Úvodná stránka

TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
September 2017
PoUtStŠtPiSoNe
 123
45678910
11121314151617
18192021222324
252627282930 
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    05:30 Reflex [i] 06:00 Teleráno [i] 09:00 Herkules II. 19/24 [i] 09:50 V siedmom nebi XI. 10/22 [i] 10:40 Ženy z rodu Gilmorovcov VII. 15/22 [i] 11:30 Veronika Marsová III. 15/20 [i] 12:25 Bláznivý Jimov život V. 12/22 [i] 12:50 Joey II. 3-4/22 [i] 13:40 Čarodejnice VII. 16/22 [i] 14:30 Osobný strážca 49-50/64 [i] 16:05 Walker, texaský ranger III. [i] 17:00 Prvé Televízne noviny [i] 17:25 Reflex [i] 17:50 Počasie [i] 18:00 Komisár Rex X. 6/12 [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 19:20 DNES [i] 19:45 Počasie [i] 19:50 Športové noviny [i] 20:00 Vráťte mi dieťa! [i] 21:45 NCIS - Námorný vyšetrovací úrad V. 8/19 [i] 22:40 Mission: Impossible II [i] 01:05 Alias IV. 20/22 [i] 01:50 Láska, s.r.o. 13-14/22 [i] 02:30 Wolffov revír I. 25/26 [i] 03:20 TELEVÍZNE NOVINY [i] 03:40 Komisár Rex X. 6/12 [i] 04:25 Sophia - nevesta proti svojej vôli 63-64/65 [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:10 Uvarte si štíhlosť 6/6 [i] 05:30 Kto šetrí, má za 3 [i] 05:55 Ranný magazín [i] 08:05 Safari za kuchyňou 5/11 [i] 08:35 Lassie I 22/26 [i] 09:05 Lassie I 23/26 [i] 09:35 Večne nespokojní II. 17/28 [i] 10:25 Špiónky 39/40 [i] 11:10 Policajti z prístavu IV. 17/31 [i] 11:55 Sila lásky I. 195 [i] 12:45 Sila lásky I. 196 [i] 13:40 Obchod so šťastím 39 [i] 14:15 Kaviareň Slávia [i] 15:05 Rany lásky 105/130 [i] 15:50 Rany lásky 106/130 [i] 16:35 Oheň 13/26 [i] 17:25 Largo 39/39 [i] 18:10 Domáci majstri [i] 18:15 Večerníček [i] 18:25 Domáci majstri [i] 18:30 Uragán [i] 19:15 Slovensko dnes [i] 19:30 Správy STV [i] 19:55 Góly body sekundy [i] 20:05 Počasie [i] 20:15 Šarlatové písmeno [i] 22:35 Skryté zločiny 3/4 [i] 00:10 Buddy Faro 10/13 [i] 00:55 Euromaxx - Architektúra 18/18 [i] 01:25 Uvarte si štíhlosť 6/6 [i] 01:50 Kto šetrí, má za 3 [i] 02:10 Sila lásky I. 195 [i] 03:00 Sila lásky I. 196 [i] 03:50 Slovensko dnes [i] 04:05 Správy STV [i] 04:30 Góly body sekundy [i] 04:35 Zelené raje 1/10 [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    05:45 Správy STV [i] 06:10 Udalosti ČT [i] 06:45 Správy - Hírek [i] 06:50 Správy a komentáre [i] 07:15 Živá panoráma [i] 07:45 Providence III. 2/22 [i] 08:30 Ranný magazín [i] 10:35 Leto s telkou : Lienka Anulienka 4/21 [i] 10:40 Bračekovia mravčekovia 12/13 [i] 10:50 Tajomný ostrov 7/13 [i] 11:15 Dopraváčik uja Sládka 14 [i] 11:25 Pesničky z Hviezdičky [i] 11:30 Spielt mit! [i] 11:55 Dokument na želanie - o umení [i] 12:20 Ženy o ženách [i] 12:45 Živá panoráma [i] 13:20 Bratislavský Vienok [i] 13:55 Totálne fenomenálne 16/21 [i] 14:10 Totálne fenomenálne 17/21 [i] 14:25 Deti vetra [i] 15:00 Siesta z archívu: Sesternica Beta 2/3 [i] 16:40 Polícia [i] 16:50 Sigord [i] 17:20 Ryby, rybky, rybičky [i] 17:55 Bumerang [i] 18:45 Veľké záhady [i] 19:10 Správy - Hírek [i] 19:15 Večerníček [i] 19:30 Správy STV [i] 19:50 Keno 10 [i] 20:00 Planéta Zem zhora 7/8 [i] 21:00 Família [i] 21:30 Správy a komentáre [i] 21:50 Slovensko dnes [i] 22:05 Noc v archíve [i] 23:35 Hviezdna loď Galactica III. 16/20 [i] 00:20 Ryby, rybky, rybičky [i] 00:45 Udalosti ČT [i] 01:20 Správy STV [i] 01:45 Správy - Hírek [i] 01:50 Správy a komentáre [i] 02:29 Záver vysielania
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    05:30 Nedráždi! [i] 06:00 KRIMI NOVINY 06:30 NOVINY TV JOJ 07:00 RANNÁ SHOW ADELY A SAJFU [i] 09:00 Kriminálka San Francisco 9 [i] 10:00 Kosti I. 20,21 [i] 11:50 V. I. P. II. 17 [i] 12:40 C. S. I. : Kriminálka Miami IV. 14 [i] 13:30 Vyjednávači 2 [i] 14:20 C. S. I. : Kriminálka New York III. 12 [i] 15:10 Špeciálne komando II. 7 [i] 16:10 C. S. I. : Kriminálka Las Vegas VI. 11 [i] 17:00 PRVÉ NOVINY 17:15 NAJLEPŠIE POČASIE 17:20 PROMI NOVINY [i] 17:30 Kutyil s. r. o. II. 8 [i] 18:00 Súdna sieň [i] 19:00 KRIMI NOVINY 19:30 NOVINY TV JOJ 19:55 ŠPORT 19:59 NAJLEPŠIE POČASIE 20:00 Takmer smrtonosná pasca [i] 22:00 Kosti I. 22/22 [i] 23:00 Kosti II 18 [i] 00:00 Mafstory [i] 00:55 Periskop hore a dole [i] 02:35 Špeciálne komando II. [i] 03:15 Nevera po slovensky [i] 04:00 Divoké fantazie [i]
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
    05:45 Doktor z hôr II. 5 [i] 06:30 Navzdory osudu 50,51 [i] 08:00 Starsky a Hutch II. 45,46 [i] 09:30 Varí vám to [i] 10:00 Starý III. 54 [i] 11:00 Doktor z hôr II. 6 [i] 11:55 Klub EURO výhercov [i] 13:10 Tretí zázrak [i] 15:15 Spomienky na minulosť [i] 17:00 Páli vám to? [i] 17:30 Navzdory osudu 52,53 [i] 19:00 KRIMI NOVINY “N“ 19:30 NOVINY TV JOJ “N“ 20:00 Sprisahanie strelného prachu 2/2 [i] 21:40 Lampa [i] 00:10 Starý III. 54 [i] 01:00 Starsky a Hutch II. [i] 02:40 Nočné reprízy
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
    06:00 Vodní krysy V. 12/32 [i] 07:00 All Saints VII. 18/40 [i] 07:55 Zoom 64/167 [i] 08:00 Lost - Ztraceni V. 10/17 [i] 09:00 Hvězdná brána: Atlantida 19/20 [i] 10:00 Mladí mušketýři 2/13 [i] 10:55 Zoom 64/167 [i] 11:00 Vodní krysy V. 12/32 [i] 12:00 Noční show Davida Lettermana 159/219 [i] 13:00 Lost - Ztraceni V. 10/17 [i] 14:00 Hvězdná brána: Atlantida 19/20 [i] 15:00 Umíte tančit? III. 33/33 [i] 16:00 Vodní krysy V. 13/32 [i] 17:00 All Saints VII. 19/40 [i] 17:55 Zoom 64/167 [i] 18:00 Lost - Ztraceni V. 11/17 [i] 19:00 Hvězdná brána: Atlantida 20/20 [i] 20:00 Situace: Ohrožení 1/16 [i] 21:00 Kriminálka z pobřeží 10/20 [i] 22:00 The Shield - Policejní odznak VII. 8/13 [i] 23:00 Zachraň mě III. 6/13 [i] 23:55 Zoom 64/167 [i] 00:00 Noční show Davida Lettermana 160/219 [i] 01:00 All Saints VII. 19/40 [i] 02:00 Kriminálka z pobřeží 10/20 [i] 02:50 The Shield - Policejní odznak VII. 8/13 [i] 03:40 Zachraň mě III. 6/13 [i]
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
    05:00 Mistrovství světa ve stavění motocyklů 1 [i] 06:00 Zlomyslné stroje: Tunelovací stroje [i] 06:25 Pátá rychlost 8 [i] 06:50 Americký chopper: Austrálie - část 2 [i] 07:45 Výzva k boji: Brazílie [i] 08:40 Bořiči mýtů: Amputace pracovní botou s ocelovou výztuží [i] 09:35 Jak se to dělá: Motory pro motocykly [i] 10:00 Jak se to dělá 40 [i] 10:30 Nejsmrtelnější úlovek: V pořádku se vraťte! [i] 11:25 Špinavé práce: Výrobce zvonů [i] 12:20 Opravna vraků 14 [i] 13:15 Americký chopper: Austrálie - část 3 [i] 14:10 Pátá rychlost 9 [i] 14:35 Opravdoví hrdinové: Smrtelně nebezpečná přehrada [i] 15:05 Zničeno ve vteřině 29 [i] 15:30 Nejsmrtelnější úlovek: Vyrážíme [i] 16:25 Miami Ink: Kat se rozjela [i] 17:20 Špinavé práce: Pracovník pro hubení moskytů [i] 18:15 Bořiči mýtů: Mořská nemoc - co tě nezabije, to tě posílí [i] 19:10 Jak to funguje: Záchod/grilovací rošt/osobní váha/katalyzátor [i] 19:40 Jak se to dělá 41 [i] 20:05 Výzva k boji: Izrael [i] 21:00 Vězněm v cizině: Sandra Gregory [i] 21:55 Ross Kemp v Afghánistánu 2 [i] 22:50 Zničeno ve vteřině 30 [i] 23:20 Opravdoví hrdinové: Hrůza v podzemí [i] 23:45 Opravna vraků 15 [i] 00:40 Mistrovství světa ve stavění motocyklů 2 [i] 01:40 Vězněm v cizině: Sandra Gregory [i] 02:40 Bořiči mýtů: Mořská nemoc - co tě nezabije, to tě posílí [i] 03:40 Zničeno ve vteřině 30 [i] 04:05 Jak to funguje: Záchod/grilovací rošt/osobní váha/katalyzátor [i] 04:35 Jak se to dělá 41 [i]
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:00 Království za koně 8/9 [i] 05:20 Krásy evropského pobřeží: Mys [i] 05:30 Události v regionech [i] 05:59 Studio 6 [i] 08:30 Bali 36,37/52 [i] 09:00 Strašidlo, které se směje [i] 10:00 Hlas krve [i] 10:45 Manéž Boleslava Polívky [i] 12:00 Zprávy [i] 12:30 Modravých dálek volání [i] 13:25 Medicína pro 21. století [i] 13:40 Cesta vzhůru 21/22 [i] 14:25 Doktorka Quinnová III 6/29 [i] 15:10 Na pomoc životu - rakovina prsu [i] 15:30 Film o filmu Veni, vidi, vici [i] 15:45 Svět zvířat [i] 16:05 Pytlíkov [i] 16:20 Šikulové [i] 16:35 Bali 38,39/52 [i] 17:00 AZ-kvíz [i] 17:25 Stop [i] 17:30 Bydlení je hra [i] 17:55 Předpověď počasí [i] 18:00 Události v regionech [i] 18:25 Služby v našich službách [i] 18:40 Živé srdce Evropy: Suché skály [i] 18:45 Večerníček [i] 18:55 Šťastných deset a Šance milion 19:00 Události [i] 19:40 Branky, body, vteřiny [i] 19:55 Předpověď počasí [i] 20:00 Komisař Moulin [i] 21:40 Příběhy slavných [i] 22:35 Losování Šťastných deset a Šance milion 22:40 Avignonské proroctví 7/8 [i] 23:30 Sólo pro... Irenu Budweiserovou [i] 00:15 Cesta vzhůru 21/22 [i] 01:00 Padesátiletý Ondráš [i] 01:50 Pětka v Pomeranči - letní sestřih [i] 02:15 Sabotáž [i] 02:45 Události v regionech [i] 03:10 Události v regionech Brno 03:35 Události v regionech Ostrava [i] 04:00 Regiony ČT24 04:25 Za zdí [i]
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:00 Neznámá Země - Svět podle Thora [i] 05:15 U nás v Evropě [i] 05:30 Správy STV 05:59 Dobré ráno [i] 08:30 Panorama [i] 09:10 Přidej se [i] 09:25 Nedej se [i] 09:45 Helios 522 [i] 10:35 Rodinné křižovatky [i] 11:05 Zatopené osudy [i] 11:35 AZ-kvíz [i] 12:00 Kuchařská pohotovost [i] 12:25 Michaelovy experimenty [i] 12:35 Rozhlédni se, člověče 12/15 [i] 12:55 Dvaasedmdesát jmen české historie [i] 13:10 Janek nad Janky [i] 14:10 Futuroskop [i] 14:35 Sledování [i] 14:50 Toulavá kamera [i] 15:20 Bahna po dvacáté [i] 15:50 Svět na kolejích [i] 16:05 Království divočiny: Legendy světa zvířat 1/13 [i] 16:35 Prizma [i] 16:55 Karel Plicka [i] 17:25 Hledám práci [i] 17:50 Zprávy v českém znakovém jazyce 18:00 MS v atletice 2009 Německo [i] 21:50 Ztroskotanci a samozvanci po třiceti letech [i] 22:15 Může to být i vaše dítě [i] 22:30 Události, komentáře [i] 23:10 Láska v sebeobraně [i] 00:50 Sochař [i] 01:40 Ozvěny Smetanovy Litomyšle 2009 1/2 [i] 02:05 POP ART 02:40 Co mám dělat, když...? [i] 02:55 Orbis Musicae Pictus [i] 03:25 Náš denní chléb [i]
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:00 Novashopping 05:59 Snídaně s Novou [i] 08:35 Směr jih 7 [i] 09:30 Jako vejce vejci [i] 11:35 Tescoma s chutí [i] 11:45 Nová cestománie [i] 12:20 Komisař Rex VII 13 [i] 13:15 Ženatý se závazky 164, 165 [i] 14:15 Walker Texas Ranger III 4 [i] 15:10 Superman 15 [i] 16:05 Zákon a pořádek: Zločinné úmysly II 3 [i] 17:00 Odpolední Televizní noviny [i] 17:25 Dva a půl chlapa II 14 [i] 17:50 Vražedná čísla IV 17 [i] 18:35 Kriminálka Las Vegas II 21 [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:00 Dračí příběh [i] 21:50 Zákon a pořádek: Útvar pro zvláštní oběti VI 10 [i] 22:45 Match Point: Hra osudu [i] 01:10 Kriminálka New York 18 [i] 01:50 Novashopping 02:10 15 let TV Nova [i] 03:05 Áčko [i] 04:05 DO-RE-MI [i]
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    06:05 Teleshopping 06:35 Tutenstein II 5 [i] 07:00 Teleshopping 07:10 Oggy a škodíci [i] 07:20 Párty s kuchařem [i] 07:50 Deník zasloužilé matky IV 11 [i] 08:15 Přátelé X 8 [i] 08:45 M*A*S*H 166 [i] 09:10 Policie - New York IX 13 [i] 10:05 Případ pro Sam IV 7 [i] 10:55 To je vražda, napsala X 3 [i] 11:50 Drzá Jordan IV 20 [i] 12:45 Deník zasloužilé matky IV 12 [i] 13:10 Sabrina - mladá čarodějnice VII 15 [i] 13:40 Čarodějky V 8 [i] 14:35 Chirurgové III 3 [i] 15:30 Parta snů [i] 17:40 Minuty regionu 18:00 5 proti 5 [i] 18:55 Zprávy TV Prima [i] 19:35 Přátelé X 9 [i] 20:00 Policejní akademie 7: Moskevská mise [i] 21:45 Zoufalé manželky IV 14 [i] 22:45 Myšlenky zločince II 9 [i] 23:40 Žralok I 21 [i] 00:30 Wolffův revír I 24 [i] 01:25 Volejte Věštce 03:10 Výklad snů 04:05 Medicopter 117 IV 5 [i] 04:55 Miláčci [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
    05:05 Mladý dračí ninja [i] 06:35 Zloději času [i] 09:00 Teleshopping 12:00 Šťastná ruka [i] 13:35 Mladý dračí ninja 2. [i] 15:05 Tygří srdce [i] 16:35 Slavíci v kleci [i] 18:15 Lavina [i] 20:00 Ve jménu Angela [i] 21:35 Andělé pomsty [i] 23:05 Armáda démonů: Matka slz [i] 00:50 Odplata [i] 02:25 Buenos Aires 1977 [i] 04:10 Šťastná ruka [i]
  • TV program Eurosport

    logo TV stanice EurosportEurosport
    10:00 Atletika [i] 15:45 Atletika [i] 17:45 Fotbal [i] 18:00 Atletika [i] 21:30 Atletika [i] 22:00 Tenis [i] 22:45 Tenis [i] 00:00 Atletika [i] 01:00 Atletika [i] 01:15 Závěr vysílání [i]
  • TV program Hallmark

    logo TV stanice HallmarkHallmark
    05:00 Dotek anděla III 15 [i] 06:00 Dotek anděla III 16 [i] 07:00 Dotek anděla III 17 [i] 08:00 McLeodovy dcery V 2 [i] 09:00 Soudkyně Amy II 11 [i] 10:00 Vraždy v Midsomeru VIII 3 [i] 12:00 McLeodovy dcery V 3 [i] 13:00 Soudkyně Amy II 12 [i] 14:00 Fielderova volba [i] 16:00 Rtěnka [i] 18:00 Vraždy v Midsomeru VIII 3 [i] 20:00 Vraždy v Midsomeru X 4 [i] 22:00 Médium III 11 [i] 23:00 Médium III 12 [i] 00:00 Vraždy v Midsomeru X 5 [i] 02:00 Lži a zrada [i] 04:00 Dotek anděla III 16 [i]
  • TV program Spektrum

    logo TV stanice SpektrumSpektrum
    05:00 Mars na obzoru 01 [i] 06:00 Země krásná neznámá 12 [i] 06:55 Objevování Arktidy s Nigelem Marvenem 01 [i] 07:50 Káva: Lék na únavu [i] 08:50 Sen z Bronxu [i] 09:55 Mistři švindlu 15 [i] 10:30 Mistři švindlu 16 [i] 11:05 Jamie vaří doma 22 [i] 11:35 Jamie vaří doma 23 [i] 12:05 Káva: Lék na únavu [i] 13:05 Clippertonův ostrov 04 [i] 13:35 Kultura za pultem 04 [i] 14:10 Země krásná neznámá 12 [i] 15:10 Po stopách afrických dinosaurů [i] 16:10 Sen z Bronxu [i] 17:10 Jamie vaří doma 22 [i] 17:40 Jamie vaří doma 23 [i] 18:10 Objevování Arktidy s Nigelem Marvenem 01 [i] 19:05 Mistři švindlu 15 [i] 19:40 Mistři švindlu 16 [i] 20:15 Vychytávky 04 [i] 20:45 Tuningmánie 04 [i] 21:20 Venku v zimě 03 [i] 21:50 Venku v zimě 04 [i] 22:20 Mars na obzoru 01 [i] 23:20 Antické olympijské hry 04 [i] 23:50 Králové a královny 04 [i] 00:20 Mars na obzoru 02 [i] 01:20 Time Team [i] 02:20 Mars na obzoru 01 [i] 03:15 Interiéry 08 [i] 03:35 Design a designéři 12 [i] 03:50 Antické olympijské hry 04 [i] 04:25 Králové a královny 04 [i] 04:55 Mars na obzoru 02 [i]
  • TV program HBO

    logo TV stanice HBOHBO
    06:00 Hannah Montana & Miley Cyrus: Koncert Best Of Both Worlds [i] 07:15 Křižovatka smrti 3 [i] 08:45 Filmy a filmové hvězdy 33 [i] 09:10 Haló, tady Shirlee [i] 10:35 Než si pro nás přijde [i] 12:10 Dobrý den, smutku [i] 13:45 Jen proto, že jsme jiní [i] 15:15 Titanic [i] 18:25 Zapomenutý ostrov [i] 20:00 Volný jako pták [i] 21:30 Motel smrti [i] 22:55 Křížová palba [i] 00:30 Jako malé děti [i] 02:45 Moje žena a jiné katastrofy [i] 04:20 Volný jako pták [i]
  • TV program HBO 2

    logo TV stanice HBO 2HBO 2
    10:00 Tady se nedá žít VI. 7 [i] 11:20 Garfield 2 [i] 12:35 Ďábel nosí Pradu [i] 14:20 Angel [i] 16:15 Volání o pomoc [i] 18:15 Postrach Dennis o Vánocích [i] 19:40 Propast [i] 22:00 Mistři Hazzardu: Jak to začalo [i] 23:35 Do pětadvaceti [i] 01:00 Srdce v oblacích [i] 02:35 Zodiac [i]
  • TV program Animal Planet

    logo TV stanice Animal PlanetAnimal Planet
    05:35 SOS živočišné říše 6 [i] 06:00 Záchrana mazlíčků 74 [i] 06:30 Záchrana mazlíčků 75 [i] 07:00 Corwinovo poslání - zvláštní vydání: Nezkrácená verze [i] 08:00 Opičí branže 1 [i] 08:30 Opičí branže 2 [i] 09:00 Veterinární policie Houston 18