [i] 08:45 Alternativní kultura [i] 09:40 Česko jedna báseň: Pavel Švanda [i] 09:50 Čtenářský deník... Jan Trefulka: O bláznech jen dobré [i] 10:05 Film 2009 [i] 10:35 Exit 316: Strach [i] 11:00 Mýty a fakta historie: Johanka z Arku [i] 11:45 Josef Sudek [i] 12:00 Generálka Jeho Veličenstva [i] 13:30 Jazz v Rudolfinu [i] 14:15 POP ART [i] 14:55 Svět umění: Z deníku válečného [i] 15:40 Poklady světa [i] 16:00 MS v atletice 2009 Německo [i] 18:45 Kultura.cz [i] 19:05 J. S. Bach: Koncert E dur pro housle a smyčc.orchestr BWV 1041 [i] 19:25 Josef Suk: Fantasie g moll op.24 [i] 20:00 Dvořákova Praha 2009 [i] 21:20 Echo Dvořákovy Prahy 2009 [i] 21:30 Na plovárně s Danielem Libeskindem [i] 21:55 Opilí slávou [i] 23:40 Nigel Kennedy: The Blue Note Session 2/2 [i] 00:30 Zlatá hokejka [i] 02:00 Recitál Jaroslava Hutky [i] 02:35 Čétéčko [i] 02:55 Kamera na cestách: Lvi z Kalahari [i] 03:50 Krásy evropského pobřeží: Valčík hrází [i] 04:00 Podzemní Čechy II 9/13 [i] 04:25 Krásný ztráty [i]
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:00 Novashopping 06:00 Království surikat II 5 [i] 06:25 Kamarádi z lesa 27, 28 [i] 06:50 Bolek a Lolek 60 [i] 07:05 Baby Looney Tunes 39 [i] 07:30 Spongebob v kalhotách 19 [i] 07:55 O statečném krejčíkovi [i] 09:05 XXL [i] 10:50 Vinnetou a Old Shatterhand v Údolí smrti [i] 12:35 Unesený 8 [i] 13:30 VC Evropy [i] 16:20 Myšák Stuart Little 2 [i] 17:40 Rady ptáka Loskutáka [i] 18:40 Kriminálka Las Vegas III 1 [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:00 Chalupáři 10 [i] 20:55 Mr. GS [i] 21:25 Charlieho andílci [i] 23:20 Nebezpečné hry 3 [i] 00:55 Báječní lidé 7 [i] 01:40 Novashopping 02:00 HOGO FOGO [i] 03:00 Ruská ruleta [i] 04:05 DO-RE-MI [i]
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    06:05 Párty s kuchařem [i] 06:30 X-Men: Začátek IV 7 [i] 06:55 Neuvěřitelná dobrodružství Rudly a Koumáka II 12 [i] 07:15 Oggy a škodíci [i] 07:25 Dobrodružství Toma a Jerryho [i] 07:50 Přátelé X 11 [i] 08:20 Hitlerovi muži I 4 [i] 09:25 Svět 2009 [i] 09:55 Cyankáli v šampaňském [i] 11:45 Tulák z širých plání [i] 13:45 Skřípění [i] 15:50 Bohové musí být šílení II [i] 17:50 Jste to, co jíte [i] 18:55 Zprávy TV Prima [i] 19:35 Přátelé X 12 [i] 20:00 Vraždy v Midsomeru [i] 22:10 Hra snů [i] 00:45 Až si vydechnu [i] 02:50 Volejte Věštce 04:35 To je fór! [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
    06:20 Cesta Černého měsíce [i] 09:00 Teleshopping 12:00 Fantom opery [i] 14:20 Loupežník Hotzenplotz [i] 15:50 Kulička a Toník [i] 17:40 Druhá míza [i] 19:35 Padělatel [i] 21:05 Dívka snů [i] 22:55 Jindabyne [i] 01:00 Bouchači a bouchačky [i] 02:40 Maurice [i]
  • TV program Eurosport

    logo TV stanice EurosportEurosport
    08:30 Tenis [i] 09:30 Motorismus [i] 10:00 Atletika [i] 11:15 Atletika [i] 13:45 Fotbal [i] 15:45 Motorismus [i] 16:15 Atletika [i] 18:30 Fotbal [i] 20:30 Atletika [i] 21:00 Atletika [i] 22:00 Tenis [i] 23:00 Motorismus [i] 23:30 Motorismus [i]
  • TV program Hallmark

    logo TV stanice HallmarkHallmark
    06:00 Staré hříchy [i] 08:00 Náš děda [i] 10:00 Zamilovaní sousedé [i] 12:00 Anděl v rodině [i] 14:00 Poslední dny planety Země 2/2 [i] 16:00 Dej šanci lásce [i] 18:00 Staré hříchy [i] 20:00 Danielova dcera [i] 22:00 Médium III 9 [i] 23:00 Médium III 10 [i] 00:00 Médium III 11 [i] 01:00 Médium III 12 [i] 02:00 Nevinnost na prodej [i] 04:00 Ticho [i]
  • TV program Spektrum

    logo TV stanice SpektrumSpektrum
    05:10 Buď já nebo pes 48 [i] 06:00 Mistrovské loupeže 13 [i] 07:05 Znovuobjevitelé 15 [i] 07:35 Znovuobjevitelé 16 [i] 08:05 Lonely Planet [i] 08:35 Lonely Planet [i] 09:05 Jamie vaří doma 26 [i] 09:35 Jamie vaří doma 14 [i] 10:05 S Nigellou ve vánoční kuchyni 02 [i] 10:45 S Nigellou ve vánoční kuchyni 03 [i] 11:20 Skryté světy: V podzemí Říma [i] 12:25 Od podlahy s Debbie Travisovou 20 [i] 13:30 Skryté možnosti 41 [i] 14:00 Skryté možnosti 42 [i] 14:30 Zvířecí rekordmani 14 [i] 15:30 Řeč hmyzí říše 01 [i] 15:50 Znovuobjevitelé 30 [i] 16:20 Znovuobjevitelé 31 [i] 16:50 Mistři švindlu 16 [i] 17:25 Chlapský víkend 11 [i] 17:55 Chlapský víkend 12 [i] 18:25 Buď já nebo pes 49 [i] 19:20 Elektrizující věda 31 [i] 19:55 Elektrizující věda 32 [i] 20:30 Když se Země zatřese 03 [i] 21:25 Úsvit lidstva 01 [i] 22:30 Rozhodující bitvy 03 [i] 23:30 Pohromy století 38 [i] 00:25 Skryté světy: V podzemí Říma [i] 01:25 Příběh o Indii 04 [i] 02:35 Lonely Planet [i] 03:05 Lonely Planet [i] 03:30 Místa ve Středomoří 12 [i] 04:35 Interiéry 12 [i]
  • TV program HBO

    logo TV stanice HBOHBO
    05:30 Cinema, Cinema, Cinema 35 [i] 06:00 Haló, tady Shirlee [i] 07:30 Rolling Stones [i] 09:30 Jack [i] 11:25 Letopisy Narnie: Princ Kaspian [i] 13:55 Na domácí půdě [i] 15:40 Saawariya [i] 17:55 Probuzení tmy [i] 19:30 Před kamerou 35 [i] 20:00 10 000 př. n. l. [i] 21:45 Hledá se Amanda [i] 23:20 Dva týdny [i] 00:55 Králové roku [i] 02:30 Rezident Evil: Zánik [i] 04:00 Alpha Dog [i]
  • TV program HBO 2

    logo TV stanice HBO 2HBO 2
    08:00 Tady se nedá žít VI. 10 [i] 09:20 Nezvaný host [i] 10:55 Kylie X 2008 [i] 11:50 Kdekoli, jen ne tady [i] 13:40 Lady XXL [i] 15:15 Dr. Dolittle 3 [i] 16:50 Wing Commander [i] 18:30 Hairspray [i] 20:25 Fontána [i] 22:00 Vím kdo mě zabil [i] 23:45 Démon pomsty: Krvavá lázeň [i] 01:20 Marion a Lucie [i] 02:55 Než ďábel zjistí, že seš mrtvej [i]
  • TV program Animal Planet

    logo TV stanice Animal PlanetAnimal Planet
    05:35 SOS živočišné říše 9 [i] 06:00 Záchrana mazlíčků 26 [i] 06:30 Záchrana mazlíčků 27 [i] 07:00 Veterinární policie Houston 21 [i] 08:00 Opičí život 17 [i] 08:30 Opičí život 18 [i] 09:00 Ztřeštěná zvířata 1 [i] 09:30 Ztřeštěná zvířata 2 [i] 10:00 Zvířecí pohotovost - doktoři na praxi: Stres - žádný problém [i] 10:30 SOS živočišné říše 12 [i] 11:00 Zvířecí policie: Bonnie a Clyde [i] 12:00 Zvířecí policie: Postaven před soud [i] 13:00 Veterinární policie Houston: Kruté zanedbání [i] 14:00 Veterinární policie Houston: Nejméně žádaní [i] 15:00 Žokejové: Za jakou cenu? [i] 15:30 Žokejové: Vyprchané štěstí [i] 16:00 Kdo s koho: Tanzanie [i] 16:30 Kdo s koho: Florida [i] 17:00 Veterinární policie Jižní Afrika 15 [i] 18:00 Dny delfínů 7 [i] 18:30 Dny delfínů 8 [i] 19:00 Surikatí království: Návrat Roverových [i] 19:30 Opičí život 13 [i] 20:00 Žraločí muž 1 [i] 21:00 Dokonalí predátoři [i] 23:00 Veterinární policie Jižní Afrika 15 [i] 00:00 Veterinární policie Houston 21 [i] 01:00 Surikatí království: Návrat Roverových [i] 01:30 Opičí život 13 [i] 01:55 Žraločí muž 1 [i] 02:50 Dokonalí predátoři [i] 04:40 Veterinární policie Jižní Afrika 15 [i]
  • TV program FilmBox

    logo TV stanice FilmBoxFilmBox
    11:30 Spoutaná [i] 13:05 3 muži a 3 nemluvňata [i] 14:30 Na mě se můžeš spolehnout [i] 16:20 Neobyčejná třída [i] 17:50 Agent z Hongkongu