Úvodná stránka

TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
September 2017
PoUtStŠtPiSoNe
 123
45678910
11121314151617
18192021222324
252627282930 
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    05:30 Reflex [i] 06:00 Teleráno [i] 09:00 Herkules II. 18/24 [i] 09:50 V siedmom nebi XI. 9/22 [i] 10:40 Ženy z rodu Gilmorovcov VII. 14/22 [i] 11:35 Veronika Marsová III. 14/20 [i] 12:25 Bláznivý Jimov život V. 11/22 [i] 12:50 Joey II. 1-2/22 [i] 13:40 Čarodejnice VII. 15/22 [i] 14:30 Osobný strážca 47-48/64 [i] 16:05 Walker, texaský ranger III. [i] 17:00 Prvé Televízne noviny [i] 17:25 Reflex [i] 17:50 Počasie [i] 18:00 Komisár Rex X. 5/12 [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 19:20 DNES [i] 19:45 Počasie [i] 19:50 Športové noviny [i] 20:00 Rosamunde Pilcherová: Túžba srdca [i] 21:50 Anglický pacient [i] 00:50 Alias IV. 19/22 [i] 01:40 Láska, s.r.o. 11-12/22 [i] 02:25 Wolffov revír I. 24/26 [i] 03:10 TELEVÍZNE NOVINY [i] 03:35 Komisár Rex X. 5/12 [i] 04:20 Sophia - nevesta proti svojej vôli 61-62/65 [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:00 Euromaxx - Architektúra 17/18 [i] 05:30 Uvarte si štíhlosť 5/6 [i] 05:55 Ranný magazín [i] 08:05 Safari za kuchyňou 4/11 [i] 08:35 Lassie I 20/26 [i] 09:05 Lassie I 21/26 [i] 09:35 Večne nespokojní II. 16/28 [i] 10:25 Špiónky 38/40 [i] 11:10 Policajti z prístavu IV. 16/31 [i] 12:00 Sila lásky I. 193 [i] 12:50 Sila lásky I. 194 [i] 13:45 Obchod so šťastím 38 [i] 14:20 Kaviareň Slávia [i] 15:05 Rany lásky 103/130 [i] 15:50 Rany lásky 104/130 [i] 16:35 Oheň 12/26 [i] 17:25 Largo 38/39 [i] 18:10 Domáci majstri [i] 18:15 Večerníček [i] 18:25 Domáci majstri [i] 18:30 Uragán [i] 19:15 Slovensko dnes [i] 19:30 Správy STV [i] 19:55 Góly body sekundy [i] 20:05 Počasie [i] 20:15 Dr.House III. 22/24 [i] 21:00 Dr.House III. 23/24 [i] 21:45 Priateľstvo naveky [i] 23:25 Buddy Faro 9/13 [i] 00:10 Prípad pre Samanthu 15 [i] 00:55 Euromaxx - Architektúra 17/18 [i] 01:25 Uvarte si štíhlosť 5/6 [i] 01:50 Kto šetrí, má za 3 [i] 02:10 Sila lásky I. 193 [i] 03:00 Sila lásky I. 194 [i] 03:50 Slovensko dnes [i] 04:05 Správy STV [i] 04:30 Góly body sekundy [i] 04:40 Euromaxx - Architektúra 18/18 [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    05:45 Správy STV [i] 06:10 Udalosti ČT [i] 06:45 Správy - Hírek [i] 06:50 Správy a komentáre [i] 07:15 Živá panoráma [i] 07:45 Providence III. 1/22 [i] 08:30 Ranný magazín [i] 10:35 Leto s telkou : Lienka Anulienka 3/21 [i] 10:40 Bračekovia mravčekovia 11/13 [i] 10:50 Tajomný ostrov 6/13 [i] 11:15 Dopraváčik uja Sládka 13 [i] 11:20 Pesničky z Hviezdičky [i] 11:25 Spielt mit! [i] 11:50 Chceli zabiť Hitlera 3/4 [i] 12:35 Živá panoráma [i] 13:05 Piesne domova [i] 13:35 Medzinárodný terorizmus po roku 1945 24/26 [i] 14:05 Encyklopédia slovenských obcí [i] 14:25 Diagnóza 149 [i] 14:40 Deti vetra [i] 15:15 Siesta z archívu: Sesternica Beta 1/3 [i] 16:45 Sigord [i] 17:20 Maďarský magazín [i] 17:50 Bumerang [i] 18:40 Totálne fenomenálne 16/21 [i] 18:55 Totálne fenomenálne 17/21 [i] 19:10 Správy - Hírek [i] 19:15 Večerníček [i] 19:30 Správy STV [i] 19:50 Keno 10 [i] 20:05 Dokument na želanie - o umení [i] 20:35 Ženy o ženách [i] 21:00 O čom je život podľa... [i] 21:15 Poézia v obraze - Ľubomír Rapoš [i] 21:30 Správy a komentáre [i] 21:50 Slovensko dnes [i] 22:05 Letné lásky na Dvojke [i] 23:30 Hviezdna loď Galactica III. 15/20 [i] 00:15 Maďarský magazín [i] 00:40 Udalosti ČT [i] 01:15 Správy STV [i] 01:40 Správy - Hírek [i] 01:45 Správy a komentáre [i] 02:29 Záver vysielania
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    06:00 KRIMI NOVINY 06:30 NOVINY TV JOJ 07:00 RANNÁ SHOW ADELY A SAJFU [i] 09:00 Rodinka na výlete [i] 10:50 Kosti I. 19 [i] 11:50 V. I. P. II. 16 [i] 12:40 C. S. I. : Kriminálka Miami IV. 13 [i] 13:30 Vyjednávači 1/18 [i] 14:20 C. S. I. : Kriminálka New York III. 11 [i] 15:15 Špeciálne komando II. 6 [i] 16:10 C. S. I. : Kriminálka Las Vegas VI. 10 [i] 17:00 PRVÉ NOVINY 17:15 NAJLEPŠIE POČASIE 17:20 PROMI NOVINY [i] 17:30 Kutyil s. r. o. II. 7 [i] 18:00 Súdna sieň [i] 19:00 KRIMI NOVINY 19:30 NOVINY TV JOJ 19:55 ŠPORT 19:59 NAJLEPŠIE POČASIE 20:00 Profesionáli II. 6 [i] 21:00 Kriminálka San Francisco 9 [i] 22:00 Kosti I. 20, 21 [i] 23:45 Mafstory [i] 00:45 Prípady Elizabeth 1,2,3/6 [i] 02:55 Črepiny [i] 03:25 Špeciálne komando II. [i] 04:10 Acapulco H. E. A. T. II. [i]
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
    05:45 Doktor z hôr II. 4 [i] 06:30 Navzdory osudu 48,49 [i] 08:00 Starsky a Hutch II. 43,44 [i] 09:30 Varí vám to [i] 10:00 Starý III. 53 [i] 11:00 Doktor z hôr II. 5 [i] 11:55 Klub EURO výhercov [i] 13:20 Linda 14 [i] 14:15 Inžinierska odysea 9 [i] 15:10 Vraždy v Midsomeri IX. 8/8 [i] 17:00 Páli vám to? [i] 17:30 Navzdory osudu 50,51 [i] 19:00 KRIMI NOVINY “N“ 19:30 NOVINY TV JOJ “N“ 20:00 Spomienky na minulosť [i] 21:35 Tretí zázrak [i] 23:45 Starý III. 53 [i] 00:40 Starsky a Hutch II. [i] 02:20 Nočné reprízy
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
    06:00 Vodní krysy V. 11/32 [i] 07:00 All Saints VII. 17/40 [i] 07:55 Zoom 63/167 [i] 08:00 Lost - Ztraceni V. 9/17 [i] 09:00 Hvězdná brána: Atlantida 18/20 [i] 10:00 Mladí mušketýři 1/13 [i] 10:55 Zoom 63/167 [i] 11:00 Vodní krysy V. 11/32 [i] 12:00 Noční show Davida Lettermana 158/219 [i] 13:00 Lost - Ztraceni V. 9/17 [i] 14:00 Hvězdná brána: Atlantida 18/20 [i] 15:00 Umíte tančit? III. 32/33 [i] 16:00 Vodní krysy V. 12/32 [i] 17:00 All Saints VII. 18/40 [i] 17:55 Zoom 63/167 [i] 18:00 Lost - Ztraceni V. 10/17 [i] 19:00 Hvězdná brána: Atlantida 19/20 [i] 20:00 Umíte tančit? III. 33/33 [i] 21:00 CSI: New York V. 25/25 [i] 22:00 Myšlenky zločince IV. 21/22 [i] 23:00 Zachraň mě III. 5/13 [i] 23:55 Zoom 63/167 [i] 00:00 Noční show Davida Lettermana 159/219 [i] 01:00 All Saints VII. 18/40 [i] 02:00 CSI: New York V. 25/25 [i] 02:50 All Saints V. 20/43 [i] 03:40 Zachraň mě III. 5/13 [i]
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
    05:00 Soutěž stavitelů motorek: Williams proti Comptonovi [i] 06:00 Zlomyslné stroje: Plavidla [i] 06:25 Pátá rychlost 7 [i] 06:50 Americký chopper: Austrálie - část 1 [i] 07:45 Výzva k boji: Mexiko [i] 08:40 Bořiči mýtů: Mýty o vodce [i] 09:35 Jak se to dělá: Eskálátory [i] 10:00 Jak se to dělá 39 [i] 10:30 Nejsmrtelnější úlovek speciál - v zákulisí [i] 11:25 Špinavé práce: Ošetřovatel tučňáků [i] 12:20 Opravna vraků 13 [i] 13:15 Americký chopper: Austrálie - část 2 [i] 14:10 Pátá rychlost 8 [i] 14:35 Opravdoví hrdinové: Sebevražedný výstřel [i] 15:05 Zničeno ve vteřině 28 [i] 15:30 Nejsmrtelnější úlovek: V pořádku se vraťte! [i] 16:25 Miami Ink: Nepříjemná přestávka [i] 17:20 Špinavé práce: Výrobce zvonů [i] 18:15 Bořiči mýtů: Amputace pracovní botou s ocelovou výztuží [i] 19:10 Jak se to dělá: Motory pro motocykly [i] 19:40 Jak se to dělá 40 [i] 20:05 Výzva k boji: Brazílie [i] 21:00 Běsnící příroda: Tornáda [i] 21:55 Extrémní výbuchy: Demolice ve Fort William [i] 22:50 Zničeno ve vteřině 29 [i] 23:20 Opravdoví hrdinové: Smrtelně nebezpečná přehrada [i] 23:45 Opravna vraků 14 [i] 00:40 Mistrovství světa ve stavění motocyklů 1 [i] 01:40 Běsnící příroda: Tornáda [i] 02:40 Bořiči mýtů: Amputace pracovní botou s ocelovou výztuží [i] 03:40 Zničeno ve vteřině 29 [i] 04:05 Jak se to dělá: Motory pro motocykly [i] 04:35 Jak se to dělá 40 [i]
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:00 Chalupa je hra [i] 05:25 Postřehy odjinud [i] 05:30 Události v regionech [i] 05:59 Studio 6 [i] 08:30 Bali 34, 35/52 [i] 09:00 O tlustém pradědečkovi [i] 09:35 Šťastný Jim [i] 11:05 Lístky vytržené z památníku - Dobrý večer s Václavem Hybšem [i] 12:00 Zprávy [i] 12:30 Třikrát baron Prášil 2/3 [i] 13:30 Co mám dělat, když...? [i] 13:45 Cesta vzhůru 20/22 [i] 14:30 Doktorka Quinnová III 5/29 [i] 15:25 Bludiště [i] 15:50 Nová dobrodružství Černého Bleska 7/26 [i] 16:15 Sledování [i] 16:35 Bali 36,37/52 [i] 17:00 AZ-kvíz [i] 17:30 Království za koně 8/9 [i] 17:55 Předpověď počasí [i] 18:00 Události v regionech [i] 18:30 Michaelovy experimenty [i] 18:40 Živé srdce Evropy: Devaterka poléhavá [i] 18:45 Večerníček [i] 18:55 Šťastných deset a Šance milion 19:00 Události [i] 19:40 Branky, body, vteřiny [i] 19:55 Předpověď počasí [i] 19:58 Sportka a Šance 20:00 3 plus 1 s Miroslavem Donutilem [i] 21:25 Na stopě [i] 21:50 Losování Sportky a Šance 21:55 Reportéři 6/8 [i] 22:55 Losování Šťastných deset a Šance milion 23:00 Manželka Ronalda Sheldona [i] 00:40 Cesta vzhůru 20/22 [i] 01:25 Hledání ztraceného času [i] 01:45 Podivuhodný svět [i] 02:10 Zapomenuté výpravy [i] 02:35 Události v regionech [i] 03:00 Události v regionech Brno 03:25 Události v regionech Ostrava [i] 03:50 Regiony ČT24 04:15 Kultura v regionech 04:40 Naivní cesty naivního malíře [i]
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:00 Auto Moto Revue [i] 05:30 Správy STV 05:59 Dobré ráno [i] 08:30 Panorama [i] 09:10 Neplavcům vstup zakázán? [i] 09:35 Zapomenuté výpravy [i] 10:00 Botticelli: Primavera [i] 10:55 Svět zázraků: Pashmina 1/4 [i] 11:25 AZ-kvíz [i] 11:50 Chalupa je hra [i] 12:15 Přežili rok 2000 8/9 [i] 12:30 Reportéři ČT [i] 13:10 My holky z Městečka 8/9 [i] 13:40 Tohle jsem já... [i] 13:55 Věda je zábava III 14/26 [i] 14:20 Pomáhejme si [i] 14:35 Naivní cesty naivního malíře [i] 14:55 Historie vodíkové bomby 1/2 [i] 16:00 Deset století architektury [i] 16:15 Osm dní zdraví v Evropě [i] 17:05 Utajená řeč peněz [i] 17:25 Neznámá Země - Svět podle Thora [i] 17:50 Zprávy v českém znakovém jazyce 18:00 MS v atletice 2009 Německo [i] 20:25 Liga mistrů [i] 23:50 Dokumentární klub: Zmatek [i] 00:25 Ticho [i] 00:35 Proti zdi [i] 02:35 Q: Alternativní průvodce současným queer světem [i] 03:00 POP ART [i] 03:40 Deset století architektury [i] 03:55 Světový unikát v Ruprechtově [i] 04:05 Osm dní zdraví v Evropě [i]
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:00 Novashopping 05:59 Snídaně s Novou [i] 08:35 Směr jih 6 [i] 09:25 Nezvěstná Molly [i] 11:10 Tescoma s chutí [i] 11:20 Nová cestománie [i] 11:50 Lenssen & spol. [i] 12:20 Komisař Rex VII 12 [i] 13:20 Ženatý se závazky 162, 163 [i] 14:15 Walker Texas Ranger III 3 [i] 15:10 Superman 14 [i] 16:05 Zákon a pořádek: Zločinné úmysly II 2 [i] 17:00 Odpolední Televizní noviny [i] 17:25 Dva a půl chlapa II 13 [i] 17:50 Vražedná čísla IV 16 [i] 18:35 Kriminálka Las Vegas II 20 [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:00 Hospoda 9 [i] 20:40 15 let TV Nova [i] 21:45 Odložené případy VI 22 [i] 22:45 Četa [i] 01:00 Novashopping 01:20 Senzibilšou [i] 02:05 Paškál [i] 03:05 Áčko [i] 04:05 DO-RE-MI [i]
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    06:05 Teleshopping 06:35 Tutenstein II 4 [i] 07:00 Teleshopping 07:10 Oggy a škodíci [i] 07:20 Párty s kuchařem [i] 07:50 Deník zasloužilé matky IV 10 [i] 08:15 Přátelé X 7 [i] 08:45 M*A*S*H 165 [i] 09:10 Policie - New York IX 12 [i] 10:05 Případ pro Sam IV 6 [i] 10:55 To je vražda, napsala X 2 [i] 11:50 Drzá Jordan IV 19 [i] 12:50 Deník zasloužilé matky IV 11 [i] 13:20 Sabrina - mladá čarodějnice VII 14 [i] 13:50 Čarodějky V 7 [i] 14:40 Chirurgové III 2 [i] 15:35 Zátah [i] 17:40 Minuty regionu 18:00 5 proti 5 [i] 18:55 Zprávy TV Prima [i] 19:35 Přátelé X 8 [i] 20:00 Hádej, kdo jsem! [i] 21:15 TOP STAR magazín [i] 22:25 Sběratelé kostí II 19 [i] 23:20 Družička [i] 01:20 Volejte Věštce 03:10 Výklad snů 04:05 Medicopter 117 IV 4 [i] 04:50 TOP STAR magazín [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
    05:45 Sladká pomsta [i] 07:15 Proměna Placida Lakea [i] 09:00 Teleshopping 12:00 Zloději času [i] 13:55 Mladý dračí ninja [i] 15:25 George Washington [i] 16:55 Flynn Carsen: Honba za Kopím osudu [i] 18:30 Fantom opery [i] 20:50 Slavíci v kleci [i] 22:30 Vůně krve [i] 00:05 Konkurs [i] 02:00 Domobrana [i] 03:30 Básník [i]
  • TV program Eurosport

    logo TV stanice EurosportEurosport
    09:00 Atletika [i] 10:00 Atletika [i] 13:30 Atletika [i] 15:00 Tenis [i] 16:45 Atletika [i] 17:45 Fotbal [i] 18:00 Atletika [i] 21:45 Atletika [i] 22:15 Motorismus [i] 22:45 Business Class [i] 22:50 Sportovní destinace [i] 22:55 WEDNESDAY SELECTION (prem.) [i] 23:00 Jezdectví [i] 23:05 Golf [i] 23:10 Jachtink 23:40 Jachtink [i] 23:45 WEDNESDAY SELECTION (opak.) [i] 23:50 Business Class [i] 23:55 Business Class [i] 00:00 Atletika [i] 01:00 Atletika [i] 01:15 Závěr vysílání [i]
  • TV program Hallmark

    logo TV stanice HallmarkHallmark
    05:00 Dotek anděla III 13 [i] 06:00 Dotek anděla III 14 [i] 07:00 Dotek anděla III 15 [i] 08:00 McLeodovy dcery V 1 [i] 09:00 Soudkyně Amy II 10 [i] 10:00 Směr východ [i] 12:00 McLeodovy dcery V 2 [i] 13:00 Soudkyně Amy II 11 [i] 14:00 Vraždy v Midsomeru X 3 [i] 16:00 Okruh přátel [i] 18:00 Než řekneš ano [i] 20:00 Fielderova volba [i] 22:00 Médium III 9 [i] 23:00 Médium III 10 [i] 00:00 Vraždy v Midsomeru X 4 [i] 02:00 Ticho [i] 04:00 Dotek anděla III 14 [i]
  • TV program Spektrum

    logo TV stanice SpektrumSpektrum
    06:00 Země krásná neznámá 11 [i] 07:00 Na Falklandy s Nigelem Marvenem [i] 07:55 Černá káva 03 [i] 08:55 Na úvěr 25 [i] 09:25 Na úvěr 26 [i] 09:55 Mistři švindlu 13 [i] 10:30 Mistři švindlu 14 [i] 11:05 Jamie vaří doma 20 [i] 11:35 Jamie vaří doma 21 [i] 12:05 Černá káva 03 [i] 13:10 Clippertonův ostrov 03 [i] 13:40 Kultura za pultem 03 [i] 14:15 Země krásná neznámá 11 [i] 15:15 Sancho [i] 16:10 Na úvěr 25 [i] 16:40 Na úvěr 26 [i] 17:10 Jamie vaří doma 20 [i] 17:40 Jamie vaří doma 21 [i] 18:10 Na Falklandy s Nigelem Marvenem [i] 19:10 Mistři švindlu 13 [i] 19:45 Mistři švindlu 14 [i] 20:20 Vychytávky 03 [i] 20:50 Tuningmánie 03 [i] 21:20 Venku v zimě 01 [i] 21:50 Venku v zimě 02 [i] 22:20 Smrtící plavba [i] 23:15 Antické olympijské hry 03 [i] 23:45 Králové a královny 03 [i] 00:15 Mars na obzoru 01 [i] 01:15 Time Team [i] 02:20 Smrtící plavba [i] 03:15 Interiéry 07 [i] 03:35 Design a designéři 13 [i] 03:55 Antické olympijské hry 03 [i] 04:30 Králové a královny 03 [i]
  • TV program HBO

    logo TV stanice HBOHBO
    05:00 Kryštof Akustik Best of Tour [i] 06:00 Letopisy Narnie: Princ Kaspian [i] 08:30 Před kamerou 34 [i] 09:00 Pokojský [i] 10:25 Jack [i] 12:20 Silnice č. 30 [i] 13:45 Hannah Montana & Miley Cyrus: Koncert Best Of Both Worlds [i] 15:00 Haló, tady Shirlee [i] 16:30 Křižovatka smrti 3 [i] 18:00 Dobrý den, smutku [i] 19:35 Filmy a filmové hvězdy 33 [i] 20:00 Než si pro nás přijde [i] 21:35 Zmije [i] 23:35 V údolí Elah [i] 01:35 Berlínské spiknutí [i] 03:25 Až na krev [i]
  • TV program HBO 2

    logo TV stanice HBO 2HBO 2
    10:00 Tady se nedá žít VI. 6 [i] 11:25 Návrat na vrchol [i] 13:35 Ratatouille [i] 15:25 Moje superbejvalka [i] 17:00 Podezřelý [i] 18:25 Lady XXL [i] 20:00 Tara a její svět 7 [i] 20:30 Tara a její svět 8 [i] 21:00 Tara a její svět 9