Úvodná stránka

TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
November 2017
PoUtStŠtPiSoNe
 12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
27282930 
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    05:40 Chrisa nemá nikto rád I. 10/22 [i] 06:00 Scooby Doo, kde si?! II. 3-4/8 [i] 06:45 Duck Dodgers II. 23/26 [i] 07:15 Alf II. 6-7/24 [i] 08:10 Chobotnice z II. poschodia [i] 10:05 Krok za krokom I. 3-4/22 [i] 11:05 Pán prsteňov: Dve veže [i] 14:30 Morské panny [i] 16:40 Lepšie neskoro ako nikdy [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 19:20 DNES [i] 19:45 Počasie [i] 19:50 Športové noviny [i] 20:00 Smotánka [i] 20:15 Lemra lemravá [i] 22:15 Rýchlo a zbesilo 2 [i] 00:00 Red Bull X-Fighters Londýn [i] 01:25 Rýchlo a zbesilo 2 [i] 03:05 112 špeciál: Blízko smrti [i] 03:40 Odvrátená strana slnka [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:00 Správy STV [i] 05:25 Góly body sekundy [i] 05:35 Klik [i] 05:55 Náučné putovanie [i] 06:00 Kto šetrí, má za 3 [i] 06:20 Môj dom - môj hrad [i] 06:45 Hopla! [i] 07:15 Pocoyo II. 10/52 [i] 07:20 Všetky psy idú do neba I. 8 [i] 07:40 Timon a Pumbaa 10/25 [i] 08:05 Phineas a Ferb 12/26 [i] 08:30 Fidlibumove rozprávky [i] 08:55 Zázračný autobus [i] 09:35 Falcon Beach 13/26 [i] 10:30 Paláce Európy [i] 11:25 Motormagazín [i] 11:45 Život bez konca 4/5 [i] 13:05 Šumivé cyankáli [i] 14:45 Film pre pamätníkov [i] 16:20 Rodinné dedičstvo [i] 17:50 Postav dom, zasaď strom [i] 18:24 Domáci majstri [i] 18:25 Večerníček [i] 18:35 Domáci majstri [i] 18:40 Promülle [i] 19:30 Správy STV [i] 19:55 Góly body sekundy [i] 20:05 Počasie [i] 20:15 Pošta pre teba [i] 21:40 Skutočný príbeh: Zachráňte Jessicu Lynchovú [i] 23:15 Minúty strachu [i] 01:15 Jediný svedok [i] 02:45 Takí sme boli [i] 04:00 Klik [i] 04:15 Rómsky magazín - So Vakeres [i] 04:40 Halali [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    06:30 Kaleidoskop 9/33 [i] 07:00 Živá panoráma [i] 07:35 Udalosti ČT [i] 08:10 Správy - Hírek [i] 08:20 Správy a komentáre [i] 08:40 Huby [i] 08:50 Televíkend [i] 09:15 TKN [i] 09:45 Tá tajovská voda mútna 2/3 [i] 10:55 GEN.sk [i] 11:10 Príbehy z hrobky II. [i] 12:05 5 minút po dvanástej [i] 13:05 Pestrá rodinka 33/36 [i] 13:30 Expedícia Červené more [i] 14:00 Z tvorby lokálnych a regionálnych televízií SR [i] 14:15 Z tvorby lokálnych a regionálnych televízií SR [i] 14:30 Moc vedomostí. Veľké európske univerzity 5/6 [i] 15:25 Vojna volov 5/6 [i] 16:25 Farmárska revue [i] 16:40 Študentské filmy [i] 17:25 Poetka pohybu [i] 17:50 Clippato [i] 18:20 Jeden deň na Južnom póle [i] 18:45 Mojich sedem divov [i] 19:15 Večerníček [i] 19:30 Správy STV [i] 19:50 Keno 10 [i] 20:00 Dokumentárny klub [i] 21:00 Československý filmový týždenník [i] 21:10 Dejiny malej mechanizovanej múzy [i] 21:30 Anjeli strážni [i] 21:55 Stratená generácia? 2/3 [i] 22:20 Save The World Awards 2009 [i] 23:10 Noc v archíve [i] 00:40 Invencie [i] 00:45 Motormagazín [i] 01:05 Udalosti ČT [i] 01:40 Správy STV [i] 02:29 Záver vysielania
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    06:00 Veľký televízny príbeh: Útek do nebezpečenstva [i] 07:30 Nedráždi! [i] 08:10 Dobrodružstvá pána Magooa [i] 09:00 Pinocchio [i] 09:25 Vyjednávači 8 [i] 10:15 Profesionáli II. 7 [i] 11:00 Nezvestní III. 15,16 [i] 12:40 Komando GSG 9 15,16 [i] 14:20 Mach 2 [i] 16:15 Pištoľníčky [i] 18:00 VÍKENDOVÉ PROMI NOVINY [i] 19:00 KRIMI NOVINY 19:30 NOVINY TV JOJ 19:55 ŠPORT 19:59 NAJLEPŠIE POČASIE 20:00 Rýchlejší ako smrť [i] 22:30 Milenka [i] 00:15 Miliónový tanec [i] 02:30 Komando GSG 9 [i] 04:00 Milenka [i]
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
    05:45 Doktor z hôr II. 7 [i] 06:30 Navzdory osudu 54,55 [i] 08:00 Starsky a Hutch III. 49,50 [i] 09:30 V uliciach San Francisca 114,115 [i] 11:15 Zorro 65 [i] 11:40 Zvieracia klinika [i] 12:20 Klub EURO výhercov [i] 13:40 Pozor, vizita! [i] 15:00 Doktorka Quinnová 49,50 [i] 16:45 Synovia a dcéry Jakuba sklára 7 [i] 17:55 Siska 45 [i] 19:00 KRIMI NOVINY “N“ 19:30 NOVINY TV JOJ “N“ 20:00 Julie Lescautová VI. 1,2/13 [i] 23:15 V uliciach San Francisca 114,115 [i] 00:55 Starsky a Hutch III. [i] 02:35 Nočné reprízy
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
    06:00 Poslední trosečník XII. - Panama 4/15 [i] 07:00 Poslední trosečník XII. - Panama 5/15 [i] 08:00 Wildfire III. 1/13 [i] 09:00 Hvězdná brána: Atlantida IV. 1/20 [i] 10:00 Hvězdná brána: Atlantida IV. 2/20 [i] 11:00 Sue Thomas: Agentka FBI II. 1/22 [i] 12:00 Wildfire III. 1/13 [i] 13:00 Poslední trosečník XIII. - Cookovy Ostrovy 15/16 [i] 15:00 The Amazing Race XIV. 9/11 [i] 16:00 Sue Thomas: Agentka FBI II. 1/22 [i] 17:00 Wildfire III. 1/13 [i] 18:00 All Saints V. 16/43 [i] 19:00 Posel ztracených duší III. 12/18 [i] 20:00 Internát II. 1/8 [i] 21:30 CSI: New York V. 25/25 [i] 22:30 Ďáblův obhájce [i] 00:15 Internát II. 1/8 [i] 01:45 CSI: New York V. 25/25 [i] 02:35 Ďáblův obhájce [i]
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
    05:00 Mistrovství světa ve stavění motocyklů 3 [i] 06:00 Zlomyslné stroje: Rypadla [i] 06:25 Jak se to dělá: Šroubováky [i] 06:50 Jak se to dělá 38 [i] 07:15 Miami Ink: Rodina [i] 08:10 Špinavé práce: Hadí výzkumník [i] 09:05 Záchrana vraku 7 [i] 09:35 Záchrana vraku 8 [i] 10:00 Rizikové stavby: Lodě [i] 10:55 Megainženýrství: Kilometr a půl vysoký mrakodrap [i] 11:50 Zázraky vytvořené lidmi v Asii: Okinawské akvárium [i] 12:45 Výzva k boji: Indonézie [i] 13:40 Hry s časem: Býčí bič [i] 14:10 Hry s časem: Roztleskávačky [i] 14:35 Svět budoucnosti: Superbezpečná velkoměsta budoucnosti [i] 15:30 Bořiči mýtů: Plavání v sirupu [i] 16:25 Extrémní výbuchy: Demolice ve Fort William [i] 17:20 Rizikové stavby: Lodě [i] 18:15 Megainženýrství: Kilometr a půl vysoký mrakodrap [i] 19:10 Americká rychlá kola: Auto soutěže Hildebrandt - část 3 [i] 20:05 Top Trumps: Válečné lodě [i] 20:35 Top Trumps: Vozidlo pro každý terén [i] 21:00 Americký chopper 22 [i] 21:55 Opravna vraků: Návrat starých vozů - Chipův výběr [i] 22:50 Nutné k přežití: Turecko [i] 23:45 Chris Ryan u nejlepších policejních sborů světa: Izrael [i] 00:40 Extrémní výbuchy: Demolice ve Fort William [i] 01:40 Běsnící příroda: Tornáda [i] 02:40 Rizikové stavby: Lodě [i] 03:40 Záchrana vraku 7 [i] 04:05 Opravna vraků: Návrat starých vozů - Chipův výběr [i]
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:00 Zahrada je hra [i] 05:20 Postřehy odjinud [i] 05:30 Události v regionech [i] 05:55 Navštívenka [i] 06:20 Šikulové [i] 06:30 Sezamová angličtina 49,50/52 [i] 07:00 Garfield a přátelé 13/26 [i] 07:25 Let 29 10/30 [i] 07:45 Hurá, škola! [i] 08:00 Deset životů kočky Titanic [i] 09:15 Ovečka Shaun 23/40 [i] 09:20 Zpívánky [i] 09:30 Kuchařská pohotovost [i] 10:00 Zámek v oblacích [i] 12:00 Zprávy [i] 12:05 Z metropole , Týden v regionech [i] 12:35 Zlomvaz 2009 [i] 13:00 Auto Moto Styl [i] 13:35 Království divočiny: Legendy světa zvířat 1/13 [i] 14:00 Dobrá rada nad zlato [i] 14:30 Mlčení krahujce 7/8 [i] 15:20 Úsměvy Valérie Zawadské [i] 16:05 Tenkrát na Západě [i] 18:45 Večerníček [i] 18:55 Šťastných deset a Šance milion 19:00 Události [i] 19:40 Branky, body, vteřiny [i] 19:55 Předpověď počasí [i] 20:00 Zlatá hokejka [i] 21:40 Vyjednavač [i] 23:55 Losování Šťastných deset a Šance milion 00:05 Bezva polda [i] 01:55 Wroclaw 99 minus deset [i] 02:50 Sólo pro... Irenu Budweiserovou 03:30 Folklorní magazín [i] 03:50 Kavárnička dříve narozených [i] 04:35 Vyškovec [i]
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:00 Kus dřeva ze stromu [i] 05:15 Vizitky českých muzeí a galerií II [i] 05:25 Štíty království českého 9/10 [i] 05:50 Karel Plicka [i] 06:15 Může to být i vaše dítě [i] 06:30 Správy STV 07:00 Utajená řeč peněz [i] 07:20 Soukromá muzea [i] 07:30 Osudové okamžiky [i] 07:50 Panorama [i] 08:30 Skryté zločiny osmašedesátého [i] 09:30 Folklorní magazín [i] 09:55 Náš venkov [i] 10:15 Ta naša kapela [i] 10:45 Hledání ztraceného času [i] 11:10 Začátek konce [i] 12:05 Neznámá Země - Svět podle Thora [i] 12:25 Pětka v Pomeranči - letní sestřih [i] 12:55 Sabotáž [i] 13:25 Bryan Ferry: Dylanesque [i] 14:15 Kamera na cestách: Na jihu Chile [i] 15:00 První čínský kosmonaut [i] 15:55 Modrá tajemství [i] 16:55 Zmatek [i] 17:30 Ticho [i] 17:50 MS v atletice 2009 Německo [i] 21:10 Písně proti tankům [i] 22:10 Alternativní kultura [i] 23:10 Noc s Andělem [i] 00:40 Morava - George Mraz, Emil [i] 01:30 Soul Deep 4/6 [i] 02:20 Sešli se... [i] 03:20 Na Kloboučku [i] 04:00 Ladí neladí [i] 04:55 Studio B - Nikita Džigurda [i]
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:45 Baby Looney Tunes 38 [i] 06:10 Admirál Bublina útočí 21 [i] 06:35 Spongebob v kalhotách 18 [i] 07:00 Lovec krokodýlů VI 2 [i] 08:00 HOGO FOGO [i] 09:10 Zlatíčka [i] 10:10 Příběh jednoho života [i] 12:00 Volejte Novu [i] 12:30 Katakomby [i] 13:55 Královna růží [i] 15:45 Lásky mezi kapkami deště [i] 17:55 Babicovy dobroty [i] 18:30 Koření [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:00 Šarlotina pavučinka [i] 22:00 Poslední mise [i] 23:40 Upír v Brooklynu [i] 01:30 Novashopping 01:50 Volejte Novu [i] 02:15 Babicovy dobroty [i] 02:45 Zlatíčka [i] 04:10 DO-RE-MI [i]
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    06:05 Párty s kuchařem [i] 06:30 X-Men: Začátek IV 6 [i] 06:55 Neuvěřitelná dobrodružství Rudly a Koumáka II 11 [i] 07:15 Fresh Prince IV 12 [i] 07:45 Přátelé X 10 [i] 08:15 Autosalon [i] 09:05 Knight Rider I 15 [i] 10:00 Wolffův revír V [i] 10:55 Policejní vyjednavači 17 [i] 11:50 Columbo [i] 13:40 Doktor Hollywood [i] 15:25 Mafioso [i] 17:05 Bláznivá dovolená v Evropě [i] 18:55 Zprávy TV Prima [i] 19:35 Přátelé X 11 [i] 20:00 Nebezpečná rychlost 2: Zásah [i] 22:35 Křižovatka smrti 2 [i] 00:20 Riziko [i] 02:20 Volejte Věštce 04:05 Inspektor Balko 24 [i] 04:50 Inspektor Balko 25 [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
    06:30 Pojízdná show [i] 09:00 Teleshopping 12:00 Tygří srdce [i] 13:30 Cesta Černého měsíce [i] 15:10 Lavina [i] 16:55 Měsíc a hvězdy [i] 18:40 Seržant Pepper [i] 20:20 Druhá míza [i] 22:15 Valium, Prozac a Extáze [i] 00:00 Zvrhlosti žen [i] 01:55 Anatomie pekla [i] 03:15 Nulová tolerance [i] 04:50 Tygří srdce [i]
  • TV program Eurosport

    logo TV stanice EurosportEurosport
    09:00 Motorismus [i] 09:30 Atletika [i] 11:45 Atletika [i] 14:00 Tenis [i] 15:00 Atletika [i] 16:15 Jezdectví [i] 17:40 The Factory [i] 17:45 Atletika [i] 21:00 Atletika [i] 21:30 Tenis [i] 23:00 Motorismus [i] 23:30 Bojové sporty [i] 00:00 Motorismus [i] 00:25 Business Class [i] 00:30 tletika [i] 01:00 Atletika [i] 01:55 Business Class [i] 02:00 Závěr vysílání
  • TV program Hallmark

    logo TV stanice HallmarkHallmark
    05:00 Dotek anděla III 19 [i] 06:00 Dotek anděla III 19 [i] 07:00 Soudkyně Amy II 9 [i] 08:00 Soudkyně Amy II 10 [i] 09:00 Soudkyně Amy II 11 [i] 10:00 Soudkyně Amy II 12 [i] 11:00 Soudkyně Amy II 13 [i] 12:00 Náš děda [i] 14:00 Poslední dny planety Země 1/2 [i] 16:00 Zamilovaní sousedé [i] 18:00 Anděl v rodině [i] 20:00 Dej šanci lásce [i] 22:00 Médium III 5 [i] 23:00 Médium III 6 [i] 00:00 Médium III 7 [i] 01:00 Médium III 8 [i] 02:00 Doživotní trest [i] 04:00 Nevinnost na prodej [i]
  • TV program Spektrum

    logo TV stanice SpektrumSpektrum
    06:00 Antické olympijské hry 07 [i] 06:30 Antické olympijské hry 08 [i] 07:00 Britské muzeum 05 [i] 07:35 Britské muzeum 06 [i] 08:10 Manchester United [i] 09:10 Úsvit lidstva 02 [i] 10:10 Prehistorický park 02 [i] 11:10 Co nám prospívá 15 [i] 12:10 Doktorologie 11 [i] 12:35 Od podlahy s Debbie Travisovou 19 [i] 13:40 Skryté možnosti 39 [i] 14:05 Skryté možnosti 40 [i] 14:35 Zvířecí rekordmani 36 [i] 15:35 Řeč hmyzí říše 10 [i] 15:55 Znovuobjevitelé 28 [i] 16:25 Znovuobjevitelé 29 [i] 16:55 Mistři švindlu 15 [i] 17:30 Chlapský víkend 09 [i] 18:00 Chlapský víkend 10 [i] 18:30 Buď já nebo pes 48 [i] 19:20 Elektrizující věda 29 [i] 19:55 Elektrizující věda 30 [i] 20:30 Když se Země zatřese 02 [i] 21:25 Skryté světy: V podzemí Říma [i] 22:30 Rozhodující bitvy 02 [i] 23:30 Pohromy století 37 [i] 00:25 Za zavřenými dveřmi 03 [i] 01:25 Chytrý průvodce po… 07 [i] 01:50 Chytrý průvodce po… 08 [i] 02:20 Kanál v Hangzhou 01 [i] 02:55 Kanál v Hangzhou 02 [i] 03:25 Místa ve Středomoří 11 [i] 04:30 O lidech a myších [i]
  • TV program HBO

    logo TV stanice HBOHBO
    06:00 Pokojský [i] 07:25 Dr. Dolittle [i] 08:45 Příměří [i] 10:35 Moulin Rouge [i] 12:40 Malý Dodo [i] 14:00 Princezna [i] 15:25 Monkey Business - Nokia Tour 2007 [i] 17:00 Nestyda [i] 18:25 VALL-I [i] 20:00 Invaze [i] 21:40 Zápisky o skandálu [i] 23:10 Gangsteři z Miami [i] 00:40 Hank a Mike [i] 02:05 Tři dolary [i] 04:00 Modli se za ráno [i]
  • TV program HBO 2

    logo TV stanice HBO 2HBO 2
    08:00 Tady se nedá žít VI. 9 [i] 09:15 Pravý Američan [i] 10:50 Řeč nepřítele [i] 12:35 Tikot [i] 14:10 Romero a Julie [i] 15:45 Nové sčítání hlasů [i] 17:40 P.S. Miluji tě [i] 19:45 Někdo jiný [i] 21:00 Tara a její svět 7 [i] 21:30 Tara a její svět 8 [i] 22:00 Tara a její svět 9 [i] 22:30 Krvavý diamant [i] 00:50 300: Bitva u Thermopyl [i] 02:45 Stephanie Daley [i] 04:15 Před kamerou 34 [i]
  • TV program Animal Planet

    logo TV stanice Animal PlanetAnimal Planet
    05:35 SOS živočišné říše 8 [i] 06:00 Záchrana mazlíčků 24 [i] 06:30 Záchrana mazlíčků 25 [i] 07:00 Veterinární policie Houston 20 [i] 08:00 Opičí život 15 [i] 08:30 Opičí život 16 [i] 09:00 Ztřeštěná zvířata: Vypravěč [i] 09:30 Ztřeštěná zvířata: Zvířecí soud [i] 10:00 Největší extrémy: Boj pohlaví [i] 11:00 Zápisník lovce krokodýlů: Divocí hoši - divocí krokodýlové [i] 12:00 Jak se nestát návnadou pro žraloky [i] 13:00 Jak přežít mezi žraloky [i] 14:00 Bílý útočí nad hladinou [i] 15:00 Bílý útočí nad hladinou 2 [i] 16:00 Přežili napadení žralokem [i]